Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4 - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-02, 11:49   #811
ehjano
Rozeznanie
 
Avatar ehjano
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Piekło? Niebo? Sama nie wiem.
Wiadomości: 969
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

o joj... ja tam problemów z nerkami nie mam, ale z facetami i owszem buuuu... zdazył sie mi taki co to mu wybaczałam przez 3 lata.. z przerwami (zawsze wracalismy do siebie, czasem to ja konczyłam nasza znajomość czasem on... cos ciagnie nas do sobie, albo to tylko mnie do niego) moimo mojej wczesniejszej zasady, iz nie wchodzi sie do tej samej rzeki kilka razy, do niego zawsze wracałam... słabość? być moze bo był moim pierwszym... czasem w tych 'przerwach' spotykalismy sie z kims innym... ale jakos nie mogłam sie odpowiednio mocno zaangarzowac.. ;/ a pozniej ? schemat który sie powtarza zawsze... przerwa-> błaha rozmowa -> randka. Nadzieja ze tym razem bedzie inaczej i jego zapewnienia, ze dojrzał... Ostatnio tez uwierzyłam, ja zawsze mu wierze bo inaczej nie umiem i chodz wiem ze bedzie tak jak zawsze nie umiem sie powstrzymac... Kobitki poradzcie mi co mam zrobic, jak nabra sił, i jak sie z tym pogodzić, tak aby nastepnym razem, gdy nagle mu sie przypomni o mnie... albo zechce wspomnac ze mna wystawic go do wiatru i na ksiezyc posłac ?! błagam...
ehjano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 11:50   #812
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez Dreamerka Pokaż wiadomość
Marzenka!
Jedną siostrę już odkryłam na tym forum(bo to co się dzieje/ działo u Asieńki i u mnie to nie można wytłumaczyć inaczej jak tylko jakimś genetycznym skażeniem :P ). Ale okazuje się,że mam drugą ))) Kochana, nie dość,że włoski obie mamy spartaczone to jeszcze jak widzę- te same kłopoty zdrowotne )) Ja się już na nerki od 1,5 miesiące leczę, ciągle na tabletach! No żyć nie umierać
A co do moich planów na dzis- brak planów No właśnie - piękny dzień a tu się w domu siedzi wrrr ;/ ale może wyciągnę jakąś kuleżankę na spacerek, a co
A Ty jakie plany Kochanieńka?
melduje się i ja w tą piękną niedziele
eh
__________________
kto kochał naprawdę będzie kochać zawsze
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 11:56   #813
Irreplaceable
Rozeznanie
 
Avatar Irreplaceable
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 589
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez Dreamerka Pokaż wiadomość
Jejciu, Kochanieńka, jasne, że tak Cieszę się bardzo Jak mija dzionek? Jaki nastrój? Ściskam straszliwie mocno a co
Jak narazie dzionek mija typowo niedzielnie.. kosciol, rodzinka sie zjechala na obiadek i takie tam wiec staram sie nie myslec o moich problemach z tz ktory mnie wkurza niemilosiernie i najchetniej bym mu strzelila w twarz!
bojowe nastawienie mam dzis do niego i chyba do wszystkich meskich osobnikow
Irreplaceable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 12:01   #814
ehjano
Rozeznanie
 
Avatar ehjano
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Piekło? Niebo? Sama nie wiem.
Wiadomości: 969
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Ja jeszcze też tak robie...ale ja do tego mam z nim jeszcze cały czas kontakt...albo rozmawiamy przez telefan albo sie spotykamy...dziewczyny czy to jest normalne?ale każdy taki kontakt sprawie mi z jednej strony radość z drugiej ból


o to by było na tyle.. bo ja mojego byłego widze prawie co dzien... czasem nawet zdaza mu sie wpasc na mnie.. ;/

i zawsze sobie ociecuje ze tym razem nic z tego ze mu nie ulegne.. eh wystarczy kilka ciepłych słow, obietnic i znow wierze, ze... bedzie lepiej
ehjano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 12:17   #815
Enka333
Raczkowanie
 
Avatar Enka333
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 393
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Witajcie kochane! taka piękna niedziela a ja mam doła giganta! jestem istną emocjonalną i psychiczną masochistką! głowę od natrętnych myśli mam już kwadratową!
ehjano- nie wiem czy to normalne, że macie ze sobą kontakt??ja z moim nie mam ZADNEGO i wcale lepiej się z tym nie czuję! juz nie wiem co by było lekarstwem??no bo jak widać czas większości z nas wcale nie pomaga!
__________________
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. Mark Twain
Enka333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 12:22   #816
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

a macie tak ze jak wstajecie serce wam wali? mi jak by chcialo wyskoczyc i zawsze jak o nim pomysle
nastawiam sie juz na koniec, bo z tych jego przemyslen i tak nic nie wyjdzie..
tez go bede co dzien na uczelni widziec...
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 12:27   #817
shi
Raczkowanie
 
Avatar shi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 323
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Moj EX zostawil mnie juz ponad miesiąć temu. Teraz sobie zyje z nowadziewczyna. Jest mi tak cholernie źle. Ja pieeeee.......... Nie mam siły już do tego wszystkiego. Tak bym chciala ŻYĆ na nowo, jak dawniej. Jednakte 2 lata razem wypaczyło mi psychike
Jaka ja była głupia, że takmu wieryłam. Już nikomu tak nie zaufam, ani nie zawierze jak jemu, uh.
shi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-02, 12:30   #818
Enka333
Raczkowanie
 
Avatar Enka333
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 393
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
a macie tak ze jak wstajecie serce wam wali? mi jak by chcialo wyskoczyc i zawsze jak o nim pomysle
nastawiam sie juz na koniec, bo z tych jego przemyslen i tak nic nie wyjdzie..
tez go bede co dzien na uczelni widziec...
Kochana, przez pierwsze kilka ładnych tygodni, to jak udało mi się zasnąć na którtką chwilę chociaż, to budziłam się nagle z takim lękiem, z panicznym biciem serca i tak zlana zimnym potem, że musiałam się kilka razy w nocy przebierać!!!!!z powodu chronicznej bezsenności wylądowalam u psychiatry!! jest mi wstyd że jestem taka słaba!! i to wszystko z powodu faceta!!!
__________________
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. Mark Twain
Enka333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 12:35   #819
ehjano
Rozeznanie
 
Avatar ehjano
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Piekło? Niebo? Sama nie wiem.
Wiadomości: 969
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

oy kobitki... musimy jakoś sie trzymac... a na doła polecam czekolade.. moje kochane
__________________


'Zastanawiam się, dlaczego mężczyźni w ogóle bywają poważni. Mają to coś długiego, delikatnego i zabawnego, co im dynda między nogami, to się podnosząc, to opadając z własnej woli... Gdybym ja była mężczyzną, bez przerwy śmiałabym się sama z siebie.'

ehjano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 12:38   #820
Curly Girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: GKW
Wiadomości: 197
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Ja z ''moim'' nie mam na szęście żadnego kontaktu...
Piszę na szczęście- bo dobrze wiem, że gdybym go widywała to w życiu bym się od niego nie uwolniła. Pewnie bym zrobiła jakieś głupstwo i dała mu kolejną szansę
A tak... powoli o nim zapominam, chociaż czasem, jak dopadają mnie te dobre wspomnienia to...
__________________
Razem od 15.10.2011 r.
Na odległość od 28.04.2014 r.
Curly Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 14:10   #821
Dreamerka
Rozeznanie
 
Avatar Dreamerka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczęśliwa właścicielka swojego kąta na najwspanialszym wizażowym wątku Nie planuję się wymeldować;)
Wiadomości: 616
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

no i stało się...Dreamerka ma doła...okropnego doła...
__________________
Jeden krok w tył- dwa do przodu!
Dreamerka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-02, 14:18   #822
ehjano
Rozeznanie
 
Avatar ehjano
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Piekło? Niebo? Sama nie wiem.
Wiadomości: 969
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

to sa tak zwane fale.. chyba najgorsze co moze byc przy rozstaniu... !
Dreamerko jakiś poważny problem ?
__________________


'Zastanawiam się, dlaczego mężczyźni w ogóle bywają poważni. Mają to coś długiego, delikatnego i zabawnego, co im dynda między nogami, to się podnosząc, to opadając z własnej woli... Gdybym ja była mężczyzną, bez przerwy śmiałabym się sama z siebie.'


Edytowane przez ehjano
Czas edycji: 2008-11-02 o 14:22
ehjano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 14:26   #823
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez Enka333 Pokaż wiadomość
Witajcie kochane! taka piękna niedziela a ja mam doła giganta! jestem istną emocjonalną i psychiczną masochistką! głowę od natrętnych myśli mam już kwadratową!
to tak jak ja

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
a macie tak ze jak wstajecie serce wam wali? mi jak by chcialo wyskoczyc i zawsze jak o nim pomysle
Mi serce nie wali, nie budze sie przerazona. Jestem ogolnie miss Apatia. Jedyne co robie to wstaje kazdego dnia, ide do pracy, wracam i ide spac. Nie robie nic. Nawet zakupow. Przestalam zwracac uwage na to w co sie ubieram.

Cytat:
Napisane przez shi Pokaż wiadomość
Moj EX zostawil mnie juz ponad miesiąć temu. Teraz sobie zyje z nowadziewczyna. Jest mi tak cholernie źle. Ja pieeeee.......... Nie mam siły już do tego wszystkiego. Tak bym chciala ŻYĆ na nowo, jak dawniej. Jednakte 2 lata razem wypaczyło mi psychike
Jaka ja była głupia, że takmu wieryłam. Już nikomu tak nie zaufam, ani nie zawierze jak jemu, uh.
tak chyba kazda z nas mysli...

Dreamerka, a Tobie co? nie wierze. Jestes chyba najbardziej optymistyczna osoba tutaj...
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 14:28   #824
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

moj znow do mnie dzwonil i mowil ze dzis sie nie zoabczymy bo ma rodzine ale jutro tak i mi to wynagrodzi i czy nie jestem zla pranie mózgu koles mi robi, mam udawac ze ok ale on bedzie sie zastanawial czy bedziemy razem;/ oh taki mily byl;l/ na kregle ma mnie zabrac::|:|:|:|

nic nie rozumiem, dla neigo nci sie nei stalo ze tyle słow mi nagadal ze nic do mnie nei czuje i ze to chyba koneic bo to nie ma sensu skoro nie kocha




bylam w sklepie sobie humor poprawic, wiecie ze nawet durne sklepy mi go przypominaja;/
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 14:28   #825
gOsieK2
Raczkowanie
 
Avatar gOsieK2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 483
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

No tak...powracam ehhhh
__________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy byliby tępi w jeden i ten sam sposób
gOsieK2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 14:41   #826
marzena85k
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 699
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez Dreamerka Pokaż wiadomość
no i stało się...Dreamerka ma doła...okropnego doła...
Dreameruś , siostrzyczko kurcze cos złego w powietrzu jest , dla kazdej z nas ten weekend jest fatalny raz dwa wyrzuć wszystko z siebie.
__________________
***Potrzeba tylko jednej minuty, żeby kogoś zauważyć, jednej godziny żeby go ocenić i jednego dnia żeby polubić a całego życia by go później zapomnieć***
marzena85k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 14:42   #827
marzena85k
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 699
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez gOsieK2 Pokaż wiadomość
No tak...powracam ehhhh

ojej strasznie mi przykro
__________________
***Potrzeba tylko jednej minuty, żeby kogoś zauważyć, jednej godziny żeby go ocenić i jednego dnia żeby polubić a całego życia by go później zapomnieć***
marzena85k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 14:44   #828
ehjano
Rozeznanie
 
Avatar ehjano
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Piekło? Niebo? Sama nie wiem.
Wiadomości: 969
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
moj znow do mnie dzwonil i mowil ze dzis sie nie zoabczymy bo ma rodzine ale jutro tak i mi to wynagrodzi i czy nie jestem zla pranie mózgu koles mi robi
biedna Ty. ojoj... pewnie kocha.. tylko ze waha sie... zobacz bedzie dobrze.
__________________


'Zastanawiam się, dlaczego mężczyźni w ogóle bywają poważni. Mają to coś długiego, delikatnego i zabawnego, co im dynda między nogami, to się podnosząc, to opadając z własnej woli... Gdybym ja była mężczyzną, bez przerwy śmiałabym się sama z siebie.'

ehjano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 14:53   #829
Enka333
Raczkowanie
 
Avatar Enka333
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 393
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez Dreamerka Pokaż wiadomość
no i stało się...Dreamerka ma doła...okropnego doła...
Kochana, tak po prostu????taki kryzys, żeby później mogło być lepiej czy coś się stało??
__________________
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. Mark Twain
Enka333 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-02, 15:01   #830
Enka333
Raczkowanie
 
Avatar Enka333
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 393
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
to tak jak ja



Mi serce nie wali, nie budze sie przerazona. Jestem ogolnie miss Apatia. Jedyne co robie to wstaje kazdego dnia, ide do pracy, wracam i ide spac. Nie robie nic. Nawet zakupow. Przestalam zwracac uwage na to w co sie ubieram.



tak chyba kazda z nas mysli...

Dreamerka, a Tobie co? nie wierze. Jestes chyba najbardziej optymistyczna osoba tutaj...
wiesz, ja bym chyba tak chciała, chciałabym żeby to wszystko było mi obojętne, żeby nie robiło na mnie żadnego wrażenia, nie było ważne...to by było chyba lepsze od tego rozedrgania i obłędu w jakim teraz jestem...
__________________
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. Mark Twain
Enka333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 15:12   #831
ehjano
Rozeznanie
 
Avatar ehjano
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Piekło? Niebo? Sama nie wiem.
Wiadomości: 969
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez Enka333 Pokaż wiadomość
wiesz, ja bym chyba tak chciała, chciałabym żeby to wszystko było mi obojętne, żeby nie robiło na mnie żadnego wrażenia, nie było ważne...to by było chyba lepsze od tego rozedrgania i obłędu w jakim teraz jestem...
ja tak umiem do momentu gdy go nie spotkam...
__________________


'Zastanawiam się, dlaczego mężczyźni w ogóle bywają poważni. Mają to coś długiego, delikatnego i zabawnego, co im dynda między nogami, to się podnosząc, to opadając z własnej woli... Gdybym ja była mężczyzną, bez przerwy śmiałabym się sama z siebie.'

ehjano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 15:16   #832
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez ehjano Pokaż wiadomość
ja tak umiem do momentu gdy go nie spotkam...
ja nie czuje nic wlasciwie. Placze calymi dniami, ale czuje tylko pustke.
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 15:47   #833
Enka333
Raczkowanie
 
Avatar Enka333
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 393
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
ja nie czuje nic wlasciwie. Placze calymi dniami, ale czuje tylko pustke.
A ja już chyba płakać nie umiem, to co czuję to takie straszne napięcie w całym ciele, zaciskam pięści, zaciskam szczękę, wszystko mnie boli, chce mi się krzyczeć...to chyba złość...ale nie potrafię jej wyładować...
__________________
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. Mark Twain
Enka333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 15:50   #834
Irreplaceable
Rozeznanie
 
Avatar Irreplaceable
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 589
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez gOsieK2 Pokaż wiadomość
No tak...powracam ehhhh
o mnie tez mozna powiedziec ze powracam z rozstaniem ..
chyba juz sie skonczylo miedzy nami wszystko
choc ta rozmowa nie byla jednoznaczna ale chyba mam to tak rozumiec ze jestem juz wolna!! z jednej strony ulga a z drugiej gorycz..
ciekawe jak to sie potoczy tym razem, narazie to jestem nastawiona jak najbardziej obojętnie

Cytat:
Napisane przez Dreamerka Pokaż wiadomość
no i stało się...Dreamerka ma doła...okropnego doła...
chyba wiekszość z nas tutaj dopada taki nastroj..
ja jeszcze dola nie mam ale wiem ze sie zbliza wielkimi krokami
Irreplaceable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 15:56   #835
plastikowa biedronka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez Dreamerka Pokaż wiadomość
no i stało się...Dreamerka ma doła...okropnego doła...
Dreamciu zdarza się każdemu...
Miejmy nadzieję, że długo nie potrwa, bo Twój optymizm jest tu baaardzo potrzebny - szczególnie w ostatnich dniach.
Trzymaj się cieplutko!
__________________

"... idź własną drogą ... bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć..."


plastikowa biedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 16:03   #836
ehjano
Rozeznanie
 
Avatar ehjano
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Piekło? Niebo? Sama nie wiem.
Wiadomości: 969
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
ja nie czuje nic wlasciwie. Placze calymi dniami, ale czuje tylko pustke.
pustkę czuje każda z nas... bo jakby nie patrzeć straciła część siebie- ta część, która oddał... Moja droga płacz, nie duś tego w sobie... i pamiętaj ze 'Płakac trzeba w samotności tylko wtedy czerpie się z tego radość'
__________________


'Zastanawiam się, dlaczego mężczyźni w ogóle bywają poważni. Mają to coś długiego, delikatnego i zabawnego, co im dynda między nogami, to się podnosząc, to opadając z własnej woli... Gdybym ja była mężczyzną, bez przerwy śmiałabym się sama z siebie.'


Edytowane przez ehjano
Czas edycji: 2008-11-02 o 16:06
ehjano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 16:19   #837
Dreamerka
Rozeznanie
 
Avatar Dreamerka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczęśliwa właścicielka swojego kąta na najwspanialszym wizażowym wątku Nie planuję się wymeldować;)
Wiadomości: 616
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Dziękuję Moje Kochane
Już mi lepiej, ale nadal nie tak jak być powinno...
Już Wam mówię, co się dzieje...
Otóż jak wiecie- podjęłam ostatnio bardzo poważną decyzję - żadnych chłopów No, ale wiecie jak to jest- z nimi źle bez nich jeszcze gorzej I dziś mam chwilowy kryzys...Tak to jest jak człowiek ma za dużo wolnego i za dużo rozmyśla...
Wczoraj odezwał się do mnie Pan M.- w ogóle ostatnio mamy fajny kontakt, jest jakoś tak totalnie luźno, miło i przyjemnie. Lubię z nim porozmawiać, a on jak widzę - lubi ze mną....Tyle, że on jakoś nigdy nie był baaardzo wylewny jeśli chodzi o opisywanie swoich uczuć, ale jak już coś powiedział to tak, że naprawdę aż mnie wzruszał...No, ale nie wymagam od niego, żeby teraz miał do mnie jakiekolwiek uczucia! Nie jesteśmy ze sobą, więc przecież to normalne, naprawdę rozmawiam z nim jak z kolegą i tyle!
Aż tu wczoraj, porozmawialiśmy chwilę na gadu...Ale ja mu zaraz piszę, że będę musiała się zbierać, bo idę do przyjaciółki...I pytam jakie on ma plany na wieczór...No to on, że właśnie nie ma, że ciągną go koledzy, ale on ma dość, on się chyba starzeje itp...No to ja, jak to ja- zaczęłam mu podsuwać pomysły na wieczór- "no to obejrzyj jakiś fajny film i napisz mi recenzję, będę wiedziała na co poświęcić wolny czas " No, ale on coś tam, że pojedynczo to wszystko traci sens...No to mu mówię "przestań, jutro będzie lepiej, dziś masz kryzys, masz do tego prawo , jutro będzie o wiele lepiej, zobaczysz! " Na co on do mnie " jejku, jesteś taka kochana..." Ja sobie myślę "czy jemu się okienka pomyliły czy co? z czym ja kochana jestem?" No to mi mówi, że jest we mnie tyle ciepła...Że się martwię o niego, że to takie fajne, że jest mi w sumie obcy a ja nadal przejmuje się tym, że jemu jest smutno...że on naprawdę nie wierzył, że istnieją tacy bezinteresowni ludzie, a że ja taka właśnie jestem...że taki ze mnie aniołek...Zaskoczył mnie, naprawdę...Poprosił w końcu żebyśmy porozmawiali na skypie....No to porozmawialiśmy...Faktycz nie był w nienajlepszym stanie- cichy, smutny głos...Mało się odzywał...No to ja nawijałam- o pracy, o szkole, o tym co mnie wkurza, o moich "cuuudownych" przygodach a właściwie beznadziejnych przypadkach(zaczął się nawet śmiać to aż mnie się lepiej zrobiło- swoją głupotą potrafię kogoś rozbawić :P ). No i w końcu jak się wygadałam to mi powiedział, że strasznie fajnie się mnie słucha...że mam tak wszystko fajnie poukładane, że wiem czego chcę od życia...że tyle we mnie optymizmu, tyle energii, tyle siły...że jest mu o wiele lepiej jak tak mnie posłucha...że taka ze mnie "dobra dziewczynka"...Jakoś tak zaczął się strasznie ciepło wypowiadać na mój temat...Zapytał nawet czy w moim życiu się coś zmieniło jeśli o facetów chodzi...Ja się zaczęłam śmiać, że mam alergię i jestem bardzo niemiła nawet jeśli się jakiś bęcwał próbuje do mnie odezwać ...Porozmawialiśmy chyba z pół godziny...Naprawdę jakoś tak miło...
Dziś też na gadu zapytał jak tam wczoraj było...Tak miło i sympatycznie...
No, a że dziś piękny dzień to jakoś tak zachciało mi się wyjść gdzieś...Problem z tym,że każdy ma plany,...Plany we dwójkę...I w ten oto sposób siedzę w domu i zabijam się myślami..
Zaczęłam myśleć o nim...
A potem o Panie P...Obejrzałam nasze wspóle zdjęcia, filmiki...Zaczęłam tęsknić za tą cholerną normalnością, za tą pewnością, że on jest i że będzie i że naprawdę mnie kocha...Popatrzyłam na te nasze głupie zdjęcia...Gdzie szaleliśmy jak dwa wariaty...Obejrzałam filmiki, na których się wygłupialiśmy w identyczny sposób...I ten nasz wspólny, nam tylko znany, język...I te miny, i to reagowanie automatyczne na każdy swój ruch, każdy gest...
I zdałam sobie sprawę, że tęsknię za czymś blizej nie określonym...że tęsknię za tym, żeby kogoś kochać, kogoś mieć mimo wszystko...
I chciałabym wyrwać masę rzeczy z Pana M. , masę rzeczy z Pana P. i ulepić kogoś jeszcze innego...I tak mnie dobiła świadomość,że nie ma konkretnej osoby, która dałaby mi to, czego mimo wszystko - strasznie w życiu pragnę...I zrobiło mi sie tak smutno...Poczułam się naprawdę samotna...

No, ale nie będę się dołowała, jakoś to będzie, prawda? Po prostu za dużo mam dziś czasu na rozmyślania...I z tej nudy myśli się o głupotach...Ale nie dam się, będę twardziel, a co Czasem można miec kryzysik, prawda? No więc przyszedł, ale już go kopnęłam w tyłek Już go wystawiam za drzwi i zaraz odetchnę pełną piersią
Dziękuję Wam bardzo za zainteresowanie ;*
__________________
Jeden krok w tył- dwa do przodu!
Dreamerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 16:21   #838
marzena85k
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 699
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez ehjano Pokaż wiadomość
pustkę czuje każda z nas... bo jakby nie patrzeć straciła część siebie- ta część, która oddał... Moja droga płacz, nie duś tego w sobie... i pamiętaj ze 'Płakac trzeba w samotności tylko wtedy czerpie się z tego radość'
dokładnie kazda z nas czuje ogromna pustke, którą trudno zapełnić szczególnie tak jakby sie chciało
__________________
***Potrzeba tylko jednej minuty, żeby kogoś zauważyć, jednej godziny żeby go ocenić i jednego dnia żeby polubić a całego życia by go później zapomnieć***
marzena85k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 16:34   #839
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez Dreamerka Pokaż wiadomość
no i stało się...Dreamerka ma doła...okropnego doła...
: cmok: wielki buziak od siostry
__________________
kto kochał naprawdę będzie kochać zawsze
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 16:39   #840
Dreamerka
Rozeznanie
 
Avatar Dreamerka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczęśliwa właścicielka swojego kąta na najwspanialszym wizażowym wątku Nie planuję się wymeldować;)
Wiadomości: 616
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez asica-łobuzica Pokaż wiadomość
: cmok: wielki buziak od siostry
dziękuję Siostrunia;*
__________________
Jeden krok w tył- dwa do przodu!
Dreamerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:20.