Nafta kosmetyczna - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-12, 14:24   #121
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: nafta kosmetyczna

ja mam zawsze problem zeby ja zmyc- robie ok 3 podejsc z szamponem
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 22:30   #122
IraKlara
Raczkowanie
 
Avatar IraKlara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dunfermline
Wiadomości: 209
Wyślij wiadomość przez MSN do IraKlara
Dot.: nafta kosmetyczna

kupiłam sobie nafte i pierwszy raz ją dziś uzyłam. I co widze? przy spłukiwaniu i czesaniu wyszło mi chyba drugie tyle włosów co zazwyczaj. A nafta niby miała m. in. zapobiegać wypadaniu... Czy tak zawsze będzie po tej nafcie??
IraKlara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 08:23   #123
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: nafta kosmetyczna

Ja od pewnego czasu używam nafty kosmetycznej firmy Anna, z dodatkiem oleju rycynowego, wcieram ją sobie na noc we włosy i skórę głowy (chociaż to nie jest łatwe, ma bardzo szczególną konsystencję - niby płynna, a jednocześnie dość "sucha", lekko tłustawa, ale nie oleista...) idę w tym spać, na poduszce kładę ręcznik, budzę się z suchymi włosami, potem je myję (szampon mam też z dodatkiem nafty ), czasami dla pewności drugi raz, ale nie mam problemów ze zmyciem (z wyjątkiem przypadku, kiedy przesadziłam z ilością nafty i jeszcze przelało mi się olejku rycynowego... ) potem kładę na godzinkę Waxa (nie wiem, czy aby nie przesadzam, bo robię to co drudzi dzień i trzymam godzinę no ale narazie nic niepokojącego nie zauważyłam... ) zmywam... i gotowe. Włosy, racja, błyszczą się, są gładkie, nie elektryzują się ani nie puszą, ale nie wiem, ile procent jest zasługą nafty, ile olejku rycynowego, ile szamponu a ile Waxa
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 09:44   #124
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: nafta kosmetyczna

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Pokaż wiadomość
Ja od pewnego czasu używam nafty kosmetycznej firmy Anna, z dodatkiem oleju rycynowego, wcieram ją sobie na noc we włosy i skórę głowy (chociaż to nie jest łatwe, ma bardzo szczególną konsystencję - niby płynna, a jednocześnie dość "sucha", lekko tłustawa, ale nie oleista...) idę w tym spać, na poduszce kładę ręcznik, budzę się z suchymi włosami, potem je myję (szampon mam też z dodatkiem nafty ), czasami dla pewności drugi raz, ale nie mam problemów ze zmyciem (z wyjątkiem przypadku, kiedy przesadziłam z ilością nafty i jeszcze przelało mi się olejku rycynowego... ) potem kładę na godzinkę Waxa (nie wiem, czy aby nie przesadzam, bo robię to co drudzi dzień i trzymam godzinę no ale narazie nic niepokojącego nie zauważyłam... ) zmywam... i gotowe. Włosy, racja, błyszczą się, są gładkie, nie elektryzują się ani nie puszą, ale nie wiem, ile procent jest zasługą nafty, ile olejku rycynowego, ile szamponu a ile Waxa
Agatin-K widze ze u Ciebie to caly rytulal ja musze do nafty wrocic. uzywalam jej kiedy moje wlosy naprawde byly mocno zniszczone, a teraz jakos z lenistwa mi sie nie chce ale tydzien temu chcialam zuzyc juz nafte do konca, bo taka prawie pusta buteleczka mnie denerwowala na polce, uzylam 15 minut przed myciem i wlosy byly bardzo blyszczace! kiedys nie widzialam az takich efektow, moze dlatego ze teraz wlosy juz podleczylam
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 10:42   #125
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: nafta kosmetyczna

Cytat:
Napisane przez fisz.ka Pokaż wiadomość
dzieki kobito.wlasnie musze chyba sprostowac wypowiedz bo ostatnio stan moich wlosow jakos sie poprawil.ogolnie rzecz biorac robie sobie masaz nafta i moje wlosy sa jakies grubsze i mniej wypadaja.)) rozpowszechniam juz nafte wsrod moich znajomych bo to naprawde fajna rzecz!!!!pozdro i dzieki za info!!!!
A możesz dokładniej napisać jak używasz nafty i po jakim czasie zauważyłaś,że masz grubsze włosy????
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 20:31   #126
Zu2ia
Rozeznanie
 
Avatar Zu2ia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 589
Dot.: nafta kosmetyczna

nafte stosuje co dwa dni od 1,5 tyg mniej wiecej i juz widze efekty wlosy sa mieciutkie, blyszczace. i wcale sie trudno nie zmywa. tylko zapach jest okropny:/ ale jak chce sie byc piekna to trzeba pocierpiec przez ostatnie trzy lata codziennie suszylam i prostowalam wloski. a do tego farbuje je na blond. czyli wszystko co najgorsze:/ ale teraz zmadrzalam i przestalam suszyc (prostuje od czasu do czasu). polecam nafte czyniu cuda
Zu2ia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 21:03   #127
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: nafta kosmetyczna

Cytat:
Napisane przez Zu2ia Pokaż wiadomość
nafte stosuje co dwa dni od 1,5 tyg mniej wiecej i juz widze efekty wlosy sa mieciutkie, blyszczace. i wcale sie trudno nie zmywa. tylko zapach jest okropny:/ ale jak chce sie byc piekna to trzeba pocierpiec przez ostatnie trzy lata codziennie suszylam i prostowalam wloski. a do tego farbuje je na blond. czyli wszystko co najgorsze:/ ale teraz zmadrzalam i przestalam suszyc (prostuje od czasu do czasu). polecam nafte czyniu cuda
To jakiej Ty używasz nafty że ma zapach i łatwo się zmywa?Moja miała całkiem odwrotnie-zmywała się koszmarnie,ale była bezzapachowa
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-30, 23:24   #128
Ankafanka
Raczkowanie
 
Avatar Ankafanka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 284
Dot.: nafta kosmetyczna

Ja używam Nafty firmy Anna łatwo się zmywa,troche pachnie,ale nie wiem czy dziala bo dawno uzywalam,kupilam i przed chwila wtarlam w glowe i mam zamiar z nia spac
Ankafanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 00:16   #129
IraKlara
Raczkowanie
 
Avatar IraKlara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dunfermline
Wiadomości: 209
Wyślij wiadomość przez MSN do IraKlara
Dot.: nafta kosmetyczna

Też mam firmy Anna.
Mi się zmywa bardzo łatwo - 2 mycia i nie ma po niej śladu, a włosy są takie puszyste, ładnie się układają - cudo
A i zaobserwowałam coś dziwnego... Mniej mi się włosy przetłuszczają. Zauważyłam to niedawno i nie wiem czy to przez nafte (co się troche nieprawdopodobne wydaje) O_o. ??
IraKlara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 11:30   #130
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: nafta kosmetyczna

ja tez mam z firmy anna, uzywam z wyciagiem z pokrzywy i z czarnej rzodwki. ta druga bardziej smierdzi, ale obie dzialaja swietnie jak dla mnie - lekko usztywniaja, wlosy nie sa takie piorkowate, latwiej sie okladaja i blyszcza mocno polecam.
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 11:41   #131
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 361
Dot.: nafta kosmetyczna

Ja używam nafty już jakiś czas i włosy na pradę mniej wypadają , są lepsze w dotyku na porost to niestety nie wpływa ,ale grunt ,żeby włoski zdrowe były szczerze to troszkę sie potem szybciej przetłuszczają ,ale nie wiem czy to zasługa nafty czy Gliss Kura , balsamu jaki potem nakładam , ja mam niestety loczki , a włoski kręcone są bardziej suche i dlatego nafta jest idealna:P i 5 zł kosztuje ,ale wydawałam majatek na inne dziadostwa i to nic nie dawało , a po nafcie efekty już po pierwszym użyciu widać. Ja mam nafte w tej brązowej butelce z tą kobietą z włosami do ziemii ale kumpela ma innej firmy i też sobie chwali także polecam.
wampirek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-31, 11:45   #132
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: nafta kosmetyczna

Ja również polecam naftę
Ja kupuję w aptece (jaką mają), trzy żółtka, pół butelki tej nafty i łyżeczkę olejku rycynowego. Trzymam to na włosach (na całej długości) godzinę do dwóch, po czym zmywam.
To zmywanie jest najgorsze, ja muszę 4 razy myć, żeby mieć pewność, że wszystko zeszło...
Ale najważniejszy jest efekt, włosy są strasznie miękkie, na pewno mniej wypadają i wyrastają nowe włoski
Regularnie powinno się ją stosować na początku co tydzień, jak będzie widoczna poprawa to co dwa tygodnie, a gdy włosy osiągną wymarzoną "kondycję", to wystarczy raz na miesiąc.
Tak naprawdę, najlepszy efekt jest po brudnej nafcie (nie oczyszczonej). Kiedy byłam dzieckiem miałam na głowie łyse placki. Mama smarowała mi głowę tą brudną naftą (myślałam, że się wścieknę, tak piecze...), ale efekt jest piorunujący, zawsze później wszyscy zachwycali się moimi włosami...
Teraz niestety strasznie zaczęły mi wypadać garściami i poważnie zastanawiam się nad powrotem do brudnej nafty...
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 11:49   #133
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: nafta kosmetyczna

a wcieracie ją w skóre głowy? bo ja mam bardzo wrażliwa i z łupiezem a nie chce zaszkodzic sobie...
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 11:55   #134
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 361
Dot.: nafta kosmetyczna

hmmm tego nie robiłam , a chciałam , ale to trudne , bo faktycznie ta nafta ma specyficzną konsystnecję, ale myślę ,że to nie powinno zaszkodzić.
__________________

wampirek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 12:04   #135
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: nafta kosmetyczna

czyli tak od połowy włosów? pytam bo mam za ramiona a jak robilam od polowy to bylo widac taka nieznaczna róznice
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 12:09   #136
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: nafta kosmetyczna

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Ja również polecam naftę
Ja kupuję w aptece (jaką mają), trzy żółtka, pół butelki tej nafty i łyżeczkę olejku rycynowego. Trzymam to na włosach (na całej długości) godzinę do dwóch, po czym zmywam.
To zmywanie jest najgorsze, ja muszę 4 razy myć, żeby mieć pewność, że wszystko zeszło...
Ale najważniejszy jest efekt, włosy są strasznie miękkie, na pewno mniej wypadają i wyrastają nowe włoski
Regularnie powinno się ją stosować na początku co tydzień, jak będzie widoczna poprawa to co dwa tygodnie, a gdy włosy osiągną wymarzoną "kondycję", to wystarczy raz na miesiąc.
Tak naprawdę, najlepszy efekt jest po brudnej nafcie (nie oczyszczonej). Kiedy byłam dzieckiem miałam na głowie łyse placki. Mama smarowała mi głowę tą brudną naftą (myślałam, że się wścieknę, tak piecze...), ale efekt jest piorunujący, zawsze później wszyscy zachwycali się moimi włosami...
Teraz niestety strasznie zaczęły mi wypadać garściami i poważnie zastanawiam się nad powrotem do brudnej nafty...
Wyrastają Ci nowe włosy?Mi nie Stosowałam też tą nieoczyszczaną,mnie nie piekła,a efekt był tylko taki że włosy bardziej błyszczały i były puszyste.Może za krótko ją stosowałam Ile trzeba jej używać żeby zobaczyć efekty??
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 12:29   #137
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: nafta kosmetyczna

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Ja również polecam naftę
Ja kupuję w aptece (jaką mają), trzy żółtka, pół butelki tej nafty i łyżeczkę olejku rycynowego. Trzymam to na włosach (na całej długości) godzinę do dwóch, po czym zmywam.
To zmywanie jest najgorsze, ja muszę 4 razy myć, żeby mieć pewność, że wszystko zeszło...
Ale najważniejszy jest efekt, włosy są strasznie miękkie, na pewno mniej wypadają i wyrastają nowe włoski
Regularnie powinno się ją stosować na początku co tydzień, jak będzie widoczna poprawa to co dwa tygodnie, a gdy włosy osiągną wymarzoną "kondycję", to wystarczy raz na miesiąc.
Tak naprawdę, najlepszy efekt jest po brudnej nafcie (nie oczyszczonej). Kiedy byłam dzieckiem miałam na głowie łyse placki. Mama smarowała mi głowę tą brudną naftą (myślałam, że się wścieknę, tak piecze...), ale efekt jest piorunujący, zawsze później wszyscy zachwycali się moimi włosami...
Teraz niestety strasznie zaczęły mi wypadać garściami i poważnie zastanawiam się nad powrotem do brudnej nafty...

Możesz coś bardziej rozjaśnić? Co to ta brudna nafta?

Ja mam firmy Anna z olejkiem rycynowym i też jest super, przymierzam się żeby w skórę głowy też ją wetrzeć, ale trochę się boję.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 12:34   #138
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: nafta kosmetyczna

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
Możesz coś bardziej rozjaśnić? Co to ta brudna nafta?

Ja mam firmy Anna z olejkiem rycynowym i też jest super, przymierzam się żeby w skórę głowy też ją wetrzeć, ale trochę się boję.
czego sie boisz!! ja tylko w skore wcieram i robie masaz wtedy! i jest efekt, jak wkladam dalej to pozniej wlosow rozczesac nie moge.
a ta brudna nafta to jest do czyszczenia lamp. nie mozna jej stosowac na skore glowy. byl juz taki watek o tej zanieczyszczonej lampie.
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 13:42   #139
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: nafta kosmetyczna

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Wyrastają Ci nowe włosy?Mi nie Stosowałam też tą nieoczyszczaną,mnie nie piekła,a efekt był tylko taki że włosy bardziej błyszczały i były puszyste.Może za krótko ją stosowałam Ile trzeba jej używać żeby zobaczyć efekty??
Wyrastają nowe, jak najbardziej, ale to trzeba uzbroić się w cierpliwość. Ważna jest systematyczność Ja te włoski zobaczyłam po około 4-5 miesiącach stosowania nafty.

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
Możesz coś bardziej rozjaśnić? Co to ta brudna nafta?

Ja mam firmy Anna z olejkiem rycynowym i też jest super, przymierzam się żeby w skórę głowy też ją wetrzeć, ale trochę się boję.

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
a wcieracie ją w skóre głowy? bo ja mam bardzo wrażliwa i z łupiezem a nie chce zaszkodzic sobie...
Naftę brudną kupuję w sklepie chemicznym. W chemicznym prosisz o naftę, po prostu.
Największy sens ma wcieranie w skórę głowy, bo wtedy włos jest wzmacniany od cebulki. Rośnie już zdrowszy, a smarowanie na całej długości odżywia włosy, które już są.


Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
czego sie boisz!! ja tylko w skore wcieram i robie masaz wtedy! i jest efekt, jak wkladam dalej to pozniej wlosow rozczesac nie moge.
a ta brudna nafta to jest do czyszczenia lamp. nie mozna jej stosowac na skore glowy. byl juz taki watek o tej zanieczyszczonej lampie.
Tu się nie zgodzę, że nie można. Ja stosowałam przez długi okres w dzieciństwie (jak już o tym pisałam) i moja Mama wcierała tą naftę bardzo wielu osobom z równie dobrym skutkiem. Nikomu z nas ona nie zaszkodziła, wręcz przeciwnie, bardzo pomogła zarówno na jakość włosów jak i na ilość
Nie polecałabym czegoś czego nie sprawdziłam na własnej skórze i to z pozytywnym skutkiem.
Czy ona jest do lamp to nie wiem, zwykła nafta w sklepie chemicznym (takim np. z farbami) i naprawdę pomogła bardzo wielu osobom.
Oczywiście jeśli ktoś się boi nie musi jej stosować, może używać kosmetycznej, ale na pewno jest słabsza i dłużej trzeba czekać na efekty sama widzę teraz po sobie.
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-31, 14:51   #140
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: nafta kosmetyczna

Ja wolę stosować tą nieoczyszczoną naftę właśnie,widzę po niej lepsze rezultaty i łatwiej się zmywa.A ile najlepiej ją trzymać na głowie i jak często nakładać żeby osiągnąć dobre efekty??
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 15:01   #141
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: nafta kosmetyczna

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Ja wolę stosować tą nieoczyszczoną naftę właśnie,widzę po niej lepsze rezultaty i łatwiej się zmywa.A ile najlepiej ją trzymać na głowie i jak często nakładać żeby osiągnąć dobre efekty??
Tak jak napisałam Ci wyżej na początku raz w tygodniu, jak będziesz widziała efekty to raz na dwa tygodnie, a kiedy już będziesz zadowolona ze stanu włosów to raz na miesiąc.
A jeśli chodzi o trzymanie to myślę, że do godziny (jeśli Cię nie piecze). Myślę, że pół godziny też będzie dobrze Za długo też nie można.
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 15:53   #142
nataalkaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 13
Dot.: nafta kosmetyczna

a ja mam takie pytanie , czy lepiej jest stosowac sama nafte czy maseczke razem z zołtkiem ?? a jak maseczke to nalezy trzymac ja w cieple (tzn zakladac jakis recznik i np suszyc suszarka)? a potem normalnie umyc wlosy ?
nataalkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 16:01   #143
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: nafta kosmetyczna

Cytat:
Napisane przez nataalkaa1 Pokaż wiadomość
a ja mam takie pytanie , czy lepiej jest stosowac sama nafte czy maseczke razem z zołtkiem ?? a jak maseczke to nalezy trzymac ja w cieple (tzn zakladac jakis recznik i np suszyc suszarka)? a potem normalnie umyc wlosy ?
Lepiej z zółtkiem
Ja zakładam worek na głowę i na to ręcznik, nie trzeba suszarki. Później myję włosy normalnie, tylko kilka razy.
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 17:10   #144
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: nafta kosmetyczna

ja slyszalam ze nafta nieoczyszczona jest bardzo toksyczna. na watku o nafcie do lamp byla o tym mowa. doprowadza do uszkodzenia mieszkow wlosowych, przez co wlosy przesta rosnac na zawsze. zatruwa caly organizm. wiec wole nie ryzykowac takich skutkow i regularnie stosowac nafte kosmetyczna ale kazdy robi jak uwaza.
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 17:31   #145
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: nafta kosmetyczna

Oczywiście ja nikogo nie namawiam, dzielę się tylko moimi doświadczeniami.
Z tym rośnięciem włosów to u mnie się nie sprawdza, bo mam włosy do pasa
Z tym, że ja nie pamiętam żeby ta nafta, której ja używałam była do lamp....
Może się coś zmieniło.
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 17:47   #146
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: nafta kosmetyczna

nie mam zielonego pojecia jak dziala tylko pisze co przeczytalam sama nigdy bym sie nie odwazyla na jej uzycie, chociaz miala chrapke nie powiem a wlosy tez bym chciala do pasa
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 17:54   #147
Ankafanka
Raczkowanie
 
Avatar Ankafanka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 284
Dot.: nafta kosmetyczna

Ja sobie wczoraj nalozylam na glowe nafte a na koncowki olej rycynowy,jak dzis zmylam (bez problemu) to az sie zdziwilam takie ladne wloski mam ze nie wiem.Puszyste,lsniace Mam pytanie:czy włosy lepiej rosna po oleju czy po nafcie??
Ankafanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 18:02   #148
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: nafta kosmetyczna

Cytat:
Napisane przez Ankafanka Pokaż wiadomość
Ja sobie wczoraj nalozylam na glowe nafte a na koncowki olej rycynowy,jak dzis zmylam (bez problemu) to az sie zdziwilam takie ladne wloski mam ze nie wiem.Puszyste,lsniace Mam pytanie:czy włosy lepiej rosna po oleju czy po nafcie??
oj sama musisz wyprobowac, jednej osobie bedzie lepiej po nafcie innej po olejku. ja nie zauwazylam zeby po czymkolwiek wlosy szybciej rosly. po prostu sa bardziej odzywione, zregenerowane ale z rosnieciem norma - 1-1,5cm miesiecznie.
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 18:06   #149
Ankafanka
Raczkowanie
 
Avatar Ankafanka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 284
Dot.: nafta kosmetyczna

Aha no to wyprobuje ale wole na skore glowy nafte,bo olejek moze mi strasznie ja natluscic...Zobacze
Ankafanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 18:11   #150
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: nafta kosmetyczna

Cytat:
Napisane przez Ankafanka Pokaż wiadomość
Aha no to wyprobuje ale wole na skore glowy nafte,bo olejek moze mi strasznie ja natluscic...Zobacze
no wlasnie
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-17 20:44:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:30.