Mamy luty 2020 - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-18, 21:17   #241
Karotynkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 15
Dot.: Mamy luty 2020

Heej! Z grupa mam złe wspomnienia, pamietam ze w poprzedniej ciąży tez zakładaliśmy grupę i było super dopóki ktoś nie zaczął głupich zasad ustalać. Nie udzielałam się kilka dni i zostałam bezpowrotnie usunięta mimo ze prosiłam o ponowne dodanie mnie bo bardzo mi zależało żeby tam być, ale wiadomo ze przy małym dziecku nie ma czasu się udzielać całymi dniami. Niestety potraktowano mnie dziwnie, w regulaminie było ze trzeba się udzielać a kto się nie udziela wylatuje i tyle. I przez to wyleciałam. Nagadalam się haha jeśli ta grupa miała by być wporzadku i bez jakichś durnych zasad to ja z chęcią
Karotynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 21:38   #242
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez Karotynkaa Pokaż wiadomość
Heej! Z grupa mam złe wspomnienia, pamietam ze w poprzedniej ciąży tez zakładaliśmy grupę i było super dopóki ktoś nie zaczął głupich zasad ustalać. Nie udzielałam się kilka dni i zostałam bezpowrotnie usunięta mimo ze prosiłam o ponowne dodanie mnie bo bardzo mi zależało żeby tam być, ale wiadomo ze przy małym dziecku nie ma czasu się udzielać całymi dniami. Niestety potraktowano mnie dziwnie, w regulaminie było ze trzeba się udzielać a kto się nie udziela wylatuje i tyle. I przez to wyleciałam. Nagadalam się haha jeśli ta grupa miała by być wporzadku i bez jakichś durnych zasad to ja z chęcią


U nas niby też jest taka zasada, ale jeszcze nikt nie został usunięty. Jak raz na jakiś czas się odezwie i da znać co tam u nich to wszystko jest ok myślę, że jak się tu poznamy i polubimy to grupa wypali z zasadami czy bez
Ale może rzeczywiscie lepiej z tym zaczekać. My założyłyśmy jak nasze dzieciaki miały mniej więcej 2 miesiące


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 05:44   #243
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Mamy luty 2020

Hej. Zapisywałyście się już na badania prenatalne?
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 06:28   #244
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
Hej. Zapisywałyście się już na badania prenatalne?
Hej ja zapisałam się wczoraj idę 6 sierpnia - 12t4d .

CO do grupy mi jest obojętne gdzie będę pisać dostosuje się
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 06:59   #245
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Mamy luty 2020

https://www.facebook.com/groups/374935306492242/ bardzo proszę i zapraszam do grupy.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 07:08   #246
Angelika1237
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 517
Dot.: Mamy luty 2020

Ja mam prenatalne 12 lipca ale ja z końca stycznia będzie 11+5

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angelika1237 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 07:20   #247
harmattan
Raczkowanie
 
Avatar harmattan
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 369
Dot.: Mamy luty 2020

Ja właściwie nie zapisywałam się na prenatalne, bo liczę na to, że mój lekarz w porę mnie pokieruje. Przyznam, że jestem zielona jak groszek w temacie tego, jak wyglądają kolejne badania, wizyty.
A może któraś z Was dziewczyny jest z Wrocławia i może mi podpowie, gdzie w ogóle warto prowadzić ciążę?

Co do problemów z tarczycą w ciąży to ostatnio masowo wychodzą wszystkim moim znajomym złe wyniki. Myślę, że to może być kwestia niedoborów, szczególnie jodu i Wit D. Suplementujecie coś dziewczyny? Ja przez cały okres starań brałam Optima med forte i w sumie to chyba najlepszy skład jaki udało mi się znaleźć. Sama od sierpnia zeszłego roku leczę się w kierunku niedoczynności. Miałam duże wahania TSH, ale po zmianie leku z euthyroxu na letrox nastąpiła duża poprawa i myślę, że nawet to mogło umożliwić ciążę Dzisiaj właśnie mam wizytę u mojej lekarki, żeby dowiedzieć się jak często kontrolować tarczycę w ciąży i jak zmieniać dawkę. Zrobiłam też dzisiaj zalecone badania krwi. Ciekawa jestem morfologii, bo w szpitalu miałam kiepską
harmattan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-19, 07:30   #248
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Mamy luty 2020

Cześć Harmattan

Ja jestem z Wrocławia ale niestety jestem podobnie zielona jak Ty więc nie pomogę. Dla mnie to wszystko kompletnie czarna magia. Ja mam pakiet w Luxmedzie i ciążę pewnie poprowadzę tam. Z tym że mój dotychczasowy ginekolog którego uwielbiam nie zajmuje się prowadzeniem ciąży I muszę szukać kogoś innego. Lekarz na którego teraz trafiłam ma wspaniałe oceny w necie a mnie tak strasznie rozczarował że prawie się popłakałam wychodzac z gabinetu. Niby wszystko wiedział, był delikatny i spokojny ale miałam wrażenie że jest możliwie najbardziej złośliwy jak tylko potrafi.

Ja dostałam narazie Letrox, mam brać póki co pół tabletki dziennie na czczo. Do tego wit D 2000. I za miesiąc kontrola u endo. Tu akurat trafiłam na bardzo fajną lekarkę, uspokoiła trochę mnie po wizycie u tego feralnego pana ginekologa.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 07:35   #249
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez PinkSlip Pokaż wiadomość
Cześć Harmattan

Ja jestem z Wrocławia ale niestety jestem podobnie zielona jak Ty więc nie pomogę. Dla mnie to wszystko kompletnie czarna magia. Ja mam pakiet w Luxmedzie i ciążę pewnie poprowadzę tam. Z tym że mój dotychczasowy ginekolog którego uwielbiam nie zajmuje się prowadzeniem ciąży I muszę szukać kogoś innego. Lekarz na którego teraz trafiłam ma wspaniałe oceny w necie a mnie tak strasznie rozczarował że prawie się popłakałam wychodzac z gabinetu. Niby wszystko wiedział, był delikatny i spokojny ale miałam wrażenie że jest możliwie najbardziej złośliwy jak tylko potrafi.

Ja dostałam narazie Letrox, mam brać póki co pół tabletki dziennie na czczo. Do tego wit D 2000. I za miesiąc kontrola u endo. Tu akurat trafiłam na bardzo fajną lekarkę, uspokoiła trochę mnie po wizycie u tego feralnego pana ginekologa.


Też mam pakiet w luxmedzie, ale nie chcą mi tam ciąży prowadzić ja byłam u sporej ilości lekarzy zanim znalazłam takiego przy którym czuję się dobrze i nie boję się wizyty. Już miałam nadzieję, że zgodzi się na prowadzenie mojej ciąży No ale to nie zależy od lekarzy tylko od kogoś wyżej. Ale i tak zamierzam do nich chodzić raz na jakiś czas No najłatwiej mi tam się umówić i badania wykonywać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 08:00   #250
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Mamy luty 2020

To chyba też zależy od pakietu. Ja mam ten jakiś taki full turbo ze wszystkim Koleżance też tam odmówili prowadzenia ciąży chyba że zmieni pakiet.
Z jakiej części Wrocławia jesteś?
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 08:14   #251
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez PinkSlip Pokaż wiadomość
To chyba też zależy od pakietu. Ja mam ten jakiś taki full turbo ze wszystkim Koleżance też tam odmówili prowadzenia ciąży chyba że zmieni pakiet.
Z jakiej części Wrocławia jesteś?


Też mam pełny pakiet, ale to nie od tego zależy. Chyba boją się prowadzić ciąż z jakimiś teoretycznymi problemami. Poprzednia ciąża przebiegła bez problemu, ale ze mam miastenię to ani wtedy ani teraz nie chcą prowadzić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-19, 08:24   #252
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Mamy luty 2020

No to może. Ja się nie pytałam czy mi ciążę będą prowadzić tylko tak jakos automatycznie to poszło.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 08:25   #253
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy luty 2020

Bo ja nawet nie pytałam bo od razu mi powiedzieli, że nie ma szans, ale ze mogę do nich na konsultacje i badania przyjeżdżać. Dobrze, że przynajmniej tyle


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 09:18   #254
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez PinkSlip Pokaż wiadomość
https://www.facebook.com/groups/374935306492242/ bardzo proszę i zapraszam do grupy.
wysłałam prośbę o dołączenie

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Wpiszcie sobie dziewczyny w google usg prenatalne Wrocław. Ja robie u tego samego lekarza już 3 raz i uważam ,że dobrze je zrobić u innego lekarza niż prowadzący - zawsze to jakaś inna opinia
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 20:42   #255
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Mamy luty 2020

Hej. Jestem juz po wizycie, z dzidziusiem wszystko ok widziałam takie maleństwo 😍 ale niestety ciśnienie mi skoczyło pod górną granicę... Na wszelki wypadek mam brać luteine (przez tamto plamienie) mam się nie denerwować i oszczędzać. Kolejna wizyta dopiero za 4 tygodnie 🙄

Musze się na prenatalne zapisać na koniec lipca/poczatek sierpnia. Mam.juz sprawdzony gabinet i na wszystkie prenatalne tam jeżdżę,wolę jak inny lekarz czasem zajrzy 😅 🤣
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 12:59   #256
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamy luty 2020

Malenka gratulacje cieszę się że wszystko ok 😊
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 19:26   #257
harmattan
Raczkowanie
 
Avatar harmattan
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 369
Dot.: Mamy luty 2020

Miło tu wejść i poczytać, że wszystko dobrze się Wam układa Trzymam kciuki za ciąże bez trudnych doświadczeń dla nas

Ja nie mam szczęścia do ginekologów, wielu już mnie bardzo rozczarowało swoim podejściem do problemów z jakimi przychodziłam. Musiałam jak najszybciej potwierdzić ciążę, żeby wiedzieć, czy mogę kontynuować leczenie i zapisałam się trochę w ciemno do Centrum Mama i ja na Rajskiej. I jestem zachwycona panią doktor, która mnie przyjęła. Mam nadzieję, że mnie dobrze poprowadzi, póki co nie zamierzam rezygnować z wizyt u niej.

Udało mi się cudem wczoraj odwiedzić moją endo. Niewiele osób wie o ciąży, więc to takie miłe w końcu odebrać jakieś gratulacje z okazji pojawienia się maluszka! Póki co wyniki mam idealne, ale za dwa tygodnie do powtórzenia. Plus kontrola co miesiąc, ech...Aha, doktor zaleciła mi suplementację jodem i Wit D.
harmattan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-21, 06:21   #258
Roma1987
Rozeznanie
 
Avatar Roma1987
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 610
Dot.: Mamy luty 2020

Ja tez mam pakiet w luxmedzie, byłam w tym tygodniu żeby mi dali skierowania na badania krwi i moczu, ale niechętnie ani ja ani lekarz podchodzimy do prowadzenia ciąży w luxmedzie, gdy z pierwsza ciąża zaczęło się zle dziać w luxmedzie mi nie pomógł lekarz, co więcej nie pokierował mnie i bardzo zle mnie potraktował.

Teraz poszłam do innego lekarza w luxmedzie, dał mi skierowania wiec chociaż to będę miała bezpłatnie.

A tak to od kilku miesięcy chodzę prywatnie do łódzkiej góru od problemów z zajściem w ciąże i na razie będę się jej trzymać. Wizytę mam za tydzień w sobotę, to będzie początek 9 tygodnia i jak będzie wszystko dobrze i usłyszę pięknie bijące serduszko, to zapisze się na prenatalne do genetyka, tez prywatnie niestety...

Bardzo się stresuje, biust nadal mam ciężki i obolały ale już mnie mniej kuje w jajnikach, mam nadzieje ze to nic złego nie oznacza. Po tamtej stracie jestem trochę ostrożna z radością...
Roma1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-21, 09:53   #259
Gosia23j
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1
Dot.: Mamy luty 2020

Hej, i ja nieśmiało do was dołączam. Okres spóźnia mi się pięć dni. Dwa testy, z ktorych pierwszy jeszcze bardzo niepewnie, pokazały ciążę. Póki co, ogarnęła mnie panika.
Gosia23j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-21, 10:37   #260
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamy luty 2020

Witam nowe dziewczyny 😊 U mnie w poniedziałek wizyta strasznie się stresuję. We wtorek mam endo bo dzieki wam sobie przypomniałam, że już 3 miesiące nie badalam tarczycy - mam haszi, wole i niedoczynność. Na badania pójdę we wtorek mam nadzieję, że wszystko będzie w normie. Jak się dzisiaj czujecie? Ja mam ogromną ochotę na kwaśne rzeczy mmm i zupełnie odrzuciło mnie od kawy która kocham ❤️ Moje chłopaki kłócą się 24 /24 więc mam isny armagedon 😁
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-21, 20:45   #261
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Mamy luty 2020

Harmattan super wieści, oby wyniki pozostawały dobre. Moje dwie poprzednie ciąże prowadził ordynator u bas w szpitalu ale po tym ci stało się z moim synkiem straciłam do niego zaufanie, zwolnił się czy go zwolniono miesiąc czy dwa po moim porodzie. Teraz chodzę do innego lekarza, którego poznałam w szpitalu jak bylam w pierwszej ciąży. Miły,godny zaufania i bardzo życzliwy człowiek.mam nadzieje,ze to będzie szczęśliwe 34 tygodnie 😊

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Ania9106 no powiem ci, ze mnie też odrzuca od potraw,które kochałam... Najlepiej wchodzi mi bulka z masłem i pomidorem 😁 ja czuje,że brzuch mi wywala z dnia na dzień coraz bardziej. Staram się dużo pic ale i tak chyba za mało, no i strasznie chce mi się spać 🙄

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Roma1987 ja zawsze na prenatalne chodzę prywatnie na Pruchnika i polecam. Do lekarza też poszłam prywatnie bo na nfz juz raz chodziłam i tylko strata czasu dla mnie, slaby sprzęt i o wszystko musiałam się prosić. Pierwsza ciaze chodziłam prywatnie, drugą żeby zaoszczędzić to prywatnie i na nfz,a teraz tylko prywatnie. Mam chyba teraz inne podejście do ciąży,tzn boje się strasznie i wolę zapłacić żeby wszystko było dobrze i dokładnie sprawdzone,a nie na odpie.... jak u nas w miasteczku na nfz w przychodni. Pewnie są dobrzy lekarze na nfz, którzy dbają o ciąże ale u nas o takich ciężko. W naszym.miasteczku ginekolog potrafił mieć"poślizg" np. 2godz,a czasem nawet 3. Raz nawet maz mi nie wierzył,ze pol dnia w przychodni na gina czekałam 😆
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-21, 21:00   #262
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamy luty 2020

Malenka ja w drugiej ciąży jadłam pomidory kilogramami 😂 dosłownie całe reklamówki kupowałam. Teraz jem głównie kiszonki, ryby, jajka i żurek rzecz jasna,🤤🤤😂😂 Do lekarza chodzę na NFZ. Już prowadził moja ciąże i jestem zadowolona. Ma sprzęt który ma 3 lata a, że dojerzdzam do niego na wieś i nie ma tam wielu ciąż to jest bardzo skrupulatny i dokładny. Badania i usg co wizyta a od 25 Tc dodatkowo za każdym razem ktg 😉 Póki co jestem zadowolona i mam nadzieję że tak zostanie
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-21, 21:07   #263
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Mamy luty 2020

Ania pomidory to ambrozja dla ciężarnych 😀 no to super,żeby udało ci się na takiego dobrego lekarza trafić i to jeszcze z dobrym sprzętem. Ktg u nas w przychodni na nfz od 37 tygodnia dopiero 🙄
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-21, 21:08   #264
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
Harmattan super wieści, oby wyniki pozostawały dobre. Moje dwie poprzednie ciąże prowadził ordynator u bas w szpitalu ale po tym ci stało się z moim synkiem straciłam do niego zaufanie, zwolnił się czy go zwolniono miesiąc czy dwa po moim porodzie. Teraz chodzę do innego lekarza, którego poznałam w szpitalu jak bylam w pierwszej ciąży. Miły,godny zaufania i bardzo życzliwy człowiek.mam nadzieje,ze to będzie szczęśliwe 34 tygodnie

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Ania9106 no powiem ci, ze mnie też odrzuca od potraw,które kochałam... Najlepiej wchodzi mi bulka z masłem i pomidorem ja czuje,że brzuch mi wywala z dnia na dzień coraz bardziej. Staram się dużo pic ale i tak chyba za mało, no i strasznie chce mi się spać

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Roma1987 ja zawsze na prenatalne chodzę prywatnie na Pruchnika i polecam. Do lekarza też poszłam prywatnie bo na nfz juz raz chodziłam i tylko strata czasu dla mnie, slaby sprzęt i o wszystko musiałam się prosić. Pierwsza ciaze chodziłam prywatnie, drugą żeby zaoszczędzić to prywatnie i na nfz,a teraz tylko prywatnie. Mam chyba teraz inne podejście do ciąży,tzn boje się strasznie i wolę zapłacić żeby wszystko było dobrze i dokładnie sprawdzone,a nie na odpie.... jak u nas w miasteczku na nfz w przychodni. Pewnie są dobrzy lekarze na nfz, którzy dbają o ciąże ale u nas o takich ciężko. W naszym.miasteczku ginekolog potrafił mieć"poślizg" np. 2godz,a czasem nawet 3. Raz nawet maz mi nie wierzył,ze pol dnia w przychodni na gina czekałam

Moje ulubione danie obecnie kromka ze smarowidlemchciałabym z masłem ale dzieć na piersi ma skazę białkowa.

U mnie to samo, kiedyś czekałam 4 godziny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-21, 21:42   #265
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Mamy luty 2020

Lubiłam to uczucie jak karmiłam piersią, dopóki córka nie rozumiała do czego służą zęby 😅

Ja 10 miesięcy karmiłam, ciekawe jak teraz będzie.
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-22, 06:36   #266
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamy luty 2020

Wstyd się przyznać moje jeszcze czasem cyca 🙈 a sierpniu 2 lata będzie
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-22, 08:46   #267
ziomalka777
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 73
Dot.: Mamy luty 2020

Hej. Mi się w ogóle nie chce jeść i męczy mnie spanie.Nie wymiotuję, ale mnie mdli ciągle i jestem nie do życia.

witam nowe mamusie

Ja pierwsze karmiłam 10,5 mies, drugie 13. Z tym, że o ile pierwsze samo się odstawiło, to drugie brutalnie ja odstawiłam, bo mnie strasznie gryzło
ziomalka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-22, 10:25   #268
harmattan
Raczkowanie
 
Avatar harmattan
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 369
Dot.: Mamy luty 2020

ziomalka, łączę się w bólu - po okresie kilku posiłków dziennie przeszłam na wstręt do jakiegokolwiek jedzenia. Od początku miałam wyostrzony węch, ale teraz dręczą mnie szczególnie zapachy jedzenia.

Dziewczyny, planujecie jakiś wakacyjny wyjazd, mimo odmiennego stanu?
harmattan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-22, 14:51   #269
Roma1987
Rozeznanie
 
Avatar Roma1987
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 610
Dot.: Mamy luty 2020

Ja bym chciała we wrześniu poleciec na tydzień chociaż na Chalkidiki albo inna grecka wyspę i na tydzień gdzieś w Polsce no Bieszczady.

Jeśli dostanę zielone światło na lot i wszystko będzie dobrze, nic na sile

Dziś zaczęłam 8 tydzień, za tydzień usg, wóz albo przewóz, jeszcze nie słyszałam chyba jako jedyna z Was serduszka,bo byłam na pierwszej wizycie na początku 5 tygodnia

Mnie mdli jak coś zjem i najgorzej po południu, nie mam porannych mdłości
Roma1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-22, 15:03   #270
harmattan
Raczkowanie
 
Avatar harmattan
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 369
Dot.: Mamy luty 2020

Pytam o wyjazdy, bo mieliśmy w planach żagle na Mazurach, jak co roku i nie wiem czy porywać się na taki rodzaj wypoczynku, czy dam radę za miesiąc, jak się będę czuła.

Roma, ja też jeszcze nie słyszałam serduszka i podobnie jak Ty pierwsze USG miałam na początku 5 tygodnia. Normalnie pewnie bym z tym poczekała, ale musiałam wiedzieć, czy jestem w ciąży, żeby móc zrezygnować z leczenia Kolejną wizytę mam dopiero w połowie lipca i bardzo się martwię, czy maluszek rozwija się prawidłowo, chciałabym już móc usłyszeć serduszko...Tym bardziej, że dziś cały dzień pobolewa mnie brzuch w jakiś nowy, nieznany sposób
harmattan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-12 15:44:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:25.