Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie? - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-09, 07:09   #1681
linka_so
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 116
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Domyślam się ale liczę że uda mi sie cos znaleźć bo drażni mnie to skrobanie.... a fakt że swoje paznokcie i tak muszę zmieniac co 2 tygodnie bo mam zawsze jakieś odprysk czy coś...
ale wiem ze to niestety z mojej winy bo nie lubię robić czegokolwiek w rękawiczkach i tak wszelakiego rodzaju pranie, sprzątanie czy gotowanie robie bez rękawic, ale staram sie za to w pracy nadrabiać z kremem do rak bo w domu o takich rzeczach się zapomina...

Edytowane przez linka_so
Czas edycji: 2015-02-09 o 08:32
linka_so jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 08:33   #1682
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
Na bazie gelish wszystko odchodzi jednym płatem, nie musze skrobac harda, po zdjeciu kompresikow mam czyste paznokcie
A jak długo trzymasz kompresy ?

Cytat:
Napisane przez linka_so Pokaż wiadomość
A orientujesz sie moze czy zmiana bazy na gelish pozwoli na szybsze ściąganie lakieru?....
Marzy mi sie takie ściąganie całymi płatkami... ale nie wiem czy tak sie uda.... ehhh
Ja mam baze Gelish i kolorówke Semilac i zawsze musze skrobać ;/ Może za mało acetonu daje ? Trzymam 15 minut i piłuję top więc już nie wiem od czego to zależy
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 08:39   #1683
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez linka_so Pokaż wiadomość
A orientujesz sie moze czy zmiana bazy na gelish pozwoli na szybsze ściąganie lakieru?....
Marzy mi sie takie ściąganie całymi płatkami... ale nie wiem czy tak sie uda.... ehhh
Na pewno nie, ja zauwazylam jedno albo trwalosc, albo latwe zdejmowanie, razem sie nie da
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 08:39   #1684
linka_so
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 116
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Ja mam baze Gelish i kolorówke Semilac i zawsze musze skrobać ;/ Może za mało acetonu daje ? Trzymam 15 minut i piłuję top więc już nie wiem od czego to zależy [/QUOTE]


Hmm....
To juz sama nie wiem....
A moze w takim razie to moze kwestia koloru tylko...
linka_so jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 08:50   #1685
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Ja myślę że to też kwestia paznokci. Widzę po swoich ze np mi ze wskazujących szybciej odchodzi niż z innych i na nich też mam zwykle najszybciej popsuła. Niewiem kwestia ze te są ciut miękkie. Zauważyłam tez ze moje pazury nie lubią traktowania bloczkiem polerskim. Lepiej się na zmatowionym wszystko u mnie trzyma.

Nabazgrane w notesie za pomocą tapatalka
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 08:50   #1686
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Na pewno nie, ja zauwazylam jedno albo trwalosc, albo latwe zdejmowanie, razem sie nie da
Roses idealnie to podsumowała
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 08:53   #1687
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Ja mam baze i top mollon,nic nie piluje,klade semilaca na to i schodzi po 15min max 20 w acetonie...i zero skrobania,ale sobie klade jeszcze hard bo mam miekkie paznokcie i juz wtedy musze po 15min zeskrobac do harda i zostawian jeszcze 5mib i skrobie reszte
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-09, 09:15   #1688
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Zaczelam przecinac waciki na dwie czesci zamiast na cztery, wtedy ta jedna czesc skladam na pol, solidnie nasaczam zmywaczem isana i zawijam w biedronkowa folie alu (jest gruba). Kompresy trzymam dlugo, bo 15-17 minut. Ostatnio nie piluje topu. Platami odchodzil semilac 064 i 026 (tylko te ostatnio nosilam). Dzis bede sciagac mani skladajace sie z bazy gelish, harda, 3 warstw biszkopta, wzorkow z my love i topu (na niektorych paznokciach 2 warstwy) wiec mige wrzucic zdjecie jak u mnie wyglada sciaganie hybryd. Zwykle mani zmieniam co tydzien, to tez sie moze przyczynic do latwiejszego odmaczania

Za to kolor 064 na bazie semilac wcale nie chcial sie odmaczac. Pilowalam top, pilowalam wiekszosc koloru, moczylam kwadrans, drapalam, pilowalam, znow moczylam przez kwadrans, znow drapalam... Resztki bazy i tak zostawaly na paznokciach. Zdejmowanie zajmowalo mi 1,5h...

Edytowane przez Roverkowa
Czas edycji: 2015-02-09 o 09:19
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 09:29   #1689
madzia0503
Raczkowanie
 
Avatar madzia0503
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 93
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Dziewczyny, właśnie skończyłam rozmawiać przez telefon z facetem od Sabinki w Zabrzu mówi, że od dziś wchodzą te lakiery 7ml Semilac i kosztują u nich 25,50 zł też mówił, że jeszcze mają lakiery 6ml, ale że się ładnie wyprzedają
__________________
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty"
madzia0503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 10:37   #1690
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez linka_so Pokaż wiadomość
A orientujesz sie moze czy zmiana bazy na gelish pozwoli na szybsze ściąganie lakieru?....
Marzy mi sie takie ściąganie całymi płatkami... ale nie wiem czy tak sie uda.... ehhh
mi też się to marzy :P jestem tym przypadkiem który semilaci dosłownie godzinę skrobie :P
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 13:07   #1691
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

I dzisiaj tak przypadkiem znalazlam sie w Kosmeterii i zostalam wlascicielka 105 i 034
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-09, 13:11   #1692
Nicepillo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 7
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Witajcie dziewczyny, świetny wątek, specjalnie dla niego aż zarejestrowałam się na forum, z Waszych dyskusji można zaczerpnąć wiele interesujących wiadomości. Właśnie zamówiłam sobie pierwszy zestaw z semilaca, z czterema kolorami i Top Matem, mam pytanie dotyczące właśnie tego matu, czy normalnie nakłada się go jak top i przemywa po utwardzeniu, czy zostawia bez przemycia? Generalnie jestem jeszcze zielona jeśli chodzi o hybrydy, do tej pory robiłam tylko u kosmetyczki i nigdy nie było problemów, wytrzymałość od 2 do 3,4 tygodni, sama dopiero będę eksperymentować, ale mam nadzieję, że z tymi lakierami efekt jest do powtórzenia

A teraz doczytałam, że przy Semilacu zalecają odtłuszczenie (1)przed nałożeniem bazy i (2) po utwardzeniu topa. W takim razie czy tak samo powinno się odtłuścić utwardzony top mat, któraś z Was ma jakieś doświadczenia? I jak z trwałością matowych paznokci? Raz chciałam spróbować, ale kosmetyczka z miejsca mi odradziła, mówiąc, że takie paznokcie nie zachowują trwałości hybrydy
Z góry mówię, że dobrnęłam gdzieś do 30. strony wątku, potem przejrzałam kilka stron pobieżnie, więc jeśli się powtarzam to gorąco przepraszam

I jeszcze kwestia Hardu, pytałam się o niego u sprzedawcy na allegro, powiedział, że nie ma właśnie od jakiś dwóch tygodni i że zapisał się nawet u producenta na "listę zakupową" jak w PRL Miejmy nadzieję, że szybko wróci, bo aż przebieram nóżkami, żeby zacząć z nim eksperymentować

Edytowane przez Nicepillo
Czas edycji: 2015-02-09 o 13:46
Nicepillo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 13:49   #1693
samantagrey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 254
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Top mat przecierasz cleanerem tak jak zwykly. O hardzie bylo wspominane wiele razy. Na razie nie ma go w sprzedazy
samantagrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 13:51   #1694
lavonne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 16
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Zielona Herbata 1 Pokaż wiadomość
Ja ponawiam o Semilaca we Wrocławiu , czy ktoś coś wie? Obeszłam znane mi hurtownie kosmetyczne ale nigdzie nie znalazłam , więc będę wdzięczna za jakieś informacje
W drogerii na Chorwackiej.
lavonne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 17:29   #1695
GOCHA1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 415
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez samantagrey Pokaż wiadomość
Top mat przecierasz cleanerem tak jak zwykly. O hardzie bylo wspominane wiele razy. Na razie nie ma go w sprzedazy
http://allegro.pl/semilac-hard-zel-b...075653789.html
__________________
<ciach_reklama>
GOCHA1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 17:42   #1696
waaampirmona
Raczkowanie
 
Avatar waaampirmona
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Zaraz wszyscy się rzucą na harda ;D Ja sobie odpuszczam puki co. Na miejscu pewnie będzie taniej niż 29 + przesyłka. Hard normalnie pewnie kosztuje podobnie jak baza ?
waaampirmona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 18:06   #1697
Giko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 118
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Witam dziewczyny, dzisiaj zaczęłam przygodę z hybrydami Postawiłam na firmę Semilac po intensywnej lekturze tego wątku i obejrzeniu mnóstwa zdjęć i filmików na youtube Trochę się stresowałam nakładaniem, ale koniec końców po godzinie było po wszystkim Miałam problemy z zabezpieczeniem wolnego brzegu, widzę teraz że nie wyszło to zbyt dobrze, muszę dokładniej obejrzeć ten moment na filmikach Po nałożeniu i utwardzeniu bazy zobaczyłam też, że na dwóch paznokciach zrobiły mi się w niej malutkie dziurki Ale pierwsze koty za płoty Na początek kupiłam dwa kolory - Pink Peach Milk i Mardi Gras A teraz kuszą mnie już kolejne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150209_181142.jpg (55,0 KB, 157 załadowań)
Giko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 18:57   #1698
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez waaampirmona Pokaż wiadomość
Zaraz wszyscy się rzucą na harda ;D Ja sobie odpuszczam puki co. Na miejscu pewnie będzie taniej niż 29 + przesyłka. Hard normalnie pewnie kosztuje podobnie jak baza ?
Może wkrótce pojawią się i nowe kolorki Ja kupowałam harda 6ml za 25zł na allegro
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 19:55   #1699
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

A tak się ściąga kombinacja:
-baza Gelish
-hard Semilac
-3x 032 Semilac
-wzorek z 026 Semilac
-top 2x Semilac

13 minut w kompresie, bez piłowania topu, noszone przez 7 dni, zmywacz zielona Isana

Po kolejnych 3 minutach w kompresie odmoczył się lakier z końcówek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_000060.jpg (74,7 KB, 139 załadowań)
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-09, 20:18   #1700
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

lol 29 zł xDDDDDDDDDDDDD
to ja za 25 zł kupowalam wersję max
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 22:32   #1701
waaampirmona
Raczkowanie
 
Avatar waaampirmona
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
Może wkrótce pojawią się i nowe kolorki Ja kupowałam harda 6ml za 25zł na allegro
Tak mi się właśnie wydawało że coś ta cena za wysoka^^
Ktoś pewnie poczytał wizaż i uznał że skoro tyle osób pragnie harda a nie może go dostać to podniesie cene . A czemu by nie skorzystać- nie ?

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
A tak się ściąga kombinacja:
-baza Gelish
-hard Semilac
-3x 032 Semilac
-wzorek z 026 Semilac
-top 2x Semilac

13 minut w kompresie, bez piłowania topu, noszone przez 7 dni, zmywacz zielona Isana

Po kolejnych 3 minutach w kompresie odmoczył się lakier z końcówek.
Bardzo ładnie ci wszystko schodzi. Mi się wydaje że niektóre z dziewczyn które muszą skrobać mają po prostu zbyt słaby aceton albo dają go zbyt mało do kompresików.

A jeszcze spytam , wy do kompresów dajecie waciki kosmetyczne czy te bezpyłowe ? Ja używam kosmetycznych do akrylu ale one bardzo dużo piją acetonu, jednak obawiam się że bezpyłowe będą za słabo namoczone żeby cokolwiek odmoczyć. Mam rację?

Edytowane przez waaampirmona
Czas edycji: 2015-02-09 o 22:34
waaampirmona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 22:33   #1702
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

ja ostatnio removera używałam :P 30 ml mi poszło na kompresy
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 05:38   #1703
linka_so
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 116
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Bardzo ładnie ci wszystko schodzi. Mi się wydaje że niektóre z dziewczyn które muszą skrobać mają po prostu zbyt słaby aceton albo dają go zbyt mało do kompresików.

A jeszcze spytam , wy do kompresów dajecie waciki kosmetyczne czy te bezpyłowe ? Ja używam kosmetycznych do akrylu ale one bardzo dużo piją acetonu, jednak obawiam się że bezpyłowe będą za słabo namoczone żeby cokolwiek odmoczyć. Mam rację?[/QUOTE]

Hmm....
Ja kupilam z DC ale musze przyznać że cleaner i aceton jakoś mi nie podpasowaly, a wręcz są słabe... mam nadzieje ze szybko mi sie skończy i poszukam czegoś lepszego.

A co do acetonu jeszcze, to ostatnio slyszalam że bardzo dobry jest plyn do ściągania hybryd z Orly, używała może któraś z was
linka_so jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 05:40   #1704
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

wiem, ze jest osobny watek o lampach led ale malo kto tam sie udziela.
co mysliscie o lampie ccfl w ksztalcie diamentu?
czy ktos z Was ja posiada? amoze ktos skusil sie na jej kupno z aliexpress? ceny tam sa bardzo niskie, a znajomi xzesto zamawiaja elektronike z tego portalu i sobie chwala
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 05:46   #1705
linka_so
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 116
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Poczytaj w wątku manicure hybrydowy i manicure hybrydowy cz.2 pamietam ze dziewczyny zamawialy z chin i pisały co i jak.

Jak będziesz chciała to na pewno znajdziesz bo to nie było nawet zbyt dawno.

---------- Dopisano o 06:46 ---------- Poprzedni post napisano o 06:43 ----------

Sprawdziłam szybko w wątku z lampami i tam sa wszystkie informacje! Wystarczy sie cofnąć moze kiklka postów!!!!
linka_so jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 08:10   #1706
kadyrka
Rozeznanie
 
Avatar kadyrka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 954
GG do kadyrka
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez myszunia 89 Pokaż wiadomość
To Twoje naturalne Zazdrość mnie zżera Śliczne, piękne, cudowne. I ten kolorek... och i ach!!
Ojej-dzięki! To moje własne,osobiste ,pierwszy raz w życiu takie długie. Tymczasem zaczęła mi ta długość przeszkadzać i zrobiła się niebezpieczna dla samych paznokci. Zapinając kozaki i upychając w nich spodnie,wygiął mi się jeden szpon i pękł. Trzyma się i nie widać,ale będzie trzeba skrócić.

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Dlaczego paranoje? Bloker uv w topie zapobiega zolknieciu jasnych kolorów i generalnie wybarwianiu koloru. Zima moze to zbedny bajer, ale ja to kupuje. Podczas gdy latem czytalam wiele historii o blaknacych kolorach, z moimi pod topem eco nic sie nie dzialo
Podpisuję się obiema ręcyma. Już raz mi wyblakła mięta na wakacjach Zimą i na jasne kolorki,jak najbardziej może nie być blokera. Latem jest niezbędny.
__________________
KADYRKA

No i stało się. Ukończyłam kurs stylizacji paznokci.
kadyrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 08:14   #1707
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

W kwestii skrobania, znaczenie maja nie tylko produkty, ilość warstw, marka lakieru a i nasze paznokcie Np U mnie zestaw z gelishem nigdy tak łatwo nie zszedł, znów u mojej siostry znów taki sam zestaw semilac który sobie robię schodzi gorzej niż u mnie i zdecydoanie trzeba dłużej skrobac. A jak już ściąga sama to robi to wręcz na siłę co skutkuje strasznym rozdwajaniem się paznokci w przeciągu dwóch tygodni

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Cytat:
Napisane przez kadyrka Pokaż wiadomość
Podpisuję się obiema ręcyma. Już raz mi wyblakła mięta na wakacjach Zimą i na jasne kolorki,jak najbardziej może nie być blokera. Latem jest niezbędny.
Ja raz widziałam, jak dziewczyna dodała zdjęcia jakiegoś neonowego różu po wizycie w solarium stał się malinowy i pytała właśnie dlaczego mogliby do Semilaca dorzucić ten bloker
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 08:17   #1708
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Ale... Bloker UV. .. Hmm.. W lampie masz promienie UV i nic z kolorem się nie dzieje. Inne UV? Bo może ja czegoś nie kumam

Nabazgrane w notesie za pomocą tapatalka
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 08:18   #1709
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez waaampirmona Pokaż wiadomość
Tak mi się właśnie wydawało że coś ta cena za wysoka^^
Ktoś pewnie poczytał wizaż i uznał że skoro tyle osób pragnie harda a nie może go dostać to podniesie cene . A czemu by nie skorzystać- nie ?



Bardzo ładnie ci wszystko schodzi. Mi się wydaje że niektóre z dziewczyn które muszą skrobać mają po prostu zbyt słaby aceton albo dają go zbyt mało do kompresików.

A jeszcze spytam , wy do kompresów dajecie waciki kosmetyczne czy te bezpyłowe ? Ja używam kosmetycznych do akrylu ale one bardzo dużo piją acetonu, jednak obawiam się że bezpyłowe będą za słabo namoczone żeby cokolwiek odmoczyć. Mam rację?
Używałam zwykłych, teraz używam bezpyłowych i rożnicy nie ma moim zdaniem.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
wiem, ze jest osobny watek o lampach led ale malo kto tam sie udziela.
co mysliscie o lampie ccfl w ksztalcie diamentu?
czy ktos z Was ja posiada? amoze ktos skusil sie na jej kupno z aliexpress? ceny tam sa bardzo niskie, a znajomi xzesto zamawiaja elektronike z tego portalu i sobie chwala
Ja niedawno kupowałam, ale na allegro.
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 08:39   #1710
MallaMi
Rozeznanie
 
Avatar MallaMi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 881
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez waaampirmona Pokaż wiadomość
A jeszcze spytam , wy do kompresów dajecie waciki kosmetyczne czy te bezpyłowe ? Ja używam kosmetycznych do akrylu ale one bardzo dużo piją acetonu, jednak obawiam się że bezpyłowe będą za słabo namoczone żeby cokolwiek odmoczyć. Mam rację?
ja daje zwykłe waciki kosmetyczne - jeden tnę na 4 kawałki
próbowałam bezpyłowych ale wydaję mi się że one tak jakoś szybko wysychają
MallaMi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-18 10:48:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.