depilacja laserowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-07-07, 16:27   #1
e.b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 9

depilacja laserowa


Mam pytanie, czy ktoś obiektywnie mógłby ocenić które lasery są lepsze neodymowo-yagowy, czy diodowy. Miałam już pięć zabiegów laserem neo-yag. i nie widać efektów, od czego to zależy. W gabinetach oczywiście chwalą swoje lasery, więc tam nie uzyskam obiektywnej oceny.
e.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-21, 09:50   #2
aniakalska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5
Re: depilacja laserowa

Co do laserów to sprawa indywidualna. Ja mam ajsne włosy, laser diodowy na nie nie działe. Nie powiedziano mi tego gdy zaczęłam zabiegi tym laserem. po3 zabiegach bez widocznych efektów zminiełam laser na noe-yag. Jestem zadowolona. Po 3 zabiegach włsy są przeżedzone. Tylko jest jeszcze jedna sprawa. Ponoć ten laser nie działa na ok 1% ludzi. jest więc możliwość , że Ty własnie jestes taką osobą. Poza tym efekt zależy też od miejsca depilacji. Ja robię bikini. A tak z ciekawości, to w którym "salonie" robisz zabiegi?pozdrawiam
aniakalska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-21, 10:01   #3
merigold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 415
Re: depilacja laserowa

mialam 3 zabiegi na łydki i jeden uda+bikini.
mam mocne, ciemne włosy a na dodatek bardzo wrazliwa skore. do kazdego zabiegu musialam wiec zaopatrzyc sie w masc znieczulajaca Emla [ok 75 pln] i ona sprawiala ze bol moglam jakos wytrzymac, ale doznania i tak byly mocno
nieprzyjemne.
zabiegi wykonywalam w Krakowie, tym "najnowoczesniejszym"[?] laserem diodowym firmy
coherent czy jakos tak.
włosy na łydkach rzeczywiscie poczatkowo wyraznie sie przerzedzily, sa miejsca, gdzie w ogole nie odrastaja, jednak teraz, po ponad 1,5 roku od ostatniego [trzeciego zabiegu] jest ich jeszcze naprawde duzo http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon9.gif
a jesli chodzi o zabieg na uda+bikini to kompletna klapa- nie ubyl mi chyba ani jeden wlosek, nie mam pojecia dlaczego http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon9.gif
nie wiem sama, najpierw stwierdzilam, ze wow- tyle pieniedzy i samozaparcia, ale cos za cos jesli moje nogi maja byc gładkie na zawsze, jednak teraz
zastanawiam sie powaznie czy z czasem te wlosy na 100% nie odrastaja? bo na łydkach mam ich chyba coraz wiecej http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon9.gif
merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-21, 10:11   #4
aniakalska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5
Re: depilacja laserowa

jesli to ten diodowy!!!!!to rzeczywiscie na poczatku wlosy nawet mi wypadaly, ale potem znowu odrastały. No tyle, że ja mam jasne włosy. Ty masz ciemne więc nie powinno być problemy. Tak ból jest niewesoły. Ja robiełam diodowym uda i bikini. Bikini było BBBBBAAAARadzo bolesne. Teraz zmieniłam laser, robię tylko bikini- nic nie boli i widze efekty!!!!!Na uda poczekam, jak lasery będą tańsze. A teraz póki co to depilator i wosk. Przeciez jestesmy tylko ludźmi - a jak wiadomo NOBODY IS PERFECT!!!!!!!!ja robie zabiego w Warszawie. Pozdrawiam
aniakalska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-21, 17:44   #5
e.b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 9
Re: depilacja laserowa

Zabiegi robie w gabinecie w Poznaniu, gdzie mieszkam. Znalazlam go w necie, ale pani wykonujaca depilacje, jest niezbyt skora do wysluchania opinii klientek.
Pozdrawiam.
e.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-22, 08:11   #6
aniakalska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5
Re: depilacja laserowa

heja!Merigold!
ja to jeszcze tylko chciałam zaznaczyć, że po 3 zabiegach to na pewno nie pozbędziesz sie wszystkich włosów. Potzrebnych jest 6-8 zabiegów. I jeszcze jedno, podobno po diodowym laserze włosy moga odrosnąć nawet po 4 latach. Czy to prawda- nie wiem. Ja już na pewno diodowego używać nie będę. Powodzenia.
aniakalska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-23, 22:47   #7
Jankowiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 402
Re: depilacja laserowa

Zależy to od koloru skóry, rodzaju włosów, rodzaju urządzenia i ...umiejętności lekarza wykonującego zabieg. Niestety z powodu mojego złego zdania na temat tych zabiegów nie podejmuję się polecać któregoś z nich. Dyskusja może przypominać rozważania na temat wyższości Świąt Wielkiej Nocy nad Bożym Narodzeniem. Każdy kto za ciężkie pieniądze kupił takie urządzenie (nawet 300 tys. złotych) lub wziął w leasing zrobi wszystko, żeby mieć klientów, bo walczy o byt i trzeba teraz na ten cud techniki zarobić. Nie należy więc oczekiwać uczciwych informacji, bo te nie wyglądają różowo, o czym już pisałem, tylko dla osób wykonujących te zabiegi problem nie istnieje. Żyją w swoim świecie wyznaczonym liczbą klientów i sprawdzając regularnie bilans. A z medycyną to nie ma nic wspólnego.
Jankowiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-17, 15:06   #8
pp6505
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
depilacja laserowa

Witam, ponieważ chciałbym w mojej miejscowości (Ciechanów) zalożzyć salon depilacji laserowej chciałbym się dowiedzieć jakie są koszty prowadzenia takiego zakładu, oczywiście oprócz zakupu sprzętu i zatrudnienia pracownika (intetresuje mnie Coherent Lightsheer)?
Chodzi mi o konieczność wymiany jakiśs komponentów maszyny, kosmetyki, których się używa i inne których nie wymieniłem.
Będę bardzo wdzięczny za podpowiedź.
pp6505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 09:40   #9
rastman
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6
Smile Dot.: depilacja laserowa

witam wszystkich
ja sobie wydepilowałem laserowo ręce 4 miesiące temu i do dziś ani śladu
podobno max. 4 razy dla całkowitego efektu.
polecam depilacja laserowa warszawa i życzę wesołych świąt dla wszystkich
rastman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 10:44   #10
DBasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 9
Dot.: depilacja laserowa

Ja byłam 4 razy na usuwaniu owłosienia z bikini laserem VPL/IPL AbMed Poznań. Ja mam ciemne i mocne, niestety kosmetyczka mówiła, że te 4 razy to reklama ... statystycznie to około 10 razy żeby usunąć większość owłosienia. Problem w tym, że usuwają się tylko włosy w fazie wzrostu. Najgorsze są te place, w jedych miejsach już nie mam wcale a w innych są; z bikini mogę sobie tak pozwolić, ale chciałam przerzedzić sobie włosy na rękach, a tutaj place nie wchodzą w grę
DBasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 12:29   #11
nadia200
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: depilacja laserowa

Tak na prawdę to wszystko zależy od rodzaju lasera. te osoby ktore chcą usunąć włosy IPL-em ogą wykonać i 20 zab a one i tak kiedys odrosna.wszystko tak n prawdę zapeży od ilości pochłąniania impulsu przez meaninę.najskuteczniejsze są aleksandrytowe.niestety na razie w Polsce jest ich tylko kilka.ale efekt jest gwarantowany wstarcza 3-6 góra zabiegów . wiem comówię ponieważ sama mialam z tym klopoty i szukałąm różnych informacji na ten temat.trafiłąm do gabinetu na strzeszynie greckim wpoznaniu ASPAZJI i tam mialam wykonany 1 zabieg.rewelacyjny efekt juz po jednym zabiegu.terz jestem po 2 i wlosków jest coraz mnej .z tego co wie to laser ten usunie tez jasne i cienki wlosy tylko zab tych moze byc nieco wiecej ale istanieje taka mozliwosc.bo przy diodowych NdYag czy IPL nie ma takiej szansy chociaz mowi się inaczej.
nadia200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-13, 13:01   #12
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: depilacja laserowa

ja kiedys zafundowalam sobie serie zabiegow laserowych, chyba 5 serii.
mam ciemne wlosy, jasna skore,
zabiegi byly na pachy.

efekt: pusty portfel - minus 2000zl, podrazniona skora, stracony czas, zero dlugotrwalych efektow.

zabiegi robilam w znanym, dobrym salonie.

lipa
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 17:59   #13
dioda555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: depilacja laserowa

hej dziewczyny, nie mogę znaleźć na forum wątku o ESTETICO ŁÓDŹ więc proszę was żebyście się podzieliły doświadczeniami
ja byłam na zabiegu 5 dni temu i pare rzeczy mnie zastanawia. Pierwsza z nich to fakt, że Pani dr nie miała okularów ochronnych, jest to dość dziwne gdyż na każdej stronie internetowej z opisem light sheer'a pisze jasno i wyraźnie, że wszystkie osoby przebywające w pomieszczeniu BEZWZGLĘDNIE muszą mieć okulary ochronne.
Następna sprawa to czy w estetico na pewno mają light sheer???? Przyglądałam się temu urządzeniu, ale nie miało ono tego monitorka na którym się wyświetla energia a dość dokładnie obejrzałam sobie zdjęcia

light sheer'a na stronach w internecie

więc... poza tym gdy wspomniałam Pani dr o tym, że miałam wykonywaną próbę laserową w salonie w w-wie 3 rodzajami energii (25, 27, 30) by sprawdzić najwyższą 'w miarę możliwą' dla mojego typu skóry i włosa Pani dr na mnie spojrzała i spytała: 'ale jak to róznymi rodzajami energii...?' No a chyba to prawda jest, że energię się dobiera w zależności od pacjenta, no tak czy nie??? Wg Pani dr w estetico 'rzekomy' laser light sheer ma tylko jeden rodzaj energii i nic się nie przestawia... (nie chcę nikogo oczerniać, że nie ma lasera light sheer w studio skoro mówi że ma, ale już sama nie wiem w co mam wierzyć....)
Poza tym jak wspomniałam jestem 5 dni po zabiegu (twarz) i włoski wyszły troszkę na powierzchnię no więc z ciekawości złapałam delikatnie pensetką tu i ówdzie i niestety nic nawet nie ruszyło, a powinny chyba wychodzić jak z masła.... (dodam że długo je hodowałam i są czarne i grube)....
I ostatnia sprawa - chyba najważniejsza, przed każdym zabiegiem laserowym powinien byc przeprowadzony wywiad a mi wszytskie pyt. (dokładnie 3) tj. czy nie jestem w ciązy, czy nie biorę leków oraz czy nie jestem uczulona zostały zadane po zabiegu........ khm khm...
i ani słowa więcej nic na temat zakazu opalania itp.
Nawet nie miałam wykonanej próby, bo Pani dr od razu przeszła do całego zabiegu.

Nie wiem co o tym myśleć........
dioda555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 03:58   #14
femme87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez dioda555 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, nie mogę znaleźć na forum wątku o ESTETICO ŁÓDŹ więc proszę was żebyście się podzieliły doświadczeniami
ja byłam na zabiegu 5 dni temu i pare rzeczy mnie zastanawia. Pierwsza z nich to fakt, że Pani dr nie miała okularów ochronnych, jest to dość dziwne gdyż na każdej stronie internetowej z opisem light sheer'a pisze jasno i wyraźnie, że wszystkie osoby przebywające w pomieszczeniu BEZWZGLĘDNIE muszą mieć okulary ochronne.
Następna sprawa to czy w estetico na pewno mają light sheer???? Przyglądałam się temu urządzeniu, ale nie miało ono tego monitorka na którym się wyświetla energia a dość dokładnie obejrzałam sobie zdjęcia

light sheer'a na stronach w internecie

więc... poza tym gdy wspomniałam Pani dr o tym, że miałam wykonywaną próbę laserową w salonie w w-wie 3 rodzajami energii (25, 27, 30) by sprawdzić najwyższą 'w miarę możliwą' dla mojego typu skóry i włosa Pani dr na mnie spojrzała i spytała: 'ale jak to róznymi rodzajami energii...?' No a chyba to prawda jest, że energię się dobiera w zależności od pacjenta, no tak czy nie??? Wg Pani dr w estetico 'rzekomy' laser light sheer ma tylko jeden rodzaj energii i nic się nie przestawia... (nie chcę nikogo oczerniać, że nie ma lasera light sheer w studio skoro mówi że ma, ale już sama nie wiem w co mam wierzyć....)
Poza tym jak wspomniałam jestem 5 dni po zabiegu (twarz) i włoski wyszły troszkę na powierzchnię no więc z ciekawości złapałam delikatnie pensetką tu i ówdzie i niestety nic nawet nie ruszyło, a powinny chyba wychodzić jak z masła.... (dodam że długo je hodowałam i są czarne i grube)....
I ostatnia sprawa - chyba najważniejsza, przed każdym zabiegiem laserowym powinien byc przeprowadzony wywiad a mi wszytskie pyt. (dokładnie 3) tj. czy nie jestem w ciązy, czy nie biorę leków oraz czy nie jestem uczulona zostały zadane po zabiegu........ khm khm...
i ani słowa więcej nic na temat zakazu opalania itp.
Nawet nie miałam wykonanej próby, bo Pani dr od razu przeszła do całego zabiegu.

Nie wiem co o tym myśleć........
ESTETIKO ŁÓDŹ ... czytam i czytam i widzę że mamy zupełnie różne doswiadczenia. Mianowicie - ja byłam na usuwaniu włosów z okolicy bikini (głębokie bikinii .. pachwiny linia pomiędzy pośladkami i jeszcze pare pojedynczych włosków na pośladkach) - zostawiłam sobie tylko paseczek na wzgórku łonowym zabieg był wykonany hmm chyba 25 marca ... dziś mamy 13 kwietnia a mnie odrosło może 15% włosów .. zresztą nie wiem czy odrosły czy wybiły dopiero te które siedziały sobie glęboko w skórze podczas zabiegu. Nie wiem jak linia pomiedzy pośladkami itd... bo nie przyglądałam się .. natomiast na wzgórku łonowym jak łapałam włosy opuszkami palcow to wychodziły jak z masła .. generalnie dla mnie rewelacja bo teraz 17 kwietnia idę na bezpłatne dostrzelenie tych pozostałych które teraz wyrosły ... i się zastanawiam czy jak tak pozostanie to ja będę miała po co robić za 2 miesiące kolejny zabieg a jesli tak to chyba nie za 300 zł mimo iż w cenniku jest napisane że dopiero od 4 zabiegu jest inna cena jednak jak mi zostanie 5 włosów na krzyz to trudno placic znowu 300 zł za nie w każdym razie przy bezpłatnym dobijaniu tych które teraz wyrosły gratis usuną mi włosy z okolicy sutka tak zaproponowała mi Pani wykonująca zabieg jednak ja na sutkach mam może 6-7 sztuk łącznie wiec ... średni ten gratis choć jak wspomnialam o pojedynczych włosach po zewnetrznej górnej stronie ud to też powiedziala ze nie ma problemu dostrzeli ...

szczerze powiem że ja jestem zdecydowanie na tę chwile na TAK ... zaznaczam jednak iż mam grube mocne czarne włosy i w okolicach bikini wczesniej stosowalam tylko golenie maszynką co notabene bardzo podrazniałą moją skóre i powodowało uczulenie ...

mnie przed zabiegiem zapytano o to czy nie ejstem w ciąży czy stosuje jakieś leki i kilka jeszcze innych pytań .. oraz o kolor oczu .. jak zapytalam jakie to ma znaczenie to odpowiedziano mi że chodzi o dostosowanie tej mocy lasera ... nie wiem czemu piszesz że nie ustawiala nic na tym monitorku ... u mnie zmieniala cyferki ... raz bylo 26 a jak w jednym miejscu zabolalo to zmniejszyła ...

ok to by było na tyle bo pisze już całkiem nieskładnie ze względu na nieprzespaną noc - pozdrawiam
femme87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 10:55   #15
werka17B
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 52
Dot.: depilacja laserowa

No z pewnością zawsze w przypadku każdego salonu - opinie będą podzielone bo też i zazwyczaj mamy różne oczekiwania co do pewnych spraw i niektórych rozczaruje to co dla innych będzie w zupełności wystarczające W studio laser w Warszawie powinno być w porządku - jeśli chodzi o depilację laserowa ale najlepiej samemu sprawdzić.
werka17B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 14:49   #16
Perelka_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 20
Dot.: depilacja laserowa

Ja polecam Vesune w Krakowie! Byłam tam niejednokrotnie i nigdy się nie zawiodłam. Ceny przyzwoite, a na termin nie trzeba za dużo czekać Bardzo miła obsługa W wielu salonach byłam, ale Vesuna zdecydowanie najbardziej mi przypadłą do gustu pod każdym względem
Perelka_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 21:46   #17
monissia18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Dot.: depilacja laserowa

mam do odsprzedania bon na 1 depilację laserem diodowym LIGHT SHEER o wartości 299zł Centrum Kosmetyki Laserowej Lafsen! Oferta obejmuje do wyboru depilację: bikini, pachy lub broda + górna warga oraz 20% rabatu na 3 kolejne zabiegi na tę samą część ciała jaką się wybrało. Bon kupiony na grouponie, ważny do 15.05.2011, ale może ktoś akurat potrzebuje. Zabiegi można wykonać w Poznaniu, Zielonej Górze (czwartki) bądź Lesznie. Naprawdę warto!!! Po otrzymaniu pieniążków bon wysyłam mailowo. W razie pytań - monissia@wp.pl

Cena: 49zł.
Można negocjować

http://allegro.pl/show_item.php?item=1599937370


Edytowane przez monissia18
Czas edycji: 2011-05-05 o 21:48
monissia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 08:56   #18
lidiaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 23
Dot.: depilacja laserowa

czy robieci laserem diodowym? czy są efekty długotrwałe przy ciemnych włosach? chcę zrobić pachy
czy może ktoś w Szczecinie robił imoże coś polecic?
lidiaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 10:18   #19
Jurcia75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Smile Dot.: depilacja laserowa

Hej dziewczyny. Możecie Ci powiedzieć gdzie w Poznaniu warto zrobić depilacje laserową? Konkretnie chodzi mi o zabieg pach. Czytałam różne opinie, ale trudno się zdecydować
Jurcia75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-18, 13:36   #20
Marcelina92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 115
Dot.: depilacja laserowa

Nie wiem jak Poznań, ale jesli chodzi o Kraków, to polecam Vesuna w CH Krokus. Bardzo miłe panie, nie trzeba się niczego wstydzic
Marcelina92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 10:00   #21
makilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3
Dot.: depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez Jurcia75 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Możecie Ci powiedzieć gdzie w Poznaniu warto zrobić depilacje laserową? Konkretnie chodzi mi o zabieg pach. Czytałam różne opinie, ale trudno się zdecydować
Witaj! Ja mogę polecić w Poznaniu salon Mona Lisa, sama korzystałam z ich usług ale robiłam sobie bikini - chyba to nie robi zbyt duzej roznicy., Co do lasera to ja robilam sobie zabiegi Lightsheerem i jestem bardzo zdziwiona, bo przeczytalam, ze ktorejs z dziewczyn nie poinformowano ze ls nie dziala na bardzo jasne wlosy, trzeba uwazac. Mnie przy wywiadzie od razu pytano jakie mam wloski i pani od razu mowila ze jakb y miala jasne to by mi odradzala bo nie dziala.
makilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 11:09   #22
aleksandrinaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: depilacja laserowa

moglabys napisac ile zabiegow potrzebowalas zeby pozbyc sie wloskow? mona lisa ma fajne pakiety promocyjne i zastanawiam sie na ile takie 4 zabiegi w pakiecie wystarczaja na definitywna depilacje.
jestem po roku zabawy w IPL w nomasvello z efektami raczej marnymi, wiec wolalabym nie wyrzucic kolejnej kasy w bloto...
aleksandrinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 12:47   #23
eweelinaa91
Zadomowienie
 
Avatar eweelinaa91
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 419
Dot.: depilacja laserowa

Słyszałyście coś o salonie Velvet Look na Krowoderskiej w Krakowie? Mają ofertę na Grouponie i zastanawiam się czy warto.
eweelinaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 11:18   #24
makilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3
Dot.: depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez aleksandrinaa Pokaż wiadomość
moglabys napisac ile zabiegow potrzebowalas zeby pozbyc sie wloskow? mona lisa ma fajne pakiety promocyjne i zastanawiam sie na ile takie 4 zabiegi w pakiecie wystarczaja na definitywna depilacje.
jestem po roku zabawy w IPL w nomasvello z efektami raczej marnymi, wiec wolalabym nie wyrzucic kolejnej kasy w bloto...
IPL nie działa z tego co wiem, to tylko usypia włosa na kilka miesiecy i potem zabawa zaczyna się od nowa. Wiesz co ja potrzebowałam 5 zabiegów zeby się w stopniu bardzo zadowalajacym pozbyć włosków z bikini, ale pamiętaj, ze to zalezy od włosa, ich gestości no i trafienia w odpowiednia fazę, zyczę powodzenia i nie tra,c czasu zapisuj się bo warto!
makilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 22:37   #25
justynatom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 29
Dot.: depilacja laserowa

Hej,

tydzień temu mialam pierwszy zabieg laserowy pach. Nie zauważyłam szczególnych efektów - pewnie minęło zbyt mało czasu. Jedyne co mnie zastanawia to fakt, że przed zabiegiem kosmetyczka kazała mi zgolić włoski. Zawsze wydawało mi się, że włoski powinny mieć ok. 2-3mm żeby było wiadomo gdzie "strzelać" laserem. Cały zabieg trwał ok.15min - to również wzbudziło moje wątpliwości. Jak było w Waszym przypadku? Czy przy depilacji pach także miałyscie podobne doświadczenia?
justynatom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 09:08   #26
a_moniqua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 8
Dot.: depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez justynatom Pokaż wiadomość
Hej,

tydzień temu mialam pierwszy zabieg laserowy pach. Nie zauważyłam szczególnych efektów - pewnie minęło zbyt mało czasu. Jedyne co mnie zastanawia to fakt, że przed zabiegiem kosmetyczka kazała mi zgolić włoski. Zawsze wydawało mi się, że włoski powinny mieć ok. 2-3mm żeby było wiadomo gdzie "strzelać" laserem. Cały zabieg trwał ok.15min - to również wzbudziło moje wątpliwości. Jak było w Waszym przypadku? Czy przy depilacji pach także miałyscie podobne doświadczenia?
Przy prawdziwym laserze czyli lightsheer, włoski muszą być zgolone, bo jesli będą wystawiać to palące sie włosy po pierwsze przypalą skórę a po drugie to co jest na wierzchu będzie czerpało całą energie z lasera a nic nie zostanie wchłonięte przez mieszek włosowy, a przecież chodzi o jego uszkodzenie. Jeśli chodzi o pachy to zabieg powinien trwać ok 20-30 minut, chyba że kosmetryczka jest mega sprawna i wykonuje duzo strzałów. Możesz zapytać ile wykonała strzałów na jedną pachę - powinna widzieć - mniej wiecej srednio powinno być okolo 140 strzałów na pachę. Wszystkiego sie wywiedziałam
a_moniqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 18:23   #27
justynatom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 29
Dot.: depilacja laserowa

Dziękuję bardzo za odpowiedź.
W kwestii laserów jestem totalnym laikiem i powiem szczerze, że nawet nie zapytałam jakim rodzajem lasera był wykonywany zabieg... co do ilości strzałów to jestem pewna, że było ich znacznie mniej. W najbliższym czasie skontaktuję się z kosmetyczką i postaram się dowiedzieć więcej szczegółów.
justynatom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 20:25   #28
justynatom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 29
Dot.: depilacja laserowa

Bylam kolejny raz w salonie, w którym robilam laser, ale tym razem na innym zabiegu. Trafiłam też na inną kosmetyczkę i troszkę sobie z nią pogawędziłam. Podobnie do kolezanki potwierdziła, że włoski maja być zgolone, jednak była zdziwiona, ze zabieg był tak szybki, więc zapytała o ilość strzałów. I okazało się, ze faktycznie miałam ich sporo za mało... Co prawda widzę efekty, ale wygląda to tak, że pośrodku mam łysy placek a wokół rosną włoski Na następny zabieg umówiłam się już do tej drugiej kosmetyczki... Tak więc polecam przed zabiegiem w wielu źródłach poszukac jak najwięcej informacji, żeby nie zostać nabitym w butelkę.
justynatom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 22:12   #29
stokroteczka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: depilacja laserowa

Witajcie,

Mam pytanie do Was, aczkolwiek nie wiem czy jest to odpowiedni wątek.
Konkretnie chodzi mi o depilację laserową, ale takim laserem do użytku domowego - w internecie jest ich pełno...

Wcześniej chodziłam na zabiegi w salonie kosmetycznym, ale jest to dość drogie rozwiązanie - choć widać efekty po 4 zabiegach... Ale znowu taki domowy laser jest w cenie 1 zabiegów na całe nogi, pachy i bikini... Więc jest się nad czym zastanawiać przy tak "bujnym i uporczywym owłosieniem jak moje "

Ktoś korzystał z tego typu rozwiązania? I jakie są tego efekty? I jaki rodzaj lasera i firmę wybrać?
stokroteczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 14:35   #30
jadzia223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: depilacja laserowa

jeśli laser to tylko aleksandrytowy. 2 lata temu zaczęłam taką depilacje na Strzeszynie Greckim w Aspazji (to jest na Lukrecjusza w Poznaniu) efekty super po 3 razie jakieś 70 % włosów mniej,a tu nagle niespodzianka od 4 zabiegu juz płaciłam tylko po 50% ceny podstawowej. Zrobiłam tam łydki, teraz robię paszki i bikini. Super sprawa pozbyć się włosów raz na zawsze, o maszynce co 2 dzień już zapomniałam - tylko zły sen może tak wyglądać. Po za tym robiłam w tym gabinecie brwi permanentne metodą piórkową - ekstra sprawa, a teraz wykupiłam sobie endermologie - już nie mogę doczekać się następnej. Polecam salon Aspazja miła atmosfera, młode dziewczyny po studiach, fajna muzyczka, no i przede wszystkim wszystko odbywa się sprawnie i fachowo. Pozdrawiam Jadzia
jadzia223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-07 13:38:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.