Mamy sierpniowe 2018 cz. IV - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-07-29, 19:03   #3451
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Panterka1313 Pokaż wiadomość
ONA tez sądzę że nie poczeka. Może dotrwa do czwartku wizyty i wyników. Każdy dzień delegacji to dodatkowa kasa poza podstawa tym bardziej sobota, a już zwłaszcza niedziela.


Ja juz u mamy i siostra mnie widziała obstawia max 7dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Acidka może po prostu nie jesteś w stanie ruszyć się a tym bardziej pomyśleć o wzięciu telefonu. Różnie się dochodzi do siebie po zabiegach, operacjach zarówno fizycznie i psychicznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tak rozumiem. Kasa to ważna rzecz zwłaszcza jak sie ma urodzić dziecko i jeszcze budowa domu. My też oszczędzamy to rozumiem doskonale. Mój mąż od jutra popołudniu jest ze mną. I ciesze się, bo on ma taką pracę, że nie może w jednej chwili opuścić jej. Musi poczekać aż przyjedzie ktoś za niego. A tutaj gdzie mieszkamy teraz nie mamy tak bardzo bliskich osób, tylko zwykli znajomi, a też każdy w pracy. Jakby się akcja zaczęła byłabym zdana chyba na taksówkę

Co do Julki to dlatego właśnie myśle, że w tym tygodniu pojawi sie tutaj wiecej maluszków, a nie tylko te cesarkowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-29, 19:12   #3452
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Niech wychodzi będzie mi lżej się kąpać, wstawać i przekrecac a tym bardziej liczę na rozwód z zgaga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-29, 19:17   #3453
alingles
Zadomowienie
 
Avatar alingles
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Panterka1313 Pokaż wiadomość
Niech wychodzi będzie mi lżej się kąpać, wstawać i przekrecac a tym bardziej liczę na rozwód z zgaga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale u Ciebie chyba jest najmniejszy przyrost wagi na naszej grupie. Czy się mylę??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dwoje potrzeba, by powstało trzecie.

25.10.2014

Tomcio Lipiec 2014

Fasola czekamy
alingles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-29, 19:23   #3454
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Ale mam dziewczyny "szczęście"... no serio... rozkłada mnie choroba i chyba Asię też, ryczeć mi się chce. Właśnie ładuje w siebie imbir i sok malinowy, i modlę się żebyśmy jakoś się uchroniły. Po prostu czułam że to jeszcze nie koniec pecha w tej ciąży...

Wysłane z mojego P8 lite przy użyciu Tapatalka
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-29, 19:28   #3455
alingles
Zadomowienie
 
Avatar alingles
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Ale mam dziewczyny "szczęście"... no serio... rozkłada mnie choroba i chyba Asię też, ryczeć mi się chce. Właśnie ładuje w siebie imbir i sok malinowy, i modlę się żebyśmy jakoś się uchroniły. Po prostu czułam że to jeszcze nie koniec pecha w tej ciąży...

Wysłane z mojego P8 lite przy użyciu Tapatalka
Oż cholinder. Jeszcze w taką pogodę....
Współczuję! Zdrowiejcie.
Chyba, że to może początek.....??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dwoje potrzeba, by powstało trzecie.

25.10.2014

Tomcio Lipiec 2014

Fasola czekamy
alingles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-29, 19:34   #3456
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez alingles Pokaż wiadomość
Oż cholinder. Jeszcze w taką pogodę....
Współczuję! Zdrowiejcie.
Chyba, że to może początek.....??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gardło i ucho mnie bolą

Wysłane z mojego P8 lite przy użyciu Tapatalka
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-29, 19:34   #3457
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Aniu ja tez to przechodzilam, trzymalo mnie od czwartku do poniedziałku....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-29, 19:50   #3458
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez AndziaHa Pokaż wiadomość
Aniu ja tez to przechodzilam, trzymalo mnie od czwartku do poniedziałku....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najgorzej się martwię o Małą bo ostatnio skończyło się na antybiotyku a jak już wyszła na prosto to we wtorek ją zaszczepiliśmy... TŻ pobiegł do niedzielnej apteki i kupił jej cebion, i entitis, mam nadzieję że jeszcze się uchroni ale wczoraj miała kontakt z kuzynem a on dzisiaj dostał gorączki i ma zapalenie gardła...
No i martwię się że jak tu rodzić jak człowiek chory i żeby małemu nie zaszkodziło całą ciążę imbir mnie stawiał na nogi ale w ten upał napić się czegokolwiek rozgrzewającego to tragedia, bez tego się człowiek rozpływa

Wysłane z mojego P8 lite przy użyciu Tapatalka
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-29, 19:54   #3459
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Ja chciałabym miec poród już za sobą ale są takie upały, że dzieciom chyba lepiej pod serduszkiem. Jak urodzimy to one potrzebują trochę czasu na wyregulowanie temperatury.....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-29, 20:15   #3460
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
Ja chciałabym miec poród już za sobą ale są takie upały, że dzieciom chyba lepiej pod serduszkiem. Jak urodzimy to one potrzebują trochę czasu na wyregulowanie temperatury.....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie te upały przerażają pod kątem przechodzenia początków połogu myślę że maluchy dały by sobie radę tym bardziej że jest bardzo ciepło a przecież w brzuszku mają jeszcze cieplej. Ale chyba już wolę ten upał być w ciąży bo pamiętam że połóg był dla mnie mega ciężki a miałam go wiosną gdzie było dość chłodno a gdzie tu w taki upał

Wysłane z mojego P8 lite przy użyciu Tapatalka
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-29, 20:15   #3461
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

ania90 biedaku mam nadzieje że Was bardziej nie rozłoży!
olajadetektyw ostatnio się właśnie zastanawiałam czy dzieci w brzuchu też tak odczuwają upał. Bo mi to jest tak duszno od środka też. Nawet nie umiem tego opisać, ale dziś już 3 razy brałam chłodny prysznic i zaraz chyba ide jeszcze raz, bo się dosłownie lepie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-29, 20:18   #3462
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Mnie te upały przerażają pod kątem przechodzenia początków połogu myślę że maluchy dały by sobie radę tym bardziej że jest bardzo ciepło a przecież w brzuszku mają jeszcze cieplej. Ale chyba już wolę ten upał być w ciąży bo pamiętam że połóg był dla mnie mega ciężki a miałam go wiosną gdzie było dość chłodno a gdzie tu w taki upał

Wysłane z mojego P8 lite przy użyciu Tapatalka
Właśnie ja lekko przeszłam pierwszy podłóg ale rodziłam 29wrzesnia i połóg był październikowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-29, 20:26   #3463
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
Właśnie ja lekko przeszłam pierwszy podłóg ale rodziłam 29wrzesnia i połóg był październikowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest pewnie jak ze wszystkim, jedne przechodzą gorzej inne lepiej. Wszystko zależy i od porodu, i od ewentualnej rany/nacięcia, jak szybko schodzi opuchlizna. Ja pamiętam, że bardzo mocno i nieprzyjemnie się w połogu pocilam, i bardzo śmierdzący pot miałam, i chyba tego obawiam się przy tych upalach najbardziej a przy dwójce maluchow będzie mi ciężko to chwilę wchodzić pod prysznic.
Znów mnie przez to gardło i ucho dopada dołek a już tak dobrze było...
Lecę pod prysznic i przytule córcie, i spróbuje spać, pewnie koło 2 znów mi się nocka skończy jak co noc...

Wysłane z mojego P8 lite przy użyciu Tapatalka
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-29, 21:08   #3464
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

ALI w sensie że ja mało utylam to na dzień dzisiejszy zamykam się na + 6kg

ANIA oby nic poważnego i przeszło szybko, może jeszcze inhalacje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-29, 22:11   #3465
Dalianna2311
Raczkowanie
 
Avatar Dalianna2311
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 461
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez sylwia1906 Pokaż wiadomość
Tak samo jak damy komuś info, że się zaczęło...to strzał w kolano, bo potem co godzinę będzie sms, czy urodziłaś. Ja zamierzam informować po fakcie, żeby mieć święty spokój. Wiadomo, że niektórzy muszą zostawić z kimś starszaka, ale to już siła wyższa.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też dajemy znać po porodzie dopiero. Tak było w pierwszej ciąży i będzie teraz - na szczęście córcia zostanie za kilka dni oddana pod opiekę babci, cioci i wujka, więc z zachowaniem informacji o porodzie raczej nie będzie problemu. Choć przed szpiegowskimi sąsiadami nie da się pewnych rzeczy ukryć


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez angelajnaaa Pokaż wiadomość
Ja się obudziłam bo nie mogłam się ułożyć też mnie kilka razy w ciąży bolały biodra od spania ale nie wiem czy tego problemu nie rozwiązała poduszką między nogami
Dziś też mój dzień golenia nog będzie trzeba sie powyginac. A po ciąży spróbuje tych kremów do depilacji bo mnie w sumie zachecilyscie a ja używałam ich kiedyś jak wyszły na rynek i na mnie nie zadzialaly, dam im druga szansę ;D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jutro A kremy teraz lepsze? Bo na mnie nigdy nie działały. Co polecacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
angelajnaaa chodzisz do Diagnostyki na badania? Korzystasz z pierwszeństwa, albo czy oni sami mają taką zasadę co do ciężarnych? A no i jeszcze czy wyniki badań na necie masz tego samego dnia po południu?
Pytam bo dostałam skierowanie na badania do Diagnostyki z Ujastka. Tzn pewnie mogę je zrobić gdzieś indziej na NFZ, ale pójde już tam żeby nie szukać placówek. Lekarka twierdzi żeby je zrobić dzień wcześniej (przed szpitalem) i niby wyniki będą popołudniu. Mam jednak co do tego wątpliwości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zawsze mam wyniki w necie tego samego dnia. Czasem już po 15, czasem dopiero po 17, ale są

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;85138891]My już w szpitalu, póki co nie jest źle. Najpierw jakaś pielęgniarka nas opierdxielila, że niby zs późno jesteśmy, ale yo nie moja wina, że tak nam kazała przyjść lekarka nasza, w dodatku ordynator. Potem założenie wenflonu plus pobranie krwi - masakra jakaś, ja i dwie pielęgniarki plus mój tata go trzymaliśmy, wyrywał się, krew kapala wszędzie, on się darł... potem płakał jeszcze trochę, że ręką ruszać nie może, ale teraz już nią nawet koloruje. Chciałam, żeby założyli mu wenflon na prawą rękę, bo jest leworęczny, ale powiedziały, że muszą na lewą i koniec. Na sali jesteśmy sami, ja mam taką rozkładaną kanapę, posiłki będę dostawać, pytały czy chcę i za dobę za to muszę zapłacić po 28zł. Dziś między 16 a 20 ma być anestezjolog. I jutro koło 8:15 zabieg.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]To zaczęło się z przebojami...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żeby coś się zdarzyło, żeby mogło się zdarzyć - trzeba MARZYĆ!
Dalianna2311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-29, 22:12   #3466
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Dalianna2311 Pokaż wiadomość
My też dajemy znać po porodzie dopiero. Tak było w pierwszej ciąży i będzie teraz - na szczęście córcia zostanie za kilka dni oddana pod opiekę babci, cioci i wujka, więc z zachowaniem informacji o porodzie raczej nie będzie problemu. Choć przed szpiegowskimi sąsiadami nie da się pewnych rzeczy ukryć


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Ja jutro A kremy teraz lepsze? Bo na mnie nigdy nie działały. Co polecacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Ja zawsze mam wyniki w necie tego samego dnia. Czasem już po 15, czasem dopiero po 17, ale są

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jesteś kolejną która to potwierdza, więc zaufam Wam

Widze, że nie tylko ja nie śpie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-29, 22:20   #3467
Dalianna2311
Raczkowanie
 
Avatar Dalianna2311
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 461
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez alingles Pokaż wiadomość
Ja tu tylko szybko naskrobie Wam, że Chloe o 11 urodziła Aleksa
Doczekała się!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chloe, serdeczne gratulacje!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Ale mam dziewczyny "szczęście"... no serio... rozkłada mnie choroba i chyba Asię też, ryczeć mi się chce. Właśnie ładuje w siebie imbir i sok malinowy, i modlę się żebyśmy jakoś się uchroniły. Po prostu czułam że to jeszcze nie koniec pecha w tej ciąży...

Wysłane z mojego P8 lite przy użyciu Tapatalka
Zdrówka!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Panterka1313 Pokaż wiadomość
ALI w sensie że ja mało utylam to na dzień dzisiejszy zamykam się na + 6kg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdraszczam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Jesteś kolejną która to potwierdza, więc zaufam Wam

Widze, że nie tylko ja nie śpie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się właśnie zamierzam położyć. Ale córka w środku zabawy Śpi do 11 czy 12, a potem nawet o północy jej do spania zagonić nie idzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żeby coś się zdarzyło, żeby mogło się zdarzyć - trzeba MARZYĆ!
Dalianna2311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-30, 05:28   #3468
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Ja też już nie śpię. Od 7 mam czynne laboratorium, więc zaraz wstaję na szybki prysznic i lecę Mam nadzieję, że to ostatnie badania w ciąży, bo irytuje mnie oddawanie moczu do pojemniczka, jak w nocy sikam czasem nie wiadomo ile razy i nie wiem, który uznać za pierwszy z rana, a nie ostatni z nocy problemy...

Mnie się tak woda zbiera w organiźmie, że wieczorem waże 2kg więcej niż rano

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-30, 05:49   #3469
Bitamina
Raczkowanie
 
Avatar Bitamina
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Warszawa/Grochów
Wiadomości: 253
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cześć. Też nie śpię, trochę z emocji. W nocy u nas piękna burza była. Póki co rześki chłodek przy otwartym oknie. Za chwilę biorę się do śniadania, ostatnie dopakowywania i na IP. Bardzo liczę na Wasze kciuki w ciągu najbliższych dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bitamina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-30, 05:56   #3470
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Bitamina Pokaż wiadomość
Cześć. Też nie śpię, trochę z emocji. W nocy u nas piękna burza była. Póki co rześki chłodek przy otwartym oknie. Za chwilę biorę się do śniadania, ostatnie dopakowywania i na IP. Bardzo liczę na Wasze kciuki w ciągu najbliższych dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczywiście, ze będziemy trzymać kciuki! Jesteśmy z Tobą duchem i będziemy czekać na informacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-30, 06:02   #3471
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Bitamina oczywiście jesteśmy tu z Tobą wszystkie !

Berenika udanego zabiegu

Ania faktycznie choroby Ci akurat najmniej potrzeba teraz :/ działaj jak tylko możesz. Po antybiotyku i szczepieniu Asia może być mocniej osłabiona więc żeby jej nie rozłożyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-30, 07:08   #3472
aga_89_4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 252
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, moge dołączyć??? Jestem z wątku lipcowego bo termin miał byc na 25.07 ale na nic sie nie zanosi i jestem pewna ze bedzie sierpniowy maluszek.
Zasilamy grono chłopców u Was .
Cytat:
Napisane przez sylwia7_89 Pokaż wiadomość
Ja zawsze robie wyniki w diagnostyce i wlasnie wyniki sa juz popoludniu mozna je sprawdzic w internecie badz samodzielnie wydrukowac jednakze jak sie chce odebrac w punkcie to zazwyczaj na drugi dzien bo u mnie pkt jest czynny tylko do 12

Podczytuje Was od jakiegos czasu odkad na usg wyszlo ze moj maluszek moze byc sierpniowy ogolnie TP mam na 7 wrzesnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witam nowe Mamy

Cytat:
Napisane przez AndziaHa Pokaż wiadomość
Noc była tragicznie upalna, duszna. O 3 poszłam sikać, wróciłam i zrzuciłam koszulkę bo tak mi było gorąco. Potem wyrzuciłam poduszkę "C" zwaną przez mojego tż anakondą. Potem nie mogłam spać bo pies sąsiadów nadawał jakiegoś morsa szczekaniem: dwa hau - przerwa - jedno hau. Zamknęlam okno i właczyłam wiatrak, przez który bylo mi zimno o tż zabieral sukcesywnie cała kołdrę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też już wyrzuciłam rogala :/ za gorąco, jeszcze jak Cię tak dogrzeje z każdej strony to.... brrr. poza tym nie wiem czemu ale jak śpię w rogalu to biodra mnie bardziej bolą :/

Cytat:
Napisane przez MalaGosia88 Pokaż wiadomość
chciałam być na bieżąco
A najlepsze było jak leżę w sali i kangurujemy a Mąż do mnie: mam napisać dziewczynom na forum, że już urodziłaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hahaha Taki Mąż to skarb, serdecznie pozdrawiamy

Cytat:
Napisane przez Bitamina Pokaż wiadomość
Cześć. Też nie śpię, trochę z emocji. W nocy u nas piękna burza była. Póki co rześki chłodek przy otwartym oknie. Za chwilę biorę się do śniadania, ostatnie dopakowywania i na IP. Bardzo liczę na Wasze kciuki w ciągu najbliższych dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczywiście kciuki!!!
Berenika - za Was, za Adasia też kciuki, oby to się wszystko z tym zabiegiem poukładało jak należy!
Aniu - a Wam dużo zdrowia, jakbyście mieli mało nerwów przez całą ciążę to końcówka też Was nie rozpieszcza Obyście przegoniły chorobę jak najdalej od siebie!
aga_89_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-30, 07:12   #3473
Dalianna2311
Raczkowanie
 
Avatar Dalianna2311
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 461
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Bitamina Pokaż wiadomość
Cześć. Też nie śpię, trochę z emocji. W nocy u nas piękna burza była. Póki co rześki chłodek przy otwartym oknie. Za chwilę biorę się do śniadania, ostatnie dopakowywania i na IP. Bardzo liczę na Wasze kciuki w ciągu najbliższych dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żeby coś się zdarzyło, żeby mogło się zdarzyć - trzeba MARZYĆ!
Dalianna2311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-30, 07:14   #3474
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

DALIA ale ja zaczynałam z 3 cyferki

BITAMINA kciuki juz za chwile i baby będzie

Ktoś rodzi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-30, 07:18   #3475
Dalianna2311
Raczkowanie
 
Avatar Dalianna2311
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 461
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Dziewczynki, już za 2 dni sierpień To jakby znacznie bliżej naszych terminów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żeby coś się zdarzyło, żeby mogło się zdarzyć - trzeba MARZYĆ!
Dalianna2311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-30, 07:51   #3476
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Bitamina Pokaż wiadomość
Cześć. Też nie śpię, trochę z emocji. W nocy u nas piękna burza była. Póki co rześki chłodek przy otwartym oknie. Za chwilę biorę się do śniadania, ostatnie dopakowywania i na IP. Bardzo liczę na Wasze kciuki w ciągu najbliższych dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Będziemy trzymać!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-30, 08:43   #3477
alingles
Zadomowienie
 
Avatar alingles
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Panterka, to moje 14 kg przy Twoich to dopiero dodatkowe obciążenie.
No ale ciąża już tak ma, jedne tyja mniej inne wiecej a o jedno chodzi.


Jeny, niby 25 stopni ale duchota niesamowita...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dwoje potrzeba, by powstało trzecie.

25.10.2014

Tomcio Lipiec 2014

Fasola czekamy
alingles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-30, 08:53   #3478
Dalianna2311
Raczkowanie
 
Avatar Dalianna2311
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 461
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez alingles Pokaż wiadomość
Panterka, to moje 14 kg przy Twoich to dopiero dodatkowe obciążenie.
No ale ciąża już tak ma, jedne tyja mniej inne wiecej a o jedno chodzi.


Jeny, niby 25 stopni ale duchota niesamowita...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W cieniu 25, a na słońcu 50*...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żeby coś się zdarzyło, żeby mogło się zdarzyć - trzeba MARZYĆ!
Dalianna2311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-30, 08:54   #3479
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

ALI dobrze że od razu do sklepu poszłam szybko bo jak wracałam mimo że z wózkiem miałam wrażenie że jest 10 stopni więcej

Z planów na dziś mam do ogarnięcia kuchnie pewnie na 3 raty i pranie powiesić oraz pod wieczór późny obiad zrobić.
Jakie zupy dziś macie nie mam pomysłu jaką zrobić
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08

Edytowane przez Panterka1313
Czas edycji: 2018-07-30 o 08:56
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-30, 09:04   #3480
Dalianna2311
Raczkowanie
 
Avatar Dalianna2311
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 461
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Panterka1313 Pokaż wiadomość
ALI dobrze że od razu do sklepu poszłam szybko bo jak wracałam mimo że z wózkiem miałam wrażenie że jest 10 stopni więcej

Z planów na dziś mam do ogarnięcia kuchnie pewnie na 3 raty i pranie powiesić oraz pod wieczór późny obiad zrobić.
Jakie zupy dziś macie nie mam pomysłu jaką zrobić
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My dziś jemy na mieście Muszę jechać po wypis że szpitala, a dopiero po kilku godzinach mam wizytę u gina, więc w międzyczasie obiad i zakupy. Choć upocę się jak wieprz...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żeby coś się zdarzyło, żeby mogło się zdarzyć - trzeba MARZYĆ!
Dalianna2311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-04 09:49:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:34.