Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-04, 17:17   #4681
viosenna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 24
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

mozecie napisac ile h (albo jaki okres czasu) przed zabiegiem epilacji laserowej golicie sie?



ostatnio nieco ponad 3h wykonalam depilacje miejsc, ktore zostaly potraktowane pozniej laserem. moce nie byly najnizsze, a ja malo co czulam (mniej niz na poprzedniej wizycie, gdzie prawdopodobnie ogolilam sie wczesniej i wloski byly blizej skory niz te ostatnie). zastanawiam sie, jaki jest optymalny czas golenia. na jakiejs stronie wyczytalam:


"Dlaczego włosy bezpośrednio przed zabiegiem powinny być zgolone?


Ponieważ w trakcie zabiegu wystające ponad powierzchnię skóry włosy będą ulegały spaleniu, co może prowadzić do oparzeń naskórka. Poza tym zabieg taki będzie mniej skuteczny, ponieważ część energii emitowanej z lasera rozproszy się na odrośniętym fragmencie włosa a nie na tym, który jest głęboko w skórze (gdzie znajdują się również komórki odpowiadające za odrost włosa)."
viosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-04, 17:38   #4682
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Tak myślisz? Było raz koło razu duża głowicą. Mimo to powinno to trwać dłużej? Bez pakietu na dzień matki cena by była 299zl. Trudno teraz cokolwiek ocenić, ale jak zaczną wychodzić włoski, to będzie można zobaczyć, czy były jakieś mijaki, mam rację?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bikini też robiłam w promocji 6 zabiegów za 320 bodajże, 3 lata temu. Efekt był, ale myślę, że powinnam robić takie przypominające, bo teraz wszystko wróciło.

Wąsik też robiłam 4 zabiegi za 200 zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-04, 19:39   #4683
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Ja bikini też robiłam w promocji 6 zabiegów za 320 bodajże, 3 lata temu. Efekt był, ale myślę, że powinnam robić takie przypominające, bo teraz wszystko wróciło.

Wąsik też robiłam 4 zabiegi za 200 zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki za odpowiedź
Ceny rzeczywiście bardzo konkurencyjne i z racji tego, że mimowolnie często wiąże wyższą cenę z lepszą jakością, to miałam trochę obawy po zapłacie takich w sumie niedużych pieniędzy za pięć zabiegów. Ale może rzeczywiście takie są polityki salonów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-04, 20:09   #4684
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

U mnie teraz jest promocja 3 zabiegi w cenie dwóch, w sensie na 3 różne partie, ale to wiąże się niestety z większą kasą na raz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-04, 21:28   #4685
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

squirrelqa kupiłaś już pakiet depilację, bo pamiętam że ostatnio rozważałaś Laser Estetic?
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out

Edytowane przez gasolina84
Czas edycji: 2018-06-04 o 21:30
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-04, 21:40   #4686
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Tak, kupiłam tam pakiet 5x bikini.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-06, 09:49   #4687
anetawu23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cześć dziewczyny, mam pytanie! Czy to normalne ze po drugiej sesji lasera na okolicę bikini nagle zaczely odrastać wszystkie włosy? Po pierwszej sesji nie wypadały ale były słabsze i cieńsze, po drugiej juz zaczęły wypadać i widziałam że miejscami pojawiają się łyse miejsca. Od drugiej sesji upłynęło okolo 6 tygodni i na początku było fajnie mało włosków i łyse miejsca a ostatnio właśnie zauważyłam wysyp tych włosów od nowa... moze to z moim organizmem jest coś nie tak... martwię sie bo trochę to kosztowało. Myślę też że może po prostu na drugiej sesji nie trafiłam w czasie wzrostu włosa kiedy cebulka sie odnawia i moze dopiero teraz gdy wlosy zaczęły mi odrastac jest dobry moment na działanie lasera?
anetawu23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-06, 12:07   #4688
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez anetawu23 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam pytanie! Czy to normalne ze po drugiej sesji lasera na okolicę bikini nagle zaczely odrastać wszystkie włosy? Po pierwszej sesji nie wypadały ale były słabsze i cieńsze, po drugiej juz zaczęły wypadać i widziałam że miejscami pojawiają się łyse miejsca. Od drugiej sesji upłynęło okolo 6 tygodni i na początku było fajnie mało włosków i łyse miejsca a ostatnio właśnie zauważyłam wysyp tych włosów od nowa... moze to z moim organizmem jest coś nie tak... martwię sie bo trochę to kosztowało. Myślę też że może po prostu na drugiej sesji nie trafiłam w czasie wzrostu włosa kiedy cebulka sie odnawia i moze dopiero teraz gdy wlosy zaczęły mi odrastac jest dobry moment na działanie lasera?
Jaki był odstęp między 1 a 2 zabiegiem?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-07, 23:25   #4689
viosenna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 24
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

po jakim czasie zaczely Ci wypadac wloski?
viosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-09, 11:09   #4690
AleksandraKosmetolog
Raczkowanie
 
Avatar AleksandraKosmetolog
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 47
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez anetawu23 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam pytanie! Czy to normalne ze po drugiej sesji lasera na okolicę bikini nagle zaczely odrastać wszystkie włosy? Po pierwszej sesji nie wypadały ale były słabsze i cieńsze, po drugiej juz zaczęły wypadać i widziałam że miejscami pojawiają się łyse miejsca. Od drugiej sesji upłynęło okolo 6 tygodni i na początku było fajnie mało włosków i łyse miejsca a ostatnio właśnie zauważyłam wysyp tych włosów od nowa... moze to z moim organizmem jest coś nie tak... martwię sie bo trochę to kosztowało. Myślę też że może po prostu na drugiej sesji nie trafiłam w czasie wzrostu włosa kiedy cebulka sie odnawia i moze dopiero teraz gdy wlosy zaczęły mi odrastac jest dobry moment na działanie lasera?
To jest całkowicie normalna reakcja. Włoski rosną w różnym tempie i są na różnych etapach. Nie ma powodu do obaw

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez viosenna Pokaż wiadomość
mozecie napisac ile h (albo jaki okres czasu) przed zabiegiem epilacji laserowej golicie sie?



ostatnio nieco ponad 3h wykonalam depilacje miejsc, ktore zostaly potraktowane pozniej laserem. moce nie byly najnizsze, a ja malo co czulam (mniej niz na poprzedniej wizycie, gdzie prawdopodobnie ogolilam sie wczesniej i wloski byly blizej skory niz te ostatnie). zastanawiam sie, jaki jest optymalny czas golenia. na jakiejs stronie wyczytalam:


"Dlaczego włosy bezpośrednio przed zabiegiem powinny być zgolone?


Ponieważ w trakcie zabiegu wystające ponad powierzchnię skóry włosy będą ulegały spaleniu, co może prowadzić do oparzeń naskórka. Poza tym zabieg taki będzie mniej skuteczny, ponieważ część energii emitowanej z lasera rozproszy się na odrośniętym fragmencie włosa a nie na tym, który jest głęboko w skórze (gdzie znajdują się również komórki odpowiadające za odrost włosa)."
Zaleca się najczęściej dzień przed zabiegiem zgolenie włosków lub jeżeli są bardzo intensywne to tego samego dnia. Polecam również zwrócenie uwagi na sam sposób golenia. Najlepiej zrobić to delikatnie i dokładnie. Jeżeli na skórze pojawiają się liczne podrażnienia, może to zwiększyć dyskomfort podczas zabiegu Odnośnie ostatniego akapitu - dokładnie, całkowicie się zgadzam.

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez nuutricia Pokaż wiadomość
Mam ogromny problem z podrażnieniami po goleniu i wrastającymi włoskami... Od kilku lat używam RIO IPL 8000 do fotodepilacji w domu, jednak marzy mi się depilacja w salonie, która da trwalsze efekty. Kilka lat temu czytałam na ten temat, popularny był wtedy laser diodowy Light Sheer, jak to wygląda teraz, na jaki laser najlepiej się zdecydować? I czy korzystał ktoś z Groupon, warto?
Laser do depilacji rozwiąże problem podrażnień i wrastających włosków. Z obecnych na rynku urządzeń polecam laser Vectus. Urządzenie domowe, które Pani posiada jedynie osłabia włoski, nie jest to trwały efekt. Odnośnie groupona, czy to groupon czy nie i tak warto w pierwszej kolejności odbyć konsultację przed zabiegową. Na miejscu będzie Pani miała szansę ocenić miejsce, kadrę oraz zadecydować, czy to właśnie tam, chce Pani wykonać zabieg
AleksandraKosmetolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-10, 10:43   #4691
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez AleksandraKosmetolog Pokaż wiadomość
Z obecnych na rynku urządzeń polecam laser Vectus.

Czemu akurat Vectus? Jaką ma przewagę nam innymi?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-10, 11:18   #4692
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Vectus to taki udoskonalony LS Duet i nie boli tak bardzo a tym drugim miałam robione uda i łydki.
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-10, 15:01   #4693
viosenna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 24
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez AleksandraKosmetolog Pokaż wiadomość
--
Zaleca się najczęściej dzień przed zabiegiem zgolenie włosków lub jeżeli są bardzo intensywne to tego samego dnia. Polecam również zwrócenie uwagi na sam sposób golenia. Najlepiej zrobić to delikatnie i dokładnie. Jeżeli na skórze pojawiają się liczne podrażnienia, może to zwiększyć dyskomfort podczas zabiegu Odnośnie ostatniego akapitu - dokładnie, całkowicie się zgadzam.

czyli w miejscu podraznienia moze byc wykonany strzal laserem? calkiem niedawno pani wykonujaca zabieg ominela podraznione miejsca - podraznienie bylo w formie "przetarcia".
viosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-15, 17:36   #4694
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Mija trzy tygodnie od pierwszego zabiegu na bikini i widzę bardzo wyraźne rezultaty! Niestety dostrzegam też dwa miejsca tak jakby pominięte, dlatego następnym razem poproszę o bardziej dokładne strzały raz koło razu. Ale na chwilę obecną jestem zadowolona bardzo, widocznie moje twardy i ciemne włoski doskonale współgrają z laserem zobaczymy, jak to będzie wyglądać później. W sumie już myślę też o nogach, ale mam je bardzo opalone, nie mam pojęcia, czy koło pazdziernika czy listopada ta opalenizna już dostatecznie zejdzie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-15, 20:23   #4695
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam was
Za killa dni ide Na pierwsza sesje lasersheer Na twarz, niestety mam pcos

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-17, 19:08   #4696
desiree90
marta_dawidczyk
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 29
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja jestem po 3 zabiegach na nogi w CZS w Warszawie i już widzę ładne rezultaty Mam nadzieję, że niedługo będę mogła cieszyć się nieskazitelnie gładką skórą, niezależnie od okoliczności
desiree90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 15:35   #4697
AleksandraKosmetolog
Raczkowanie
 
Avatar AleksandraKosmetolog
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 47
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez viosenna Pokaż wiadomość
czyli w miejscu podraznienia moze byc wykonany strzal laserem? calkiem niedawno pani wykonujaca zabieg ominela podraznione miejsca - podraznienie bylo w formie "przetarcia".
Czym innym jest podrażnienie po goleniu, a czym innym rzeczywista rana. W tym przypadku przetarcie jest bezwględnym przeciwwskazaniem do wykonania ,,strzału'' na tym obszarze. Ominięcie takiego miejsca jest obowiązkowe, tak samo należy omijać wszelkie znamiona, pieprzyki, tatuaże, rany itp.

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Czemu akurat Vectus? Jaką ma przewagę nam innymi?
Pracuję na laserze Vectus. Codziennie spotykam się z jego zaletami. Należą do nich głównie niska bolesność, duża głowica skracająca czas trwania zabiegu, możliwość wykonywania zabiegu dla każdego rodzaju włosa i karnacji, właściwy brak występowania podrażnień po zabiegu, a przede wszystkim duża skuteczność.
AleksandraKosmetolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-13, 13:13   #4698
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Czy spotkalyscie się że zwiększaniem mocy kaseta z zabiegu na zabieg? Mój pierwszy był bardzo delikatny i prawie bezbolesny, drugi zaś już bardziej intensywny w doznania, jednak jak najbardziej do przeżycia. Na koniec pani wykonująca zabieg powiedziała, że to normalne, że zwiększa się moc podczas kolejnych zabiegów. Oczywiście w granicach normy, nie do dopuszczalnego maksimum. Ale efekty widzę bardzo dobre, nie było też żadnych poparzeń. Teraz czeka mnie trzeci zabieg we wrześniu, zobaczymy, jak będzie po nim
No i już myślę o kolejnej części ciała do zrobienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-13, 14:10   #4699
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Mija trzy tygodnie od pierwszego zabiegu na bikini i widzę bardzo wyraźne rezultaty! Niestety dostrzegam też dwa miejsca tak jakby pominięte, dlatego następnym razem poproszę o bardziej dokładne strzały raz koło razu. Ale na chwilę obecną jestem zadowolona bardzo, widocznie moje twardy i ciemne włoski doskonale współgrają z laserem zobaczymy, jak to będzie wyglądać później. W sumie już myślę też o nogach, ale mam je bardzo opalone, nie mam pojęcia, czy koło pazdziernika czy listopada ta opalenizna już dostatecznie zejdzie...
Pominięte miejsca są gdzieś w środku bo strzały nie były zbyt gęste i dokładne, czy raczej dlatego, że miejsca były trudno dostępne?

Też myślę o bikini, ale chciałabym pozbyć się tam wszystkich włosów, nie wiem czy to możliwe..
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-13, 15:40   #4700
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Pominięte miejsca były w dobrze widocznym i łatwo dostępnym miejscu, po prostu niedopatrzenie.
Dla mnie obecne wyniki są już zachwycające, normalnie co drugi dzień musiałam golić problematyczne miejsca, a teraz są tylko pojedyncze cieniutkie włoski, które właściwie nie drapią i są niewyczuwalne, tylko w dobrym świetle je widzę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-20, 04:09   #4701
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Eee, co? Co to za ordynarna reklama? I niby czego mamy dowiedzieć się z filmiku?
Nie mogę zgłosić posta z poziomu aplikacji..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-26, 13:04   #4702
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny, a laser Light Sheer Lumenis to laser diodowy?
Widzę straszny rozstrzał cen na gruponie i zgłupiałam... Jedne z Was płacą 800 za jeden zabieg? Dobrze zrozumiałam? Natomiast na gruponie znajdzie się np. 399 za 20 zabiegów.
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-26, 19:42   #4703
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja 800zl zapłaciłam ale w promocji za pakiet pięciu zabiegów
Na tanie serie z Groupona nie ma sensu się napalać - za taką kasę to na pewno nie będzie efektywny zabieg. Szukaj po opiniach o konkretnym miejscu w swojej okolicy. 200-300zl za jedną sesję to dobra cena wg mnie. Niższe (bez jakiejś tymczasowej promocji) wzbudziłby moje wątpliwości i obawy na temat jakości sprzętu, jego zużycia czy profesjonalizmu pań robiących zabieg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 18:40   #4704
hamaska90
Przyczajenie
 
Avatar hamaska90
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 11
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Proponuje Wam wykonać depilacje laserem Vectus, bo jest chyba teraz numerem jeden. I tak w Gdyni to na powstania styczniowego mają super miejsce, ja robiłam sobie pachy no i zero włosków po miesiącu.
hamaska90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 19:27   #4705
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Jeden zabieg Ci wystarczył? Przedziwni cudotwórcy na tej polecanej ulicy są

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 18:11   #4706
fifi_xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 194
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Ja 800zl zapłaciłam ale w promocji za pakiet pięciu zabiegów
Na tanie serie z Groupona nie ma sensu się napalać - za taką kasę to na pewno nie będzie efektywny zabieg. Szukaj po opiniach o konkretnym miejscu w swojej okolicy. 200-300zl za jedną sesję to dobra cena wg mnie. Niższe (bez jakiejś tymczasowej promocji) wzbudziłby moje wątpliwości i obawy na temat jakości sprzętu, jego zużycia czy profesjonalizmu pań robiących zabieg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak tam Twoje efekty? Zadowolona jesteś? Też robiłam bikini, ale po 4 zabiegach chyba średnio mi się podobają efekty, mam wrażenie, że nowa kosmetolog nastawiła za małą moc
fifi_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 05:51   #4707
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Właśnie jestem po 4 zabiegach na bikini i jestem zachwycona. Włoski zostały tylko takie cieniutkie i niewyczuwalne, te twarde i grube to już przeszłość ale ta pani robiąca zabiegi podkręcała mi moc urządzenia na każdym spotkaniu o 10 jednostek. Gdybym na pierwszym dostała tak silne jak teraz, to bym się na bank zniechęciła a tak to stopniowo coraz większy ból, ale widzę że warto i zaciskam zęby. Rzeczywiscie jeśli za słaba moc, to i efekty mogą nie być za bardzo widoczne.

Zaczęłam już z rozpędu serie na pachy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 19:54   #4708
fifi_xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 194
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Właśnie jestem po 4 zabiegach na bikini i jestem zachwycona. Włoski zostały tylko takie cieniutkie i niewyczuwalne, te twarde i grube to już przeszłość ale ta pani robiąca zabiegi podkręcała mi moc urządzenia na każdym spotkaniu o 10 jednostek. Gdybym na pierwszym dostała tak silne jak teraz, to bym się na bank zniechęciła a tak to stopniowo coraz większy ból, ale widzę że warto i zaciskam zęby. Rzeczywiscie jeśli za słaba moc, to i efekty mogą nie być za bardzo widoczne.

Zaczęłam już z rozpędu serie na pachy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To super, że Ci zwiększa moc, ja niestety musiałam swoją wielokrotnie o to upominać, a ona udawała, że nie zrozumiała, że chcę bardzo mocno (mogę, bo jestem blada) i niestety włosów mam po 4 zabiegach nadal sporo, ale planuję zmienić salon
fifi_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 20:22   #4709
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Właśnie jestem po 4 zabiegach na bikini i jestem zachwycona. Włoski zostały tylko takie cieniutkie i niewyczuwalne, te twarde i grube to już przeszłość ale ta pani robiąca zabiegi podkręcała mi moc urządzenia na każdym spotkaniu o 10 jednostek. Gdybym na pierwszym dostała tak silne jak teraz, to bym się na bank zniechęciła a tak to stopniowo coraz większy ból, ale widzę że warto i zaciskam zęby. Rzeczywiscie jeśli za słaba moc, to i efekty mogą nie być za bardzo widoczne.

Zaczęłam już z rozpędu serie na pachy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jaką mocą miałaś robione bikini i jaką głowicą?
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-06, 04:37   #4710
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ojej, mówiła mi tę moc, ale tak na 100% nie pamiętam... Mam tam kartę i przy każdym zabiegu wpisuje tam użyta moc. Coś mi się obija, że zaczęłam od 25 jednostek i później na każdym spotkaniu o 10 więcej... Ale głowy sobie nie dam uciąć. Sprawdzę kolejnym razem
Pierwszy zabieg miałam duża głowica, później tylko małą.

Ostatnio na zabiegu miałam aż tak, że po strzale w danym miejscu ukryte wloski tuż pod skórą wyskakiwały nawet pani była zdziwiona ich ilością. Być może były trafione w tej najlepszej fazie do depilacji. Nie wiedziałam, że tak się dzieje. Gładka skóra, jeden strzał i hop - malutki wlosek można wyciągnąć paznokciami.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Edytowane przez squirrelqa
Czas edycji: 2018-10-06 o 04:41
squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:31.