Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe. - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-05-01, 16:02   #1501
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Ja z samego zdjęcia widzę SN. Ale jak założy obcisłą bluzkę to pewnie wyjdzie jakiś inny typ.
Według mnie też SN. Ale faktycznie dość trudno określić po tym zdjęciu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 16:02   #1502
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Ja z samego zdjęcia widzę SN. Ale jak założy obcisłą bluzkę to pewnie wyjdzie jakiś inny typ.
Też to była moja pierwsza myśl.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 16:17   #1503
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Czekamy na lepsze zdjęcie.

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

A jak u was w kwestii Kibbe - zakupowych? Do mnie idzie sukienka, w której wyglądam jak petarda. Zamówiłam taką samą, ale w innym kolorze. I na tym koniec. Nie chcę już kupować byle szmatek, bo tanie i na promocji. Albo będę wyglądać jak petarda albo nie kupię wcale.

Mam mało bluzek, które dobrze podkreślają sylwetkę, ale noszę je głównie pod żakietem do pracy, to mi krzywdy nie robią. Za późno odkryłam baskinki i ich prawie nigdy nie ma w sklepach.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 16:19   #1504
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Czekamy na lepsze zdjęcie.

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

A jak u was w kwestii Kibbe - zakupowych? Do mnie idzie sukienka, w której wyglądam jak petarda. Zamówiłam taką samą, ale w innym kolorze. I na tym koniec. Nie chcę już kupować byle szmatek, bo tanie i na promocji. Albo będę wyglądać jak petarda albo nie kupię wcale.

Mam mało bluzek, które dobrze podkreślają sylwetkę, ale noszę je głównie pod żakietem do pracy, to mi krzywdy nie robią. Za późno odkryłam baskinki i ich prawie nigdy nie ma w sklepach.
Na mnie wiekszosc tanich szmatek z sieciowek typu Zara wyglada jakbym je znalazla w pobliskim smietniku.
Niestety budzetowa garderoba jest poza moim zasiegiem, bo ubrania ktore dobrze na mnie wygladaja i mi sie podobaja (w sensie sa w moim guscie) nigdy nie sa tanie.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 16:32   #1505
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Na mnie wiekszosc tanich szmatek z sieciowek typu Zara wyglada jakbym je znalazla w pobliskim smietniku.
Niestety budzetowa garderoba jest poza moim zasiegiem, bo ubrania ktore dobrze na mnie wygladaja i mi sie podobaja (w sensie sa w moim guscie) nigdy nie sa tanie.
Ja już nie kupuję marki własnej V by Very. Pewnie kojarzysz z UK. Kupiłam taką parę miesięcy temu https://media.littlewoods.com/i/litt...g=lw_clearance Kosztowała grosze i nie chciało mi się nawet odsyłać. Ona jest wręcz przezroczysta. Jak ją położysz nad lampą to materiał jest jak firanka. A wygląda normalnie na modelce. Chodzę w niej tylko po domu.

Właśnie przez to nie zamawiam z sieciówek online. Musiałabym pójść i zobaczyć co to za materiał. I z roku na rok jest coraz gorzej. W koszulach nie chodzę, ale jak widzę je w sklepach to wszystkie prześwitują. Musisz mieć pod nimi bokserkę.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 16:33   #1506
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88678978]Według mnie też SN. Ale faktycznie dość trudno określić po tym zdjęciu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

To była też moja pierwsza myśl. Ale obstawiałabym gdzieś w okolicach SN/SG, ewentualnie R.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
A jak u was w kwestii Kibbe - zakupowych? Do mnie idzie sukienka, w której wyglądam jak petarda. Zamówiłam taką samą, ale w innym kolorze. I na tym koniec. Nie chcę już kupować byle szmatek, bo tanie i na promocji. Albo będę wyglądać jak petarda albo nie kupię wcale.
Ja mam przerwę, bo nie mam za bardzo czasu na zakupy i przymiarki. I mam pełną szafę, więc skupiam się teraz na sprzedaniu tego, w czym nie chodzę.
Największy problem mam oczywiście z butami. Te co dobrze wyglądają, nie nadają się do chodzenia. Te co się nadają, nie wyglądają dobrze i pasują tylko do dżinsów, a tych mam 3 sztuki. To chyba mój naczelny problem pierwszego świata, zresztą żaliłam się już kiedyś w stosownym wątku.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 16:35   #1507
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To była też moja pierwsza myśl. Ale obstawiałabym gdzieś w okolicach SN/SG, ewentualnie R.



Ja mam przerwę, bo nie mam za bardzo czasu na zakupy i przymiarki. I mam pełną szafę, więc skupiam się teraz na sprzedaniu tego, w czym nie chodzę.
Największy problem mam oczywiście z butami. Te co dobrze wyglądają, nie nadają się do chodzenia. Te co się nadają, nie wyglądają dobrze i pasują tylko do dżinsów, a tych mam 3 sztuki. To chyba mój naczelny problem pierwszego świata, zresztą żaliłam się już kiedyś w stosownym wątku.
A zdecydowałaś czy jesteś light summer czy light spring? Pamiętam, że albo my nie mogłyśmy zdecydować albo sama nie byłaś pewna. Jak nie o ciebie chodzi to mnie zabij Ja byłam za light summer dla ciebie.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-01, 16:36   #1508
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Ja idę w jakość. Chce skompletować basicowa garderobę z dobrej jakości materiałów.
Jako, że nie chce wydawać więcej niż 300-400 zł miesięcznie, to trochę to potrwa, np marynarka która mi się podoba kosztuje 400 zł, więc już fundusze na dany miesiąc wyczerpany. Ale w sumie nigdzie mi się nie spieszy.


Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 16:41   #1509
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Ja mam problem z butami do biura. Szpilki u mnie odpadają, nie umiem w nich chodzić i plecy by mi odpadły. Nie chcę chodzić ciągle w balerinach, żeby nie wyglądać jak kaczka.

Wybrałam buty typu Mary Janes. Na słupku, z paskiem. Takie coś https://external-content.duckduckgo....jpg&f=1&nofb=1 Przechodzę w nich cały dzień, są eleganckie, pasują do wszystkiego. Ale w jesienne ulewy w nich chodzić nie będę.

Jakie botki / półbuty do biura byłyby fajne? Takie, żeby pasowały do sukienek i spodni. Uniwersalne. Będę musiała kupić jakieś buty na jesień bo mam tylko jedną parę kozaków, której nie zniszczyłam.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 16:43   #1510
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
A zdecydowałaś czy jesteś light summer czy light spring? Pamiętam, że albo my nie mogłyśmy zdecydować albo sama nie byłaś pewna. Jak nie o ciebie chodzi to mnie zabij Ja byłam za light summer dla ciebie.
Tak, dobrze pamiętasz Tkwię w tym miejscu już rok, więc wiele tu się nie zmieni. Zresztą pewnie jakbym poszła do profesjonalnej stylistki, to też mogłabym dostać różne "diagnozy". Chyba zresztą pisałam, że byłam raz na takiej usłudze, ale w systemie 6 typów (4 główne pory roku i 2 dodatkowe mieszanki wiosna-jesień i lato-zima) i pani określiła mnie jako typ zimny mieszany lato-zima. W jej drapowaniach też zresztą lepiej mi było w chłodnych odcieniach. No ale ten system wyklucza istnienie typów ciepło-chłodnych, a w SciArt większość jest właśnie taka, więc trudno to jakoś przenieść na systemy, które wykluczają istnienie tych miksów.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 16:57   #1511
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Tak, dobrze pamiętasz Tkwię w tym miejscu już rok, więc wiele tu się nie zmieni. Zresztą pewnie jakbym poszła do profesjonalnej stylistki, to też mogłabym dostać różne "diagnozy". Chyba zresztą pisałam, że byłam raz na takiej usłudze, ale w systemie 6 typów (4 główne pory roku i 2 dodatkowe mieszanki wiosna-jesień i lato-zima) i pani określiła mnie jako typ zimny mieszany lato-zima. W jej drapowaniach też zresztą lepiej mi było w chłodnych odcieniach. No ale ten system wyklucza istnienie typów ciepło-chłodnych, a w SciArt większość jest właśnie taka, więc trudno to jakoś przenieść na systemy, które wykluczają istnienie tych miksów.
A jesteś w stanie znieść czerń czy wyglądasz w niej tragicznie?
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-01, 17:01   #1512
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
A jesteś w stanie znieść czerń czy wyglądasz w niej tragicznie?
Nie potrafię tego ocenić. Na pewno nie jest to mój twarzowy kolor, zresztą od dawna już nie noszę jej przy twarzy. Ale czy to jest tylko "nie bardzo" czy "tragicznie" to nie wiem. O wiele łatwiej idzie mi ocenianie szminek, tutaj już potrafię bez wahania wskazać odcienie, w których mi tragicznie. Problem w tym, że te w których mi dobrze, bywają podawane jako raz dla LSu, a raz dla LSp.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 17:03   #1513
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Ja już nie kupuję marki własnej V by Very. Pewnie kojarzysz z UK. Kupiłam taką parę miesięcy temu https://media.littlewoods.com/i/litt...g=lw_clearance Kosztowała grosze i nie chciało mi się nawet odsyłać. Ona jest wręcz przezroczysta. Jak ją położysz nad lampą to materiał jest jak firanka. A wygląda normalnie na modelce. Chodzę w niej tylko po domu.

Właśnie przez to nie zamawiam z sieciówek online. Musiałabym pójść i zobaczyć co to za materiał. I z roku na rok jest coraz gorzej. W koszulach nie chodzę, ale jak widzę je w sklepach to wszystkie prześwitują. Musisz mieć pod nimi bokserkę.
Wlasnie m.in. z tego powodu skoro juz znalazlam 2-3 marki, ktore lubie, to bede sie ich trzymac.
Bo wiem, czego oczekiwac jesli chodzi o rozmiarowke i jakosc wykonania.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 17:09   #1514
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie potrafię tego ocenić. Na pewno nie jest to mój twarzowy kolor, zresztą od dawna już nie noszę jej przy twarzy. Ale czy to jest tylko "nie bardzo" czy "tragicznie" to nie wiem. O wiele łatwiej idzie mi ocenianie szminek, tutaj już potrafię bez wahania wskazać odcienie, w których mi tragicznie. Problem w tym, że te w których mi dobrze, bywają podawane jako raz dla LSu, a raz dla LSp.
Rozumiem

Ja za to nie wiem czy jestem ciemną czy prawdziwą zimą. I nie wiem jak to sprawdzić. Kolory ciemnej mi bardziej pasują, w ostrych też wyglądam świetnie. Ale ja nie mogę nosić żadnych pasteli. Nie ważne czy zimne czy ciepłe. Nawet te jasne, lodowate z zimowej paletki mi nie leżą. Jakiekolwiek pastele robią ze mnie konającą na raka. Mnie pasują tylko ciemne, wyraziste albo ostre, oczo..ebne kolory. 70% szafy to czerń.

Edytowane przez _medianoche
Czas edycji: 2021-05-01 o 17:10
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 17:15   #1515
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Rozumiem

Ja za to nie wiem czy jestem ciemną czy prawdziwą zimą. I nie wiem jak to sprawdzić. Kolory ciemnej mi bardziej pasują, w ostrych też wyglądam świetnie. Ale ja nie mogę nosić żadnych pasteli. Nie ważne czy zimne czy ciepłe. Nawet te jasne, lodowate z zimowej paletki mi nie leżą. Jakiekolwiek pastele robią ze mnie konającą na raka. Mnie pasują tylko ciemne, wyraziste albo ostre, oczo..ebne kolory. 70% szafy to czerń.
A właśnie metodą szminek? Te typy mają odcienie z różnych bajek.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 17:19   #1516
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
A właśnie metodą szminek? Te typy mają odcienie z różnych bajek.
To mnie najlepiej w ciemnej czerwieni i wszystkich porzeczkach. Której strony używasz do porównania szminek?
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 17:28   #1517
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
To mnie najlepiej w ciemnej czerwieni i wszystkich porzeczkach. Której strony używasz do porównania szminek?
Szukałam na różnych stronach, robiłam listy pomadek dla interesujących mnie typów i testowałam te dostępne, w przypadku droższych szukałam dupes.
The concept wardrobe ma dobrze odwzorowane przykładowe odcienie (ale bez konkretnych nazw).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tw.jpg (108,5 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dw.jpg (108,4 KB, 117 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 17:36   #1518
_hiver_
Kobieta zimowa
 
Avatar _hiver_
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 2 098
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Czekamy na lepsze zdjęcie.

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

A jak u was w kwestii Kibbe - zakupowych? Do mnie idzie sukienka, w której wyglądam jak petarda. Zamówiłam taką samą, ale w innym kolorze. I na tym koniec. Nie chcę już kupować byle szmatek, bo tanie i na promocji. Albo będę wyglądać jak petarda albo nie kupię wcale.

Mam mało bluzek, które dobrze podkreślają sylwetkę, ale noszę je głównie pod żakietem do pracy, to mi krzywdy nie robią. Za późno odkryłam baskinki i ich prawie nigdy nie ma w sklepach.
Kupiłam tylko niedużą szarobłękitną torebkę i mam zamiar pasującą marynarkę o prostym kroju dla FN na krótką uroczystość dzienną za kilka tygodni.
Zastanawiałam się później trochę nad FN i SN, w FN analizowałam np. krój płaszczy, bo oprócz prostych pasują mi wełniane o kroju szlafrokowym i znalazłam, że FN może lekko podkreślić talię w okryciach wierzchnich, w czymś bliżej ciała raczej nie.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To była też moja pierwsza myśl. Ale obstawiałabym gdzieś w okolicach SN/SG, ewentualnie R.



Ja mam przerwę, bo nie mam za bardzo czasu na zakupy i przymiarki. I mam pełną szafę, więc skupiam się teraz na sprzedaniu tego, w czym nie chodzę.
Największy problem mam oczywiście z butami. Te co dobrze wyglądają, nie nadają się do chodzenia. Te co się nadają, nie wyglądają dobrze i pasują tylko do dżinsów, a tych mam 3 sztuki. To chyba mój naczelny problem pierwszego świata, zresztą żaliłam się już kiedyś w stosownym wątku.
Też mam problem z butami i nie mogę chodzić do pracy w sportowych.
Kupiłam bardzo wygodne buty na lato przy okazji zakupu torebki , ale nie do noszenia razem, bo podobny kolor, skórzane klapki z zakrytymi palcami, jakby mokasyny bez pięty, ale mięciutkie, super wygodne.
__________________
📚 79/75 w 2023
109/100 w 2022
104/100 w 2021

_hiver_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 18:04   #1519
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Szukałam na różnych stronach, robiłam listy pomadek dla interesujących mnie typów i testowałam te dostępne, w przypadku droższych szukałam dupes.
The concept wardrobe ma dobrze odwzorowane przykładowe odcienie (ale bez konkretnych nazw).
To teraz już sama nie wiem. Chyba jestem daltonistką.

To jest czerwień, którą noszę https://external-content.duckduckgo....jpg&f=1&nofb=1

To jest błyszczyk, który noszę https://i.ytimg.com/vi/MGMTYzBOYq8/maxresdefault.jpg

A to jest odcień, w którym wyglądam jak petarda i zbieram komplementy https://licilasicdn.s3.amazonaws.com...3471.jpg?ver=3

Takich bardzo jasnych różowych to bym nie ruszyła, ale te porzeczkowe już tak.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-01, 18:29   #1520
_hiver_
Kobieta zimowa
 
Avatar _hiver_
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 2 098
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
To teraz już sama nie wiem. Chyba jestem daltonistką.

To jest czerwień, którą noszę https://external-content.duckduckgo....jpg&f=1&nofb=1

To jest błyszczyk, który noszę https://i.ytimg.com/vi/MGMTYzBOYq8/maxresdefault.jpg

A to jest odcień, w którym wyglądam jak petarda i zbieram komplementy https://licilasicdn.s3.amazonaws.com...3471.jpg?ver=3

Takich bardzo jasnych różowych to bym nie ruszyła, ale te porzeczkowe już tak.
Odcienie prawdziwej zimy
To jest pierwsza paleta odcieni, którą pokazała Chimay
Zgadza się tym bardziej, że moją paletą jako ciemnej zimy jest ta druga.
__________________
📚 79/75 w 2023
109/100 w 2022
104/100 w 2021


Edytowane przez _hiver_
Czas edycji: 2021-05-01 o 18:31
_hiver_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 18:39   #1521
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez _hiver_ Pokaż wiadomość
Odcienie prawdziwej zimy
To jest pierwsza paleta odcieni, którą pokazała Chimay
Zgadza się tym bardziej, że moją paletą jako ciemnej zimy jest ta druga.
Dzięki. Już robiłam z siebie daltonistę. Ja to bym najlepiej ucięła obie palety i zrobiła z tego swoją.

Ciemne wyraziste kolory od ciemnej zimy + ostre i oczo..ebne kolory prawdziwej zimy. Wywalić wszystkie jasne lodowate pastele i viola.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 18:54   #1522
kwiatowaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 32
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Przesyłam zdjęcia w bardziej obcislej bluzce. I dopiszę jeszcze moje wymiary, biodra 100 cm, biust 85, talia 69. Bardzo dziękuję wszystkim za dotychczasowe odpowiedzi IMG_20210501_194817_resize_54.jpgIMG_20210501_194746_resize_0.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kwiatowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 19:02   #1523
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez kwiatowaaa Pokaż wiadomość
Przesyłam zdjęcia w bardziej obcislej bluzce. I dopiszę jeszcze moje wymiary, biodra 100 cm, biust 85, talia 69. Bardzo dziękuję wszystkim za dotychczasowe odpowiedzi Załącznik 7747626Załącznik 7747627

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie to SN, ale ciekawi mnie co powiedzą dziewczyny. Wklejam koleżankę Scarlett do porównania
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 19:02   #1524
_hiver_
Kobieta zimowa
 
Avatar _hiver_
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 2 098
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Dzięki. Już robiłam z siebie daltonistę. Ja to bym najlepiej ucięła obie palety i zrobiła z tego swoją.

Ciemne wyraziste kolory od ciemnej zimy + ostre i oczo..ebne kolory prawdziwej zimy. Wywalić wszystkie jasne lodowate pastele i viola.
W kibbe też jest trochę zamieszania z kolorami ust, bo np. mojemu FN zalecają mocny makijaż i intensywną czerwień, ale łaskawie przyznają , że to zależy od rysów twarzy i te delikatniejsze mogą sobie pozwolić na bardziej naturalny makijaż .
Prawdziwa zima to Liv Tyler , gdzieś widziałam jej zdjęcie jako typ FN i miała zalecane intensywnie czerwone usta, ale odcień zbyt ciepły, lepiej by wyglądała w tych ciemnych owocowych odcieniach, które pokazywałaś
__________________
📚 79/75 w 2023
109/100 w 2022
104/100 w 2021

_hiver_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 19:17   #1525
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez _hiver_ Pokaż wiadomość
W kibbe też jest trochę zamieszania z kolorami ust, bo np. mojemu FN zalecają mocny makijaż i intensywną czerwień, ale łaskawie przyznają , że to zależy od rysów twarzy i te delikatniejsze mogą sobie pozwolić na bardziej naturalny makijaż .
Prawdziwa zima to Liv Tyler , gdzieś widziałam jej zdjęcie jako typ FN i miała zalecane intensywnie czerwone usta, ale odcień zbyt ciepły, lepiej by wyglądała w tych ciemnych owocowych odcieniach, które pokazywałaś
Ja miałam taki mały mind fuck, bo większość prawdziwych zim przedstawianych jest jako śnieżnobiałe brunetki o jasnych oczach. I jak im się przyjrzę na zdjęciach w Google to one wszystkie mają albo średnio-brązowe włosy albo są opalone. Nie są takie białe jak śnieg. Liv wygląda ładnie w czarnych włosach i bladej skórze. Wtedy czuję z nią "więź". Moje oczy są piwne, mam ciemnobrązowe włosy, jestem biała i się nie opalam. Najlepiej wyglądam jak się zafarbuję na czerń.

Napatrzyłam się na Anne Hathaway https://external-content.duckduckgo....jpg&f=1&nofb=1 i tu https://external-content.duckduckgo....jpg&f=1&nofb=1 I stwierdziłam, że to jest moja zimowa siostra. Ale wolę ją jak farbuje włosy na bardzo ciemny brąz albo czerń.

I jestem typem TR. U mnie szminka jak najbardziej wskazana. Francuski makijaż I najbardziej w TR lubię, że można poszaleć z biżuterią i nie będzie efektu choinki bożonarodzeniowej.

Co do tych szminek i FN to ja wolę taką FN Blake Lively w takim makijażu https://www.beautycrew.com.au/media/...akeup-tips.jpg niż w czerwonych ustach https://external-content.duckduckgo....jpg&f=1&nofb=1 W tym pierwszym wygląda według mnie korzystniej. Toni Garrn też jest chyba FN i lepiej jej jak nie nosi czerwonej szminki.

Edytowane przez _medianoche
Czas edycji: 2021-05-01 o 19:26
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 20:23   #1526
_hiver_
Kobieta zimowa
 
Avatar _hiver_
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 2 098
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Ja miałam taki mały mind fuck, bo większość prawdziwych zim przedstawianych jest jako śnieżnobiałe brunetki o jasnych oczach. I jak im się przyjrzę na zdjęciach w Google to one wszystkie mają albo średnio-brązowe włosy albo są opalone. Nie są takie białe jak śnieg. Liv wygląda ładnie w czarnych włosach i bladej skórze. Wtedy czuję z nią "więź". Moje oczy są piwne, mam ciemnobrązowe włosy, jestem biała i się nie opalam. Najlepiej wyglądam jak się zafarbuję na czerń.

Napatrzyłam się na Anne Hathaway https://external-content.duckduckgo....jpg&f=1&nofb=1 i tu https://external-content.duckduckgo....jpg&f=1&nofb=1 I stwierdziłam, że to jest moja zimowa siostra. Ale wolę ją jak farbuje włosy na bardzo ciemny brąz albo czerń.

I jestem typem TR. U mnie szminka jak najbardziej wskazana. Francuski makijaż I najbardziej w TR lubię, że można poszaleć z biżuterią i nie będzie efektu choinki bożonarodzeniowej.

Co do tych szminek i FN to ja wolę taką FN Blake Lively w takim makijażu https://www.beautycrew.com.au/media/...akeup-tips.jpg niż w czerwonych ustach https://external-content.duckduckgo....jpg&f=1&nofb=1 W tym pierwszym wygląda według mnie korzystniej. Toni Garrn też jest chyba FN i lepiej jej jak nie nosi czerwonej szminki.
Dokładnie , Blake nie pasuje ta czerwona szminka, a właśnie w takim odcieniu widziałam też Liv i dla niej zdecydowanie zbyt ciepły odcień, czasem mam wrażenie, że kiedy w danym sezonie jest modny jakiś odcień, to używają go różne typy kolorystyczne, czy pasuje, czy nie.

Anne to ciemna zima, na tych 2 zdjęciach ma dobrze dobrane szminki, nie są zbyt jaskrawe ani zbyt ciepłe. Również nie podoba mi się w jaśniejszych włosach, tylko w mocno ciemnych.

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

I jeszcze zrozumiałam, o co chodzi ze stylem etnicznym FN, wiem, dlaczego tak lubię biżuterię z kamieni, np. moja ulubiona bransoletka jest z krzemienia pasiastego. Nie pasują do mnie te cienkie łańcuszki ze złota czy srebra.
__________________
📚 79/75 w 2023
109/100 w 2022
104/100 w 2021

_hiver_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 20:25   #1527
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez _hiver_ Pokaż wiadomość
Dokładnie , Blake nie pasuje ta czerwona szminka, a właśnie w takim odcieniu widziałam też Liv i dla niej zdecydowanie zbyt ciepły odcień, czasem mam wrażenie, że kiedy w danym sezonie jest modny jakiś odcień, to używają go różne typy kolorystyczne, czy pasuje, czy nie.

Anne to ciemna zima, na tych 2 zdjęciach ma dobrze dobrane szminki, nie są zbyt jaskrawe ani zbyt ciepłe. Również nie podoba mi się w jaśniejszych włosach, tylko w mocno ciemnych.
Mnie najbardziej przerażał trend bardzo ciemnych, bordowych albo wpadający w śliwkę szminek. Chyba to było w 2016 roku, zaczęło się od wybiegów mody. I wtedy wszystkie jasne typy tak się malowały. Wyglądały jak zombie. Taka masakra https://www.beautycrew.com.au/media/...s-premiere.jpg i tu https://external-content.duckduckgo....jpg&f=1&nofb=1

A tu taka szminka pasująca do urody https://external-content.duckduckgo....jpg&f=1&nofb=1

Dlatego bez sensu trochę podążać za takimi kolorowymi trendami.

Tej dziewczynie FN pasują czerwone usta, ale ona jest chyba ciepłą wiosną https://assets.vogue.com/photos/5b56.../pass/HF_H.jpg

Jak piszesz o biżuterii to Blake Lively akurat dobrze dobiera biżuterią pod FN

Umę Thurman widzicie jako SD czy FN?

Edytowane przez _medianoche
Czas edycji: 2021-05-01 o 20:28
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 20:39   #1528
_hiver_
Kobieta zimowa
 
Avatar _hiver_
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 2 098
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej przerażał trend bardzo ciemnych, bordowych albo wpadający w śliwkę szminek. Chyba to było w 2016 roku, zaczęło się od wybiegów mody. I wtedy wszystkie jasne typy tak się malowały. Wyglądały jak zombie. Taka masakra https://www.beautycrew.com.au/media/...s-premiere.jpg i tu https://external-content.duckduckgo....jpg&f=1&nofb=1

A tu taka szminka pasująca do urody https://external-content.duckduckgo....jpg&f=1&nofb=1

Dlatego bez sensu trochę podążać za takimi kolorowymi trendami.

Tej dziewczynie FN pasują czerwone usta, ale ona jest chyba ciepłą wiosną https://assets.vogue.com/photos/5b56.../pass/HF_H.jpg

Jak piszesz o biżuterii to Blake Lively akurat dobrze dobiera biżuterią pod FN

Umę Thurman widzicie jako SD czy FN?
Dziewczyna, której pasuje ciemna szminka, to chyba ciemna zima.

Uma (uwielbiam w Kill Bill ) wg mnie to któryś typ dramatic, jest zbyt delikatna, wiotka jak na FN, ale nie jestem przekonana, czy soft dramatic.
__________________
📚 79/75 w 2023
109/100 w 2022
104/100 w 2021

_hiver_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 20:54   #1529
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez _hiver_ Pokaż wiadomość
Dziewczyna, której pasuje ciemna szminka, to chyba ciemna zima.

Uma (uwielbiam w Kill Bill ) wg mnie to któryś typ dramatic, jest zbyt delikatna, wiotka jak na FN, ale nie jestem przekonana, czy soft dramatic.
Jak najbardziej ciemna zima Mnie na wszystkich testach i analizach online wychodzi zawsze ciemna zima i nie mogę się przekonać do tej jaśniejszej palety prawdziwej zimy. Turkus mi nie pasuje, te wszystkie odcienie po lewej są tragiczne. I te kolory są jakieś dziwne, zdechłe i rozmyte. Mnie to bardziej wygląda na paletę dla lata niż zimy. Te kolory umarły. Ktoś tu coś dziwnie pokombinował https://external-content.duckduckgo....jpg&f=1&nofb=1

Tak na szmaragd, łuskowy, kobalt, wściekłe róże, czerwienie, wiśnie, ostre ciemne fiolety, biskupi itd. Nie dla wszystkich jasnych pasteli i tych dziwnych rozmytych kolorów z paletki wyżej.

O Umę widziałam kłótnię na reddicie. Część była za FN, część za SD.

Tu w bikini https://external-content.duckduckgo....jpg&f=1&nofb=1

W podkreślającej sylwetkę sukience https://s.blogcdn.com/www.mydaily.co...11/umamain.jpg
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 21:13   #1530
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To była też moja pierwsza myśl. Ale obstawiałabym gdzieś w okolicach SN/SG, ewentualnie R.
Ja podobnie
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-17 16:46:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:53.