Big Brother-powrót po 18 latach - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-26, 23:57   #601
Arwenka1
Rozeznanie
 
Avatar Arwenka1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 769
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
ja nie rozumiesz to znaczy że nie oglafasz BB ..
miła odpaść widać że ustawia z tvnu..
jestem zdziowna że Iza została nominowana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To chyba Ty nie oglądasz odcinków i nie czytasz komentarzy...... Zając nigdy nie miała specjalnie dużo zwolenników, a po akcjach z Igorem wrzało w sieci od negatywnych komentarzy na jej temat.Ustawką byłoby raczej , gdyby została
Arwenka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-27, 06:29   #602
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Widzowie raz wyrzucili juz Łukasza i po tym co jest pisane w sieci i po tych wynikach z głosowaniem pokazywanych do środy wskazywało, ze chcą sie go znowu pozbyć. Bb oglądam od poczatku i czytam komentarze na rożnych forach i zdecydowanie ludzie chcieli wywalić Łukasza, a nie Zającową. A nikt tutaj nie pisał , ze ona jest super fav ludu..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-27, 07:49   #603
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Ale w weekend kolejny raz się upila mocno i może to przelalo czare goryczy. Nie wszyscy widzowie BB muszą się udzielać w internecie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-27, 08:13   #604
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Wczoraj jak zajrzałam na FB (a rzadko tam zagladam bo nie lubie) to był straszny pojazd na Zajac za jej imieninową imprezę , na której było grubo...
A po dwa duzo ludzi -nawet nie wiem czy nie wiekszosć głosuje dopiero w niedziele, bo głosowanie wcześniej wiaze sie z ryzykiem ze ktoś sam odejdzie (jak Justyna) albo kogoś dodadzą jeszcze...

Dl mnie ona nic praktycznie poza krzykiem nie wnosiła do programu, i to był jej czas na odejscie. Takze spoko
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-29, 09:36   #605
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Nienawidzę obleśnego Igora, mam nadzieję że dzisiaj wyleci dyscyplinarnie z programu.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."

Edytowane przez Dobranka
Czas edycji: 2019-05-29 o 09:45
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-29, 12:34   #606
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Nienawidzę obleśnego Igora, mam nadzieję że dzisiaj wyleci dyscyplinarnie z programu.
co zrobi l Igor?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-29, 13:26   #607
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Nienawidzę obleśnego Igora, mam nadzieję że dzisiaj wyleci dyscyplinarnie z programu.


Co odwalił?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-29, 15:14   #608
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:49
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-29, 15:48   #609
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Igor też ponoc jedzie nieżle po Madzi i własnie Łukaszu, chyba domyslił sie że to od nich ma głosy

Co do Igrora ze jest obrzydliwy, pełna zgoda. Nie wiem ale facet koło 30, pierdzi beka drapie sie po jajach czy dłubie w nosie i to wszystko przy innych bez żadnego skrępowania... No jak na szczęście ni znam nikogo takiego prywatnie, i ogladajac te jego "popisy" aż mi nie dobrze czasem...
Ze te baby tak na niego leca to ja nie wiem
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-29, 19:56   #610
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Jezu, gorszego zadania tygodniowego chyba sie wymyslic nie dalo.

Btw oni serio przez tydzien maja nie myc zebow czy nie brac prysznica? Kogos niezle je.bnelo

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Ze te baby tak na niego leca to ja nie wiem
Ja sie nad tym zastanawiam od poczatku programu co on takiego ma
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-29, 21:09   #611
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Jezu, gorszego zadania tygodniowego chyba sie wymyslic nie dalo.

Btw oni serio przez tydzien maja nie myc zebow czy nie brac prysznica? Kogos niezle je.bnelo



Ja sie nad tym zastanawiam od poczatku programu co on takiego ma
Może za pomocą pierdów rozpyla jakieś feromony .

Taki był pojazd w necie po Kaśce w temacie podjadania, a proponuje porównać sobie Igora z początku programu z obecnymi odcinkami. Biedak pewnie tyje z powietrza .
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-29, 21:35   #612
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Taki był pojazd w necie po Kaśce w temacie podjadania, a proponuje porównać sobie Igora z początku programu z obecnymi odcinkami. Biedak pewnie tyje z powietrza .
Mysle, ze to bardziej kwestia tego, ze Kaska byla strasznie wkurzajaca, zreszta caly czas tylko lezala i jadla, a Igor jednak aktywnie bral udzial w zadaniach. Zreszta troche miesa ma, jest zalany, ale widac, ze lubi sport, mimo brzuszka wydaje sie byc w calkiem niezlej kondycji. A Kaska wygladala jak kulka, zawsze byla na nie jesli chodzilo o aktywnosc fizyczna, czym czesto zreszta podpadala grupie. No i byla do niej duza niechec, wiec krytykowano co tylko ludzie mogli. No i Igor przynajmniej wprost jest w stanie powiedziec bez zadnego skrepowania, ze sie zapuscil, ze wpieprza, ze ma nadwage, a Kaska ciagle sie wypierala, widziala wine we wszystkim tylko nie w tym, ze lubi jesc niezdrowe zarcie na kilogramy. No i ciagle te wage podkreslala, to ludzie podlapali.

Swoja droga ciekawe, podobno tak malo tam maja tego zarcia + wydaje sie, ze rzadko kiedy jedza tam jakies slodycze czy chipsy, a tak mozna przytyc jak Kaska czy Igor wlasnie. Niby tez cos tam robia, cwicza, a jednak 10 kilo nie bierze sie z powietrza.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-29, 22:03   #613
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Mysle, ze to bardziej kwestia tego, ze Kaska byla strasznie wkurzajaca, zreszta caly czas tylko lezala i jadla, a Igor jednak aktywnie bral udzial w zadaniach. Zreszta troche miesa ma, jest zalany, ale widac, ze lubi sport, mimo brzuszka wydaje sie byc w calkiem niezlej kondycji. A Kaska wygladala jak kulka, zawsze byla na nie jesli chodzilo o aktywnosc fizyczna, czym czesto zreszta podpadala grupie. No i byla do niej duza niechec, wiec krytykowano co tylko ludzie mogli. No i Igor przynajmniej wprost jest w stanie powiedziec bez zadnego skrepowania, ze sie zapuscil, ze wpieprza, ze ma nadwage, a Kaska ciagle sie wypierala, widziala wine we wszystkim tylko nie w tym, ze lubi jesc niezdrowe zarcie na kilogramy. No i ciagle te wage podkreslala, to ludzie podlapali.

Swoja droga ciekawe, podobno tak malo tam maja tego zarcia + wydaje sie, ze rzadko kiedy jedza tam jakies slodycze czy chipsy, a tak mozna przytyc jak Kaska czy Igor wlasnie. Niby tez cos tam robia, cwicza, a jednak 10 kilo nie bierze sie z powietrza.
Ja parę razy spoglądałam na streama, gdy ktoś w necie pisał "Kaśka znowu je", " wszyscy sprzątają, tylko Kaśka nie". I co się okazywało? Kaśka jadła owoc, a w tle Magda Z wciągała batona, Kaśka sprzątała, tylko że było ją widać w oddali. Dlatego też niektóre opowieści o nieróbstwie Kaśki zaczęłam dzielić na pół. Dla mnie to jak ktoś komentuje czy nie komentuje swoją wagę nie powinno mieć wpływu na surowość oceny otoczenia. Tu niestety wychodzą podwójne standardy, które o wiele łaskawsze są dla Igora. Kaśka odpadła, to ostatnio zaczęło się gadanie w grupie, że Łukasz najwięcej je...
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 09:27   #614
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Ja parę razy spoglądałam na streama, gdy ktoś w necie pisał "Kaśka znowu je", " wszyscy sprzątają, tylko Kaśka nie". I co się okazywało? Kaśka jadła owoc, a w tle Magda Z wciągała batona, Kaśka sprzątała, tylko że było ją widać w oddali. Dlatego też niektóre opowieści o nieróbstwie Kaśki zaczęłam dzielić na pół. Dla mnie to jak ktoś komentuje czy nie komentuje swoją wagę nie powinno mieć wpływu na surowość oceny otoczenia. Tu niestety wychodzą podwójne standardy, które o wiele łaskawsze są dla Igora. Kaśka odpadła, to ostatnio zaczęło się gadanie w grupie, że Łukasz najwięcej je...
No, ok, Ty pare razy widzialas jak sprzata czy jak cos je, ale ludzie z domu mowili, ze ciagle ona z Lukaszem robia syf, a ona je duzo wiecej niz reszta (zreszta sama wiele razy o tym mowila). Zreszta jak mowie, do Kasi byla spora niechec przez jej zachowanie, sama sie fiksowala na punkcie swojej wagi. No i po niej widac otylosc, a Igor mimo zalania wyglada jednak w miare zdrowo. U Kasi bylo widac, ze jej waga mocno wplywala na jej samoocene czy podejscie do sportu, w Runmaggedonie nie byla w stanie pokonac zadnej przeszkody, kiedy mieli jezdzic na rowerze, to zrobila najmniej kilometrow. Zreszta Igor jest wysoki i ma wlasnie to mieso, to tez inaczej wyglada niz Kasia, ktora jest duzo nizsza i cala okragla. Ja bym ich nie porownywala mimo wszystko. Czy Igor tak przytyl to nwm, jak widzialam material Kasi na poczatku - to u niej widac
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 11:55   #615
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
No, ok, Ty pare razy widzialas jak sprzata czy jak cos je, ale ludzie z domu mowili, ze ciagle ona z Lukaszem robia syf, a ona je duzo wiecej niz reszta (zreszta sama wiele razy o tym mowila). Zreszta jak mowie, do Kasi byla spora niechec przez jej zachowanie, sama sie fiksowala na punkcie swojej wagi. No i po niej widac otylosc, a Igor mimo zalania wyglada jednak w miare zdrowo. U Kasi bylo widac, ze jej waga mocno wplywala na jej samoocene czy podejscie do sportu, w Runmaggedonie nie byla w stanie pokonac zadnej przeszkody, kiedy mieli jezdzic na rowerze, to zrobila najmniej kilometrow. Zreszta Igor jest wysoki i ma wlasnie to mieso, to tez inaczej wyglada niz Kasia, ktora jest duzo nizsza i cala okragla. Ja bym ich nie porownywala mimo wszystko. Czy Igor tak przytyl to nwm, jak widzialam material Kasi na poczatku - to u niej widac
Dlatego pisałam by porównać sobie pierwsze odcinki z ostatnimi. Dla mnie nadal to co piszesz nie jest wytłumaczeniem na ciągłe czepianie się Kaśki o jedzenie. Wręcz przeciwnie, gdy ktoś ma emocjonalny problem z jedzeniem, to tym bardziej nie dokładam mu swoimi komentarzami .
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 12:16   #616
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Dlatego pisałam by porównać sobie pierwsze odcinki z ostatnimi. Dla mnie nadal to co piszesz nie jest wytłumaczeniem na ciągłe czepianie się Kaśki o jedzenie. Wręcz przeciwnie, gdy ktoś ma emocjonalny problem z jedzeniem, to tym bardziej nie dokładam mu swoimi komentarzami .
No, sprawdzilam i mowie, ze nie wiem czy on tak przytyl. Juz wchodzac mial brzuszek, ale moze to ja nie znalazlam sensownych zdjec.

Skoro wszyscy zauwazyli, ze ciagle cos je, duzo wiecej niz reszta, to normalne, ze sie czepiali. Jak byla ta akcja, ze wziela czyjes grzanki z tostera, bo byly, to wzielam. Ja tez bylabym zla. Sama mowila, ze duzo je, wiecej niz inni, wiec nie dziwi mnie, ze ludzie z domu jej to wypominaja skoro maja niedobor jedzenia, mimo jakiegos jej niezdrowego stosunku z jedzeniem.

No, ok, ale Kasia caly czas gadala jak to ona przytyla, jak to ona grubo wyglada, sama zwrocila uwage na ten problem, to nic dziwnego, ze ludzie podlapali. Tym bardziej, ze duzo osob jej nie lubilo, no to posypaly sie komentarze. No i ona ma taki niefortunny sposob tycia, ze idzie w nogi, twarz i ramiona, wiec od razu widac (sama tak tyje). Igor pewnie tyje w brzuchu i w boczkach, az takiej roznicy u niego nie widze. Zreszta jak jest od Kaski wyzszy te kilkadziesiat cm to tez duzo mniej to pewnie widac, nawet jesli przytyli tyle samo. Szczerze mowiac to gdyby nie Ty, to nawet nie zwrocilabym uwagi, ze przytyl. Masz jakies zdjecia, na ktorych to widac?
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 13:10   #617
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Z tego co było mówione w programie to Kasia wazyła ponad 100 kilo i ponad 30 schudła, a teraz ma rózne wachania wagi, raz wiecej raz mniej.
Natomiast nie oszukujmy sie w tym BB oni nic nie robia praktycznie, wiec ze niektórzy tyją zwłaszcza osoby majacy z waga nie dziwi ....
Na Kaske gadanie ze leżała nic nie robiła jadła, a niech mi ktoś powie co takiego w takim razie robi Iza? Jakos też nie widziałam jej nigdy w kuchni czy sprzatajacej, ona to tylko papierosek i obrabianie tyłków
Izie lenistwo uchodzi bo ma mniejszy tyłek-no na to wychodzi

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2019-05-30 o 13:11
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 13:15   #618
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
No, sprawdzilam i mowie, ze nie wiem czy on tak przytyl. Juz wchodzac mial brzuszek, ale moze to ja nie znalazlam sensownych zdjec.

Skoro wszyscy zauwazyli, ze ciagle cos je, duzo wiecej niz reszta, to normalne, ze sie czepiali. Jak byla ta akcja, ze wziela czyjes grzanki z tostera, bo byly, to wzielam. Ja tez bylabym zla. Sama mowila, ze duzo je, wiecej niz inni, wiec nie dziwi mnie, ze ludzie z domu jej to wypominaja skoro maja niedobor jedzenia, mimo jakiegos jej niezdrowego stosunku z jedzeniem.

No, ok, ale Kasia caly czas gadala jak to ona przytyla, jak to ona grubo wyglada, sama zwrocila uwage na ten problem, to nic dziwnego, ze ludzie podlapali. Tym bardziej, ze duzo osob jej nie lubilo, no to posypaly sie komentarze. No i ona ma taki niefortunny sposob tycia, ze idzie w nogi, twarz i ramiona, wiec od razu widac (sama tak tyje). Igor pewnie tyje w brzuchu i w boczkach, az takiej roznicy u niego nie widze. Zreszta jak jest od Kaski wyzszy te kilkadziesiat cm to tez duzo mniej to pewnie widac, nawet jesli przytyli tyle samo. Szczerze mowiac to gdyby nie Ty, to nawet nie zwrocilabym uwagi, ze przytyl. Masz jakies zdjecia, na ktorych to widac?
Tutaj są PrtSc z początków. Najlepiej porównać sobie z obecnym streamem, bo w ostatnich odcinkach ciężko złapać ujęcia z tej samej perspektywy. Warto zwrócić uwagę na to, że jest to osoba o dużej masie mięśniowej, trenująca sobie w BB, dodatkowo popalająca, co pozwala trzymać stałą wagę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bb1.jpg (64,8 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bb2.jpg (86,2 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: png bb3.png (545,3 KB, 95 załadowań)
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 13:58   #619
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Tutaj są PrtSc z początków. Najlepiej porównać sobie z obecnym streamem, bo w ostatnich odcinkach ciężko złapać ujęcia z tej samej perspektywy. Warto zwrócić uwagę na to, że jest to osoba o dużej masie mięśniowej, trenująca sobie w BB, dodatkowo popalająca, co pozwala trzymać stałą wagę.
Troche przytyl, ale czy ja wiem czy az tak jak Kasia? To uwazasz, ze przytyl czy ze trzyma stala wage?

Fakt, ze ludzie mniej sie tam ruszaja, ale jednak niektorzy tam biegali, cwiczyli, chodzili, jezdzili na tym rowerku. Kasie widzialam kilka razy podnoszaca noge na macie, ale no, fakt, ze takie warunki sprzyjaja tyciu, pewnie gdyby nie bylo tam takich cyrkow z obcinaniem kasy na jedzenie, to bardziej byloby to widac.

Nie ogladam streama, swoja opinie, ze Kaska nie robila duzo opieram na wielu komentarzach ludzi z nia przebywajacych w domu i na opiniach ludzi ze streamem.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-30, 14:28   #620
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Wielka Siostra ma głos lektora z seriali paradokumentalnych? mam na myśli 19+ czy tak mi się wydaje?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 14:48   #621
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Troche przytyl, ale czy ja wiem czy az tak jak Kasia? To uwazasz, ze przytyl czy ze trzyma stala wage?

Fakt, ze ludzie mniej sie tam ruszaja, ale jednak niektorzy tam biegali, cwiczyli, chodzili, jezdzili na tym rowerku. Kasie widzialam kilka razy podnoszaca noge na macie, ale no, fakt, ze takie warunki sprzyjaja tyciu, pewnie gdyby nie bylo tam takich cyrkow z obcinaniem kasy na jedzenie, to bardziej byloby to widac.

Nie ogladam streama, swoja opinie, ze Kaska nie robila duzo opieram na wielu komentarzach ludzi z nia przebywajacych w domu i na opiniach ludzi ze streamem.
Widzę, że przytył. Osoba mająca dużą masę mięśniową, ćwicząca potrzebuje więcej kalorii by odłożył jej się tłuszcz. Ponadto papierosy hamują łaknienie. Wniosek nasuwa się jeden, musiał mieć dodatni bilans kaloryczny, a bez papierosów byłby on zapewne jeszcze większy. Po prostu trudno mi uwierzyć w to, że to Kaśka, a teraz Łukasz najwięcej jedli.
Nie rozumiem też tego czepiania się o jedzenie, zwłaszcza przez osoby, które palą. Jak idzie o kupno papierosów, to Iza nie musi jeść, na jedzenia im wystarczy. Po paru dniach jednak okazuje się, że jest deficyt i jedzenie powinno być dzielone po równo...

No ja zaczęłam weryfikować to co inni piszą w Internecie, spoglądając na streama. Niektórych naprawdę poniosło w nadinterpretacji niektórych zachowań.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-01, 08:03   #622
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Nie jestem na bieżąco nigdzie Czy ktoś mi stresci czy doszło do jakiegoś podziału ? Widziałam Łukasza z Madzia i Bartkiem , i chyba jakieś obgadywanie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-01, 09:41   #623
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Nie jestem na bieżąco nigdzie Czy ktoś mi stresci czy doszło do jakiegoś podziału ? Widziałam Łukasza z Madzia i Bartkiem , i chyba jakieś obgadywanie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Łukasz został wyrzucony z plemienia za wyjadanie bananów i założył nowe plemię do którego zdecydowali się przenieść Bartek i Madzia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-01, 10:04   #624
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Nie jestem na bieżąco nigdzie Czy ktoś mi stresci czy doszło do jakiegoś podziału ? Widziałam Łukasza z Madzia i Bartkiem , i chyba jakieś obgadywanie ?
Ja w tym tygodniu odpuscilam. Widzialam tylko odcinek w pon, ale to zadanie jest tak beznadziejne, ze po prostu nie jestem w stanie... Zobacze Arene, moze odcinek w poniedzialek, jak bedzie cos lepszego, to moze wroce
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-01, 10:54   #625
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Ja w tym tygodniu odpuscilam. Widzialam tylko odcinek w pon, ale to zadanie jest tak beznadziejne, ze po prostu nie jestem w stanie... Zobacze Arene, moze odcinek w poniedzialek, jak bedzie cos lepszego, to moze wroce
No właśnie ja tak samo zrobiłam 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-01, 11:01   #626
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Mi tez sie odechciało w tym tygodniu i mysle, ze to przez zadanie.
Serio im tylko 2,5 tyg zostało?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-01, 11:08   #627
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez kiss of night Pokaż wiadomość
Łukasz został wyrzucony z plemienia za wyjadanie bananów i założył nowe plemię do którego zdecydowali się przenieść Bartek i Madzia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ponoć Łukasz zjadł jednego banana drugiego Bartek ale w programie o tym nie było, a sąd był tylko nad Łukaszem.
Wiecej niż ogladam to czytam inne forum tam wszystko na bieżąco relacjonują
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-03, 00:25   #628
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Ogladalam Arene i nie moglam uwierzyc w to co widze. Na poczatku wystep Dawida Kwiatkowskiego, ktory przypomnial mi o tym nieporozumieniu a.k.a. "Shallow", ktore viralem sie rozeszlo po necie. Potem okropna stylizacja pani Wozniak-Starak (ladny kolor sukienki, pasowal do jej wlosow, ale fakt, ze je rozpuscili i dobrali do tego czarne rajstopy i czarne kozaczki, Boze drogi, moje oczy krwawia). Spoko, ale dalej... Akcja z wynikami glosowania, nie wiem czy mozna sie bardziej skompromitowac. Tak desperackiej proby zwrocenia uwagi na program to juz dawno nie widzialam. Do tego jeszcze ta akcja ze strollowaniem uczestnikow, 'haha, jednak nie, klamalem'. Matko kochana. Jeszcze te teksty Lukasza 'mi sie to bardzo podoba, ze nie musimy sie myc' I przypominanie nam, ze oni przez tydzien nie myli zebow. I jakies wstawki co tam Olek odpierniczal, niech ten chlopak sie nie pokazuje w mediach, mozna dostac raka. Desperackie, cholernie wymuszone proby zrobienia z Lukania krola gownoburz jeszcze bardziej irytujacych niz wczesniej. Montaz dzwieku byl tak fatalny, ze ogloszenie o pracy dali chyba do gazety, tak to klulo w uszy, ja nie wiem kogo oni tam zatrudniaja, na kazdej plaszczyznie robi sie z tego nieporozumienie. Nie, to juz jest ponad moje sily, to jest porazka
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-03, 06:44   #629
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:49
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-03, 07:43   #630
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Mi sie akurat podobał taki obrót sprawy bo ciotki juz dosc miałam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-13 14:13:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:19.