Biżuteryjny wątek plotkowy VII - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-23, 22:05   #301
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Pamiętam jak za 8 zł miałam metr drutu 0,7 mm chyba Teraz - za ponad 23 zł!

Nic, tylko brać się do roboty ;] Choć ostatnio jak znajomy fotograf spojrzał na moje ceny biżuterii to się zapytał z czego to, że takie drogie ;] Rybkę musiał złapać jak dowiedział się,że to srebro... bo zobaczyłam tylko "..." w odpowiedzi... i szybko zmieniliśmy temat...
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 08:24   #302
ewasko
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 520
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Dziewczyny, pierwszy raz mam do czynienia z taką sytuacją i proszę Was o pomoc. Otrzymałam właśnie wiadomość od Klienta, w której poinformował mnie, że dziś dotarła do niego przesyłka (nadana w niedzielę rano z poczty całodobowej), ale w kopercie znalazł puste pudełko, bez kolczyków. Koperty zawsze zaklejam taśmą bezbarwną, umieszczam też swój podpis i dopisuję "Zaklejone przez nadawcę". Wydaje mi się, że otworzenie koperty bez pozostawienia widocznych śladów byłoby trudne.

Czy którąś z Was spotkała taka niemiła "przygoda"? Proszę, podzielcie się doświadczeniami[/QUOTE]

Ja miałam dokładnie taką samą sytuację jako kupujący i jeszcze
bezczelnie został zdarty numer listu poleconego. Dostałam tylko uszkodzoną kopertę i puste pudełko. Ponieważ mieszkam w małej miejscowości to od razu pobiegłam na pocztę ( oczywiście przesyłkę od listonosza odebrałam i nie obejrzałam przy nim.) Panie z poczty strasznie się zdenerwowały, uruchomiły jakieś procedury w miejscu wyjścia przesyłki - bo do mojej poczty przyszło jako przesyłka zwykła bez śladu w dokumentach - w każdym razie opisałam zdarzenie i poczta zwróciła kwotę
wysyłającemu. Wysyłający musiał złożyć reklamację, ale ode mnie też chcieli wyjaśnienie. Karolino musisz działać szybko i zdecydowanie, na mojej kopercie było napisane pracownia bizuterii artystycznej jako nadawca to pewnie też wzmogło apetyt złodzieja.
__________________
Mój blog
wrappowane przez ewasko
ewasko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 09:48   #303
skidblandir
Rozeznanie
 
Avatar skidblandir
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 865
GG do skidblandir
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

I to jest kolejny dowód na to, że zewnętrzne opakowanie powinno być brzydkie, szare, najlepiej krzywo pozaklejane, a adres nadawcy absolutnie nie powinien zawierać słów takich jak "biżuteria", "artystyczny", "srebro" itepe.
__________________

skidblandir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 17:51   #304
Sol89
Zadomowienie
 
Avatar Sol89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Józefów
Wiadomości: 1 465
GG do Sol89
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Mam pytanie na zupełnie niebiżuteryjny temat - robiłyście sobie kiedyś trwałą? Nie znoszę codziennego układania włosów (które są proste jak druty, więc je oczywiście podkręcam) i uznałam, że machnę sobie trwałą, a co. Liczę co prawda na to, że do początku roku akademickiego nie będę już mieć na głowie barana (no właśnie, i tu pytanie - włosy przez miesiąc rzeczywiście się jakoś sensownie 'rozkręcą'? Bo wolałabym jednak nie wyglądać jak owca). A dziś, jak poszłam się zapisać do fryzjera (zresztą raz, że będę u niego po raz pierwszy, a dwa, że u faceta-fryzjera to w ogóle nigdy nie byłam) to spojrzał na mnie dziwnie i oznajmił, że lepiej nie, że on mi włosy ładnie obetnie, wycieniuje i będę je sobie codziennie układać (czyli dokładnie to, co robiłam przez ostatnich parę lat i czego już robić nie chcę). I tak mnie trochę skonfundował fryzjer jeden
__________________
Sol89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 18:38   #305
verha
Rozeznanie
 
Avatar verha
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 784
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Robiłam i to kilka razy (za jakieś 2 tygodnie idę znowu ). Ja jestem bardzo, bardzo zadowolona, bo fryzjerka do której trafiłam ani razu nie spaliła mi włosów (co podobno niektórym fryzjerom często się zdarza..). Na początku miałam włosy nakręcane na średnie wałki, ale dość szybko się rozprostowały, tzn. zostały takie fale a nie porządne skręty Teraz kręcę na najmniejszych i po 6 miesiącach nadal mam loki, tylko dużo grubsze niż na początku.
Najgrubsze wałki odradziła mi sama fryzjerka, bo podobno po miesiącu już tego nie widać.

Co do rozkręcania- ja od fryzjerki wychodzę zwykle z "prawie-afro", czekam 3 dni i myję głowę, a potem już mam ładne loczki (podobno trzeba czekać 3 dni, bo się trwała rozleci..). A takie już całkiem niebarankowe to po 2 tygodniach są

W każdym razie ja z trwałej jestem bardzo zadowolona, bo wszystko co trzeba z nimi rano zrobić, to pougniatać je wilgotnymi dłoniami...Poza tym nie mam już wiecznie tłustych włosów i ich kolor przestał być "mysi", bo trwała rozjaśnia włosy. Jedyne co mnie denerwuje to odrosty..po 3-4 miesiącach zaczynają być wkurzająco widoczne i zaczyna się "twórcze ukrywanie"

PS. Na awatarze jest jedna moja nieudana przygoda z trwałą Wymyśliłam sobie długie falowane włosy i choć fryzjerka mi odradzała to się uparłam
__________________
Zaplątana w ogniwka, czyli moja biżu

I książkowa wymianka

Edytowane przez verha
Czas edycji: 2011-08-24 o 18:39
verha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 19:30   #306
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Jak ja się cieszę, że mi jednak włosy same się lekko kręcą Tylko myć muszę codziennie

Myślałam i ja kiedyś nad trwałą, ale zrezygnowałam z pomysłu jak przeczytałam, jak to działa. Moje kudły są niestety dosyć delikatne i jak raz pofarbowałam je szamponem koloryzującym to przestały się kręcić (no kurde) i zajęło im prawie roku dojście do normalnego stanu- nawiasem mówiąc koloru prawie nie było widać, bo mam bardzo ciemny brąz i to chyba wezmą tylko takie prawdziwe farby, a nie szampony na28 myć.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 20:30   #307
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Przez pół życia marzyłam o rudych lokach, ale moja sierść jest z tych wybitnie prostych. W liceum zdarzało mi się sypiac w papilotach, godzinę po zdjęciu tego draństwa miałam włosy proste, ale ciut bardziej puszyste. No to w końcu się z tym pogodziłam, dobrze że marzenia o rudości dało się załatwić bezboleśnie henną
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-24, 20:31   #308
ollccia
Zadomowienie
 
Avatar ollccia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 497
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Ja miałam trwałą parę lat temu na studiach Włosy dość krótkie kręciłam, takie trochę za ucho I też się na mnie fryzjerka dziwnie spojrzała najpierw i próbowała odradzić, ale potem jak efekt zobaczyła to zdanie zmieniła Kręcone miałam na najmniejsze wałki i po zdjęciu faktycznie był efekt barana, ale zanim jeszcze od tej fryzjerki wyszłam, to mi włosy zawinęła na duże wałki i ładne loki mi się zrobiły Myć też przez 2-3 dni nie kazała, a jak pierwszy raz się zobaczyłam po umyciu to nie wiedziałam czy śmiać się czy płakać... Szopa jak u barana i to bez żadnego wyglądu Dopiero po pewnym czasie opanowałam układanie trwałej - rozczesywanie tylko zaraz po myciu, na rozczesane mokre włosy pianka albo jakiś lekki żel i musiały same schnąć. A nie daj Boże położyłam się do łóżka z niedoschniętymi... Ale jak same wyschły na tej piance, to się śliczne loczki robiły, takie jak na reklamach pokazują Tylko odrosty są dobijające, a że ja już nie powtarzałam eksperymentów z trwałą, to musiałam je przecierpieć. Po paru miesiącach końcówki nadawały się tylko do obcięcia, a jak już odrosty były nie do okiełznania, to włosy zaczęłam prostować na zwykłej okrągłej szczotce. I ten okres wspominam najlepiej, bo resztki trwałej powodowały, że każda fryzura mi się na głowie trzymała Bo ja z natury mam totalnie proste i odrobina wilgoci w powietrzu w 5 minut niszczy efekt godziny układania
Mimo w sumie nie najgorszych doświadczeń, trwałej robić już nie zamierzam. Szkoda mi włosów, bo nawet jeżeli nie zostaną spalone, to swoje przecierpią i żeby wróciły im siły witalne, trzeba całą trwałą obciąć (oczywiście po odpowiednim czasie, jak już się rozprostuje). Ogólnie - nie namawiam i nie odradzam, ale układanie trwałej to też nie taka prosta sprawa, jak się wydaje Zamiast 15 min ze szczotką i suszarką przed lustrem, trzeba czekać dużo dłużej, aż włosy same wyschną i zimą to jest dość kłopotliwe. A na drugi dzień po myciu albo mycie od nowa, albo spinanie uleżałych kudłów po nocy

Edytowane przez ollccia
Czas edycji: 2011-08-24 o 20:34
ollccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 21:34   #309
verha
Rozeznanie
 
Avatar verha
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 784
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

W życiu nie czekałam, żeby mi włosy same wyschły Po prostu trzeba mieć suszarkę z dyfuzorem- ja kupiłam za 30zł w sklepie "wszystko po 4zł". A z uleżeniem po spaniu to zależy od obcięcia chyba- ja dopóki nie mam odrostów, to po nocy wystarczy, że ję troszkę zmoczę i jest super
Co do rozczesywania się zgadzam- absolutnie nie wolno czesać suchych loków bo strasznie się puszą i końcówki się niszczą.
Piankę mam taką jak moja fryzjerka- pomarańczową do loków z rossmana za całe 3,50 w promocji...a spisuje się lepiej niż nivee i garniery, które przesuszały mi włosy.
No i przy trwałej trzeba pamiętać o używaniu odżywek! Dziewczyny z wątku o kręconych włosach często stosują metodę OMO, czyli odżywka, mycie, odżywka, dzięki której nawet naturalne loki bardziej się kręcą
A tu jest całe podforum o lokach: https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=126
__________________
Zaplątana w ogniwka, czyli moja biżu

I książkowa wymianka
verha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 21:52   #310
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Nie słyszałam o tej metodzie W zasadzie to od jakiegoś czasu nie mam już odżywki i cały czas mi nie po drodze, żeby pójść i ją kupić... Dziwne, bo koło rossmana przechodzę prawie codziennie
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 22:00   #311
ollccia
Zadomowienie
 
Avatar ollccia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 497
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Moje loczki niestety wyjątkowo źle znosiły wszelkie próby sztucznego suszenia Znaczy może nie tyle moje loczki, co moje wyobrażenie o tym, jak te loczki powinny wyglądać A że ubzdurałam sobie, że muszę mieć na głowie idealne sprężynki, to w grę wchodziło tylko połączenie pianka+naturalne schnięcie. Na drugi dzień niestety moczenie nie pomagało, ale może to też zależy od struktury włosa. Ja mam dość jasne, proste, cienkie jak mgiełka, ale jednocześnie jest ich dużo, więc wyglądają na grube. Dlatego myślę, że każdy musi znaleźć swój sposób na dogadanie się z trwałą

Tak mi się jeszcze przypomniało, że równolegle ze mną trwałą zrobiła sobie jeszcze jedna dziewczyna na roku - brunetka z włosami do ramion. I nie wiem co ona z tą trwałą robiła (albo czego nie robiła), ale na głowie wiecznie miała kołtun i wyglądało na to, że wcale się tym nie przejmuje, albo takie było zamierzenie

Jeszcze taka mała anegdotka mi się przypomniała, nie do końca na temat
Kumpela mi kiedyś opowiadała, że w liceum miała w klasie mulatkę po afrykańskich przodkach. Dziewczyna włosy myła raz w miesiącu i był to całodzienny rytuał, bo żeby po wyschnięciu móc je w ogóle ujarzmić, wcierała w nie całą buteleczkę oliwki dla dzieci. Generalnie mogłaby ich nie myć przez pół roku i efekt byłby ten sam, ale to już by chyba małe przegięcie było Za to jak szła na basen, to miała poważne problemy z nurkowaniem, bo jej włosy w ogóle nie nasiąkały wodą i zawsze po wierzchu pływały

Edytowane przez ollccia
Czas edycji: 2011-08-24 o 22:05
ollccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-24, 22:33   #312
Sol89
Zadomowienie
 
Avatar Sol89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Józefów
Wiadomości: 1 465
GG do Sol89
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Włosy myję codziennie (używam pianki i lakieru, więc jak je zostawić na drugi dzień, robią się nieprzyjemne w dotyku) i zostawiam, żeby same wysychały (mam teorię, że wszelkie działanie ciepłem na włosy jest zUe), a że do tej pory częściowo nawijałam je na noc na wałki, więc nauczyłam się pamiętać, żeby iść się myć ileś tam wcześniej, żeby zdążyły wyschnąć (chociaż w zimie to jest rzeczywiście strasznie upierdliwe, zwłaszcza, że najbardziej lubię się myć tuż przed snem) więc z tym wszystkim nie byłoby raczej kłopotu (insza sprawa to odrosty, jakoś w ogóle o tym nie pomyślałam...)
A z odżywkami jestem w dziwnym związku, wiem, że są potrzebne, ale strasznie mnie irytuje takie mycie włosów 2 razy. Maski są fajne, nałoży się 2 razy w tygodniu i jest święty spokój

Ale te sprężynki... Ja nie chcę sprężynek Plan był taki, że robię trwałą, a po miesiącu mam grube loki To niewykonalne?
__________________
Sol89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 22:42   #313
ollccia
Zadomowienie
 
Avatar ollccia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 497
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Czy niewykonalne to nie wiem, ale po miesiącu masz trochę bardziej rozprostowane drobne loki Chyba, że tę trwałą będziesz na noc nawijać na duże wałki. Wtedy będziesz miała na bank duże loki, które się jeszcze do następnego mycia utrzymają Ale to i tak podwójna robota, bo z wałkami się nie rozstaniesz

Chyba, że ktoś ma inne doświadczenia w tej materii Ja piszę na podstawie własnych kłaków
ollccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 23:27   #314
Sol89
Zadomowienie
 
Avatar Sol89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Józefów
Wiadomości: 1 465
GG do Sol89
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

A gdyby tak zrobić trwałą na średnich wałkach (bo na grubych chyba zaraz by nie było jej widać)?
Ech, no to chyba będę musiała nauczyć się kochać moje wałki Ale przypuszczam, że i tak byłoby lepiej niż teraz - bo teraz to właściwie rosyjska ruletka, raz wyjdą, raz nie wyjdą, a po paru godzinach włosy i tak są już niemal rozprostowane (a nie daj Boże, żeby była wilgoć w powietrzu - wtedy są nie tylko rozprostowane, ale i sianowate). No i chyba wystarczyłaby im wtedy pianka? Bo lakieru nie znoszę (ale oczywiście używam)
__________________
Sol89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 01:20   #315
bizuteriaart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 364
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

A ja ścinam na prawie łyso i loków ni huhu ;D. Mam za to kudłatą żonę ze ślicznymi loczkami i dla mnie kręcone włosy u kobiety są ekstra ;D
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=413788
Tu znajdziecie moje sreberka
bizuteriaart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 10:13   #316
verha
Rozeznanie
 
Avatar verha
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 784
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Sol, a jakiej długości masz włosy? Bo ja zwykle ścinam tak, że mam włosy do brody i wtedy długo się nie rozkręcają. Jak miałam włosy dłuższe (takie jak na avku) i pokręcone na średnich wałkach, to bardzo szybko mi się porozkręcały, zostały takie fale- niby takie chciałam, ale to nie był dobry pomysł Poza tym jak się robi trwałą pierwszy raz, to też się szybciej rozlatuje- przynajmniej w moim przypadku tak było (jak jeszcze miałam proste włosy, to nie było mowy o lokówce ani papilotach, bo loki trzymały się pół godziny...)
__________________
Zaplątana w ogniwka, czyli moja biżu

I książkowa wymianka
verha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 14:13   #317
Sol89
Zadomowienie
 
Avatar Sol89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Józefów
Wiadomości: 1 465
GG do Sol89
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Trochę dłuższe niż do ramion (fryzjer oznajmił, że to już są włosy 'długie', co mnie trochę zdziwiło)
__________________
Sol89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 14:28   #318
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Ciekawe co by o moich powiedział
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 15:12   #319
franio
Zadomowienie
 
Avatar franio
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 039
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Z innej beczki.
Mam możliwość poprowadzenia jednorazowych warsztatów robienia biżuterii. To będzie mój debiut, nie mam zadnego doświadczenia w uczeniu innych. Mam wolność wyboru tematyki. Jak myślicie, co może cieszyć się większą popularnością? Podstawy biżuteryjne czyli składaki posrebrzano- szklane? Czy może zrobić jakiś wstęp wrappingu? Broszki z organzy? No sama nie wiem. Myślałam jeszcze o wykonaniu wyklejanych bransoletek z rzemieni z jakimis zawieszkami, takie są teraz chyba modne. Co myślicie?
Ile czasu potrzeba na takie warsztaty, żeby przekazać podstawy? Macie jakieś rady dla mnie?
Na pewno przejrzę sobie wątek dla zielonych, żeby zobaczyć o co początkujące najczęściej pytają..
__________________
robię biżu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336103
franio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-25, 15:18   #320
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Osobiście, jakbym miała się wybrać na taki kurs, to wybrałabym organzowe broszki Bo składaków nauczyłam się sama metodą prób i błędów. wire-wrapping- nie dla każdego, myślę, że to już coś dla osób, które coś liznęły z biżutowania. Podstawy biżuteryjne- nie mam pojęcia jak to rozumiesz Czy chodzi o wykład typu: to jest bigiel i to wsadzamy w ucho?
A broszki można połączyć z tymi rzemieniami Nie wiem ile czasu zajmuje taka broszka, ale jakby warsztaty trwały kilka godzin, to można by połączyć
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 15:24   #321
franio
Zadomowienie
 
Avatar franio
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 039
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Podstawy czyli "to jest szpilka, nawlekamy koralik, przekładkę a teraz robimy oczko czyli lupik" albo szczypce okrągłe służą do robienia oczek, a płaskie do zaciskania np zacisków
__________________
robię biżu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336103
franio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 19:17   #322
skidblandir
Rozeznanie
 
Avatar skidblandir
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 865
GG do skidblandir
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Cytat:
Napisane przez verha Pokaż wiadomość
W życiu nie czekałam, żeby mi włosy same wyschły
W życiu nie suszyłam moich loków (a takowe całkiem fajne posiadam) suszarką. I zawsze chodzę spać z mokrymi włosami. Więc jak widać - co kraj, to obyczaj

Cytat:
Napisane przez Martva Pokaż wiadomość
Ciekawe co by o moich powiedział
Że wypadasz poza skalę :P
__________________


Edytowane przez skidblandir
Czas edycji: 2011-08-25 o 19:19
skidblandir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 19:57   #323
verha
Rozeznanie
 
Avatar verha
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 784
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Jakby co- nie chodziło mi o to, że trzeba koniecznie je suszyć suszarką, tylko o to, że tak też można, jak komuś się nie chce czekać żeby same wyschły ale to chyba zależy od włosów i od tego czy loki są naturalne- ja jak swoich nie wysuszę całkowicie, to przylizują mi się do głowy i wyglądają gorzej niż przed umyciem...

Sol, jak masz długie włosy to prawdopodobnie Ci się szybciej rozkręcą, bo bardziej ciągną do ziemi ale najlepiej będzie jak pogadasz z fryzjerem, który może ocenić typ włosów itd. bo jak widzisz co osoba to inne wrażenia i zwyczaje
__________________
Zaplątana w ogniwka, czyli moja biżu

I książkowa wymianka
verha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 16:53   #324
diplofaza
Raczkowanie
 
Avatar diplofaza
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 433
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Wy też macie problemy z blogerem (kolejne;/). Nie mogę wstawiać zdjęć z komputera bezpośrednio...
__________________
biżuje
bloguje
facebookuje
diplofaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 16:56   #325
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Jak ok. 14.30 pisałam notkę to u mnie było wszystko ok. I to w nowym edytorze, bo w starym- albo ja nie umiem- albo nie da się wstawić kilku zdjęć na raz.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 17:34   #326
diplofaza
Raczkowanie
 
Avatar diplofaza
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 433
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Jak ok. 14.30 pisałam notkę to u mnie było wszystko ok. I to w nowym edytorze, bo w starym- albo ja nie umiem- albo nie da się wstawić kilku zdjęć na raz.
U mnie nie działa opcja "wybierz pliki" ;/ musiałam zrzucać zdjęcia na pisase i tym sposobem udało mi się wrzucić.
da się wstawić kilka zdjęć na raz, zaznaczasz kilka i dajesz otwórz i one tam są zaznaczone na niebiesko i potem dodaj wybrane
__________________
biżuje
bloguje
facebookuje
diplofaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 17:37   #327
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Tak jest w nowym edytorze. W starym trzeba było jedno zdjęcie po drugim. Dlatego po ostatniej awarii już powróciłam do nowego.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 17:58   #328
PiLLow
PiLLow Design
 
Avatar PiLLow
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 448
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

NIKT mnie dzisiaj nie pobije!!

Zrobiliśmy duż zakupy, wszystko wtachaliśmy do domu w pudełkach po owocach. Zabrałam się do zaległego szorowania garów (zaległego, bo skończył się płyn). Podchodzę więc do pudełka, biorę płyn, myję, myję, myję..hmmm...myślę sobie..ładnie pachnie ten płyn...jaki to ja właściwie kupiłam...zaglądam, patrzę na etykietkę i czytam "Żel pod prysznic z dodatkiem mleczka z migdałów i miodu"
PiLLow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 18:03   #329
E_W
Wtajemniczenie
 
Avatar E_W
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Opolszczyzna
Wiadomości: 2 693
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Cytat:
Napisane przez PiLLow Pokaż wiadomość
NIKT mnie dzisiaj nie pobije!!

Zrobiliśmy duż zakupy, wszystko wtachaliśmy do domu w pudełkach po owocach. Zabrałam się do zaległego szorowania garów (zaległego, bo skończył się płyn). Podchodzę więc do pudełka, biorę płyn, myję, myję, myję..hmmm...myślę sobie..ładnie pachnie ten płyn...jaki to ja właściwie kupiłam...zaglądam, patrzę na etykietkę i czytam "Żel pod prysznic z dodatkiem mleczka z migdałów i miodu"
Eeee tam - sąsiad sobie umył włosy płynem... do higieny intymnej
E_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 18:06   #330
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Koleżanka kuzynki podobno zaodżywkowała włosy kremem do depilacji... i też twierdziła, że ładnie pachnie.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-18 17:22:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:10.