kosmetyki avonu - ocena - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-12-17, 11:28   #1
ivka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 118
GG do ivka

kosmetyki avonu - ocena


drogie kolezanki, powiedzcie szczerze jak oceniacie kosmetyki avonu, moja koleżanka jest konsultanka więc zawsze cos kupie ale ostatnio usłyszałam wiele niepochlebnych opini, że sa przereklamowanie i przepłacone, a cała seria Naturals jest naturalna tylko z nazwy chciałabym znać wasze zdanie. Porównania z innymi kosmetykami nie mam ponieważ uzywam w wiekszości 80% z Avonu... pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Życoe rzuca na kolana...trzeba nauczyc się z nim wstawać
ivka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-17, 11:34   #2
asinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 219
Re: kosmetyki avonu - ocena

Co do kosmetyków Avonu to niektóre są świetne a inne beznadziejne - to oczywiście subiektywna ocena. Jeżeli ich używasz, widzisz efekty ich działania, służą Ci i je lubisz to po prostu używaj ich nadal. Co do ceny to nie uważam aby były przepłacone - są niedrogie a w promocjach to już całkiem tanie.
asinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-17, 11:39   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kosmetyki avonu - ocena

Najlepszym porównaniem dla Ciebie, będzie poprostu spróbowanie innych kosmetyków. Osobiście nie polecam Avonu, kilka lat wstecz sama byłam kosultantką tej firmy, jednak ceny tam mają się nijak do jakości. Oczywiście sa jakieś "perełki" i każdy coś dobrego tam dla siebie znajdzie. Już lepszy chyba jest Oriflame- jakościowo, ale też nie wszystko. Ale gdybym miała coś konkretnego polecić podobnego cenowo a jakością lepszego to bez porównania byłby to Yves Rocher [img]icons/icon7.gif[/img] Z Avonu odpowiadał mi tylko olejek do kąpieli. Najlepiej sama wypróbuj inne kosmetyki i będziesz mieć najlepsze porównanie [img]icons/icon12.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-17, 11:40   #4
katarzynkaK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 207
Re: kosmetyki avonu - ocena

Więc odpowiem Ci ja. Jestem konsultantką od kilku lat, ale chyba tylko już z nazwy. Dziś idę kupić do sklepiku tylko krem dla koleżanki (kiedyś sama brałam dla siebie za 100 zł przynajmniej z każdego katalogu).
Z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że AVON ma kiepskie kosmetyki. Używam niektórych balsamów, kremu do rąk glicerynowego, zmywacza do paznokci i chyba to wszystko.
Cała kolorówka jest do kitu, pomadki, które mają nawilżać usta, w rzeczywistości je wysuszają. Teraz żadne promocje mnie już nie kuszą...
katarzynkaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-17, 11:41   #5
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Re: kosmetyki avonu - ocena

Będę pisać krótko:
to amerykańska ekspansja shitu na polski rynek (spuszczają nam te kosmetyki jak kiedyś stonkę na ziemniaki) [img]icons/icon10.gif[/img]
Wiele kobiet, jak zresztą takżę - nie wiem dlaczego - zamawia z tych katalogów co jakiś czas, choć od trezch miesięcy udaje mi się je omijać z daleka.
Moje wrażenia:
kolorówka fatalna, pielęgnacja ciała - zadowalająca, choć efekty takie same, jak innymi preparatami (np. Balsamy Bielnedy do ciałą są o wiele lepsze niż naturals).
Dobry jest krem glicerynowy do rąk, mi posłużył żel pod oczy Źródło Młodości i ... to chyba tyle. [img]icons/icon9.gif[/img]
Wolę kupować polskie kosmetyki, które zwykle są o niebo lepsze od Avonu, a przynajmniej wiem, ze wspieram polski przemysł kosmetyczny i daję ludziom pracę a nie wspieram amerykańskich imperialistów z kurzymi móżdżkami. [img]icons/1dupa.gif[/img]
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-17, 11:49   #6
asinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 219
Re: kosmetyki avonu - ocena

Tak na marginesie to te kosmetyki są robione w Polsce i jest to największy tego typu zaklad w naszym kraju. Pomijając całą ideologię to zgodzę się z przedmówczyniami,że kolorówka jest do niczego, Z pielęgnacyjnych mam swoje ulubione. Powiem jedno - nie warto ograniczać się tylko do jednej firmy, należy szukać i wypróbowywać, znajdować "swoje". Na pewno masz swoje ulubione preparaty z Avonu, które dobrze Ci służą, co do innych to szukaj, szukaj...
asinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-17, 11:50   #7
ivka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 118
GG do ivka
Re: kosmetyki avonu - ocena

wielkie dzięki, dziekuje za doradzenie mi kosmetyków innej firmy tej samej kategorii cenowej, zaczęłam ten watek poniewaz niedawno miałam porównanie kremu do cery mieszanej Avonu którego zużyłam 3 słoiczki i niedawno kupionego Ziaji także do cery mieszanej - bez komentarzy....mam wrażenie że duzo rzeczy przepłaciłam a teraz "szperając" po forum i Waszych opiniach jestem tego pewna...
__________________
Życoe rzuca na kolana...trzeba nauczyc się z nim wstawać
ivka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-12-17, 13:12   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kosmetyki avonu - ocena

Ja niestety nie mogę polecić Avonu [img]icons/icon9.gif[/img]
Mam wrażliwą crę i nigdy nie wiadmomo co jej się nie spodoba [img]icons/icon12.gif[/img]Kupiłam kiedyś także krem do rąk był beznadziejny; lakier do paznocki okazał się jakiś taki gęsty; szampon do włosów raczej mierny.
Ale jeżeli Ty jesteś z nich zadowolona, to nie widzę powodu, aby rezygnować z tych kosmetyków tylko dlatego, że innym nie odpowiadają
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-17, 13:18   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kosmetyki avonu - ocena

Jestem konsultantką Avonu od 3 lat.Nie chcę tu zachwalać kosmetyków tej firmy.Chcę tylko powiedzieć,że każda z nas jest inna i aby dobrac sobie odpowiedni kosmetyk należy czasami długo szukać.Sama w większości używam kosmetyków Avonu,ale tylko tych,które wcześniej wypróbowałam na własnej skórze,chodzi mi tu o tysiące próbek,które używałam przed zakupem kosmetyku.Jeśli chodzi o ceny kosmetyków,to nie są one wygórowane.Są to kosmetyki na każdą kieszeń,a zwłaszcza w cenach promocyjnych.Promocje są w każdym katalogu i każda z pan napewno znajdzie cos dla siebie.
Pozdrawiam.
ivka napisał(a):
> drogie kolezanki, powiedzcie szczerze jak oceniacie kosmetyki avonu, moja koleżanka jest konsultanka więc zawsze cos kupie ale ostatnio usłyszałam wiele niepochlebnych opini, że sa przereklamowanie i przepłacone, a cała seria Naturals jest naturalna tylko z nazwy chciałabym znać wasze zdanie. Porównania z innymi kosmetykami nie mam ponieważ uzywam w wiekszości 80% z Avonu... pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]

ivka napisał(a):
> drogie kolezanki, powiedzcie szczerze jak oceniacie kosmetyki avonu, moja koleżanka jest konsultanka więc zawsze cos kupie ale ostatnio usłyszałam wiele niepochlebnych opini, że sa przereklamowanie i przepłacone, a cała seria Naturals jest naturalna tylko z nazwy chciałabym znać wasze zdanie. Porównania z innymi kosmetykami nie mam ponieważ uzywam w wiekszości 80% z Avonu... pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]

ivka napisał(a):
> drogie kolezanki, powiedzcie szczerze jak oceniacie kosmetyki avonu, moja koleżanka jest konsultanka więc zawsze cos kupie ale ostatnio usłyszałam wiele niepochlebnych opini, że sa przereklamowanie i przepłacone, a cała seria Naturals jest naturalna tylko z nazwy chciałabym znać wasze zdanie. Porównania z innymi kosmetykami nie mam ponieważ uzywam w wiekszości 80% z Avonu... pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]

ivka napisał(a):
> drogie kolezanki, powiedzcie szczerze jak oceniacie kosmetyki avonu, moja koleżanka jest konsultanka więc zawsze cos kupie ale ostatnio usłyszałam wiele niepochlebnych opini, że sa przereklamowanie i przepłacone, a cała seria Naturals jest naturalna tylko z nazwy chciałabym znać wasze zdanie. Porównania z innymi kosmetykami nie mam ponieważ uzywam w wiekszości 80% z Avonu... pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]

ivka napisał(a):
> drogie kolezanki, powiedzcie szczerze jak oceniacie kosmetyki avonu, moja koleżanka jest konsultanka więc zawsze cos kupie ale ostatnio usłyszałam wiele niepochlebnych opini, że sa przereklamowanie i przepłacone, a cała seria Naturals jest naturalna tylko z nazwy chciałabym znać wasze zdanie. Porównania z innymi kosmetykami nie mam ponieważ uzywam w wiekszości 80% z Avonu... pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-17, 13:26   #10
ivka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 118
GG do ivka
Re: kosmetyki avonu - ocena

zgadzam się w 100% ale mam wrażenie że w Avonie przyciagaja tylko promocje...a szkoda i jeszcze jedno cieni do powiek w próbkach nie ma więc...ostatnio mój zakup podwójnych cieni do powiek Duo był trafieniem zerowym [img]icons/icon9.gif[/img] pozdrawiam anty i konsultantki Avonu [img]icons/icon10.gif[/img]
__________________
Życoe rzuca na kolana...trzeba nauczyc się z nim wstawać
ivka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-17, 13:48   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kosmetyki avonu - ocena

A ja byłam konsultantką przez jakieś dwa miesiące. Do czasu, aż przekonałam się jak niskiej jakości są te kosmetyki. Ceny - przystępne, ale w tych cenach można kupić coś o wiele lepszego. Jeśli chodzi o pielęgnację to można jeszcze czasami coś trafić, ale kolorówka - moim zdaniem do niczego się nie nadaje.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-12-17, 14:26   #12
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kosmetyki avonu - ocena

Mnie sie wydaje, ze niektórzy w Avonie maja nie równo pod sufitem [img]icons/icon41.gif[/img] , bo jak mozna sprzedawac 1,5 ml blyszczyka za 35 zl. ?! Porównujac objetosci, to przeciez blyszczyk Chanela wypada taniej (bodajze 5ml)za 96 zeta !!!
Naprawde chce mi sie z tego smiac [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-17, 15:21   #13
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kosmetyki avonu - ocena

Kosmetyki avonu znam prawie wszystkie, bo moja przyjaciółka jest konsultantką i zawsze mi coś "wciskała" (a ja oczywiście dawałam się na to nabrać).
Muszę stwierdzić całkowicie obiektywnie, że jedynym dobrym kosmetykiem z tej firmy jest peeling z serii Clearskin (bardzo dobry do cery tłustej i mieszanej).
Reszta kosmetyków pielęgnujących jest miernej jakości (nie zauważyłam żadnych efektów podczas stosowania), a gdy weźmie się pod uwagę ich cenę to naprawdę skandal.
Kolorówka jest do niczego, można dostać tańsze i lepszej jakości kosmetyki rodzimych firm.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-17, 16:50   #14
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kosmetyki avonu - ocena

Chyba trochę przesadzacie!Kosmetyki Avonu są jakościowo i cenowo porównywalne z L'Oreal,Astor,Rimmel.W w/w firmach też trafiają się i perełki,i buble.Prawdą jest,że za niektóre rzeczy producenci życzą sobie zdecydowanie za dużo kasy ale dotyczy to bardzo wielu firm!To jest irytujące,bo kupujemy coś i to coś nie działa tak jak powinno,ale spójrzcie na wyższe półki!Myślę,że można by pokusić się o stwierdzenie,że firmy kosmetyczne zawyżają ceny swych produktów.Wielkie koncerny stać na ogromną reklamę i potrafią tak nas omotać,że kupimy wszystko.Ciągle jestem zła na siebie,że oczarowana reklamą POMIMIO przestróg koleżanek kupiłam tusz Lash Architect.Chciałam mieć rzęsy jak Mila Jovovich,a mam sklejone owadzie nóżki,sypiące się na policzki...A wracając do sedna-bądźmy sprawiedliwe.Nie spotkałam jeszcze firmy,która w 100% odpowiadałaby komuś z całą swoją ofertą.I Wy też nie spotkałyście,no bo po co jest nasz portal?...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-17, 17:45   #15
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kosmetyki avonu - ocena

heheh wiecie ja też przeszłam chorobę avono-zamawianie i cieszę się, że już po Uważam że te kosmetyki są takie oooo pierwszej lepszej jakości, a po co zamawiać jak można pójść do sklepu i wybrać sobie coś po tej samej cenie a lepszego? Najśmieszniejsza jest ta cała seria Naturals boooże jak to kusi zapachami i w ogóle tymi owockami na opakowaniach A co ja o tej serii czytałam i o składzie kosmetyków to daleko odbiega od naturalnościNop ale mam też jeden kosmetyk, z którego jestem zadowolona w 100% jest to taki zielony ( opakowanie) krem do mycia twarzy w tubie, naprawdę OKAha dziewczyny napiszcie mi coś tam pare słów o Yves Rocher prooooszę bo nic jeszcze nie kupowałam z tego
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-17, 22:53   #16
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kosmetyki avonu - ocena

A moje zdanie jest takie, że każda firma ma w swojej ofercie zarówno prawdziwe perełki jak też kosmetyki nie do przyjęcia. Zresztą dochodzi tu również kwestia indywidualna. To że dla jednej z nas balsam taki jest niedobry nie znaczy że inna nie będzie zachwycona.Jeżeli o mnie chodzi to np. w ogóle nie odpowiadają mi kosmetyki Erisu (choć tak są zachwalane i jest to jedna z wiodących polskich firm na rynku a jej oferta jest ogromna) i prawie zawsze wyłazi mi po nich jakieś uczulenie ( wyjątek - serum z wit.c).Myślę,jak już wcześniej ktoś wspomniał,że poprostu należy szukać i dobierać do swojego gustu. Jeżeli służą Ci kosmetyki Avonu to ich używaj, jeżeli nie to może znajdziesz coś innego. Trzeba przyznać że to forum jest BAAARDZO pomocne. Pozdrowionka.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-17, 23:10   #17
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Re: kosmetyki avonu - ocena

Używam sporo kosmetków z Avonu i z większośći jestem zadowolona. Jednak zanim kupię, testuję probki, jeśli to możliwe. Robię wywiad wśród znajomych, przed kupnem nowego produktu, jeśli oceniają dobrze, to kupuję, jesli nie, to przestaję się nim interesować. A teraz mam jeszcze KW [img]icons/icon7.gif[/img]
Najbardziej podoba mi się to, że w większości mnie nie uczulają.
Podoba mi się forma zakupów za pomoca katalogu. Przegladam go kiedy mam trochę czasu, mam zawsze kilka dni na zastanowienie się. Mogę najpierw zamówić próbki i mogę zwrócić produkt, jeśli mi nie odpowiada, co w sklepie nie jest raczej możliwe.
Poza tym zawsze mnie denerwowało, że pani w sklepie przy podawaniu mi trzeciego kremu, do przeczytania np. składu miała taka minę jakbym jej kazała w kamieniołomach pracować, natomiast w sklepach samoobsługowych zawsze miałam kogoś za plecami, jeśli tylko przystanęłam przy jakiejś półce na dłużej niż 1/2 minuty [img]icons/icon31.gif[/img]
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-17, 23:51   #18
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kosmetyki avonu - ocena

Zgadzam się z Tobą w 100 % Ewo.Napisałaś wszystko to o czym ja zapomniałam. Pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-18, 06:49   #19
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Yves Rocher

oj tak co do pań za ladą to masz całkowita rację, cierpią niemiłosiernie [img]icons/icon12.gif[/img] a co do kosmetyków Yves Rocher to także ich nie uzywałam czy warto [img]icons/icon21.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-12-18, 07:30   #20
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Yves Rocher, Avon - do Ivki

Droga Ivko, myślę, że pytanie które zadajesz jest trudne i ..niepotrzebne.
Na wizazu zaczęłam buszować mniej więcej rok temu - i w tym samym czasie zaczęlam dorabiać jako konsultantka Avonu... wyrobiłam sobie złe zdanie na temat kosmetyków Avonu, nic dla siebie nie zamawiałam. Teraz to się zmieniło - wiem już, że najważniejsze wypróbować wszystko osobiście - a jak mam komuś ufać w 99% to moim klientkom - koleżankom, współpracownicom, które są całkiem zadwolone - wcześniej tylko się im dziwiłam, że tyle kupują - teraz nawet one polecają mi produkty Avonu..
Kilka razy rozczarowałam się kosmetykiem dobrze ocenianym na Wizażu, kilka razy mile zaskoczyłam ocenianym dosyć nisko. Po prostu jednym coś "pasuje" innym nie więc najlepiej wypróbować kosmetyk jeśli się ma ochotę i tyle.
Podpisuję się pod postem Ewy - o próbki w sklepach ciężko. No i nie oszukujmy się - dla przeciętnej Polki z pensją dużo poniżej średniej krajowej i bez dostępu do internetu - te kosmetyki to dobra rzecz, a i opakowanie są zazwyczaj ładne [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-18, 07:45   #21
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Yves Rocher

Nie chcę robić jakiejś szczególnej reklamy YR, ale warto spróbować ich kosmetyków. Dla mnie najlepszy okazał sie ich preparat do biustu oraz balsamy. Najlepiej kupować tam w promocji wtedy jest dużo taniej, a jakość kosmetyków przynajmniej pielęgnacyjnych jest duzo wyższa(i skuteczniejsza) niż w Avonie. Nie miałam oczywiście jeszcze wszystkich kosmetyków z YR, ale poczytaj opinie na KW , może to Ci pomoże.
[img]icons/icon40.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.