Kłopot z Glyco-A :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-11, 20:11   #1
AnnHolland
Gość
 
Wiadomości: n/a

Kłopot z Glyco-A :(


Niedawno poradziłam kumpeli stosowanie Glyco-A, ponieważ tak jak ja miała problemy z cerą, a że mi pomogło to chciałam i dla niej dobrze. Jednak... po 5-6 dniach stosowania zaczeły pojawiać się na jej twarzy ogromne krosty ropne, bardzo bolące. Teraz już mija 10 dzień, a te zmiany owszem znikają, ale w ich miejsce pojawiają się kolejne. Kumpela twierdzi, że przy aplikacji Glyco-A jej nie piecze, tylko troche w miejscach ran. Wydrukowałam jej wizażowe publikacje dotyczące stosowania kwasów, sama podzieliłam się tym co wiem, więc mam pewność, że postępuje z nimi prawidłowo. Póki co jednak nie może poradzić sobie z buzią, jest gorzej niż było, a ja nie wiem co jej poradzić. U mnie ta kuracja przebiega zupełnie bezproblemowo i ... aż mi głupio wobec niej. Dziewczyny, czy zdarzyło wam się coś podobnego? A jeśli tak to po jakim czasie mineło? I jak sobie przez ten czas radziłyście z tymi zmianami? Pozdrawiam gorąco, zdruzgotana Ann
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-11, 21:25   #2
_Kitten_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 167
Re: Kłopot z Glyco-A :(

nie jestem pewna ale poszukaj artykułu o kwasach- tam zdaje mi się że czytałam coś takiego- że w pierwszym tygodniu-dwóch stosowania trądzik może się nasilić, ale nie nalezy odstawiać kremu tylko stosować dalej a stan skóry do miesiąca się poprawi. (a jest to spowodowane tym że wszystkie ukryte pryszcze wychodzą na wierzch, ale potem znikają a nowe się już nie tworzą).
_Kitten_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-15, 18:14   #3
AnnHolland
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Kłopot z Glyco-A :(

Dziekuje za wskazowke Wlasnie skonczylam czytanie na nowo wszystkich publikacji o kwasach i faktycznie takie zjawisko jest tam opisywane. Mam zatem inne pytanie... kumpela jest cala przez to popuchnieta i obolala, bo jak wspominalam wypryski sa duze i dosc bolace przy dotyku. Nie znacie moze jakichs sprawdzonych sposobow jak takie stany zalagodzic? Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-16, 08:08   #4
_Kitten_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 167
Re: Kłopot z Glyco-A :(

sprawdź maila i tam poczytaj.
_Kitten_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-22, 15:45   #5
AnnHolland
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Kłopot z Glyco-A :(

Kitten, niesamowicie Ci dziekuje Przebrnelam przez te lekture i naprawde wielu rzeczy sie dowiedzialam Jeszcze raz strasznie dziekuje za pomoc Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.