Podkład mineralny - jaki wybrać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-28, 12:08   #1
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576

Podkład mineralny - jaki wybrać?


Cześć, zacznę od tego że to moja pierwsza próba z minerałami, więc jestem dość zielona w temacie. Zdecydowałam się na ich wypróbowanie, skuszona jasnymi odcieniami, bo wszystkie (dosłownie) drogeryjne podkłady są dla mnie zbyt ciemne.

Moja cera: chłodna, zaróżowiona, mieszana, zazwyczaj mam ze 2-3 pryszcze, więc potrzebuję średniego krycia. Ogólnie mam bardzo jasną karnację, nie opalam się w ogóle - słońca od razu mnie spala. Mam bardzo zbliżony typ urody to youtuberki LiveLoveGirlyy https://www.youtube.com/watch?v=HLU1Z8WpdSY (mogę tu wstawić link, prawda?) ta sama blada cera, rude włosy.

Aktualne podkłady, które posiadam: Eveline Ideal Cover Full HD 201 Ivory (zbyt ciemny i pomarańczowy), Pierre Rene Skin Balance Champagne (za ciemny), Revlon Colorstay do skóry mieszanej/tłustej Ivory 110 (za ciemny i za różowy, w ogóle brzydko wygląda), Wen&Wild coverall Fair (nie idealny, ale najlepszy z tych, trochę za ciemny).

Byłam w sklepie Annabelle Minerals i pani próbowała dobrać odcień. Nałożyla mi Neutral Fairest, Beige Fairest, Neutral Cream, Beige Cream. Wszystkie dały pomarańczowe plamy na mojej szyi. Byłam bardzo zawiedziona, bo swatche w internecie tych kolorów były aż prawie białe . Po przeanalizowaniu - Pani nakładała mi brudnym pędzlem - może dlatego te kolory były takie ciemne? Bo wcześniej komuś innemu może nakładała ciemniejszy podkład i nie wyczyściła pędzla? No nie wiem.

Zamawiam próbki ze strony mineralsy.pl, ale chciałam napisać jeszcze tutaj, najpierw, może ktoś mi coś doradzi . Nie wiem w jaką tonację strzelać - różowa bo jestem różowa, czy właśnie neutralizować czymś tę różowość? Oto próbki, które na razie mam w koszyku (wersje matujące): Annabelle Minerals Neutral Cream i Beige Cream, Neauty Olive Pale i Neutral Pale, Pixie Soft Muslin, Porcelain, Silk Beige, Almond Milk.

Mam pędzel Hakuro H50 jeśli to jest istotne
Będę bardzo wdzięczna za rady
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-28, 18:04   #2
girlwithredbaloon
Przyczajenie
 
Avatar girlwithredbaloon
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 5
Dot.: Podkład mineralny - jaki wybrać?

Zdecydowanie powinnaś celować w żółte tony, żeby zneutralizować różowe.Ja mam różową buzię i biało -żółte ciało, więc podkład na twarzy wybieramy do reszty.
Osobiście z Annabelle Minerals, używam gamy Sunny, i testuje golden z Neauty, bo Annabelle sie ważą na buzi.
girlwithredbaloon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 19:04:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:47.