la roche-posay czy dobre? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-05-07, 16:17   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

la roche-posay czy dobre?


podzielcie sie Kochane Dziewczyny doswiadczeniami,
czy to dobre czy tylko naciagane kosmetyki
dzieki wielkie
m
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-07, 23:00   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: la roche-posay czy dobre? hey dziewczyny

nikt nie mial stycznosci?????
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-07, 23:05   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: la roche-posay czy dobre?

Sugeruję skorzystać z wyszukiwarki na forum. Ja widzę tam dziesiątki postów wymieniających tę firmę... [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-08, 10:46   #4
KatkaPal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 66
Wyślij wiadomość przez ICQ do KatkaPal
Re: la roche-posay czy dobre?

Ja używam kosmetyków La Roche-Posay i jestem z nich bardzo zadowolona. W chwili obecnej mam żel do mycia twarzy EFFACLAR, krem złuszczający EFFACLAR K, matujący EFFIDRATE, przeciw zmarszczkowy ACTIVE C, ekran przeciwsłoneczny ANTHELIOS XL 60+, krem do rąk XERAND, na usta CERALIP i wodę termalną. W ogóle jestem zwolennikiem kosmetyków aptecznych opartych na wodach termalnych (Vichy, Avene), ale szczególnie cenie sobie LRP. Na przykład woda termalna z La Roche-Posay ma naturalne właściwości kojące, wygładzające i zmniejszające przekrwienie. Dość długo szukałam odpowiednich kosmetyków dla siebie mam cerę bardzo tłustą skłonną do wyprysków a już nie taką młodą (34 lata) i dopiero te kosmetyki spełniły moje oczekiwania. Osobiście gorąco polecam. Jak interesują Cię szczegóły dotyczące któregoś z kosmetyków wymienionych powyżej podzielę się wrażeniami z użytkowania?
Pozdrawiam [img]icons/icon10.gif[/img]
KatkaPal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-08, 13:09   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: la roche-posay czy dobre?

Ja używam wody termalnej, Yeux Active C - mazidło pod moje wrażliwe oczka wprost idealne, kremu do cery wrażliwej Toleriane (stosuje go jako preparat łagodzący na noc). Ze wszystkich produktów jestem bardzo zadowolona. W porównaniu np. z Vichy ma troszkę bogatszy asortyment. Polecam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-08, 19:48   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: la roche-posay czy dobre?

to ze w postach wymieniaja dziewczyny nazwe lrp nie oznacza ze mozna sie dowiedziec o szerszej gamie kosmatykow, dyskusja obejmiuje jeden zwykle, to po pierwsze - A po drugie, jesli przyjrzysz sie uwaznie temu co jest zawarte wypowiedziach dziewczyn pojawiajajacych sie po wrzuceniu do wyszukiwarki hasla Posay, zauwazysz ze rozwazania dotycza w znacznej czesci depilacji i opalania sie, tudziez zupelnie niezwiazanych ze sprawa watkow.. moze wyszukiwarka troche nawala? [img]icons/icon7.gif[/img] stad nie skorzystam z sugestii, pozdrawiam martyna
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-08, 19:54   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: la roche-posay czy dobre?

dermatolaog polecila mi ANTHELIOS W i Toleriane na dzien oba. Cos mozecie powiedziec o nich, jak ma sie ich wchlanianie, lagodzenie itp do ceny na przyklad, czy sie szybko zuzywaja?
pytam dlatego, ze nie jestem pewna czy doktor byla rzeczywiscie nimi zachwycona czy raczej zachwyt jej wzbudzila wycieczko-konferencja gdzies w tropikach [img]icons/icon7.gif[/img] organizowana przez firme.

dzieki wielkie Martyna
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-05-09, 06:20   #8
Iker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 87
Re: la roche-posay czy dobre?

Ja niestety nie używałam tych kosmetyków osobiście ale bardzo dużo dziewczyn twierdzi, że sa naprwadę świetne szczególnie Effeklar K na pryszcze i wągry.
Iker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-09, 11:25   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: la roche-posay czy dobre?

Cenowo LRP zbliżone są do Vichy. Teleriane wchłania się dobrze (mieszana cera) lecz na pewno nie matuje skóry. Ja uzywam go na noc, więc matowienie mi nie potrzebne. Za to "odwrazliwia" cerę znakomicie.Nie byłam w tropikach na wycieczko-konferencji z koncernem Loreal, ale szczerze polecam [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-09, 12:11   #10
KatkaPal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 66
Wyślij wiadomość przez ICQ do KatkaPal
Re: la roche-posay czy dobre?

Witam, mogę powiedzieć coś tylko na temat ANTHELIOS XL o najwyższym faktorze 60+. Na pewno jest skuteczny, używam preparatów z silnymi kwasami i muszę odpowiednio chronić twarz przed słońcem stosując inne kremy ochronne zdarzało się, że mimo wszystko następowało podrażnienie odkąd nakładam ANTHELIOS XL 60+ nie mam takich problemów. Jedyną jego wadą jest to, że pomimo dobrego wchłaniania twarz pozostaje błyszcząca, ale nie zatyka porów. Być morze, że ANTHELIOS W jest lżejszy i nie pozostawia takich śladów. Ogólnie jestem bardzo zadowolona, choć również nie byłam z tą firmą w tropikach.
Pozdrawiam [img]icons/icon27.gif[/img]
KatkaPal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-09, 20:21   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
wiedzialam, ze mozna na Was liczyc :)

dzieki! w takim razie wybiore sie najpierw do apteki a potem... Afryka u mych stop hi hi [img]icons/icon12.gif[/img]
m
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.