Co się dzieje z moimi włosami?? :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-31, 09:51   #1
emerka89
Raczkowanie
 
Avatar emerka89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 44

Co się dzieje z moimi włosami?? :(


Witam
Mam gęste włosy do pasa( a raczej miałam) grube i lśniące, od 5 lat codziennie używam prostownicy, przez 2 lata farbowałam włosy farbami Palette. Podczas codziennego mycia wypadał mi gora 1 włos.

Pare miesiecy temu postanowiłam sie zafarbować i kupiłam po raz pierwszy farbe garnier, od tego momentu stracilam polowe włosów, podczas mycia wypada ich ok. 20. jak rozczesze pasmo włosów to juz jest poplatane. Miałam falowane włosy a teraz sa proste po wysuszeniu, zaczełam stosowac produkty bez silikonów ale jeszcze gorzej było z rozczesywaniem, nie moge ich wogóle pokrecic bo paskudnie się łączą za 4 miesiace biorę ślub i jestem załamana aha i moje włosy nadal są błyszczące! nie wiem o co tu chodzi :| powinny być matowe skoro są zniszczone:/ skróciłam je z ok 10cm
emerka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 16:57   #2
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Co się dzieje z moimi włosami?? :(

poprostu palette Ci służyły a garnier je zniszczył. nie ma innego wytłumaczenia chyba ze poza zmianą farby zrobiłaś z włosami coś innego co mogłoby wpłynąc na ich stan, moze z prostownicą przesadziłaś? lub suszarką, możliwe tez ze to wina po prostu szamponu cyz odzywki.
jesli sylikony Ci pomagają to ich nie odstawiaj, kup sobie jakąś regenerującą maseczke np wax, taka zeby używac co tydzień
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 20:09   #3
wrily_curly
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 645
Dot.: Co się dzieje z moimi włosami?? :(

Próbowałaś olejowania, maseczek typu biovax? Masz długie włosy, mogą lubić silikony bo zabezpieczają przed uszkodzeniami, czynnikami zewnętrznymi.
A włosy wypadają Ci czy łamią się? Znaczy, widzisz cebulki w takim włosie który wypadł?
wrily_curly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 20:23   #4
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Co się dzieje z moimi włosami?? :(

najpierw 1 włos teraz 20 nie no tragedia. I jeszcze są błyszczące a powinny być matowe. Nie rozumiem troche Twojego problemu, nie masz problemów z wypadającymi włosami ani ze zniszczonymi tak więc o co chodzi ? Farbuj dalej Palette skoro Ci służyła i po problemie.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 20:28   #5
emerka89
Raczkowanie
 
Avatar emerka89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 44
Dot.: Co się dzieje z moimi włosami?? :(

własnie zaczynam od tygodnia olejowac włosy wypadają z cebulkami, nie wiem czy to normalne, czy szczotka moze je wyrywac? własnie zakupiłam TANGLE TEEZER.
emerka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 20:29   #6
Etasior
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Co się dzieje z moimi włosami?? :(

jestem za tym, że garnier Ci nie służy. Wlosy mogly się przyzwyczaić do jednej farby. Może spróbuj uzywac silnie regenerującej maseczki, dodatkowo tabletki (dobry jest vitapli) i chyba powinnaś zrezygnowac na jakiś czas z prostownicy i suszarki.
Etasior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 20:33   #7
Noa_
Zadomowienie
 
Avatar Noa_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z Kwiatu Bzu
Wiadomości: 1 039
Dot.: Co się dzieje z moimi włosami?? :(

myślę ,że to wina farby.Też kiedyś miałam bardzo gęste włosy ,po zastosowaniu szamponu koloryzującego (podobno mniejsze zło niż farba) włosy zaczęły mi lecieć na potęgę.Ten szampon tak mocno się "wgryzł",że aby się go pozbyć musiałam czekać aż odrosną naturalne włosy.I gdy już miałam trochę naturalnego odrostu ,tj.farbowane włosy nie dotykały skóry głowy to problem się skończył.
Zauważyłam przy tym swędzenie skóry głowy ,nie wiem czy Ty również ?
Noa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-31, 20:51   #8
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Co się dzieje z moimi włosami?? :(

Cytat:
Napisane przez emerka89 Pokaż wiadomość
własnie zaczynam od tygodnia olejowac włosy wypadają z cebulkami, nie wiem czy to normalne, czy szczotka moze je wyrywac? własnie zakupiłam TANGLE TEEZER.
Przepraszam że zapytam ale ile masz lat ? Chyba, ze robisz tutaj niezłą prowokację ?! A z czym mają wypadać ?! Normalnemu zdrowemu człowiekowi w ciągu jednego dnia wypada 100-120 włosów i oczywiście z cebulkami ! Jesli zauważasz bez cebulek tylko jakieś tak częsci włosa tzn. ze się łamią. I tak szczotka je może wyrwać ale jeśli czeszesz je delikatnie a nie szarpiesz to wyrywasz tyle te co i tak by same wypadły.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 09:08   #9
emerka89
Raczkowanie
 
Avatar emerka89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 44
Dot.: Co się dzieje z moimi włosami?? :(

Noa_ mnie tez swedzi gowa;/ mam nadzieje ze szybko przejdzie włosy farbowałam dokładnie 5 miesiecy temu:/

moniczka_90 wiem że wypadają, ale ja straciłam połowe włosów;(
emerka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 16:49   #10
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Co się dzieje z moimi włosami?? :(

Cytat:
Napisane przez emerka89 Pokaż wiadomość
Witam
Mam gęste włosy do pasa( a raczej miałam) grube i lśniące, od 5 lat codziennie używam prostownicy, przez 2 lata farbowałam włosy farbami Palette. Podczas codziennego mycia wypadał mi gora 1 włos.

Pare miesiecy temu postanowiłam sie zafarbować i kupiłam po raz pierwszy farbe garnier, od tego momentu stracilam polowe włosów, podczas mycia wypada ich ok. 20. jak rozczesze pasmo włosów to juz jest poplatane. Miałam falowane włosy a teraz sa proste po wysuszeniu, zaczełam stosowac produkty bez silikonów ale jeszcze gorzej było z rozczesywaniem, nie moge ich wogóle pokrecic bo paskudnie się łączą za 4 miesiace biorę ślub i jestem załamana aha i moje włosy nadal są błyszczące! nie wiem o co tu chodzi :| powinny być matowe skoro są zniszczone:/ skróciłam je z ok 10cm
stosujesz jakiś suplement wzmacniający wlosy??? to jest podstawa żeby przestały wypadać
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 12:42   #11
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Dot.: Co się dzieje z moimi włosami?? :(

A może to nie wina farby, tylko twojego organizmu nap. hormonów, stresu, osłabienia?

Edytowane przez andzelika666
Czas edycji: 2011-04-03 o 21:14
andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-03, 12:45   #12
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Co się dzieje z moimi włosami?? :(

Radzę nie czesać się szczotka tylko grzebieniem z szeroko rozstawionymi ząbkami i robic to delikatnie, nie szarpać. To tak na początek. I suplementuj organizm jakimiś tabletkami na włosy w aptece pani na pewno doradzi.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.