Majowe mamy 2019, cz. 8 - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-07, 15:44   #4081
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ja dużo na lokalnych grupach. Jak widzę że ktoś szuka na 86 to wysyłam fotki. Ale też fakt że wysyłam np spodnie 3 pary ocieplane. Za 25zl... Ceny niższe jak wyższe byle poszło. A się kasa zbiera A zawsze chciałam. Po ślubie dom to inne wydatki. Kontrakt w UK, wróciłam w ciąży to nie. Plus zmieniłam auto. Urodził się Mały to też ciężko. Wróciłam do pracy to znów zmieniłam auto. Znów zaszłam w ciąży i tak oto od 2015 nie ma kiedy i uznałam że dość! Kupuje na wiosnę jakoś
O mamunciu!!!! To będzie mój obrazek na kubku z napisem dziecioentuzjastka

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Hahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 15:48   #4082
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Ja na olx ostatnio opchnęłam spodnie i legginsy ciążowe, koszule do karmienia i mleko

A słuchajcie jaki świat jest mały - jakiś czas temu na grupie mam z mojego miasta dogadałam się z jedną dziewczyna że odkupi ode mnie plastry na pępek, no i przyszła i kupiła. Ostatnio dałam ogłoszenie na olx że zamienie Pampersy na inną markę, jedna dziewczyna się odezwała i wczoraj przyszła - ta sama

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 17:30   #4083
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Za a mi intensywny dzień, Helenitka spi już sobie
Jest moja mama to mj się udało porobić fotki wszystkich ubrań po synku. Wystawiłam paczki na sprzedaż. Póki co "drogo" pt 20szt za 100zl lub 24 za 80. Zobaczymy... Serio niech to idzieeee!

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 18:30   #4084
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Za a mi intensywny dzień, Helenitka spi już sobie
Jest moja mama to mj się udało porobić fotki wszystkich ubrań po synku. Wystawiłam paczki na sprzedaż. Póki co "drogo" pt 20szt za 100zl lub 24 za 80. Zobaczymy... Serio niech to idzieeee!

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Co dziś robiliście fajnego? U nas taki upał że na ulicach pustki, wszyscy w domach, rano tylko na działce byliśmy, tam odrobinę chłodniej ale i tak ukrop.
Niech się dobrze sprzedaje! Ja muszę zobaczyć karmienie na skuterze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 18:38   #4085
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
I co, jest dalej w tej gablotce? To pewnie taka pod tytułem " co połknęły albo wciągnęły nosem dzieci"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No nasze 2 zł było bez szału, bo mówili, że i piątaki wyciągali. Gablota skarbów normalnie

Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
No ja też mam płaskie, ale teraz normalnie dam radę przystawić, tylko w nocy jest problem, bo zawsze na leżąco to wtedy tylko nakładki. A co do ulewania, to dużo bardziej ulewa właśnie bez nakładek. Ciśnienie też mam spore i szybko mleko zaczyna lecieć jak mały zaczyna ssać i dobrze, nie wiem co by było gdyby musiał długo czekać ten mój nerwusek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to ja karmię tylko na leżąco praktycznie i jakoś młoda ogarnia sobie tak tego cycka. Choć nie powiem, po tych kilku dniach bez nakładek trochę sutki przeorała

A u nas teraz też trochę gorzej z ulewaniem, bo lubi sobie dłużej na brzuchu poleżeć.


Usypiam młodzież i zaraz z okazji tego, że w końcu wróciłam do wagi sprzed ciąży zaserwuję sobie paczkę chrupek i piwerko 0% i to wszystko w towarzystwie Voice of Poland
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 19:28   #4086
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Ja dzisiaj weszłam na wagę i wróciłam do wagi z gimnazjum i z okresu kiedy osteo ćwiczyłam po ciąży z Bartkiem ale byłam w szoku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 19:30   #4087
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Co dziś robiliście fajnego? U nas taki upał że na ulicach pustki, wszyscy w domach, rano tylko na działce byliśmy, tam odrobinę chłodniej ale i tak ukrop.
Niech się dobrze sprzedaje! Ja muszę zobaczyć karmienie na skuterze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A byliśmy na biegu a później u znajomych. 3 pary 6 dzieci obiad ciasto kawa. Chłopcy samo się bawili. Helena i maluszek numer 2.spali...serio od 12 do 15 nie było dzieci!
Czuje się jakbym imprezowala cały tydzień
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj weszłam na wagę i wróciłam do wagi z gimnazjum i z okresu kiedy osteo ćwiczyłam po ciąży z Bartkiem ale byłam w szoku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nosisz malucha nadprogramowk dużo to zleciało!

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-07, 20:09   #4088
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj weszłam na wagę i wróciłam do wagi z gimnazjum i z okresu kiedy osteo ćwiczyłam po ciąży z Bartkiem ale byłam w szoku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak to zrobiłaś?
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 20:16   #4089
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ale to bambus

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Tetry wyglądają gorzej, bo sa z bawełny. Bambus jest śliski więc łatwiej o ładniejszy wygląd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I tak droga jak na bambus bambiboo ma pieluchy bambusowe i są o wiele tańsze A jakościowo swieeetne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Hm, raczej dość szybko
Jak robi kupę to lecą od razu


Btw byliśmy w tym tygodniu u kardiologa, pediatra usłyszała jakiś szmer i kazała. Okazało się że w naszym mieście ani w ogóle w okolicy nie ma kardiologa dziecięcego :O Ja przeżyje, zapłacę, ale ile jest rodzin co ich nie stać na taki wydatek, to jest kurde skandal :/ I muszą jechać kawał drogi z malutkim dzieckiem.
Tak czy siak wydaliśmy kupę kasy za 10 minutową wizytę na którą czekaliśmy 1,5h bo pan doktor nie umie w zegarek (tak, prywatnie), no ale dowiedzieliśmy że wszystko super, także uff

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Ty jesteś z Rybnika? W Radzionkowie w Kardioclinic jest bardzo dobry kardiolog dziecięcy. My idziemy za 2 msc się skontrolowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 20:19   #4090
Katiebirdie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 469
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

A ja ostatnio przytyłam. U mnie chudnięcie przy kp się nie sprawdza.
Katiebirdie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 20:28   #4091
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
Jak to zrobiłaś?
Nie wiem, samo się zrobiło szczerze mówiąc. Ale dodaj dwoje dzieci przez wakacje, pracującego cały dzień męża, przeprowadzkę, dwa-trzy spacery dziennie to trochę zmienia Od września zero słodyczy i pół godziny aktywności ze względu na kręgosłup więc mam nadzieję, że nie będzie efektu jojo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-07, 20:41   #4092
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
I tak droga jak na bambus bambiboo ma pieluchy bambusowe i są o wiele tańsze A jakościowo swieeetne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Ty jesteś z Rybnika? W Radzionkowie w Kardioclinic jest bardzo dobry kardiolog dziecięcy. My idziemy za 2 msc się skontrolowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, Rybnik

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 20:45   #4093
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj weszłam na wagę i wróciłam do wagi z gimnazjum i z okresu kiedy osteo ćwiczyłam po ciąży z Bartkiem ale byłam w szoku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Super! Ja wróciłam do diety cc to mi stoi w miejscu póki co, ale i tak sporo mam do zrzucenia. Wracam na siłownię 3x i szkoda ze mój maluch tak źle znosi spacery. Na wiosnę będę szukać wózka do biegania, ale muszę najpierw sprawdzić jak się będzie zachowywał w spacerówcę, bo kupię a potem będzie stało. Mam nadzieję, że odzyskam swoją dawna sylwetkę. Właśnie mi tż powiedział, że mam grubsze nogi od niego ehhh
O 2 w nocy wróciliśmy i prócz porannych rykow to mały dość grzeczny i cyca ciągnie. Chyba to był trudny czas, widzę że ma nowe umiejętności i pewnie dlatego tak mi dał popalić ostatnio. Ja jestem ostatnio w jakimś dolku i nie wiem czy to zmęczenie, flustracja czy już depresja czy najzwyczajniej mi bardzo źle w swojej skórze. Mam wszystkiego strasznie dość. Chętnie bym uciekła i gdzieś się zaszła.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 20:58   #4094
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87152761]

Super! Ja wróciłam do diety cc to mi stoi w miejscu póki co, ale i tak sporo mam do zrzucenia. Wracam na siłownię 3x i szkoda ze mój maluch tak źle znosi spacery. Na wiosnę będę szukać wózka do biegania, ale muszę najpierw sprawdzić jak się będzie zachowywał w spacerówcę, bo kupię a potem będzie stało. Mam nadzieję, że odzyskam swoją dawna sylwetkę. Właśnie mi tż powiedział, że mam grubsze nogi od niego ehhh

O 2 w nocy wróciliśmy i prócz porannych rykow to mały dość grzeczny i cyca ciągnie. Chyba to był trudny czas, widzę że ma nowe umiejętności i pewnie dlatego tak mi dał popalić ostatnio. Ja jestem ostatnio w jakimś dolku i nie wiem czy to zmęczenie, flustracja czy już depresja czy najzwyczajniej mi bardzo źle w swojej skórze. Mam wszystkiego strasznie dość. Chętnie bym uciekła i gdzieś się zaszła.[/QUOTE]Znam to uczucie, po kilku gorszych dniach tak mam... Kilka nadprogramowych kg i brak czasu żeby o siebie zadbać nie pomaga

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 21:15   #4095
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj weszłam na wagę i wróciłam do wagi z gimnazjum i z okresu kiedy osteo ćwiczyłam po ciąży z Bartkiem ale byłam w szoku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szczęściara! Ja się strasznie źle teraz ze sobą czuje, w poniedziałek /wtorek zaczynam diete
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
A byliśmy na biegu a później u znajomych. 3 pary 6 dzieci obiad ciasto kawa. Chłopcy samo się bawili. Helena i maluszek numer 2.spali...serio od 12 do 15 nie było dzieci!
Czuje się jakbym imprezowala cały tydzień Nosisz malucha nadprogramowk dużo to zleciało!

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Super!! Wcale się nie dziwię że padasz

W.ogole zdecydowałam że małego zapisze na flamenco. On ma poczucie rytmu, powinno mu się spodobać. A jak mu się nie spodoba to będziemy szukać czegoś innego[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87152761]
Super! Ja wróciłam do diety cc to mi stoi w miejscu póki co, ale i tak sporo mam do zrzucenia. Wracam na siłownię 3x i szkoda ze mój maluch tak źle znosi spacery. Na wiosnę będę szukać wózka do biegania, ale muszę najpierw sprawdzić jak się będzie zachowywał w spacerówcę, bo kupię a potem będzie stało. Mam nadzieję, że odzyskam swoją dawna sylwetkę. Właśnie mi tż powiedział, że mam grubsze nogi od niego ehhh
O 2 w nocy wróciliśmy i prócz porannych rykow to mały dość grzeczny i cyca ciągnie. Chyba to był trudny czas, widzę że ma nowe umiejętności i pewnie dlatego tak mi dał popalić ostatnio. Ja jestem ostatnio w jakimś dolku i nie wiem czy to zmęczenie, flustracja czy już depresja czy najzwyczajniej mi bardzo źle w swojej skórze. Mam wszystkiego strasznie dość. Chętnie bym uciekła i gdzieś się zaszła.[/QUOTE]Na pewno bardzo dużo zmęczenie powoduje...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj weszłam na wagę i wróciłam do wagi z gimnazjum i z okresu kiedy osteo ćwiczyłam po ciąży z Bartkiem ale byłam w szoku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szczęściara! Ja się strasznie źle teraz ze sobą czuje, w poniedziałek /wtorek zaczynam diete
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
A byliśmy na biegu a później u znajomych. 3 pary 6 dzieci obiad ciasto kawa. Chłopcy samo się bawili. Helena i maluszek numer 2.spali...serio od 12 do 15 nie było dzieci!
Czuje się jakbym imprezowala cały tydzień Nosisz malucha nadprogramowk dużo to zleciało!

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Super!! Wcale się nie dziwię że padasz

W.ogole zdecydowałam że małego zapisze na flamenco. On ma poczucie rytmu, powinno mu się spodobać. A jak mu się nie spodoba to będziemy szukać czegoś innego[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87152761]
Super! Ja wróciłam do diety cc to mi stoi w miejscu póki co, ale i tak sporo mam do zrzucenia. Wracam na siłownię 3x i szkoda ze mój maluch tak źle znosi spacery. Na wiosnę będę szukać wózka do biegania, ale muszę najpierw sprawdzić jak się będzie zachowywał w spacerówcę, bo kupię a potem będzie stało. Mam nadzieję, że odzyskam swoją dawna sylwetkę. Właśnie mi tż powiedział, że mam grubsze nogi od niego ehhh
O 2 w nocy wróciliśmy i prócz porannych rykow to mały dość grzeczny i cyca ciągnie. Chyba to był trudny czas, widzę że ma nowe umiejętności i pewnie dlatego tak mi dał popalić ostatnio. Ja jestem ostatnio w jakimś dolku i nie wiem czy to zmęczenie, flustracja czy już depresja czy najzwyczajniej mi bardzo źle w swojej skórze. Mam wszystkiego strasznie dość. Chętnie bym uciekła i gdzieś się zaszła.[/QUOTE]Na pewno bardzo dużo zmęczenie powoduje...
A może akurat spacerówka mu się spodoba może.sprobuj już teraz, rozłożona na płasko, może da radę?
A jakby Twój stary dalej ci mówił że masz tak samo grube nogi czy coś, to spójrz na niego wymownie i powiedz że dążysz do ideału

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 21:44   #4096
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Nie no to ja na mojego starego nie mogę narzekać. Waga może i fajna, ale skóra dalej żyje swoim życiem i wygląda to brzydko. Zwłaszcza, że stare rozstępy i rozciągnięta skóra powodują, że brzuch jest w takie dołki, tam gdzie rozstęp to dodatkowo dołek. Ale Tż mi powtarza, ze przecież urodziłam mu dwójkę dzieci i to jest we mnie najpiękniejsze. I dziwne byłoby gdyby ciąże nie zostawiły na mnie śladu. No i że jak będę chciała to sobie zacznę ćwiczyć czy chodzić na zajęcia a on będzie zostawać z dziećmi, ale tylko jak będę chciała, bo dla niego może tak zostać
Za to przypomniałam sobie dlaczego tak nie lubię ćwiczyć w czyjejś obecności - właśnie jesteśmy u rodziców, bo jutro te chrzciny i z racji, że w moim "harmonogramie" wypada dziś dzień ćwiczeń no to siup na dywan, zapodałam jakąś jogę na kręgosłup i wyginam się w tę i spowrotem. Mama przechodziła korytarzem i jak mnie zobaczyła to parsknęła śmiechem.. No momentalnie mi podcięło skrzydła, ale się nie dałam i skończyłam serię. Eh... Myślałam, że mam to już do końca przepracowane, ale widać dalej nie, skoro mnie ruszyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-08, 06:00   #4097
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Katiebirdie Pokaż wiadomość
A ja ostatnio przytyłam. U mnie chudnięcie przy kp się nie sprawdza.
U mnie to samo.
Do tego lato mnie dobiło, piwka 0%, grille, lody itp. muszę się wziąć za siebie bo tak dużo jeszcze nie ważyłam :/ ale mam nadzieję, że jesienią będzie prościej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-08, 06:05   #4098
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Mi do wagi sprzed ciazy zostało 3 kg (18 juz zeszlo ) ale już nie chce ich zrzucać, jedynie co chciałabym się ujedrnic i wrócić na siłownię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-08, 06:17   #4099
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Matko kochana. Kazik to chyba jakiś fitness przez sen uprawia. Milion razy podnosi nogi i opuszcza.

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-08, 06:30   #4100
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Matko kochana. Kazik to chyba jakiś fitness przez sen uprawia. Milion razy podnosi nogi i opuszcza.

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Mój to robi przy karmieniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-08, 07:28   #4101
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Matko kochana. Kazik to chyba jakiś fitness przez sen uprawia. Milion razy podnosi nogi i opuszcza.

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Mojego zastała o 5 obroconego totalnie i nogi sobie rzucił na ochraniacz i między szczeble. Oczywiście go budziłam, żeby mi cycku nie rozsadzilo. Są noce, że wisi a potem noce, że śpi a ja pozalewana z każdej strony. Muszę wstawać w nocy i mrozuc, szkoda mleka, ale kurcze nigdy nie wiem czy przespi czy będzie wisiał.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-08, 08:32   #4102
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Matko kochana. Kazik to chyba jakiś fitness przez sen uprawia. Milion razy podnosi nogi i opuszcza.

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Mój to robi przy karmieniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja ciągle przy karmieniu, zabawie, leżeniu, na spacerze, w aucie, no kocha swoje nogi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-08, 09:48   #4103
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
No nasze 2 zł było bez szału, bo mówili, że i piątaki wyciągali. Gablota skarbów normalnie



A to ja karmię tylko na leżąco praktycznie i jakoś młoda ogarnia sobie tak tego cycka. Choć nie powiem, po tych kilku dniach bez nakładek trochę sutki przeorała

A u nas teraz też trochę gorzej z ulewaniem, bo lubi sobie dłużej na brzuchu poleżeć.


Usypiam młodzież i zaraz z okazji tego, że w końcu wróciłam do wagi sprzed ciąży zaserwuję sobie paczkę chrupek i piwerko 0% i to wszystko w towarzystwie Voice of Poland
Tzn. on pewnie by złapał, ale myślę, że za płytko.
Cytat:
Napisane przez Katiebirdie Pokaż wiadomość
A ja ostatnio przytyłam. U mnie chudnięcie przy kp się nie sprawdza.
Ja się ostatnio nie ważyłam, ale wagą się akurat nie przejmuję. Wolałabym żeby te 2-3 kilo z ciąży mi zostały. Gorzej z brzuchem, to nawet nie jest skóra tylko duży brzuch. Nawet wydaje mi się, że najpierw zmalał, a teraz znów jest trochę większy ️ No, ale jak się je w nocy, to czego się spodziewać. No, ale jak się budzę na karmienie, to jestem głodna, jem przeważnie batoniki takie zbożowe czy np. orzechy z miodem. A wy jecie w nocy? [1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87152761]
Super! Ja wróciłam do diety cc to mi stoi w miejscu póki co, ale i tak sporo mam do zrzucenia. Wracam na siłownię 3x i szkoda ze mój maluch tak źle znosi spacery. Na wiosnę będę szukać wózka do biegania, ale muszę najpierw sprawdzić jak się będzie zachowywał w spacerówcę, bo kupię a potem będzie stało. Mam nadzieję, że odzyskam swoją dawna sylwetkę. Właśnie mi tż powiedział, że mam grubsze nogi od niego ehhh
O 2 w nocy wróciliśmy i prócz porannych rykow to mały dość grzeczny i cyca ciągnie. Chyba to był trudny czas, widzę że ma nowe umiejętności i pewnie dlatego tak mi dał popalić ostatnio. Ja jestem ostatnio w jakimś dolku i nie wiem czy to zmęczenie, flustracja czy już depresja czy najzwyczajniej mi bardzo źle w swojej skórze. Mam wszystkiego strasznie dość. Chętnie bym uciekła i gdzieś się zaszła.[/QUOTE]Przytulam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-08, 10:05   #4104
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
Tzn. on pewnie by złapał, ale myślę, że za płytko.Ja się ostatnio nie ważyłam, ale wagą się akurat nie przejmuję. Wolałabym żeby te 2-3 kilo z ciąży mi zostały. Gorzej z brzuchem, to nawet nie jest skóra tylko duży brzuch. Nawet wydaje mi się, że najpierw zmalał, a teraz znów jest trochę większy ️ No, ale jak się je w nocy, to czego się spodziewać. No, ale jak się budzę na karmienie, to jestem głodna, jem przeważnie batoniki takie zbożowe czy np. orzechy z miodem. A wy jecie w nocy? Przytulam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na początku jadłam jak wstawałam co 3h ale potem stwierdziłam że to zgubne jak cholera i nie tykam jedzenia. Nie żeby mi to specjalnie pomogło

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-08, 10:14   #4105
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Ja jem bardzo rzadko ale schkdze i rovie sobie normalna kanapkę

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-08, 10:19   #4106
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Za a mi intensywny dzień, Helenitka spi już sobie
Jest moja mama to mj się udało porobić fotki wszystkich ubrań po synku. Wystawiłam paczki na sprzedaż. Póki co "drogo" pt 20szt za 100zl lub 24 za 80. Zobaczymy... Serio niech to idzieeee!

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Powodzenia w sprzedawaniu ja właśnie kupiłam pajace z nexta na olx w fajnej cenie

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Co dziś robiliście fajnego? U nas taki upał że na ulicach pustki, wszyscy w domach, rano tylko na działce byliśmy, tam odrobinę chłodniej ale i tak ukrop.
Niech się dobrze sprzedaje! Ja muszę zobaczyć karmienie na skuterze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję upału, u nas dla odmiany leje od rana.

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj weszłam na wagę i wróciłam do wagi z gimnazjum i z okresu kiedy osteo ćwiczyłam po ciąży z Bartkiem ale byłam w szoku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow, brawo u mnie jeszcze 2kg do wagi sprzed ciąży, nie narzekam bo nic na razie nie robiłam w tym kierunku, samo spada ale mozolnie a przydałoby się ruszyć

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Szczęściara! Ja się strasznie źle teraz ze sobą czuje, w poniedziałek /wtorek zaczynam dieteSuper!! Wcale się nie dziwię że padasz

W.ogole zdecydowałam że małego zapisze na flamenco. On ma poczucie rytmu, powinno mu się spodobać. A jak mu się nie spodoba to będziemy szukać czegoś innegoNa pewno bardzo dużo zmęczenie powoduje...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Szczęściara! Ja się strasznie źle teraz ze sobą czuje, w poniedziałek /wtorek zaczynam dieteSuper!! Wcale się nie dziwię że padasz

W.ogole zdecydowałam że małego zapisze na flamenco. On ma poczucie rytmu, powinno mu się spodobać. A jak mu się nie spodoba to będziemy szukać czegoś innegoNa pewno bardzo dużo zmęczenie powoduje...
A może akurat spacerówka mu się spodoba może.sprobuj już teraz, rozłożona na płasko, może da radę?
A jakby Twój stary dalej ci mówił że masz tak samo grube nogi czy coś, to spójrz na niego wymownie i powiedz że dążysz do ideału

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Flamenco masz jakąś konkretną dietę wybraną? Mnie się nigdy nie udało diety utrzymać, lepiej mi się sprawdza większa ilość ruchu

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Nie no to ja na mojego starego nie mogę narzekać. Waga może i fajna, ale skóra dalej żyje swoim życiem i wygląda to brzydko. Zwłaszcza, że stare rozstępy i rozciągnięta skóra powodują, że brzuch jest w takie dołki, tam gdzie rozstęp to dodatkowo dołek. Ale Tż mi powtarza, ze przecież urodziłam mu dwójkę dzieci i to jest we mnie najpiękniejsze. I dziwne byłoby gdyby ciąże nie zostawiły na mnie śladu. No i że jak będę chciała to sobie zacznę ćwiczyć czy chodzić na zajęcia a on będzie zostawać z dziećmi, ale tylko jak będę chciała, bo dla niego może tak zostać
Za to przypomniałam sobie dlaczego tak nie lubię ćwiczyć w czyjejś obecności - właśnie jesteśmy u rodziców, bo jutro te chrzciny i z racji, że w moim "harmonogramie" wypada dziś dzień ćwiczeń no to siup na dywan, zapodałam jakąś jogę na kręgosłup i wyginam się w tę i spowrotem. Mama przechodziła korytarzem i jak mnie zobaczyła to parsknęła śmiechem.. No momentalnie mi podcięło skrzydła, ale się nie dałam i skończyłam serię. Eh... Myślałam, że mam to już do końca przepracowane, ale widać dalej nie, skoro mnie ruszyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój brzuch wygląda koszmarnie, na szczęście TŻ mnie pociesza więc w tym względzie też nie narzekam z tym ćwiczeniem przy kimś mam dokładnie to samo, jak jeszcze mieszkałam z mamą to mi dogryzala żebym się wzięła za siebie a potem wyśmiewała jak widziała jak ćwiczę. Niby bzdura a trudno z głowy wyrzucić

Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
Tzn. on pewnie by złapał, ale myślę, że za płytko.Ja się ostatnio nie ważyłam, ale wagą się akurat nie przejmuję. Wolałabym żeby te 2-3 kilo z ciąży mi zostały. Gorzej z brzuchem, to nawet nie jest skóra tylko duży brzuch. Nawet wydaje mi się, że najpierw zmalał, a teraz znów jest trochę większy ️ No, ale jak się je w nocy, to czego się spodziewać. No, ale jak się budzę na karmienie, to jestem głodna, jem przeważnie batoniki takie zbożowe czy np. orzechy z miodem. A wy jecie w nocy? Przytulam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie jem w nocy, nie jestem głodna, co innego rano tylko czekam na pierwszą drzemkę żeby wsunąć śniadanie albo dwa

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-08, 10:22   #4107
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Ja niestety lubię słodycze i to mnie baardzo gubi. No ale mam postanowienie przez jesień i zimę się ogarnąć, nie widzę innej opcji bo już po prostu źle się czuję w swoim ciele. Co prawda rozmiaru 36 nie nosiłam od liceum i nie mam takiej potrzeby, ale teraz ważę więcej niż przed ciążą a już wtedy chucherkiem nie byłam
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-08, 11:06   #4108
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
Mi do wagi sprzed ciazy zostało 3 kg (18 juz zeszlo ) ale już nie chce ich zrzucać, jedynie co chciałabym się ujedrnic i wrócić na siłownię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zwazylam sie teraz i zostało mi 1,5 kg szok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-08, 11:28   #4109
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Ja niestety lubię słodycze i to mnie baardzo gubi. No ale mam postanowienie przez jesień i zimę się ogarnąć, nie widzę innej opcji bo już po prostu źle się czuję w swoim ciele. Co prawda rozmiaru 36 nie nosiłam od liceum i nie mam takiej potrzeby, ale teraz ważę więcej niż przed ciążą a już wtedy chucherkiem nie byłam
To nie będę sama, też chcę do wiosny wrócić do swoich 52 kilo ale nawet 58 mnie ucieszy 😂 😂 😂
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-08, 12:01   #4110
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87153807]To nie będę sama, też chcę do wiosny wrócić do swoich 52 kilo ale nawet 58 mnie ucieszy [/QUOTE]Oj laska, to mi daleko do Ciebie daleeeeeeko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-20 07:43:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:51.