Olejek zamiast balsamu. Co i jak stosować? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-05, 14:04   #1
i_lonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: nie ta bajka
Wiadomości: 331
Question

Olejek zamiast balsamu. Co i jak stosować?


Witam. Chciałabym, żeby w tym wątku znalazły się porady dotyczące stosowania olejków jako nawilżaczy zamiast drogeryjnych balsamów. Po przeczytaniu pewnych wątków, wiem, że niektóre dziewczyny dodają oleje do żeli podczas mycia. Możecie napisać, jakie oleje są do tego najlepsze? Jaką metodą powinno stosować się podczas nakładania olejków na ciało - na sucho czy mokro? Szczerze, ja próbowałam obie i nic, na drugi dzień skóra jest sucha, nie wiem, czemu tak się dzieje.
W postach dziewczyny pisały też, że używają olejków zamiast pianek bądź żeli do golenia, macie takie doświadczenia?
Można też wypisywać w tym wątku jakich olejów używacie. Ja miałam doświadczenie z olejem jojoba i winogronowym. Używam też oliwki hipp, ale po niej też mam przesuszoną skórę na drugi dzień. Spróbuję jeszcze oliwki babydream fur mama.

Pozdrawiam i czekam na Wsze opinie.
i_lonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 14:15   #2
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Olejek zamiast balsamu. Co i jak stosować?

Cytat:
Napisane przez i_lonka Pokaż wiadomość
Witam. Chciałabym, żeby w tym wątku znalazły się porady dotyczące stosowania olejków jako nawilżaczy zamiast drogeryjnych balsamów. Po przeczytaniu pewnych wątków, wiem, że niektóre dziewczyny dodają oleje do żeli podczas mycia. Możecie napisać, jakie oleje są do tego najlepsze? Jaką metodą powinno stosować się podczas nakładania olejków na ciało - na sucho czy mokro? Szczerze, ja próbowałam obie i nic, na drugi dzień skóra jest sucha, nie wiem, czemu tak się dzieje.
W postach dziewczyny pisały też, że używają olejków zamiast pianek bądź żeli do golenia, macie takie doświadczenia?
Można też wypisywać w tym wątku jakich olejów używacie. Ja miałam doświadczenie z olejem jojoba i winogronowym. Używam też oliwki hipp, ale po niej też mam przesuszoną skórę na drugi dzień. Spróbuję jeszcze oliwki babydream fur mama.

Pozdrawiam i czekam na Wsze opinie.

Polecam watek:
Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 15:30   #3
i_lonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: nie ta bajka
Wiadomości: 331
Dot.: Olejek zamiast balsamu. Co i jak stosować?


Dzięki, jakoś musiałam przeoczyć ten wątek. Znalazłam za to wątek o olejach i olejkach do włosów i "zadomowiłam się". Dobrze, że mam wakacje i trochę wolnego czasu.
Jak coś to podaje linka: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ejek+babydream
i_lonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:47.