Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011 - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-03, 00:33   #3481
stokrotka_
Zadomowienie
 
Avatar stokrotka_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 604
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

cały czas oglądam tvn 24...


wiedziałam,że coś tam nie gra...

szok.
__________________
Sara


Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie uśmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"





stokrotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 00:43   #3482
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Dziewczyny - dzięki za odpowiedzi
Przez te tematy jedzeniowe to aż mi w brzuchu burczy...

Cytat:
Napisane przez SONIA004 Pokaż wiadomość
Długo się już rehabilitujecie? Jaką metodą? Bo nie wiem czy pisałaś wcześniej... może przeoczyłam
Pytałaś ... Bobath. Efekty są ... a i Olek lubi ćwiczenia. Chociaż od kilku dni kombinuje bo mu się chyba nie chce.

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
Mój Mężulek właśnie mi przyniósł śniadanie do łóżka
Faaajnie

QUOTE=tusia872;32006515]a zapomniałam napisac dzis konczymy 4 miesiace[/QUOTE]
Super

Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
Hej Mamuśki
Cześć

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
moja nuśka się dzis w nocy przewróciła z brzuszka na plecy i sie bida tak wystraszyła, ze popadła w histerię. nie mogłam jej uspokoić, jak juz sie uspokoiła to jej się włączyło gadanie i tak o 2 do 4 sie bujałyśmy...na szczęscie potem po mleczku dospała do 9
Kurcze... a Olek nie chce się turlać. Niby już powinien...

Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
A kurcze ja się martwię moim okresem, tzn jeszcze go nie dostałąm a już minęło 5 miechów, a jak czytam to już prawie wszystkie dostałyście, tzn przynajmniej mamy z września, a Agnieszka jeszcze widzę też nie, i nie wiem czy się martwić czy jeszcze jest czas wiecie jak to jest?

A mamusie Kp zrobiły wam się zęby bardziej wrażliwsze? Bo ja to już ani nic ciepłego ani zimnego zjeść nie mogę bo tak się zrobiły wrażliwe zęby że szok
Ja też nie mam okresu... karmię piersią, a urodziłam 6 września... więc jesteśmy na celowniku chyba
Piszesz o wrażliwych zębach.... mi też strasznie... w poniedziałek jestem u dentysty. Dowiem się jak to jest.

mooonik - za siadanie. Śliczna fotka.

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
Może jestem wariatka ale nie raz tak na nia patrze i się zastanawiam jak to możliwe, jak to sie w tym brzuchu tworzy i wychodzi taka kochana istotka takie to małe a takie mądre, ludzie poznaje, usmiecha sie i nawet sie już czasem przytuli tak jakby
Nie jesteś wariatką... mam to samo

Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
Muszę i ja spróbować dać w butli najpierw, chociaż też nie bardzo lubi, a jak nie to łyżeczką. a powiedz mi ten kleik kukurydziany jest na wodzie czy na mleku
Kleik na mleku


Ehh powiem Wam, że czuję się jakbym w łeb dostała tą informacją o Madzi z Sosnowca. Nigdy się nie przejmowałam takimi newsami z wiadomości odnośnie dzieci... ale teraz zmieniło się to o 180stopni. Cały czas o tym myślę... Z jednej strony rozumiem, że wypadki się zdarzają, że może się stać krzywda dziecku. Same o tym rozmawiałyśmy ostatnio. Ale żeby nie pojechać na pogotowie... Wg mnie to pierwsze co się w takiej sytuacji robi. I jeszcze własne dziecko, pod drzewem. A gdyby jakiś pies rozszarpał, bezczeszczenie zwłok. Cały kraj postawiony na nogi bo małolata sobie coś wymyśliła. Brak słów...

A co u nas...? Olo dziś cały dzień marudził. Dosłownie cały. Kupki już ok, kaszle pewnie przez ząbki więc sama nie wiem co mu może być. Mam nadzieję, że obudzi się jutro z lepszym humorem. Coś czuję, że na dniach będziemy mieć zęba. Bo coś za często mu się te humorki zdarzają.
Jedliśmy dziś zupkę jarzynową z Hippa. Oj nie smakowała... Co dziwne marchewka (która miała być pocieszaczem) też nie smakowała... Więc ewidentnie złego humoru cd.

Zamówiony skoczek dostałam. Na razie trafił do szafy. Jak Olo będzie stabilnie stał to spróbujemy na chwilkę. Chociaż jak się tak naczytałam nie wiem czy nie sprzedam wcześniej...

Kupowała któraś z Was te Hippy niemieckie na Allegro? Macie sprawdzonego sprzedawcę? Bo się namierzam...

Acha.. Olo zasnął dziś przed 21 nasz osobisty sukces!

Idę lulać. Dobranoc dziewczyny
__________________
Galeria Madeleine Studio
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324581
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 05:38   #3483
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez madziulkaa Pokaż wiadomość
... nadrobię później...

Widziałyście?????
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html
SZOK!!!!
Boże!
A ja myślałam że ludzie piszący takie bzdety w necie sa bez serca, a jednak mieli racje ... jaka ja jestem głupia i nawiwna!
Jak ona mogła ... tak zbeszczeszczyć zwłoki swojego dziecka, przecież to był wypadek nic by jej nie zrobili wielkiego, a niby tacy wierzący byli!

aaaa, ale teraz patrze na tvn info i ciałka jeszcze nie znaleźli jeszcze gorzej
siedze z rana i rycze
Teraz rozumiem że nie chcieli jasnowidza ... a czytałam jego wypowiedź na necie i on mówił że dziecko jest w sosonowcu, a nie w niemczech jak twierdził super detektyw.

cały czas mówili o niej z nizawiskiem a teraz jak sie przyznała to KAtarzyna W. śmieszne to prawo.

Teraz to sie w ogóle jeszcze zastanawiam czy ta wersja jest prawdą czy znowu jakies kombinacje.
Cytat:
Napisane przez madziulkaa Pokaż wiadomość
Ehh powiem Wam, że czuję się jakbym w łeb dostała tą informacją o Madzi z Sosnowca. Nigdy się nie przejmowałam takimi newsami z wiadomości odnośnie dzieci... ale teraz zmieniło się to o 180stopni. Cały czas o tym myślę... Z jednej strony rozumiem, że wypadki się zdarzają, że może się stać krzywda dziecku. Same o tym rozmawiałyśmy ostatnio. Ale żeby nie pojechać na pogotowie... Wg mnie to pierwsze co się w takiej sytuacji robi. I jeszcze własne dziecko, pod drzewem. A gdyby jakiś pies rozszarpał, bezczeszczenie zwłok. Cały kraj postawiony na nogi bo małolata sobie coś wymyśliła. Brak słów...

A co u nas...? Olo dziś cały dzień marudził. Dosłownie cały. Kupki już ok, kaszle pewnie przez ząbki więc sama nie wiem co mu może być. Mam nadzieję, że obudzi się jutro z lepszym humorem. Coś czuję, że na dniach będziemy mieć zęba. Bo coś za często mu się te humorki zdarzają.
Jedliśmy dziś zupkę jarzynową z Hippa. Oj nie smakowała... Co dziwne marchewka (która miała być pocieszaczem) też nie smakowała... Więc ewidentnie złego humoru cd.
też nie pojmuje

matko wariatko kochana może gorszy dzień po prostu oby dzisiaj było lepiej!


Moje dziecko wstało o 6 i bawi się w najlepsze. Jak sie pryzwyczai do takiego wstawania to ja nie wiem dziś i tak miałam wstać o tej godzinie ale codziennie to wymiękne to nie te czasy

Edytowane przez acelinka
Czas edycji: 2012-02-03 o 05:44
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 06:26   #3484
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
Boże!
A ja myślałam że ludzie piszący takie bzdety w necie sa bez serca, a jednak mieli racje ... jaka ja jestem głupia i nawiwna!

wiecej jest takich! A jesli ta wersja z matka jest prawdziwa to masakra, co ona musiała miec w głowie?!

Jak ona mogła ... tak zbeszczeszczyć zwłoki swojego dziecka, przecież to był wypadek nic by jej nie zrobili wielkiego, a niby tacy wierzący byli!

aaaa, ale teraz patrze na tvn info i ciałka jeszcze nie znaleźli jeszcze gorzej
siedze z rana i rycze
Teraz rozumiem że nie chcieli jasnowidza ... a czytałam jego wypowiedź na necie i on mówił że dziecko jest w sosonowcu, a nie w niemczech jak twierdził super detektyw.

cały czas mówili o niej z nizawiskiem a teraz jak sie przyznała to KAtarzyna W. śmieszne to prawo.

Teraz to sie w ogóle jeszcze zastanawiam czy ta wersja jest prawdą czy znowu jakies kombinacje.



Moje dziecko wstało o 6 i bawi się w najlepsze. Jak sie pryzwyczai do takiego wstawania to ja nie wiem dziś i tak miałam wstać o tej godzinie ale codziennie to wymiękne to nie te czasy
moje wstaje o 5
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 06:37   #3485
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cześć. Jestem w szoku po tym co usłyszałam w telewizji... nie wiem sama co myśleć...i w którą wersję wierzyć

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
co nie, tylko się cieszyć

grunt to pozytywne nastawienie

hihi fajnie


Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
my po ważeniu dziś.. Sara w końcu przybrała w bodziaku,rajtuzkach i pampku ważyła 7200 czyli już 7 kg przekroczone
to tyle dobrego..

Pięknie


niestety okazało się ,że moje podejrzenia są słuszne..i to jednak coś alergicznego na jej ciałku.. no ale będzie git. zapukiłam kremiki, wstrzymuje jakiekolwiek obiadku na 3 dni.. a potem z powoli dalej... no chyba,że to od czegokolwiek innego(proszek,ślina,cius zki oślinione itd).. w każdym razie narazie sprawdzam jedzenie..i jak będzie poprawa to znaczy,że to to,a jak odpukać nie- to do lekarza pójdziemy.
no ale przecież będzie dobrze

a no będzie dobrze

super!


Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość
Sama, ale z owocow na razie tylko jablko bylo Probowalam tez zrobic soczek marchewkowy bez sokowirowki - zetrzec i wycisnac przez sitko i sie umachalam, a to potem nie chcialo leciec przez smoka 2 (az sama sprobowalam ), przez taki ze zmiennym przeplywem lecialo za mocno i w koncu wiekszosc wycieralam z buzi I stwierdzilam, ze sokow wiecej nie robie chyba ze kupie sokowirowke.

A łyżeczką nie próbowałaś?

Warzywka tez sobie gotujemy takie zwykle, bo zacukrzonych marokanskich sloiczkow nie chce
A no

Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
Dzięki Natka.
To Szymek wcześnie chodzi spać. Mój przeważnie o 21-22 zasypia albo przy cycku albo lulany na rączkach. Muszę i ja spróbować dać w butli najpierw, chociaż też nie bardzo lubi, a jak nie to łyżeczką. a powiedz mi ten kleik kukurydziany jest na wodzie czy na mleku?
a i dziex nt @ i zębów

Od dwóch dni zasypia po 20, sam w łóżeczku na szczęście Kukurydziany na mleku

A dziewczyny kp jecie już potrawy z kakaem? Bo ja to czasami zjem jakiegoś wafelka czy czekoladę i nic niuńkowi nie jest na razie to chyba znaczy że nie będzie uczulony . Ostatnio dorwałąm moją Milkę z orzechami i rodzynkami i w ciągu dnia zjadłam całą
Ja jem od początku uczulenia brak na szczęście

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
gryzak taki
http://allegro.pl/gryzak-dziaselko-b...022949302.html

Fajny, muszę się rozejrzeć za takim A on jest wielkości smoczka?

no tak spać do 8 to dziki szał
a Nati coś sie ostatnio pkićkało i wstaje ok 7

Przy obecnej porze wstawania Szymka czyli o 6.00 spanie do 8.00 byłoby dzikim szałem

wariatka

matki wariatki rulezz
Taa

Cytat:
Napisane przez madziulkaa Pokaż wiadomość
... nadrobię później...

Widziałyście?????
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html
SZOK!!!!
tak

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
Moje dziecko wstało o 6 i bawi się w najlepsze. Jak sie pryzwyczai do takiego wstawania to ja nie wiem dziś i tak miałam wstać o tej godzinie ale codziennie to wymiękne to nie te czasy
Też się będziesz musiała przyzwyczaić

Laski może już czas wymyślić nowy tytuł wątku?
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 06:42   #3486
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Natka te gryzaki sa minimalnie wieksze niz smoczek aventu 3-6, który mamy
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 07:15   #3487
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
cały czas oglądam tvn 24...


wiedziałam,że coś tam nie gra...

szok.
nie mogę w to uwierzyć! Jak tak można!
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 07:25   #3488
SONIA004
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 254
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Hej mamusie!

mnie też nawet do głowy nie przyszedł taki scenariusz... brak mi słów, i ryczę co chwilę... bo pewnie nie tylko mnie wyrył się w pamięci publikowany w mediach obraz uśmiechniętej radosnej dziewczynki...

W takiej sytuacji... w wypadek nie chce mi sie wierzyć... Jaka matka wytrzymałaby tą trwającą tyle dni nagonkę, insynuacje, domysły, te zdjęcia, filmiki w tv, wywiady, apele do porywacza...???!!!!

Mnie się to w głowie nie mieści!!!!!!!!!!!!

A jak policja się w tym wszystkim ośmieszyła... Portret psychologiczny porywacza tworzyli! dobre sobie...! Co tam za psychologowie pracują??!!
SONIA004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 07:31   #3489
tusia872
Zadomowienie
 
Avatar tusia872
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 679
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
a! i dostałam dziś paczkę z bobovity z poradnikiem żywieniowym, próbką kaszki, herbatki i zupka
ja też na nia czekam mam nadzieje ze szybko przyjdzie
Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Moniczka, Aga to weźcie róbcie testy. Bo jak już kopią to ok 14-20 tygodnia jesteście
ja też robie z wami bo ostatnio schizy mam dostałam okres w grudniu a teraz cisza
Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
Jeszcze chciałam o pampersiakach się wypowiedzieć i chustecziem jeśli można
Miałam różne pampki to może po kolei
Pampers activ - fajne, fajne. Chłonne, miękkie i ogólnie ok
Dada - jak dla mnie prawie identyczne jak pampki active, więc wygrwyają z nimi ze względu na cene
pampers sleep&play - jak dla mnie badziew, mało chłonne i jakieś dziwne ani w tym sleep ani play dziecko wygodni i komfortowo nie może
Pamper active girl (pieluchomajtki) - są super truper, mega chłonne i śliczne, tylko cena mało śliczna
huggies economy na zostawiały obtarcia na brzuszku
huggies premium lepsze, ale robią sie kulki jak nati nasiusia
rossmanowskie - jakieś napompowane, ale chłonne i w miare ok
miałam tez jedną pieluszke z Lidla (softline) nawet chłonna była ale po jednej to nie idzie się wypowiedzieć.
Ogólnie używamy pampers active girl na noc i na spacerki mroźne a tak to Dady

Kurde teraz patrze ile ich używałyśmy, jakbym jakąś testerką była
Chusteczke używamy zielonych z pampersa, były też sensitive ale jakoś zapach mi nie podchodzi huggies takie kremowe chusteczki zapach dziwny mają i nie są tak delikatne ale lepiej zbierają kupke od tych delikatnych z pampersa
no faktycznie duzo tego przetestowałas
a mi te zielone chusteczki nie podeszły zapachem wole te białe
Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
a jak pełza po ziemi to ja wymiękam boziuś, jak ja ja kocham, można tak kochać w ogóle? moje cudo małe

Może jestem wariatka ale nie raz tak na nia patrze i się zastanawiam jak to możliwe, jak to sie w tym brzuchu tworzy i wychodzi taka kochana istotka takie to małe a takie mądre, ludzie poznaje, usmiecha sie i nawet sie już czasem przytuli tak jakby
ja tez bym ja tylko całowała mi przytulała moja kochana kruszynka a czasami mniew rozbraja
Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
no to ja trzecia
to ja też sie dołacze
Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
Dobrypostaram się trochę nadrobić, dopóki mężuś w łazience, a później może jakieś figle trzeba sie odwdzięczyć za śniadanko do łóżka żeby nie było to był pierwszy raz od porodu ale w końcu ma urlop to musi trochę o żonke zadbać
no to mam nadzieje ze figle były udane
Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
to się cieszę, że się przydałam. Życzę smacznego hihi a tak serio- polecam się na przyszłość jakby co

A mała siadła sobie z pozycji bocznoplecnej leżącej ręce i nogi do góry, robiła coś w rodzaju kołyski aż chyba się zamachnęła za mocno i się przegibła do przodu
a co się ustękała przy tym no ale cel osiągnęła i udało się fotę cyknąć zaraz po cyknięciu gibnęła się na bok nie wiem ile wytrzymała - paręnaście sekund pewnie i pozycja też ciekawa no ale jest
no i skończyło się leżenie spokojne na pleckach usilnie dąży do tego by powtórzyć siad a mnie już uszy puchną od tego stękania
moonik ja to chyba przyjade do ciebie i mnie nauczysz gotowac co tez chce takich przypraw uzywac

ona jest rewelacyjna
zazdroszcze bo mój leniuch nawet nie fika z plecków na brzuszek.... buuuu....
Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
my po ważeniu dziś.. Sara w końcu przybrała w bodziaku,rajtuzkach i pampku ważyła 7200 czyli już 7 kg przekroczone
to tyle dobrego..

niestety okazało się ,że moje podejrzenia są słuszne..i to jednak coś alergicznego na jej ciałku.. no ale będzie git. zapukiłam kremiki, wstrzymuje jakiekolwiek obiadku na 3 dni.. a potem z powoli dalej... no chyba,że to od czegokolwiek innego(proszek,ślina,cius zki oślinione itd).. w każdym razie narazie sprawdzam jedzenie..i jak będzie poprawa to znaczy,że to to,a jak odpukać nie- to do lekarza pójdziemy.
no ale przecież będzie dobrze
Sarunia ładnie przybiera i niepotrzebnie sie martwiłas
no i trzymam kciuki zeby uczulenie szybko zeszło
Cytat:
Napisane przez madziulkaa Pokaż wiadomość
... nadrobię później...

Widziałyście?????
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html
SZOK!!!!
w głowie mi sie to wszystko nie miesci MASAKRA!!!!
ale powiem wam ze jakies mieszane uczucia mam do tego ze ja upusciła i to było powodem smierci.... nie wiem czemu jakos nie daje mi to spokoju....



Kamila dzis w nocy nawet ładnie spała obudziła sie tylko 3 razy w porównaniu do ostatnich 6 - 8 pobudek to sukces
__________________
KAMILKA - 02.10.2011

"Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje."
tusia872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 07:51   #3490
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
Natka te gryzaki sa minimalnie wieksze niz smoczek aventu 3-6, który mamy
Dzięki za odp

Cytat:
Napisane przez SONIA004 Pokaż wiadomość
Hej mamusie!

mnie też nawet do głowy nie przyszedł taki scenariusz... brak mi słów, i ryczę co chwilę... bo pewnie nie tylko mnie wyrył się w pamięci publikowany w mediach obraz uśmiechniętej radosnej dziewczynki...

W takiej sytuacji... w wypadek nie chce mi sie wierzyć... Jaka matka wytrzymałaby tą trwającą tyle dni nagonkę, insynuacje, domysły, te zdjęcia, filmiki w tv, wywiady, apele do porywacza...???!!!!

Mnie się to w głowie nie mieści!!!!!!!!!!!!

A jak policja się w tym wszystkim ośmieszyła... Portret psychologiczny porywacza tworzyli! dobre sobie...! Co tam za psychologowie pracują??!!
Zgadzam sie z tobą. Przecież jeśli to byłby wypadek to normalna osoba szukałaby pomocy a nie wywiozła dziecko do lasu i wymyśliła porwanie...
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 08:21   #3491
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Minio Kaja pila soczek z winogronami po 4m i bardzo jej smakował

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
stokrotka podziwiam Cię ja to zaraz ryczę ale to nawet na niego nie działa w takich sytuacjach. jestem za miętka
o to faktycznie odporny jest

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość

A jeszcze się chwalę, że drugi ząbek już się przebija i widać malusi czubeczek i słychać stukanie łyżeczką
szybko mu z tymi zębolami idziepanna cota (czy jak to się tam pisze) z torebki ta reklamowana?

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość

Mam to samo i co reszty też. Aż mi żal mojego tż bo on mnie teraz widzi tylko w dresach w jakieś infantylne pingwinki, kotki i inne takie. Dzisiaj jak załozyłam sukienkę do przymiarki i szpilki odsłaniając kawałek nogi to od razu widać że dawno tak wiele swojej kobiety nie widział
rozwalasz mnie
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 08:26   #3492
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
Minio Kaja pila soczek z winogronami po 4m i bardzo jej smakował



o to faktycznie odporny jest



szybko mu z tymi zębolami idziepanna cota (czy jak to się tam pisze) z torebki ta reklamowana?



rozwalasz mnie
A no dosyć szybko z czego się bardzo cieszę
Tak, deser z torebki ogólnie dobry, chociaż sosik mi jakoś średnio podpasował
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 08:26   #3493
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
ciekawe kto to przeczyta
przeczytałam i dużo się ciekawych rzeczy dowiedziałam
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 08:27   #3494
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
To jesteśmy pod tym względem dwie wariatki
i ja tez wariatka!
Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
Dobrypostaram się trochę nadrobić, dopóki mężuś w łazience, a później może jakieś figle trzeba sie odwdzięczyć za śniadanko do łóżka żeby nie było to był pierwszy raz od porodu ale w końcu ma urlop to musi trochę o żonke zadbać


e no nic szczególnego, poszliśmy ze znajomymi na kręgle, pograliśmy 2 godzinki i do domu ale fajnie było
I jak- noc stosunkowo udana???

Kręgle- extra- lubie!
Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
A mała siadła sobie z pozycji bocznoplecnej leżącej ręce i nogi do góry, robiła coś w rodzaju kołyski aż chyba się zamachnęła za mocno i się przegibła do przodu

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Skoro z boku tak sama zrobiła to...wow. A skoro do tego trzeba takich akrobacji to pewnie szybko się przy moim leniu nie doczekam
to tak jak ja przy moim
N arazie robi za wskazówki zegara- ale dochodzi raptem do godz 2 tudzież 10 bo zawsze coś go zastopuje
Ano i od kilku dni jak leży na brzuszku to podnosi wysoko tyłek i "raczkuje"- chce sięgnąć po coś z przodu, a niechcący wrzuca wsteczny
Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
my po ważeniu dziś.. Sara w końcu przybrała w bodziaku,rajtuzkach i pampku ważyła 7200 czyli już 7 kg przekroczone
to tyle dobrego..

Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
Archi dzięki. Kupiłam właśnie Sensodyne jakąś ultra szybka ulga ale na razie jakiś wielkich efektów nie widzę, no ale użyłam dopiero parę razy,
Teżja mam ale właśnei coś zaczeły mi sie "odzywac" ząbki Kupiłam bo była w promo Zielona jednak lepsiejsza
Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
ta pseudo sałatka : brokuły,szynka konserwowa,jajka,kukurydz a(jak się ma) ,majonez ,sól i pieprz.
sałatka druga taka sama-tylko zamiast brkuła seler konserwowy

brokuły-na różyczki podzielić, ugotować. szynkę konserwową pokroić w małe kwaraciki, jajka ugotować i poktoić na ćwiartki albo i mniejsze kawałki.wrzucić do miski dodać majonez i przyprawy i wszystko zmieszać.
proporcje dowolne (ja daje 2 brokuły-ok 10 plasterków szynki,4jajka,kukurydzy mniejsza puszka )
brzmi smacznie
Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość

Znacie taką z brokuła drobno posiekanego, jajka ugotowanego na twardo, cebulki/pora , majonezu i przypraw? Kolejny raz dzisiaj- mniam!
to też
Cytat:
Napisane przez madziulkaa Pokaż wiadomość
... nadrobię później...

Widziałyście?????
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html
SZOK!!!!
nie


Ale dalej coś mi tu nie gra...
Cytat:
Napisane przez madziulkaa Pokaż wiadomość
A co u nas...? Olo dziś cały dzień marudził. Dosłownie cały. Kupki już ok, kaszle pewnie przez ząbki więc sama nie wiem co mu może być. Mam nadzieję, że obudzi się jutro z lepszym humorem. Coś czuję, że na dniach będziemy mieć zęba. Bo coś za często mu się te humorki zdarzają.
za szybkie wyklucie ząbka i lepszy humorek


Acelinka- z tymi pieluchami to mnie rozwaliłaś hihihi
Natestowaliście tego ,że hej!
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 08:37   #3495
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Zasnęliśmy z małym około 1 Mam nadzieję, że nie wrócił nam tryb nocny.
Ja dalej męczę kaszel, normalnie nie wiem - mam wrażenie, że sam nie przejdzie.
Są jakieś objawy wskazujące na to, że mija ? I jeszcze to gardło. W nocy ssałam tantum bo myślałam, że zwariuję, teraz od nowa...
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 08:40   #3496
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
Jeszcze chciałam o pampersiakach się wypowiedzieć i chustecziem jeśli można
Miałam różne pampki to może po kolei
Pampers activ - fajne, fajne. Chłonne, miękkie i ogólnie ok
Dada - jak dla mnie prawie identyczne jak pampki active, więc wygrwyają z nimi ze względu na cene
pampers sleep&play - jak dla mnie badziew, mało chłonne i jakieś dziwne ani w tym sleep ani play dziecko wygodni i komfortowo nie może
Pamper active girl (pieluchomajtki) - są super truper, mega chłonne i śliczne, tylko cena mało śliczna
huggies economy na zostawiały obtarcia na brzuszku
huggies premium lepsze, ale robią sie kulki jak nati nasiusia
rossmanowskie - jakieś napompowane, ale chłonne i w miare ok
miałam tez jedną pieluszke z Lidla (softline) nawet chłonna była ale po jednej to nie idzie się wypowiedzieć.
Ogólnie używamy pampers active girl na noc i na spacerki mroźne a tak to Dady

Kurde teraz patrze ile ich używałyśmy, jakbym jakąś testerką była
Chusteczke używamy zielonych z pampersa, były też sensitive ale jakoś zapach mi nie podchodzi huggies takie kremowe chusteczki zapach dziwny mają i nie są tak delikatne ale lepiej zbierają kupke od tych delikatnych z pampersa
faktycznie testerki z Was

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Zasnął... ciekawe czy pobudka się przesunie
i jak? U mnie Kaja w środe zasnęła przed 22, a pobudka jak w zegarku o 5
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 08:41   #3497
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
No i też nie wierzę, że wszystko to co takie cudniaste kształtuje się w brzuchu. Ciemnym, zaflaczonym, "pachnącym wnętrznościami" ( tak mój tż określił zapach mojego synka po porodzie - extra normalnie ) . A tam kształtuje się całe piękno z maluteńkimi paluszkami , słodziutkimi stópeczkami w wersji mini i w ogóle masarka mogłabym do rana


Mój pachniał pączkami

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Archi ja lubię takie lekko podgotowane. Potem wrzucam do garnka , dolewam oliwy i wsypuję przyprawy. trzęsę tym wszystkim i sio do pierkanika. I ja takie lubię. I też z sosem czosnkowym mniaaam

Albo się gotuje ziemniaki w łupkach prawie na miękko, polewam oliwą i posypuję przyprawami. Oregano, sól , tymianek czy zioła prowansalskie.
Przez to wszystko głodna jestem.
dz Brzmi smacznie i tez sie zrobiłam głodna a dopiero co jadłam śniad

A pochwale sie- wczo zjadłam cukierka- truflę w czekoladzie z małym póki co wszystko oki.
TŻ kupił i mi język nie powiem dokąd uciekł... Nic mnie nie oszczędza! Juz starczy,że ciągle pepsi przynosi i chleje a ja naczelna pepsiholiczka
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 08:45   #3498
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
i ja tez wariatka!

Cały wątek wariatek mamy

N arazie robi za wskazówki zegara- ale dochodzi raptem do godz 2 tudzież 10 bo zawsze coś go zastopuje
Ano i od kilku dni jak leży na brzuszku to podnosi wysoko tyłek i "raczkuje"- chce sięgnąć po coś z przodu, a niechcący wrzuca wsteczny


Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Zasnęliśmy z małym około 1 Mam nadzieję, że nie wrócił nam tryb nocny.
Ja dalej męczę kaszel, normalnie nie wiem - mam wrażenie, że sam nie przejdzie.
Są jakieś objawy wskazujące na to, że mija ? I jeszcze to gardło. W nocy ssałam tantum bo myślałam, że zwariuję, teraz od nowa...
Bidulo współczuję A masz jakiś syrop na ten kaszel? Ja polecam ten z cebuli

Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
i jak? U mnie Kaja w środe zasnęła przed 22, a pobudka jak w zegarku o 5
Przesunęło się... na 6 rano Teraz już znowu przeszło 1h śpi

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
A pochwale sie- wczo zjadłam cukierka- truflę w czekoladzie z małym póki co wszystko oki.
TŻ kupił i mi język nie powiem dokąd uciekł... Nic mnie nie oszczędza! Juz starczy,że ciągle pepsi przynosi i chleje a ja naczelna pepsiholiczka
kusiciel niedobry
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 08:49   #3499
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Archi oj. Nie jesz słodkiego? Ja jem bo też nie wyrabiałam. Po ciąży to mi się w ogóle po przewracało i tylko słodkie bym jadła.
Pepsi to jeszcze znośnie. Ja bym przy coli nie wysiedziała
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 08:53   #3500
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość
A owoce skopiowalam i zapisalam, bo moja na razie tylko jablko wcina. Czaje sie zeby zmieszac z bananem na razie, a potem to juz nie wiedzialam co
jak pytałam pediatry to mówiła, że przed bananem są: jagody, maliny i morele ale moja młoda uwielbia banana
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 08:58   #3501
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość

Przesunęło się... na 6 rano Teraz już znowu przeszło 1h śpi
Kurcze - znów się zmawiaja- moj sie budzil tak 7-8, a teraz ...wrrr
Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Archi oj. Nie jesz słodkiego? Ja jem bo też nie wyrabiałam. Po ciąży to mi się w ogóle po przewracało i tylko słodkie bym jadła.
Pepsi to jeszcze znośnie. Ja bym przy coli nie wysiedziała
Jem słodkie- ale nie czekoladę bo ona niby uczula i się bałam.
W sumie ze słodkim to też nie za dużo bo na początku babka od laktacji mi nagadała- jak mały robił brzydkie koopy i się męczył z brzuszkiem,ze to od cukrów bo fermentują.

A ja właśnie od ciąży coli niet- jakiś dziwny posmak dla mnie ma, za to pepsi
A wcześniej zupełnie nie odróżniałam tych napoi
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 09:03   #3502
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

weź bo od razu mam ochotę
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 09:20   #3503
madzialena-lublin
Rozeznanie
 
Avatar madzialena-lublin
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin i okolice
Wiadomości: 975
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Matko... Nie mam słów żeby opisać w jakim wielkim szoku jestem... Mąż powiedział mi co ustalił Rutkowski w zw. z Madzią o 4 nad ranem jak karmiliśmy Małą. Popłakałam się i już do rana spać nie mogłam. Od rana też nie potrafię sobie miejsca znaleźć. I tylko przytulam i całuję moją Kruszynkę i płaczę jak pomyślę że mogłoby sie jej coś stać Ja to bym sobie w łeb strzeliła.
__________________
Kamilka
madzialena-lublin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 09:40   #3504
minio1984
Zadomowienie
 
Avatar minio1984
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z Gór Świętokrzyskich
Wiadomości: 1 902
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Hej!
Jejku ale wiadomość z rana, bo dopiero dziś przeczytałam. Aż się wierzyć nie chce Słucham na tvn24 i płakać mi się chce

Ładnie sobie pozaznaczałam, miałam odpisywać ale Adanio po 5 min drzemce już wyspany, także sobie nie popiszę
Nocka w miarę oki, tylko 3 pobudki, i ostatecznie wstaliśmy o 7.30 także mamusia wyspana
Siedzi teraz w bujaczku i szaleje z grzechotkami.
Moonik to mój jeszcze sam się nie podnosi, ale niewiele mu brakuje, a Julitka śliczniutka i jaka zdolniacha
A ja też przeczytałam twojego posta i sobie skopiowałam i parę ciekawych rzedczy się dowiedziałam
Gerda dzięki, A z Kaji to ranny ptaszek, my z Adaniem to o tej godz przekręcamy się na drugi boczek, a na serio to współczuję pobudek o 5
Archi a ma jakąś nazwę ta zielona? Czy tylko pisze Sensodyne? Bo jak mówisz że lepsza to bym tej spróbowała, bo mnie już tak wkurzają te zęby że szok
A dałam wczoraj niuńkowi jabłuszka z jagodą pierwszy raz, pół słoiczka, to zjadł i chciał więcej, ale się bałam na raz cały dać i dziś dam znowu i jak nic nie będzie to wprowadzimy na stałe do menu
A Natka powiedz mi czy ty ten kleik kukurydziany to robisz na swoim mleku czy na mm? i czy tą kaszkę z glutenem dajesz do słoiczka ods razu z opakowania czy rozrabiasz w wodzie i dopiero dajesz do słioczka? bo ja ciemna masa jestem i nie wiem
No muszę na razie kończyć bo Adanio walnął kupala w bujaczku i muszę go przebrać, kurde i mi znów ulał i do przebrania, ach kiedy to ulewanie się skończy
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę

30.05.2009

30.08.2011 Adaś

minio1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 09:46   #3505
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

dzien dobry

u nas dzis nocka super powrót do mleka bez laktozy działa cuda u mojego dziecka - obudziła sie ok 1, ale dałam smoka ugłaskałam i poszła spać. wstała na mleczko o 5.20 i spałysmy do 7.30. Juz dawno takiej dobrej nocki nie było /tfu tfu tfu odpukać/

a tą małą Madzią to dajcie spokój, ryczeć mi sie chce co o tym pomyśle...

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
Może jestem wariatka ale nie raz tak na nia patrze i się zastanawiam jak to możliwe, jak to sie w tym brzuchu tworzy i wychodzi taka kochana istotka takie to małe a takie mądre, ludzie poznaje, usmiecha sie i nawet sie już czasem przytuli tak jakby
mam to samo czasem jej mówię właśnie że w brzuszku siedziała...i tak sie przy tym wzruszam


Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
A mała siadła sobie z pozycji bocznoplecnej leżącej ręce i nogi do góry, robiła coś w rodzaju kołyski aż chyba się zamachnęła za mocno i się przegibła do przodu
a co się ustękała przy tym ale cel osiągnęła i udało się fotę cyknąć zaraz po cyknięciu gibnęła się na bok nie wiem ile wytrzymała - paręnaście sekund pewnie i pozycja też ciekawa no ale jest
no i skończyło się leżenie spokojne na pleckach usilnie dąży do tego by powtórzyć siad a mnie już uszy puchną od tego stękania
no młoda jest niesamowita ucałuj ją od ciotki


Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
tiaaa, a o 6 już w kolejce u lekarza siedzi a potem idzie do apteki i denerwuje biedną Coteczkę
moja podobno pachniała śliwkami


moja nie wiem czym, chyba samą sobą - najładniej na świecie


Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
brokuł, feta, kurczak i prażone migdały i jog grecki
aż poszłam po kromkę z camembertem bo zgłodniałam
mniam uwielbiam tą sałatkę


Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Laski może już czas wymyślić nowy tytuł wątku?
no masz racje ale ja chyba tym razem się nie podejmuje


Cytat:
Napisane przez SONIA004 Pokaż wiadomość
Hej mamusie!

mnie też nawet do głowy nie przyszedł taki scenariusz... brak mi słów, i ryczę co chwilę... bo pewnie nie tylko mnie wyrył się w pamięci publikowany w mediach obraz uśmiechniętej radosnej dziewczynki...

W takiej sytuacji... w wypadek nie chce mi sie wierzyć... Jaka matka wytrzymałaby tą trwającą tyle dni nagonkę, insynuacje, domysły, te zdjęcia, filmiki w tv, wywiady, apele do porywacza...???!!!!

Mnie się to w głowie nie mieści!!!!!!!!!!!!

A jak policja się w tym wszystkim ośmieszyła... Portret psychologiczny porywacza tworzyli! dobre sobie...! Co tam za psychologowie pracują??!!

tez od razu o tym pomyślałam


Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Zasnęliśmy z małym około 1 Mam nadzieję, że nie wrócił nam tryb nocny.
Ja dalej męczę kaszel, normalnie nie wiem - mam wrażenie, że sam nie przejdzie.
Są jakieś objawy wskazujące na to, że mija ? I jeszcze to gardło. W nocy ssałam tantum bo myślałam, że zwariuję, terz od nowa...
kurcze moze faktycznie powinnas isc do lekarza po jakis antybiotyk. Juz cie to trzyma długo


Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
i jak? U mnie Kaja w środe zasnęła przed 22, a pobudka jak w zegarku o 5
ojejku i nie da sie juz udłamsić? współczuje...


Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
W sumie ze słodkim to też nie za dużo bo na początku babka od laktacji mi nagadała- jak mały robił brzydkie koopy i się męczył z brzuszkiem,ze to od cukrów bo fermentują.
myślę, ze to bzdura, sporo czytałam o tym - zawartości laktozy w mleku kobiecym nie da sie obniżyć dietą. A inne cukry w pokarmie matki nie występuja. Także mysle ze spokojnie możesz wcinać słodkie


Cytat:
Napisane przez madzialena-lublin Pokaż wiadomość
Matko... Nie mam słów żeby opisać w jakim wielkim szoku jestem... Mąż powiedział mi co ustalił Rutkowski w zw. z Madzią o 4 nad ranem jak karmiliśmy Małą. Popłakałam się i już do rana spać nie mogłam. Od rana też nie potrafię sobie miejsca znaleźć. I tylko przytulam i całuję moją Kruszynkę i płaczę jak pomyślę że mogłoby sie jej coś stać Ja to bym sobie w łeb strzeliła.
moj tez sie podzielił ze mną tą informacją przy karmieniu nad ranem...chyba wszystkich to rozbiło
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 10:08   #3506
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Danika byłam co prawda nie pamiętam kiedy to było, ale w tym tygodniu
Nic mi nie przepisała i kazała tydzień się kurować. Więc jak do poniedziałku nie przejdzie to pójdę jeszcze raz.

Wariuję już. Mały possie 3 minuty i marudzenie, chwile na rękach i marudzenie... no kurde
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 10:10   #3507
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Danika byłam co prawda nie pamiętam kiedy to było, ale w tym tygodniu
Nic mi nie przepisała i kazała tydzień się kurować. Więc jak do poniedziałku nie przejdzie to pójdę jeszcze raz.

Wariuję już. Mały possie 3 minuty i marudzenie, chwile na rękach i marudzenie... no kurde
a to sorry chyba jakoś mi umknęło

a jak Filipo z katarkiem?moze przez to przeziebienie tak marudzi
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 10:16   #3508
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

[QUOTE=minio1984;32026554]Dzięki Natka.

[QUOTE=agus1978;32017938]
Dzięki
Aguś a powiedz mi, bo my z Adasiem też się męczymy z katarkiem i frida nie bardzo już daję i okropnie Adaś przy tym płacze i czytałam że używasz teraz Katarek i jest lepiej? sprawdza się? jak pisałaś to sorki, ale nie bardzo mam czas tak dokładnie czytać
a jakie dajesz krople do nosa?

Hej...Misia strasznie ryczała,, jak używałam fridy a ja tez czsem juz siły nie miałam ciagnąć te glutki, a teraz podłaczam do odkurzacza i samo się wyciaga...a mała spokojna tylko sie patrzy dziwnie co sie dziejeA do noska to dawałam wodę morska, Nasivin, żel Tantum Protect i maść majerankowa, a ostatnio lekarka dała krople Cronohexal i jak narazie jej to pomaga; furczy w nosie ale to bardziej jeszcze sapka z krzywej przegrody ale kataru jako tako to narazie niet

Witam się tak wogle cała dziś w skowronkach, bo mojemu dziecięciu w 21 tygodniu życia wyszedł ząbek, tzn nie do końca bo jest kreseczka ale jak stukam łyżeczką to go słychać

wracam nadrabiać

Edytowane przez agus1978
Czas edycji: 2012-02-03 o 10:28
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 10:18   #3509
Sharifa
Rozeznanie
 
Avatar Sharifa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tanger
Wiadomości: 810
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość

a łyżeczką
O lyzeczce tylko zdarzylam pomyslec i stwierdzilam, ze jeszcze gorzej by nam to szlo Ale kto wie moze sprobuje, ale chyba i tak najpierw sokowirowka, bo to tarcie i wyciskanie przez sitko to szkoda czasu.

Cytat:
Napisane przez madziulkaa Pokaż wiadomość
... nadrobię później...

Widziałyście?????
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html
SZOK!!!!
Szok totalny... W ogole nie miesci mi sie w glowie, ze mozna tak zrobic, a z drugiej strony jeszcze bardziej sie boje, ze przez zwykly glupi wypadek czy jakis drobny blad cos mogloby sie stac mojej kruszynce... a o tak drastycznej konsekwencji az boje sie myslec

Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
jak pytałam pediatry to mówiła, że przed bananem są: jagody, maliny i morele ale moja młoda uwielbia banana
Jagod niet, maliny widzialam mrozone o dziwo, bo to nie ten klimat chyba i takich rarytasow tutaj nie maja a na morele chyba nie czas... Moze zaczaje sie na te mrozone maliny jakby jeszcze byly.
__________________
Totalna fanka oleju arganowego
Sharifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 10:28   #3510
Martusiaaa21
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusiaaa21
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 309
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez madziulkaa Pokaż wiadomość
... nadrobię później...

Widziałyście?????
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html
SZOK!!!!
szok brak słów
Cytat:
Napisane przez tusia872 Pokaż wiadomość
no to mam nadzieje ze figle były udane

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
I jak- noc stosunkowo udana???

Kręgle- extra- lubie!


no a kręgle też bardzo lubię to wpadajcie do leszna kiedyś i se skoczymy na kręgle
Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Zasnęliśmy z małym około 1 Mam nadzieję, że nie wrócił nam tryb nocny.
Ja dalej męczę kaszel, normalnie nie wiem - mam wrażenie, że sam nie przejdzie.
Są jakieś objawy wskazujące na to, że mija ? I jeszcze to gardło. W nocy ssałam tantum bo myślałam, że zwariuję, teraz od nowa...
Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Danika byłam co prawda nie pamiętam kiedy to było, ale w tym tygodniu
Nic mi nie przepisała i kazała tydzień się kurować. Więc jak do poniedziałku nie przejdzie to pójdę jeszcze raz.

Wariuję już. Mały possie 3 minuty i marudzenie, chwile na rękach i marudzenie... no kurde
bidulko męczysz się z tym gardłem

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
Witam się tak wogle cała dziś w skowronkach, bo mojemu dziecięciu w 21 tygodniu życia wyszedł ząbek, tzn nie do końca bo jest kreseczka ale jak stukam łyżeczką to go słychać

wracam nadrabiać
__________________
Bartuś ur. 14.10.11

Emilka ur. 05.05.14
Martusiaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:15.