Brak doświadczenia. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-10-30, 01:49   #1
ewa_94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-10
Wiadomości: 2

Brak doświadczenia.


Cześć.
Jestem przed trzydziestką i od zawsze uważałam się za osobę aseksualną. Seks i wszystko co z nim związane mogły dla mnie nie istnieć a wręcz nie dopuszczałam takiej opcji. I niespodzianka, poznałam pewnego faceta, który mnie niesamowicie pociąga, ale problem w tym, że wiedzę i umiejętności mam na poziomie dziecka. Nigdy nie masturbowałam się, nie całowałam, nie przytulałam- NIC. Nawet nie widziałam na żywo nagiego faceta a ten, którego poznałam jest no właśnie też specyficzny. Nigdy nie był w dłuższym związku, seks uprawiał tylko z jedną dziewczyną kilka lat temu, bo jak mówi nie robi tego z byle kim, ale ma ogrom innych doświadczeń. Dotykanie, całowanie, seks oralny itd. zawsze miał bardzo szybko, nawet bez związku. I mamy problem. Ja nie potrafię nic, nawet jak go pocałowałam było beznadziejnie (co przyznał) przez co mam blokadę, bo czuję, że będzie mnie oceniał, porównywał a wypadnę bardzo blado. Dodatkowo boję się bólu itd. On i tak już bardzo długo czeka i chciałabym, żeby w końcu coś dostał, ale nie mogę się przełamać. Czuję, że jest mną rozczarowany, bo o ile wiedział od początku, że nie mam doświadczenia to nie spodziewał się, że całkowicie. Przede mną spotykał się też z dziewicą, która robiła wszystko poza seksem, więc myślę, że tu liczył na coś podobnego. Czy jest sens brnąć w tą relację czy tak duża różnica jest nie do przeskoczenia i jedyny facet z jakim mogłabym być kiedykolwiek to taka sama sierota jak ja? Doradźcie mi coś proszę.
ewa_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 08:38   #2
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Brak doświadczenia.

Myślę, że powinnas szczerze porozmawiać z partnerem i wyjaśnić swoje obawy. Pamjetaj, że seks jest dla obojga, a nie tylko dla niego i oboje powinniście się czuć komfortowo

Sent from my FP4 using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 08:55   #3
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Brak doświadczenia.

Myślę, że nie ma sensu brnąć w tę relację. Nie dlatego, że ty nie masz doświadczenia, a on ma, tylko dlatego że on brzmi słabo jako facet. Przy partnerze powinnaś się czuć bezpiecznie, a nie oceniana. Osoba empatyczna dba o partnerkę, rozumie, że może ona potrzebować czasu, żeby poznać/rozbudzić swoją seksualność, nie ocenia. Raczej kogoś takiego potrzebujesz, a nie bubka z wybujałym ego. Seks w dużej mierze jest instynktowny i wychodzi naturalnie przy właściwej osobie.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 18:00   #4
Anunnaki
Raczkowanie
 
Avatar Anunnaki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 221
Dot.: Brak doświadczenia.

Cytat:
Napisane przez ewa_94 Pokaż wiadomość
Cześć.
Jestem przed trzydziestką i od zawsze uważałam się za osobę aseksualną. Seks i wszystko co z nim związane mogły dla mnie nie istnieć a wręcz nie dopuszczałam takiej opcji. I niespodzianka, poznałam pewnego faceta, który mnie niesamowicie pociąga, ale problem w tym, że wiedzę i umiejętności mam na poziomie dziecka. Nigdy nie masturbowałam się, nie całowałam, nie przytulałam- NIC. Nawet nie widziałam na żywo nagiego faceta a ten, którego poznałam jest no właśnie też specyficzny. Nigdy nie był w dłuższym związku, seks uprawiał tylko z jedną dziewczyną kilka lat temu, bo jak mówi nie robi tego z byle kim, ale ma ogrom innych doświadczeń. Dotykanie, całowanie, seks oralny itd. zawsze miał bardzo szybko, nawet bez związku. I mamy problem. Ja nie potrafię nic, nawet jak go pocałowałam było beznadziejnie (co przyznał) przez co mam blokadę, bo czuję, że będzie mnie oceniał, porównywał a wypadnę bardzo blado. Dodatkowo boję się bólu itd. On i tak już bardzo długo czeka i chciałabym, żeby w końcu coś dostał, ale nie mogę się przełamać. Czuję, że jest mną rozczarowany, bo o ile wiedział od początku, że nie mam doświadczenia to nie spodziewał się, że całkowicie. Przede mną spotykał się też z dziewicą, która robiła wszystko poza seksem, więc myślę, że tu liczył na coś podobnego. Czy jest sens brnąć w tą relację czy tak duża różnica jest nie do przeskoczenia i jedyny facet z jakim mogłabym być kiedykolwiek to taka sama sierota jak ja? Doradźcie mi coś proszę.


Cóż, ja dałabym sobie szybciutko siana z tym typem, bo to, co o nim tu napisałaś nie brzmi dobrze. Sama czujesz, że nie możesz się przełamać, czujesz blokadę a więc coś w Tobie wyraznie mówi "NIE" dla tego osobnika. Dobrze wiedział, że nie masz doświadczenia i rąbnął tekstem, że było beznadziejnie po pocałunku...Już to samo pokazuje, jakim jest bucem, nie widzisz tego?
Anunnaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 18:40   #5
MOja_tana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-10
Wiadomości: 34
Dot.: Brak doświadczenia.

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Myślę, że nie ma sensu brnąć w tę relację. Nie dlatego, że ty nie masz doświadczenia, a on ma, tylko dlatego że on brzmi słabo jako facet. Przy partnerze powinnaś się czuć bezpiecznie, a nie oceniana. Osoba empatyczna dba o partnerkę, rozumie, że może ona potrzebować czasu, żeby poznać/rozbudzić swoją seksualność, nie ocenia. Raczej kogoś takiego potrzebujesz, a nie bubka z wybujałym ego. Seks w dużej mierze jest instynktowny i wychodzi naturalnie przy właściwej osobie.

Skąd taki werdykt? Autorka nic nie napisała o jego postawie tylko o swoich obawach i odczuciach.
Potrzebna komunikacja. Musisz mu zakomunikować, że on cię interesuje, ale jednocześnie opisać swoją sytuację i obawy. wtedy będziesz mieć ewentualne dane aby móc coś zdecydować.
MOja_tana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 08:42   #6
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Brak doświadczenia.

Cytat:
Napisane przez MOja_tana Pokaż wiadomość
Skąd taki werdykt? Autorka nic nie napisała o jego postawie tylko o swoich obawach i odczuciach.
Potrzebna komunikacja. Musisz mu zakomunikować, że on cię interesuje, ale jednocześnie opisać swoją sytuację i obawy. wtedy będziesz mieć ewentualne dane aby móc coś zdecydować.
Napisała:
- nigdy nie był w dłuższym związku
- seks uprawiał tylko z jedną dziewczyną, bo twierdzi, że nie robi z tego z byle kim(incel vibe!)
- powiedział jej, że autorka całuje się beznadziejnie, czym jeszcze bardziej ją zblokował
- facet sprawia, że autorka czuje presję, żeby zgodzić się na współżycie wbrew sobie, żeby go nie rozczarować (z powietrza jej się to nie bierze)
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-01, 16:00   #7
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: Brak doświadczenia.

jednym zdaniem " wot nastojaszczij palant ", uciekaj od faceta który po pierwszym pocałunku krytykuje doświadczenie partnerki.
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-11-02, 20:45   #8
Hermiona83
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona83
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 243
Dot.: Brak doświadczenia.

Powiem tak: byłam starsza od ciebie, gdy pierwszy raz uprawiałam seks. A mój partner (dziś mąż) był całkiem porządnie doświadczony. I co? I traktował mnie z miłością, szacunkiem i zrozumieniem. Ten twój ci tego nie zapewnia. Nie rób nic, czego nie chcesz robić. "Chcę mu w końcu coś dać" to nie jest powód do uprawiania seksu.
Hermiona83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-12, 09:29   #9
Chlopak00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 9
Dot.: Brak doświadczenia.

Po tym co napisałaś uważam, że nie powinnaś brnąć w tą relacje bo to jest relacja bez przyszłości. Otrzymałaś od niego dużo sygnałów ze nie traktuje Cie poważnie i nie liczy się z Tobą w wielu sprawach. Kochający facet wspiera swoją kobietę, pomaga jej, rozmawia z nią a on mówi Ci że jesteś beznadziejna więc to mówi samo za siebie jaki ma stosunek do Ciebie. Myślę że ten facet ma duże ego, jest egoistą i chce Cie tylko zaliczyć ale w taki sposób aby tylko i wyłącznie mu było dobrze a Twoje uczucia są mu nie ważne. Ja osobiście na Twoim miejscu poszukałbym faceta normalnego bo z nim na dłuższą metę nie zbudujesz związku chyba że zależy Ci tylko na tym aby ktos Cie rozdziewiczył i pomógł nabyć doświadczenia (co też uważam, że nie jest to odpowiedni facet do wprowadzenia kobiety w intymny świat). Dużo jest mężczyzn, którzy cieszyli by się z Twojego dziewictwa i braku doświadczenia więc powinnaś poszukać kogoś kto zasługuje na Ciebie i Twoje dziewictwo a nie oddawać się facetowi który kręci nosem, ze zle całujesz. Zrobisz jak uważasz, ale jak pójdziesz z nim na całego to uważam że możesz sparzyc się ta relacja, sparzyc się do mężczyzn i będziesz miała później problem z zaufaniem do innych mężczyzn i zbudowanie z nimi relacji. Zastanów się czy warto jest oddać się dla dupka. Uważam że nie. Jesteś zbyt wrażliwa kobieta. Jeśli chcesz napisz do mnie na priv. Możemy porozmawiać jeśli byś chciała

P. S. Nie jesteś sierota. Nie możesz oceniać siebie w ten sposób że jesteś gorsza bo masz już tyle lat a doświadczenia brak. Każdy żyje swoim życiem, swoimi sprawami i nie mamy "kodeksu seksualnego" w którym jest napisane, że kobieta musi stracić dziewictwo do tego czy tamtego wieku.nauczyc się całować, czy nabyć doświadczenie w seksie oralnym. Jeśli ktoś nie ma szacunku do Ciebie i Twoich decyzji to nie powinien mieć dostępu do Ciebie i Twojego seksualnego świata. Zasługujesz na kogoś przy kim będziesz czuła się sobą i nie będziesz miała takich obaw czy dobrze wypadnę czy nie. To nie miłość to desperacja. Czy warto wchodzić w tą relacje? Musisz sama odpowiedzieć sobie na to pytanie.
Chlopak00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-19, 23:10   #10
MokreOrigami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-11
Wiadomości: 10
Dot.: Brak doświadczenia.

Hej, laska za dużo się spinasz, weź wyluzuj, daj się porządnie wylizać jeżeli dojdziesz i się spodoba to już leci...
Jak nie dojdziesz po kilkunastu probach, to musisz sama ogarnąć co cię kreci, panny mają nieraz przeedzikie fantazje.. i żyją, tylko potem chodzą jak kaczki po weekendzie 😅
MokreOrigami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-16, 23:46   #11
Zayah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-08
Wiadomości: 8
Dot.: Brak doświadczenia.

Ja tam uważam, że facet nie jest jeszcze do spisania na straty. Postaraj się z nim pogadać, może powiedz po prostu, że jesteś niedoświadczona. On Cię przecież może poprowadzić. Jak zobaczysz, że ma problem żeby Cię czegoś nauczyć, to może wtedy dla własnego dobra go zostaw.
Do tej pory jak było? Naciska bardzo na zbliżenia? Dotyka Cię? Dużo czasu spędzacie w sypialni? Jeśli naciska to możliwe, że chodzi mu tylko o jedno, a wtedy to go zostaw jak najszybciej.
Jak będziecie posuwać się do przodu stopniowo, to jego ciało nie powinno Cię brzydzić, ani onieśmielać.

Pamiętaj też, żeby wyznaczyć granice, nie zgadzaj się na rzeczy, których nie chcesz robić...

Edytowane przez Zayah
Czas edycji: 2024-02-16 o 23:51
Zayah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-02-19, 14:44   #12
erozone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 1
Dot.: Brak doświadczenia.

Rozumiem Twoje obawy i niepewności, które są całkowicie naturalne w takiej sytuacji. Ważne jest, abyś wiedziała, że każdy z nas ma inną ścieżkę życiową i doświadczenia, które kształtują nasze podejście do intymności i relacji. To, że do tej pory nie czułaś potrzeby eksplorowania swojej seksualności, nie czyni Cię gorszą ani mniej wartościową a każdy z nas jest inny i ma prawo do swoich uczuć oraz prędkości poznawania siebie i innych.

Jeśli chodzi o Twoją relację, kluczowe będzie otwarte i szczere porozumienie z partnerem. Komunikacja jest fundamentem zdrowej relacji, zwłaszcza w kontekście intymności. Wyraź swoje obawy, uczucia i potrzeby. To, że czujesz się niepewnie i masz mniej doświadczenia, nie powinno być powodem do wstydu. Ważne jest, aby partner był wsparciem, a nie źródłem dodatkowego stresu czy niepewności. Jeśli jest to osoba, z którą chcesz budować dalszą relację, ważne jest, by zrozumiała Twoje obawy i pracowała razem z Tobą nad ich przezwyciężeniem, szanując Twoje tempo.
erozone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-27, 12:53   #13
Sersei
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 57
Dot.: Brak doświadczenia.

Autorko a zastanawiałaś się nad tym skąd u Ciebie taka seksualność? Problem Waszego związku może być bardziej skomplikowany niż myślisz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sersei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-03, 12:48   #14
Mysliciel60
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 44
Dot.: Brak doświadczenia.

Nie jestes gotową na związek daj sobie spokój.
Mysliciel60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-03 13:48:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.