Krem Nivea Q10 plus R dla 25-latki??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-18, 14:45   #1
efcik
Przyczajenie
 
Avatar efcik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
Question

Krem Nivea Q10 plus R dla 25-latki???


Idzie lato, wysokie temperatury, słoneczko... i razem z moją mieszaną cerą wybrałam się na poszukiwanie kremu na dzień- żeby dobrze, porządnie nawilżał, obowiązkowo posiadał filtry UV no i żeby miał lekką konsystencję, żebym nie świeciła jak latarnia morska. Wpadł mi w oko nowy krem, a w zasadzie fluid do mieszanej cery Nivea Q10 plus R.

I w związku z tym mam pytanie do Pani Kosmetyczki, choć Wasze zdanie, Dziewczyny będzie równie cenne!!!, czy mając 25 lat i, nie ukrywam początki bruzdek na czole i wokół ust, mogę zdecydować się na tego rodzaju krem???? Czy Q10 nie jest jeszcze za silną kuracją????

Będę niezmiernie wdzięczna za wszystkie rzetelne rady! Dzieki i pozdrowionka!
efcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-18, 15:59   #2
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Krem Nivea Q10 plus R dla 25-latki???

Cytat:
Napisane przez efcik
Idzie lato, wysokie temperatury, słoneczko... i razem z moją mieszaną cerą wybrałam się na poszukiwanie kremu na dzień- żeby dobrze, porządnie nawilżał, obowiązkowo posiadał filtry UV no i żeby miał lekką konsystencję, żebym nie świeciła jak latarnia morska. Wpadł mi w oko nowy krem, a w zasadzie fluid do mieszanej cery Nivea Q10 plus R.

I w związku z tym mam pytanie do Pani Kosmetyczki, choć Wasze zdanie, Dziewczyny będzie równie cenne!!!, czy mając 25 lat i, nie ukrywam początki bruzdek na czole i wokół ust, mogę zdecydować się na tego rodzaju krem???? Czy Q10 nie jest jeszcze za silną kuracją????

Będę niezmiernie wdzięczna za wszystkie rzetelne rady! Dzieki i pozdrowionka!
Hmmm myślę, ze nie zaszkodzi. Chodzi Ci tylko o to, zeby krem miał filtr i był lekki, czy zalezy Ci też na walce z tymi "poczatkami bruzdek" ?

Jaki filtr ma nivea? Jest taki fluid firmy Olay, ma filtr 15 i jest naprawde lekki, do cery mieszanej lub tłustej. Kosztuje ok 30 zl (może troche mniej) i jest go 100 ml, więc nie wychodzi drogo To info na wypadek, gdybyś chciała szukać alternatywy Nivei

Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:21.