Coś rozjaśniającego wypryski - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-27, 10:28   #1
niezapominajka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1

Coś rozjaśniającego wypryski


Witam!
Niestety w ostatnim czasie po odstawieniu Diane 35 wyszło mi dużo bardzo czerwonych wyprysków.Czy znacie jakieś skuteczne metody, by je rozjaśnić(by zbladły)?Wiem, że nie znikną od razu, ale może będą przynajmniej mało widoczne.
Używacie jakichś skutecznych preparatów w tym celu?
Dziękuję za wszelkie dobre rady.
Pozdrowienia!!!
niezapominajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-27, 13:16   #2
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Coś rozjaśniającego wypryski

niezapominajko raczej nie ma nic rozjasniajacego tzn nic nie slyszalam ale masz wiele korektorow ktore potrafia zamaskowac i maj nawet antybakteryjne wlasciwosci a z rzeczy ktore nie maskuja to zele antybakteryjne( dobre do stosoawnia gdy sie nigdzie nie wybieramy albo na noc) godne polece4nia to zel punktowy z firmy A.T.W. teraz testuje MANHATTAN CLEARFACE tez przezroczysty zel i sobie chwale a zele z Oriflame i Avon sobie daruj owszem wysuszaja ale jakos bardzo wolno i mozolnie, jednym slowem jak nie jedno to drugie dobry korektor zamaskuje ale zel punktowy tez sie przyda musisz poprostu szukac odpowiedniego dla siebie jedno moge stwierdzic nie zawsze to drogie jest takie super powodzenia i mam nadzieje ze jesli nie moje typy to napewno cos innego znajdziesz dla siebie
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-27, 13:41   #3
drobinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 58
Re: Coś rozjaśniającego wypryski

Ja po odstawieniu pigułek dostałam okropnych wyprysków szczególnie na plecach i ramionach, nie robiłam z tym nic szczególnego po kilku miesiącach samo przeszło (dobrze że było to na jesieni). Uzbrój się przede wszystkim w dobry korektor i cierpliwość (może jakieś preparaty do punktowego stosowania na wypryski).
drobinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.