Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-08, 16:03   #2101
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez myszkah Pokaż wiadomość
Czy podesłała mi któraś dobra dusza Wbrew zasadom? Musze zagospodarować kolejne wieczory
Wgusia@gmail.com
Poszło
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 16:24   #2102
aguha89
Rozeznanie
 
Avatar aguha89
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 541
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Hej Kochane!
czy ktoras dobra duszyczka moglaby mi przeslac wszystkie czesci Starka??
Z gory dziekuje
Juz tyle ksiazek Wam zawdzieczam. Jestescie niezastapione.

aguha891@wp.pl
aguha89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 16:35   #2103
gosia1305
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: ok. Gdańska
Wiadomości: 2 217
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

ignorantka007 gratulacje! kochana głowa do góry szok minie i zostanie zastapiony wielką radościa. wiem co mowię. jak dowiedziałam się o mojej pierwszej ciąży to przeżyłam ogromny szok ale głównie dlatego że mialam wtedy 18 lat.

właśnie skończyłam czytac Zakład o milość p. Agnieszki. Oczywiście bardzo fajna historia ale jednak wg mnie Bez przebaczenia nie pobiła. Choć nadal twierdzę że ksiązki p. Agnieszki są fenomenalne
gosia1305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 16:57   #2104
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez martusia351 Pokaż wiadomość
Gratulacje
Jak ty jesteś dziwna to ja też i mimo, że byłam przeszcześliwa, że zaszłam to całe 9 miesiecy byłam przerażona tym co bedzie,jak sobie damy rade itp., ale nie martw się będzie dobrze
Dzięki Mam dokładnie takie same obawy.

Cytat:
Napisane przez joanna12afi Pokaż wiadomość
gratulacje!!! nie martw sie minie pierwszy szok i bedziesz szczesliwa
Dzięki Mam nadzieję, że tak będzie

Cytat:
Napisane przez asia20100 Pokaż wiadomość
moja droga to nic dziwnego, że jesteś przerażona. To całkiem normalne! Ja pewnie też bym była bo też jeszcze maluszków nie planuje, ale i tak troszeczkę Ci zazdroszczę.... Ale bardzo Ci gratuluje! za jakiś czas będziesz miała wieleeeee radości
Dzięki kochana

Cytat:
Napisane przez emi_g Pokaż wiadomość
Przerażenie minieGratulacje!!!!
Ja pamiętam że byłam też w szoku i przerażona jak już stało się to faktem, ale i bardzo szczęśliwa
Dzięki Jak emocje opadną, to pewnie będzie tylko radość

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Kochana baaaardzo Ci dziękuję



Moje gratulacje !!! To fantastyczna wiadomość.. Pierwszy moment to na pewno szok, ale zobaczysz, że wszystko będzie dobrze..
A ja to Ci zazdroszczę.. Sama też już bym chciała
Dzięki Wierzę, że wszystko będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez myszkah Pokaż wiadomość
Czy podesłała mi któraś dobra dusza Wbrew zasadom? Musze zagospodarować kolejne wieczory
Wgusia@gmail.com


Ja do teraz jestem przerażona, ze zostalam mamą ( mimo 30tki na karku) . Właśnie moje małe "przerażenie" demoluje sciany, wykorzystujac to , ze mama czyta forum
Gratulacje!!!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dzięki Fajne to Twoje "przerażenie"

Cytat:
Napisane przez basia1301 Pokaż wiadomość
Hej nie miałam neta przez kilka dni i byłam bardzo zła że nie mogłam do was tu zaglądać ale teraz nadrobiłam wszystkie zaległości w postach i jestem już na bieżąco
a więc tak : ignorantka007 moje gratulacje sama mam 2 łobuziaków ale dobrze pamiętam te pierwsze chwile jak zrobiłam test i dowiedziałam się że zostanę mamą szok nie dowierzanie ale szybko to mineło a potem juz tylko radość i oczekiwanie na maluszka będzie dobrze
Co to kolekcji bielizny to mam podobnie jak wy. jak zobaczyłam te gacie to zaraz sobie pomyślałam że w takich to moja babka chodzi myślałam ze będzie jakoś bardziej zmysłowa uwodzicielska ale się przeliczyłam pewnie nie ja jedna ale na obronę tej kolekcji to podoba mi się krawat i ta przepaska na oczy chyba sobie taki komplecik sprawie
Pisałyście o Tak Blisko mi też ta książka się bardzo podobała. Jestem teraz po Ostatniej Spowiedzi i muszę powiedzieć że w sumie też była fajna chodź 2 część o wiele lepsza czekam na 3 część bo chętnie się dowiem co dalej będzie no i oczywiście co z Tomem

I w sumie nie wiem co teraz mam zacząć czytać może w końcu tą szkołę żon jak tak zachwalacie A i jeszcze jedno co to za seria Sary Fawkes Unraveled??? Fajna jakaś jak tak to chętnie przygarnę perelka1301@interia.pl

Kurcze ale się rozpisałam
Dzięki Mam nadzieję, że u mnie będzie tak samo

Cytat:
Napisane przez gosia1305 Pokaż wiadomość
ignorantka007 gratulacje! kochana głowa do góry szok minie i zostanie zastapiony wielką radościa. wiem co mowię. jak dowiedziałam się o mojej pierwszej ciąży to przeżyłam ogromny szok ale głównie dlatego że mialam wtedy 18 lat.

właśnie skończyłam czytac Zakład o milość p. Agnieszki. Oczywiście bardzo fajna historia ale jednak wg mnie Bez przebaczenia nie pobiła. Choć nadal twierdzę że ksiązki p. Agnieszki są fenomenalne
Dzięki

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

O matko, dziewczyny dzięki za tyle ciepłych słów aż się poryczałam. Mam nadzieję, że niedługo będzie tylko radość. Całe szczęście, że mężuś przeszczęśliwy i pociesza i powtarza, że będzie dobrze

Dodałyście mi dużo otuchy
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 17:07   #2105
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

A ma któraś Young Samantha

- seria On Dublin Street? bo nigdzie nie mogę znaleźć?
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 17:11   #2106
asia20100
Wtajemniczenie
 
Avatar asia20100
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 531
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez ignorantka007 Pokaż wiadomość

O matko, dziewczyny dzięki za tyle ciepłych słów aż się poryczałam. Mam nadzieję, że niedługo będzie tylko radość. Całe szczęście, że mężuś przeszczęśliwy i pociesza i powtarza, że będzie dobrze

Dodałyście mi dużo otuchy
Kochana skoro masz takiego wspierające męża to Ty się o nic nie martw! zobaczysz, że wszystko się ułoży

to forum jest nie tylko od książek...- każda z nas już się chyba o tym przekonała

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia0912 Pokaż wiadomość
A ma któraś Young Samantha

- seria On Dublin Street? bo nigdzie nie mogę znaleźć?
podaj maila
asia20100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 17:14   #2107
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Asia kasia_90@autograf.pl bardzo ładnie dziękuję
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-08, 17:26   #2108
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez asia20100 Pokaż wiadomość
Kochana skoro masz takiego wspierające męża to Ty się o nic nie martw! zobaczysz, że wszystko się ułoży

to forum jest nie tylko od książek...- każda z nas już się chyba o tym przekonała

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------



podaj maila
Oj tak, ten nasz wątek to coś fantastycznego
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 17:29   #2109
gosia1305
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: ok. Gdańska
Wiadomości: 2 217
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez asia20100 Pokaż wiadomość
Kochana skoro masz takiego wspierające męża to Ty się o nic nie martw! zobaczysz, że wszystko się ułoży

to forum jest nie tylko od książek...- każda z nas już się chyba o tym przekonała

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------



podaj maila
Asia ma rację. Tu można ze wszystkim sie podzielic i napewno otrzyma sie jakąś dobrą rade i nie tylko :-D
gosia1305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 17:54   #2110
joanna12afi
Zadomowienie
 
Avatar joanna12afi
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 785
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez ignorantka007 Pokaż wiadomość


[/COLOR]O matko, dziewczyny dzięki za tyle ciepłych słów aż się poryczałam. Mam nadzieję, że niedługo będzie tylko radość. Całe szczęście, że mężuś przeszczęśliwy i pociesza i powtarza, że będzie dobrze

Dodałyście mi dużo otuchy
jak masz takie wsparcie meza to na pewno wszystko bedzie dobrze. w takich chwikach cieplo i milosc drugiej polowki jest niezastąpione

Cytat:
Napisane przez asia20100 Pokaż wiadomość
to forum jest nie tylko od książek...- każda z nas już się chyba o tym przekonała [COLOR="Silver"]
oj tak tak niewatliwie to forum nie jest tylko od książek i tez dzieki temu jest takie wspaniale
joanna12afi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 18:10   #2111
maggnolia
Zakorzenienie
 
Avatar maggnolia
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 676
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Jezuuuuuuuuuuuuuuuuu, nie było mnie chwilkę a Wy pędzicie jak szalone, muszę nadrobić .

Cześć Kochane,

Wczoraj miałam ciąg alkoholowo pourazowy po diagnozie i walce z NFZ . Moja wizyta u chirurga skończyła się skierowaniem do ortopedy mam blokadę kolana i muszę zrobić USG i kochane zapomnijcie abym mogła zapisać się gdzieś na Kasę chorych to jakaś porażka ten nasz kraj. Mam dzwonić w grudniu będą zapisywać na rok 2014 Udało mi się zapisać prywatnie do Rehasportu Clinic za jedyne 380zł także Kindelek muszę na razie odłożyć z listy zakupów.... Ja chcę to Australii albo gdzieś gdzie jest normalnie!!!
__________________
"Czasami nie poznasz wartości chwili, dopóki nie stanie się wspomnieniem"...
maggnolia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-08, 18:18   #2112
joanna12afi
Zadomowienie
 
Avatar joanna12afi
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 785
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez maggnolia Pokaż wiadomość
Jezuuuuuuuuuuuuuuuuu, nie było mnie chwilkę a Wy pędzicie jak szalone, muszę nadrobić .

Cześć Kochane,

Wczoraj miałam ciąg alkoholowo pourazowy po diagnozie i walce z NFZ . Moja wizyta u chirurga skończyła się skierowaniem do ortopedy mam blokadę kolana i muszę zrobić USG i kochane zapomnijcie abym mogła zapisać się gdzieś na Kasę chorych to jakaś porażka ten nasz kraj. Mam dzwonić w grudniu będą zapisywać na rok 2014 Udało mi się zapisać prywatnie do Rehasportu Clinic za jedyne 380zł także Kindelek muszę na razie odłożyć z listy zakupów.... Ja chcę to Australii albo gdzieś gdzie jest normalnie!!!
masz racje u nas w kraju to jest jakas paranoja z tymi lekarzami ja chcialam sie ostatnio zapisac z dzieckiem na usg stawow biodrowych (ktore trzeba zrobic miedzy 6 a 8 tygodniem zycia) to terminow nie bylo juz do konca stycznia 2014 a jak sie spytalam na kiedy mozna w takim razie prywatnie to pani mi odpowiedziala ze dzis juz nie zdaze bo lekarz zaraz wychodzi ale jutro lub pojutrze to na ktora mi tylko pasuje, masakra jakas.
joanna12afi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 18:23   #2113
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez maggnolia Pokaż wiadomość
Jezuuuuuuuuuuuuuuuuu, nie było mnie chwilkę a Wy pędzicie jak szalone, muszę nadrobić .

Cześć Kochane,

Wczoraj miałam ciąg alkoholowo pourazowy po diagnozie i walce z NFZ . Moja wizyta u chirurga skończyła się skierowaniem do ortopedy mam blokadę kolana i muszę zrobić USG i kochane zapomnijcie abym mogła zapisać się gdzieś na Kasę chorych to jakaś porażka ten nasz kraj. Mam dzwonić w grudniu będą zapisywać na rok 2014 Udało mi się zapisać prywatnie do Rehasportu Clinic za jedyne 380zł także Kindelek muszę na razie odłożyć z listy zakupów.... Ja chcę to Australii albo gdzieś gdzie jest normalnie!!!
Eh.. No fakt, że nasza służba zdrowia to masakra.. Mój brat np jak miał kilka lat temu poważną kontuzję kolana, to mu rehabilitację po ponad pół roku chcieli dopiero zaproponować.. Szok.. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać..

Ps. maggnolia, to co? Jedziemy razem??
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!

Edytowane przez Yasinisi
Czas edycji: 2013-11-08 o 18:24
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 18:40   #2114
gosia1305
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: ok. Gdańska
Wiadomości: 2 217
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

ze slużbą zdrowia u nas to masakra!!! ostatnio niestety przekonałam się kiedy chcialam zarejestrować męża... ale to dluższa historia
gosia1305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 19:21   #2115
maggnolia
Zakorzenienie
 
Avatar maggnolia
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 676
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez ignorantka007 Pokaż wiadomość
Może się wydać, że dziwna jestem, niby to normalne, szok i te sprawy, ale ja jestem na razie przerażona, bo dowiedziałam się, że będę mamą.
Gratulacje kochana ale super Ja żałuje że mam jedynaka i już się raczej nie zdecyduje więc pamiętaj idź za ciosem

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Eh.. No fakt, że nasza służba zdrowia to masakra.. Mój brat np jak miał kilka lat temu poważną kontuzję kolana, to mu rehabilitację po ponad pół roku chcieli dopiero zaproponować.. Szok.. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać..

Ps. maggnolia, to co? Jedziemy razem??
Yasinisi choćby dzisiaj

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez aPhrodite_21 Pokaż wiadomość
Ja tez mialam takie same odczucia po przeczytaniu Tak blisko,absolutnie mnie pochlonela,najwyzej notowana-zaraz po greyu;-) i napewno do niej wroce. Moze dlatego ze wydala sie taka inna od calej reszty, i nie powiela tych samych watkow
Poza tym tez ciagle mam sie zabrac za sinersow,albo play by play,castaway ale jakos jednotomowki albo cale skonczone serie do mnie przemawiaja, bo nie lubie sie rozdrabniac choc ciagle mam dylemat co teraz zaczac...
Zastanawiam sie nad Szkola zon ktora polacie ale jakos nie moge sie za nia zabrac, podobno to tez jakas seria, tak? Czy mi sie cos poprostu pomylilo?

Sent from my LT30p using Wizaz Forum mobile app
Kochane prześlijcie mi proszę Tak blisko na adresik auto.wloch@gmail.com

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Masumi kochana poproszę Zakład o miłość Pani Agnieszki widzę że czytasz a ja uwielbiam tą Panią auto.wloch@gmail.com dzięki
__________________
"Czasami nie poznasz wartości chwili, dopóki nie stanie się wspomnieniem"...
maggnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 19:25   #2116
aguha89
Rozeznanie
 
Avatar aguha89
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 541
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Ignorantka GRATULUJE!!! zaraz przyjdzie radosc
ja tez sie zaliczam do tego grona u mnie to juz 33 tydzien. I niestety lekarz kazal mi lezec do konca ciazy... tyle, ze mam jeszcze 2,5 latke. Wiec ona najbardziej cierpi, bo mama nie moze sie z nia bawic.
Dlatego ratuja mnie ksiazki podczas lezenia.
Dlatego prosze dziewczynki i trylogie Starka i zaklad o milosc

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Moj mail aguha891@wp.pl
aguha89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 19:29   #2117
blondwiol
Raczkowanie
 
Avatar blondwiol
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 279
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

ignorantka007 - ja również przesyłam gratulacje, ja jeszcze nie mam doświadczenia w tym zakresie, ale domyślam się co czujesz, nic się nie martw, będzie dobrze

a wracając do tematu książek, to zaczęłam dzisiaj "Tak blisko" i od początku mam wrażenie, że już kiedyś to czytałam, ale nic, skończę, bo fajna historia

a co do lekarzy to ja też miałam nieciekawe sytuacje (mieszkam w Wielkiej Brytanii) np. kiedy pojechałam do ośrodka zdrowia z takim bólem brzucha, że nie mogłam się wyprostować, pani w recepcji zapytała czy jestem umówiona i kiedy powiedziałam, że nie, odesłała mnie do samochodu i kazała poczekać, że ktoś do mnie zadzwoni, no i tak męczyłam się pół godziny, aż w końcu ktoś z ośrodka łaskawie zadzwonił, potem tłumaczyłam po kolei trzem osobom co mi dolega i wreszcie umówili mnie na wizytę za parę godzin z pielęgniarką, albo inna historia jak coś mi strzeliło w plecach i dzwoniłam, żeby się umówić na wizytę, to pani stwierdziła, że nie potrzebuję się widzieć z lekarzem i miałam wizytę przez telefon, jakaś masakra, ręce opadają

sorki za moje wypracowanie, ale musiałam się poskarżyć
blondwiol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 19:31   #2118
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez maggnolia Pokaż wiadomość
Jezuuuuuuuuuuuuuuuuu, nie było mnie chwilkę a Wy pędzicie jak szalone, muszę nadrobić .

Cześć Kochane,

Wczoraj miałam ciąg alkoholowo pourazowy po diagnozie i walce z NFZ . Moja wizyta u chirurga skończyła się skierowaniem do ortopedy mam blokadę kolana i muszę zrobić USG i kochane zapomnijcie abym mogła zapisać się gdzieś na Kasę chorych to jakaś porażka ten nasz kraj. Mam dzwonić w grudniu będą zapisywać na rok 2014 Udało mi się zapisać prywatnie do Rehasportu Clinic za jedyne 380zł także Kindelek muszę na razie odłożyć z listy zakupów.... Ja chcę to Australii albo gdzieś gdzie jest normalnie!!!
Cytat:
Napisane przez joanna12afi Pokaż wiadomość
masz racje u nas w kraju to jest jakas paranoja z tymi lekarzami ja chcialam sie ostatnio zapisac z dzieckiem na usg stawow biodrowych (ktore trzeba zrobic miedzy 6 a 8 tygodniem zycia) to terminow nie bylo juz do konca stycznia 2014 a jak sie spytalam na kiedy mozna w takim razie prywatnie to pani mi odpowiedziala ze dzis juz nie zdaze bo lekarz zaraz wychodzi ale jutro lub pojutrze to na ktora mi tylko pasuje, masakra jakas.
Cytat:
Napisane przez gosia1305 Pokaż wiadomość
ze slużbą zdrowia u nas to masakra!!! ostatnio niestety przekonałam się kiedy chcialam zarejestrować męża... ale to dluższa historia
I tak oto wygląda nasz służba zdrowia,eh Na zabiegi trzeba czekać miesiącami albo i latami, gdzie my żyjemy

Cytat:
Napisane przez maggnolia Pokaż wiadomość
Gratulacje kochana ale super Ja żałuje że mam jedynaka i już się raczej nie zdecyduje więc pamiętaj idź za ciosem

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------



Yasinisi choćby dzisiaj

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------



Kochane prześlijcie mi proszę Tak blisko na adresik auto.wloch@gmail.com

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Masumi kochana poproszę Zakład o miłość Pani Agnieszki widzę że czytasz a ja uwielbiam tą Panią auto.wloch@gmail.com dzięki
Pierwsze w drodze, a już na drugie mnie namawiasz?

Tak blisko wysłane
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 19:37   #2119
joanna12afi
Zadomowienie
 
Avatar joanna12afi
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 785
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez maggnolia Pokaż wiadomość

[/COLOR]Masumi kochana poproszę Zakład o miłość Pani Agnieszki widzę że czytasz a ja uwielbiam tą Panią auto.wloch@gmail.com dzięki
Zaklad wysłałam
joanna12afi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-08, 19:39   #2120
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez aguha89 Pokaż wiadomość
Ignorantka GRATULUJE!!! zaraz przyjdzie radosc
ja tez sie zaliczam do tego grona u mnie to juz 33 tydzien. I niestety lekarz kazal mi lezec do konca ciazy... tyle, ze mam jeszcze 2,5 latke. Wiec ona najbardziej cierpi, bo mama nie moze sie z nia bawic.
Dlatego ratuja mnie ksiazki podczas lezenia.
Dlatego prosze dziewczynki i trylogie Starka i zaklad o milosc

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Moj mail aguha891@wp.pl
O, To ja Ci też gratuluję! Chyba jak się już ma jedno dziecko, to z drugim później łatwiej?
Stark wysłany.

Cytat:
Napisane przez blondwiol Pokaż wiadomość
ignorantka007 - ja również przesyłam gratulacje, ja jeszcze nie mam doświadczenia w tym zakresie, ale domyślam się co czujesz, nic się nie martw, będzie dobrze

a wracając do tematu książek, to zaczęłam dzisiaj "Tak blisko" i od początku mam wrażenie, że już kiedyś to czytałam, ale nic, skończę, bo fajna historia

a co do lekarzy to ja też miałam nieciekawe sytuacje (mieszkam w Wielkiej Brytanii) np. kiedy pojechałam do ośrodka zdrowia z takim bólem brzucha, że nie mogłam się wyprostować, pani w recepcji zapytała czy jestem umówiona i kiedy powiedziałam, że nie, odesłała mnie do samochodu i kazała poczekać, że ktoś do mnie zadzwoni, no i tak męczyłam się pół godziny, aż w końcu ktoś z ośrodka łaskawie zadzwonił, potem tłumaczyłam po kolei trzem osobom co mi dolega i wreszcie umówili mnie na wizytę za parę godzin z pielęgniarką, albo inna historia jak coś mi strzeliło w plecach i dzwoniłam, żeby się umówić na wizytę, to pani stwierdziła, że nie potrzebuję się widzieć z lekarzem i miałam wizytę przez telefon, jakaś masakra, ręce opadają

sorki za moje wypracowanie, ale musiałam się poskarżyć
Dzięki Już dziewczyny trochę mnie uspokoiły ale ja to jestem taka panikara, zawsze wszystko przeżywam.
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 19:42   #2121
maggnolia
Zakorzenienie
 
Avatar maggnolia
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 676
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez ignorantka007 Pokaż wiadomość
I tak oto wygląda nasz służba zdrowia,eh Na zabiegi trzeba czekać miesiącami albo i latami, gdzie my żyjemy


Pierwsze w drodze, a już na drugie mnie namawiasz?

Tak blisko wysłane
Dziękuje
nie namawiam broń Panie Boże hi hi tylko wiesz najlepiej raz za razem bo ja 15 lat się decyduje i już pewnie tak zostanie
__________________
"Czasami nie poznasz wartości chwili, dopóki nie stanie się wspomnieniem"...
maggnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 19:44   #2122
asia20100
Wtajemniczenie
 
Avatar asia20100
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 531
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

wysłałam książki zazdroszczę Ci tego czasu na czytanie...

Edytowane przez asia20100
Czas edycji: 2013-11-27 o 11:07
asia20100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 19:45   #2123
maggnolia
Zakorzenienie
 
Avatar maggnolia
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 676
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez joanna12afi Pokaż wiadomość
Zaklad wysłałam
dziękuje kochana
__________________
"Czasami nie poznasz wartości chwili, dopóki nie stanie się wspomnieniem"...
maggnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 19:45   #2124
asia20100
Wtajemniczenie
 
Avatar asia20100
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 531
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez maggnolia Pokaż wiadomość
Dziękuje
nie namawiam broń Panie Boże hi hi tylko wiesz najlepiej raz za razem bo ja 15 lat się decyduje i już pewnie tak zostanie
kochana nigdy nic nie wiadomo....
asia20100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 19:45   #2125
blondwiol
Raczkowanie
 
Avatar blondwiol
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 279
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

aguha89 - Tobie też gratulacje

ja też tak zawsze z wszystkim panikuję i chyba dlatego jeszcze się nie zdecydowałam na malucha, ale nic na siłę, no chyba, że zaskoczy
blondwiol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 19:53   #2126
maggnolia
Zakorzenienie
 
Avatar maggnolia
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 676
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez aguha89 Pokaż wiadomość
Ignorantka GRATULUJE!!! zaraz przyjdzie radosc
ja tez sie zaliczam do tego grona u mnie to juz 33 tydzien. I niestety lekarz kazal mi lezec do konca ciazy... tyle, ze mam jeszcze 2,5 latke. Wiec ona najbardziej cierpi, bo mama nie moze sie z nia bawic.
Dlatego ratuja mnie ksiazki podczas lezenia.
Dlatego prosze dziewczynki i trylogie Starka i zaklad o milosc

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Moj mail aguha891@wp.pl
Dużo czasu masz kochana i na pewno wszystko będzie dobrze no i teraz Synusia życzę , będzie Pareczka

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez asia20100 Pokaż wiadomość
kochana nigdy nic nie wiadomo....
no no no nawet o ty nie myśl Asiu

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cytat:
Napisane przez blondwiol Pokaż wiadomość
ignorantka007 - ja również przesyłam gratulacje, ja jeszcze nie mam doświadczenia w tym zakresie, ale domyślam się co czujesz, nic się nie martw, będzie dobrze

a wracając do tematu książek, to zaczęłam dzisiaj "Tak blisko" i od początku mam wrażenie, że już kiedyś to czytałam, ale nic, skończę, bo fajna historia

a co do lekarzy to ja też miałam nieciekawe sytuacje (mieszkam w Wielkiej Brytanii) np. kiedy pojechałam do ośrodka zdrowia z takim bólem brzucha, że nie mogłam się wyprostować, pani w recepcji zapytała czy jestem umówiona i kiedy powiedziałam, że nie, odesłała mnie do samochodu i kazała poczekać, że ktoś do mnie zadzwoni, no i tak męczyłam się pół godziny, aż w końcu ktoś z ośrodka łaskawie zadzwonił, potem tłumaczyłam po kolei trzem osobom co mi dolega i wreszcie umówili mnie na wizytę za parę godzin z pielęgniarką, albo inna historia jak coś mi strzeliło w plecach i dzwoniłam, żeby się umówić na wizytę, to pani stwierdziła, że nie potrzebuję się widzieć z lekarzem i miałam wizytę przez telefon, jakaś masakra, ręce opadają

sorki za moje wypracowanie, ale musiałam się poskarżyć
i najgorsze jest to że człowiek jest bezsilny w takiej sytuacji
__________________
"Czasami nie poznasz wartości chwili, dopóki nie stanie się wspomnieniem"...
maggnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 19:54   #2127
asia20100
Wtajemniczenie
 
Avatar asia20100
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 531
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez maggnolia Pokaż wiadomość
Dużo czasu masz kochana i na pewno wszystko będzie dobrze no i teraz Synusia życzę , będzie Pareczka

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------



no no no nawet o ty nie myśl Asiu


no wiesz, los lubi czasami zaskakiwać
asia20100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 20:00   #2128
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez maggnolia Pokaż wiadomość



no no no nawet o ty nie myśl Asiu

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------



i najgorsze jest to że człowiek jest bezsilny w takiej sytuacji
Cytat:
Napisane przez asia20100 Pokaż wiadomość


no wiesz, los lubi czasami zaskakiwać
oj dziewczyny nie mogę z Was...

...ale Asia ma rację
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 20:02   #2129
maggnolia
Zakorzenienie
 
Avatar maggnolia
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 676
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez asia20100 Pokaż wiadomość


no wiesz, los lubi czasami zaskakiwać
wiem,wiem ale ja Cię proszę!!! zamordowałabym tego mojego Greya

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez ignorantka007 Pokaż wiadomość
oj dziewczyny nie mogę z Was...

...ale Asia ma rację
Ignorantka i Ty przeciwko mnie ja sobie z Wami inaczej porozmawiam... chyba będą ofiary...
__________________
"Czasami nie poznasz wartości chwili, dopóki nie stanie się wspomnieniem"...
maggnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 20:05   #2130
martusia351
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 363
GG do martusia351
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez martusia351 Pokaż wiadomość
Dzięki Rzeczywiście znalazłam
W takim razie redukuję moją listę

The Punishment of Nicollet
Picture Perfect
Na wyłączność
Żywioły
Syrenka
Nostalgia anioła
Życie na sprzedaż
Żona psychopaty


Może ktoś jeszcze coś posiada
Jest nas więcej więc ponawiam moją listę życzeń może ktoś coś posiada....
martusia351 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-18 11:42:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:37.