Świeży wygląd , pastelowe kolory. Jak uzyskać ? - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-12, 19:58   #2971
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
dziękuję

-a co do tuszu, to moim faworytem jest max factor 2000 calorie
ale miałam też ten Colosal Maybelline i też mi się wydawał równie dobry,
kiedys jeszcze były z Loreal takie tusze, chyba Longitude się nazywały czy jakos tak, ale to dawno temu, jednak przez pewien czas był dla mnie najlepszy uwielbiałam go, malował mi rzęsy na kilometr
a ostatnio widziałam raklamę tuszu chyba Astor taki duuuży tusz, (kurcze nie pamietam nazwy)

za to nie lubię tych z plastikową szczoteczką, jak ten zielony z Maybelline Define-a-lash ni jak nie umiałam sie nim malować, nie rozdzielał rzęs itd, napewno juz podobnego nie kupię, szkoda kasy dla mnie
O właśnie chcę jeszcze wypróbować tego Max Factora (u mojej koleżanki dawał taki ładny naturalny efekt-przy oczywiście delikatnej warstwie). L'Oreal o którym pisałam ma właśnie taką plastikową szczoteczkę i dla mnie super. Define-a-lash miałam, ale akurat ta szczoteczka jest tak dziwnie wyprofilowana, że ciężko nią było malować. Kiedyś moim faworytem był Wonder lash z Oriflame. W sumie nie wiem czemu go odstawiłam...
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 20:15   #2972
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Nie wiem czy już znacie tego bloga, ja właśnie na innym wątku się natknęłam na adres i jestem zauroczona

http://mungolife.blogspot.com
boska a jaka szafaaa

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
Hmm zjadłam już prawie całe opakowanie. Powiem Ci, że trzymam się diety, ale mam napady wilczego głodu czasami i wtedy nawet tabletki nie pomagają ale wydaje mi się, że normalnie są jak najbardziej ok. Zapłaciłam za 100 tabletek 13,99 zł

O ile się nie mylę widziałam taki szary szal w panterkę u siebie w mieście

Nie ma za co!
Ja tak samo! Przez wakacje przywaliłam z 5 kg ...

O jeeej! Ogromne gratulacje! A suknia śliczna! Podobają mi się właśnie takie z gładką górą i 'pofalowanym' dołem

Coś mnie od wczoraj gardło pobolewa i mam suchy kaszel. Prawie płuca wypluwam ech. Jeszcze wyrosło mi coś wielkiego na skroni i boli bardzo. Mam cichą nadzieję, że zniknie jak najszybciej.

I takie małe pytanko. Jakich tuszy do rzęs używacie? Bo ja przetestowałam już sporo i moim typem nr 1 jest Telescopic Carbon black z L'Oreala. Rewelacyjny wg mnie tusz [udaje mi się go kupić za 30 zł ], ale teraz stwierdziłam, że ta wersja jest zbyt czarna i nie pasuje do mojego naturalnego wyglądu zakupiłam Maybelline Great lash i jestem średnio zadowolona..jest delikatniejszy, ale te rzęsy są takie "suche" Może jak zgęstnieje to będzie lepszy [miałam go już kiedyś i właśnie było tak samo]. Chciałabym jeszcze wypróbować Colossal volume z Maybelline. Niby ma dobre oceny w KWC no ale...

Ale się rozpisałam
a gdzie dokładniej? w jakim sklepie?
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 20:22   #2973
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez Naaataaaleczkaaa Pokaż wiadomość
a gdzie dokładniej? w jakim sklepie?
Widziałam go w małym sklepiku koło siebie i jeszcze na takim jakby stoisku przy jednej z głównych ulic Wrocławia nigdy się mu nie przyglądałam z bliska, ani nie miałam w rękach, ale wydaje się przypominać ten co ma na szyi właśnie dziewczyna z blogu powyżej Ceny też nie znam niestety ale jak będę w pobliżu to spytam.
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 20:22   #2974
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
Nie ma za co!
Ja tak samo! Przez wakacje przywaliłam z 5 kg ...
a nawet mi nie mów o tych kilogramach cała robota na nic ... teraz trzeba na nowo. Szkoda tylko, że w klasie maturalnej nie mam na nic czasu... nawet nie wiem kiedy się wziąć za prezentację maturalną
Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
Chciałabym jeszcze wypróbować Colossal volume z Maybelline. Niby ma dobre oceny w KWC no ale...

Ale się rozpisałam
ja mam Colossal i w sumie jestem z niego zadowolona. Chyba kupię , go ponownie, bo już taka resztka mi została. Jak chcesz to w weekend mogę się pobawić tuszem i aparatem i wstawić zdjęcia przed i po zobaczymy co mi z tego wyjdzie
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 20:41   #2975
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez Moni_sss91 Pokaż wiadomość
a nawet mi nie mów o tych kilogramach cała robota na nic ... teraz trzeba na nowo. Szkoda tylko, że w klasie maturalnej nie mam na nic czasu... nawet nie wiem kiedy się wziąć za prezentację maturalną

ja mam Colossal i w sumie jestem z niego zadowolona. Chyba kupię , go ponownie, bo już taka resztka mi została. Jak chcesz to w weekend mogę się pobawić tuszem i aparatem i wstawić zdjęcia przed i po zobaczymy co mi z tego wyjdzie
Ja odkąd pamiętam chciałam przytyć, bo zawsze miałam niedowagę i byłam bardzo szczupła. No taak...aż do tych wakacji. Serwowałam sobie takie posiłki, że mi się odbiły na mojej figurze. Jedyny plus tego wszystkiego to to, że bardzo zmniejszył mi się cellulit! I nie robiłam w tym kierunku NIC! Przeżyłam szok, jak któregoś dnia stanęłam przed lustrem i... cellulitu prawie nie było Nie miałam jakiś ogromnych z nim problemów, ale denerwował mnie jednak, bo był mimo wszystko widoczny. A teraz nie mogę się napatrzeć na moje uda!

Ojj wiem co przeżywasz..kilka miesięcy temu miałam to samo. Chociaż, może wstyd się przyznać, ale prezentację maturalną zaczęłam robić na jakieś hmm może 10 dni przed maturą. Ale jak widać zdałam ładnie hehe Napewno dasz radę

Bardzo byłabym wdzięczna za te zdjęcia!
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.

Edytowane przez effectt
Czas edycji: 2009-11-12 o 20:42
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 21:17   #2976
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Ja używam tego tuszu -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...sz-do-rzes.htm I nie wiem, dlaczego ma takie złe oceny - pewnie dziewczyny spodziewały się po nim czegoś innego, dla mnie jest idealny. Nie lubię, kiedy za bardzo widać, że moje rzęsy są mocno umalowane - ten tusz je ładnie rozdziela i wydłuża, przy czym wyglądają bardzo naturalnie - nie widać, że coś mam na rzęsach.
Ale w sumie to zależy od tego, czego ktoś potrzebuje...
Meell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 22:31   #2977
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
Chciałabym jeszcze wypróbować Colossal volume z Maybelline. Niby ma dobre oceny w KWC no ale...
Ja mam ten tusz, wg. mnie jest okej, ale strasznie nie podoba mi się jego zapach. W ogóle staram się różne tusze kupować, więc pewnie już do niego nie wrócę, nie w najbliższym czasie, ale generalnie jest spoko
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 05:48   #2978
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
O właśnie chcę jeszcze wypróbować tego Max Factora (u mojej koleżanki dawał taki ładny naturalny efekt-przy oczywiście delikatnej warstwie). L'Oreal o którym pisałam ma właśnie taką plastikową szczoteczkę i dla mnie super. Define-a-lash miałam, ale akurat ta szczoteczka jest tak dziwnie wyprofilowana, że ciężko nią było malować. Kiedyś moim faworytem był Wonder lash z Oriflame. W sumie nie wiem czemu go odstawiłam...
wlasnie to tez jest moj ulubiony tusz

setna strona
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 07:28   #2979
wiefiulecka
Zadomowienie
 
Avatar wiefiulecka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 918
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Mój pierwszy post na tym wątku
Witam wszystkie wizażanki !

jak wszystkie no to i ja


Włosy
Długie już prawie idealnym stanie . Blond ze złotymi pasemkami. Naturalne.
Jestem z nich strasznie zadowolona, dużo się nad nimi napracowałam i widać efekty .

Cera
Mieszana, tłusta. Trochę z nią problemów mam ale pracuję nad tym : koniec z chipsami (zauważyłam ,że od kiedy nie jem chipsów moja cera staje się niemal idealna, szkoda ,że do nich wracam )

Makijaż
Staram się nie przesadzać. Podkład, puder sypki matujący, róż, czasami kredka i tusz
Figura
Zabieram się do roboty od soboty (jadę kupić hula-hop).
postanowienia:
  1. Minus 8-7 cm w talii.
  2. Koniec z boczkami

Styl
Kiedyś lubiłam styl sportowy, który za nic w świecie do mnie nie pasuje wyglądałam po prostu fatalnie . Mam jeszcze trochę takich ciuszków ale pomału zmieniam swoją szafę!

Dieta
Nie jem chipsów i kończę z czekoladą . Jak widać chipsy to największy wróg dla mojego ciała.

Paznokcie
Jestem z nich bardzo zadowolona. Jak dla mnie są idealne . Wyglądają niemal jak tipsy .

Do kupienia
  1. Puder sypki My Secret
  2. Podkład Stay Matt Rimmel
  3. Kredka do oczu Essence
  4. Puder brązujący w kamieniu Essence z limitowanki.
  5. Róż
  6. Pędzel do pudru
  1. Torba pudrowy róż
  2. Dłuższa tunika
  3. Jeansowe legginsy
  4. Kolczyki
  5. Portfel
  6. Pasek na talię
Teraz tylko pozostał problem z finansami na to wszystko .
__________________
małymi krokami do celu



www.KarmimyPsiaki.pl

www.pustamiska.pl

www.pajacyk.pl
wiefiulecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 13:52   #2980
alalajna
Raczkowanie
 
Avatar alalajna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 94
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

jak będziesz następnym razem robiła zakupy, kup sobie jakieś bluzeczki, sweterki w takich właśnie pastelowych kolorach, do tego zwracaj uwagę na buty, żeby zawsze były czyste, kup ładną biżuterię i dbaj o włosy, żeby zawsze były uczesane
__________________
Odkryję moje drugie Ja
alalajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 14:12   #2981
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Dziewczyny muszę się Wam trochę pożalić. Zachorowałam i leżę z 38 stopniową gorączką, bólem stawów i głowy nici z mojego świeżego wyglądu narazie. Łażę z załzawionymi oczami i wogóle nieciekawie ze mną. A w przyszłym tyg. 2 kolokwia...przez ten stan nic mi do głowy nie wchodzi.. chyba się wybiorę do lekarza, bo coś nie widzę się za dwa dni

Zaczęłam dbać o włosy. Kupiłam zachwalany szampon i maskę z Herbal Essences Hello hydration [szampon wypróbuję w najbliższym czasie, maski już używałam i jest super] oraz odżywkę bez spłukiwania z Pantene do włosów kręconych. I przestałam prostować włosy! Strasznie jestem z tego powodu zadowolona, bo byłam uzależniona od prostownicy. A teraz nie mogę się napatrzeć na moje coraz zdrowsze włosy

Na zakupy w końcu nie poszłam. Jakoś nie mam humoru. Czekam na odpowiedni moment
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 14:20   #2982
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 238
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Włosy
Długie, jasnobrązowe,falowane. Jestem z nich zadowolona. Po każdym myciu nakładam odżywkę, a raz w tygodniu maskę. Dzięki temu są błyszczące. Nie są zniszczone,staram się je prostować jak najrzadziej, bo zazwyczaj dobrze mi się układają. Nigdy ich nie suszę, a na noc związuję w warkocz. Planuję je przyciemnić.

Cera
jest tłusta, mam kilka krostek. Codziennie robię sobie maseczkę z drożdży i piję bratek i mam nadzieję, że pozbędę się wszystkiego.

Makijaż
na co dzień używam pudru, korektora,tuszu do rzęs i pomadki lub błyszczyka. Czasami róż i cienie. Na imprezy uwielbiam smokey eyes, czarny eyeliner itp.

Figura
jestem z niej zadowolona. Przy wzroście 165 cm ważę 49/50 kg. Mimo wszystko chciałabym mieć większy biust (mam 70B) i tyłek, może dlatego, że uwielbiam Beyonce i Kim Kardashian. Codziennie ćwiczę.

Dieta
Staram się odżywiać zgodnie z moją grupą krwi.

Paznokcie
Jestem z nich bardzo zadowolona. Są błyszczące i mocne. Czasami używam odżywki.
weronika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 15:04   #2983
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

to teraz ja o sobie napisze

włosy
do łopatek, brązowe, całe naturalnie kręcone, końcówki regularnie podcinam, (już) nie prostuję, stosuję odżywkę przy rozczesywaniu, a do stylizacji jedwab i piankę, muszę jeszcze zaopatrzyć się w olej kokosowy, bo dziewczyny zachwalają i polecają

cera
mieszana, policzki suche, strefa T świecąca, ogólnie nie mam problemów, trądzik był ale na szczęście odszedł w zapomnienie, rzadko używam jakiś kremów do mycia bo podrażniają mi cerę, od czasu do czasu używam tonika

makijaż

używam pudru w kamieniu żeby się nie świecić, kredki czarnej, tuszu, pomadki i kulek rozświetlających, nie maluję się cieniami bo nie lubię, rzadko eyeliner, albo kolorowe kreski

figura
jak najbardziej mi odpowiada, 170 cm waga 50 kg, płaski brzuch, szczupłe długie nogi, 75 B (ale się zachwaliłam )

dieta
ogólnie jem wszystko mam bardzo szybką przemianę materii i nie mam problemu z tyciem, ale staram się nie jeść chipsów

paznokcie
raz długie i ładne, później się połamią, zapuszcze, nosze długie, połamią i tak w kółko

styl
staram się wyglądać dziewczęco/kobieco
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 15:30   #2984
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
Widziałam go w małym sklepiku koło siebie i jeszcze na takim jakby stoisku przy jednej z głównych ulic Wrocławia nigdy się mu nie przyglądałam z bliska, ani nie miałam w rękach, ale wydaje się przypominać ten co ma na szyi właśnie dziewczyna z blogu powyżej Ceny też nie znam niestety ale jak będę w pobliżu to spytam.
możesz sobie oszczędzic zachowu, bo nie jestem z okolic wroclawia, ale dziekuje

Cytat:
Napisane przez weronika7 Pokaż wiadomość
Włosy
Długie, jasnobrązowe,falowane. Jestem z nich zadowolona. Po każdym myciu nakładam odżywkę, a raz w tygodniu maskę. Dzięki temu są błyszczące. Nie są zniszczone,staram się je prostować jak najrzadziej, bo zazwyczaj dobrze mi się układają. Nigdy ich nie suszę, a na noc związuję w warkocz. Planuję je przyciemnić.

Cera
jest tłusta, mam kilka krostek. Codziennie robię sobie maseczkę z drożdży i piję bratek i mam nadzieję, że pozbędę się wszystkiego.

Makijaż
na co dzień używam pudru, korektora,tuszu do rzęs i pomadki lub błyszczyka. Czasami róż i cienie. Na imprezy uwielbiam smokey eyes, czarny eyeliner itp.

Figura
jestem z niej zadowolona. Przy wzroście 165 cm ważę 49/50 kg. Mimo wszystko chciałabym mieć większy biust (mam 70B) i tyłek, może dlatego, że uwielbiam Beyonce i Kim Kardashian. Codziennie ćwiczę.

Dieta
Staram się odżywiać zgodnie z moją grupą krwi.

Paznokcie
Jestem z nich bardzo zadowolona. Są błyszczące i mocne. Czasami używam odżywki.
jak znaleźć te diety dobrane do grupy krwi?
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 15:42   #2985
Trista
Rozeznanie
 
Avatar Trista
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 775
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez Naaataaaleczkaaa Pokaż wiadomość

jak znaleźć te diety dobrane do grupy krwi?

np. tu
__________________
***Nie umiem Cię pocieszyć kiedy patrzysz w przeszłość
Ale mogę wziąć dobre wino i pójść tańczyć w deszczu z Tobą***
Trista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 16:42   #2986
Inka_
Zadomowienie
 
Avatar Inka_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 571
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez Inka_ Pokaż wiadomość
zakupiłam dziś:
* balsam do ciała
* t-shirt (Crop) - 29,99
* czarny cardigan (FF) - 59.99
Zakupów część druga (w dwa dni wydałam niemal połowe swojego kieszonkowego)
* róż do policzków + pędzel
* puder prasowany
* krem tonujący
* odżywka do paznokci + pilniczek

Do kupienia
* jeansowe legginsy
* szary t-shirt/tunika
* szary cardigan za pupę
* jakaś biżuteria (wisiorek z serduszkiem, 2-3 bransoletki)


Cytat:
Napisane przez Naaataaaleczkaaa Pokaż wiadomość
boska a jaka szafaaa
Świetny blog, a szafa przeboska
__________________
.

Edytowane przez Inka_
Czas edycji: 2009-11-13 o 16:44
Inka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 18:17   #2987
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez weronika7 Pokaż wiadomość
Włosy
Długie, jasnobrązowe,falowane. Jestem z nich zadowolona. Po każdym myciu nakładam odżywkę, a raz w tygodniu maskę. Dzięki temu są błyszczące. Nie są zniszczone,staram się je prostować jak najrzadziej, bo zazwyczaj dobrze mi się układają. Nigdy ich nie suszę, a na noc związuję w warkocz. Planuję je przyciemnić.

Cera
jest tłusta, mam kilka krostek. Codziennie robię sobie maseczkę z drożdży i piję bratek i mam nadzieję, że pozbędę się wszystkiego.

Makijaż
na co dzień używam pudru, korektora,tuszu do rzęs i pomadki lub błyszczyka. Czasami róż i cienie. Na imprezy uwielbiam smokey eyes, czarny eyeliner itp.

Figura
jestem z niej zadowolona. Przy wzroście 165 cm ważę 49/50 kg. Mimo wszystko chciałabym mieć większy biust (mam 70B) i tyłek, może dlatego, że uwielbiam Beyonce i Kim Kardashian. Codziennie ćwiczę.

Dieta
Staram się odżywiać zgodnie z moją grupą krwi.

Paznokcie
Jestem z nich bardzo zadowolona. Są błyszczące i mocne. Czasami używam odżywki.
I masz na to wszystko czas?
Codziennie gimnastyka, maseczki na włosy, twarz.?
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 18:56   #2988
stokrotka159
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka159
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 365
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Według mnie jeżeli stara se pewne rzeczy robić codziennie to nabiera się systematyczności i wtedy jest łatwiej ze znalezieniem czasu przynajmniej ja tak mam
stokrotka159 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 19:01   #2989
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez wiefiulecka Pokaż wiadomość
Mój pierwszy post na tym wątku
Witam wszystkie wizażanki !

jak wszystkie no to i ja

Włosy
Długie już prawie idealnym stanie . Blond ze złotymi pasemkami. Naturalne.
Jestem z nich strasznie zadowolona, dużo się nad nimi napracowałam i widać efekty .

Cera
Mieszana, tłusta. Trochę z nią problemów mam ale pracuję nad tym : koniec z chipsami (zauważyłam ,że od kiedy nie jem chipsów moja cera staje się niemal idealna, szkoda ,że do nich wracam )

Makijaż
Staram się nie przesadzać. Podkład, puder sypki matujący, róż, czasami kredka i tusz
Figura
Zabieram się do roboty od soboty (jadę kupić hula-hop).
postanowienia:
  1. Minus 8-7 cm w talii.
  2. Koniec z boczkami
Styl
Kiedyś lubiłam styl sportowy, który za nic w świecie do mnie nie pasuje wyglądałam po prostu fatalnie . Mam jeszcze trochę takich ciuszków ale pomału zmieniam swoją szafę!

Dieta
Nie jem chipsów i kończę z czekoladą . Jak widać chipsy to największy wróg dla mojego ciała.

Paznokcie
Jestem z nich bardzo zadowolona. Jak dla mnie są idealne . Wyglądają niemal jak tipsy .

Do kupienia
  1. Puder sypki My Secret
  2. Podkład Stay Matt Rimmel
  3. Kredka do oczu Essence
  4. Puder brązujący w kamieniu Essence z limitowanki.
  5. Róż
  6. Pędzel do pudru
  1. Torba pudrowy róż
  2. Dłuższa tunika
  3. Jeansowe legginsy
  4. Kolczyki
  5. Portfel
  6. Pasek na talię
Teraz tylko pozostał problem z finansami na to wszystko .
moja wish lista też taka długa, mam nadzieje, że z okazji świąt przybędzie gotówki
póki co mam tylko na jakąś tunikę albo sukienke, legginsy żeby kupić na kuzynki 18, skórzane rękawiczki i szaliczek w panterkę. i musze kupic peeling, to takie najpotrzebniejsze, reszta musi poczekac


Cytat:
Napisane przez stokrotka159 Pokaż wiadomość
Według mnie jeżeli stara se pewne rzeczy robić codziennie to nabiera się systematyczności i wtedy jest łatwiej ze znalezieniem czasu przynajmniej ja tak mam
dokładnie, to w końcu wchodzi poprostu w nawyk
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 20:24   #2990
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

to ja też chcę

włosy
jasny blond z refleksami, sięgają do zapięcia stanika.
nigdy nie prostowane, nie farbowane itp - nie ma potrzeby
codziennie je myję + odżywka, wax raz w tygodniu. Końcówki podcina mi mama ( i mam pewność, że mówiąc 'tylko 3cm!' faktycznie będzie tyle, a nie 15 ).

cera
maseczka + peeling enzymatyczny raz w tygodniu,
maść ichtiolowa na niespodzianki ;-)
używam tylko aptecznych kosmetyków,
regulacja brwi + henna raz w miesiącu u kosmetyczki,
makijaż - obowiązkowo kreska eyelinerem na górnej powiece

ciało
codzienne wcieranie balsamu (nawilżające, ujędrniające itp. ), czasem oliwka,
peeling raz w tygodniu,
paznokcie zawsze muszę mieć wymalowane ( u stóp też ),
ćwiczę (prawie) codziennie + basen raz w tygodniu.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 20:32   #2991
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
peeling enzymatyczny raz w tygodniu
jakiego używasz?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 20:37   #2992
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
jakiego używasz?
z Dermiki
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 20:38   #2993
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
z Dermiki
dobry jest? w jakiej cenie?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 20:46   #2994
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

ok,ok. melduję, że ruszyłam mój szanowny tyłek 8minABS , 20 min hula hop , i takie różne wymachy/podnoszenie nóg

u fryzjera też byłam. wszystko ładnie pięknie, tylko grzywka nei chce się na boku trzymać ale ja ją jeszcze jakoś przykleję na bok ^^
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 20:47   #2995
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

co to ABS ?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 20:48   #2996
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
dobry jest? w jakiej cenie?
mogę się mylić, ale o ile dobrze pamiętam - około 30zł.
dobry, nie podrażnia mnie i to jest dla mnie najważniejsze ;]
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 20:50   #2997
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
co to ABS ?
8 min to takie zestawy ćwiczeń, każdy filmik jest na coś innego . ABS jest na mięśnie brzucha, strech rozciąganie, legs na nogi, i jeszcze jakieś są. Wpisz sobie na youtube 8 min abs

edit: już wiem jakie jeszcze są arms na ramiona i buns na pośladki
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 21:02   #2998
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

dzięki , ćwiczenia przydadzą mi się

a ja chyba przerzucę się na peelingi enzmatyczne bo te mechaniczne jakoś źle działają na moją cere
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 21:12   #2999
Karlain
Rozeznanie
 
Avatar Karlain
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 950
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
Dziewczyny muszę się Wam trochę pożalić. Zachorowałam i leżę z 38 stopniową gorączką, bólem stawów i głowy nici z mojego świeżego wyglądu narazie. Łażę z załzawionymi oczami i wogóle nieciekawie ze mną. A w przyszłym tyg. 2 kolokwia...przez ten stan nic mi do głowy nie wchodzi.. chyba się wybiorę do lekarza, bo coś nie widzę się za dwa dni

Zaczęłam dbać o włosy. Kupiłam zachwalany szampon i maskę z Herbal Essences Hello hydration [szampon wypróbuję w najbliższym czasie, maski już używałam i jest super] oraz odżywkę bez spłukiwania z Pantene do włosów kręconych. I przestałam prostować włosy! Strasznie jestem z tego powodu zadowolona, bo byłam uzależniona od prostownicy. A teraz nie mogę się napatrzeć na moje coraz zdrowsze włosy

Na zakupy w końcu nie poszłam. Jakoś nie mam humoru. Czekam na odpowiedni moment

kuruj się, zdrówka Ci życzę

a ta maska ....oj jak zachwalana to muszę kupić
Karlain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 22:00   #3000
Inka_
Zadomowienie
 
Avatar Inka_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 571
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

http://www.youtube.com/watch?v=rDbEB...eature=channel
Czego używa ta dziewczyna w 4:32 minucie filmiku?
__________________
.
Inka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-17 16:29:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:06.