Ceny akcesoriów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-12, 09:27   #1
Moncia1115
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 5

Ceny akcesoriów


Cześć dziewczyny. Planuję kupić wszystko od a do z do robienia paznokci żelowych. Poszukuję hurtowni z niskimi cenami. Żele do ćwiczenia planuję kupić z ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ lub silcare. Mają dobre ceny, przejrzałam też wszystko z tych stron oraz isabellenails. I tu moje pytanie do Was. Czy jest różnica w pilniczku za 2 zł i za 5? Lub w poduszce pod rękę za 12 zł i 25? Czy cena przyborów i akcesoriów ma dużą różnicę w jakości? Gilotyny także są za 5 zl i za 12. A może któraś z Was może polecić jeszcze inne strony? Proszę o pomoc

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Modena nails zdarzało

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Zmazało * sorki chyba mi telefon szaleje
Moncia1115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 12:36   #2
arllie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 101
Dot.: Ceny akcesoriów

na jednych rzeczach da się oszczędzić, na innych nie.
wg mnie nie ma sensu przepłacać za pilniczki, poduszki, waciki, miseczki do moczenia dłoni itp.
lepiej większe pieniądze przeznaczyć na metalowe przybory - cążki, gilotyny. tu zobaczysz różnicę. tak samo lepiej kupić dobrej jakości lakiery i wszystkie preparaty.
arllie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 14:32   #3
kosmetykaprofesjonalna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 12
Dot.: Ceny akcesoriów

Cytat:
Napisane przez arllie Pokaż wiadomość
na jednych rzeczach da się oszczędzić, na innych nie.
wg mnie nie ma sensu przepłacać za pilniczki, poduszki, waciki, miseczki do moczenia dłoni itp.
lepiej większe pieniądze przeznaczyć na metalowe przybory - cążki, gilotyny. tu zobaczysz różnicę. tak samo lepiej kupić dobrej jakości lakiery i wszystkie preparaty.
W zupełności się zgadzam, w przyborach typu waciki bezpyłowe, poduszki itd nie odczujesz dużej różnicy w pracy ale w słabej jakości cążkach, lakierach, płynach itp już tak. Nie tylko Tobie będzie się ciężej pracowało ale także różnicę odczują klientki.

Kiedyś pracowałam w zakładzie kosmetycznym gdzie szefowa oszczędzała na tym na czym nie powinna i niestety reklamacji trochę było. Lakiery hybrydowe ( o zgrozo za 6 zł) nie trzymały się praktycznie na żelu nie mówiąc już o płytce paznokcia, a zdjęcie ich graniczyło z cudem. Lepiej zainwestować trochę więcej i mieć komfort pracy i wracające klientki
kosmetykaprofesjonalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-04 15:32:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:38.