Ok-tours opinie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-12, 16:48   #61
Maarta94
Raczkowanie
 
Avatar Maarta94
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 298
Dot.: Ok-tours opinie

Cytat:
Napisane przez kakuz118 Pokaż wiadomość
Bułgaria - Złote Pisaki - studencki z Okeja 18.08 - 29.08 - ktoś się wybiera?
Ja bodajże jadę
__________________
"Ile razy będę musiała przejść obok Ciebie z rozdartym sercem, aby przestać kochać"
"Trudniej żyć po stracie kogoś, kiedy jest się starym. Mam za dużo czasu na smutek"
Maarta94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 15:12   #62
alisz_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Ok-tours opinie

piszcie kiedy jedziecie do Grecji, ja jadę 25.07. na młodzieżowy
alisz_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 18:00   #63
Misiekkkkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 24
Dot.: Ok-tours opinie

jedzie ktos z Ok tours do Dana Palace 17.07 ?
Misiekkkkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 19:21   #64
EdiT94
Przyczajenie
 
Avatar EdiT94
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 17
Dot.: Ok-tours opinie

Cytat:
Napisane przez Misiekkkkk Pokaż wiadomość
jedzie ktos z Ok tours do Dana Palace 17.07 ?
ja się właśnie tam wybieram od 17.07- 28.07 :P w przedziale wiekowym 18-22 lata^^
__________________
__Ęda.
EdiT94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 12:29   #65
Misiekkkkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 24
Dot.: Ok-tours opinie

Cytat:
Napisane przez EdiT94 Pokaż wiadomość
ja się właśnie tam wybieram od 17.07- 28.07 :P w przedziale wiekowym 18-22 lata^^
to jaa 16-18 ;D a skąd wyjezdzasz ?
Misiekkkkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 19:29   #66
EdiT94
Przyczajenie
 
Avatar EdiT94
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 17
Dot.: Ok-tours opinie

Cytat:
Napisane przez Misiekkkkk Pokaż wiadomość
to jaa 16-18 ;D a skąd wyjezdzasz ?
Z Krakowa :P
__________________
__Ęda.
EdiT94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 22:10   #67
Misiekkkkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 24
Dot.: Ok-tours opinie

oo my tez z Krakowa ile masz lat ;>
Misiekkkkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 11:00   #68
EdiT94
Przyczajenie
 
Avatar EdiT94
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 17
Dot.: Ok-tours opinie

18^^ tyle, że ja z innego przedziału wiekowego :P
__________________
__Ęda.
EdiT94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 20:29   #69
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Ok-tours opinie

Ktoś wie jak to jest z tym ważeniem bagażu przy autobusie? Czy to faktycznie funkcjonuje?
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 09:52   #70
ladyadmirable
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 41
Dot.: Ok-tours opinie

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;35019613]Ktoś wie jak to jest z tym ważeniem bagażu przy autobusie? Czy to faktycznie funkcjonuje?[/QUOTE]

rok temu żadnego ważenia bagażu nie było
ladyadmirable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 18:07   #71
xpannaannax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5
Dot.: Ok-tours opinie

A jedzie może ktoś w ostatnim terminie do Lloret? )
xpannaannax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-19, 18:40   #72
niachniach96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 10
Dot.: Ok-tours opinie

a może ktoś na zlote piaski 20 lipca?
niachniach96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 09:54   #73
kasia17l
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: Ok-tours opinie

Ja byłam w zeszłym roku w Grecji i zdecydowanie polecam
w tym roku chcę się wybrac do Hiszpani, jakie macie opinie na ten temat? :P

widziałam tylko, że maja ofertę z jakimś nowym hotelem :P
kasia17l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 17:47   #74
DagaUst
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 51
GG do DagaUst
Dot.: Ok-tours opinie

Cytat:
Napisane przez kasia17l Pokaż wiadomość
Ja byłam w zeszłym roku w Grecji i zdecydowanie polecam
w tym roku chcę się wybrac do Hiszpani, jakie macie opinie na ten temat? :P

widziałam tylko, że maja ofertę z jakimś nowym hotelem :P
ja mam zamiar w tym roku pojechac z EURO RELAX do grecji ) mozesz mi napisac jak bylo? fAJNE Imprezy ? w jakim hotelu bylas?
pozdrawiam
DagaUst jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 14:09   #75
kasia17l
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: Ok-tours opinie

Cytat:
Napisane przez DagaUst Pokaż wiadomość
ja mam zamiar w tym roku pojechac z EURO RELAX do grecji ) mozesz mi napisac jak bylo? fAJNE Imprezy ? w jakim hotelu bylas?
pozdrawiam
Było świetnie, imprezy, wychodzenie do miasta, pełen luz. Imprezy super, naprawdę nie ma co narzekać, wręcz przeciwnie. Ja byłam w hotelu san panteleimon, ale z tego co sie orientuje w tym roku OK TOURS ma lepszy hotel i to o wiele w ofercie, więc trochę szkoda, że w tym roku sie tam nie wybieram :P bo mają Filoxenie Beach. Jeśli chodzi o Grecję naprawdę polecam nie wiem jak z innymi biurami, z ok'jem nie moge narzekać :p
aaaa i kadra spotko :p a to najwazniejsze w sumie :P
kasia17l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 11:22   #76
miranda15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 16
Dot.: Ok-tours opinie

Cytat:
Napisane przez kasia17l Pokaż wiadomość
Ja byłam w zeszłym roku w Grecji i zdecydowanie polecam
w tym roku chcę się wybrac do Hiszpani, jakie macie opinie na ten temat? :P

widziałam tylko, że maja ofertę z jakimś nowym hotelem :P
Ja byłam w zeszłe wakacje z okejem w Hiszpanii.Polecam z całego serca!Najlepsze wakacje mojego życia Jakbyś miała jakieś pytania to śmiało pisz,chętnie powspominam
miranda15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 10:45   #77
kasia17l
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: Ok-tours opinie

Cytat:
Napisane przez miranda15 Pokaż wiadomość
Ja byłam w zeszłe wakacje z okejem w Hiszpanii.Polecam z całego serca!Najlepsze wakacje mojego życia Jakbyś miała jakieś pytania to śmiało pisz,chętnie powspominam
Super Możesz mi napisać jak hotel, jak wychowawcy, wyrozumiali :P
aaaa no i jak imprezy? Pilnowali :P
kasia17l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 17:33   #78
miranda15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 16
Dot.: Ok-tours opinie

Cytat:
Napisane przez kasia17l Pokaż wiadomość
Super Możesz mi napisać jak hotel, jak wychowawcy, wyrozumiali :P
aaaa no i jak imprezy? Pilnowali :P
Byliśmy w hotelu "Ancla". Zupełnie nie rozumiem czemu nie ma go w tegorocznej ofercie ,bo moim zdaniem był naprawdę spoko.Z zewnątrz może nieszczególnie wyglądał xd ale w środku bardzo fajnie.Pokoje trochę małe,ale wiadomo,że służą tylko i wyłącznie do spania przez kilka godzin.Przy hotelu basen i jacuzzi,ale to chyba standard W Tropicsie byliśmy codziennie(poza pierwsza nocą po przyjeździe,bo rezydentka uznała ze jesteśmy zmęczenie po podróży ). Były trzy wychowawczynie.Mnie trafiła się najmłodsza i najfajniejsza :d Pozwalała dosłownie na wszystko.Jedna z "pań" miała czasem wąty na swoją grupę i raz przez to wróciliśmy z dyskoteki już o drugiej.Dodatkowo zajmował się nami tez ratownik.Żadne słowa nie opiszą tej postaci xd Czasami były przypały bo nie mogli sie nas doliczyć w przerwie pod Tropicsem i chodziliśmy po 3 razy pod drzewkiem,ale przynajmniej obcokrajowcy mieli z nas polewkę i można było zapoznać kogoś ciekawego Ale ogólnie nie mogę narzekać Na imprezach oczywiści w ogóle nas nie pilnowali.Spokojnie można było wyjść z dyskoteki iść na plaże/do tequila baru itp
miranda15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 12:57   #79
kasia17l
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: Ok-tours opinie

Cytat:
Napisane przez miranda15 Pokaż wiadomość
Byliśmy w hotelu "Ancla". Zupełnie nie rozumiem czemu nie ma go w tegorocznej ofercie ,bo moim zdaniem był naprawdę spoko.Z zewnątrz może nieszczególnie wyglądał xd ale w środku bardzo fajnie.Pokoje trochę małe,ale wiadomo,że służą tylko i wyłącznie do spania przez kilka godzin.Przy hotelu basen i jacuzzi,ale to chyba standard W Tropicsie byliśmy codziennie(poza pierwsza nocą po przyjeździe,bo rezydentka uznała ze jesteśmy zmęczenie po podróży ). Były trzy wychowawczynie.Mnie trafiła się najmłodsza i najfajniejsza :d Pozwalała dosłownie na wszystko.Jedna z "pań" miała czasem wąty na swoją grupę i raz przez to wróciliśmy z dyskoteki już o drugiej.Dodatkowo zajmował się nami tez ratownik.Żadne słowa nie opiszą tej postaci xd Czasami były przypały bo nie mogli sie nas doliczyć w przerwie pod Tropicsem i chodziliśmy po 3 razy pod drzewkiem,ale przynajmniej obcokrajowcy mieli z nas polewkę i można było zapoznać kogoś ciekawego Ale ogólnie nie mogę narzekać Na imprezach oczywiści w ogóle nas nie pilnowali.Spokojnie można było wyjść z dyskoteki iść na plaże/do tequila baru itp
Wielkie dzięki, za tak szczegółowy opis nic tylko jechać :p obym trafiłam na ciekawe "panie" a można przewieźć jakieś alko :P czy nie mam ryzykować? :P
kasia17l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-28, 15:19   #80
miranda15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 16
Dot.: Ok-tours opinie

Cytat:
Napisane przez kasia17l Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki, za tak szczegółowy opis nic tylko jechać :p obym trafiłam na ciekawe "panie" a można przewieźć jakieś alko :P czy nie mam ryzykować? :P
my nie wzięłyśmy ze sobą,ale toreb nam nie przeszukiwali xd więc zawsze możesz spróbować
miranda15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 13:56   #81
Respiree
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4
Dot.: Ok-tours opinie

Cytat:
Napisane przez miranda15 Pokaż wiadomość
Byliśmy w hotelu "Ancla". Zupełnie nie rozumiem czemu nie ma go w tegorocznej ofercie ,bo moim zdaniem był naprawdę spoko.Z zewnątrz może nieszczególnie wyglądał xd ale w środku bardzo fajnie.Pokoje trochę małe,ale wiadomo,że służą tylko i wyłącznie do spania przez kilka godzin.Przy hotelu basen i jacuzzi,ale to chyba standard W Tropicsie byliśmy codziennie(poza pierwsza nocą po przyjeździe,bo rezydentka uznała ze jesteśmy zmęczenie po podróży ). Były trzy wychowawczynie.Mnie trafiła się najmłodsza i najfajniejsza :d Pozwalała dosłownie na wszystko.Jedna z "pań" miała czasem wąty na swoją grupę i raz przez to wróciliśmy z dyskoteki już o drugiej.Dodatkowo zajmował się nami tez ratownik.Żadne słowa nie opiszą tej postaci xd Czasami były przypały bo nie mogli sie nas doliczyć w przerwie pod Tropicsem i chodziliśmy po 3 razy pod drzewkiem,ale przynajmniej obcokrajowcy mieli z nas polewkę i można było zapoznać kogoś ciekawego Ale ogólnie nie mogę narzekać Na imprezach oczywiści w ogóle nas nie pilnowali.Spokojnie można było wyjść z dyskoteki iść na plaże/do tequila baru itp
Czyżby ten ratownik to pan Grzesiu?
Respiree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 19:11   #82
paula18_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 6
Dot.: Ok-tours opinie

Siema jedzie ktoś z OK-Tours do Lloret + Paryż, Lazurowe do hotelu Frigola od 30.06-11.07? Jadę z przyjaciółką i liczymy na dobre towarzystwo
Odnośnie samego Lloret: warto jechać? jakie ceny, kluby, faceci? piszciee !
paula18_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 10:14   #83
NataliaDaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Ok-tours opinie

Mam pytanie, bo widzę, że chyba byłyście z Ok w Hiszpanii i mówcie jak było, jak tam imprezy wychowawcy, warto jechać
NataliaDaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-17, 17:25   #84
demontw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 1
Dot.: Ok-tours opinie

OBÓZ W BUŁGARII ZŁOTE PIASKI
Unikać jak ognia! Już na początku wyprawy okazało się że autokar jest niesprawny. Zanim serwis ogarnął niedziałającą klimatyzację minęło kilka godzin, dzięki czemu młodzież nie zdążyła na dwa
posiłki. W rekompensacie wizyta w mcdonald, dla wegetarian zaserwowano sałatę z marchewką jako główny posiłek, opiekunowie widać stwierdzili że wegetarianie nie jadają frytek (wszyscy pozostali je dostali w zestawach) trochę wyobraźni, a shake zapełnił by żołądki tym, którzy mięsa nie jedzą.
Na miejscu w hotelu jedzenie nie jadalne – przecież młodzież nie będzie się skarżyć. Warzywa niedojedzone na śniadaniu pojawiały się w porze obiadowej i kolacyjnej lekko już nie świeże.
Podawane mięso tylko je udawało, MOM (mięso oddzielone mechanicznie) śmierdzące i nie przypominające w swojej strukturze prawdziwego mięsa. Próby kucharzy po tytułem zaserwujemy ryż z sosem słodko-kwaśnym okazały się porażką, kucharze jak widać nadawali się tylko do tego, aby karmić trzodę chlewną. Myślą przewodnią opiekunów obozu – niech się młodzież zajmie sobą.
Zero zajęć, które urozmaiciłyby pobyt. Dostęp do alkoholu nieograniczony bez względu na wiek, dzięki czemu młodzież dobrze bawiła się przy alkoholu już od południa (opiekunowie także sobie nie
odmawiali) Co bardziej pomysłowi obozowicze zaopatrzyli w się Polsce przed wyjazdem w piguły i marihuanę.
Generalnie motywem przewodnim obozu to seks, alkohol i narkotyki. W opcji OK TOURS: przybywaj śmiało, wiek nie ważny, wszystko jest dla ludzi. W tym możliwość skakania między balkonami
bez spadochronu (fantazja młodzieży zdumiewająca) grożąca śmiercią lub kalectwem, ale co tam, po pijaku poziom odwagi wprost proporcjonalny do poziomu głupoty i upojenia alkoholowego.
Pokoje w hotelu, no cóż… kapiąca klimatyzacja, z toalety bijący smród kanalizacji ale co tam po kilku drinkach te drobne nieudogodnienia tracą na znaczeniu.
W dzień wyjazdu kwestia oddania kaucji obozowiczom w wysokości 25 euro. Obowiązkowe ubezpieczenie na wypadek gdyby niesforny obozowicz dokonał jakiś szkód i tu ciekawostka:
jeśli pobrudziłeś ręcznik lub pościel kara za ten niegodny czyn 16 lewa (32zł).
Jak wiadomo ręczniki i pościel mają to do siebie, że podczas użytkowania po prostu się brudzą.
Na nic interwencja w biurze OK TOURS, wg nich pobrudzenie ręcznika to po prostu usterka, za którą należy ponieść odpowiednią karę. Generalnie nikt nie odzyskał pełnej kaucji.
Biorąc pod uwagę liczbę obozowiczów w dzień wyjazdu ktoś zarobił ok 6000zł (licząc średnią karę 20 lewów) pytanie kto. Kilka turnusów i kwota jest całkiem przyzwoita.
Reasumując, suma niedociągnięć, nieprawidłowości, niekompetencji i po prostu głupoty na tym obozie sięga zenitu.
Chciałoby się powiedzieć „dziadostwo”, za które odpowiada OK TOURS.
Czy młodzież zadowolona? w wielu przypadkach pewnie tak, w końcu można było robić wszytko przy akceptacji opiekunów. Gorzej młodzież niepijąca, niećpająca i ta która była wypraszana ze swojego pokoju w nocy bo dwoje innych obozowiczów będzie uprawiać seks.
Jakiekolwiek tłumaczenie ze strony OK TOURS jest zbędne, każdy normalny rodzić nie wyśle swojego dziecka na obóz z tą firmą.
demontw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 16:16   #85
Natalka250
Przyczajenie
 
Avatar Natalka250
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 13
Dot.: Ok-tours opinie

Swojej chrześnicy zafundowałam na 18-ste urodziny obóz z But-em. Nie mogła mi się nadziękować jak wróciła. Podobało jej się, mówiła, że kadra była młoda i dało się z wychowawcom dogadać. Do tego piękna pogoda, smaczne jedzenie, blisko plaża.. Żałowała, że obóz tak szybko się skończył, mówiła, że jszcze by się poopalała i kąpała w ciepłym morzu.
Natalka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-08 17:16:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:08.