Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4 - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-05, 12:15   #1951
Andriejewna
Zakorzenienie
 
Avatar Andriejewna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z puszki Pandory
Wiadomości: 5 017
GG do Andriejewna
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
(...)

Mnie też wkurza strasznie, jak ktoś się obściskuje w miejscach publicznych. Bardzo dziwi mnie też ekshibicjonizm ludzi w tramwajach. Chodzi mi o głośnie rozmowy- tak, że słyszy cały tramwaj. Chodzi mi zarówno o rozmowy telefoniczne ("Ja Ciebie też...ja bardziej... a właśnie, że ja Ciebie bardziej" czy "nie kupiłam wołowiny, bo była za droga, nie straczylo mi, bo kupiłam coś tam i dałam Marianowi stówę"- ni kurka, czuję się jak intruz, gdy jestem zmuszona tego słuchać). Albo jak znajomi w tramwaju usiądą koło siebie i już im się wydaje,że nikt obok ich nie slyszy. Ostatnio musiałam wysłuchiwac jakichś bzdur o ostatniej dyskotece. Albo dziwią mnie studenci, którzy relacjonują sobie jakieś zaliczenia, rzucając nazwiskami prowadzących i przechwalając się np., że ktoś ściągał, albo, że wykładowca jest "poje***"- nie boją się, że gdzies tam siedzi np. jego żona albo znajomi?
Oo, to ja bym Cię denerwowała mam taki głos, że wszędzie mnie słychać nie raz ludzie mówią mi "toć nie krzycz!" JA krzyczę?
A co do innych to akurat lubię słuchać takich rozmów, interesuje mnie co ktoś ma na obiad i kto kogo bardziej kocha
__________________
Fetyszystka kocich stóp



Spełniam się w macierzyństwie
Roz
Dwa
Trzi
Cztyry



(Ej mam blog )
Andriejewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 12:17   #1952
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Niambie Pokaż wiadomość
Natchnal mnie nowy watek na plotkowym. Dziwi mnie, jak mozna wziac cos z polki w supermarkecie, zjesc/wypic i zaniesc papierek do kasy, zeby zaplacic. (Oczywiscie kradziez dziwi mnie bardziej ;-))
Przeciez nie jestesmy zwierzetami, naprawde nie mozna sie powstrzymac te 10, 15 minut? (ekstremalnie dlugie kolejki)
Dziwi mnie to, bardzo :-D
ja tak robie czasem jak mi sie bardzo pic chce co za róznica czy jestem w sklepie 5 minut czy pół godziny
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 12:20   #1953
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Niambie Pokaż wiadomość
Natchnal mnie nowy watek na plotkowym. Dziwi mnie, jak mozna wziac cos z polki w supermarkecie, zjesc/wypic i zaniesc papierek do kasy, zeby zaplacic. (Oczywiscie kradziez dziwi mnie bardziej ;-))
Przeciez nie jestesmy zwierzetami, naprawde nie mozna sie powstrzymac te 10, 15 minut? (ekstremalnie dlugie kolejki)
Dziwi mnie to, bardzo :-D
To chyba tylko dzieci tak robią, małe. Moja mam czasami gdy mojemu małemu bratu chce się bardzo pić, to daje mu soczek a później za niego płaci.

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Andriejewna Pokaż wiadomość
Oo, to ja bym Cię denerwowała mam taki głos, że wszędzie mnie słychać nie raz ludzie mówią mi "toć nie krzycz!" JA krzyczę?
A co do innych to akurat lubię słuchać takich rozmów, interesuje mnie co ktoś ma na obiad i kto kogo bardziej kocha
Mi tez ludzie mówią, że krzycze, a wg. mnie mówię normalnie.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 12:20   #1954
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Niambie Pokaż wiadomość
Natchnal mnie nowy watek na plotkowym. Dziwi mnie, jak mozna wziac cos z polki w supermarkecie, zjesc/wypic i zaniesc papierek do kasy, zeby zaplacic.
Może i dziwne to, ale niczego złego w tym nie widzę. Dopóki ktoś płaci za ten produkt, to problemu nie ma

Cytat:
Przeciez nie jestesmy zwierzetami, naprawde nie mozna sie powstrzymac te 10, 15 minut? (ekstremalnie dlugie kolejki)
1. Tylko... PO CO się powstrzymywać, jeśli można zjeść na miejscu, a potem pokazać tylko pudełko i zapłacić za produkt? Kradzież to nie jest przecież.
2. Teraz są takie upały, że gdyby mi się chciało pić, to bym piła od razu. W ciągu tych 10-15 minut, o których piszesz, już bym mogła zemdleć. Nie widzi mi się takie ryzykowanie.
3. W ekstremalnie długich kolejkach stoi się dłużej niż 15 minut
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 12:22   #1955
pannaleksandra
Wtajemniczenie
 
Avatar pannaleksandra
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 762
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Ludzie to mają problemy, naprawdę...Nie sądziłam, że kogoś może taka rzecz dziwić, jakby mi się bardzo chciało pić to nie rozumiem co w tym dziwnego/strasznego, że napiję się i potem zapłacę, a nie odwrotnie? Co w tym zachowaniu jest zwierzęcego?
__________________
Wymieniam się!
PAŹDZIERNIK
Odpisuj u mnie, proszę.
pannaleksandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 12:23   #1956
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Niambie Pokaż wiadomość
Natchnal mnie nowy watek na plotkowym. Dziwi mnie, jak mozna wziac cos z polki w supermarkecie, zjesc/wypic i zaniesc papierek do kasy, zeby zaplacic. (Oczywiscie kradziez dziwi mnie bardziej ;-))
Przeciez nie jestesmy zwierzetami, naprawde nie mozna sie powstrzymac te 10, 15 minut? (ekstremalnie dlugie kolejki)
Dziwi mnie to, bardzo :-D
Ja tak robię :P bez przesady jak chce mi się bardzo pić to po kiego wała mam czekać 20 minut jak i tak zamierzam to kupić za to zapłacić i wziąć do domu.

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

O widzę że nie jestem sama
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 12:29   #1957
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Ja tak nigdy nie robiłam, ale czesto widzę, jak ludzie wykładają na taśmę przy kasie puste opakowania. Zakupy w hipermarkecie często trwają bardzo dlugo, można zglodnieć. Nie mówiąc o tym, że niektórym np. szybko spada cukier i musza natychmiast zjeść np. batonika (ja tak miałam w ciąży, zawsze musiałam mieć pod ręką krówki).
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-05, 12:30   #1958
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Zresztą co to za różnica czy napijemy się w sklepie czy jak z niego wyjdziemy? Jeżeli za to płacimy to nic widzę w tym nic złego.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 12:38   #1959
Niambie
Zadomowienie
 
Avatar Niambie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 485
No to widze, ze tylko mnie to dziwi :-D Wedlug mnie skoro jeszcze za to nie zaplacilismy, to jeszcze nie jest nasze :-P To tylko moje wlasne zdanie.
Za to nie obrzydzaja mnie stopy, nawet lekko zaniedbane jak :-D Nie mowie o zoltych paznokciach szorujacych po chodniku oczywiscie :-D
Niambie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 12:51   #1960
Andriejewna
Zakorzenienie
 
Avatar Andriejewna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z puszki Pandory
Wiadomości: 5 017
GG do Andriejewna
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
(...)
Mi tez ludzie mówią, że krzycze, a wg. mnie mówię normalnie.
I haj fajf

Co do picia/ jedzenia w sklepie, to picie mnie absolutnie nie dziwi, też by mi się nie chciało mdleć czy po prostu suszyć w kolejce ale jedzenie... Snu z powiek mi to nie spędza może faktycznie lekko dziwić, że ktoś nie wytrzyma bez batonika nawet tych 30 minut, bo nie wierzę, że wszyscy, którzy tak robią mają problemy z cukrem ale w sumie fakt, ich brocha, jak płacą to co mi do tego
__________________
Fetyszystka kocich stóp



Spełniam się w macierzyństwie
Roz
Dwa
Trzi
Cztyry



(Ej mam blog )
Andriejewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 12:53   #1961
cetiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 45
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Śmieszne jest to, że często ludzie jak już spróbują tego otwartego przedmiotu (czy to batonik, picie, czekolada) to jak im nie smakuje to odkladają jak by nigdy nic :P
cetiax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-05, 12:55   #1962
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Dziwią mnie (a może bardziej denerwują) pytania w stylu: "Dlaczego się nie odzywasz?" Kiedy odpowiadam, że nie mam do powiedzenia na dany temat, to słyszę: "oj, a co Ty taka obrażona?" no mamo

Nie zapomnę jak kiedyś z eksem spotkaliśmy kobietę, która z nim pracowała. Przywitaliśmy się i oni sobie rozmawiali na temat pracy. W pewnym momencie kobieta mówi do mnie: "a Ty dlaczego się nie odzywasz?" Ja odpowiedziałam, że nie chcę się wtrącać do rozmowy (powiedziałam to miłym tonem, uśmiechnęłam się, nie byłam zła) a ona do byłego: "ona zawsze jest taka nieśmiała?"
Nosz, kurde, miałam im wejść w słowo, zmienić temat, czy co?
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 13:07   #1963
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
Nie zapomnę jak kiedyś z eksem spotkaliśmy kobietę, która z nim pracowała. Przywitaliśmy się i oni sobie rozmawiali na temat pracy. W pewnym momencie kobieta mówi do mnie: "a Ty dlaczego się nie odzywasz?" Ja odpowiedziałam, że nie chcę się wtrącać do rozmowy (powiedziałam to miłym tonem, uśmiechnęłam się, nie byłam zła) a ona do byłego: "ona zawsze jest taka nieśmiała?"
Nosz, kurde, miałam im wejść w słowo, zmienić temat, czy co?
Dokładnie. W ogóle wydaje mi się, że w towarzystwie powinno się poruszać tematy, na które każdy może się wypowiedzieć, a nie ignorować trzecią osobę. Przecież to nie problem powiedzieć ,,wiecie'' zamiast ,,wiesz'' albo wytłumaczyć, o kim właściwie się nawija, tak, żeby można się było włączyć do rozmowy albo zrozumieć żart na jej temat.
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 13:11   #1964
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
Dziwią mnie (a może bardziej denerwują) pytania w stylu: "Dlaczego się nie odzywasz?" Kiedy odpowiadam, że nie mam do powiedzenia na dany temat, to słyszę: "oj, a co Ty taka obrażona?" no mamo

Nie zapomnę jak kiedyś z eksem spotkaliśmy kobietę, która z nim pracowała. Przywitaliśmy się i oni sobie rozmawiali na temat pracy. W pewnym momencie kobieta mówi do mnie: "a Ty dlaczego się nie odzywasz?" Ja odpowiedziałam, że nie chcę się wtrącać do rozmowy (powiedziałam to miłym tonem, uśmiechnęłam się, nie byłam zła) a ona do byłego: "ona zawsze jest taka nieśmiała?"
Nosz, kurde, miałam im wejść w słowo, zmienić temat, czy co?
To choroba naszych czasów, ludzie cały czas gadają, nawet jeśli nie mają kompletnie nic do powiedzenia i dziwią się, jeśli inni tego nie robią.

Edytowane przez megamag
Czas edycji: 2012-07-05 o 13:13
megamag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 13:17   #1965
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
Dokładnie. W ogóle wydaje mi się, że w towarzystwie powinno się poruszać tematy, na które każdy może się wypowiedzieć, a nie ignorować trzecią osobę. Przecież to nie problem powiedzieć ,,wiecie'' zamiast ,,wiesz'' albo wytłumaczyć, o kim właściwie się nawija, tak, żeby można się było włączyć do rozmowy albo zrozumieć żart na jej temat.
Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
To choroba naszych czasów, ludzie cały czas gadają, nawet jeśli nie mają kompletnie nic do powiedzenia i dziwią się, jeśli inni tego nie robią.
mnie to nie przeszkadza, jeśli jest jakiś temat i widzę, że mnie inni słuchaja. Jeśli znajdą wspólny temat, o którym wiem niewiele, albo na który nie chcę się wypowiadać, to się nie wypowiadam, ale nie czuję się ignorowana.

ale wkurzają mnie pytania "co tak milczysz?" Nosz kurde, mam ochotę to sobie milczę. Nie chcę gadać to nie gadam, proste
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 15:29   #1966
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
ale wkurzają mnie pytania "co tak milczysz?" Nosz kurde, mam ochotę to sobie milczę. Nie chcę gadać to nie gadam, proste
O rany, mnie też Siedzę ze znajomymi, rozmawiają między sobą o jakimś tam wspólnym koledze którego ja nie znam, i pytanie: "Czemu nic nie mówisz?" - a co mam mówić do cholery? Przy czym oczywiście nie przeszkadza mi to, że sobie rozmawiają - chętnie słucham, co inni mają do powiedzenia.

Swoją drogą nie cierpię też w towarzystwie pytania: "A co Ty taka smutna?" - nie zliczę ile razy tłumaczyłam, że taki mam wyraz twarzy
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.

Edytowane przez mary_poppins
Czas edycji: 2012-07-05 o 15:32
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 15:38   #1967
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Swoją drogą nie cierpię też w towarzystwie pytania: "A co Ty taka smutna?" - nie zliczę ile razy tłumaczyłam, że taki mam wyraz twarzy
Rozumiem Cię doskonale
Jestem typem osoby, która nie jest świergotliwym skowronkiem w towarzystwie obcych lub mniej znanych osób. Chętnie i otwarcie rozmawiam w najbliższym towarzystwie, a w kręgach typu "znajomi znajomych" częściej milczę niż mówię. Nie oznacza to, że się źle bawię; w takich sytuacjach wolę posłuchać, co inni mają do powiedzenia, niż sama mówić.
W takich sytuacjach większość interpretacji mojego zachowania kręci się wokół zdań, iż jestem cicha, smutna, nieśmiała, itp. A ja po prostu nie mówię, gdy nie mam nic ciekawego do powiedzenia. Po prostu. Niektórzy tego nie rozumieją
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 15:39   #1968
reverse
Zadomowienie
 
Avatar reverse
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Trafiłyście z tym gadaniem... Strasznie mnie irytuje, gdy ktoś ode mnie wymaga nawijania bez przerwy. A ja uwielbiam milczeć, wolę słuchać innych. Na dodatek moja mama jest największą gadułą jaką znam... Nawet jak siedzi sama, to gada do siebie - nie potrafi zamilknąć nawet na chwilę. I nie potrafi zrozumieć, że jak wracam z pracy, to chcę sobie posiedzieć w ciszy i coś porobić - od razu twierdzi, że jestem obrażona.
reverse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 15:45   #1969
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Rozumiem Cię doskonale
Jestem typem osoby, która nie jest świergotliwym skowronkiem w towarzystwie obcych lub mniej znanych osób. Chętnie i otwarcie rozmawiam w najbliższym towarzystwie, a w kręgach typu "znajomi znajomych" częściej milczę niż mówię. Nie oznacza to, że się źle bawię; w takich sytuacjach wolę posłuchać, co inni mają do powiedzenia, niż sama mówić.
W takich sytuacjach większość interpretacji mojego zachowania kręci się wokół zdań, iż jestem cicha, smutna, nieśmiała, itp. A ja po prostu nie mówię, gdy nie mam nic ciekawego do powiedzenia. Po prostu. Niektórzy tego nie rozumieją
Mam tak samo jak Ty...
Ja zresztą nie jestem świergotliwym skowronkiem w ŻADNYM towarzystwie, częściej mam neutralny (czyli według niektórych smutny) wyraz twarzy niż się uśmiecham, co nie oznacza, że nie bawię się świetnie albo nie zafascynowała mnie rozmowa pomiędzy innymi Bo jak wpadam w taki stan to znaczy, że naprawdę słucham, co inni mówią. I wybija mnie z rytmu, jak nagle rozmowa milknie i ktoś pyta, dlaczego jestem smutna. I muszę się dłuuugo tłumaczyć że nie, wcale nie jestem, że tak mam, że się zasłuchałam itd. Doceniam, że ktoś się martwi o moje samopoczucie, ale to też można załatwić inaczej - poprosić kogoś na bok, spytać, czy wszystko w porządku... Gdyby ktoś NAPRAWDĘ był smutny, to wątpię, że powiedziałby to, gdy wszyscy patrzą na niego i oczekują odpowiedzi...
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-05, 16:22   #1970
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Swoją drogą nie cierpię też w towarzystwie pytania: "A co Ty taka smutna?" - nie zliczę ile razy tłumaczyłam, że taki mam wyraz twarzy
też tego nie lubię. Często idąc ulicy, zamyślę się i znajomi którzy mnie mijają myslą, że jestem zła lub smutna. I powtarzaj tu po raz któryś, że wszystko jest ok
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 16:38   #1971
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Kasieńka_666 Pokaż wiadomość
Dziwi mnie jak można trzymać Nutellę w lodówce
Ja nie rozumiem trzymania czekolad, cukierków czekoladowych, krówek i czego tam popadnie w lodówce. Nienawidzę twardej i zimnej czekolady.
Olej trzymam, ale nie uważam, żeby to była konieczność.

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Może i dziwne to, ale niczego złego w tym nie widzę. Dopóki ktoś płaci za ten produkt, to problemu nie ma



1. Tylko... PO CO się powstrzymywać, jeśli można zjeść na miejscu, a potem pokazać tylko pudełko i zapłacić za produkt? Kradzież to nie jest przecież.
2. Teraz są takie upały, że gdyby mi się chciało pić, to bym piła od razu. W ciągu tych 10-15 minut, o których piszesz, już bym mogła zemdleć. Nie widzi mi się takie ryzykowanie.
3. W ekstremalnie długich kolejkach stoi się dłużej niż 15 minut
Również nie widzę w tym nic złego ani dziwnego.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2012-07-05 o 16:27
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 16:45   #1972
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez reverse Pokaż wiadomość
Trafiłyście z tym gadaniem... Strasznie mnie irytuje, gdy ktoś ode mnie wymaga nawijania bez przerwy. A ja uwielbiam milczeć, wolę słuchać innych. Na dodatek moja mama jest największą gadułą jaką znam... Nawet jak siedzi sama, to gada do siebie - nie potrafi zamilknąć nawet na chwilę. I nie potrafi zrozumieć, że jak wracam z pracy, to chcę sobie posiedzieć w ciszy i coś porobić - od razu twierdzi, że jestem obrażona.

Mnie znowu irytuje "gadka" mojej znajomej. Jest bardzo sympatyczną i miłą osobą,ale ona zawsze ma więcej do powiedzenia i nie przyjmuje do siebie moich spostrzeżeń itp. Przykład:

1.Ona: " Nie... jednak nie ubiorę tych wysokich zielonych szpilek jutro na te imieniny..." (wcześniej narzekała,że będą ją boleć w nich nogi)

Ja:" Wiesz... jeśli mają Cię boleć nogi lub masz się czuć niekomfortowo,to można je zamienić na inne,fajne buty"

Ona:" Ale wiesz, nie chodzi też nawet o to, po prostu nie czuję jakoś takiej potrzeby zakładania szpilek..."

2. Ja: " (... ...) i wiesz, jak ma ten uczeń później się czegokolwiek nauczyć,skoro cały czas na lekcji je kanapki i gra w karty.

Ona:" Ale wieeeeesz... nawet nie o to chooodziiiii... Jak on ma cokolwiek wynieść z lekcji skoro on miał braki już w gimnazjum? "

Te przykłady są banalne,nie potrafię sobie przypomnieć prawdziwych sytuacji. I wiem,że każdy może zaprzeczać i wyrażać własne zdanie,ale ona to robi notorycznie. Neguje każde moje zdanie
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 16:49   #1973
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez ewka1987 Pokaż wiadomość
Zadziwiają mnie Panie z dziekanatu - własnie dostałam telefon, że jutro się bronię i jeszcze śmiejąc się do słuchawki pyta czy siedzę bo informację, którą ma dla mnie może mnie zwalić z nóg.
to nic, że od dwóch tygodni cały czas do nich dzwonie z pytaniem czy już coś wiadomo, a za każdym razem dostawałam odpowiedź proszę dzwonić jutro, wtedy może będzie coś ustalone. No i co? Dobę przed terminem dowiaduje się o tym, że mam się bronić!!! Nienawidzę mojej uczelni i strasznie się cieszę że od jutra nie będę miała z nią nic wspólnego! Jedyna korzyść z tego wszystkiego!
Cytat:
Napisane przez Mileva_ Pokaż wiadomość
O taaak! Uwielbiam tę kultywację PRL na uczelniach! Zwłaszcza państwowych.

Ja, załatwiając pewną sprawę w takim przybytku, dowiedziałam się że 26. maja to nie jest koniec maja i proszę przyjść za trzy dni Parę tygodni wcześniej usłyszałam, że mam przyjść pod koniec miesiąca...
Mnie też rozwala biurokracja na mojej uczelni. W ramach praktyk tłumaczę teksty dla warszawskiego muzeum. Do września muszę na uczelnię oddać porozumienie podpisane z jednej str przez dziekana, a z drugiej przez muzeum. Samo muzeum też chce kopię. Żeby było szybciej poprosiłam najpierw o podpis w dziekanacie, ale NIE, bo najpierw podpisać musi to muzeum. Spytałam się dlaczego i dowiedziałam się, "bo TAK". I teraz porozumienie musi przebyć drogę ja-muzeum-dziekanat-ja-muzeum. I to trwaaaa.
__________________
Bloguję
--> [recenzja] NYX The Caribbean Collection - 5 Color Eyeshadow Palette - 07 I dream of Jamaica
--> [recenzja] Garnier Hydra Adapt - matujący

----
Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
(...)skończyłam szkołę, idę na studia, mam zdaną maturę, mam rok pracy za sobą - i to wszystko z makijażem i bez błony dziewiczej!
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 17:02   #1974
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Ja z praktykami też miałam nieźle pokręcone.
Na stronie uczelni na pisali, że chcą porozumienie, skierowanie, albo oba te dokumenty - zależnie od tego, czego wymaga instytucja, w której robię praktyki. No to wydrukowałam to porozumienie, choć tam,gdzie miałam mieć praktyki niby tego nie wymagają, ale większość i tak podpisuje,no i żeby mieć jakiś dokument.
No dobrze, wydrukowałam, zaniosłam do podpisu, a baba, która jest pełnomocnikiem ds. praktyk na mnie z ryjem, że ona tego nie podpisze, bo nie mam skierowania! Ja jej mówię jak jest napisane na stronie, a ona mi przerywa w pół zdania, że jej to nie obchodzi, że mam przynieść skierowanie. Chciałam o coś jeszcze zapytać a ona do mnie, że ona nie ma czasu mi odpowiadać i zajęła się kolejną osobą.
A następny dyżur miała dopiero za tydzień.
Więc znów poszłam, był zamiast niej facet, który powiedział mi, że oni to w sumie żadnego dokumentu nie wymagają.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 17:10   #1975
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Dzisiaj wkurzyła mnie sytuacja na takim małym targu z warzywami:
Stoję sobie w kolejce, upał niemiłosierny, za mną dość długa kolejka, głównie starszych pań. Nadchodzi moja kolej a tu nagle jakaś kobieta (ok. 60 lat) w te pędy z końca kolejki wpycha się przede mnie. Zamurowało mnie i mówię, ze teraz moja kolej, bo pani to chyba raczej na końcu stała...
Ona mi mówi, ze słodyczą w głosie oczywiscie, oj kochanieńka, pitu pitu, ty jesteś taka młoda to na słońcu mozesz stać cały dzień () i nic ci nie będzie. Zagotowało się we mnie,już miałam zripostować, dobrze że sprzedawczyni była w porzadku i powiedziała tamtej, że ja byłam pierwsza i to mnie teraz obsłuży a nie ją. ta sie zabrała ze złością na koniec kolejki.

I wkurza mnie właśnie takie generalizowanie - młody to moze stać, nic mu nie jest, nie jest chory, a starszego trzeba zawsze i wszędzie przepuszczać. Jasne, gdyby ona do mnie podeszła i zapytała się (osób w kolejce także) czy może kupić pierwsza bo źle sie czuje itd. to nie byłoby problemu. Ale ona zrobiła to z taką przebiegłoscią, że pomyślałam, o bez przesady.
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 17:10   #1976
faria
Raczkowanie
 
Avatar faria
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 119
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez ewka1987 Pokaż wiadomość
Zadziwiają mnie Panie z dziekanatu - własnie dostałam telefon, że jutro się bronię i jeszcze śmiejąc się do słuchawki pyta czy siedzę bo informację, którą ma dla mnie może mnie zwalić z nóg.
to nic, że od dwóch tygodni cały czas do nich dzwonie z pytaniem czy już coś wiadomo, a za każdym razem dostawałam odpowiedź proszę dzwonić jutro, wtedy może będzie coś ustalone. No i co? Dobę przed terminem dowiaduje się o tym, że mam się bronić!!! Nienawidzę mojej uczelni i strasznie się cieszę że od jutra nie będę miała z nią nic wspólnego! Jedyna korzyść z tego wszystkiego!
Mogę wiedzieć jaka to uczelnia ? :
faria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 17:14   #1977
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Ja z praktykami też miałam nieźle pokręcone.
Na stronie uczelni na pisali, że chcą porozumienie, skierowanie, albo oba te dokumenty - zależnie od tego, czego wymaga instytucja, w której robię praktyki. No to wydrukowałam to porozumienie, choć tam,gdzie miałam mieć praktyki niby tego nie wymagają, ale większość i tak podpisuje,no i żeby mieć jakiś dokument.
No dobrze, wydrukowałam, zaniosłam do podpisu, a baba, która jest pełnomocnikiem ds. praktyk na mnie z ryjem, że ona tego nie podpisze, bo nie mam skierowania! Ja jej mówię jak jest napisane na stronie, a ona mi przerywa w pół zdania, że jej to nie obchodzi, że mam przynieść skierowanie. Chciałam o coś jeszcze zapytać a ona do mnie, że ona nie ma czasu mi odpowiadać i zajęła się kolejną osobą.
A następny dyżur miała dopiero za tydzień.
Więc znów poszłam, był zamiast niej facet, który powiedział mi, że oni to w sumie żadnego dokumentu nie wymagają.
U mnie na uczelni jest tak samo. dziekanat co innego, studenci co innego a kobieta, która wystawi mi ocenę z praktyk- jeszcze co innego. I kogo tu słuchać?
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 17:29   #1978
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Krystaliczne szczescie Pokaż wiadomość
Mnie znowu irytuje "gadka" mojej znajomej. Jest bardzo sympatyczną i miłą osobą,ale ona zawsze ma więcej do powiedzenia i nie przyjmuje do siebie moich spostrzeżeń itp. Przykład:

1.Ona: " Nie... jednak nie ubiorę tych wysokich zielonych szpilek jutro na te imieniny..." (wcześniej narzekała,że będą ją boleć w nich nogi)

Ja:" Wiesz... jeśli mają Cię boleć nogi lub masz się czuć niekomfortowo,to można je zamienić na inne,fajne buty"

Ona:" Ale wiesz, nie chodzi też nawet o to, po prostu nie czuję jakoś takiej potrzeby zakładania szpilek..."

2. Ja: " (... ...) i wiesz, jak ma ten uczeń później się czegokolwiek nauczyć,skoro cały czas na lekcji je kanapki i gra w karty.

Ona:" Ale wieeeeesz... nawet nie o to chooodziiiii... Jak on ma cokolwiek wynieść z lekcji skoro on miał braki już w gimnazjum? "

Te przykłady są banalne,nie potrafię sobie przypomnieć prawdziwych sytuacji. I wiem,że każdy może zaprzeczać i wyrażać własne zdanie,ale ona to robi notorycznie. Neguje każde moje zdanie
Też by mnie to wkurzało.

[1=4ac7eae5f92dfa622d89f02 4e559f952d8de277a_657b977 4600aa;35128102]Dzisiaj wkurzyła mnie sytuacja na takim małym targu z warzywami:
Stoję sobie w kolejce, upał niemiłosierny, za mną dość długa kolejka, głównie starszych pań. Nadchodzi moja kolej a tu nagle jakaś kobieta (ok. 60 lat) w te pędy z końca kolejki wpycha się przede mnie. Zamurowało mnie i mówię, ze teraz moja kolej, bo pani to chyba raczej na końcu stała...
Ona mi mówi, ze słodyczą w głosie oczywiscie, oj kochanieńka, pitu pitu, ty jesteś taka młoda to na słońcu mozesz stać cały dzień () i nic ci nie będzie. Zagotowało się we mnie,już miałam zripostować, dobrze że sprzedawczyni była w porzadku i powiedziała tamtej, że ja byłam pierwsza i to mnie teraz obsłuży a nie ją. ta sie zabrała ze złością na koniec kolejki.

I wkurza mnie właśnie takie generalizowanie - młody to moze stać, nic mu nie jest, nie jest chory, a starszego trzeba zawsze i wszędzie przepuszczać. Jasne, gdyby ona do mnie podeszła i zapytała się (osób w kolejce także) czy może kupić pierwsza bo źle sie czuje itd. to nie byłoby problemu. Ale ona zrobiła to z taką przebiegłoscią, że pomyślałam, o bez przesady.[/QUOTE]

Dobrze, że normalna sprzedawczyni była.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 21:19   #1979
Brangien
Rozeznanie
 
Avatar Brangien
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 725
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Ja trzymam w lodówce. A czekoladki do kawy trzymam w zamrażalniku Nie lubię ciepłej albo chociaż letniej czekolady
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
polecam trzymac ciastka typu Delicje w lodowce, czekolada robi sie przyjemnie krucha, mniam mniam
O, ja też uwielbiam chrupiącą czekoladę, taką z zamrażalnika najlepiej. A do tego jak jest jeszcze cienka, taka jak np. Lindt, to już w ogóle niebo w gębie, om nom nom om nom.
__________________
Brangien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 21:35   #1980
el_vestido_rojo
beach please
 
Avatar el_vestido_rojo
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 205
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez reverse Pokaż wiadomość
Trafiłyście z tym gadaniem... Strasznie mnie irytuje, gdy ktoś ode mnie wymaga nawijania bez przerwy. A ja uwielbiam milczeć,wolę słuchać innych.
No jakbym o sobie czytała !!
Dziwi mnie podejście niektórych osób,ze jeśli ktoś się "mało udziela" to znaczy że ma mało do powiedzenia

Dziwią mnie osoby, które potrafią codziennie wyprodukować kilkadziesiąt postów (często o niczym) tylko po to,żeby nabić sobie licznik
el_vestido_rojo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:29.