Proszę o rady - zostac czy pojechac? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-04, 18:38   #1
urwisek
Raczkowanie
 
Avatar urwisek
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 269

Proszę o rady - zostac czy pojechac?


Witam. Nie mogę spac po nocach, dręczy mnie pewna sprawa. Otóż mój chłopak zaprosił mnie na weekend do Zakopanego, zorganizował wszystko, pracuje teraz nocami i dniami, byle tylko miec wolne te dni. Z racji tego, że każde wakacje spędzam z rodziną, Zakopane we dwoje było dla mnie rewelacyjną propozycją.
Druga sprawa, właśnie w ten weekend moi rodzice mają 25. rocznicę ślubu (tzn, mają ją wcześniej, ale impreza przypadnie akurat wtedy, kiedy chcemy jechac). Rozmawiałam z mamą na ten temat, oburzyła się, powiedziała, że czułaby się jakby nie miała dziecka. I teraz jestem między młotem a kowadłem, mam tydzień na rozwiązanie problemu. Co Wy byście zrobiły na moim miejscu?
__________________
jestem kobietą
urwisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 18:44   #2
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Proszę o rady - zostac czy pojechac?

Z rodzicami możesz pobyć w dniu faktycznej ich rocznicy, a potem jedź do Zakopanego.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 18:48   #3
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Proszę o rady - zostac czy pojechac?

Twoja mama przesadza. Na pewno na Twoim miejscu wybralabym dla rodziców ładny prezent, w dniu rocznicy napiła się szampana, złożyła życzenia, ale na weekend pojechała do Zakopanego z chłopakiem.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 18:49   #4
beaucoup
Zadomowienie
 
Avatar beaucoup
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 796
Dot.: Proszę o rady - zostac czy pojechac?

tez bym pojechała. Tak jak radzą dziewczyny kup prezent, daj rodzicom w dniu imprezy i jedz.
__________________
'Come and take a walk on the wild side
Let me kiss you hard in the pouring rain
You like your girl's insane'
beaucoup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 18:56   #5
urwisek
Raczkowanie
 
Avatar urwisek
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 269
Dot.: Proszę o rady - zostac czy pojechac?

Jesteście kochane! Boję się, że jak powiem rodzicom, że jadę to nie będą chceli żebym już wracała jako ich córka. Oni są baaardzo wrażliwi na tym punkcie, mama powiedziała, że 25 lat razem jest tylko jedno w życiu, a na wycieczkę mogę sobie jechac kiedykolwiek. Ehh ale dziękuję Wam, zapewne mimo wszystko skorzystam z Waszych rad
__________________
jestem kobietą
urwisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 19:03   #6
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Proszę o rady - zostac czy pojechac?

Ja bym jednak została u rodziców i potem pojechała do chłopaka. W końcu to Twoi rodzice i ich święto a z chłopakami to różnie choć życzę Ci jak najlepiej. Tym bardziej, że są Twoi rodzice wrażliwi i im zależy na tej rocznicy.
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 19:09   #7
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Proszę o rady - zostac czy pojechac?

Cytat:
Napisane przez urwisek Pokaż wiadomość
Jesteście kochane! Boję się, że jak powiem rodzicom, że jadę to nie będą chceli żebym już wracała jako ich córka. Oni są baaardzo wrażliwi na tym punkcie, mama powiedziała, że 25 lat razem jest tylko jedno w życiu, a na wycieczkę mogę sobie jechac kiedykolwiek. Ehh ale dziękuję Wam, zapewne mimo wszystko skorzystam z Waszych rad
Twojej mamie chyba cos się pomyliło. Przecież w dniu ich rocznicy będziesz z nimi! Jedź spokojnie.
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-04, 19:10   #8
agussa
Wtajemniczenie
 
Avatar agussa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 710
GG do agussa
Dot.: Proszę o rady - zostac czy pojechac?

ja bym pojechała, będąc w Zakopanym możesz zadzwonić do nich i złożyć im serdecznie życzenia albo np. zamówić w kwiaciarni jakiś bukiet z dostawą na miejsce (lub jesli nie masz kasy poprosić znajomą lub znajomego aby podał się za posłańca, wczesniej dostarczyć mu bukiet z dopiskiem np, że cieszę się z Waszego szczęscia, Wasza córka. Ja bym tak zrobiła
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=397217
kobieca biżuteria dla każdego
Proszę wejdź i napisz co o niej sądzisz. każda opinia jest dla mnie bardzo ważna.

agussa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 19:14   #9
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Proszę o rady - zostac czy pojechac?

Ja bym pojechała. To co robi Twoja mama to jak dla mnie szantaż emocjonalny.
Przecież możecie rocznicę rodziców urządzić w rodzinnym gronie nawet tydzień później i też może być fajnie.Moi rodzice robią czasem swoje rocznice później by urządzić je np. wspólnie z przyjaciółmi czy połączyć z imieninami babci.Można zrobić większą imprezę i zmiana terminu nie sprawia,że jest mniej przyjemnie czy mniej wyjątkowo.

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

A skąd wiesz,że to zwykła wycieczka? Może chłopak szykuje dla Ciebie coś wyjątkowego?
A rocznica to przede wszystkim powinna być dla małżonków a nie dla ich potomstwa.
__________________
Odwyk kosmetyczny:
http://spreadsheets.google.com/ccc?k...BWUJOVEE&hl=en
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 19:33   #10
kavvka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: S-c
Wiadomości: 650
Dot.: Proszę o rady - zostac czy pojechac?

ja też bym pojechała, a z rodzicami pobyła w dzien rocznicy kup ladny prezent i napij sie z nimi szampana
__________________
Razem ...
kavvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 20:07   #11
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Proszę o rady - zostac czy pojechac?

Ja też bym pojechała z chłopakiem, Twoja Mama powinna być trochę bardziej wyrozumiała, tym bardziej, że to nie jest faktyczny dzień rocznicy
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-04, 20:09   #12
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Proszę o rady - zostac czy pojechac?

Cytat:
Napisane przez urwisek Pokaż wiadomość
Witam. Nie mogę spac po nocach, dręczy mnie pewna sprawa. Otóż mój chłopak zaprosił mnie na weekend do Zakopanego, zorganizował wszystko, pracuje teraz nocami i dniami, byle tylko miec wolne te dni. Z racji tego, że każde wakacje spędzam z rodziną, Zakopane we dwoje było dla mnie rewelacyjną propozycją.
Druga sprawa, właśnie w ten weekend moi rodzice mają 25. rocznicę ślubu (tzn, mają ją wcześniej, ale impreza przypadnie akurat wtedy, kiedy chcemy jechac). Rozmawiałam z mamą na ten temat, oburzyła się, powiedziała, że czułaby się jakby nie miała dziecka. I teraz jestem między młotem a kowadłem, mam tydzień na rozwiązanie problemu. Co Wy byście zrobiły na moim miejscu?
Zgadzam się z Madią:

Cytat:
Napisane przez Madia Pokaż wiadomość
Ja bym jednak została u rodziców i potem pojechała do chłopaka. W końcu to Twoi rodzice i ich święto a z chłopakami to różnie choć życzę Ci jak najlepiej. Tym bardziej, że są Twoi rodzice wrażliwi i im zależy na tej rocznicy.
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 20:11   #13
lowczyni_okazji
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 146
Dot.: Proszę o rady - zostac czy pojechac?

Rocznica rozumiem, że ślubu. Ty ślubu nie brałaś tylko oni i zawsze mi się wydawało, że to raczej mąż i żona świętują i czasami nawet lepiej ich zostawić samych, a tu takie coś Jakbym moim rodzicom powiedziała, że chcę z nimi świętować ICH rocznicę, to by się mocno zdziwili i ja to rozumiem.

Pogadaj z mamą, wytłumacz jej, że twój chłopak sobie wypruwa żyły, żeby ten wyjazd doszedł do skutku i że bardzo Ci zależy. Wypić z nimi szampana możesz po powrocie. Poza tym tak jak napisałaś oni wcale nie świętują w dzień rocznicy, tylko ustawili imprezę na INNY dzień. I Ty masz się dopasować, bo akurat taki dzień IM pasuje. Boże jak tak można z własnym dzieckiem... W dniu wyjazdu zadzwoń z życzeniami. Przed wyjazdem możesz im dać jakiś ładny prezent, albo zamówić kwiaty, jak to już ktoś proponował...ale nie rezygnuj ze swoich planów
lowczyni_okazji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 21:55   #14
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Proszę o rady - zostac czy pojechac?

Dziwią mnie trochę Wasze opinie. Rozumiem, że to ich rocznica ale jednak chcą ją spędzić z najbliższymi. No i ostatecznie Autorka wątku jest owocem ich małżeństwa, więc jest to powód dla którego nie należałoby ich olewać. Jakby mi moja córka powiedziała, że nie chce być ze mną na przyjęciu tylko z chłopakiem nie byłoby mi miło.
Gdyby chcieli sami spędzić ten wieczór przy świecach to by ludzi nie spraszali. A takie dzwonienie "Wszystkiego najlepszego mamuniu!" trochę "badziewne".
Dla mnie jednak te święta rodzinne są ważne i wiedziałabym, że moim rodzicom na tym by zależało żeby być.
W końcu jakaś ciocia czy ktoś inny kogo zaprosili, mógł się pojawić a własne dziecko się wypięło....
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 05:27   #15
kasandra82
Wtajemniczenie
 
Avatar kasandra82
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 374
Dot.: Proszę o rady - zostac czy pojechac?

Cytat:
Napisane przez Madia Pokaż wiadomość
Dziwią mnie trochę Wasze opinie. Rozumiem, że to ich rocznica ale jednak chcą ją spędzić z najbliższymi. No i ostatecznie Autorka wątku jest owocem ich małżeństwa, więc jest to powód dla którego nie należałoby ich olewać. Jakby mi moja córka powiedziała, że nie chce być ze mną na przyjęciu tylko z chłopakiem nie byłoby mi miło.
Gdyby chcieli sami spędzić ten wieczór przy świecach to by ludzi nie spraszali. A takie dzwonienie "Wszystkiego najlepszego mamuniu!" trochę "badziewne".
Dla mnie jednak te święta rodzinne są ważne i wiedziałabym, że moim rodzicom na tym by zależało żeby być.
W końcu jakaś ciocia czy ktoś inny kogo zaprosili, mógł się pojawić a własne dziecko się wypięło....
Zgadzam się
__________________



kasandra82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 07:14   #16
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: Proszę o rady - zostac czy pojechac?

hmmm... jesli masz jakies pieniądze, zapros rodzicow w faktyczny dzien ich rocznicy do restauracji/kawiarni, badz sama cos w domu wykombinuj, i poswiedz im troche czasu
albo moze do kina ich wez.

no i wytlumacz dokladnie w czym problem
__________________
"Najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie."
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !


karta666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 09:33   #17
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Proszę o rady - zostac czy pojechac?

Ciezko jednoznacznie odpowiedziec. Zalezy jakie masz kontakty z rodzicami. Ja pewnie chcialabym z nimi spedzic ten dzien, mimo wszystko, ale wiem, ze oni z kolei nie mieli by nic naprzeciwko gdybym zdecydowala sie pojechac. Musisz sama zadecydowac.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 09:41   #18
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Proszę o rady - zostac czy pojechac?

Zostałabym z Rodzicami. Zwłaszcza, jeżeli o imprezie wiedziałaś wcześniej ( nic o tym nie pisałaś, ale wydaje mi się, że takie imprezy planuje się z wyprzedzeniem).
25-lecie to ważna rocznica, nic dziwnego, że chcą w ten dzień mieć przy sobie córkę.
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 10:02   #19
salomi
Raczkowanie
 
Avatar salomi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 247
Dot.: Proszę o rady - zostac czy pojechac?

Super jak się ma świetny kontakt z rodzicami. Ale ja wiem, co dziewczyna czuje. Wiem też, że chętnie cofnęłabym czas, aby nie dać tak sobą manipulować jak to robiła moja matka. Bo słowa, że to tak, jakby nie mieli dziecka, to szantaż emocjonalny, jak już któraś wizażanka pisała. Dawna ja zostałaby z rodzicami, ja dzisiejsza kupiłabym kwiaty w dzień faktycznej rocznicy, złożyła życzenia. Próbowałabym wyjaśnić dlaczego i tyle. Z moich doświadczeń wynika, że nawet jakbym została, to coś byłoby nie tak. A na dodatek rodzice przyzwyczają się, że będziesz na każde zawołanie, bo jak nie, to Cię wyklną z rodziny. Tu nie chodzi o to, że rodziców należy olewać, ale o to, że dzieci też mają prawo to własnego życia.
salomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-05, 10:43   #20
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Proszę o rady - zostac czy pojechac?

ja bym pojechała z chłopakiem do Zakopanego a rodzicom dała jakiś prezent i spędziłabym z Nimi dzień przed wyjazdem jakaś kawka, herbatka aby uczcić rocznice Ich ślubu pozdrawiam
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 11:48   #21
urwisek
Raczkowanie
 
Avatar urwisek
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 269
Dot.: Proszę o rady - zostac czy pojechac?

Wczoraj znowu rozmawiałam z mamą, powiedziała że byłoby jej wstyd przed rodziną jakby mnie nie było. Nawet nie powiedziała tacie o moim "wyjeździe"... Oczywiście popłakała się, na nic moje wytłumaczenia, że ja też mam niezręczną sytuację. Ze względu na nadwrażliwośc moich rodziców musiałam wycofac się z wyjazdu. Mój chłopak nie miał wyjścia, na zarezerwowanąś wycieczkę wyśle swoją mamę. Dziękuję Wam za rady, próbowałam się ich trzymac, jednak mama coraz więcej płakała i mówiła, że jest zawiedziona, że myślała, że rodzina jest dla mnie najważniejsza.
__________________
jestem kobietą
urwisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 11:53   #22
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Proszę o rady - zostac czy pojechac?

Cytat:
Napisane przez urwisek Pokaż wiadomość
Wczoraj znowu rozmawiałam z mamą, powiedziała że byłoby jej wstyd przed rodziną jakby mnie nie było. Nawet nie powiedziała tacie o moim "wyjeździe"... Oczywiście popłakała się, na nic moje wytłumaczenia, że ja też mam niezręczną sytuację. Ze względu na nadwrażliwośc moich rodziców musiałam wycofac się z wyjazdu. Mój chłopak nie miał wyjścia, na zarezerwowanąś wycieczkę wyśle swoją mamę. Dziękuję Wam za rady, próbowałam się ich trzymac, jednak mama coraz więcej płakała i mówiła, że jest zawiedziona, że myślała, że rodzina jest dla mnie najważniejsza.
Cóż, Twoja decyzja. Powiem jedno:p pieknie Cię mamusia szantazuje. Gratulacje. Nie rozumiem tylko, po co Ci chlopak, skoro płacze mamusi są u Ciebie na pierwszym miejscu.

Już sama reakcja matki powinna być dla Ciebie znakiem, aby jechać z chlopakiem.

A co z wyjazdem? Czy chłopak powiedział Ci, że w takim razie zaplanuje wyjazd na inny termin? Bo teraz to Ty powinnaś stanąć na głowie i zorganizować Wam jakiś wyjazd.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 16:31   #23
lowczyni_okazji
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 146
Dot.: Proszę o rady - zostac czy pojechac?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
A co z wyjazdem? Czy chłopak powiedział Ci, że w takim razie zaplanuje wyjazd na inny termin? Bo teraz to Ty powinnaś stanąć na głowie i zorganizować Wam jakiś wyjazd.
Też mi się wydaje, że to teraz Ty powinnaś coś zorganizować. Bo może i Twój chłopak nie płakał, ale uwierz mi, że było mu bardzo przykro (nie wiem czy nie bardziej przykro niż Twojej mamie)
lowczyni_okazji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 18:09   #24
viorica23
Raczkowanie
 
Avatar viorica23
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 120
Dot.: Proszę o rady - zostac czy pojechac?

A ja myślałam że to tylko wśród facetów zdarzają się "maminsynki".........
viorica23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 20:09   #25
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Proszę o rady - zostac czy pojechac?

Dobrze zrobilas. Po pierwsze jeszcze nie jeden weekend w Twoim zyciu, wiec na pewno nie raz uda sie pojechac do Zakopanego. A rocznica 25letnia jest raz w zyciu. Po drugie, jesli bym byla na Twoim miejscu i jednak zdecydowalabym sie jechac, to nie bawilabym sie dobrze, bo bylabym myslami non stop z rodzicami. Moze bys miala podobnie...

I to, ze rodzicom zalezy aby ich corka byla w dniu dla nich tak waznym, to nie zaden szantaz. Przynajmniej ja tak uwazam,

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2009-09-05 o 20:11
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 20:29   #26
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: Proszę o rady - zostac czy pojechac?

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
Dobrze zrobilas. Po pierwsze jeszcze nie jeden weekend w Twoim zyciu, wiec na pewno nie raz uda sie pojechac do Zakopanego. A rocznica 25letnia jest raz w zyciu. Po drugie, jesli bym byla na Twoim miejscu i jednak zdecydowalabym sie jechac, to nie bawilabym sie dobrze, bo bylabym myslami non stop z rodzicami. Moze bys miala podobnie...

I to, ze rodzicom zalezy aby ich corka byla w dniu dla nich tak waznym, to nie zaden szantaz. Przynajmniej ja tak uwazam,
Ale przeciez Autorka byłaby w dzień rocznicy z rodzicami, bo przypada ona wcześniej a tylko impreza dla rodziny jest w weekend. Dla jej mamy nie jest ważny dzień rocznicy tylko to co zaproszeni na impreze ludzie powiedzą.

Szantaż emocjonalny jak nic. Autorka uległa - jej decyzja.
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi

Edytowane przez Wroclovianka
Czas edycji: 2009-09-05 o 20:31
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:08.