Panny Młode 2022- plotki, ploteczki - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-07-07, 08:57   #271
Misiaa_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 67
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Ja z Ali nigdy nic nie zamawiałam no my teraz się zastanawiamy czy w ogóle w przyszłym roku we wrześniu będą mogły się odbywać wesela.. DJ fotograf sala już zarezerwowane. Chcemy zobaczyć jak to w tym roku się rozwinie. Będzie trzeba od razu najwyżej przekładać. Ja popytam w salonach kiedy najlepiej się umówić na jakieś przymiarki jeśli chodzi o wypożyczenie sukienki bądź kupienie używanej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Misiaa_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-18, 11:14   #272
Yunaya
Przyczajenie
 
Avatar Yunaya
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 18
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Dziewczyny, a macie może już umówionego fryzjera i makijażystkę? U mnie w mieście jest tak, że zapisy trwają dopiero na minimum rok przed ślubem, więc będę mogła zapisać się dopiero we wrześniu i zastanawiam się jak to wszystko ogarnąć godzinowo - ślub biorę w swojej rodzinnej miejscowości, oddalonej 30km od mojego obecnego miejsca zamieszkania. Natomiast w mieście, w którym teraz mieszkam chciałam umówić fryzjera i makijażystkę, tylko zastanawiam się czy to wszystko wypali, skoro na kilka godzin przed ślubem będę musiała być już u siebie w domu rodzinnym, gdzie będzie kręcony film z przygotowań. Opcja wykonania fryzury i makijażu w rodzinnej miejscowości raczej odpada, bo jest tam bardzo słaby wybór jeśli chodzi o makijażystki, a tym bardziej fryzjerów.
Yunaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-18, 13:42   #273
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Cytat:
Napisane przez Yunaya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a macie może już umówionego fryzjera i makijażystkę? U mnie w mieście jest tak, że zapisy trwają dopiero na minimum rok przed ślubem, więc będę mogła zapisać się dopiero we wrześniu i zastanawiam się jak to wszystko ogarnąć godzinowo - ślub biorę w swojej rodzinnej miejscowości, oddalonej 30km od mojego obecnego miejsca zamieszkania. Natomiast w mieście, w którym teraz mieszkam chciałam umówić fryzjera i makijażystkę, tylko zastanawiam się czy to wszystko wypali, skoro na kilka godzin przed ślubem będę musiała być już u siebie w domu rodzinnym, gdzie będzie kręcony film z przygotowań. Opcja wykonania fryzury i makijażu w rodzinnej miejscowości raczej odpada, bo jest tam bardzo słaby wybór jeśli chodzi o makijażystki, a tym bardziej fryzjerów.
U mnie działa to trochę w innej konfiguracji, ale ja zamówiłam makijazystkę i fryzjerkę z dojazdem do miejsca, w którym będę się przygotowywać. Jedna dojedzie 20km, a druga 45km, po prostu płacę im za ten dojazd. Na miejscu oprócz mnie będą do ogarnięcia mama, teściowa i świadkowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-18, 14:36   #274
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Ja w sumie jeszcze o tym nie myślałam ale raczej będzie mnie znajoma fryzjerka czesać i przyjedzie do mnie. Natomiast nie wiem jak z makijażem, bo w sumie nie wiem do kogo się umówić - nie mam za bardzo rozeznania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-18, 22:25   #275
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Też mam problem z makijażem. Wolałabym wziąć kogoś z dojazdem do domu bo mam dosyć wczesna godzinę ślubu i chciałabym żeby wszystko obyło się bez stresu

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-19, 07:00   #276
Misiaa_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 67
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Cytat:
Napisane przez Yunaya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a macie może już umówionego fryzjera i makijażystkę? U mnie w mieście jest tak, że zapisy trwają dopiero na minimum rok przed ślubem, więc będę mogła zapisać się dopiero we wrześniu i zastanawiam się jak to wszystko ogarnąć godzinowo - ślub biorę w swojej rodzinnej miejscowości, oddalonej 30km od mojego obecnego miejsca zamieszkania. Natomiast w mieście, w którym teraz mieszkam chciałam umówić fryzjera i makijażystkę, tylko zastanawiam się czy to wszystko wypali, skoro na kilka godzin przed ślubem będę musiała być już u siebie w domu rodzinnym, gdzie będzie kręcony film z przygotowań. Opcja wykonania fryzury i makijażu w rodzinnej miejscowości raczej odpada, bo jest tam bardzo słaby wybór jeśli chodzi o makijażystki, a tym bardziej fryzjerów.
A nie ma możliwości żeby te osoby dojechały do Twojej rodzinnej miejscowości? Tak chyba by było najlepiej. Ja u siebie będę miała do ogarnięcie mamę i siostry i myślę żeby makijażystka przyjechała do mnie. Ale ja mieszkam w Gdyni tu blisko kościół i sala. Jedni mówią że już rok szybciej trzeba się umówić drudzy że gdzie tak wcześnie... Już samemu nie wiadomo co kiedy ogarnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Misiaa_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-20, 16:21   #277
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Ja bym chyba najbardziej wolała aby i makijażystka do mnie przyjechała do domu. Wtedy mniejszy stres czy się wyrobię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022

Edytowane przez Kasiaml91
Czas edycji: 2021-07-20 o 16:22
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-07-23, 10:08   #278
Misiaa_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 67
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Ja w Kościele wzięłam ślub na 14. I muszę iść do księdza żeby przełożyć na 16 jednak.. Myślę że nie powinno być z tym problemu bo na przyszły rok to w ogóle nie miał chętnych. Ale powiem szczerze że nie mam ochoty tam iść. Jak byliśmy prosić o zapisanie nas na wrzesień 2022 to ksiądz stwierdził że myślał że teraz we wrześniu, po co czekać, za rok to już każde z nas sobie kogoś znajdzie. Niby mówił to ze śmiechem ale i tak. Poszliśmy rok szybciej prosić o zapisane nas bo kiedyś to bym problem nawet z terminem w Kościele.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Misiaa_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-24, 10:18   #279
CocaLove
Raczkowanie
 
Avatar CocaLove
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 95
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Hej Dziewczyny, wracam po dłużej nieobecności.

Nie udzielałam się tak długo, ponieważ stan mojego taty bardzo się pogorszył i musiałam się Nim opiekować, a w międzyczasie jeszcze pracować i studiować. Więc rozumiecie doba nie chciała się dla mnie wydłużyć.. niestety tata zmarł, nie ma Go z Nami już miesiąc 😪😪 powoli wychodzimy ze wszystkich kłopotów i formalności jakie się z tym wiązały...

Nie będę już PM-ką 2022, ale jeśli pozwolicie to z chęcią z Wami zostanę 😉
__________________
24.12.2019
Szczęście to jedyna wartość, która się mnoży, jeśli się ją dzieli
CocaLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-24, 12:53   #280
izan1222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 761
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Hej CocaLove, bardzo mi przykro współczuję i jak dla mnie oczywiście możesz z nami zostać . Pozdrawiam ciepło!
izan1222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-24, 16:28   #281
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Cytat:
Napisane przez CocaLove Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, wracam po dłużej nieobecności.

Nie udzielałam się tak długo, ponieważ stan mojego taty bardzo się pogorszył i musiałam się Nim opiekować, a w międzyczasie jeszcze pracować i studiować. Więc rozumiecie doba nie chciała się dla mnie wydłużyć.. niestety tata zmarł, nie ma Go z Nami już miesiąc powoli wychodzimy ze wszystkich kłopotów i formalności jakie się z tym wiązały...

Nie będę już PM-ką 2022, ale jeśli pozwolicie to z chęcią z Wami zostanę
Wyrazy współczucia, 3maj się .
Jeżeli chcesz możesz z nami zostać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-25, 11:07   #282
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Misia_92 takie żarty księdza były zdecydowanie nie na miejscu. Nie dziwię Ci się ze byłaś zła.

CocaLove wyrazy współczucia. Życzę Ci dużo siły w tym trudnym dla Ciebie okresie jeżeli chcesz to oczywiście możesz z nami zostać.

Właśnie wczoraj wróciliśmy z urlopu z Polski. Przez ten krótki tydzień nic nie załatwialiśmy ze spraw weselnych (w sumie podstawowe sprawy typu usługodawcy już są załatwieni), chciałam zapisać się już do fryzjerki ale powiedziała że jeszcze nie mają zapisów na przyszły rok i żeby umówić się w styczniu. Ale za to, co bardzo mnie cieszy, ruszyliśmy temat budowy domu kupiliśmy projekt i daliśmy go do architekta.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-26, 16:36   #283
Yunaya
Przyczajenie
 
Avatar Yunaya
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 18
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

CocaLove bardzo mi przykro szczere wyrazy współczucia.

Jeśli chodzi o makijaż to pewnie makijażystka mogłaby do mnie dojechać, ale podobno jeśli chodzi o fryzjerów to praktycznie nie ma takiej opcji, ponieważ fryzjerki w sobotę mają często tak zawalony grafik pracą w swoim salonie fryzjerskim, że nie będzie się im opłacało dojechać. Teraz wygląda to tak, że fryzjer znajduje się w mieście w którym obecnie mieszkam, makijażystka również, ale tak czy siak muszę być przecież w swoim miejscu rodzinnym znacznie wcześniej i teraz naprawdę nie mam pojęcia jak to logistycznie ogarnę, żeby ze wszystkim na spokojnie zdążyć albo też nie mieć dużej przerwy pomiędzy makijażem a fryzjerem.
Yunaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-31, 10:40   #284
Misiaa_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 67
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Cytat:
Napisane przez CocaLove Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, wracam po dłużej nieobecności.

Nie udzielałam się tak długo, ponieważ stan mojego taty bardzo się pogorszył i musiałam się Nim opiekować, a w międzyczasie jeszcze pracować i studiować. Więc rozumiecie doba nie chciała się dla mnie wydłużyć.. niestety tata zmarł, nie ma Go z Nami już miesiąc powoli wychodzimy ze wszystkich kłopotów i formalności jakie się z tym wiązały...

Nie będę już PM-ką 2022, ale jeśli pozwolicie to z chęcią z Wami zostanę
Bardzo mi przykro Trzymaj się, życzę Ci dużo siły. Zostań z nami jak najbardziej. Możesz na nas liczyć.

Ja zmieniłam godzinę ślubu w kościele na 16. Makijażystki ani fryzjera jeszcze nie załatwiałam bo to chyba za szybko. Pisałam do kilku salonów sukien ślubnych oraz komisów to odpisują żeby się umawiać na przymiarki na grudzień styczeń - ślub wrzesień 2022 roku. Z kim nie rozmawiam to każdy jest w szoku że każą tak szybko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Misiaa_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-04, 17:41   #285
CocaLove
Raczkowanie
 
Avatar CocaLove
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 95
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Dziękuje za wsparcie Dziewczyny, z każdym dniem jest lepiej. Chciałabym z Wami zostać, bo jednak już troszkę się znamy, a ślubować bedę w sumie tylko rok później w 2023.
Zaległości nadrobiłam i witam się z Misiaa_92 !!!

Co u Was słychać? Co dalej w planach przed ślubnych ?
__________________
24.12.2019
Szczęście to jedyna wartość, która się mnoży, jeśli się ją dzieli
CocaLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-04, 21:32   #286
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Cytat:
Napisane przez CocaLove Pokaż wiadomość
Dziękuje za wsparcie Dziewczyny, z każdym dniem jest lepiej. Chciałabym z Wami zostać, bo jednak już troszkę się znamy, a ślubować bedę w sumie tylko rok później w 2023.
Zaległości nadrobiłam i witam się z Misiaa_92 !!!

Co u Was słychać? Co dalej w planach przed ślubnych ?
Ja tak się wbijam, ale zapraszamy na wątek pmek 2023 ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-05, 01:27   #287
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

I nas póki co przestój. Najważniejsze rzeczy mamy ogarnięte. Na razie zaczynam polowanie na suknie ślubne bo być może jeszcze na jesień pojedziemy na krótki urlop do Polski.
Wiosna planujemy przyjechać zaprosić gości i nakręcić podziękowania dla rodziców

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-12, 07:46   #288
Stylinska
Raczkowanie
 
Avatar Stylinska
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 157
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Co do makijażystki i fryzjerki to też mam problem.

Ceny mnie powaliły

Dziewczyny z Warszawy za pakiet z dojazdem biorą 2-2,5 tysiąca.
Plus jeszcze koszt za paliwo a nasza sala 50 km od Wawy.

Póki co mam jedno wesele w październiku jako gość, więc pomyślałam, że wtedy jedna wypróbuje. Trochę się boje, że to może być już późno na decyzje ale nie uśmiecha mi się zapisywać do kogoś w ciemno za taka kasę bo różnie może być. A próbna fryzura i makijaż to jednak 500 zł zwykle, więc też nie mogę sobie pozwolić aby pójść do każdej fajnej na testy.

Może wypisze wam później dziewczyny, które rozważam to ocenicie ich prace na insta lub fb bo już sama nie wiem co robić. Chyba, że jest ktoś z mazowieckiego i ma kogoś z polecenia to chętnie przyjmę
Stylinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-12, 15:11   #289
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Cytat:
Napisane przez Stylinska Pokaż wiadomość
Co do makijażystki i fryzjerki to też mam problem.

Ceny mnie powaliły

Dziewczyny z Warszawy za pakiet z dojazdem biorą 2-2,5 tysiąca.
Plus jeszcze koszt za paliwo a nasza sala 50 km od Wawy.

Póki co mam jedno wesele w październiku jako gość, więc pomyślałam, że wtedy jedna wypróbuje. Trochę się boje, że to może być już późno na decyzje ale nie uśmiecha mi się zapisywać do kogoś w ciemno za taka kasę bo różnie może być. A próbna fryzura i makijaż to jednak 500 zł zwykle, więc też nie mogę sobie pozwolić aby pójść do każdej fajnej na testy.

Może wypisze wam później dziewczyny, które rozważam to ocenicie ich prace na insta lub fb bo już sama nie wiem co robić. Chyba, że jest ktoś z mazowieckiego i ma kogoś z polecenia to chętnie przyjmę
Ile????

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-13, 06:56   #290
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Też się obawiam jakie ceny będą mieć makijażystki. Jeszcze nie zaczęłam pisać do nich. A też będę potrzebować pani z dojazdem do domu bo jeszcze trzeba będzie oprócz mnie umalować siostrę i mamę

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-13, 08:36   #291
brianstorm
Rozeznanie
 
Avatar brianstorm
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 925
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Ten pakiet to mam nadzieję za pomalowanie kilku osób? :O
Ja będę miała problem ze znalezieniem kogoś fajnego, bo bierzemy ślub w rodzinnych okolicach Tż i o ile jeszcze we fryzjerach mam minimalne rozeznanie, to w makijażystkach żadne. Te, które sama znalazlam np. na grupach ślubnych jakoś mnie nie zachwyciły, a jak wysłałam pytanie na lokalne spotted to nie opublikowali, bo nie wrzucają pytań o usługi kosmetyczne Jak mi siostra Tż nie będzie w stanie pomóc to nie wiem co zrobię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
brianstorm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-13, 20:30   #292
Wanilia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 88
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Cześć

Jeśli mogę chciałabym dołączyć . Wczoraj zarezerwowaliśmy salę na 14.08.2022, póki co nic więcej nie mamy. Myślałam, że mamy jeszcze dużo czasu i nie przejmowałam się DJ i fotografem itp., teraz widzę, że to już chyba ostatni dzwonek. Dobrze, że tu trafiłam .

Co do fryzjera to nie spodziewałam się, że ceny są tak wysokie. Pochodzę ze śląska i standardowo makijaż ślubny, z tego co przeglądałam cenniki na sieci, wynosi około 100 zł a fryzjer około 150. Cena 500 zł zwaliła mnie z nóg! To cena za kilka osób czy jedną?
Wanilia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-14, 08:54   #293
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Cytat:
Napisane przez Wanilia20 Pokaż wiadomość
Cześć

Jeśli mogę chciałabym dołączyć . Wczoraj zarezerwowaliśmy salę na 14.08.2022, póki co nic więcej nie mamy. Myślałam, że mamy jeszcze dużo czasu i nie przejmowałam się DJ i fotografem itp., teraz widzę, że to już chyba ostatni dzwonek. Dobrze, że tu trafiłam .

Co do fryzjera to nie spodziewałam się, że ceny są tak wysokie. Pochodzę ze śląska i standardowo makijaż ślubny, z tego co przeglądałam cenniki na sieci, wynosi około 100 zł a fryzjer około 150. Cena 500 zł zwaliła mnie z nóg! To cena za kilka osób czy jedną?
Witamy

To został Wam równo rok do ślubu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-14, 13:07   #294
Wanilia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 88
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Dokładnie . Aż tak dziwnie się czuje, że za rok o tej porze już będzie ten dzień
Wanilia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-14, 18:34   #295
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Witaj Wanilia
Nam już zostało mniej jak rok czas strasznie szybko leci

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-16, 08:49   #296
Stylinska
Raczkowanie
 
Avatar Stylinska
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 157
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Witaj Wanilia20


Tak cena w pakiecie obejmuje zwykle oprócz młodej jeszcze ze trzy-dwie osoby ale nadal to dużo.
Stylinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-16, 16:51   #297
Wanilia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 88
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Bardzo dużo! Dla mnie to jest szok :O.
Wanilia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-20, 17:33   #298
wajsikowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Dziewczyny! Pomóżcie bo oszaleje szukam zespołu na wesele i powoli tracę nadzieje. Zespół, który mnie oczarował niestety nie ma wolnego terminu. Wesele będzie 4 czerwca, niedaleko Krakowa. Jakieś polecenia?
wajsikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-22, 18:54   #299
agata0623
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Hej, rzadko udzielam się na forum. Biorę ślub w czerwcu 2022. Właśnie zamówiłam suknie ślubną na Zalando. Po ślubie planujemy obiad weselny w restauracji. Mam problem z doborem fryzury, biżuterii i bukietu ślubnego. Zastanawiam się jaki garnitur pasowałby Panu Młodemu Czy macie jakieś wskazówki, chętnie poczytam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 237149434_632185951089830_2068648794179656093_n.jpg (91,4 KB, 42 załadowań)
agata0623 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-24, 07:38   #300
Stylinska
Raczkowanie
 
Avatar Stylinska
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 157
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Cytat:
Napisane przez agata0623 Pokaż wiadomość
Hej, rzadko udzielam się na forum. Biorę ślub w czerwcu 2022. Właśnie zamówiłam suknie ślubną na Zalando. Po ślubie planujemy obiad weselny w restauracji. Mam problem z doborem fryzury, biżuterii i bukietu ślubnego. Zastanawiam się jaki garnitur pasowałby Panu Młodemu Czy macie jakieś wskazówki, chętnie poczytam.
A ile będzie osób? Jaki styl weselny najbardziej ci się podoba?


Dziewczyny kiedy najlepiej zacząć szukać sukni? Myślałam, że pół roku wcześniej starczy ale słyszałam też, że w niektórych salonach 9 miesięcy to minimum. Jestem z tych co zmieniają decyzje co chwile, więc wolałabym wybrać suknię jak najpóźniej.
Stylinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-25 07:31:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:20.