Usunięcie błony - który lekarz? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-19, 20:30   #1
ona_22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Exclamation

Usunięcie błony - który lekarz?


Witam, czy któraś z dziewczyn, która przeszła zabieg chirurgicznego przecięcia błony dziewiczej mogłaby poradzić mi u którego ginekologa można wykonać ten (podobno krótki i prosty) zabieg w ZNIECZULENIU MIEJSCOWYM? Może Warszawa, Olsztyn, Trójmiasto?

Podkreśliłam, że chodzi o taki typ znieczulenia, ponieważ nie mogę tego zrobić u swojego lekarza, bo poradzil mi naturalnie, próbowałam też w Olsztynie, ale otrzymałam odpowiedź, że ten zabieg można zrobić tylko w szpitalu w znieczuleniu ogolnym (a mam słabe serce, wiec narkoza u mnie jest raczje wykluczona)... Czytałam na ten temat w necie wypowiedzi wielu dziewczyn, ktore jasno swiadczyly o tym, ze często wykonuje się go w miejscowym w gabinecie ginekologicznym (tylko skrajne przypadki pod narkozą).

moja budowa ciała jest podobno normalna (lekarz tak stwierdzil - blona w ksztalcie pierścienia, wiec nie ma wskazan do zabiegu i powinno sie to odbyc naturalnie) a jednak calkowicie ta blona dziewicza utrudnia mi wspolzycie, wkladanie tamponow, bol przy każdej probie jest niemilosierny wręcz itp wydaje mi się, że po prostu lekarzom nie chcę się wykonywać czegoś takiego, nawet prywatnie, bo przecież nie jest to zabieg ratujący życie jesli nie utrudnia to miesiączkowania.

Edytowane przez ona_22
Czas edycji: 2010-10-19 o 20:42
ona_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 21:03   #2
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Usunięcie błony - który lekarz?

Cytat:
Napisane przez ona_22 Pokaż wiadomość
Witam, czy któraś z dziewczyn, która przeszła zabieg chirurgicznego przecięcia błony dziewiczej mogłaby poradzić mi u którego ginekologa można wykonać ten (podobno krótki i prosty) zabieg w ZNIECZULENIU MIEJSCOWYM? Może Warszawa, Olsztyn, Trójmiasto?

Podkreśliłam, że chodzi o taki typ znieczulenia, ponieważ nie mogę tego zrobić u swojego lekarza, bo poradzil mi naturalnie, próbowałam też w Olsztynie, ale otrzymałam odpowiedź, że ten zabieg można zrobić tylko w szpitalu w znieczuleniu ogolnym (a mam słabe serce, wiec narkoza u mnie jest raczje wykluczona)... Czytałam na ten temat w necie wypowiedzi wielu dziewczyn, ktore jasno swiadczyly o tym, ze często wykonuje się go w miejscowym w gabinecie ginekologicznym (tylko skrajne przypadki pod narkozą).

moja budowa ciała jest podobno normalna (lekarz tak stwierdzil - blona w ksztalcie pierścienia, wiec nie ma wskazan do zabiegu i powinno sie to odbyc naturalnie) a jednak calkowicie ta blona dziewicza utrudnia mi wspolzycie, wkladanie tamponow, bol przy każdej probie jest niemilosierny wręcz itp wydaje mi się, że po prostu lekarzom nie chcę się wykonywać czegoś takiego, nawet prywatnie, bo przecież nie jest to zabieg ratujący życie jesli nie utrudnia to miesiączkowania.
bo trzeba ją przerwac-naturalnie jak mowi lekarz.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 09:04   #3
ona_22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Usunięcie błony - który lekarz?

Napisałam, że naturalnie jest to niemożliwe - mam trzeciego partnera w ciągu 4 lat i z żadnym mi nie wyszlo, tak mnie boli i mimo prob nie pęka.

Dlatego proszę o wypowiedź dziewczyny, ktore mialy robiony ten zabieg, żeby napisały u którego lekarza...
ona_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 19:30   #4
ja 123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Usunięcie błony - który lekarz?

ona 22 doskonale Cię rozumiem, ale musze Cię zmartwić że usunięcie błony tutaj nic nie pomoże. Jeśli masz problem z próbami współżycia bardzo Cię wtedy boli lub szczypie i masz wrażenie że jesteś tam całkowicie jakby "zamknięta" to prawdopodobnie masz pochwice. Jeśli chcesz pogadać pisz na priva jeśli jest tu taka opcja bo dopiero się zarejestrowałam na tym forum więc jeszcze nie wiem co i jak tu działa.
ja 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 09:39   #5
ona_22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Usunięcie błony - który lekarz?

Tak, jest taka opcja, wyślę Ci wiadomość prywatną
ona_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.