Test Intensive Repair na długich sianociemnoblond włosach (: - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Notka

Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów Masz problem z dobraniem pielęgnacji do Twoich włosów? Zapytaj Wizażanek i skorzystaj z rad ekspertek Dove!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-07-17, 00:27   #1
aanemone
Raczkowanie
 
Avatar aanemone
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 160
GG do aanemone
Post

Test Intensive Repair na długich sianociemnoblond włosach (:


Cześć Wizażanki!

To jest mój pierwszy test wizażowy, na który udało mi się zakwalifikować. Z radości i wielkiej chęci chciałabym to zrobić dobrze.


Moje włosy: ciemny, ciepły blond (farbowane z ciemnego blondu takiego bez życia), do łopatek, falujące się.
/staram się ograniczać koloryzację, nie robię jej zbyt często i dobieram farby gdzieś z półki 20-40zł.

Wady:z tendencją do puszenia, suszenia się i rozdwajania na końcówkach/ łamania. Cokolwiek bym nie robiła. Podcinam regularnie.

Co znoszą moje włosy? No więc właśnie niewiele! Nie dręczę ich prostownicą częściej niż raz na tydzień lub dwa, rzadko dosuszam suszarką (rano myję grzywkę i tylko ją suszę codziennie). Codzienna pielęgnacja to szampon, odżywka (zmiennie), po umyciu olejek w końcówki + psikadło do rozczesywania. Rozczesuję szczotką o naturalnym włosiu.

Na czas testu: odstawiam psikadła, przynajmniej do rana. Włosy zazwyczaj myję wieczorem. Wtedy będę miała obiektywne wrażenia co do rozczesywania i jakości szczęśliwości rano (:



Dorzucę zdjęcia włosów itd!

Dzisiaj pierwsze mycie plus odżywka. Piękny zapach, rozczesały się bezbłędnie! (:
__________________
'and if the sky falls, mark my words, we'll catch mocking bird' <gwiżdże melodyjnie>


Edytowane przez aanemone
Czas edycji: 2014-07-17 o 00:33
aanemone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 22:55   #2
aanemone
Raczkowanie
 
Avatar aanemone
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 160
GG do aanemone
Dot.: Test Intensive Repair na długich sianociemnoblond włosach (:

Wrażenia po 5 dniach:

Szampon:Nie pamiętam, kiedy używałam ostatnio szamponu, który tak pięknie się podporządkowywał. (; Mocno się pieni i to bardzo szybko się spienia. Pachnie świeżością. Spłukuje się bezproblemowo.

Nie obciąża włosów- w moim przypadku wolałabym, żeby je nieco... obciążył. Jeśli zasypiam z wilgotnymi, rano są nieco zbyt rozczochrane i jednak muszę dokładać odżywkę w sprayu. Jeśli jednak wysuszą się wcześniej na 100% lub dosuszę suszarką- jest b.dobrze.

Odżywka: po nałożeniu czuć, że tam jest- to duży plus. Moje włosy czasem jakby pochłaniają odżywkę, że po nałożeniu jest tak jakby jej nie było. Zostawiona na ok. 2-3 min spłukuje się ładnie, dobrze pachnie (przyjemna świeżość x2)

Szampon i odżywka są bardzo bardzo wydajne. Dobrze się rozprowadzają i niewielka ilość starcza na moje włosy.

Teraz trochę o odżywce/masce z aktywatorem ciepła. Wow. Pierwszy raz miałam do czynienia z takim produktem, ciepełko jak magia. Użyłam jej przed umyciem włosów tuż przed... weselem kuzynki. Miałam rozpuszczone, falowane włosy. Fantastycznie! Absolutnie sprawdza się jako taka odżywka, którą aplikuje się gdy włosy wołają o pomoc lub gdy mają wyglądać piękniej niż zwykle. Przez całą imprezę były mięciutkie, odżywione ale nie ciężkie, nie przeszły w tryb siana (ciągłe krążenie z klimatyzowanej sali na upalne podwórko+wiatr). Nie mam żadnych negatywnych uwag. Cieszę się, że mogłam ją przetestować i na pewno jeszcze po nią sięgnę.

pozdr!(;
__________________
'and if the sky falls, mark my words, we'll catch mocking bird' <gwiżdże melodyjnie>

aanemone jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-20 23:55:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:48.