Ombre hair w domu - farby L'Oreal Préf?rence Wild Ombres - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-12-21, 21:56   #31
mchot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3
Dot.: Ombre hair w domu - farby L'Oreal Préf?rence Wild Ombres

właśnie skończyłam sama robić ombre z loreala. mam ciemne włosy, wybrałam kolor do ciemny brąz. no i stało się to, czego się obawiałam. są miedzianorude. jak zauważyłam, że zaczynają czerwienieć, spłukałam. bałam się uzyskania efektu marchewki. nie wygląda to źle, aczkolwiek nie jest to ombre, o którym marzyłam zależało mi na delikatnym przejściu od ciemnych do jasniejszych i taki efektu uzyskałam, jednak chciałam mieć stricte platynowe na samych końcóweczkach, a niestety się nie udało. spróbuję może jakimś zwykłym rozjaśniaczem jak włosy troszkę się zregenerują.
swoją drogą już w trakcie nakładania zaczęły się strasznie plątać i wypadać, nie obeszło się bez odżywki, bo były bardzo szorstkie i nieprzyjemne w dotyku. zobaczymy jak to będzie kolejnym razem, trzeba probować

po wielu próbach, farbach, które spłukują się błyskawicznie, drugim rozjaśnianiu, udało mi się uzyskać jedynie coś takiego. może macie jakiś pomysł jak zrobić z nich ładny blond?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-02-22-442.jpg (92,8 KB, 399 załadowań)

Edytowane przez mchot
Czas edycji: 2013-02-22 o 14:19
mchot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 10:58   #32
martyna0409
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6
Dot.: Ombre hair w domu - farby L'Oreal Préf?rence Wild Ombres

Wczoraj zrobiłam sobie ombre tą farbą (dla włosów brązowych)na włosach - średni brąz. Zamierzałam dać najpierw na 20 min na same końce, potem na ostatnie 20 min dać nieco wyżej... I oto co zauważyłam. Po upływie 20 min na wyższe partie włosów rozjaśniacz w ogóle nie zadziałał, nie wiem jak to jest możliwe - ale autentycznie nic nie zrobił. Same końcówki stały się miedziano-marchewkowo-żółto-cynamonowe...
Zniszczyłam końce włosów, które teraz muszę obciąć, bo ciężko wyjść z domu z włosami, które 5 cm od końca mają taki kolor...
Wcześniej robiłam ombre mojej siostrze, na podobnym kolorze włosów do mojego zwykłym rozjaśniaczem - i wyszło super...

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Wczoraj zrobiłam ombre farbą do włosów najciemniejszych, na swoim średnim brązie.
Wyszłam z założenia, że na same końce (jakieś 5 cm) dam rozjaśniacz na 20 min, a potem dołożę wyżej na kolejne 20 min. Po upływie 20 min zobaczyłam, ze końce się rozjaśniają, więc nałożyłam resztę produktu. Zacierałam granice, żeby nie uzyskać efektu "odcięcia" włosów itd. Ciągle chodziłam do lustra, bo nie zauważyłam, żeby włosy drugiej partii się rozjaśniały. Ale to nic... przetrzymałam utleniacz nieco dłużej, i umyłam głowę.
Oto co wyszło:
Same końce - 5 cm - w kolorze miedziano-rudo-cynamonowo-marchewkowym a reszta została nieruszona. Nie wiem dlaczego. Czy rozjaśniacz po 20 min przestaje rozjaśniać??
Jestem rozczarowana... Wcześniej robiłam ombre siostrze - za pomocą normalnego rozjaśniacza - i wyszło tak jak trzeba.
Dobrze, że najpierw dałam to na same końce - bo 5 cm mogę obciąć. W innym wypadku byłoby to znaczenie więcej.
Szczoteczka jest wg mnie najlepszym elementem tego produktu.
martyna0409 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 08:28   #33
Toori
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 121
Dot.: Ombre hair w domu - farby L'Oreal Préf?rence Wild Ombres

Ja robiłam tą farbą już dwa razy (do ciemnego brązu) wyszły mi takie rudawe, ale zastosowałam płukankę fioletową do rozjasnianych włosów i mam sliczny kolor, taką mieszankę jasnego brazu, lekkiego rudego i koniakowego blondu, naturalnie to wygląda ;]
Trzeba pamietać, że inaczej wyjdzie na włosach farbowanych a inaczej na naturalnych. Jesli się ma farbowane włosy to trzeba pamietać z kolei, że każda farba rozjasnia się inaczej i nie ma co sie łudzić, ze wyjda takie jak na zdjęciu ;] Jednym rozjasni do rudego, innym do żółtego, jeszcze innym tyle co nic a komuś może wyjdzie platynka :P
Kolejną sprawą, jest fakt, że jak ma się zniszczone włosy i się rozjaśni będą jeszcze gorsze.
Jednak jesli chodzi o ten rozjasniacz to jest spoko, bo jak rozjasniałam zwykłym rozjasniaczem to była tragedia, szorstkie, matowe, ze 3 lata je do jakiegoś stanu doprowadzałam, a teraz miękkie, gładkie i lśniące.
Toori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 12:52   #34
chilijeczkalily
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 5
Dot.: Ombre hair w domu - farby L'Oreal Préf?rence Wild Ombres

a gdzie to można dostać? szukałam w rossmanach, naturach i nic :/ ?
chilijeczkalily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 23:02   #35
Naimka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Ombre hair w domu - farby L'Oreal Préf?rence Wild Ombres

A ja dziś ją widziałam właśnie w Rossmannie w Szczecinie za 32zł. Kusi mnie, żeby wypróbować ale na większość włosów, a nie same końce czy na długość do ucha..
Naimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 16:42   #36
ClaudisCandy
Przyczajenie
 
Avatar ClaudisCandy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 15
Dot.: Ombre hair w domu - farby L'Oreal Préf?rence Wild Ombres

Drogeria super pharm
ClaudisCandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 19:07   #37
volontariuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kalisz | Poznań
Wiadomości: 78
Dot.: Ombre hair w domu - farby L'Oreal Préf?rence Wild Ombres

widziałam je w tym tygodniu w Tesco nawet.
__________________
,,Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane."

studentka chemii kosmetycznej
volontariuszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-27, 22:47   #38
201802131425
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 326
Dot.: Ombre hair w domu - farby L'Oreal Préf?rence Wild Ombres

Czy ktoras robila na czarne farbowane? Chcialabym zrobic pod spodem takie pasemko ddosc grube i nie wiem czym mozna zrobic na czarne farbowane ;/
201802131425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 08:47   #39
oldschoolQueen
Raczkowanie
 
Avatar oldschoolQueen
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Hamburg
Wiadomości: 122
Dot.: Ombre hair w domu - farby L'Oreal Préf?rence Wild Ombres

Cytat:
Napisane przez anytka19 Pokaż wiadomość
Czy ktoras robila na czarne farbowane? Chcialabym zrobic pod spodem takie pasemko ddosc grube i nie wiem czym mozna zrobic na czarne farbowane ;/
na pewno nie Ombre Loreala! Bardzo niszczy i wysusza wlosy!

Ja na czarne farbowane kladlam dekoloryzator Garniera (dostaniesz w Rossmannie za ok 12zl), robilam na cale wlosy, za pierwszym razem oczywiscie rudy, odczekalam ok 2 tygdonie i za drugim razem blondzik.
Nie zauwazylam, zeby wlosy jakos sie zniszczyly (po ombre owszem!), tak wiec moge polecic.
Na pewno nie rob rozjasniaczem, wlosy ci sie tylko wykrusza.
__________________
She acts like summer and walks like rain.
oldschoolQueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 18:13   #40
201802131425
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 326
Dot.: Ombre hair w domu - farby L'Oreal Préf?rence Wild Ombres

dekoloryzator garniera? Nawet nie wiedzialam ze maja takowy produkt wiec jestem na tak. Zalezy mi wlasnie na takim rudawo miedzianym kolorku. Dzieki za odpowiedz. P.S. Loreal troszke przeceniaja,jakosciowo dorownuje farbom o polowe tanszym
201802131425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 13:26   #41
AnulkaSmerfulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 53
Dot.: Ombre hair w domu - farby L'Oreal Préf?rence Wild Ombres

Dużo osób pisze że ombe ładnie wygląda na prostych włosach. Znowu czytałam porady fryzjerek i polecają dla falowanych. Ja mam proste jak drut i robiłam parę lat temu i nie za ładnie to wyglądało, na falowanych świetnie to wygląda, tak uważam chciałabym zrobić sobie jeszcze raz bo włosy falują mi się od gumki i myślę że lepiej by to wyglądało niż wcześniej na prostych ale.. mam blond włosy :/
AnulkaSmerfulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-29, 14:12   #42
201802131425
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 326
Dot.: Ombre hair w domu - farby L'Oreal Préf?rence Wild Ombres

Wedlug mnie nie ma na to reguly. Jedna dziewczyna bedzie wygladac ladnie a innej nie beda pasowac takie wlosy ja mam calkiem proste wloskii i chcialam tylko jedna pasemko. Po opini innych nie kupie tego wole ten dekoloryzator garniera.
201802131425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 18:19   #43
funia1000000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: Ombre hair w domu - farby L'Oreal Préf?rence Wild Ombres

Tutaj macie jak farba wygląda na włosach:

http://allabouteve1.blogspot.com/201...mbre-hair.html


funia1000000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 21:18   #44
201802131425
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 326
Dot.: Ombre hair w domu - farby L'Oreal Préf?rence Wild Ombres

Wow świetny efekt :O i przy okazji jesteś śliczną dziewczyną cóż ładnej we wszystkim do twarzy :P
201802131425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 20:43   #45
AnulkaSmerfulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 53
Dot.: Ombre hair w domu - farby L'Oreal Préf?rence Wild Ombres

Super wyszło przekonałaś mnie że ombre może zarąbiście wyglądać na prostych włosach tylko co zrobić jak ja mam blond włosy a też chcę ombre
AnulkaSmerfulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 10:01   #46
Emi260691
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Ombre hair w domu - farby L'Oreal Préf?rence Wild Ombres

hej ... ja wczoraj farbowałam wlosy LOreal ombre hair nr 2 ...
Cos strasznego ... wyglada to jak mega odrost... kolor ktory uzyskałam po tym rozjasniaczu wyglada fatalnie ... ;/ taki żółty ...;/ nakładalam ten (rozjasniacz) na naturalne wlosy... cos okropnego ta farba to kit ... nie odzwierciedla efektu OMBRE ...! nie polecam szkoda pieniedzy i nerwów ... bo teraz mam problem i nie wiem co z tym zrobic( na pewno zetne konce...)ale co dalej z tym żółtym;/ nie chce farbowac calych wlosow ... dodalabym zdjecie ale ono nie odzwierciedla tego koloru i beznadziejnego efektu... jestem zawiedziona...;/
Emi260691 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 17:46   #47
funia1000000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: Ombre hair w domu - farby L'Oreal Préf?rence Wild Ombres

Hmmm, ja też nakładałam na swój naturalny kolor... Chociaż faktycznie, na początku zrobiłam sobie ombre ale nie wyszło ładnie, dlatego zafarbowałam całe. Może trzeba mieć wprawę w nakładaniu takiej farbki, żeby nie wyglądało to jak odrosty.

http://allabouteve1.blogspot.com/201...mbre-hair.html
funia1000000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 10:14   #48
Toori
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 121
Dot.: Ombre hair w domu - farby L'Oreal Préf?rence Wild Ombres

Mnie te ombre praktycznie nie zniszczyło włosów, ale mam grube i dość zdrowe. Przy cienkich, zniszczonych i suchych włosach na bank się mega zniszczą...
A efekt zależy od umiejętności nałożenia, ja mam takie coś jak na zdjęciu, sorry za jakość ;]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG 452.jpg (87,5 KB, 375 załadowań)
Toori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 10:01   #49
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: Ombre hair w domu - farby L'Oreal Préf?rence Wild Ombres

Toori użyłaś farby do najciemniejszych ? Ze zdjęcia widać że miałaś ciemne dość włosy ?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.






MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-11, 21:27   #50
madel89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 25
GG do madel89
Dot.: Ombre hair w domu - farby L'Oreal Préf?rence Wild Ombres

Ja dzisiaj robiłam sobie ombre. Dla tych które mają ciemne,farbowane włosy polecam dekoloryzator z Garniera. Nie niszczy tak włosów jak zwykły rozjaśniacz
madel89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:15   #51
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: Ombre hair w domu - farby L'Oreal Préf?rence Wild Ombres

madel może pokażesz efekt ? Ja też robiłam wczoraj Lorealem ogólnie pozytywnie oceniam tę farbę
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.






MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 15:51   #52
madel89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 25
GG do madel89
Dot.: Ombre hair w domu - farby L'Oreal Préf?rence Wild Ombres

W załącznikach jak wyglądały na mokro, a jak na sucho. Jestem bardzo zadowolona z efektu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF2529om.jpg (8,6 KB, 420 załadowań)

Edytowane przez madel89
Czas edycji: 2013-02-12 o 19:39
madel89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 20:59   #53
Toori
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 121
Dot.: Ombre hair w domu - farby L'Oreal Préf?rence Wild Ombres

Cytat:
Napisane przez MorireAmore Pokaż wiadomość
Toori użyłaś farby do najciemniejszych ? Ze zdjęcia widać że miałaś ciemne dość włosy ?
Jutro może wrzucę lepsze zdjęcie.
Tak ja mam ciemny brąz farbowany i uzyłam tego ombre do najciemniejszych za pierwszym razem, ale robiłam też tym średnim ostatnio jak podwyższałam moje ombre, to farbowane włosy rozjaśnił słabiej, do takiego kasztanowego brązu, a ombre rozjaśnił do takiego jak na zdjęciu ;]

Za pare dni bawię się dalej i mam zamiar rozjaśnić mój mega ciemny brąz o 1-1.5 tonu ;]
Toori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 10:32   #54
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: Ombre hair w domu - farby L'Oreal Préf?rence Wild Ombres

madel89 Mi wyszło podobnie i również jestem zadowolona

toori Ja robiłam też tym do najciemniejszych ogólnie polecam póki co zostawię tak jak jest , a za miesiąc rozjaśnię podoba mi się bardzo tej Pani omre
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bec7efce22cd11e2a82b22000a1e9bf8_7.jpg (65,0 KB, 394 załadowań)
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.






MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 15:57   #55
Vikingola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Ombre hair w domu - farby L'Oreal Préf?rence Wild Ombres

Właśnie siedzę z ombre rozjaśniaczem na włosach ciekawa jestem efektów, mam falowane włosy. Użyłam też troszę ciemniejszej wersji, bo kiedyś rozjaśniałam całe włosy no i powiem, że mam niezbyt dobre "barbiowe" wspomnienia

po wszystkim wstawię Wam zdjęcia
Vikingola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 20:05   #56
Aga6498
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Ombre hair w domu - farby L'Oreal Préf?rence Wild Ombres

Kupiłam dziś ombre do ciemnych włosów i chciała bym jutro ją nałożyć. Mój kolor włosów to ciemny brąz farbowane. Ktoś będzie wiedział jaki może być efekt rozjaśniania. Chciała bym nałożyć farbę na całą długość włosów.
Aga6498 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 09:00   #57
madel89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 25
GG do madel89
Dot.: Ombre hair w domu - farby L'Oreal Préf?rence Wild Ombres

Cytat:
Napisane przez Aga6498 Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś ombre do ciemnych włosów i chciała bym jutro ją nałożyć. Mój kolor włosów to ciemny brąz farbowane. Ktoś będzie wiedział jaki może być efekt rozjaśniania. Chciała bym nałożyć farbę na całą długość włosów.
Wyjdzie Ci rudy, jeśli chcesz uzyskać blond musisz drugi raz rozjaśnić
madel89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 11:14   #58
oldschoolQueen
Raczkowanie
 
Avatar oldschoolQueen
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Hamburg
Wiadomości: 122
Dot.: Ombre hair w domu - farby L'Oreal Préf?rence Wild Ombres

Cytat:
Napisane przez Aga6498 Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś ombre do ciemnych włosów i chciała bym jutro ją nałożyć. Mój kolor włosów to ciemny brąz farbowane. Ktoś będzie wiedział jaki może być efekt rozjaśniania. Chciała bym nałożyć farbę na całą długość włosów.
nie nakladaj na calosc! wczesniej wspominalam o dekoloryzatorze garniera, efekt bedzie podobny jak po ombre ale wlosy w o wiele lepszej kondycji. nakladanie jakiegokolwiek rozjasniacza na cale wlosy, szczegolnie, kiedy sa ciemne i farbowane, wymaga ogromnej wprawy, lepiej popros kogos, zeby ci pomogl, inaczej mozesz nabawic sie plam.

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez madel89 Pokaż wiadomość
Wyjdzie Ci rudy, jeśli chcesz uzyskać blond musisz drugi raz rozjaśnić
To prawda, testowalam na wlasnej skorze. Trzeba tez odczekac minimum 2 tygodnie od pierwszego rozjasniania. I radze miec w pogotowiu jakas farbe! Takie rozjasnianie wychodzi niejednolite, wiec dobrze miec czym to pozniej przykryc :P
__________________
She acts like summer and walks like rain.
oldschoolQueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 17:38   #59
KajaaaDzidaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Ombre hair w domu - farby L'Oreal Préf?rence Wild Ombres

Cytat:
Napisane przez Emi260691 Pokaż wiadomość
hej ... ja wczoraj farbowałam wlosy LOreal ombre hair nr 2 ...
Cos strasznego ... wyglada to jak mega odrost... kolor ktory uzyskałam po tym rozjasniaczu wyglada fatalnie ... ;/ taki żółty ...;/ nakładalam ten (rozjasniacz) na naturalne wlosy... cos okropnego ta farba to kit ... nie odzwierciedla efektu OMBRE ...! nie polecam szkoda pieniedzy i nerwów ... bo teraz mam problem i nie wiem co z tym zrobic( na pewno zetne konce...)ale co dalej z tym żółtym;/ nie chce farbowac calych wlosow ... dodalabym zdjecie ale ono nie odzwierciedla tego koloru i beznadziejnego efektu... jestem zawiedziona...;/



Ehhh no to ja nie wiem jak ty to robilas , na czybku glowy ? ja zrobilam dwa dni temu i wyszla super ,
KajaaaDzidaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 18:47   #60
pati0726
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: Ombre hair w domu - farby L'Oreal Préf?rence Wild Ombres

Wypróbowałam dzisiaj ja farbe i efekt jest swietny!
mimo tego, że moje włosy sa farbowane wiele razy ( ostatni raz tydzien temu na brąz) to naprawde mi to wyszło
Jedyny minus jest taki, że z tyłu wyglada to troche jak od linijki ale mi to nie przeszkadza. Podoba mi sie nawet zapach włosow po farbowaniu, co dla mnie jest dużym plusem bo ostatnio jak farbowalam garnierem to przez nastepne 2 dni myślalam, ze sie udusze. Polecam, napewno jeszcze raz kiedyś użyje!
pati0726 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-07 08:30:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:13.