Świeży wygląd , pastelowe kolory. Jak uzyskać ? - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-17, 19:17   #3181
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Najbardziej bym chciała mieć takie ładne pazurki żebym ich wcale nie musiała malować. Taki zresztą sobie postawiłam cel!! Najbardziej lubie bezbarwny lakier, lub pudrowo różowy ale taki nie kryjący. Właśnie poluje na taki. Musze sie wybrać do natury, i pogrzebac przy szafie Essence.
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 19:19   #3182
Alda40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Wydaje mi się, że już zrobiłaś krok w dobrym kierunku, bo dostrzegasz, że możesz coś poprawić w swoim wyglądzie. I niech to nie będą Twoje włosy, chyba że masz problem z przetłuszczaniem, wypadaniem czy łamliwością. A skoro wyglądają jak pasemka i nie są matowe, to na pewno błyszczy w nich kilka słonecznych refleksów. Nad takimi efektami pracują styliści, a u Ciebie szczęściaro- natura. Co do czystej zdrowej cery, nic nie zastąpi codziennej higieny. Może jeszcze pomyśl o wizycie u dermatologa albo kosmetyczki. A nowe szmatki to zawsze wydatek, dlatego proponuję zakupy z kimś życzliwym i mającym dobry gust. Wtedy, być może, ktoś o Tobie będzie myślał tak samo, jak Ty o tej dziewczynie. Naśladownictwo jest największym komplementem, ale niech nie będzie bezkrytyczną kalką.
Alda40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 19:24   #3183
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

takim różowawym, jasnym z wibo bardzo mi się podobają takie delikatne paznokcie
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 19:31   #3184
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez >Angel< Pokaż wiadomość
Ja też sobie zapuściłam po długim czasie noszenia tipsów i tak myślałam żeby sobie je na taki pastelowy kolor pomalować i... niestety, jak już pomalowałam wcale mi się nie podobało jak kryjącym lakierem maznęłam czułam się jak bym paznokci nie miała a znów przy półprzezroczystym brzydko wygląda moja prześwitująca płytka :/ No i teraz mam czerwone paznokcie
A wy jakim malujecie kolorkiem ? Może to kwestia przyzwyczajenia?
na codzień, do szkoły, beż, mleczny, klasyczny french, lekki róż.
a tak na impreze albo weekend szaleje i kupiłam sobie np. ostatnio 3 lakiery z limitowanki sensique : krwistoczerwony, ciemny brąz i ciemny fiolet.
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 19:58   #3185
Sexi_Pistol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 405
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Ja miałam z sensiqua ale cukierkowy róż. Mam wrażenie, że te ich lakiery mają mniej drażniący zapach niż innych firm.
__________________
...
Sexi_Pistol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 20:15   #3186
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez Sexi_Pistol Pokaż wiadomość
Ja miałam z sensiqua ale cukierkowy róż. Mam wrażenie, że te ich lakiery mają mniej drażniący zapach niż innych firm.
też miałam ten cukierkowy róż, ale to była limitowanka letnia i juz mi sie skonczyl :d
a te nowe mam z jesiennej ^^
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 20:43   #3187
Laurieen
Zadomowienie
 
Avatar Laurieen
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piaseczno/Lca/Pszczyna
Wiadomości: 1 161
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Ale podgoniłyście Świezynki
Muszę nadrobić zaległości, ale to dopiero w piątek, bo do czawrtku mam nerwówkę, bo prowadzę lekcje Nie wiem, jak się uczesać
__________________
Dziewczyna, u której szybko poszło


26.07.2016

zaręczyny

17.06.2017
ślub




Laurieen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-17, 20:47   #3188
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez Laurieen Pokaż wiadomość
Ale podgoniłyście Świezynki
Muszę nadrobić zaległości, ale to dopiero w piątek, bo do czawrtku mam nerwówkę, bo prowadzę lekcje Nie wiem, jak się uczesać
No właśnie, miałam pytać cóż to za lekcja? A co do fryzurki to napisz proszę, jakiej długości masz włosy i jak masz je upięte zazwyczaj
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 20:52   #3189
Laurieen
Zadomowienie
 
Avatar Laurieen
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piaseczno/Lca/Pszczyna
Wiadomości: 1 161
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
No właśnie, miałam pytać cóż to za lekcja? A co do fryzurki to napisz proszę, jakiej długości masz włosy i jak masz je upięte zazwyczaj

Jako przyszła nauczycielka na drugim roku prowadzimy (dzięki Bogu w pierwszym semestrze w parach) lekcje niemieckiego. Nie jest trudno się domyslić, że się bardzo stresuję
Włosy najczęściej mam rozpuszczone (raz spinam resztkę mojej grzywki, czasami nie), niekiedy związuję w wysoki kitek lub czeszę warkocza "na bok" (ale to rzadko).
__________________
Dziewczyna, u której szybko poszło


26.07.2016

zaręczyny

17.06.2017
ślub




Laurieen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 21:39   #3190
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez Laurieen Pokaż wiadomość

Jako przyszła nauczycielka na drugim roku prowadzimy (dzięki Bogu w pierwszym semestrze w parach) lekcje niemieckiego. Nie jest trudno się domyslić, że się bardzo stresuję
Włosy najczęściej mam rozpuszczone (raz spinam resztkę mojej grzywki, czasami nie), niekiedy związuję w wysoki kitek lub czeszę warkocza "na bok" (ale to rzadko).
Hmm ja bym albo zostawiła rozpuszczone albo zawiązała wysoką kitkę a jakiej długości masz włosy?
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 21:43   #3191
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Ojej, niemiecki... Moja zmora . Tak czy siak, bardzo lubię praktykantki. Myślę, że nie ma co szaleć z fryzurą - możesz na przykład zebrać włosy z boków i spiąć je z tyłu (samą wierzchnią warstwę, ciekawe, czy ktoś zrozumie, o co mi chodzi... ).

Co do lakierów, to albo nic (najczęściej ), albo sama bezbarwna odżywka. Ostatnio kupiłam pudrowo różowy lakier i się nim niedawno maźnęłam, ale trochę krzywo i już zdążyłam zmyć... Muszę nabrać wprawy w te klocki, bo naprawdę rzadko maluję paznokcie...
Meell jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-17, 21:52   #3192
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
Ojej, niemiecki... Moja zmora . Tak czy siak, bardzo lubię praktykantki. Myślę, że nie ma co szaleć z fryzurą - możesz na przykład zebrać włosy z boków i spiąć je z tyłu (samą wierzchnią warstwę, ciekawe, czy ktoś zrozumie, o co mi chodzi... ).

Co do lakierów, to albo nic (najczęściej ), albo sama bezbarwna odżywka. Ostatnio kupiłam pudrowo różowy lakier i się nim niedawno maźnęłam, ale trochę krzywo i już zdążyłam zmyć... Muszę nabrać wprawy w te klocki, bo naprawdę rzadko maluję paznokcie...
A ja znowusz uczę się niemieckiego od przedszkola, ale z racji na moich wspaniałych, wykwalifikowanych nauczycieli umiem mało. Jestem obeznana z tym językiem i nie miałam nigdy z nim problemów w szkole, ale jednak powinnam się nim już biegle posługiwać

Tak zebrać włosy też możesz ja bym wybrała taką mniej grzeczną fryzurę tzn. odpowiednią do sytuacji ale też nie taką idealnie grzeczną.
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 21:53   #3193
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Maluj paznokcie trzema pociągnięciami : na środku, a potem dwa po bokach uważając na skórki oczywiście trochę wprawy i naprawdę będzie dobrze

A z niemieckim też mam niemiłe wspomnienia Niby język fajny, ale jakoś mi nie podchodzi... Mimo to, zdawałam z niego maturę (podstawę) i nawet dobrze poszło
I teraz ekonomiczny niemiecki... eh... zmora :P
__________________

Edytowane przez Haylee
Czas edycji: 2009-11-17 o 21:54
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 22:30   #3194
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
Maluj paznokcie trzema pociągnięciami : na środku, a potem dwa po bokach uważając na skórki oczywiście trochę wprawy i naprawdę będzie dobrze

A z niemieckim też mam niemiłe wspomnienia Niby język fajny, ale jakoś mi nie podchodzi... Mimo to, zdawałam z niego maturę (podstawę) i nawet dobrze poszło
I teraz ekonomiczny niemiecki... eh... zmora :P
A ja mam łacinę medyczną a jeszcze chyba dojdzie mi niemiecki w 2gim semestrze..
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 06:47   #3195
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

farbujecie same wlosy?
Ja chodze do fryzjera, ale bylam niecaly miesiac temu i mam juz taki okropny kolor, ze fuj.. a nie widzi mi sie isc tam znowu i wydac 200 zl i tak co miesiac..

wgl w manufakturze jest jakis tam 'Twoj wlasny stylista' ciekawe co on robi :P
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 06:58   #3196
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

ja to nie farbuję włosów ale np.mojej mamie to farbuje ciocia, moja koleżanka farbuje też włosy bardzo wielu osobą i dobrze jej to wychodzi
poszukaj jakiejś zaufanej osoby która chociaż trochę zna się na tym
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 07:10   #3197
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez aniaxxxxx Pokaż wiadomość
zobacz w rossmanie, tam gdzie zywnosc, na samym dole powinien byc ocet jablkowy
Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
Albo poszukaj w hipermarketach. Wydaje mi się, że w Almie powinien też być tam są różne takie wymysły hehe

Dziękujęę! zobaczę napewno!
nie wpadłam w ogóle, że może być w Ross.
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 08:41   #3198
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

w R. ocet? ee ciężko chyba będzie ale hipermarkety jak najbardziej

Co do farbowania włosów, to sama sobie nie potrafię zafarbować (za dużo włosów :P) ale np. mamie farbuję I do fryzjera jakoś mi się nie widzi pójść na farbowanie... Mam uraz i tyle :P A farbuje mi włosy mama
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 09:03   #3199
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Jako zeszło-sezonowa ekspedientka w Rossmanie potwierdzam ze jest tam ocet jabłkowy. Przed samymi kasami są słodycze, soki, herbaty i tam na dolnych polkach powinien być i ocet.

Moja sasiadka piła rano przed śniadaniem szklanke tego octu rozmieszną z woda i ponoć to pomagalo na schudnięcie. Wiecie coś na temat skuteczności tej metody?

Kurcze potrzebuje sobie kupic sweter i nie mam pojecia jaki chce kolor. Najchętniej kupiła bym 2 lub 3.
Zresztą liste zachcianek mam długą i zazwyczaj mam tak ze jak mam mało kasy i musze oszczędzać to podoba mi sie wiele rzeczy, ale jak ide na zakupy to nie moge sie na nic zdecydować.
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-18, 09:44   #3200
>Angel<
Rozeznanie
 
Avatar >Angel<
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem
Wiadomości: 656
GG do >Angel<
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Jako zeszło-sezonowa ekspedientka w Rossmanie potwierdzam ze jest tam ocet jabłkowy. Przed samymi kasami są słodycze, soki, herbaty i tam na dolnych polkach powinien być i ocet.

Moja sasiadka piła rano przed śniadaniem szklanke tego octu rozmieszną z woda i ponoć to pomagalo na schudnięcie. Wiecie coś na temat skuteczności tej metody?

Kurcze potrzebuje sobie kupic sweter i nie mam pojecia jaki chce kolor. Najchętniej kupiła bym 2 lub 3.
Zresztą liste zachcianek mam długą i zazwyczaj mam tak ze jak mam mało kasy i musze oszczędzać to podoba mi sie wiele rzeczy, ale jak ide na zakupy to nie moge sie na nic zdecydować.
O matko !! Jak to rano? Tak na pusty żołądek?! Przecież to może strasznie negatywnie odbić się na zdrowiu Do czego doprowadza chęć zrzucenia parę kilo
Już widziałam wiele "odchudzających się" znajomych i z nich wszystkich tylko ta, która wybrała się do dietetyka ( czy innego lekarza specjalisty, który ułożył jej dietę i zmusił do systematycznych ćwiczeń) zrzuciła sporą ilość zbędnych fałdek! Co prawda portfel też jej wyszczuplał ale nie ma nic za darmo myślę że to co wydała to i tak nie wielka cena za polepszenie zdrowia fizycznego i psychicznego Teraz naprawdę niezła z niej laska

Co do sweterka - ja też chce sobie jakiś fany kupić i uparłam się na taki kolor jak ma Nicole na fotce poniżej kiedyś rzucił mi się w oczy na all - ale aukcji nie dodałam i teraz nie mogę znaleźć
__________________
or


Edytowane przez >Angel<
Czas edycji: 2009-11-18 o 09:46
>Angel< jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 11:31   #3201
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

kurcze, ale duzo napisalyscie i ile inspiracji
przyszla jesien i twarz znow zaczyna mi sie blyszczec :/ wiosna i latem jest duzo lepiej.


Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
farbujecie same wlosy?
Ja chodze do fryzjera, ale bylam niecaly miesiac temu i mam juz taki okropny kolor, ze fuj.. a nie widzi mi sie isc tam znowu i wydac 200 zl i tak co miesiac..

wgl w manufakturze jest jakis tam 'Twoj wlasny stylista' ciekawe co on robi :P
ja farbuje u fryzjera, tyle ze kupuje sama farbe w drogerii. raz na 1,5 miesiaca i wynosi mnie to 15zl farbowanie + koszt farby (to roznie, ale max 30zl)
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 14:19   #3202
LadyK
Raczkowanie
 
Avatar LadyK
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków - okolice
Wiadomości: 44
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez natalka2 Pokaż wiadomość
przyszla jesien i twarz znow zaczyna mi sie blyszczec :/ wiosna i latem jest duzo lepiej.
też tak mam niestety
ale po systematycznym stosowaniu kremu nawilżającego oraz z filtrami ochronnymi jest dużo lepiej

LadyK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 14:57   #3203
monika154
Raczkowanie
 
Avatar monika154
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 349
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

macie jakiś sposób na niespodzianki przedokresowe ? bo właśnie mam takie 3 pryszcze i chcę się ich jak najszybciej pozbyć. Na noc posmarowałam punktowo żelem z orifame (od początku byłam za tym żeby nic z tym nie robić ale mama zachwalała jaki to cudowny produkt i że komuś z rodziny tak pomógł) i naokoło trochę mi się zaczerwieniły krostki.
nie wiem co mam robić smarować pastą cynkową czy żelem palomy
__________________

monika154 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 15:35   #3204
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
farbujecie same wlosy?
Ja chodze do fryzjera, ale bylam niecaly miesiac temu i mam juz taki okropny kolor, ze fuj.. a nie widzi mi sie isc tam znowu i wydac 200 zl i tak co miesiac..

wgl w manufakturze jest jakis tam 'Twoj wlasny stylista' ciekawe co on robi :P
mi farbuje mamusia. a ja farbuje jej i kuzynce
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 15:38   #3205
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez >Angel< Pokaż wiadomość

Co do sweterka - ja też chce sobie jakiś fany kupić i uparłam się na taki kolor jak ma Nicole na fotce poniżej kiedyś rzucił mi się w oczy na all - ale aukcji nie dodałam i teraz nie mogę znaleźć
śliczny ten sweterek *_* , jak gdzieś znajdziesz podobny to daj znać
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 17:46   #3206
Laurieen
Zadomowienie
 
Avatar Laurieen
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piaseczno/Lca/Pszczyna
Wiadomości: 1 161
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
Hmm ja bym albo zostawiła rozpuszczone albo zawiązała wysoką kitkę a jakiej długości masz włosy?
Mam włosy mniej więcej do łopatek/ za łopatki
Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
Ojej, niemiecki... Moja zmora . Tak czy siak, bardzo lubię praktykantki. Myślę, że nie ma co szaleć z fryzurą - możesz na przykład zebrać włosy z boków i spiąć je z tyłu (samą wierzchnią warstwę, ciekawe, czy ktoś zrozumie, o co mi chodzi... ).
Ja zrozumiałam Pokombinuję, jak mi z Waszych propozycji będzie najlepiej

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
A ja znowusz uczę się niemieckiego od przedszkola, ale z racji na moich wspaniałych, wykwalifikowanych nauczycieli umiem mało. Jestem obeznana z tym językiem i nie miałam nigdy z nim problemów w szkole, ale jednak powinnam się nim już biegle posługiwać

Tak zebrać włosy też możesz ja bym wybrała taką mniej grzeczną fryzurę tzn. odpowiednią do sytuacji ale też nie taką idealnie grzeczną.
Czyli jaką ? Jestem ciekawa, co masz na myśli
Ale to fakt- dużo zależy od nauczycieli. Ciąży na mnie odpowiedzialność

Cytat:
Napisane przez monika154 Pokaż wiadomość
macie jakiś sposób na niespodzianki przedokresowe ? bo właśnie mam takie 3 pryszcze i chcę się ich jak najszybciej pozbyć. Na noc posmarowałam punktowo żelem z orifame (od początku byłam za tym żeby nic z tym nie robić ale mama zachwalała jaki to cudowny produkt i że komuś z rodziny tak pomógł) i naokoło trochę mi się zaczerwieniły krostki.
nie wiem co mam robić smarować pastą cynkową czy żelem palomy
Benzacne żel bez recepty. Zawsze jakiś jeden gagatek mi przed miesiączką się pojawia, to wtedy go tym traktuję na noc i rano nie mam Jakby co to bierz mocniejszy- bodajże setkę, ale strasznie wysusza

Cytat:
Napisane przez >Angel< Pokaż wiadomość
O matko !! Jak to rano? Tak na pusty żołądek?! Przecież to może strasznie negatywnie odbić się na zdrowiu Do czego doprowadza chęć zrzucenia parę kilo
Już widziałam wiele "odchudzających się" znajomych i z nich wszystkich tylko ta, która wybrała się do dietetyka ( czy innego lekarza specjalisty, który ułożył jej dietę i zmusił do systematycznych ćwiczeń) zrzuciła sporą ilość zbędnych fałdek! Co prawda portfel też jej wyszczuplał ale nie ma nic za darmo myślę że to co wydała to i tak nie wielka cena za polepszenie zdrowia fizycznego i psychicznego Teraz naprawdę niezła z niej laska

Co do sweterka - ja też chce sobie jakiś fany kupić i uparłam się na taki kolor jak ma Nicole na fotce poniżej kiedyś rzucił mi się w oczy na all - ale aukcji nie dodałam i teraz nie mogę znaleźć
Masz rację.
Ja też nie jem rano śniadań, ale to nie z powodu jakiejś diety, tylko nie lubię. A to niezdrowe.
Sweterek miałam w takim kolorku, tylko go sprzedałam tydzień temu, bo źle się w nim czułam

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Jako zeszło-sezonowa ekspedientka w Rossmanie potwierdzam ze jest tam ocet jabłkowy. Przed samymi kasami są słodycze, soki, herbaty i tam na dolnych polkach powinien być i ocet.

Moja sasiadka piła rano przed śniadaniem szklanke tego octu rozmieszną z woda i ponoć to pomagalo na schudnięcie. Wiecie coś na temat skuteczności tej metody?

Kurcze potrzebuje sobie kupic sweter i nie mam pojecia jaki chce kolor. Najchętniej kupiła bym 2 lub 3.
Zresztą liste zachcianek mam długą i zazwyczaj mam tak ze jak mam mało kasy i musze oszczędzać to podoba mi sie wiele rzeczy, ale jak ide na zakupy to nie moge sie na nic zdecydować.
Strasznie mi się ostatnio podobają beże i "brudne" róże
__________________
Dziewczyna, u której szybko poszło


26.07.2016

zaręczyny

17.06.2017
ślub




Laurieen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 17:47   #3207
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez >Angel< Pokaż wiadomość
O matko !! Jak to rano? Tak na pusty żołądek?! Przecież to może strasznie negatywnie odbić się na zdrowiu Do czego doprowadza chęć zrzucenia parę kilo
(....)
Co do sweterka - ja też chce sobie jakiś fany kupić i uparłam się na taki kolor jak ma Nicole na fotce poniżej kiedyś rzucił mi się w oczy na all - ale aukcji nie dodałam i teraz nie mogę znaleźć
Tak Ona piła rano, na pusty żołądek, ponoć wtedy działa! Dlaczego to ma negatywny wpływ na zdrowie? Nie powinno sie tak zakwaszać organizmu czy z innego powodu??

Wypatrzyłam kiedyś w necie taki sweterek jak w zał. i nie zrobił na mnie olbrzymiego wrażenia, nawet go nie szukałam ale dzis zobaczyłam go na żywo w H&M i sie zakochałam
Nie miałam czasu mierzyć, ale zrobie to niebawem. Tylko nie wiem czy lepszy czarny czy biały...

Byłam dzis w Naturze na drugim końcu miasta, na dojazd tam trace chyba z 2 godziny i sie rozczarowałam - w szafie Essence nie było prawie nic poza pudrami. Chciałam kupic cien i lakier i były tak przebrane kolory Troche sie zezłościłam. Ale za to spotkałam kolezanke i miałą tak ślicznie pomalowane oczy, delikatnie a efektownie i zdradziła mi że ma paletkę z Inglota i chyba jutro będe musiała nos do Inglota wsadzić, i poszperać w paletkach.
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 18:17   #3208
LadyK
Raczkowanie
 
Avatar LadyK
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków - okolice
Wiadomości: 44
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość

Wypatrzyłam kiedyś w necie taki sweterek jak w zał. i nie zrobił na mnie olbrzymiego wrażenia, nawet go nie szukałam ale dzis zobaczyłam go na żywo w H&M i sie zakochałam
Nie miałam czasu mierzyć, ale zrobie to niebawem. Tylko nie wiem czy lepszy czarny czy biały...
Cudny ten sweterek
LadyK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 18:17   #3209
smiley
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zachodnia sąsiadka ;)
Wiadomości: 1 137
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

ale fajnyyylece jutro do h&m ;d chyba lepszy czarny moim zdaniem
__________________
I don't need a parachute
Baby, if I've got you
smiley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 18:27   #3210
monika154
Raczkowanie
 
Avatar monika154
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 349
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Benzacne żel bez recepty. Zawsze jakiś jeden gagatek mi przed miesiączką się pojawia, to wtedy go tym traktuję na noc i rano nie mam Jakby co to bierz mocniejszy- bodajże setkę, ale strasznie wysusza

dzięki za odpowiedz
a ile kosztuje ten żel ? na kwc znalazłam tylko tonik
__________________

monika154 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-17 16:29:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:22.