Niesatysfakcjonujący seks - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-02-15, 17:18   #1
ania22_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 3

Niesatysfakcjonujący seks


Potrzebuję rady, pomocy? Coś w tym stylu. Jestem z moim facetem już dobre kilka lat i generalnie zawsze był ze mną problem ponieważ nie potrafię szczytować przy stosunku, chodzę aktualnie do fizjo uroginekologicznej i pracujemy nad moją spiętą miednicą bo to prawdopodobnie jedna z ważniejszych przyczyn. Mam jednak wrażenie, szczególnie ostatnio że odczuwam coraz mniej satysfakcji z naszego zbliżenia, zawsze ona była, nieważne że nie dochodziłam, sama bliskość mojego partnera była dla mnie świetnym czasem. Zrobiłam się teraz bardziej wrażliwa na to co można powiedzieć, że przeszkadza mi w trakcie czyli to że... Wiecznie mu się spieszy. Mam wrażenie, że nie istnieje dla niego dłuższa gra wstępna co tak naprawdę najbardziej mnie rozgrzewa, sprawia że sama chce się na niego rzucić. Pracując palcami szybko przechodzi do "agresywnych" ruchów, bo jeśli robi wolno, spokojnie to sama widzę, że z kolei on traci zainteresowanie, być może się wręcz nudzi? Wszystko musi być dla niego mocne, szybkie, mimo że ja potrzebuje tej delikatności i czasu. Zapytacie pewnie czy rozmawialiśmy. On doskonale wie, że ja tego wszystkiego potrzebuje ale mimo wszystko nic z tym nie robi.. Kupiłam niedawno popularnego pingwinka który tak zadowala kobiety i dając mu go miałam nadzieję, że jakoś go wykorzysta przy pieszczeniu mnie, ale widząc że nie wie co ma robić i że od razu ustawił na najwyższe wibracje odpuściłam.. Jak mam do niego dotrzeć? Czy jeżeli sam ma takie, a nie inne preferencje to w ogóle jest sens? W końcu wychodziłoby na to, że jak ja będę zadowolona to on już niekoniecznie bo będzie się nudzić..
ania22_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-16, 12:03   #2
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Niesatysfakcjonujący seks

Ciężko mi zrozumieć ,że można uprawiać seks tyle lat bez osiągnięcia satysfakcji. Jak w ogole facet nie odczuwał presji , nie wiem ,dyskomfortu ,nie szukaliscie razem innych możliwosci?
Pingwinkiem mozesz sie bawić sama w trakcie stosunku ,swietnie sie sprawdza , trzeba tylko znaleźć dogodna pozycje . Nie musi służyć tylko do gry wstępnej . Ogólnie rzecz biorąc wcale nie musisz dochodzić pochwowo i za tym gonić , bo mozesz takiego orgazmu nigdy nie doświadczyć. Natomiast możesz sobie pomóc sama czy tez partner w trakcie . Nie wiem na ile masz cierpliwosci do niego i jak bardzo zalezy ci na tym związku ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez robcia
Czas edycji: 2024-02-16 o 12:11
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-16, 17:02   #3
teobromina
Raczkowanie
 
Avatar teobromina
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 221
Dot.: Niesatysfakcjonujący seks

Na pewno przyda się Wam terapia dla par. Skoro widać, że partnerowi niezbyt zależy. A jeśli to nie pomoże, to zasadne będzie poważne rozważenie rozstania.
teobromina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-17, 23:39   #4
matushkaaa
Raczkowanie
 
Avatar matushkaaa
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 286
Dot.: Niesatysfakcjonujący seks

Jeżeli on ignoruje to co mu mówisz to zwyczajnie ja bym ignorowała jego potrzeby. Nie wiem jak bardzo ci na tej relacji zależy, ale jeżeli ktoś działa tylko po to by rozładować swoje napięcie seksualne, a druga połowa ma być jedynie lalką do dmuchania to jest to bez sensu. Nawet jeżeli jest gra wstępna w Twoją stronę, a on widząc, że to co robi jest bez sensu nadal to robi.. TO GDZIE TU JEST SENS?
matushkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-20, 19:59   #5
Alegory
Raczkowanie
 
Avatar Alegory
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 269
Dot.: Niesatysfakcjonujący seks

Cytat:
Napisane przez ania22_ Pokaż wiadomość
On doskonale wie, że ja tego wszystkiego potrzebuje ale mimo wszystko nic z tym nie robi..(...)W końcu wychodziłoby na to, że jak ja będę zadowolona to on już niekoniecznie bo będzie się nudzić..
To jest strasznie smutne. Jak ma Ci być przyjemnie, gdy druga strona nie jest zainteresowana Tobą i Twoją przyjemnością?

Zrobiłaś, co mogłaś - powiedziałaś mu, czego potrzebujesz. On nie zamierza zmienić swojego zachowania. A więc tak już będzie po prostu. Nie ma zaklęcia, które go zmusi do tego, żeby zaczęło mu zależeć na Twojej satysfakcji.
Alegory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-21, 06:33   #6
CiemnookaTajemnica1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 130
Dot.: Niesatysfakcjonujący seks

Problem nie jest w Tobie w żadnym wypadku tylko masz złego partnera
Pewnie ma tez przeciętnej wielkości albo małego penisa ze go złe czujesz

Nie martw się ja mam to samo orgazmy mogę mieć tylko z dużym grubym penisem i to tez nie zawsze, zależy jak facet jest wydolny , ale mniejszy nigdy mnie nie zadowoli
Ja bym zmieniła faceta

Edytowane przez CiemnookaTajemnica1
Czas edycji: 2024-02-21 o 06:35
CiemnookaTajemnica1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-27, 12:38   #7
Sersei
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 57
Dot.: Niesatysfakcjonujący seks

Z jednej strony facet egoistą a z drugiej sama do tego doprowadziłaś skoro piszesz ze bliskość najwazniejsza ważniejsza a sama pomijalas swoj orgazm. Przyzwyczaił się do tego. Mam wrażenie że mało rozmawiacie ze sobą i seksie, jak jest ważny i jak Cię to frustruje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sersei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-27 13:38:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.