Proszę o pomoc. Bardzo się boję. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-13, 05:03   #1
Karla_17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 290
Unhappy

Proszę o pomoc. Bardzo się boję.


Witam, jestem pierwszy raz w tym dziale.
Jesli takie pytanie sie powtorzylo to z gory przepraszam, ale po prostu nie mam nerwów na szukanie.
Otóż ma pewien problem.
Wczoraj z moim chłopakiem uprawialiśmy seks oralny. Tzn jego penis pieścił moją łecztaczkę do póki ja nie doszłam. oczywiscie mial na sobie prezerwatywe dla bezpieczeństwa. Potem dopiero ja odsunęłam się na bok i już się nie dotykaliśmy. Wtedy postanowiłam, że on tez dojdzie więc pojawił się u niego wytrysk.
Oto szegółowy opis.
Problem jest taki uprawialiśmy owy seks o 22.00 wczoraj, teraz jest 6.00 nad ranem. Jestem w 3 dniu okresu ( cykl 28 lub 29 dni) i miesiączka nagle ustała. Ani kropelki.
Tak więc o co tutaj chodzi? Czy mogę być w ciąży? Czy to raczej nie możliwe. Bardzo proszę o pomoc.
Karla_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 07:04   #2
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Proszę o pomoc. Bardzo się boję.

Cytat:
Napisane przez Karla_17 Pokaż wiadomość
Witam, jestem pierwszy raz w tym dziale.
Jesli takie pytanie sie powtorzylo to z gory przepraszam, ale po prostu nie mam nerwów na szukanie.
Otóż ma pewien problem.
Wczoraj z moim chłopakiem uprawialiśmy seks oralny. Tzn jego penis pieścił moją łecztaczkę do póki ja nie doszłam. oczywiscie mial na sobie prezerwatywe dla bezpieczeństwa. Potem dopiero ja odsunęłam się na bok i już się nie dotykaliśmy. Wtedy postanowiłam, że on tez dojdzie więc pojawił się u niego wytrysk.
Oto szegółowy opis.
Problem jest taki uprawialiśmy owy seks o 22.00 wczoraj, teraz jest 6.00 nad ranem. Jestem w 3 dniu okresu ( cykl 28 lub 29 dni) i miesiączka nagle ustała. Ani kropelki.
Tak więc o co tutaj chodzi? Czy mogę być w ciąży? Czy to raczej nie możliwe. Bardzo proszę o pomoc.
Że co?
Dziewczyno, poczytaj o seksie i o tym skąd się biorą dzieci zanim się za niego zabierzesz
Tak, na pewno przez tę prezerwatywę plemniki się przedostały, zostałaś natychmiastowo zapłodniona i stąd zatrzymanie miesiączki

O tym w jakim czasie/okolicznościach dochodzi do zapłodnienia również radzę poczytać
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 07:39   #3
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Proszę o pomoc. Bardzo się boję.

Dziecko, czy ty w ogóle wiesz:
1. co to jest sex oralny?
2. kiedy i jak można zajść w ciążę?
3. jak MOŻE przebiegać miesiączka?

Jeśli nie chcesz mieć jazd psychicznych - DOCZYTAJ. Choćby na Wikipedii. Masz tyle możliwości zdobycia informacji a nie korzystasz - żal. Ja stara baba jestem, miałam do wyboru Bravo, Dziewczynę, Popcorn, Encyklopedię wychowania seksualnego dla nastolatków i Lwa-Starowicza - mowy nie było o Internecie, a cholera jasna moja wiedza (i chyba mojego pokolenia ogólnie) była o niebo większa.

Swoją drogą zastanawiające - jak coś do szkoły trzeba, to potrafią ludzie zerżnąć z Sieci, jak doczytać dla własnego spokoju to nagle nie

PS. przepraszam, normalnie mi się ulało już. Bo ileż można...
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 10:34   #4
kropeczka1456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 6
Dot.: Proszę o pomoc. Bardzo się boję.

Nie musisz się obwawiać jeśli twój partner się zabezpieczył nie ma nwet mowy o zapłodnieniu...być może Twój organizm tak zareagował gdyż było to dla niego coś nowego,interesującego...o miesiączkę się nie martw być może właśnie ten sposób przyśpieszył zakończenie krwawienia...jeśli jednak bardzo się martwisz napisz wiadomość do ginekologa,na pewno dobrze doradzi...
http://www.poradnikzdrowie.pl/eksper...g-poloznik/38/
kropeczka1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 10:34   #5
Fruchtgeele
Rozeznanie
 
Avatar Fruchtgeele
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 669
Dot.: Proszę o pomoc. Bardzo się boję.

Cytat:
Napisane przez Karla_17 Pokaż wiadomość
Witam, jestem pierwszy raz w tym dziale.
Jesli takie pytanie sie powtorzylo to z gory przepraszam, ale po prostu nie mam nerwów na szukanie.
Otóż ma pewien problem.
Wczoraj z moim chłopakiem uprawialiśmy seks oralny. Tzn jego penis pieścił moją łecztaczkę do póki ja nie doszłam. oczywiscie mial na sobie prezerwatywe dla bezpieczeństwa. Potem dopiero ja odsunęłam się na bok i już się nie dotykaliśmy. Wtedy postanowiłam, że on tez dojdzie więc pojawił się u niego wytrysk.
Oto szegółowy opis.
Problem jest taki uprawialiśmy owy seks o 22.00 wczoraj, teraz jest 6.00 nad ranem. Jestem w 3 dniu okresu ( cykl 28 lub 29 dni) i miesiączka nagle ustała. Ani kropelki.
Tak więc o co tutaj chodzi? Czy mogę być w ciąży? Czy to raczej nie możliwe. Bardzo proszę o pomoc.

1. skoro to jest definicja seksu oralnego, to ciekawa jestem, jak nazywasz prawdziwy seks oralny
2. przepraszam, ale mnie to rozbawiło - siedzi dziewczyna i mówi: Postanowiłam, że dojdziesz. Masz mieć wytrysk! ale już!!!
3. ciąża nie działa tak natychmiastowo, że po 8 godzinach nie masz już okresu, a po 12 pewnie zaczyna rosnąć brzuch.

Gorąco polecam lekturę: http://www.podreczniki-gandalf.pl/b/...azjum-modul-2/
Fruchtgeele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 22:17   #6
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Proszę o pomoc. Bardzo się boję.

Dubel... https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457374
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 12:56   #7
Karla_17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 290
Dot.: Proszę o pomoc. Bardzo się boję.

Do "szajababa" : owszem, jestem jeszcze dzieckiem, bo przecież każdy nim jest.

Dziękuję za odpowiedzi na poziomie tzn. kropeczka1456.
Odpowiedzi nie na poziomie, uświadamiają mi, że na tym forum czasem nie brakuje dziwnych ludzi. Bynajmniej dobrze oceniam to forum.

W poscie zamiesciłam tekst z małymi błędami, pisząc pośpiesznie. Gdyż miałam ograniczony dostęp do internetu. Oczywiście, najpierw był seks oralny a potem opisywane zabawy. "Tzn" ten skrot w mojej wczesniejszej wypowiedzi sprawił to, że wyszło, iż seksem oralnym nawałam to co nie trzeba. NIe taka była moja intencja.
Co do zapłodnienia, to różnie to bywa. Przecież poprzez takie pieszczoty nie raz jakaś para "wpadła". A prezerwatywa nie daje 100 % pewności.

Proszę o wyrozumiałość.
Karla_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-14, 18:35   #8
_Juliette_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Juliette_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: Proszę o pomoc. Bardzo się boję.

Nie, nie ma tu mowy o możliwości zajścia w ciążę.
Nie przejmuj się, miesiączka może się osłabić lub wcześniej zakończyć z różnych powodów, zresztą samo zapłodnienie, dotarcie i implantacja domniemanej zapłodnionej komórki jajowej w błonie śluzowej macicy to trwa więcej niż od 22 do 6 rano. Nie ma się co martwić.
Zwłaszcza że jeśli masz okres, to owa błona śluzowa jest na bieżąco wydalana z organizmu.
Nie martw się tak bardzo.
_Juliette_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 10:21   #9
kropeczka1456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 6
Dot.: Proszę o pomoc. Bardzo się boję.

Nie martw się nie potrzebnie zarówno pieszczotemi i oralem jak i niezbyt miłymi odp forumowiczek...szkoda nerwów) głowa do góry to jest moje gg 24854891 jeśli zechcesz napisz jak się dalej potoczyły Twoje losy...w końcu czuje jakąś odpowiedzialność skoro udzielałam rad...mam nadzieję że jest ok.Pozdrawiam
kropeczka1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 10:31   #10
Agavaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 88
Dot.: Proszę o pomoc. Bardzo się boję.

Nie ma możliwości zajścia w ciążę w Twoim przypadku. Dni płodne czyli owulacja występują między 13 a 16 dniem cyklu (mowa o cyklu 28 dniowym), a Ty jesteś w 3cim (o ile dobrze pamiętam) dniu cyklu więc nawet gdybyś chciała, nie masz szans na zajście w ciążę.
Agavaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 13:34   #11
Karla_17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 290
Dot.: Proszę o pomoc. Bardzo się boję.

Bardzo dziękuję za odpowiedzi, już się nie martwię dzięki wam. To znaczy tym forumowiczkom, które mnie wsparły.
Do kropeczka1456: tutaj szczególnie dziękuję napiszę na gg, jak tylko je założe, ponieważ niedawno miałam formata
Pozdrawiam wszystkie forumowiczki!
Karla_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-24, 22:54   #12
xxxtuniaaaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: Proszę o pomoc. Bardzo się boję.

Witam. Wiem że moje pytanie również może się powtórzyc więc z góry przepraszam, Ale kiedy nie zdobede na to pytanie odpowiedzi nie znajde sobie miejsca mysląc ze jestem w ciązy. No więc mam 17 lat. Zbliżałam się ze swoim chłopakiem który miał dolną częsc bielizny ja również ,on był dodatkowo zabezpieczony to dla pewności. jednak ja w tym dniu miałam dni płodne te najwyzsze stadium. gdyz to był 13 dzien cyklu. te zblizanie sie było podobne o stosunku jednak do prawdziwego seksu nie doszło. kiedy zobaczyłam (ręką) że prawie całkowicie obsunęła mu sie prezerwatywa strasznie się przeraziłam. nie spadła do konca. wiec czy po takim zblizeniu mogło dojsc do zapłodnienia. jeszcze raz przypominam ze bylismy w bieliznie. a mój chłopak nie miał wytrysku.

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:52 ----------

Wiem ze niektóre z was mnie wysmieja mówiac zebym sie doedukowała. Ale nie zyczę żeby Wam kiedy kolwiek zdazyła się chwila zwątpienia, niechcianej ciązy. Z góry Dziękuję Wszystkim Forumowiczkom które na powaznie podejmą się odpowiedzi na moje pytania!!
xxxtuniaaaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 23:07   #13
*moonlight eyes*
Raczkowanie
 
Avatar *moonlight eyes*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 405
Dot.: Proszę o pomoc. Bardzo się boję.

Cytat:
Napisane przez xxxtuniaaaxxx Pokaż wiadomość
Witam. Wiem że moje pytanie również może się powtórzyc więc z góry przepraszam, Ale kiedy nie zdobede na to pytanie odpowiedzi nie znajde sobie miejsca mysląc ze jestem w ciązy. No więc mam 17 lat. Zbliżałam się ze swoim chłopakiem który miał dolną częsc bielizny ja również ,on był dodatkowo zabezpieczony to dla pewności. jednak ja w tym dniu miałam dni płodne te najwyzsze stadium. gdyz to był 13 dzien cyklu. te zblizanie sie było podobne o stosunku jednak do prawdziwego seksu nie doszło. kiedy zobaczyłam (ręką) że prawie całkowicie obsunęła mu sie prezerwatywa strasznie się przeraziłam. nie spadła do konca. wiec czy po takim zblizeniu mogło dojsc do zapłodnienia. jeszcze raz przypominam ze bylismy w bieliznie. a mój chłopak nie miał wytrysku.

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:52 ----------

Wiem ze niektóre z was mnie wysmieja mówiac zebym sie doedukowała. Ale nie zyczę żeby Wam kiedy kolwiek zdazyła się chwila zwątpienia, niechcianej ciązy. Z góry Dziękuję Wszystkim Forumowiczkom które na powaznie podejmą się odpowiedzi na moje pytania!!
Nie ma możliwości zapłodnienia. Naprawdę nie zawracaj sobie tym głowy.
__________________
Zapuszczam i dbam o włoski


włoski, rośnijcie...
*moonlight eyes* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 23:20   #14
xxxtuniaaaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: Proszę o pomoc. Bardzo się boję.

Naprawde serdecznie dziękuje za odpowiedz!!. Bardzo podniosło mnie to na duchu.. Dziękuje za powazne podejscie do tej sytuacji. Byłam pewna że zostane wyśmiana bo przecież Dla niektórych to wszystko jest takie oczywiste...
xxxtuniaaaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:48.