Pomocy!!!! Problem z biustem... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-09, 09:52   #1
Jovifan
Raczkowanie
 
Avatar Jovifan
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 76
Exclamation

Pomocy!!!! Problem z biustem...


Witam was!
Mam dość poważny problem.... Ostatnio podobno straciłam troszkę [sporo] tłuszczu w organiźmie. Najprawdopodobniej ze względu na wzmorzoną aktywność fizyczną i zmniejszenie racji żywieniowych - z braku czasu.... Nie mam kiedy sobie gotować bo większość czasu zajmują mi nauka i treningi... Ale staram się jeść 3-4 razy dziennie.
Spadku tłuszczu nie zauwazyłam, natomiast widzę że opadł i zwiotczał mi biust ... W tej chwili wygląda jak woreczek skóry z gruczołami. Tłuszcz gdzies sobie poszedł.... Zawsze nosiłam rozmiar 75 B a teraz nie wiem do ilu mi spadło.... W kazdym razie biust w widoczny sposób zgubił na objętości, zwiotczał i opadł.... Co mam z tym zrobić? Jakie preparaty kupić??? Słyszałam że tabletki Nivelazione są niezłe....sama mam wątpliwości.. Co wy polecacie?????? Pomocy!!!
P.S Nie wiem czy umieściłam ten post w dobrym miejscu. Moze przeniesc go do jakiegoś innego działu??
__________________
Always keep the faith!!
Jovifan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 14:53   #2
Izane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 237
Thumbs up Dot.: Pomocy!!!! Problem z biustem...

Tak to już niestety się dzieje...a rzadko się dzieje, żeby przy utracie dużej ilości tkanki tłuszczowej pozostawał nam ładny i duży biust. Przede wszystkim dlatego, że piersi to niemalże jedynie właśnie tkanka tłuszczowa...tracimy ją...tracimy piersi :-( Wystraczy popatrzeć na zawodowe kulturystki - piękna masa mięśniowa, zero masy tłuszczowej i zero piersi. No ale do rzeczy...
Przede wszystkim powinnaś zacząć wykonywać ćwiczenia typowo na piersi. Wrzuć w google hasła typu: "ćwiczenia na ładny biust", na pewno wyskoczy ci kilkanaście stron i znajdziesz tam coś dla siebie. Najlepiej takie, które możesz wykonywać w domu. Ważne, by ćwiczyć regularnie. Efekty nie przyjdą tak szybko, ale zapewniam cię, że przyjdą. Sama ćwiczę, więc wiem co piszę
Po drugie kup sobie dobry kosmetyk. A jaki to jest dobry? Ano taki, który zadziała akurat na twoje piersi. Ja używam Bielendę z serii Sexy Look Serum i bardzo go sobie chwalę, ale mojej kuzynce nie przypadł do gustu. Poczytaj opinie o tego typu kosmetykach na KWC, na pewno w końcu znajdziesz ten odpowiedni. No i pamiętaj, że to co drogie nie zawsze oznacza, że dobre. Kosmetyku do piersi też należy używać regularnie i najlepiej już na zawsze.
Co do doustnych preparatów, to nie zażywałam żadnego do tej pory, więc ci nie doradzę.
PAMIĘTAJ: ani ćwiczenia, ani kosmetyki, ani tabletki nie powiększają piersi. Przy systematycznej pielęgnacji uzyskasz ładny, kształtny biust o skórze napiętej, aksamitnej i miękkiej, ale pozostanie on w dotychczasowym rozmiarze. No chyba, że postanowisz przytyć

Pozdrawiam i życzę powodzenia
Izane
Izane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 16:08   #3
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Pomocy!!!! Problem z biustem...

ja bym jeszcze dodała naprzemienne prysznice lub masaże kostakami lodu
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 17:20   #4
VolleyMasta
Raczkowanie
 
Avatar VolleyMasta
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 76
Dot.: Pomocy!!!! Problem z biustem...

Ja tez mialam taki problem. postanowilam jednak ze chce miec ladny biust (i żadnych kościstych kantów) i troche przytylam, chodze na silownie (pomagaja liczne cwiczenia na ręce, ramiona).

teraz mam jędrne, "duże" (z A skoczylam na C!) piersi. nie potrzebuje nawet stanika
VolleyMasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:46.