tusz do rzęs i kolor oczu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-20, 19:32   #1
shot1
Raczkowanie
 
Avatar shot1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 30

tusz do rzęs i kolor oczu


Witam wszystkie wizażanki
To mój pierwszy post więc proszę o odrobinę wyrozumiałości . Moim problemem (nie jedynym) są rzęsy. Nie są ani zbyt długie, ani zbyt gęste, ani też zbyt grube w związku z czym od dawna poszukuje idealnego tuszu do rzęs. Wypróbowałam już dosyć dużo specyfików, jednak po użyciu każdego z nich pod oczami pojawiała mi się czarna obwódka "pandy". Może któraś z was pomoże mi jakoś rozwiązać ten problem.
Proszę was także żebyście powiedziały mi jaki mam kolor oczu, ponieważ słyszałam na ten temat wiele sprzecznych opinii. Była bym wdzięczna gdyby któraś z was zaproponowała mi jakiś makijaż oczu (mam 17 lat i zero wiedzy w tym temacie). Z góry dziękuje za każdą pomoc .
Na zdjęciach rzęsy są lekko "muśnięte" tuszem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00044.jpg (23,9 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00047.jpg (23,8 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00048.jpg (37,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00058.jpg (24,5 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00059.jpg (18,9 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00060.jpg (22,9 KB, 17 załadowań)
shot1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 18:54   #2
shot1
Raczkowanie
 
Avatar shot1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 30
Dot.: tusz do rzęs i kolor oczu

up... czy ktoś mi pomoże???
shot1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 18:54   #3
zafascynowana1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 184
Dot.: tusz do rzęs i kolor oczu

Pomogę. Pewnie, że pomogę Jeśli chodzi o Twoje oczka - są bardzo ładne. Powinnaś zainwestować w dobry tusz wydłużający. Bo z gęstością, nie ma problemu dużego. Nie wiem jaką gotówką dysponujesz więc podam Ci kilka propozycji :
- Maybelline Define-A-Lash (cena ok.25zł) : wydłużający
- Maybelline Volum Express Lift-Up (cena podobna) : pogrubiający i unoszącu rzęsy
- Lancome Oscillation (tu cena znacznie wyższa ok. 120zł) : świetnie wydłuża i rozdziela rzęsy
- Max Factor False Lash Effect (ok.46zł) : perfekcyjnie pogrubia a przedewszykim wydłuża

A jeśli chodzi o makijaż..wydaje mi się, że dobrze by Ci było w odcieniach brzoskwinii, zieleni, szarości.

Dalej - powinnaś nabyć lekki podkład (jeśli nie masz problemów z cerą, jeśli je masz zainwestuj w kryjący)), dla wyrównania kolorytu np. Affinitone z Maybellinu (cena ok.23zł). Sypki puder dla zamatowienia błyszczacych części twarzy i delikatny róż dla nadania jej świeżości. Ah i błyszczyk transparentnyTe kosmetyki to podstawa

Moje propozycje makijażu dla Ciebie:
NA DZIEŃ: Delikatny podkład rozprowadź równomienie na całekj twarzy. Następnie deikatnie przypudruj twarz. Uważaj, żeby nie przesadzić z ilością Następnie nłóż na ruchomą część powieki jasny brąz, a w wewnętrznych kącikach jakąś perłę. Poźniej dokładnie wytuszuj rzęsy. Na koniec odrobina brzoskwiniowego różu na policzki i usta 'tknij' bezbarwnym błyszczykiem To w zupełności wystarczy^^
NA WIECZÓR: Zaaplikuj na całej twarzy podkład rozświetlający. (np. Avon, cena: ok. 23zł). Następnie nałóż na powiekę jasny różowy cień. W jej załamaniu rozprować fiolet. Ładnie wycieniuj. Później wytuszyj rzęsy. Możesz położyć nawet dwie warstwy. Na koniec, puder rozświetlający na kości policzkowe i skronie. I... Impreza Twoja

Uf... ale się rozpisałam Pozdrawiam i powidzenia
zafascynowana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 19:05   #4
Flicckka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Madryt - Lublin
Wiadomości: 18
Dot.: tusz do rzęs i kolor oczu

Shot1 dla mnie najlepsze tusze soł max factora. (Sproboj tesz jakisz bronzowy).
Flicckka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 08:15   #5
lashqueen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Mediolan
Wiadomości: 172
Dot.: tusz do rzęs i kolor oczu

Nie narzekaj, bo masz dosc geste rzesy. Chyba troche podobne do moich. Musisz je wydluzyc i troche pogrubic. Ja najbardziej lubie tusze Maybelline. Daja ten sam efekt, co drogie Lancomy czy YSL, wiec nie ma sensu przeplacac. W profilu mam fotke oka i mozesz sobie zobaczyc. Nie zamieszczam zdjecia na forum, bo gdy je usuwam, to potem mnie banuja tymczasowo
W tej chwili coraz bardziej jestem zachwycona Maybelline XXL intense.
__________________

lashqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 19:02   #6
shot1
Raczkowanie
 
Avatar shot1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 30
Dot.: tusz do rzęs i kolor oczu

Bardzo dziękuje za wszystkie odpowiedzi, w szczególności zafascynowanej1. Bardzo mi pomogłyście. Mam jeszcze jedno pytanie, czy ten podkład Affinitone dostępny jest w dość jasnych kolorach??? pytam bo jestem dość blada i kiedyś jak byłam w sephorze to ekspedientka dobrała mi jakiś podkład i stwierdziła że będzie on dobry do mojej cery, podkład żeczywiście był dobry, ładnie matowił i krył niedoskonałości ale jego odcień był za ciemny, chciałam kupić ten sam podkład w jaśniejszym kolorze, ale okazało się, że ten był najjaśniejszy...
shot1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:13.