czy ktoś wie-układy zbiorowe pracy,rady pracowników - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-22, 15:20   #1
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Exclamation

czy ktoś wie-układy zbiorowe pracy,rady pracowników


Witajcie!
Czy ktoś posiada informacje na temat aktualnie istniejących ponadzakładowych układów zbiorowych pracy? Na stronie Ministerstwa Pracy są jedynie archiwalne, które już nie funkcjonują w większości. W internecie też jest mało konkretnych informacji na ten temat.
Ponadto czy ktoś wie w jaki sposób można skontaktować się z radami pracowników z województwa mazowieckiego. W internecie jest tylko lista firm w których rady się znajdują, nie mam żadnych nazwisk członków rad. A gdy dzwonię do firmy i pytam w jaki sposób mogę się z radą skontaktować to okazuje się że nikt nic nie wie. A dziwne bo podobno istnieją i są zarejestrowane.
Jestem w kropce i bardzo proszę o pomoc. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł lub informacje to bardzo proszę piszcie!
Będę wdzięczna za wszelkie informacje.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:58.