Mamusie KWIETNIOWE 2020 - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-11-13, 12:11   #3511
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Curly81 przekazanie informacji o niebieskiej karcie nie powinno mieć miejsca, ja nie wiem co to za pedagodzy przemoc psychiczną zawsze możesz zgłaszać, ale założenie niebieskiej karty to tylko twoja wola. Mój mąż kiedyś miał styczność z awanturnikami i ich rodzinami i przerażał go strach kobiet. Bo rozpad rodziny, zabranie ojca, właśnie sytuacje co ludzie powiedzą. Trzymam kciuki za ciebie, córkę i chyba przede wszystkich za męża. Za to, żeby się ogarnął. Pamiętaj, to ty jesteś ofiarą i jesteś ostatnią osobą, której mogłoby być za cokolwiek wstyd. Ściskam mocno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Informacja musiała wyjść od nauczyciela i poszło w świat...
Dzięki . Ja mówię mojemu mężowi,że powinien być mądrzejszy od swojego ojca, który nie chciał się leczyć i zmarnował życie sobie i przy okazji rodzinie, bo zawsze wszyscy cierpią w takim przypadku.

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Curly jesteś silna babka! Podziwiam cię, a córeczka naprawdę bardzo mądra. Spisałaś się trzymam za was kciuki, oby poszło wszystko po twojej myśli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki.

Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
Curly 81 trzymaj się, zycze dużo siły psychicznej i gratuluję córki, bardzo mądra dziewczynka

Ja mam dzisiaj na 14 wizytę, mam nadzieję że dowiem się co tam fasola ma między nogami
Dziękuję .
Powodzenia na wizycie.

Ja idę na wizytę 19 tego i też mam wielką nadzieję dowiedzieć się , czy to na pewno będzie dziewczynka.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 12:13   #3512
Rybaa
Raczkowanie
 
Avatar Rybaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 297
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez sylwiak854 Pokaż wiadomość
A mi się właśnie podoba
Ale rozważam tez opcje srebrnej, bo jeszcze taka wersja jest
Ja nie miałam pojęcia, ze wybór ( a do kupienia droga długa) wózka jest taaaaki ciezki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Też go oglądałam, podoba mi się turkusowy ale chyba nie ma wersji na chromowanym stelażu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Rybaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 12:14   #3513
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez sylwiak854 Pokaż wiadomość
Hmmm no przekonujecie mnie do srebrnej


Ja miałam właśnie rozmowę z szefowa, jeszcze mamy dokończyć bo ona lata jak rakieta normalnie...
Mój plan pójścia na L4 trochę się odwlekł
Szefowa chce żebym została prawie do końca
I wrocila po kilku miesiącach nawet na 4 h. Powiedziała ze nie chce nikogo innego
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja też bym wzięła srebrną .
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 12:27   #3514
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez sylwiak854 Pokaż wiadomość

A ja dziewczyny znalazłam chyba wózek idealny
Jeszcze go obejrzeć ma żywo pozostaje i zakupić
Oczywiście po konsultacji z kolezanka, już doświadczona matka i jej przejściami z wózkiem
Mówi, ze super ze lekki, duża gondola i ze spacerówki będę tez zadowolona
Także miał być Stokke albo Silver Cross a padło na taki:

https://wozkiopinie.pl/ibebe-i-stop-...wa-od-2400-zl/



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Elegancko się prezentuje. Fajny bajer z tym hamulcem. Zdarzyło mi się kiedyś że pusty wózek zjechał na ulicy, kiedy ja goniłam uciekające dziecko Te ok. 12 kg to tak umiarkowanie lekki I miałabym obawy czy budka nie jest za mała w pozycji leżącej.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 12:38   #3515
sylwiak854
Raczkowanie
 
Avatar sylwiak854
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 355
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Rybaa Pokaż wiadomość
Też go oglądałam, podoba mi się turkusowy ale chyba nie ma wersji na chromowanym stelażu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


No nie ma turkusowego na srebrnej ramie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
sylwiak854 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 12:57   #3516
sugar cube
Rozeznanie
 
Avatar sugar cube
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 716
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Curly, bardzo mocno Cie przytulam. Silna babka z Ciebie.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
__________________

sugar cube jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 13:12   #3517
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Curly mam nadzieję że mąż się ogarnie tak na prawdę. Jeśli nie to na pewno sobie poradzisz. I ty i twoja córka jesteście silne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-13, 14:10   #3518
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

No i się dowiedziałam że raczej dziewczynka ale to tak na 60% mam zapisać się na polowkowe na początek grudnia i wtedy już się dowiem napewno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 14:18   #3519
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
No i się dowiedziałam że raczej dziewczynka ale to tak na 60% mam zapisać się na polowkowe na początek grudnia i wtedy już się dowiem napewno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no to nieźle. Dobrze że nie powiedzieli że na 50%

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 14:48   #3520
meencantalavida
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 141
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Informacja musiała wyjść od nauczyciela i poszło w świat...
Dzięki . Ja mówię mojemu mężowi,że powinien być mądrzejszy od swojego ojca, który nie chciał się leczyć i zmarnował życie sobie i przy okazji rodzinie, bo zawsze wszyscy cierpią w takim przypadku.


Dzięki.


Dziękuję .
Powodzenia na wizycie.

Ja idę na wizytę 19 tego i też mam wielką nadzieję dowiedzieć się , czy to na pewno będzie dziewczynka.
Też wizytuję 19
meencantalavida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 15:06   #3521
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Dokładnie zabawki czy butelki z allie to słaby pomysł. Jest dużo fajnych przypinek do smoczka, ale tego też nie kupię. Ale takie kocyki do przykrywania, które będą leżeć od pasa w dół chyba są jeszcze do przeżycia

Ja dzisiaj po wizycie, wszystko w porządku, ale to moje ciśnienie dalej wysokie, mam zwiększoną dawkę leku, biedny ten mój maluch

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupiłam kiedyś zawieszkę do smoczka dla siostrzenicy i nie miałam zastrzeżeń. Tak samo kupiłam talerzyk silikonowy na blat krzesełka i też jest ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Dokładnie zabawki czy butelki z allie to słaby pomysł. Jest dużo fajnych przypinek do smoczka, ale tego też nie kupię. Ale takie kocyki do przykrywania, które będą leżeć od pasa w dół chyba są jeszcze do przeżycia

Ja dzisiaj po wizycie, wszystko w porządku, ale to moje ciśnienie dalej wysokie, mam zwiększoną dawkę leku, biedny ten mój maluch

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jaki lek bierzesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-13, 15:06   #3522
country1112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 77
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

My po polowkowym wyglada, ze bedzie dziewczynka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
country1112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 15:10   #3523
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
A ja chyba jednak będę się rozwodziła. Nie wytrzymam dłużej z tym chorym człowiekiem. Znęca się nade mną psychicznie, jest chory nerwowo i nie chce się leczyć. Zastanawiam się czy nie zgłosić przemocy na policji psychicznej , ale wtedy informacja pójdzie do szkoły mojej córki. Nie chcę jej robić wstydu i poblemów, bo bardzo dobrze się uczy... . Jeszcze wkopałam się w ciążę, bo chciałam bardzo mieć jeszcz dziecko licząc na to,że to go zmieni. A on to ma gdzieś. Myślę,że jest zaburzony psychicznie i niestety nie chce iść do lekarza. To już mnie przerasta. Patrząc na jego rodzinę, to niestety siostra też ma nierówno pod sufitem, tatuś alkoholik,a matka broni go i tłumaczy ze wszystkiego. Myślę,że jakby mi urwał głowę, to też by powiedziała,że widocznie musiał. Przepraszam za ten off top, ale ja już npatwde nie wytrzymuję . Pewnego dnia wyląduje przez tego człowieka w szpitalu z powodu załamania, czy depresji. W lipcu zaczął chodzić do psychiatry, brał leki na nerwicę i przestał brać po miesiącu. Jak zaszłam w ciążę. Myslałam,że jak już poszedł do lekarza i bierze leki to będzie ok, ale przestał brać i nie chce iśc do lekarza ponownie. Nie miałabym do niego pretensji,gdyby chciał się leczyć cokolwiek to jest czy nerwica, czy borderine..., ale nie chce.
Bardzo mi przykro z powodu sytuacji. A tłumaczy czemu nie chce dalej chodzić i przestał skoro już chodził. A jest ktoś kogo by posłuchał żeby mu przetłumaczył?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 15:24   #3524
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
Ja kupiłam kiedyś zawieszkę do smoczka dla siostrzenicy i nie miałam zastrzeżeń. Tak samo kupiłam talerzyk silikonowy na blat krzesełka i też jest ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Jaki lek bierzesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
3xdopegyt + 1 acard

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 15:25   #3525
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez sylwiak854 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki i czekamy na wieści




Hmmm no przekonujecie mnie do srebrnej


Ja miałam właśnie rozmowę z szefowa, jeszcze mamy dokończyć bo ona lata jak rakieta normalnie...
Mój plan pójścia na L4 trochę się odwlekł
Szefowa chce żebym została prawie do końca
I wrocila po kilku miesiącach nawet na 4 h. Powiedziała ze nie chce nikogo innego



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Fajnie że masz takie warunki w pracy. A lubisz swoją pracę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 15:26   #3526
Rybaa
Raczkowanie
 
Avatar Rybaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 297
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
A ja chyba jednak będę się rozwodziła. Nie wytrzymam dłużej z tym chorym człowiekiem. Znęca się nade mną psychicznie, jest chory nerwowo i nie chce się leczyć. Zastanawiam się czy nie zgłosić przemocy na policji psychicznej , ale wtedy informacja pójdzie do szkoły mojej córki. Nie chcę jej robić wstydu i poblemów, bo bardzo dobrze się uczy... . Jeszcze wkopałam się w ciążę, bo chciałam bardzo mieć jeszcz dziecko licząc na to,że to go zmieni. A on to ma gdzieś. Myślę,że jest zaburzony psychicznie i niestety nie chce iść do lekarza. To już mnie przerasta. Patrząc na jego rodzinę, to niestety siostra też ma nierówno pod sufitem, tatuś alkoholik,a matka broni go i tłumaczy ze wszystkiego. Myślę,że jakby mi urwał głowę, to też by powiedziała,że widocznie musiał. Przepraszam za ten off top, ale ja już npatwde nie wytrzymuję . Pewnego dnia wyląduje przez tego człowieka w szpitalu z powodu załamania, czy depresji. W lipcu zaczął chodzić do psychiatry, brał leki na nerwicę i przestał brać po miesiącu. Jak zaszłam w ciążę. Myslałam,że jak już poszedł do lekarza i bierze leki to będzie ok, ale przestał brać i nie chce iśc do lekarza ponownie. Nie miałabym do niego pretensji,gdyby chciał się leczyć cokolwiek to jest czy nerwica, czy borderine..., ale nie chce.


Współczuję
U mnie też z TŻem bywa różnie, istną huśtawkę emocjonalną mi funduje, a to niby ja mam burzę hormonów
Gdzieś tam z tyłu głowy już dopuściłam do siebie myśl, że mogę zostać sama w ciąży albo z dzieckiem, ale mimo to muszę stawiać granice bo chwilami mam go już naprawdę dość.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Rybaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 15:28   #3527
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
3xdopegyt + 1 acard

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I pomimo 3x dziennie dopegytu nie spada ci? Współczuję. Ja biorę 3 x po pół i mam ok i zalecenie od kardiologa żeby stopniowo odstawiać bo fatalnie na niego reaguję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 17:11   #3528
sylwiak854
Raczkowanie
 
Avatar sylwiak854
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 355
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
Fajnie że masz takie warunki w pracy. A lubisz swoją pracę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ania baaaardzo, wiadomo, ze czasem są gorsze dni ale to wreszcie jest ta praca i to miejsce!
W poprzednich (pracowałam w PKO BP i firmie odszkodowawczej) była tragedia, szczególnie w tej drugiej a tutaj jest naprawdę tak jak być powinno


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
sylwiak854 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 17:26   #3529
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
I pomimo 3x dziennie dopegytu nie spada ci? Współczuję. Ja biorę 3 x po pół i mam ok i zalecenie od kardiologa żeby stopniowo odstawiać bo fatalnie na niego reaguję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Od wczoraj biorę 3x1, wcześniej brałam 2x1. Także zobaczymy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-13, 18:20   #3530
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez sylwiak854 Pokaż wiadomość
Ania baaaardzo, wiadomo, ze czasem są gorsze dni ale to wreszcie jest ta praca i to miejsce!
W poprzednich (pracowałam w PKO BP i firmie odszkodowawczej) była tragedia, szczególnie w tej drugiej a tutaj jest naprawdę tak jak być powinno


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To zazdroszczę bo też bym chciała znaleźć taką prace która będzie mi sprawiała przyjemność

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Ja po wizycie. Łożysko nadal nisko i lekarz powiedział że jak do 21 tygodnia się nie podniesie to chyba będę musiała się położyć do szpitala a mi się to nie uśmiecha i trochę poczytalam i myślę że chyba trochę przesadza. Do tego wyszła mi torbiel na szyjce i muszę zrobić kolposkopie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 18:31   #3531
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
Bardzo mi przykro z powodu sytuacji. A tłumaczy czemu nie chce dalej chodzić i przestał skoro już chodził. A jest ktoś kogo by posłuchał żeby mu przetłumaczył?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
On uważa,że jemu nic nie dolega. Wg. niego to ja powinnam się leczyć . Lekarze jednak są innego zdania.

Cytat:
Napisane przez country1112 Pokaż wiadomość
My po polowkowym wyglada, ze bedzie dziewczynka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
No i się dowiedziałam że raczej dziewczynka ale to tak na 60% mam zapisać się na polowkowe na początek grudnia i wtedy już się dowiem napewno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję dziewczynek .

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Curly mam nadzieję że mąż się ogarnie tak na prawdę. Jeśli nie to na pewno sobie poradzisz. I ty i twoja córka jesteście silne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mam taką nadzieję, bo tak by było najlepiej dla wszystkich.

Cytat:
Napisane przez sugar cube Pokaż wiadomość
Curly, bardzo mocno Cie przytulam. Silna babka z Ciebie.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
Dzięki.

Pijecie w ciąży coca-colę czasami? Dzisiaj wypiłam dwie szklanki , jedną w południe, drugą wieczorem. Dziecko wyrażnie się pobudziło, zaczęło się ruszać. Może nie powinno się pić w ogóle?Kawy nie pijam odkąd jestem w ciąży, a colę piłam może 2-3 razy.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 18:34   #3532
sugar cube
Rozeznanie
 
Avatar sugar cube
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 716
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
On uważa,że jemu nic nie dolega. Wg. niego to ja powinnam się leczyć . Lekarze jednak są innego zdania.









Gratuluję dziewczynek .





Też mam taką nadzieję, bo tak by było najlepiej dla wszystkich.





Dzięki.



Pijecie w ciąży coca-colę czasami? Dzisiaj wypiłam dwie szklanki , jedną w południe, drugą wieczorem. Dziecko wyrażnie się pobudziło, zaczęło się ruszać. Może nie powinno się pić w ogóle?Kawy nie pijam odkąd jestem w ciąży, a colę piłam może 2-3 razy.
Moje Mlode tak reaguje na slodkie po prostu. coli nie pije, ale kawa i cos slodkiego jest codziennie.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
__________________

sugar cube jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 18:36   #3533
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez sylwiak854 Pokaż wiadomość
Ania baaaardzo, wiadomo, ze czasem są gorsze dni ale to wreszcie jest ta praca i to miejsce!
W poprzednich (pracowałam w PKO BP i firmie odszkodowawczej) była tragedia, szczególnie w tej drugiej a tutaj jest naprawdę tak jak być powinno


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A może da radę byś pracowała z domu - chociaż kilka dni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
On uważa,że jemu nic nie dolega. Wg. niego to ja powinnam się leczyć . Lekarze jednak są innego zdania.




Gratuluję dziewczynek .


Też mam taką nadzieję, bo tak by było najlepiej dla wszystkich.


Dzięki.

Pijecie w ciąży coca-colę czasami? Dzisiaj wypiłam dwie szklanki , jedną w południe, drugą wieczorem. Dziecko wyrażnie się pobudziło, zaczęło się ruszać. Może nie powinno się pić w ogóle?Kawy nie pijam odkąd jestem w ciąży, a colę piłam może 2-3 razy.
Od czasu do czasu można. Ja jak miałam usg prenatalne to dziecko spało i nawet lekarz każ mi wyjść i wypić coca cole.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 18:41   #3534
moonara
Zadomowienie
 
Avatar moonara
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 520
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez sugar cube Pokaż wiadomość
Moje Mlode tak reaguje na slodkie po prostu. coli nie pije, ale kawa i cos slodkiego jest codziennie.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
Ja kawę odstawiłam kompletnie. Coli czasem się napije jak mnie naleci. A słodycze... próbuje się powstrzymywać, ale mi to słabiutko wychodzi
__________________
Blog
moonara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 19:21   #3535
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Teraz coli nie pije ze względu na dietę cukrzycowa. Ale kawka codziennie malutka. W ciąży z synkiem piłam dużo coli. Tzn raz na dwa trzy dni mała puszka. Na mdłości potem na zgagę... Wszystko z nim w porządku myślę że cola wcale nie jest jakaś straszna. A i jeszcze na migrenę... No lek na całe zło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Ania ja też mam nisko łożysko. Mam nadzieję że i tobie i mi się jednak podniesie. Mi też do szpitala nie spieszno... Chociaż wiadomo jak będzie trzeba to nie ma wyjścia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 21:16   #3536
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez moonara Pokaż wiadomość
Ja kawę odstawiłam kompletnie. Coli czasem się napije jak mnie naleci. A słodycze... próbuje się powstrzymywać, ale mi to słabiutko wychodzi
Ja tak samo. Kawę odstawiłam bo mi nie smakuje. Cole od czasu do czasu jak mam ochotę a ze słodyczami to różnie. Zależy czy mam na coś ochotę ale jem ich mniej niż przed ciążą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Teraz coli nie pije ze względu na dietę cukrzycowa. Ale kawka codziennie malutka. W ciąży z synkiem piłam dużo coli. Tzn raz na dwa trzy dni mała puszka. Na mdłości potem na zgagę... Wszystko z nim w porządku myślę że cola wcale nie jest jakaś straszna. A i jeszcze na migrenę... No lek na całe zło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Ania ja też mam nisko łożysko. Mam nadzieję że i tobie i mi się jednak podniesie. Mi też do szpitala nie spieszno... Chociaż wiadomo jak będzie trzeba to nie ma wyjścia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A co twój lekarz na to mówi i na ewentualny szpital?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 21:16   #3537
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Niestety cola to moje uzależnienie, ale ograniczam się do picia raz na jakiś czas ostatnio mieliśmy gości, dzień wcześniej kupiliśmy dużą butelkę, już nie było czego stawiać na stół a dzisiaj wjechało picollo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 22:03   #3538
moonara
Zadomowienie
 
Avatar moonara
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 520
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

A jak Wasze brzuszki? Ja dziś oglądałam zdjęcia dziewczyn na insta i mają takie ładne, kształtne a mi się wydaje, że mój zaczyna się bardzo wysoko i że to jedna wielka kulka
Chyba, że tam wysoko odkładają mi się te wspomniane słodycze
__________________
Blog
moonara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 22:41   #3539
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez moonara Pokaż wiadomość
A jak Wasze brzuszki? Ja dziś oglądałam zdjęcia dziewczyn na insta i mają takie ładne, kształtne a mi się wydaje, że mój zaczyna się bardzo wysoko i że to jedna wielka kulka
Chyba, że tam wysoko odkładają mi się te wspomniane słodycze
Podobno zgrabny zaczyna wyłaniać się spod ubrań, nawet pani w sklepie do którego codziennie chodzę zwróciła uwagę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-14, 02:33   #3540
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez moonara Pokaż wiadomość
A jak Wasze brzuszki? Ja dziś oglądałam zdjęcia dziewczyn na insta i mają takie ładne, kształtne a mi się wydaje, że mój zaczyna się bardzo wysoko i że to jedna wielka kulka
Chyba, że tam wysoko odkładają mi się te wspomniane słodycze
Mój jest duzy. Większy niż w 2 ciąży. Ostatnio mi tak wyskoczył. Mąż mi też powiedział. No ale to już w czw 20tc a ciąża 3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-30 23:36:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:53.