Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-08, 14:47   #4681
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
mam wrażenie, że cała ta seria nie będzie hitem, no może zapachy, jesli się komuś podobają, ja ani nie lubię delicji, ani ich zapachów
Ja z pewnością wypróbuję jeszcze krem Czekolada i Pistacja, będę miała porównanie
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 14:48   #4682
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Sledze swoją przesyłkę i widzę, że już w moim UP. Czy mogę iść ja dziś odebhrać? Nie muszę chyba czekać aż ją przekażą listonoszowi i on mi ją dostarczy? (a to dopiero we wtorek )
Jeśli jest napisane "Przekazanie przesyłki do doręczeni" to możesz ją odebrać, jeśli nie to dopiero we wtorek.
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 14:50   #4683
ladybird1122
Wtajemniczenie
 
Avatar ladybird1122
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 832
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Dla mnie najpiękniejszy zapach ma seria Nutritive
Ja też lubię ten zapach, ale skóra, jak to skóra, zazwyczaj w połowie opakowania opakowania zaczyna przyzwyczajać się do specyfiku i czas na zmiany. Później znów wracam. Racja, ile nosów tyle upodobań i ja tez mam tu pare cuchniaczków

A jeżeli już jesteśmy przy zapachach to uwielbiam z YR na jesień Cedr on chyba taki trochę "uni", bo mojemu mężowi też się podoba
ladybird1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 14:52   #4684
kasdol
Raczkowanie
 
Avatar kasdol
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 134
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez ignorantka007 Pokaż wiadomość
Jeśli jest napisane "Przekazanie przesyłki do doręczeni" to możesz ją odebrać, jeśli nie to dopiero we wtorek.

ja miałam tak napisane i poszłam na pocztę po paczkę, Pani powiedziała, że to oznacza , że ją ma listonosz i jest w terenie i niesie mi ją, więc dopiero na drugi jeśli mi jej nie dostarczy można ją odebrać na poczcie i tak też zrobiłam, na drugi dzień czekała na mnie, choć listonosz nie zostawił awiza w skrzynce....
kasdol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 14:58   #4685
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez kasdol Pokaż wiadomość
ja miałam tak napisane i poszłam na pocztę po paczkę, Pani powiedziała, że to oznacza , że ją ma listonosz i jest w terenie i niesie mi ją, więc dopiero na drugi jeśli mi jej nie dostarczy można ją odebrać na poczcie i tak też zrobiłam, na drugi dzień czekała na mnie, choć listonosz nie zostawił awiza w skrzynce....
No możliwe, że listonosz mógł ją mieć, ale mój paczek nie nosi, od tego są "paczkowi" co jeżdżą autem. W każdym bądź razie, jeśli jest taki komunikat to paczka jest już do odbioru, jeśli go nie ma, to nawet jeśli leży na poczcie to nie wydadzą jej. Najlepiej podejść wieczorem, bo wtedy listonosz już raczej nie chodzi, więc nie wcisną, że paczka jest w terenie.
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 14:58   #4686
Hejnarka
Rozeznanie
 
Avatar Hejnarka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 729
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez ofutrzona Pokaż wiadomość
Strach składać zamówienie. Chyba nikt nie dostał tej męskiej wody prawda? Wszystkie kody polikwidowali, założyli jakąś cholerną blokade na zielone punkty, a zajęliby się lepiej tym, że nic im tam nie działa i zamówienia z kocykiem zamiast perfum pewnie będą liczyć już w setkach
Dostałam paczkę i co ?? Oczywiście zamiast wody koc śliwkowy .
Hejnarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 15:23   #4687
finansistka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 796
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Czy któras z Was moglaby podzielić się opinią o koncentracie nawilżającym?
finansistka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-08, 15:35   #4688
Anex
Rozeznanie
 
Avatar Anex
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 963
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez Hejnarka Pokaż wiadomość
Dostałam paczkę i co ?? Oczywiście zamiast wody koc śliwkowy .
Ja też i już napisałam reklamację na maila. Bardzo nieładnie z ich strony, zniechęcili mnie tym do siebie Nie składałabym zamówienia gdyby nie te perfumy, chiński kocyk niech se wsadzą

Edytowane przez Anex
Czas edycji: 2013-11-08 o 15:36
Anex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 15:46   #4689
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez finansistka Pokaż wiadomość
Czy któras z Was moglaby podzielić się opinią o koncentracie nawilżającym?
Tu masz filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=lRYM1mMPfHo
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 15:46   #4690
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez Hejnarka Pokaż wiadomość
Dostałam paczkę i co ?? Oczywiście zamiast wody koc śliwkowy .
Ja też!!!! Masakra, co oni wyczyniają... Napisałam maila
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 15:52   #4691
monikowe
Przyczajenie
 
Avatar monikowe
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 23
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Hej piszecie, że w razie reklamacji należy wysłac potwierdzenie zamówienia. Czy jak dostajecie meila z zamówieniem to macie potwierdzenie w wersji PDF? Bo to coś co ja mam zalączone w pliku nawet mi sie nie otwiera
monikowe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-08, 15:54   #4692
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Odpowiedz na potwierdzenie zamówienia, a będzie wbudowane w twoją wiadomość.

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2013-11-08 o 15:56
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 15:57   #4693
lwiapaszcza
Raczkowanie
 
Avatar lwiapaszcza
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 197
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Coś musi być w tym, że wszyscy podostawali kocyki zamiast wody- strona YR na FB padła
lwiapaszcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 15:57   #4694
emilinka
Rozeznanie
 
Avatar emilinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 996
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez monikowe Pokaż wiadomość
Hej piszecie, że w razie reklamacji należy wysłac potwierdzenie zamówienia. Czy jak dostajecie meila z zamówieniem to macie potwierdzenie w wersji PDF? Bo to coś co ja mam zalączone w pliku nawet mi sie nie otwiera
Moje potwierdzenie jest zawsze wpisane w treść maila. Robię więc "kopiuj/wklej" i tyle.
emilinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 16:04   #4695
monikowe
Przyczajenie
 
Avatar monikowe
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 23
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

ok dzięki bardzo za odpowiedź przygotowuję się zawczasu do reklamacji, bo wybrałam NPH i z tego co widzę w 99% jej nie dostanę
monikowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 16:20   #4696
finansistka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 796
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
dzięki!
finansistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 16:24   #4697
_Majcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 31
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Witajcie Ja właśnie odebrałam z poczty dwie paczki, w pierwszej z Krok 1 oczywiście w prezencie zamiast wody NPH kocyk W drugiej z interii o dziwo jest i prezent niespodzianka i dodatkowo oliwka Wygląda na to, że woda, to prezent widmo, którego nikt nie dostał...
_Majcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 16:32   #4698
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Mam pytanie: ile mniej więcej trwa dosłanie tego gratisu, który powinien być zamiast feralnego kocyka? Mam już koszyk z NPH i zastanawiam się, czy do końca przyszłego tygodnia jes szansa otrzymania tej wody
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 16:32   #4699
monikowe
Przyczajenie
 
Avatar monikowe
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 23
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez _Majcia Pokaż wiadomość
Wygląda na to, że woda, to prezent widmo, którego nikt nie dostał...
stratny na tym będzie tylko YR.. i z tego co widać to dooość sporo. Tylko ciekawe jak długo później przyjdzie czekać na wodę..
monikowe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-08, 16:54   #4700
finansistka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 796
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

dziewczyny zamiast jakiej wody dostałyscie kocyk w prezencie? i czy wiadomo juz co jest niespodzianka w tym miesiacu?
finansistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 16:57   #4701
kaasia_a
Rozeznanie
 
Avatar kaasia_a
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 786
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez monikowe Pokaż wiadomość
stratny na tym będzie tylko YR.. i z tego co widać to dooość sporo. Tylko ciekawe jak długo później przyjdzie czekać na wodę..
Jakim cudem tyle paczek zostało wysłanych ze złym gratisem? Coś im się nieźle namieszało, nawarzyli piwa to teraz będą je pić... hektolitrami
kaasia_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 17:33   #4702
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
mam wrażenie, że cała ta seria nie będzie hitem, no może zapachy, jesli się komuś podobają, ja ani nie lubię delicji, ani ich zapachów
Mam tak samo, dlatego mój portfel odetchnie.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 17:34   #4703
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

mama zamówiła już na Święta świece pistacjowe ale nic specjalnego-zapach jak zapach, marcepanowo-orzechy laskowe nie pistacje (spodziewałam się mniej tych orzechów), jako gratis wybrała NPH dla taty i oczywiście...przyszedł kocyk dobrze że nie usunęła jeszcze potwierdzenia z maila bo byśmy zostały bez wybranego prezentu.
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 17:39   #4704
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez kaasia_a Pokaż wiadomość
Jakim cudem tyle paczek zostało wysłanych ze złym gratisem? Coś im się nieźle namieszało, nawarzyli piwa to teraz będą je pić... hektolitrami
Przyznam, że chętnie bym się z nimi napiła. Sądząc po rozmiarach " pomyłki" piwa starczy dla wszystkich.

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Cytat:
Napisane przez aisha21 Pokaż wiadomość
mama zamówiła już na Święta świece pistacjowe ale nic specjalnego-zapach jak zapach, marcepanowo-orzechy laskowe nie pistacje (spodziewałam się mniej tych orzechów), jako gratis wybrała NPH dla taty i oczywiście...przyszedł kocyk dobrze że nie usunęła jeszcze potwierdzenia z maila bo byśmy zostały bez wybranego prezentu.

O! I znowu te znienawidzone przeze mnie marcepany. Wyjątkowo mnie w tym roku prześladują.

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez monikowe Pokaż wiadomość
stratny na tym będzie tylko YR.. i z tego co widać to dooość sporo. Tylko ciekawe jak długo później przyjdzie czekać na wodę..
Tak się rozrzucają, a potem co niektórym kocyków brakuje.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 17:48   #4705
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez betist Pokaż wiadomość
Jeśli zamawiałaś z oferty świątecznej wysyłkowej, to czy zamawiasz przez neta czy telefonicznie to obsługuje Cię już inna centrala niż gdybyś zamawiała z oferty na stronie głównej. Tam mają wszystko bardziej poukładane więc nie ma takich obaw
Aaaa... i wszystko jasne. Nie mniej jednak chce się rzec jak w Seksmisji... "Ja tu widzę niezły burdel". Czyżby do obsady YR dołączyli jacyś ambitni ,aczkolwiek jeszcze nie przyuczeni stażyści?
Poniżej fotki 2 skromnych zamówień (skusił mnie krem)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0171.jpg (103,6 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0172.jpg (91,2 KB, 112 załadowań)
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 17:50   #4706
Agnexx
Zadomowienie
 
Avatar Agnexx
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 516
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Dostałam informację, że moja woda NpH została dzisiaj wysłana. We wtorek chyba dojdzie ?
Agnexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 17:52   #4707
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez Anex Pokaż wiadomość
Ja też i już napisałam reklamację na maila. Bardzo nieładnie z ich strony, zniechęcili mnie tym do siebie Nie składałabym zamówienia gdyby nie te perfumy, chiński kocyk niech se wsadzą
U mnie identycznie- z zamówieniem z 30.10 (kiedy w gratisie była woda CuE). Już wysłałam reklamację mailem.
Ciekawe kiedy i jaka będzie reakcja.
Do tej pory nie musiałam niczego reklamować, ale niestety kiedyś musi być ten pierwszy raz.
Coś czuję, że znów będą mieć urwanie głowy bo klienci zaleją ich reklamacjami.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 17:54   #4708
Inna_Mi
Raczkowanie
 
Avatar Inna_Mi
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Killarney
Wiadomości: 413
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Właśnie puściłam moje pierwsze zamówienie na stronie YR. Wcześniej kupowałam w sklepie stacjonarnym, ale po tygodniu spędzonym na tym wątku po prostu MUSIAŁAM

Absolutne minimum z KROK 1:
10853 Jedwabisty szampon odżywczy do włosów suchych 1 - 9.90 zł
13199 Szampon odbudowujący 1 - 9.90 zł
17331 Szampon oczyszczający do włosów przetłuszczających się 1 - 9.90 zł
21007 Żel pod prysznic z Aloesem Bio 1 - 9.90 zł
45998 Prezent na powitanie 1 - PREZENT
S1632 Prezent Niespodzianka 1 - PREZENT

Wartość produktów: 39.60 zł
Koszt przygotowania: 0.00 zł
Koszt wysyłki: 0.00 zł
Kod promocyjny / wartość rabatu: "KROK1" / - %
Wartość zamówienia: 39.60 zł
Inna_Mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 17:56   #4709
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez finansistka Pokaż wiadomość
Czy któras z Was moglaby podzielić się opinią o koncentracie nawilżającym?
Ja używam i sobie chwalę.
Konsystencję ma nieco wodnistą, ale za to rzeczywiście nawilża.
Z uwagi na konsystencję dość wydajny.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 18:05   #4710
pomidorek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 189
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Odebrałam paczuszkę z kodem hallow i gratisy się zgadzają jest MdB i mały bez, zamówiłam same zielone punkty, jak zamawiałam kod je jeszcze rabatował
Przed chwilką puściłam kolejne zamówienie: mleczko odbudowujące do ciała i żel do rąk kakao-malina, gratis Nature i krem CS, no ciekawe czy teraz będą już wysyłać dobre gratisy
Dla mnie kod payback nie jest atrakcyjny, uważam za przesadę wydać jednorazowo na kosmetyki 130zł.
pomidorek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:53.