Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-21, 08:02   #1921
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Nie ważne na kogo, ważne przeciw komu
No nie, głosowanie przeciw komuś też jest słabe. Wybieranie między mniejszymi złami? A co jeśli ja w ogóle nie chcę wybierać zła?
Bo dla mnie głosowanie na mniejsze zło w postaci Wiosny czy KO nie wchodzi w grę. Bo to też zło.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 08:12   #1922
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
No nie, głosowanie przeciw komuś też jest słabe. Wybieranie między mniejszymi złami? A co jeśli ja w ogóle nie chcę wybierać zła?
Bo dla mnie głosowanie na mniejsze zło w postaci Wiosny czy KO nie wchodzi w grę. Bo to też zło.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Ja jednak zagłosuję na Wiosnę albo na KE.

Zagłosuję na każdą partię, która w programie wyborczym ma rozwiązanie konkordatu. Przynajmniej 19 miliardów PLN co rok zostanie w budżecie.

Kościół nie boi się skandali, kompromitacji itp. Boi się odcięcia od kasy. Będzie podatek wyznaniowy, jak w Niemczech i z podatku wiernych niech się utrzymują. Budżet odetchnie, szkoły odetchną bo nie trzeba będzie upychać po 2 godziny religii dla każdej klasy w planie i zamiast religii można bedzie dołożyć matematykę lub język obcy. A kto chce- proszę: po południu na plebanię na lekje religii, opłacane ze składek wiernych.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 08:15   #1923
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Ja jednak zagłosuję na Wiosnę albo na KE.

Zagłosuję na każdą partię, która w programie wyborczym ma rozwiązanie konkordatu. Przynajmniej 19 miliardów PLN co rok zostanie w budżecie.

Kościół nie boi się skandali, kompromitacji itp. Boi się odcięcia od kasy. Będzie podatek wyznaniowy, jak w Niemczech i z podatku wiernych niech się utrzymują. Budżet odetchnie, szkoły odetchną bo nie trzeba będzie upychać po 2 godziny religii dla każdej klasy w planie i zamiast religii można bedzie dołożyć matematykę lub język obcy. A kto chce- proszę: po południu na plebanię na lekje religii, opłacane ze składek wiernych.
KE i rozwiązanie konkordatu? Czemu uważasz że mogą to zrobić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 08:20   #1924
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
KE i rozwiązanie konkordatu? Czemu uważasz że mogą to zrobić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wybacz, tu raczej miałam na myśli Wiosnę.

KE jest drugim wyborem. Ale tu mam wątpliwości, bo w KE są też ludzie już ograni, umoczeni, skompromitowani i w sumie za bardzo od PiS nie różni. Ale jeśli mam wybór między dżumą a cholerą, w tym przypadku między cwaniakiem a fanatycznym głupcem to wybieram cwaniaka. Dlaczego? Bo wiem, czego się po nim spodziewać, cwaniaczenia. Natomiast nigdy nie wiadomo, co strzeli do głowy fanatycznym głupcom.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 08:20   #1925
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Zagłosuję na każdą partię, która w programie wyborczym ma rozwiązanie konkordatu.
To jest jeden z punktów, w które nie wierzę.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 08:25   #1926
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Ja jednak zagłosuję na Wiosnę albo na KE.



Zagłosuję na każdą partię, która w programie wyborczym ma rozwiązanie konkordatu. Przynajmniej 19 miliardów PLN co rok zostanie w budżecie.



Kościół nie boi się skandali, kompromitacji itp. Boi się odcięcia od kasy. Będzie podatek wyznaniowy, jak w Niemczech i z podatku wiernych niech się utrzymują. Budżet odetchnie, szkoły odetchną bo nie trzeba będzie upychać po 2 godziny religii dla każdej klasy w planie i zamiast religii można bedzie dołożyć matematykę lub język obcy. A kto chce- proszę: po południu na plebanię na lekje religii, opłacane ze składek wiernych.
KE nie wierzę. Po prostu. Taniec pt "po wyborach zrobimy to i to" odtańczyli już wiele razy. A później kończyło się "no tak, tak, to jest ważne, ale najpierw musimy zająć się czymś innym". Tak było np w przypadku związków partnerskich. Niby popierają, ale nie opłaca im się czegokolwiek zrobić w tym kierunku. Pamiętam, że na fali czarnych protestów też wiele mówili. A później PO i Nowoczesna nawet nie chciały puścić do dalszych prac propozycji Strajku Kobiet i to ich głosami zostało to ucięte.
Nie mam podstaw aby uważać że teraz będzie inaczej.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 08:28   #1927
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
To jest jeden z punktów, w które nie wierzę.
Ja wierzę. Przecież są jednak państwa, którym udało się wyplatać z konkordatu. Krzykacze krzyczeli głośno, jak zawsze a jednak się udało. I nie widzę tu zła. To nie jest atak na wiarę i kościół. Kto chce to przecież nadal praktykuje, tyle, że już nie za państwowy hajs a za własny.

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
KE nie wierzę. Po prostu. Taniec pt "po wyborach zrobimy to i to" odtańczyli już wiele razy. A później kończyło się "no tak, tak, to jest ważne, ale najpierw musimy zająć się czymś innym". Tak było np w przypadku związków partnerskich. Niby popierają, ale nie opłaca im się czegokolwiek zrobić w tym kierunku. Pamiętam, że na fali czarnych protestów też wiele mówili. A później PO i Nowoczesna nawet nie chciały puścić do dalszych prac propozycji Strajku Kobiet i to ich głosami zostało to ucięte.
Nie mam podstaw aby uważać że teraz będzie inaczej.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Dlatego wybór w tym przypadku jest tragiczny, bo co nie wybierzesz, źle. Ale przynajmniej może pohamują to rozdawnictwo, które uprawia aktualnie PiS. Generalnie jednak- dla mnie PiS i KE to jeden diabeł. Po prostu wybór jest iędzy cwaniakami a pajacami. Dlaczego wybieram cwaniaka napisałam wyżej.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-21, 08:39   #1928
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Ja wierzę. Przecież są jednak państwa, którym udało się wyplatać z konkordatu. Krzykacze krzyczeli głośno, jak zawsze a jednak się udało. I nie widzę tu zła. To nie jest atak na wiarę i kościół. Kto chce to przecież nadal praktykuje, tyle, że już nie za państwowy hajs a za własny.

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------



Dlatego wybór w tym przypadku jest tragiczny, bo co nie wybierzesz, źle. Ale przynajmniej może pohamują to rozdawnictwo, które uprawia aktualnie PiS. Generalnie jednak- dla mnie PiS i KE to jeden diabeł. Po prostu wybór jest iędzy cwaniakami a pajacami. Dlaczego wybieram cwaniaka napisałam wyżej.
No właśnie dla mnie to nie jest wybór. Bo KE to moim zdaniem też pajace.
Z resztą - przecież ci politycy często pochodzą z tych samych ugrupowań i w przeszłości byli partyjnymi kolegami/koleżankami. Więc to wszystko już było przerabiane. I za rządów PO nie było mi pod żadnym względem lepiej. Moi nieheteronormatywni znajomi mieli przesrane tak jak mają teraz, religia miała się tak dobrze jak ma teraz. Wyklętozę to przecież PO zaczęło.
Więc ogółem - gdzie się nie obrócić, tam zad.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 08:52   #1929
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Niestety jak dla mnie to wybór między większym lub mniejszym złem lub złem w różnej materii. Niestety ci, na których liczyłam propagują jeszcze większe rozdawnictwo. Pewnych zmian już się nie cofnie, chyba że dojdzie do bankructwa.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 08:54   #1930
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Ja jednak zagłosuję na Wiosnę albo na KE.

Zagłosuję na każdą partię, która w programie wyborczym ma rozwiązanie konkordatu. Przynajmniej 19 miliardów PLN co rok zostanie w budżecie.

Kościół nie boi się skandali, kompromitacji itp. Boi się odcięcia od kasy. Będzie podatek wyznaniowy, jak w Niemczech i z podatku wiernych niech się utrzymują. Budżet odetchnie, szkoły odetchną bo nie trzeba będzie upychać po 2 godziny religii dla każdej klasy w planie i zamiast religii można bedzie dołożyć matematykę lub język obcy. A kto chce- proszę: po południu na plebanię na lekje religii, opłacane ze składek wiernych.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 09:02   #1931
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
.
Z resztą - przecież ci politycy często pochodzą z tych samych ugrupowań i w przeszłości byli partyjnymi kolegami/koleżankami. Więc to wszystko już było przerabiane.
A co jeszcze gorsze - ci niby nowi, którzy się tam garną jak kiedyś w ramach ruchu Palikota, potem Nowoczesnej (a jeszcze wcześniej Samoobrony), Kukiz, a teraz ta banda głupków z Konfederacji, to okazuje się być taki sam szlam - albo jeszcze gorszy - jak te pierdzistoły, które siedzą przy władzy od dziesiątek lat zmieniając tylko nazwy ugrupowań Wniosek jest jeden: takie widocznie jest to nasze społeczeństwo. Oni to my. Sorry.

Uważam jednak, że teraz wybór jest tylko pozornie między tym samym, tylko pod inną nazwą. Sytuacja - po 4 latach rozwalania państwa przez PiS - ZNACZNIE się zmieniła.
Teraz to będzie wybór pt. demokracja czy zamordyzm jak na Węgrzech np. Z tym, że w Polsce byłby to zamordyzm z jeszcze takim brunatnym zaśmierdem. Dlatego dla mnie wybór jest prosty. I choćbym miała rzygać głosując na tzw. mniejsze zło (chociaż ono już nie jest mniejsze, ono jest znacznie mniejsze w porównaniu do tych bandytów, którzy obecnie rządzą), to zrobię to.
Bo pamiętam jeszcze komunę. Nie chcę do tego wracać.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2019-05-21 o 09:15
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-21, 09:36   #1932
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Głosowanie przeciw, wybór "mniejszego zła" to akurat głupota. W taki sposób swego czasu w Niemczech wybrano Hitlera, bo przecież najważniejsze było zatrzymanie rozwoju komunizmu, co nie? I wybranie takiego "mniejszego zła" skończyło się wybuchem wojny, w której zginęło 50 mln ludzi. Komuniści zresztą robili to samo. Łagry? Psychuszki? Głodujący lud? A w Ameryce to linczują Murzynów.

A swoją drogą widzę, że ludzie znowu narzekają, że nie ma na kogo głosować. A ja mam problem odwrotny, waham się na kogo zagłosować, mając dylemat między Kukiz 15, Konfederacją a Polską Fair Play - Gwiazdowskiego. Tak jak w czasie ostatnich eurowyborów wahałem się między KNP a komitetem PL-DB-PPP.

Teraz raczej skłaniam się za głosem na Kukiz 15, ze względu na ich sojusz z Ruchem Pięciu Gwiazd i paroma innymi fajnymi partiami, które serio chcą coś zmienić w obecnym kształcie UE. Ale w wyborach parlamentarnych chyba wybiorę Polskę Fair Play, ale nie wiem, jeszcze się zobaczy. Konfederacja jak dla mnie jest trochę "zbyt prawicowa". Życzę im dobrze, ale troszkę nie moja bajka.

Edytowane przez MuchaLibre
Czas edycji: 2019-05-21 o 09:37
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 09:43   #1933
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
No nie, głosowanie przeciw komuś też jest słabe. Wybieranie między mniejszymi złami? A co jeśli ja w ogóle nie chcę wybierać zła?
Bo dla mnie głosowanie na mniejsze zło w postaci Wiosny czy KO nie wchodzi w grę. Bo to też zło.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
A co jest złe według Ciebie w Wiośnie?

Pytam, bo głosuję raczej na nich i może coś przeoczyłam. To nie jest atak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
To jest jeden z punktów, w które nie wierzę.
Ja nie wiem, czy wierzę. Ale przynajmniej obiecują.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 09:44   #1934
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez MuchaLibre Pokaż wiadomość
Głosowanie przeciw, wybór "mniejszego zła" to akurat głupota. W taki sposób swego czasu w Niemczech wybrano Hitlera, bo przecież najważniejsze było zatrzymanie rozwoju komunizmu, co nie? I wybranie takiego "mniejszego zła" skończyło się wybuchem wojny, w której zginęło 50 mln ludzi. Komuniści zresztą robili to samo. Łagry? Psychuszki? Głodujący lud? A w Ameryce to linczują Murzynów.

A swoją drogą widzę, że ludzie znowu narzekają, że nie ma na kogo głosować. A ja mam problem odwrotny, waham się na kogo zagłosować, mając dylemat między Kukiz 15, Konfederacją a Polską Fair Play - Gwiazdowskiego. Tak jak w czasie ostatnich eurowyborów wahałem się między KNP a komitetem PL-DB-PPP.

Teraz raczej skłaniam się za głosem na Kukiz 15, ze względu na ich sojusz z Ruchem Pięciu Gwiazd i paroma innymi fajnymi partiami, które serio chcą coś zmienić w obecnym kształcie UE. Ale w wyborach parlamentarnych chyba wybiorę Polskę Fair Play, ale nie wiem, jeszcze się zobaczy. Konfederacja jak dla mnie jest trochę "zbyt prawicowa". Życzę im dobrze, ale troszkę nie moja bajka.
To masz podobnie do mnie. Tyle ze Gwiazdowski ma dziwne wyskoki i juz taki przekonujacy w bezposrednim spotkaniu na zywo, bez możliwości spokojnie sobie przygotowania odpowiedzi na znane pytanie, wypada po prostu slabo, wrecz zenujaco. Jak np. to kiedy zaatakowal Korwina (może nie bezposrednio, ale zenujaco juz tak).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 09:46   #1935
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez MuchaLibre Pokaż wiadomość
Głosowanie przeciw, wybór "mniejszego zła" to akurat głupota. W taki sposób swego czasu w Niemczech wybrano Hitlera, bo przecież najważniejsze było zatrzymanie rozwoju komunizmu, co nie?
No i Niemcy gospodarczo bardzo dobrze na tym wyszły.

I ci mordowali, i ci mordowali. Ale jedni po drodze przynajmniej się dorobili.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 09:48   #1936
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
A co jest złe według Ciebie w Wiośnie?

Pytam, bo głosuję raczej na nich i może coś przeoczyłam. To nie jest atak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Ja nie wiem, czy wierzę. Ale przynajmniej obiecują.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No piekna partia, z kandydatami z zarzutami na milionowe wyludzenia, z gigantyczna afera mobbingowa w mlodziezowce.
No, brawo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 09:55   #1937
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
A co jest złe według Ciebie w Wiośnie?

Pytam, bo głosuję raczej na nich i może coś przeoczyłam. To nie jest atak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Ja nie wiem, czy wierzę. Ale przynajmniej obiecują.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To nie jest tak, że jest z nimi coś obiektywnie złego. Ogółem dobrze im życzę, bo z częścią postulatów się zgadzam. Ale u mnie w okręgu osobiście znam ludzi z ich listy. Znam metody doboru tych osób, znam przebieg ich kampanii i zaplecza ich sztabów. I nie jestem w stanie na nich zagłosować. Bo okazali się tak samo klasistowscy i pouprzedzani jak reszta. Pewnie gdybym nie znała tych ludzi osobiście, to bym na nich głosowała. Ale niestety wiem że w przypadku przynajmniej części z nich te wszystkie ładne hasła to tylko pokazówka. A jeśli to tylko pokazówka, bo prywatnie pojazują jak głęboko w tyłku mają te wartości, to ich wiarygodność wynosi dla mnie zero.
Przy czym podkreślam - mówię o swoim okręgu wyborczym, nie chcę w ten sposób oceniać Wiosny jako całości, bo to nie jest tak, że znam wszystkich i wszystkich mogę zweryfikować.
Do tego w sferze obyczajowej się z nimi zgadzam, ale już gospodarczej czy ekonomicznej - nie tak bardzo.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 10:00   #1938
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Dziwi mnie spot telewizyjny Wiosny. Tzn ta piosenka jest trochę jak z reklamy płynu do mycia okien, albo czegoś takiego.

Wysłane z mojego HUAWEI LUA-L21 przy użyciu Tapatalka
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 10:03   #1939
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Przy czym podkreślam - mówię o swoim okręgu wyborczym, nie chcę w ten sposób oceniać Wiosny jako całości, bo to nie jest tak, że znam wszystkich i wszystkich mogę zweryfikować.
Do tego w sferze obyczajowej się z nimi zgadzam, ale już gospodarczej czy ekonomicznej - nie tak bardzo.
Mam dokładnie ten sam problem z nimi
W moim okręgu startuje od nich Wanda Nowicka. Ona była już przecież z Palikotem (a wcześniej w SLD bodajże ?). Ogólnie nie mam nic do niej, raczej OK. Od zawsze zajmuje się (s)prawami kobiet. Z KE Sikorski u mnie na jedynce

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2019-05-21 o 10:22
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-21, 10:03   #1940
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
No piekna partia, z kandydatami z zarzutami na milionowe wyludzenia, z gigantyczna afera mobbingowa w mlodziezowce.
No, brawo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale teraz czy w przeszłości?

Bo jakby każdy polityk nie kradł, to bym na jakiegoś głosowała. Ale o takiego bardzo trudno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 10:04   #1941
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;86833555]Dziwi mnie spot telewizyjny Wiosny. Tzn ta piosenka jest trochę jak z reklamy płynu do mycia okien, albo czegoś takiego.

[/QUOTE]

Oglądałam kiedyś przegląd spotów w tej kampanii Byłam bliska posikaniu się
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 10:07   #1942
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;86833572]Oglądałam kiedyś przegląd spotów w tej kampanii Byłam bliska posikaniu się [/QUOTE]Widziałam tylko dwa czy trzy, ale jakoś w zeszłym tygodniu siedziałam przy tv i Wiosnę puścili 5 razy pod rząd, przez co tylko ich pamiętam.

Wysłane z mojego HUAWEI LUA-L21 przy użyciu Tapatalka
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 10:10   #1943
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ale teraz czy w przeszłości?

Bo jakby każdy polityk nie kradł, to bym na jakiegoś głosowała. Ale o takiego bardzo trudno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taka przeszłość, ze zostal kandydat Wiosny zlapany w grudniu, z tego co pamietam przez CBA, za machloje w ARiMR.

Od znajomych w innych regionów wiem tez, ze inni kandydaci, w innych miejscach, są równie barwni.
Ale widac - nowa partia - nowe standardy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 10:10   #1944
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;86833562]Mam dokładnie ten sam problem z nimi
W moim okręgu startuje od nich Wanda Nowicka. Ona była już przecież z Palikotem. Ogólnie nie mam nic do niej, raczej OK. Od zawsze zajmuje się (s)prawami kobiet. Z KE Sikorski u mnie na jedynce [/QUOTE]U mnie miasto jest obklejone samymi twarzami, które chciałabym wywalić z polityki w ogóle.
Tylko Jakiego brakuje w tej zgrai i byłby komplet.

Wysłane z mojego HUAWEI LUA-L21 przy użyciu Tapatalka
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 10:25   #1945
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Taka przeszłość, ze zostal kandydat Wiosny zlapany w grudniu, z tego co pamietam przez CBA, za machloje w ARiMR.
Nie żebym chciała bronić tej osoby, ale co to właściwie znaczy, że 'został złapany przez CBA za machloje', tzn. proces jakiś ma, został skazany ?
Boję się, że w ferworze szaleńczej walki rzuca się takie oskarżenia żeby kogoś zdyskredytować.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 10:56   #1946
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;86833632]Nie żebym chciała bronić tej osoby, ale co to właściwie znaczy, że 'został złapany przez CBA za machloje', tzn. proces jakiś ma, został skazany ?
Boję się, że w ferworze szaleńczej walki rzuca się takie oskarżenia żeby kogoś zdyskredytować.[/QUOTE]Ma postawione zarzuty. Wyszedl za poręczeniem majtkowym jak teraz czytam.

No i wyczytalem wlasnie, ze w koncu ktos rozsadny zadal oficjalnie Wiosnie pytanie w sprawie tego pana. Komunikat jest taki, ze Wiosna nie wiedziala, bo skad mogla wiedzieć (ja jakos wiedzialem z popularnych portali xD) i ze wyjasnia sprawe.

Buahaha, weryfikacja kandydatow Wiosny polegala na zapytaniu kandydatow (ale TYLKO tych chętnych) czy maja problemy z prawem. Pozytywna weryfikacja skutkowala tym, ze osoba dostawala zielone swiatlo do tego aby miec mozliwosc pojawienia sie na liście wyborczej
Zakladam ze brak checi udzielania odpowiedzi tez byl pozytywna odpowiedzia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez edan84
Czas edycji: 2019-05-21 o 10:59
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 11:01   #1947
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Ma postawione zarzuty. Wyszedl za poręczeniem majtkowym jak teraz czytam.

No i wyczytalem wlasnie, ze w koncu ktos rozsadny zadal oficjalnie Wiosnie pytanie w sprawie tego pana. Komunikat jest taki, ze Wiosna nie wiedziala, bo skad mogla wiedzieć (ja jakos wiedzialem z popularnych portali xD) i ze wyjasnia sprawe.

Buahaha, weryfikacja kandydatow Wiosny polegala na zapytaniu kandydatow (ale TYLKO tych chętnych) czy maja problemy z prawem. Pozytywna weryfikacja skutkowala tym, ze osoba dostawala zielone swiatlo do tego aby miec mozliwosc pojawienia sie na liście wyborczej
Zakladam ze brak checi udzielania odpowiedzi tez byl pozytywna odpowiedzia.
A, to faktycznie słabo. Dzięki za wyjaśnienie.
Zarzuty to jeszcze nie skazanie, ale tłumaczenie, że nie wiedzieli, że on ma postawione zarzuty - dramat.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 11:01   #1948
Natcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 110
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Ja pójdę i zagłosuję na PiS, podobnie zrobię w wyborach parlamentarnych (chociaż nie mówię, że na 100% bo jeszcze może się coś zmienić). Nie widzę żadnej innej lepszej partii, chociaż nie twierdzę, że PiS jest b. dobrą partią, też się w wielu rzeczach z nimi nie zgadzam. Natomiast uważam, że są dużo lepsi niż zbiór "wszystkiego i niczego" czyli KE.
Natcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 11:03   #1949
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Natcia Pokaż wiadomość
Ja pójdę i zagłosuję na PiS, podobnie zrobię w wyborach parlamentarnych (chociaż nie mówię, że na 100% bo jeszcze może się coś zmienić). Nie widzę żadnej innej lepszej partii, chociaż nie twierdzę, że PiS jest b. dobrą partią, też się w wielu rzeczach z nimi nie zgadzam. Natomiast uważam, że są dużo lepsi niż zbiór "wszystkiego i niczego" czyli KE.
A w jakich kwestiach się z nimi zgadasz?
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 11:04   #1950
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Bardzo lubię i cenię panią Scheuring-Wielgus. Głosowałam na nią ostatnio w wyborach i uważam, że to był dobry głos.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-19 21:34:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:22.