Najczęściej popełniane błędy i wpadki w makijażu - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-03-15, 16:59   #31
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Najczęściej popełniane błędy i wpadki w makijażu

no bo tak się mówi, ale biorę poprawkę na to, że można się tak malować i że taki typ makijażu istnieje no, co kto lubi... zresztą mniejsza, wszystko wyjaśnione w każdym razie szkoda, że tamte dziewczyny się ulotniły..
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 19:17   #32
hanejj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 128
Dot.: Najczęściej popełniane błędy i wpadki w makijażu

Nie rozumiem tego, dlaczego [głównie] dziewczyny robiące filmiki o makijażu wszędzie wtrącają słowo "nasz/e". Czy to jest jakieś idealne dopełnienie?
W tym filmiku nasze był m.i.n: usta, korektor, twarz, problem, szminka, zęby i pewnie jeszcze trochę innych.
Gdyby Pani ten poradnik wydała w formie tekstu, miała całą treść czarno na białym to pewnie takie irytujące powtórzenie by się nie przytrafiało nagminnie, a i zasób słów by się powiększył.
hanejj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 14:47   #33
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Najczęściej popełniane błędy i wpadki w makijażu

Ciekawe czy Ditę Von Teese dziewczyny tez by tak skrytykowały za same błędy w makijazu
Słownictwa się nei czepiam, bo mi się nie rzuciło jakoś, gdy słuchałam, ale że taki poradnik byłby fajny w formie tekstu + zdjęcia omawianych błędów - jestem bardzo na tak
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 16:45   #34
czeko
Rozeznanie
 
Avatar czeko
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łodz
Wiadomości: 565
Dot.: Najczęściej popełniane błędy i wpadki w makijażu

Makijaż śliczny sama się tak maluję...
czeko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 18:51   #35
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Najczęściej popełniane błędy i wpadki w makijażu

Aga, obserwuję Twoje makijaże na Wizażu od lat i muszę powiedzieć, że obecnie jesteś w najlepszej formie (przynajmniej wizualnej, bo tyle widzę), w jakiej Cię widziałam! Masz przepiękne włosy, makijaż idealnie dopasowany do Twojej urody... Nie mogę się napatrzeć
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 21:47   #36
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Najczęściej popełniane błędy i wpadki w makijażu

Całkiem fajny materiał chociaż nic nowego się nie dowiedziałam.
Nie mniej jednak - sporo z tych błędów w makijażu mogę podziwiać na ulicy.
Zawsze mnie fascynują kobiety z ciemniejsza konturówką - czy one na prawdę myślą że to jest ładne ?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 10:23   #37
hane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Najczęściej popełniane błędy i wpadki w makijażu

Fajne są te filmiki. Błędy znane, za wiele nowego nie było. Jednak bardzo doceniam takie wskazówki - zawsze można się upewnić w tym, co już się wie. Makijaż instruktorki uważam za śliczny i pasujący do jej urody. Pozdrawiam
hane jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 15:05   #38
lidziaczeks
Raczkowanie
 
Avatar lidziaczeks
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Olsztyn/Mława
Wiadomości: 221
Dot.: Najczęściej popełniane błędy i wpadki w makijażu

Przydatny filmik i ładny makijaż
__________________
"In her place one hundred candles burning
As salty sweat drips from her breast
Her hips move..."


Type o negative
lidziaczeks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 19:53   #39
miziamorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12
Dot.: Najczęściej popełniane błędy i wpadki w makijażu

Spotkałam się z takim makijażem, w którym kreska na górnej powiece jest namalowana w pewnej odległości od linii rzęs... Ja bym to uznała za błąd
miziamorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 21:41   #40
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Najczęściej popełniane błędy i wpadki w makijażu

ja sie spotykam dosc czesto z powazna wpadka makijazowa... moja kolezanka ma nie za duze oczy, do tego zewnetrzne kaciki opadala troszke w dol i ogolnie gornej powieki nie widac za duzo. ta kolezanka rysuje czarna kredka kreske na dolnej powiece, w miare wyraznie. na gornej powiece jasny, perlowy cien. rzesy pomalowane, ale raczej naturalnie - nie sa podkrecone, same w sobie krotkie i sie gubia. przez to wzsystko zewnetrzne kaciki opadaja jeszcze bardziej... cienia i tak nie widac... co tu poradzic? poradzilam jej cienie, ale jak ona sie za to bierze, to krzyczy na mnie, ze jasny cien powiekszy i basta. i mi rece opadaja...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 23:07   #41
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: Najczęściej popełniane błędy i wpadki w makijażu

przydatne filmiki
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ja sie spotykam dosc czesto z powazna wpadka makijazowa... moja kolezanka ma nie za duze oczy, do tego zewnetrzne kaciki opadala troszke w dol i ogolnie gornej powieki nie widac za duzo. ta kolezanka rysuje czarna kredka kreske na dolnej powiece, w miare wyraznie. na gornej powiece jasny, perlowy cien. rzesy pomalowane, ale raczej naturalnie - nie sa podkrecone, same w sobie krotkie i sie gubia. przez to wzsystko zewnetrzne kaciki opadaja jeszcze bardziej... cienia i tak nie widac... co tu poradzic? poradzilam jej cienie, ale jak ona sie za to bierze, to krzyczy na mnie, ze jasny cien powiekszy i basta. i mi rece opadaja...
to wytlumacz kolezance, ze przy opadajacych powiekach, uzywajac ciemnej kredki na dolnej powiece wizualnie jeszcze bardziej ja obciaza, a w polaczeniu z lekka jasna "gora" dolna powieka staje sie jeszcze ciezsza..
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-18, 01:20   #42
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: Najczęściej popełniane błędy i wpadki w makijażu

Spotkałam kilka razy cos, co uznaję za błąd. Mianowicie....usta pociągnięte konturówką brąz, z tym że górna warga, którą wszystkie obrysowujemy w literkę M (wiecie o co chodzi mam nadzieję ) były obrysowane jak dolna warga, omijając to załamanie.
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 10:53   #43
Trzpiotka20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4
Dot.: Najczęściej popełniane błędy i wpadki w makijażu

Nie wiem czy chodzisz z lupą i oglądasz ludzi, że ta ma za jasny podkład, a tamta ma wąsika. Jesteś tak zniesmaczona w niektórych momentach niektórymi ludźmi i ich twarzami, że aż nie chce się ogladać. Nie każdy jest idealny jak z photoshopa i niektórzy nawet nie wiem jakby się starali nie będą wyglądać idealnie jakbyś sobie tego życzyła. Myślę też, że każda dziewczyna, która ma podstawową wiedzę o makijażu wie o tych błędach i stara się ich nie popełniać. A już na pewno starsze panie z niteczkami zamiast brwi Cię nie posłuchają, mi to nie przeszkadza jak wyglądają i tak tego nie zmienię, zawsze staram się patrzeć w głąb człowieka, jaki jest, a nie oceniam po twarzy i błędach w makijażu.
Trzpiotka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 11:44   #44
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: Najczęściej popełniane błędy i wpadki w makijażu

Cytat:
Napisane przez Trzpiotka20 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy chodzisz z lupą i oglądasz ludzi, że ta ma za jasny podkład, a tamta ma wąsika. Jesteś tak zniesmaczona w niektórych momentach niektórymi ludźmi i ich twarzami, że aż nie chce się ogladać. Nie każdy jest idealny jak z photoshopa i niektórzy nawet nie wiem jakby się starali nie będą wyglądać idealnie jakbyś sobie tego życzyła. Myślę też, że każda dziewczyna, która ma podstawową wiedzę o makijażu wie o tych błędach i stara się ich nie popełniać. A już na pewno starsze panie z niteczkami zamiast brwi Cię nie posłuchają, mi to nie przeszkadza jak wyglądają i tak tego nie zmienię, zawsze staram się patrzeć w głąb człowieka, jaki jest, a nie oceniam po twarzy i błędach w makijażu.
O rany, dziewczyno z czym masz problem?! Tematem filmu Agi nie było wnętrze człowieka, a makijaż, więc o co chodzi? Autorka wątku poświęca swój cenny czas, żeby pomóc tym, które nie są biegłe w makijażu tak jak ona ( a gdybyś była na wizażu trochę dlużej i widywała jej fantastyczne makijaże nie miałabyś wątpliwości, że doskonale wie, o czym mówi). Nie muszą Ci się jej rady podobać, to oczywiste, ale zarzucanie jej, że ludzi ocenia po "twarzy i błędach w makijażu" jest conajmniej niesmaczne.
A przy okazji - nie sądzisz, że zarzucanie autorce, że w filmie "Błędy w makijażu" mówi o ...błędach w makijażu, jest trochę idiotyczne?
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 12:01   #45
Hjordis
Raczkowanie
 
Avatar Hjordis
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 148
Dot.: Najczęściej popełniane błędy i wpadki w makijażu

Aga błagam powiedz, co to za kolor masz na włosach? Jest niesamowity, wręcz zjawiskowy
Hjordis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 13:00   #46
chica latina
Raczkowanie
 
Avatar chica latina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 262
Dot.: Najczęściej popełniane błędy i wpadki w makijażu

Szkoda, że nie widziałam tego filmiku jak zaczynałam się malować Teraz już mniej więcej znam te błędy i często je zauważam. Może Pani Jabłońska zaproponuje jakiś niewidoczny, ale z pazurem makijaż dla bladych, za młodo wyglądających słowiańskich blondynek? Nie pasują mi właściwie żadne odważne szminki. Mam ciemne rzęsy i brwi, ale w każdym mocniejszym makijażu wyglądam jak wyrośnięta nastolatka. Jak pomalować się, żeby wyglądać profesjonalnie i poważnie? Czeka mnie obrona, rozmowy o pracę i już prześladuje mnie wygląd 17-latki. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Dodam, że Służbowy makijaż mam już opracowany. Noszę okulary, ale może jeszcze jakieś tricki?
chica latina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 13:48   #47
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 322
Dot.: Najczęściej popełniane błędy i wpadki w makijażu

a mnie kolor szminki Agi aż razi po oczach
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudnięcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/
Koralyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 16:09   #48
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Najczęściej popełniane błędy i wpadki w makijażu

Nie wiem czy to nie kwestia sprzętu którym był nagrywany filmik, mógł trochę przekłamać kolory, ale to tylko takie moje wrażenie
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 17:08   #49
Nika6452
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Najczęściej popełniane błędy i wpadki w makijażu

Nawiązując do wątku o nakladaniu pudru w kamieniu, chciałabym się dowiedzieć co zrobić gdy ma się cerę trądzikową i tłustą z delikatnymi zmarszczkami mimicznymi które faktycznie widać po nalożeniu pudru sypkiego. Jednak mam taką cerę, że gdy nałożę podklad w plynie to na twarzy wychodzi mi pełno wyprysków (dodam że używałam juz różnych podkładów, nawet z serii clinique), także mój makijarz to niestety tylko suchy puder ale po nim widać mi zmarszczki wokół ust - takie trochę błędne koło co w takiej sytuacji zrobić? Może ktoś poradzi?
Nika6452 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-18, 18:29   #50
ulookfamiliar
Przyczajenie
 
Avatar ulookfamiliar
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 12
Dot.: Najczęściej popełniane błędy i wpadki w makijażu

Cytat:
Napisane przez Trzpiotka20 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy chodzisz z lupą i oglądasz ludzi, że ta ma za jasny podkład, a tamta ma wąsika. Jesteś tak zniesmaczona w niektórych momentach niektórymi ludźmi i ich twarzami, że aż nie chce się ogladać. Nie każdy jest idealny jak z photoshopa i niektórzy nawet nie wiem jakby się starali nie będą wyglądać idealnie jakbyś sobie tego życzyła. Myślę też, że każda dziewczyna, która ma podstawową wiedzę o makijażu wie o tych błędach i stara się ich nie popełniać. A już na pewno starsze panie z niteczkami zamiast brwi Cię nie posłuchają, mi to nie przeszkadza jak wyglądają i tak tego nie zmienię, zawsze staram się patrzeć w głąb człowieka, jaki jest, a nie oceniam po twarzy i błędach w makijażu.

o panie, popłakałam się ze śmiechu. wstąp do Świadków Jehowy & patrz ludziom we wnętrze, tu nie o to chodzi

Aga, jak zwykle klasa. Zresztą, no...tutaj nawet nie ma co się rozpisywać
ulookfamiliar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 21:04   #51
beatap9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7
Dot.: Najczęściej popełniane błędy i wpadki w makijażu

A mnie się podobało
beatap9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 22:40   #52
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: Najczęściej popełniane błędy i wpadki w makijażu

Cytat:
Napisane przez Trzpiotka20 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy chodzisz z lupą i oglądasz ludzi, że ta ma za jasny podkład, a tamta ma wąsika. Jesteś tak zniesmaczona w niektórych momentach niektórymi ludźmi i ich twarzami, że aż nie chce się ogladać. Nie każdy jest idealny jak z photoshopa i niektórzy nawet nie wiem jakby się starali nie będą wyglądać idealnie jakbyś sobie tego życzyła. Myślę też, że każda dziewczyna, która ma podstawową wiedzę o makijażu wie o tych błędach i stara się ich nie popełniać. A już na pewno starsze panie z niteczkami zamiast brwi Cię nie posłuchają, mi to nie przeszkadza jak wyglądają i tak tego nie zmienię, zawsze staram się patrzeć w głąb człowieka, jaki jest, a nie oceniam po twarzy i błędach w makijażu.
wywąchałam czepialstwo...
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 01:10   #53
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Najczęściej popełniane błędy i wpadki w makijażu

Boski makijaż i trafne uwagi Ten rodzaj makijażu to klasyk a negatywne uwagi pod jego adresem to jak pojazd po Marilyn Monroe, Dicie von Teese jak również o całej burlesce oraz wielu innych artystkach, których nie wymieniłam. Ja rozumiem, że komuś to się może nie podobać jednak skoro wolicie pomarańczkę na twarzy oraz cementowe usta to Ten makijaż jest perfekcyjnie wykonany. Aga jest cała perfekcyjna i pokazuje nam, że my też możemy, zachowując klasę, styl i umiar.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 08:48   #54
Malenkabassa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 103
Dot.: Najczęściej popełniane błędy i wpadki w makijażu

a mi sie podoba , duzo podpowiedzi, nikt nie jest perfekcyjny ale z tego materialu mozemy wylapac kilka wskazowek,wiec uczymy sie ciagle czegos nowego
__________________
uśmiech otwiera to, co zamknięte ..
Malenkabassa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 11:23   #55
wyleworwerowany
Przyczajenie
 
Avatar wyleworwerowany
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: Najczęściej popełniane błędy i wpadki w makijażu

A ja chciałam napisać coś na temat "wąsika"...
Mam dosyć ciemną karnację i niestety jest on bardzo widoczny...
Byłam kilkakrotnie u kosmetyczki, ale za każdym razem kończyło się to fatalnie- wypryski nad górną wargą, nie wiedziałam, czy to podrażnienie czy jakaś alergia na składniki zawarte w wosku. W każdym bądź razie wyglądałam fatalnie (dodam, że pierwszy raz byłam u kosmetyczki na tydzień przed studniówką, ale na szczęście do imprezy przygasiło się)
Próbowałam wyrywać- ten sam efekt. Wniosek: podrażnienie.
I mam pytanie: Czy możecie mi coś doradzić? Czy któraś z was miała ten sam problem? niby nakładałam maseczkę, która miała pomóc, ale bez efektu.
Bardzo proszę o pomoc.


Ok, posta można usunąć- znalazłam odpowiedni wątek na forum

Edytowane przez wyleworwerowany
Czas edycji: 2011-03-19 o 11:33 Powód: znalezienie odpowiedniego wątku na forum
wyleworwerowany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 13:02   #56
ninaactress
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Najczęściej popełniane błędy i wpadki w makijażu

Też miałam kiedyś taki problem z 'wąsikiem'. Z tym, że ja zastosowałam zimny wosk sama w domu. I rzeczywiście pokazało mi się podrażnienie, ale wtedy do usunięcia pozostałości po wosku użyłam jakiegoś zwykłego kremu.. chyba Nivea. Wyskoczyła mi okropna opryszczka nad górną wargą oraz na skórze obok kącika ust. Musiałam smarować to pomadką leczniczą i po jakimś tygodniu mi zeszło. Ale następnym razem gdy przezwyciężyłam w sobie strach przed próbą depilacji wąsika, do usunięcia pozostałości użyłam oliwki bambino. I w żadnym wypadku nie przemywałam wodą. Robiłam to wieczorem, zaraz przed pójściem spać. Wiadomo.. miałam uczucie że usta są mocno opuchnięte ale na drugi dzień nie było widać żebym w ogóle cokolwiek tam robiła. Więc może to kwestia tego czym to usuwasz? Albo po prostu masz bardzo wrażliwą skórę..
ninaactress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 14:56   #57
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Najczęściej popełniane błędy i wpadki w makijażu

A mi się podobają dolne i górne powieki pomalowane czarną kredką (jeśli jest to oczywiście odpowiednio zrobione . Na co dzień rzeczywiście trzeba z tym uważać, ale na imprezę jak dla mnie w sam raz .

Ciekawe co autorka filmika powiedziałaby na malowanie kredką oczu od środka do zewnętrznego kącika (kredka jest wtedy tylko na połowie powieki, na górnej i dolnej tak samo). No i co z malowaniem czarną kredką tylko dolnej powieki?? Jak dla mnie wygląda to co najmniej głupio.....

Bez sensu są te kłótnie na temat makijażu autorki powyższych filmików. W końcu to rzecz "gustu i biustu" więc nie ma się co sprzeczać. Mi on też w ogóle się nie podoba, ale się nie czepiam.

Jeśli chodzi o mnie to jestem ciężka w uświadamianiu jak powinnam się ubierać i jak malować. Nie kieruję się zupełnie modą i wybieram takie ubrania, w których uważam że jest mi dobrze. Nie chodzę np. w leginsach tylko dlatego że cała Polska to robi. Podobnie jest z makijażem. Wiem ,ze powinnam używać podkładów i pudrów (zwłaszcza, że mam cerę głęboko unaczynioną), ale tego nie robię. W końcu i tak maluję się tylko od święta. Ale nawet jak malowałam się codziennie to też nigdy tego nie robiłam. Z podobnego powodu będę pewnie używać czarnej konturówki do oczu, bo uważam że to ładnie wygląda. Może gdybym nie chowała spojrzenia za okularami ze szkłami fotochromowymi to BYĆ MOŻE miałabym inne zdanie, ale jak nie pomaluję się wyraźniej to mojego makijażu w ogóle nie widać.

Podsumowując: pewnie mnie skrytykujecie, ale ja wyznaję taką zasadę, że póki sama nie stwierdzę że jest mi w czymś źle, to robię po swojemu. W końcu na świecie chodzą różne "dziwolągi". Jak czasem przejdę ulicą to aż żal mnie ściska jak sobie pomyślę, że te wszystkie "obciachy" są teraz pierwszym krzykiem mody. Świat się zmienia

Edytowane przez Terha
Czas edycji: 2011-03-19 o 15:22
Terha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 19:41   #58
kstromska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: Najczęściej popełniane błędy i wpadki w makijażu

A moja rada na wąsik jest taka.Bez sensu go usuwać bo albo wywoła podrażnienie albo wypryski po których mogą zostać nieestetyczne blizny. Dlatego wybieram wybielenie.Ja stosuję krem do usuwania zbędnego owłosienia do twarzy Sally Hansen w promocji udało mi się kupić za 22 zł i jest naprawdę super. Nie podrażnia skóry, jest wydajny a co najważniejsze włoski są mniej widoczne a po nałożeniu podkładu prawie ich nie ma. Natomiast po depilacji odrastają szybciej jest ich więcej a co najgorsze są dużo ciemniejsze!
__________________
Carla44
kstromska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 19:47   #59
agawa_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Najczęściej popełniane błędy i wpadki w makijażu

Witam,
Ja również miałam takie objawy po depilacji woskiem w gabinecie kosmetycznym. Mam jasną karnację i delikatne włoski prawie nie widoczne ale miałam kaprys i je usunełam. Po 2 dniach pojawiły mi sie pryszcze tuż nad warga po tygodniu wszystko zeszło i stwerdzam , że jednak wole gdy nie mam tych włoskow przede wszystkim dlatego iż po nalozeniu podkladu jednak jest tam idealnie gładziutko.
agawa_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 08:34   #60
maddee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 572
Dot.: Najczęściej popełniane błędy i wpadki w makijażu

Eyelinerowe "skrzydełka" nad zewnętrznym kącikiem - not for me
Zgadzam się co do obrysowanego oka, nude ust - w wersji solarowej (choć w zasadzie w jakiejkolwiek innej - również)
Ale z własnych obserwacji dodam, że intensywna czerwień na ustach - również niewielu kobietom pasuje ! Wydaje mi się, że bez odpowiedniego kształtu ust, oraz idealnie białych zębów nie ma się nawet co zabierać za tę pomadkę. Akurat nie mówię o błyszczykach, czy ochronnych pomadkach, bo te zwykle (chyba że się przesadzi) dają delikatny, naturalny efekt, ale typowa szminka - uuu... trzeba naprawdę uważać
maddee jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.