IV Faza diety dukana cz. III - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-08, 13:18   #301
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

[QUOTE]
Cytat:
Napisane przez EMNE Pokaż wiadomość
Ja poprosze o kawkę z pieskiem, albo z kwiatkiem, ewentualnie z serduszkiem. Za kota dziękuję.
Wedle życzenia ...



Ja dzisiaj zrobiłam sobie babski dzień

Rano pojechałam na fitness z sauną,potem zakupy .... kilka drobiazgów wybrałam..... wczoraj obiad na dwa dni zrobiłam i okna pomyłam,to dzisiaj świętuję .... do wieczora,bo nocą pracuję .Dlatego wczoraj na likier czekoladowy już sobie pozwoliłam .

Do miłego.... o wadze dzisiaj nie gadamy
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 15:01   #302
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Kochane wszystkiego co najlepsze z okazji NASZEGO ŚWIĘTA



__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 18:10   #303
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Dziękuję za życzonka

LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 20:50   #304
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Witajcie Dziewczęta....

U mnie po Dniu Kobiet.... spadku brak .... ale też się go nie spodziewałam

Tymczasem wybywam na kolejne świętowanie..... no to po niedzieli też na spadek nie liczę

.... ale nie ma co biadolić,spinam poślady i walczę dalej


p.s. no to na tyle..... do miłego za jakiś czas
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 06:51   #305
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

weekendowo.

W zeszłym tygodniu nie schudłam nic przez @, a dziś -1,1 kg. od ostatniego ważenia.
I tak w ogóle widać mi mięśnie np. brzuch jak napnę, na udach i łydkach. Podoba mi się ten fakt.
Czyli spadło póki co 6,4 kg.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 20:40   #306
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
weekendowo.

W zeszłym tygodniu nie schudłam nic przez @, a dziś -1,1 kg. od ostatniego ważenia.
I tak w ogóle widać mi mięśnie np. brzuch jak napnę, na udach i łydkach. Podoba mi się ten fakt.
Czyli spadło póki co 6,4 kg.
Brawo 👏 idziesz jak burza - brawo, a jak Rodzynek?
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 07:36   #307
yolanda9
Zadomowienie
 
Avatar yolanda9
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 675
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Emilko brawo! Super Ci idzie! Ja w tym tygodniu tez -1,1 kg
__________________
Mój Skarbek
Moja Kruszynka

yolanda9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-14, 07:42   #308
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Cytat:
Napisane przez yolanda9 Pokaż wiadomość
Emilko brawo! Super Ci idzie! Ja w tym tygodniu tez -1,1 kg
No brawo!
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 07:46   #309
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Hej baby.
Wracam po przerwie.

Gratuluję Emilka i Yolanda. Piękne spadki.

Ja zeszły tydzień musze raczej zaliczyć do pełnej rozpusty. Kawa z ciastem we wtorek, ciasto w środę , tort czekoladowy (sama piekłam) i karpatka wczoraj. Do tego czekoladki które same jakoś wpadały. Oj nie staję na wagę.

Dziś zupełnie nie mam przygotowanego jedzenia do pracy więc dietetycznie nie bedzie. Ale może nie az tak szalenie.

Na pewno potwórzę vitalię. Na zasadzie wyciągnięcia zapisanych jadłospisów. Zastanawiam się tylko czy jest sens zaczynać to przed świętami. Chyba jednak zrobię sobie te prawie 2 tygodnie diety. Później zbiję nadwyżkę świąteczną.

Jak tam przygotowania do świąt.
Lyra pewnie ma cały plan rozpisany.
Ja na razie posadziłam dziś rzeżuchę w skorupkach i tyle.
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 07:00   #310
patrysina
patrysina
 
Avatar patrysina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 518
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Cytat:
Napisane przez yolanda9 Pokaż wiadomość
Emilko brawo! Super Ci idzie! Ja w tym tygodniu tez -1,1 kg
gratulacje !!!

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
No brawo!
gratulacje, faktycznie idzie wam ekspresowo !
patrysina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 14:26   #311
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Witajcie Dziewczęta...

Emilka,Yolanda.... no naprawdę szacuneczek

Długiiii weekend bez fitnessu... i dzisiaj forma cieniutka
W ogóle do świąt mam zapelniony na maxa czas ,to pewnie z trudem będę mogła te trzy razy w tygodniu zorganizować na fitness,ale robię co mogę,i ile mogę

Chyba najsumienniej utrzymuję jednak płyny w ilości 3 litrów,gorzej z regularnością czasową w posiłkach ,w ostatnim tygodniu też dietę Vitaliową puściłam w las.... ale jak patrzę na siebie,to wydaje mi się,że ten regularny fitness dla mojego ciała zdecydowanie lepszy,bo jakby nie patrzeć,jednak udaje mi się obżarstwa nie uskuteczniać

Urodziny chrześniaka fajnie się udały,pokosztowałam dań z mini kawałkiem torta,a że byłam kierowcą,to winko na wynos dostałam dopiero (jeszcze nabiera mocy ). Tylko zdecydowałałam się na podcięcie włosów, no i pewnie się zdziwicie, ale znowu byłam ubrana w czarną kamizelkę, której nie polubiłyście na mnie, ale w końcu nie ja byłam w centrum uwagi na tej uroczystości .
p.s. Fryzurkę możecie zobaczyć w albumie- moje metamorfozy ,niestety fotki słabą ostrość mają,ale pewnie lepszych już nie będzie,bo grupowej foty nie było ...

Na spadek w tym tyg.nie liczę..... i pewnie do świąt ze spadkami już będzie gorzej,ale święta mam pracujęce,to nie powinnam mieć zbytnio pokus do objadania się . U mamy przed świętami zrobię małe mazurki pomarańczowe ,a ponieważ Monia mnie opuści,to dla siebie szykować specjalnie nic nie będę, bo spędzę święta poza pracą z przyjaciółmi, o ile będę mogła wykorzystać trochę wolnego czasu. No to mam nadzieję,że chociaż bez wzrostów będzie

Ale już i tak postanowiłam ,że dalszej diety wykupywać nie będę,bo mam do czego wracać,i spokojnie mogę zaczynać od początku,mam kilka wariantów już skopiowanych .... a i tak szybko kaloryczności zwiększać pewnie nie będę .

Do miłego Dziewczęta....
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak

Edytowane przez barbra66
Czas edycji: 2016-03-15 o 14:51
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-16, 16:16   #312
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Hej Dziewczęta..... za oknem dzisiaj wiosna

Z racji tego,że mam pracujące święta,wykorzystuję zaległy urlop i tym sposobem prawie cały tydzień wolny od pracy ,na spokojnie ogarnę wszelkie codzienne zaległości,upiekę mazurki ... i poodwiedzam rodzinkę.Także tutaj też mnie mniej będzie.... ale taki czas,tutaj też niewiele mam do nadrabiania w czytaniu ....


Tak czy siak 5 miesięcy do naszego spotkanka wakacyjnego.... niby dużo i można wiele do tego czasu osiagnąć jeszcze,ale z drugiej strony tak zwariowanie czas gna.... że się nie spodziewam zanadto ..... a i tak się cieszę .... jak nie w bikini,to w krótkich spodenkach,ale opalanko będzie

Dzisiaj "napad" na Biedronkę zrobiłam,słodyczowy do podarków dla rodzinki,bo jak wspomniałam tylko mazurki sama będę robiła. W pracy już też podział mamy ,co kto przynosi.... mi przypadła w udziale święconka,z której zrobię sałtkę wg rodzinnej tradycji

No i na tyle....
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak

Edytowane przez barbra66
Czas edycji: 2016-03-16 o 16:19
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 17:24   #313
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Hej.

Ja już wielkie plany na Wielkanoc mam. Wiem co chcę zrobić i zastanawiam się jak to zrobić.
Na siebie biorę galaretę, pasztet i ciasta. Resztę zrobi pozostała rodzina.

Basiu robisz sałatkę ze święconki? Wykorzystujesz wszystkie elementy święconki? Pierwszy raz o czymś takim słysze. Podasz przepis?
....
Edit:
Już znalazłam na twoim blogu.
U mnie tradycja nakazuje by cała święconka była pokrojona po równo i rozłożona na talerzyki. Zanim siądziemy do stołu na każdym talezu laduje cząstka jajka, kawałek kiełbasy, masła, ciasta, chleba, szczypta soli i pieprzu i trzeba to zjeśc jako pierwsze.
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.

Edytowane przez EMNE
Czas edycji: 2016-03-16 o 17:28
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 18:47   #314
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Cytat:
Napisane przez EMNE Pokaż wiadomość

Basiu robisz sałatkę ze święconki? Wykorzystujesz wszystkie elementy święconki? Pierwszy raz o czymś takim słysze. Podasz przepis?
....
Edit:
Już znalazłam na twoim blogu.
U mnie tradycja nakazuje by cała święconka była pokrojona po równo i rozłożona na talerzyki. Zanim siądziemy do stołu na każdym talezu laduje cząstka jajka, kawałek kiełbasy, masła, ciasta, chleba, szczypta soli i pieprzu i trzeba to zjeśc jako pierwsze.
No,wiem,wiem.... że tak głównie ze świeconką się obchodzi święta , jak piszesz.... ale nasza rodzina ma wschodnie korzenie, i ten pomysł sałatki ze święconki jak i kutię wigilijną praktykujemy od pokoleń.... i pewnie już ta tradycja pozostanie w naszych domach na zawsze.

A mazurki zrobię pomarańczowe z kuchni Lidla... W zeszłym roku był szał przedświąteczny na ksiażkę z ciastami .... chyba wiekszość z nas ją ma
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 21:40   #315
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Cytat:
Napisane przez barbra66 Pokaż wiadomość
.... chyba wiekszość z nas ją ma
Mam i ja

Chyba skusze się na mini mazurki.

O sałatkę pytałam z ciekawości. Wcale nie neguję twoich tradycji.
Ciekawe czy taka sałatka przyjęłaby się u mnie.
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.

Edytowane przez EMNE
Czas edycji: 2016-03-16 o 21:41
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 06:22   #316
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Witajcie Kochane....

U mnie tylko mini spadki,ale do świąt daję luzzz diecie... tzn zupełnie jej nie zarywam,ale będę zachowywała zasady ogólne głównie i to w miarę możliwości. Najważniejsze,że mam w co na wiosnę się ubierać,bez wciągania brzuchola na siłę

Chciałam tylko kupić sobie na święta fajne buciki przez internet.... ale w całym zamieszaniu wyjazdowym i rodzinnych uroczystości, zapomniałam w zeszłym miesiącu opłaty zrobić ,a w marcu jeszcze przegląd mam auta.... i jak koszty podsumowałam.... to muszę się zadowolić tym co mam w szafie ,ale nie mam doliny z tego powodu.... Wręcz przeciwnie,cieszę się,że mogę wskoczyć w to co w szafie zalega,a dotąd przyciasne było... a butów wiosennych też mi nie brakuje,bo rozmiar stopy mam ten sam od liceum .


Cytat:
Napisane przez EMNE Pokaż wiadomość

Chyba skusze się na mini mazurki.

O sałatkę pytałam z ciekawości. Wcale nie neguję twoich tradycji.
Ciekawe czy taka sałatka przyjęłaby się u mnie.
To wydanie książki z przepisami wielkanocnymi najbardziej jest wykorzystywane w mojej kuchni,ale mam wszystkie trzy wydania dostępne na znaczki. Szkoda,że teraz nic nie ma,bo sporo zakupów zrobiłam u nich przedświątecznych .

Ola możesz zrobić małą miseczkę do spróbowania ,nie łamiąc zasad rodzinnej tradycji . W sumie u nas też tak jest,bo mamy święconka idzie na sałatkę, a druga ,którą przywozi siostra idzie do podziału na talerzyki .... to każdy ma na talerzu dodatkowe jajko i chlebek przynajmniej. W pracy nie wiem co się uda, bo mam dyżur z chłopakami..... ale jest do pomocy babeczka "sprzątająca" to może uda nam się razem coś przygotować wspólnie , by śniadanko świąteczne było

Do miłego Kochane.... odpoczywam,odpoczywam.... w krzątanienie p/świątecznej poza pracą .....
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak

Edytowane przez barbra66
Czas edycji: 2016-03-17 o 07:13
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 15:04   #317
patrysina
patrysina
 
Avatar patrysina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 518
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

witam się i ja
Basiu - widać że fryzura kształtu nabrała, najważniejsze byś Ty w niej się dobrze czuła.

Sałatka ze święconki - dla mnie to też nowość u mnie też dzieli się święconkę na wszystkich
Ja to wogóle nie chodzę ze święconką bo święta poza domem spędzam u rodziny, więc dziwnie by było przyjść ze swoją święconką.
Co do wagi to u mnie w miejscu stoi tylko święta muszę jakoś przetrwać by wzrostu nie było a potem kolejny czas zbijania kg
patrysina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 07:26   #318
srebereczko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

barbra 66 wykończyła swoją złośliwością i nachalnością wątek. Zdominowała go tak swoją osobą od chwili gdy przeszła na Vitalię, że nikt dosłownie nie miał prawa pisać o czym innym. Wydaje jej się że pozjadała wszystkie rozumy , stwarza wrażenie osoby uprzejmej a tylko czeka gdzie wsunąć szpilę. jej uszczypliwości względem Lyra skończyły się tym, że przestała tu pisać a po niej odeszły inne dziewczyny. I wątek się zakończył.
srebereczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 08:05   #319
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Chyba jestem ślepa i głucha bo ja jakoś nie zauważyłam tego co srebereczko.

Wątek przycichł bo wszystkie zajęte. Zresztą ten sąsiedni też.
Zdarzał się to już wcześniej i jakoś zawsze wracałyśmy. Jestem pewna że i tym razem tak będzie.

A jeśli już koniecznie srebereczko chce na kogoś pluć jadem to powinna na mnie. To ja zaczełam vitalię i to ja rozpoczełam ten temat na watku.

---------------------------------

Hej lasencje vitalianki i nie tylko.
Jak tam wasze przygotowania do świąt?
Ja mam już wysprzątane i zakupy zrobione, nawet udało mi się poświecić cały wieczór na domowe spa. Jestem świeżutka i śliczna

Wzorem Lyrci rozpisałam sobie plan działań i na dziś mam cmentarz i pieczenie babki. Jutro mini mazurki i serniczek, a na sobotę przekładaniec łacki. Ponadto wzięłam na siebie niespodziankę w postaci nie planowanej galarety z kurczaka i czekoladowych jajek "ale jaja"

Tym razem ja zrobiłam napad na sklep. Wpadłam do szachownicy i wyrwałam dwie bluzki. Będa na święta. Tylko jak zwykle muszę je lekko skrócić. Jestem konusem i standardowa długość praktycznie zasłania mi spódnicę, a wcale nie jest to bluzka do leginsów .
Ponadto musze podszyć rozprutą spódnice i może przy okazji skrócę sukienkę. Jak zwykle w takim okresie zastanawiam się po jaką Ch* przyszłam do pracy. Nie mam tu nic do roboty a praca w domu leży.

Dietetycznie raczej kiepsko. Mam faze na słodkie i nie mogę się powstrzymac. Wczoraj zupełnie bezmyślnie napchałam się az mnie zemdliło. I gdzie ten post, ja się pytam
Obecnie nie ma już sensu zaczynac jadłospisu, więc zostawiam to na poswiątach.
Kolejne osoby pytają mnie jak schudłam. Moja kuzynka zdecydowałam się na vitalię. Dałam jej kilka rad i wskazałam zamienniki co ją bardzo ucieszyło, bo nienawidzi pomidorów i bała się że będzie ich dużo. W zamian podsyła mi co ciekawsze przepisy. Ostatnio wspomniała coś o pieczonym bananie w miodzie. Czekam na przepis.

Moja bratanica jest prześliczna. Ma już 5 tygodni. Zrobili jej sesję zdjeciową. Wyszli cudnie. Jak tylko dostanę zdjecia to wrzucę do albumu. Pochwalę sie ślicznotką
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-24, 10:16   #320
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Witajcie Dziewczęta....

Wróciłam z rozjazdów ,pewne rodzinne sprawy nieco zmieniły bieg moich światecznych przygotowań,ale powinnam ogarnąć zaległe sprawy na spokojnie .... no chyba jedynie mniej mazurków wypiekę niż zaplanowałam

Waga stabilnie małymi kroczkami spada,chociaż podobnie jak Patrysina i Emne czas świąt zamierzam spędzić z zawieszeniu diety,by potem do niej na spokojnie powrócić .Ale z racji wykonywanej profesji biesiadowanie przy suto zastawionym stole raczej mi nie grozi . Emne... a jak stabilizacja wagi u Ciebie,w czasie zawieszania zdrowych nawyków ?

W kwestii zdominowania wątku.... .... no wybaczcie ,daruję sobie wszelkie komentarze ,bo nie widzę sensu .... cóż każdy ocenia według własnego "patrzenia" .... ale chyba nie o to tu chodzi .... bo znamy się już na tyle,że ktoś tu się chyba zagalopował w osobistej krytyce .... a wątek jest po prostu otwarty na tyle,na ile każda z nas ma chęć i potrzebę w nim bycia.... i niech tak już pozostanie
Zatem bez czepiania się szczegółów,niech każdy wybiera co mu bardziej pasuje i jaką woli scieżkę diety... byle dieta była skupiona na zdrowych nawykach i stabilnych spadkach,bez jo-jo..... I każdy ma prawo do czasowego opuszczenią wątku... i to też szanujemy ,czekając na powroty z tęsknotą i zrozumieniem....

Do miłego.... dopiero zabieram się za dekorowanie mojego wiosennego żyrandola...
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak

Edytowane przez barbra66
Czas edycji: 2016-03-24 o 10:34
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 10:55   #321
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Hej
Wchodzę by zobaczyć czy jest co poczytać i co widzę? Jakieś pier...nie sfrustrowanej użytkowniczki -jednym słowem komuś się nudzi. Trza olać i tyle.Ale w sumie i dobrze że ktoś sprowokował zaczepką do napisania
U mnie na razie jako tako, przygotowań do świąt raczej za wielkich nie robię.Jutro z musu mam wolne bo odwołali II zmianę wiec musiałam wypisać urlop.W sumie to dobrze bo wszystkie pieczenie i gotowanie na jutro zostawiam.Z racji że wieczorem o 21-szej jadę dopiero do TŻ (bo on do 22 w pracy) to mam cały dzień na to.
W planach tylko muffinki czekoladowe i bananowe, rolada łosiowa oraz teraz tak myślę że zrobię może cebularze.Zupełnie nie tematycznie ale TŻ lubi więc w sumie mogę machnąć, nigdy nie robiłam ,mama robi pyszne ale są dość proste więc chyba mi się uda.Tż ma zrobić jajka faszerowane, sałatkę oraz najlepszą na świecie zupkę soczewicową i wystarczy jak na nas dwoje (jego mamy nie liczę bo je swoje rzeczy ze względu na cukrzycę i schizę)
Co do diety to trzymam ale nie lecę z wagi. Jedynie ostatnio kilo ale od tygodni mam zastój. Owszem w weekendy czasem % wpadną itp ale poza tym nie grzeszę. Będę powoli kończyła pod koniec kwietnia z nią romans bo coraz bardziej kijowe jadłospisy dostaję i ciągle wymieniam.W sumie waga 58 kg mnie cieszy choć jeszcze 5 kg bym chciała.
Tak to bez zmian ,problemów ciąg dalszy, w najbliższym czasie pewne rzeczy się wyklarują chyba to może będzie lepiej .Dziś mam ostateczną lub nie wizytę u kardio, od badań krwi zależy czy nadal wędrówek po medykach ciąg dalszy czy może spokój.Pojadę wcześniej żeby sobie sama luknąć po odbiorze na wyniki oczywiście z pomocą neta
A tak to nic ciekawego.Nawet mi się sprzątać nie chce bo i tak tu świąt nie spędzam, wczoraj przetarłam okna w kuchni, dziś w pokoju ,zrobiłam 3 prania i fajrant. Nie mam ani weny ani sił jakoś na to, zupełnie mi to obojętne czy mieszkanie bedzie lśniło czy nie jak będzie tu pusto w święta.
Miłego dnia
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 13:24   #322
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Wchodzę by zobaczyć czy jest co poczytać i co widzę? Jakieś pier...nie sfrustrowanej użytkowniczki -jednym słowem komuś się nudzi. Trza olać i tyle.Ale w sumie i dobrze że ktoś sprowokował zaczepką do napisania

Parsknęłam śmiechem, az się na biurko położyłam.
Teraz w boku mnie od tego kuje.

Swoją drogą to masz rację, że taka zaczepka zmobilizowała do odpowiedzi.
Może trzebaby takiego zaczepnego zatrudnić na stałe

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Jutro z musu mam wolne bo odwołali II zmianę wiec musiałam wypisać urlop.W sumie to dobrze bo wszystkie pieczenie i gotowanie na jutro zostawiam.Z racji że wieczorem o 21-szej jadę dopiero do TŻ (bo on do 22 w pracy) to mam cały dzień na to.
Czyli podobnie jak ja.
Własnie się dowiedziałam od szefa że jutro i we wtorek zarządza odgórne wolne dla całej firmy.
Czyli będe miała dość czasu by przygotowac wszystko i jeszcze dzień po swiętach dla siebie

A jak zdrowie twojej "teściowej"? Pisałaś że źle a teraz? Jest poprawa?
Mam nadzieję że twoje zdrowie też się wyklaruje.

Ja tez wychodze na święta, ale we wrotek zrobiłam sobie taki kipisz w mieszkaniu (poszukiwałam dokumentów, wywalając wszystko na podłoge) że musiałam wczoraj poświęcic całe popołudnie na sprzatanie.
Za to okien nie myję. Nie w głowie mi takie numery. Gdybym w taką pogode się za okna zabrała to przyszły tydzień spędziłabym w łóżku... i to bez towarzystwa. (chyba że liczyć chusteczki)

Cytat:
Napisane przez barbra66 Pokaż wiadomość
Emne... a jak stabilizacja wagi u Ciebie,w czasie zawieszania zdrowych nawyków ?
Gdybym zamiast diety po prostu rozsądnie się odżywiała to waga stałaby w miejscu (tak było przez ostatnie 2 miesiące) ale że moje obecne odżywianie raczej dalekie jest od rozsądku to wolę na wagę nie stawac. Mój brzuszek jakoś znacząco się nie powiekszył ale i tak po świętach spodziewam się 2-4 kilo na plusie.
Będzie z czym walczyć.

A musze się postarać bo być może za jakichś miesiąc czeka mnie randka z bardzo miłym gościem z portalu randkowego. Gadamy sobie już od pewnego czasu i wygląda na to ze mamy wiele wspólnych cech. Ale ciii... na razie ani słowa

__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 13:27   #323
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Milennka... ja chociaż zostaję na święta w mieście,uznałam,że nie będę już na pysk padała,bardziej się przyłożyłam do wypucowania domu rodzinnego,z którego głównie rodzinka w święta będzie korzystała... Ale jak wyjedżałam,to mama aż się popłakała,widząc ile zrobiłam ... to chociaż tu się cieszę,że ktoś moje wysiłki docenia .

Wracając w pobliskiej kwiaciarni na poczekaniu zrobiono dla mnie wianek z bukszpanu z jajeczkami,którym przyozdobię dodatkowo moje okno.... i bez szaleństwa ,co zdążę ogarnę i świętuję w spokoju serca i ducha .W drugie święto mam dwa spotkania,z osobami,które utraciły bliskich w ostatnim roku.... a jak zabraknie rodziców to dom rodzinny jakby bez fundamentu był.....

Twoje zdanie....że pewne wpisy trzeba olać,dało mi refleksję....i zastanawiam się skąd tyle jadu w ludziach.... Ostatnio dzwoniłam do koleżanki,której mąż nie wytrzymując atmosfery w pracy,zmuszony był pójść na zwolnienie, bo dostawał stresa już na samą myśl powrotu do tego miejsca .... Człowiek,który dotąd nie wyobrażał sobie codzienności bez pracy....

Na tyle już Was znam,że wiem,że brak udziału na wątku jest z reguły wynikem osobistych problemów,z którymi każda z nas na swój sposób w codzienności się zmaga .... i to po prostu szanuję,bo jest oczywiste,że są ważniejsze sprawy,niż ciągłe gadanie o diecie i rozczulanie się nad brakiem spadków. .... A to że komuś bardziej pasuje Dukan a innemu Vitalia,nie jest raczej powodem do eliminowania kogokolwiek z wątku .... Miło czytać o sukcesach dziewczyn ,które stabilnie kilogramy gubią i naprawdę szczerze gratuluję takiego samozaparcia. Lyrcia ma prawidłową wagę,to oczywiste, że nie musi kolejnej diety zaczynać i pewnie też niekoniecznie ma chęci w tych dyskusjach uczestniczyć, ale mam nadzieję, że myślami i tak jest z nami.... jak zresztą każda z nas . Ja codziennie mam chwilę , kiedy moje myśli mkną w stronę wątku,ale czasem zmęczenie, czy brak chęci do napisania mnie powstrzymuje, co nie znaczy,że nie mam chęci tworzenia tego wątku..... mam nadzieje,że wiosną zaświeci i tu słońce ... i juz coraz bliżej nasze spotkanko z Patrysiną

Do miłego....
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak

Edytowane przez barbra66
Czas edycji: 2016-03-24 o 14:10
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 13:28   #324
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Może tak naprawdę to któraś z nas sprowokowała dialog pod osłoną nowego konta na wizażu.

U mnie póki co -7,5 kg., ten tydzień kiepsko, poszło do góry 0,4 kg. bo jestem przed @. I ważenie mieliśmy dzisiaj, poprosiliśmy żeby można było zrobić na spokojnie. Tak normalnie dostajemy rozpiskę w sobotę wieczorem i w niedzielę robiliśmy zakupy. No a w tym tygodniu w niedzielę byśmy zakupów nie zrobili.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 13:34   #325
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Cytat:
Napisane przez barbra66 Pokaż wiadomość
..... I każdy ma prawo do czasowego opuszczenią wątku... i to też szanujemy ,czekając na powroty z tęsknotą i zrozumieniem....




---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Cytat:
Napisane przez barbra66 Pokaż wiadomość
.... i to po prostu szanuję,bo jest oczywiste,że są ważniejsze sprawy,niż ciągłe gadanie o diecie i rozczulanie się nad brakiem spadków. .... A to że komuś bardziej pasuje Dukan a innemu Vitalia,nie jest raczej powodem do eliminowania kogokolwiek z wątku .... Miło czytać o sukcesach dziewczyn ,które stabilnie kilogramy gubią i naprawdę szczerze gratuluję takiego samozaparcia. Lyrcia ma prawidłową wagę,to oczywiste, że nie musi kolejnej diety zaczynać i pewnie też nie koniecznie ma chęci w tych dyskusjach uczestniczyć, ale mam nadzieję, że myślami i tak jest z nami.... jak zresztą każda z nas . Ja codziennie mam chwilę , kiedy moje myśli mkną w stronę wątku,ale czasem zmęczenie, czy brak chęci do napisania mnie powstrzymuje, co nie znaczy,że nie mam chęci tworzenia tego wątku..... mam nadzieje,że wiosną zaświeci i tu słońce ... i juz coraz bliżej nasze spotkanko z Patrysiną
Piękne słowa.
Ale dlaczego o mnie nie wspomiałas
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 13:35   #326
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

[QUOTE]
Cytat:
Napisane przez EMNE Pokaż wiadomość

Swoją drogą to masz rację, że taka zaczepka zmobilizowała do odpowiedzi.
Może trzebaby takiego zaczepnego zatrudnić na stałe
EEEE.... może bez takiego "dopingu"proszę,damy radę bez trucicieli .

Cytat:
Gdybym zamiast diety po prostu rozsądnie się odżywiała to waga stałaby w miejscu (tak było przez ostatnie 2 miesiące) ale że moje obecne odżywianie raczej dalekie jest od rozsądku to wolę na wagę nie stawac. Mój brzuszek jakoś znacząco się nie powiekszył ale i tak po świętach spodziewam się 2-4 kilo na plusie.
Będzie z czym walczyć.
Dzięki pracy w święta ....chyba powinnam sobie oszczędzić nadprogramowych kilogramów po świętach

Cytat:
A musze się postarać bo być może za jakichś miesiąc czeka mnie randka z bardzo miłym gościem z portalu randkowego. Gadamy sobie już od pewnego czasu i wygląda na to ze mamy wiele wspólnych cech. Ale ciii... na razie ani słowa
No to będzie czym sie dzielić na wakacyjnym zlocie
Trzymamy kciukasy

p.s. Ola.... bo z Patrysiną jeszcze mam jedno spotkanie,przed tym wakacyjnym zlotem z Wami,który jednak sporo później,ale jeszcze chwila i po swiętach głośno odliczamy czas .
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak

Edytowane przez barbra66
Czas edycji: 2016-03-24 o 14:08
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 13:36   #327
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Może tak naprawdę to któraś z nas sprowokowała dialog pod osłoną nowego konta na wizażu.

U mnie póki co -7,5 kg.,
Też o tym pomyślałam. Nawet nick mi się skojarzył

Brawa za wynik
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 13:49   #328
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Może tak naprawdę to któraś z nas sprowokowała dialog pod osłoną nowego konta na wizażu.

U mnie póki co -7,5 kg., ten tydzień kiepsko, poszło do góry 0,4 kg. bo jestem przed @. I ważenie mieliśmy dzisiaj, poprosiliśmy żeby można było zrobić na spokojnie. Tak normalnie dostajemy rozpiskę w sobotę wieczorem i w niedzielę robiliśmy zakupy. No a w tym tygodniu w niedzielę byśmy zakupów nie zrobili.
Emilka.... nawet nie prowokuj,takimi wpisami .... ale ja mam takie miejsce pracy,że do wielu trucicieli musiałam nabrać dystansu

A w kwestii diety... to nadal trwasz bezgrzesznie i bez słodyczy?

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Cytat:
Napisane przez EMNE Pokaż wiadomość
Też o tym pomyślałam. Nawet nick mi się skojarzył
Hola,hola.... mojej Mikołajki bym nie podejrzewała o takie niecne czyny
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 13:52   #329
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Cytat:
Napisane przez barbra66 Pokaż wiadomość
Emilka.... nawet nie prowokuj,takimi wpisami .... ale ja mam takie miejsce pracy,że do wielu trucicieli musiałam nabrać dystansu

A w kwestii diety... to nadal trwasz bezgrzesznie i bez słodyczy?

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------



Hola,hola.... mojej Mikołajki bym nie podejrzewała o takie niecne czyny
Oczywiście.
Teraz niestety chorowałam dość mocno (Łusia też, ma jakiegoś wiruska), ale opuściłam tylko dwa treningi.
Autentycznie wtedy nie miałam siły wstać do łazienki nawet.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 14:15   #330
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Oczywiście.
Teraz niestety chorowałam dość mocno (Łusia też, ma jakiegoś wiruska), ale opuściłam tylko dwa treningi.
Autentycznie wtedy nie miałam siły wstać do łazienki nawet.
U mnie gorzej w tym tygodniu też z terningami.... ale i tak mam gdzie spalać kalorie No nic,muszę jeszcze zrobić to i owo....miłej krzątaniny p/świątecznej Dziewczęta .... i myślami i sercem czuwam przy Was
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-14 08:41:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:05.