Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-12-27, 20:21   #91
mandalina_
Raczkowanie
 
Avatar mandalina_
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: stolyca
Wiadomości: 199
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Macie jakoes zdjecia tych pigmentow?
w palecie od góry i lewej strony: top nude, złotówka, steryd, globalny glam, dżin, vegas bis (na dole).

swatche od lewej strony:
vegas bis
dżin
globalny glam
steryd
złotówka
top nude

mam jeszcze zorzę i czary mary, ale nie ma ich na zdjęciach.
__________________
wymianka
mandalina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-27, 21:42   #92
MOgrama
Zadomowienie
 
Avatar MOgrama
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Też próbowałam zrobić zdjęcia ale takie które ostrzeglyby mnie przed zakupem. I niestety tego co widzę na żywo nie da się wylapac. Mam top nude, steryd i ten najjaśniejszy i wszystkie mają w sobie taki mega tani zielony brokat oczywiście tylko pod pewnym kątem. Dodtakowo jak zrobiłam swatche na ręce to zaraz brokat był wszędzie na mojej twarzy bluzie i moim tz świecimy się jak choinki mimo że zrobiłam po jednej próbie z każdego koloru.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MOgrama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-27, 22:23   #93
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Kurczę myslalam ze ten dżin jest bardziej szalowy. Pewnie na zywo lepsze wrazeniw robia, ale na zdjeciu za bardzo zblizone do siebie. Najbardziej mi sie chyba vegas bis i top nude podoba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-27, 23:20   #94
mandalina_
Raczkowanie
 
Avatar mandalina_
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: stolyca
Wiadomości: 199
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez MOgrama Pokaż wiadomość
Też próbowałam zrobić zdjęcia ale takie które ostrzeglyby mnie przed zakupem. I niestety tego co widzę na żywo nie da się wylapac. Mam top nude, steryd i ten najjaśniejszy i wszystkie mają w sobie taki mega tani zielony brokat oczywiście tylko pod pewnym kątem. Dodtakowo jak zrobiłam swatche na ręce to zaraz brokat był wszędzie na mojej twarzy bluzie i moim tz świecimy się jak choinki mimo że zrobiłam po jednej próbie z każdego koloru.
ja nie miałam takich problemów, a taniego brokatu nie wykryłam
fakt faktem, że niektóre kolory są słabiej sprasowane, delikatnie się osypują, ale dla mnie nie jest to żaden kłopot, bo każdy inny cień o takiej formulacji /masełkowej/ własnie by to zrobił, zwłaszcza jeśli składa się z tysięcy połyskujących drobinek.

używałam ich tez normalnie w makijażu, miały próbę kilkunastogodzinną, jakiegokolwiek osypu - zupełne zero.
Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Kurczę myslalam ze ten dżin jest bardziej szalowy. Pewnie na zywo lepsze wrazeniw robia, ale na zdjeciu za bardzo zblizone do siebie. Najbardziej mi sie chyba vegas bis i top nude podoba.
to fakt, one są dość do siebie podobne, ale wiadomo, na żywo też odrobinę inaczej wyglądają. te zdjęcia dają bardziej pogląd czego mniej więcej się spodziewać.
dżin zrobił na mnie średnie wrażenie, najbardziej podoba mi się steryd.

mimo wszystko, bardzo je lubię, ale nie uważam, że trzeba mieć wszystkie; będę utrzymywać, że warto wybrać na próbę, któryś z kolorów i samemu się przekonać jak wyglądają i jak się z nimi pracuje.
__________________
wymianka
mandalina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-28, 06:21   #95
MOgrama
Zadomowienie
 
Avatar MOgrama
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez mandalina_ Pokaż wiadomość
ja nie miałam takich problemów, a taniego brokatu nie wykryłam
fakt faktem, że niektóre kolory są słabiej sprasowane, delikatnie się osypują, ale dla mnie nie jest to żaden kłopot, bo każdy inny cień o takiej formulacji /masełkowej/ własnie by to zrobił, zwłaszcza jeśli składa się z tysięcy połyskujących drobinek.

używałam ich tez normalnie w makijażu, miały próbę kilkunastogodzinną, jakiegokolwiek osypu - zupełne zero.
Może ja mam takie światło w domu bo one wszystkie wybijają mocno ta zieleń. Też najbardziej mi się steryd spodobał z mojej grupy.
Więcej już ich raczej nie kupię a te 3 zostaną w mojej kolekcji, zobaczymy może w jakimś makijażu zobaczę ten ich czar który wszyscy dostrzegają.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MOgrama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-28, 07:21   #96
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Na Hani filmikach tez mnie steryd bardzo zachwycil. Jak bede kiedys zamawiala to go wezmę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Mam kilka swatchy to wrzucam. Troll wyszedł trochę pozbawiony tego morskiego odcienia. Pigmentacja super moim zdaniem, nie kręciłam palcem w cieniu, dotykałam i przesuwałam palcem kilka mm w jedną i druga stronę. Jedynie ten pigment amore trochę słabo, ale pewnie po prostu trzeba go nałożyć na koniec makijażu i w większej ilości.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 49098480_306001716692720_1558406682667646976_n.jpg (47,1 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 49544879_2939267316098739_5985432738277097472_n.jpg (176,9 KB, 99 załadowań)
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2018-12-29 o 19:22
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 08:44   #97
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Ma ktoś bronzer o nazwie Kontur? Do tej pory używałam Nabli w odcieniu Gotham. Zastanawiam się czy kolorystycznie jest podobny .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder

Edytowane przez cebulki
Czas edycji: 2019-02-05 o 08:45
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-13, 13:25   #98
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Witam
U Hani teraz promocja walentynkowa i stąd moje pytanie czy ma ktoś może te mini pędzle? Bo pomysł z krótszymi trzonkami jest fajny (rozmiar travel i dla kogoś kto musi trzymać blisko lusterko) i kuszą zwłaszcza, że są teraz na promocji to kuszą podwójnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Przechwytywanie.JPG (59,2 KB, 30 załadowań)
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-13, 13:29   #99
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Witam
U Hani teraz promocja walentynkowa i stąd moje pytanie czy ma ktoś może te mini pędzle? Bo pomysł z krótszymi trzonkami jest fajny (rozmiar travel i dla kogoś kto musi trzymać blisko lusterko) i kuszą zwłaszcza, że są teraz na promocji to kuszą podwójnie
Mam i są ok, poza jednym - pędzlem do pudru. Tak śmierdzi kozą, że szok nawet mycie nic nie daje
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-13, 13:32   #100
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Mam i są ok, poza jednym - pędzlem do pudru. Tak śmierdzi kozą, że szok nawet mycie nic nie daje
Dziękuję za odpowiedź chyba zaryzykuję mimo tej kozy, bo robię przyczajkę na nie od dłuższego czasu a polecasz coś jeszcze? Myślałam nad pudrem sypkim hd matującym i może jakieś cienie też wpadną do koszyka, bo jak robić zamówienie to robić
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-13, 14:14   #101
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź chyba zaryzykuję mimo tej kozy, bo robię przyczajkę na nie od dłuższego czasu a polecasz coś jeszcze? Myślałam nad pudrem sypkim hd matującym i może jakieś cienie też wpadną do koszyka, bo jak robić zamówienie to robić
Kosmetyków nie miałam, ale właśnie się zastanawiam nad zrobieniem zamówienia Kuszą mnie te turbo pigmenty
A tak to polecam Ci jeszcze gąbkę do makijażu, lepszej nie miałam
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-13, 14:31   #102
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Kosmetyków nie miałam, ale właśnie się zastanawiam nad zrobieniem zamówienia Kuszą mnie te turbo pigmenty
A tak to polecam Ci jeszcze gąbkę do makijażu, lepszej nie miałam
Dziękuję zamówienie poszło, ale to była katorga, bo strona się zacinała potwornie
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-13, 14:39   #103
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Dziękuję zamówienie poszło, ale to była katorga, bo strona się zacinała potwornie
Nie ma sprawy Co zamówiłaś?
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-13, 14:53   #104
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy Co zamówiłaś?
Zamówiłam:
-pędzle mini śmierdzące kozą
-puder matujący HD
-4 turboty dla siostry na prezent, bo ja mimo że jestem sroką to w makijażu prefereję nudę
-5 podstawowych cieni matowych (matowy cielak, mulat, cośtam kakao i dwa inne nudne brązy z dziwnymi nazwami )
Zastanawiałam się nad jakimś rozświetlaczem i bronzerem, ale jednak przystopowałam się, bo w sumie na te które mam nie narzekam, więc nie będę kolekcjonować
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-13, 15:51   #105
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Zamówiłam:
-pędzle mini śmierdzące kozą
-puder matujący HD
-4 turboty dla siostry na prezent, bo ja mimo że jestem sroką to w makijażu prefereję nudę
-5 podstawowych cieni matowych (matowy cielak, mulat, cośtam kakao i dwa inne nudne brązy z dziwnymi nazwami )
Zastanawiałam się nad jakimś rozświetlaczem i bronzerem, ale jednak przystopowałam się, bo w sumie na te które mam nie narzekam, więc nie będę kolekcjonować
U mnie tylko ten do pudru śmierdzi

No wiesz co, ani jednego turbota dla siebie ?
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-13, 17:48   #106
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
U mnie tylko ten do pudru śmierdzi

No wiesz co, ani jednego turbota dla siebie ?
Ona tak tylko mysli ze dla siostry, a jak przyjdą i je zobaczy to nie odda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-13, 18:01   #107
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Ona tak tylko mysli ze dla siostry, a jak przyjdą i je zobaczy to nie odda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No chyba, że tak
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-14, 19:27   #108
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Oj dziewczyny nie kuście może zostawię sobie jednego albo dwa w jakimś bezpiecznym kolorze
A wy przyznajcie się co zamówiłyście, rozgrzeszę was
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-15, 14:12   #109
watkacukrowa
Przyczajenie
 
Avatar watkacukrowa
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź chyba zaryzykuję mimo tej kozy, bo robię przyczajkę na nie od dłuższego czasu a polecasz coś jeszcze? Myślałam nad pudrem sypkim hd matującym i może jakieś cienie też wpadną do koszyka, bo jak robić zamówienie to robić
daj znać, jak się sprawdza.
miałam od niej tylko gąbeczkę w stylu beauty blender i jakością wcale nie odstawała. jakieć tam cienie widziałam u współlokatorki, ładnie napigmentowane
watkacukrowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-15, 14:51   #110
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez watkacukrowa Pokaż wiadomość
daj znać, jak się sprawdza.
miałam od niej tylko gąbeczkę w stylu beauty blender i jakością wcale nie odstawała. jakieć tam cienie widziałam u współlokatorki, ładnie napigmentowane
Dam znać jak na razie mam status "Oczekujemy na dostawę", więc pewnie sobie trochę poczekam, aż do mnie przyjdą ... Wielkie nadzieje pokładam w tych pędzlach, bo na podróż ta tuba się wydaje świetna i w sumie na co dzień też spoko, bo się pędzle nie kurzą ciekawa jestem tych turbotów może faktycznie sobie jakiegoś zostawię, zobaczę czy to nie za dużo jak dla mnie
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-28, 12:50   #111
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Wczoraj odebrałam zamówienie...po takim czasie wreszcie się doczekałam, ale czekałabym jeszcze dłużej gdyby nie to, że zrezygnowałam z dwóch turbotów, które miały czas oczekiwania 14 dni

-mini pędzle dziś pierwszy raz użyłam i w sumie nie wiem co o nich sądzić, jakieś malutkie te główki się wydają, pewnie się rozejdą jak każde pędzle, ale w połączeniu z mini trzonkami to wyglądają jak zabawki trochę się rozczarowałam jak zobaczyłam jakie są pędzle do oczu, bo byłam pewna, że będą dwa do rozcierania, a jest jeden taki, dwa płaskie (których rzadko używam) i jeden taki ołówkowy...no szkoda, bo ja na co dzień używam puchaczy, chętnie bym te płaskie wymieniła
-puder matujący super zmielony, fajnie wygląda na skórze, ciekawe jak długo na mojej tłustej cerze utrzyma mat
-cień matowy spoko, fajnie się rozciera, chyba zamówię sobie przy następnej promocji inne kolory matów
-turboty...hmmm... zamówiłam Asteroid, Lilak, Czary Mary i Zorza... i zostawiłam sobie tylko Asteroid, bo pozostałe dwa oprócz Zorzy są bardzo, bardzo podobne do siebie co do Zorzy to nie moja bajka kolorystyczna ogólnie te turboty to nie mój styl, może tego nieszczęsnego Asteroida na jakąś imprezę użyję, bo na powiece wygląda jakoś tak tanio i nie podoba mi się ten zielono-niebieski brokat szkoda mi tych turbotów z których zrezygnowałam, bo Top Nude wydaje się dość neutralny i nie taki kiczowaty, ale trudno
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-28, 16:38   #112
MOgrama
Zadomowienie
 
Avatar MOgrama
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Asteroida na jakąś imprezę użyję, bo na powiece wygląda jakoś tak tanio i nie podoba mi się ten zielono-niebieski brokat szkoda mi tych turbotów z których zrezygnowałam, bo Top Nude wydaje się dość neutralny i nie taki kiczowaty, ale trudno
Wreszcie ktoś też widzi ten zielony brokat ... W top nude też jest i jak dla mnie psuje cały efekt.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MOgrama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-28, 16:52   #113
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

ja też długo czekałam na zmówienie - było napisane wysyłka od.... konkretnego dnia, a czekałam jeszcze kolejny tydzień zanim miałam przesyłkę
w porównaniu do innych sklepów internetowych to baaaaardzo długo

ale oczywiście rozumiem, ze mała firma ma ograniczone moce przerobowe wszystko zapakowane supe i na razie jest zadowolona - pigmenty to faktycznie sam brokat - nie każdy lubi taki efekt, ale pędzle O108 i O100 i puder rozświetlający bardzo fajne
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-01, 09:25   #114
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez MOgrama Pokaż wiadomość
Wreszcie ktoś też widzi ten zielony brokat ... W top nude też jest i jak dla mnie psuje cały efekt.
A to już nie żałuję, że zrezygnowałam z niego no cóż turboty nie dla mnie, ale maty są bardzo fajne

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja też długo czekałam na zmówienie - było napisane wysyłka od.... konkretnego dnia, a czekałam jeszcze kolejny tydzień zanim miałam przesyłkę
w porównaniu do innych sklepów internetowych to baaaaardzo długo

ale oczywiście rozumiem, ze mała firma ma ograniczone moce przerobowe wszystko zapakowane supe i na razie jest zadowolona - pigmenty to faktycznie sam brokat - nie każdy lubi taki efekt, ale pędzle O108 i O100 i puder rozświetlający bardzo fajne
Też mi przypadł do gustu O108, chętnie bym wymieniła te płaskie pędzle na takie 108 tylko w różnych rozmiarach, lubię takie luźne puchacze

Edytowane przez Lojra
Czas edycji: 2019-03-01 o 09:31
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 07:09   #115
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

kupujecie coś na promocji?
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-18, 18:57   #116
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Znów się skusiłam na cienie na promocji i znów się rozczarowałam Zachęciły mnie te turboplusy, bo myślałam, że to będą takie iskierki idealne do wykończenia makijażu oczu. Całe szczęście, że ostrożna ja po poprzednim zawodzie zamówiłam tylko trzy cienie: zwykły matowy ciemnobrązowy cień, jednego turbota i jeden turbo plus. Jedyne z czego jestem zadowolona to ten nudny mat, który dorzuciłam na sam koniec

Turbot w kolorze Diamentowy nie jest aż tak zielono-niebieski jak poprzednie turboty, które zamawiałam, więc tu na plus. Minus jest taki, że na zdjęciach wydawał się być bardzo jasny i idealny w kąciki oczu, a tu się okazuje, że jest on pół przezroczysty i świetny będzie jak już to jako topper (o ile będzie się trzymał )

Turbo plus w odcieniu Aztek to największe rozczarowanie... Jest to po prostu złoty brokat w wyprasce. Nie da się go nałożyć na oko w żaden możliwy sposób jako topper od razu spada z powieki tak jak zwykły sypki brokat, a nawet gorzej bo jest on dość grubo zmielony, a jako cień robi prześwity i nieważne czy użyję bazy, kleju, korektora czy na gołą powiekę nie da się go nałożyć równomiernie...

Zresztą nawet jakby nakładał się pięknie to i tak raczej nie przypadłby mi do gustu, bo taki brokat jest po prostu kiczowaty.
Ehh, teraz mam nauczkę i to były moje ostatnie zakupy w glamshopie, bo maty są fajne, ale nie są jakieś wybitne, a te błyskotki to po prostu nie mój styl i nie lubię takiego nachalnego i taniego błysku, nawet na imprezę. Tak więc uprzedzam, jeśli ktoś szuka subtelnych iskierek to niestety glamshop to nie ten kierunek
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-19, 08:07   #117
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Ten Aztek sporo osób krytykowalo. Ale skoro Tobie się nie podobają te turboty w ogóle to może taki błysk nie jest po prostu dla Ciebie.

Ja znowu nie jestem zbyt zadowolona z tego nowego topera-rozu Hani, złoty cukier. No różu to w nim nie widzę, są tylko dość duże złote drobiny. A dziwne bo w opakowaniu jest wściekłe różowy. Nie wiem czemu na mojej cerze różu kompletnie nie widzę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-19, 09:35   #118
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Ten Aztek sporo osób krytykowalo. Ale skoro Tobie się nie podobają te turboty w ogóle to może taki błysk nie jest po prostu dla Ciebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No nie jest, teraz jestem co do tego przekonana
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 09:52   #119
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Ja mam Zorzę i Błyskotkę i żaden z nich nie trzyma się powieki dłużej niż godzinę, czy na kleju czy bazie, bez też nie. Masakra, wszystko mam na twarzy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 12:04   #120
undulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 12
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

mam paletę turbina, dziarską zieleń i posejdon z turboplusów, do tego zorzę, turbo fuksję i gasolinę, a do tego 4 brokaty. Zamówiłam kolejne.
Turboty trzeba nakładać na bazę. Ja używam glitter primer z nyxa, do tego utrwalam makijaż fixerem. Trzymają się kilkanaście godzin bez większego problemu. Posejdon i dziarska zieleń nie mają tak silnej bazy kolorystycznej, więc najlepiej wyglądają na jakiejś bazie. Turboty generalnie wyglądają różnie w zależności od tego, czy są na jakiejś bazie kolorystycznej czy nie, i od sąsiedztwa innych cieni. Część daje efekt tafli koloru, część więcej blasku, ale to nie jest delikatny błysk.
Nie przepadam za brokatami. Mają grubą drobinę i ciężej się z nimi pracuje.
To nie jest produkt dla fanek delikatnego efektu, ale nie uważam, żeby nawet całe oko w turbotach (potrafię ich mieć 5 czy nawet 7) było kiczowate. Jeśli się lubi kolory i błysk, można brać w ciemno. Ale nie ma się co obrażać na początku, że cienie się sypią przy nakładaniu - trzeba się nauczyć z nimi pracować. Wtedy naprawdę dają efekt wow.
undulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-14 07:27:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:08.