cera sklonna do alergi-jaki krem?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-13, 14:10   #1
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385

cera sklonna do alergi-jaki krem??


HEj!Mam problem z cera ogolnie jak zjem cto czeog nei moge lub teraz jak jest pylenie twarz mnie swedzi,jak ja umyje mam czerwone plamki,wydaje sie rpzetluszczona a raz sucha -jak smaruje ja jakim kolwiek kremem to mam czerwone plami ejszcze wieksze.CO Robic??-jakiego kremu uzywac???(a przy tym zachowac opalenizne)
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 14:21   #2
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: cera sklonna do alergi-jaki krem??

Miałam ostatnio ten sam problem, uaktywniła się u mnie alergia pokarmowa i zdaje się że jakiś czynnik z powietrza też ma sój udział... Ja najpierw puchnę, potem pojawiają mi się małe bąbli wypełnione płynem, skóra robi się czerwona jak burak i zostają mi plamy jak po oparzeniu. Powieki swędzą i też puchną. Przerobiłam ostatnio pół apteki. Zaczęłam od ulubionej Biodermy - kupiłam krem Sensibio Forte, który mnie osobiście bardzo rozczarował. Owszem, nawilża fajnie, ale przy odczynach alergicznych koszmarnie szczypie i rozdrażnia skórę.! Miałam wrażenie że mnie wypala żywymy ogniem! Poszedł w odstawkę. Przeprosiłam się z kremami A Dermy - Epitheliale oraz Dermalibourem (ten drugi ma również lekkie działanie przeciwzapalne, co mi bardzo sluży) oraz Nanobase. Tylko te mi służa, nie szczypią, nawilżają, koją i goją. Pod oczy - krem Apaisance Yeaux Avene i też na to nanobase.
Do mycia twarzy polecam Ci żel Dax Cosmetics z serii Cera Wrażliwa - jeden z nielicznych, który dobrze myje, a nie szczypie.

Przy wysypkach swędzących możesz sięgnąć po Iwostin HC - to lek z syntetycznym hydrokortyzonem. Gdzieś mi sie wala po domu, łagodzi swędzenie (potrafię się rozdrapać w nocy przez sen). Staram się go nie używać za często, bo to jednak steryd, lepiej aplikować to na skórę tylko w sytuacjach awaryjnych.

Przy silnej reakcji alegricznej na twarzy naprawdę ciężko coś używać. Sama wiem coś o tym, bo w tym roku wysypuje mnie i puchnę ponad miarę. Kremy apteczne nawet hiper łagodne, jak wspomniana Bioderma czy Toleriane La Roche - jednak szczypią.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 14:25   #3
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: cera sklonna do alergi-jaki krem??

Czesc! Propnuje kremy AA Oceanica. Podobno dobre
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 14:48   #4
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: cera sklonna do alergi-jaki krem??

uzywalam tego kremu AA i moja cera neizle zbadla (wlansie on zostal polecony przez deramtologa i mialam go stosowac razme z inna mascia)-efekt byl tkai ze musialam je oba odlozycNigdy jeszcze nie mialam takich porblemow z cera jak teraz-myje twarz obecnie mydlem dla alergikow ale trzeba przeciez nawilzac tez twarz prawda??-stosowalam kilku kremow z avonu,garniera,nivea,osta tnio kupilam maslo kakaowe ziaji-na poczatku bylo ok ale jak nadeszlo pylenie to krem odszedl pod odstawke(ja mam fiola zeby moja cera na twarzy byla ladna bo nie lubie bladosci u siebie)
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:42.