Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8. - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-31, 13:16   #3781
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Monia jest po prostu zdania ze ograniczenia irestrykcje roznego rodzaju dotyczą wszystkich poza nia:P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-31, 13:16   #3782
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
A czyli sprzedaż w tym przypadku chryzantem to nie praca dobrze wiedzieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez praca ale ludzie sie skrzykuja i chryzantemy beda sprzedane. Jakas agencja z rzadu tez ma kupic czytalam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-31, 13:17   #3783
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-31, 13:18   #3784
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
No tak, co innego, bo to bezpośrednio Was dotyka. I tylko taka jest różnica.
Szczerze? Stawiasz na szali robote jednego pana vs. zdrowie wielu ludzi. Nie widzisz tu absurdu???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczywiscie ze widze. No ale w tym watku wiele osob robilo nie lepiej... To sa naprawde trudne decyzje.
Sorki jezeli zabrzmialo ze uwazam sprzedaz chryzantem za nie-prace. To tez praca i to ciezka ale po prostu rozwiazanie jest i chryzantemy powinny sie sprzedac. To nie jest tak ze calkiem nie maja zarobku. Gdyby moj tata stracil prace to zarobku by nie mial. No moze oprocz robot prywatnych ale te nie zawsze sa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-31, 13:18   #3785
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Tez praca ale ludzie sie skrzykuja i chryzantemy beda sprzedane. Jakas agencja z rzadu tez ma kupic czytalam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wszystkie, wiele nie będzie sprzedanych.
Agencja kupi natomiast od przedsiębiorców (pewnie dodatkowo pewnych wybranych, a nie od przeciętnego Kowalskiego), a gdzie te wszystkie babuleńki, co bez działalności sobie dorabiały na ich sprzedaży? W Lublinie wystarczy przejść przez jedno miejskie targowisko i popatrzeć ile tam kobiet (i w mniejszej ilości mężczyzn) w ten sposób handlowało.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-31, 13:18   #3786
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Oczywiscie ze widze. No ale w tym watku wiele osob robilo nie lepiej... To sa naprawde trudne decyzje.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lol 🤣🤣🤣


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-31, 13:19   #3787
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Tez praca ale ludzie sie skrzykuja i chryzantemy beda sprzedane. Jakas agencja z rzadu tez ma kupic czytalam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co ja czytam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-31, 13:22   #3788
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Gdzie byś ta pracę znalazła jakby wszystko się zamknęło? I za co byś żyła kiedy byś szukała tej pracy? Proste pytania, odpowiedz, a nie dalej piszesz, że twojego sklepu by nie zamknęli. Zamknęli by najszybciej. Buty można kupić w internecie, więc myślisz, że jakiś sklepik by się utrzymał?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No a skad wiesz ze zamkna? Jakos podczas pierwszego zamkniecia sobie firma poradzila. Dostali tarcze. Skad wiesz ze nie daliby rady kolejny raz? Mieliby dostac tarcze i zamknac sklep? Im tarcza podobno naprawde duzo pomogla. Hipotetycznie jednak mowiac bo oczywiscie zawsze pewne obawy sa to musialabym najpierw zyc z oszczednosci i byloby ciezko bo duzo nie mam, troche tez pomoc moze taty ze wiadomo w tym czasie nie placilabym czynszu jezeli by mi nie starczylo bo bym nie miala juz pieniedzy na to, jakas pomoc chlopaka w jakims zakresie (no ale byloby ciezko wiadomo) a pozniej po otwarciu kraju szukac intensywnie pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Monia jest po prostu zdania ze ograniczenia irestrykcje roznego rodzaju dotyczą wszystkich poza nia:P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ale nie mowie ze moj tata dzwonil do lekarza. U Mimiko nie dzwonili. Jest roznica? My naprawde chcielismy to zalatwic i tez sie martwilam czy tata kogos nie zarazi. Oczywiscie zycze Mimiko i jej rodzinie zdrowia ale wskazuje roznice.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Nie wszystkie, wiele nie będzie sprzedanych.
Agencja kupi natomiast od przedsiębiorców (pewnie dodatkowo pewnych wybranych, a nie od przeciętnego Kowalskiego), a gdzie te wszystkie babuleńki, co bez działalności sobie dorabiały na ich sprzedaży? W Lublinie wystarczy przejść przez jedno miejskie targowisko i popatrzeć ile tam kobiet (i w mniejszej ilości mężczyzn) w ten sposób handlowało.
Wiem dlatego dobrze ze u nas dodatkowo chyba na targu beda mogli sprzedawac. To na pewno cos sprzedadza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-31, 13:22   #3789
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
No a skad wiesz ze zamkna? Jakos podczas pierwszego zamkniecia sobie firma poradzila. Dostali tarcze. Skad wiesz ze nie daliby rady kolejny raz? Mieliby dostac tarcze i zamknac sklep? Im tarcza podobno naprawde duzo pomogla. Hipotetycznie jednak mowiac bo oczywiscie zawsze pewne obawy sa to musialabym najpierw zyc z oszczednosci i byloby ciezko bo duzo nie mam, troche tez pomoc moze taty ze wiadomo w tym czasie nie placilabym czynszu jezeli by mi nie starczylo bo bym nie miala juz pieniedzy na to, jakas pomoc chlopaka w jakims zakresie (no ale byloby ciezko wiadomo) a pozniej po otwarciu kraju szukac intensywnie pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aha, wtedy nie zamknęli to teraz też by tego nie zrobili. A jakby nie było żadnej tarczy? Myślisz, że rząd śpi na pieniądzach? To jest kasa z naszych podatków! Jesteś odrealniona i bez jakiegokolwiek pojęcia o świecie i gospodarce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-31, 13:23   #3790
Panthalones
Raczkowanie
 
Avatar Panthalones
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 224
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Dokładnie
__________________
Panthalones jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-31, 13:25   #3791
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
No a skad wiesz ze zamkna? Jakos podczas pierwszego zamkniecia sobie firma poradzila. Dostali tarcze. Skad wiesz ze nie daliby rady kolejny raz? Mieliby dostac tarcze i zamknac sklep? Im tarcza podobno naprawde duzo pomogla. Hipotetycznie jednak mowiac bo oczywiscie zawsze pewne obawy sa to musialabym najpierw zyc z oszczednosci i byloby ciezko bo duzo nie mam, troche tez pomoc moze taty ze wiadomo w tym czasie nie placilabym czynszu jezeli by mi nie starczylo bo bym nie miala juz pieniedzy na to, jakas pomoc chlopaka w jakims zakresie (no ale byloby ciezko wiadomo) a pozniej po otwarciu kraju szukac intensywnie pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Nie ale nie mowie ze moj tata dzwonil do lekarza. U Mimiko nie dzwonili. Jest roznica? My naprawde chcielismy to zalatwic i tez sie martwilam czy tata kogos nie zarazi. Oczywiscie zycze Mimiko i jej rodzinie zdrowia ale wskazuje roznice.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Wiem dlatego dobrze ze u nas dodatkowo chyba na targu beda mogli sprzedawac. To na pewno cos sprzedadza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niezaleznie od tego czy dzwonil czy nie, efekt byl ten sam u ciebie i u mimiko. Ktos chory na nie wiadomo co poszedl do pracy. A ze ty bylas jedna z osob ktore najglosniej krzyczaly jaka to mimiko jest nieodpowiedzialna, to zastosowanie tego samego rozwiazania u ciebie razi duzo bardziej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-31, 13:25   #3792
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Aha, wtedy nie zamknęli to teraz też by tego nie zrobili. A jakby nie było żadnej tarczy? Myślisz, że rząd śpi na pieniądzach? To jest kasa z naszych podatków! Jesteś odrealniona i bez jakiegokolwiek pojęcia o świecie i gospodarce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem ze wtedy mogliby zamknac. Dlatego mysle ze lockdownu ogolnie moze nie byc mimo ze by sie przydal. Nie stac ich. Na zasilki dla rodzicow tez ich nie stac. Bedzie dramat w szpitalach... No ale ja teraz z perspektywy czasu widze ile PIS wydaje na bzdety na nagrody dla siebie w czasie pandemii zamiast na walke z koronawirusem, na ksiezy, na wybory ktore sie nie odbyly. Kto wie moze gdyby nie to to bylyby pieniadze czy na lockdown czy na sprzet medyczny. No a tak bedzie pogrom i duzo ludzi bedzie umierac. Bedzie masakra tego sie boje :-( Chociaz chcialabym sie mylic. Wtedy juz nie powiedza ze dobrze sobie radza z pandemia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-31, 13:26   #3793
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Wiem ze wtedy mogliby zamknac. Dlatego mysle ze lockdownu ogolnie moze nie byc mimo ze by sie przydal. Nie stac ich. Na zasilki dla rodzicow tez ich nie stac. Bedzie dramat w szpitalach... No ale ja teraz z perspektywy czasu widze ile PIS wydaje na bzdety na nagrody dla siebie w czasie pandemii zamiast na walke z koronawirusem, na ksiezy, na wybory ktore sie nie odbyly. Kto wie moze gdyby nie to to bylyby pieniadze czy na lockdown czy na sprzet medyczny. No a tak bedzie pogrom i duzo ludzi bedzie umierac. Bedzie masakra tego sie boje :-( Chociaz chcialabym sie mylic. Wtedy juz nie powiedza ze dobrze sobie radza z pandemia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja cię nie ogarniam. Przed chwilą "nie zamkną" a teraz "wiem, że wtedy mogliby zamknąć".
Powiedz proszę, że jesteś trrolem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-31, 13:27   #3794
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Ja cię nie ogarniam. Przed chwilą "nie zamkną" a teraz "wiem, że wtedy mogliby zamknąć".
Powiedz proszę, że jesteś trrolem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chodzi mi ze z tarcza tak jak bylo to raczej nie zamkna naszego sklepu. No ale bez tarczy - to mozliwe. Wiesz ogolnie zawsze jest to mozliwe i obawa jest. No ale chyba nie zamkna bez tarczy? Wtedy pograzyliby sie totalnie i o tym raczej wiedza.

Nie jestem trollem. Wole miec takie podejscie niz Misia przyszla pielegniarka ktora chce skakac przez plot cmentarza i ktora uwaza ze wirus chyba nie istnieje Sama nie raz pisalas ze chyba nie wierzysz w pandemie. No ale akurat dowodow na to nie masz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Monia284
Czas edycji: 2020-10-31 o 13:28
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-31, 13:30   #3795
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-31, 13:34   #3796
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-31, 13:37   #3797
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Chodzi mi ze z tarcza tak jak bylo to raczej nie zamkna naszego sklepu. No ale bez tarczy - to mozliwe. Wiesz ogolnie zawsze jest to mozliwe i obawa jest. No ale chyba nie zamkna bez tarczy? Wtedy pograzyliby sie totalnie i o tym raczej wiedza.

Nie jestem trollem. Wole miec takie podejscie niz Misia przyszla pielegniarka ktora chce skakac przez plot cmentarza i ktora uwaza ze wirus chyba nie istnieje Sama nie raz pisalas ze chyba nie wierzysz w pandemie. No ale akurat dowodow na to nie masz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W wirusa wierzę tak się składa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Łaskawca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-31, 13:45   #3798
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Aha czyli Monia jesteś za lockdownem, bo uważasz, ze dostaniecie tarcze i Twój sklep się nie zamknie. Nawet przyjmując czysto hipotetycznie, ze tak by było, to wiesz ilu ludzi tego szczęścia mieć nie będzie i zbankrutują, stracą prace, nie będą mieli co do gara włożyć? Inaczej byś śpiewała gdybys mieszkała na swoim, z facetem zagrożonym zwolnieniem, dziećmi na utrzymaniu itd. Łatwo się pewne rzeczy mówi z fotela. Niestety Monia, ale jesteś strasznie naiwna po prostu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-31, 13:50   #3799
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Monia , może i oglądasz mało tv ale na pewno niewłaściwą.Polecam dłuższy detoks od tv i internetu bo pretendujesz po podróżniku w czasie na drugiego z kolei trolla.
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-31, 13:50   #3800
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

No nie, znowu wątek o 1 osobie.


Co do kwiatów, to ja się osobiście ze stawianiem sztucznych na święta nie spotkałam.
Ludzie od kilku miesięcy w halach dbali o kwiaty, by je w 3 dni z zyskiem sprzedać.

W Łodzi będą podobno mieć zwrócone za placowe przed komunalnymi cmentarzami, ale reszta kosztów i brak zysków nie jest niczym pozytywnym w tej sprawie.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-31, 14:00   #3801
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
W wirusa wierzę tak się składa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Łaskawca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ok sorki. Bylam moze za ostra dla Ciebie. Denerwuje mnie tez ta sytuacja. Poniosly mnie emocje. Przepraszam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;88248797]Aha czyli Monia jesteś za lockdownem, bo uważasz, ze dostaniecie tarcze i Twój sklep się nie zamknie. Nawet przyjmując czysto hipotetycznie, ze tak by było, to wiesz ilu ludzi tego szczęścia mieć nie będzie i zbankrutują, stracą prace, nie będą mieli co do gara włożyć? Inaczej byś śpiewała gdybys mieszkała na swoim, z facetem zagrożonym zwolnieniem, dziećmi na utrzymaniu itd. Łatwo się pewne rzeczy mówi z fotela. Niestety Monia, ale jesteś strasznie naiwna po prostu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]Wiem ze wtedy pewnie inaczej bym mowila. Na razie chyba i tak wiele osob nie stracilo pracy? Sa prognozy ze pozniej wiecej straci ale mam nadzieje ze tak nie bedzie. Wiesz Princess gdyby byly lepsze dofinansowania to pewnie naprawde niewiele ludzi straciloby prace a zdrowie i zycie byloby chronione i byloby dobrze. Na pewno niektore kraje na to stac. Francja robi lockdown do grudnia. Skoro podejmuja taka decyzje to moze ich na to stac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Monia , może i oglądasz mało tv ale na pewno niewłaściwą.Polecam dłuższy detoks od tv i internetu bo pretendujesz po podróżniku w czasie na drugiego z kolei trolla.
Nie jestem trollem. Sama mam takie poglady. Teraz tylko zazwyczaj przegladam wiadomosci : interia, wp, onet, gazeta i sobie czytam i analizuje. Telewizji jak ogladalam wiecej np tvp info to tez mialam dosyc. Mimo wszystko za duzo strasza i czlowiek by oszalal.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No i super ze odkupia Oby tak bylo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-31, 14:03   #3802
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość

Nie jestem trollem. Sama mam takie poglady. Teraz tylko zazwyczaj przegladam wiadomosci : interia, wp, onet, gazeta i sobie czytam i analizuje. Telewizji jak ogladalam wiecej np tvp info to tez mialam dosyc. Mimo wszystko za duzo strasza i czlowiek by oszalal.
Jasne.
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-31, 14:04   #3803
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Jasne.
No widocznie takie jest moje zdanie. Co zrobisz. Moja babcia np ma zdanie ze wszyscy protestujacy niszcza itp. Ja az taka radykalna nie jestem Wiem ze media przejaskrawiaja. No ale cos tam bylo niszczone i nawet jak pomazane sprayem to potepiam to. No ale ogolny pochod krzyki transparenty rozumiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-31, 14:06   #3804
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;88248327]A moja mama była zła i ja to rozumiem.

Nie miała kiedy iść wcześniej położyć tych wiązanek, bo tata pracuje, a przez cały tydzień do mieszkania wchodzili im robotnicy, bo wymieniają piony.

Więc kupiła kwiatki i czekała na sobotę.

No i się nie doczekała.

(u nas się oczywiście o groby dba cały rok, mama wcześniej już je umyła, ale nie miała okazji położyć kwiatków, bo ich nie miała).



Gdyby to chociaż ogłosili w czwartek, zamiast klepać się po pleckach, jaki to fajny szpital zbudowali w tydzień wcześniej przebimbawszy pół roku..[/QUOTE]Nie no, ja rozumiem złość, tym bardziej jak się już kwiaty kupiło. Po prostu nie rozumiem jechać i próbować za wszelką cenę się dostać na cmenatrz, omijać policjantów itp.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-31, 14:10   #3805
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Dlaczego egoistyczna??? Sorry mi szkoda wielu ludzi i branz ale moze to jest konieczne??? Nie wiem. Jezeli to ma uchronic zycie ludzkie to ja to moge zrozumiec. Kolejny przyklad galerie : sklepy maja ciezko, ale wiekszosc ich jest, niektore sie przerzucily na sprzedaz internetowa. To nie jest tak ze od razu upadek itp. Chociaz dofinansowania na pewno powinny byc lepsze. Mowie jezeli to faktycznie grozny wirus to panstwa robia to co musza mimo ze to trudne... Kazde wyjscie jest zle tutaj zalamanie gospodarki a po drugiej stronie smierc wielu ludzi. Co wybierasz? Mi zalezy na zyciu ludzi. Mysle ze nie jestem egoistyczna. Po prostu kazde rozwiazanie ma swoje wady.


Co do kwiatow jeszcze jak pisze ludzie skrzykneli sie i kupuja chryzantemy nawet do ogrodu lub wirtualnie. Takze rozwiazanie jest i mysle ze nie zbankrutuja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Ok rozumiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A kto uchroni zycie ludzi ktorzy straca prace, beda miec problemy finansowe I popelnia samobojstwo?

Czy mamy chronic tylko przed covid?

Pandemia smierci to sie zacznie jak skonczy sie covid. Beda samovojstwa, ludzie ktorzy beda mieli raka I beda slyszec ze za pozno, nieleczone choroby zaczna zbierac zniwo.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-31, 14:12   #3806
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Jakie uparciuchy Jakby kilka dni pozniej zrobilo roznice...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Mnie tez dziwi. Mowilo sie nie raz o polskim kombinatorstwie i serio nie lubie tej cechy. Zwlaszcza ze tragedia sie nie stanie jak pojdzie sie pozniej. Zero jakiegos szacunku i robienie na zlosc...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale ja tego nie napisałam z jakiegoś szacunku. Szacunku do kogo? Rządu?
Moje podejście raczej z lenistwa - nie chciałabym jechać aby pocałować klamke cmentarza. Choć rozumiem całkowicie złość.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-31, 14:13   #3807
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
No wiem to juz od dawna zwalaja wine na kobiety.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

3-6 miesiecy nie jest potrzebne. Zaden kraj nie zamyka sie na tyle. Czemu my mamy?
Podczas tamtego lockdownu obcieli nam na pare miesiecy pensje o 5 %. Gdyby nam teraz mieli obciac tez rozumiem. Gdyby yo mialo uratowac iles zyc to ok.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5%? Zazdroszcze. Ja stracilam prawie 70% wynagrodzenia.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-31, 14:14   #3808
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

U mnie na cmentarzu zawsze mozna było kupić to co na odpuscie do żarcia.
Faktycznie jakby zabawki postawić to zero różnicy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-31, 14:17   #3809
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;88248458]Wyłącz TVP.[/QUOTE]

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-31, 14:24   #3810
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Ale ja tego nie napisałam z jakiegoś szacunku. Szacunku do kogo? Rządu?
Moje podejście raczej z lenistwa - nie chciałabym jechać aby pocałować klamke cmentarza. Choć rozumiem całkowicie złość.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Ok rozumiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
5%? Zazdroszcze. Ja stracilam prawie 70% wynagrodzenia.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Ok rozumiem. Tak 5 %. Juz nie obcinali wiecej. No ale slyszalam ze tarcza pomogla to moze dlatego. Tobie wspolczuje. Z jakiej branzy jestes? Ja jak pisalam praca w sklepie obuwniczym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-04 17:18:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:38.