Oleje i olejki do włosów część VII - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-13, 18:51   #4051
legowicz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 14
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Nigdy nie olejowałam włosów, bo miałam raczej za tłuste niż za suche, ale odkąd farbuję zmieniło się sporo. Mam więc pytania jak to jest z tymi olejkami, z ich ciężkością na włosach.
legowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 21:32   #4052
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez legowicz Pokaż wiadomość
Nigdy nie olejowałam włosów, bo miałam raczej za tłuste niż za suche, ale odkąd farbuję zmieniło się sporo. Mam więc pytania jak to jest z tymi olejkami, z ich ciężkością na włosach.
Jedne są bardziej dociążające włosy, drugie mogą obciążać, jedne robią efekt wow, drugie nie. Trzeba testować i sprawdzać na sobie, jednocześnie pamiętając, żeby nie nakładać go tyle, żeby włosy pływały w oleju.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 08:58   #4053
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez legowicz Pokaż wiadomość
Nigdy nie olejowałam włosów, bo miałam raczej za tłuste niż za suche, ale odkąd farbuję zmieniło się sporo. Mam więc pytania jak to jest z tymi olejkami, z ich ciężkością na włosach.
Potem ten olej zmywasz (szamponem), więc dlaczego miałby powodować ciężkość? Jak się za dużo oleju nałoży a następnie go nie domyje to włosy mogą być przeciążone, ale mi się to w całej mojej olejowej karierze (4 lata) zdarzyło tylko raz. Olej nakładam raczej przed każdym myciem. Jeżeli się boisz przeciążenia to zacznij od lżejszych olejów - np. migdał albo morela.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 16:01   #4054
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Potem ten olej zmywasz (szamponem), więc dlaczego miałby powodować ciężkość? Jak się za dużo oleju nałoży a następnie go nie domyje to włosy mogą być przeciążone, ale mi się to w całej mojej olejowej karierze (4 lata) zdarzyło tylko raz. Olej nakładam raczej przed każdym myciem. Jeżeli się boisz przeciążenia to zacznij od lżejszych olejów - np. migdał albo morela.
Dokladnie. Oleje wbrew pozorom dobrze się zmywają z włosów. Ja nawet 1 myje potem bo to mi starcza.
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 16:12   #4055
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Mi się nie zdarzyło aby nie zmyć oleju. A uzywam olejku Isany oraz oleju z pestek śliwki. Zmywam szampanem naturalnym Sylveko. No problema
candeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 18:09   #4056
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

U mnie oleje ciężko się domywały (mam dużo włosów i trudno je całe "zaszamponować"), ale problem zniknął, kiedy zaczęłam emulgować oleje odżywkami. Po prostu pierwsze mycie robię odżywką, którą na chwilę zostawiam potem na włosach i dopiero potem szampon.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 18:50   #4057
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Mi również niedomycie już się nie zdarza, a olejuję tylko rycynowym uznawanym wszem i wobec za ciężki. Jest taki w konsystencji i w nakładaniu, ale zmywa się go łatwo. Za to miałam problem z domyciem oleju sezamowego, często zostawały mi tłuste strąki, ale biorę pod uwagę to, że w czasach jego użytkowania byłam początkująca, jeśli chodzi o pielęgnację włosów i to mogło być tego winą.

Czy znacie jakieś tanie i łatwo dostępne szampony z niewielką ilością "oblepiaczy"? Są wszem i wobec znienawidzone, ale moje rozjaśniane włosy potrzebują ich niewielkiej ilości w szamponie, inaczej są spuszonym sianem i żadna odżywka na to nie pomoże. Obecnie dobrze sprawdza się Dove, za to najgorszym oblepiaczem, z jakim miałam do czynienia, zdecydowanie była Nivea. Lubię zmieniać kosmetyki i nie przywiązuję się do jednego produktu.
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-18, 19:41   #4058
cassie91910
Zadomowienie
 
Avatar cassie91910
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 476
GG do cassie91910
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

wszem i wobec moich blond rozjaśnianych włosów nie oblepia szampon Equilibra z aloesem, keartyną i czymś tam jeszcze
__________________
You are not alone dear loneliness.
cassie91910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 08:07   #4059
dagaP
Raczkowanie
 
Avatar dagaP
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Kościan
Wiadomości: 128
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
U mnie oleje ciężko się domywały (mam dużo włosów i trudno je całe "zaszamponować"), ale problem zniknął, kiedy zaczęłam emulgować oleje odżywkami. Po prostu pierwsze mycie robię odżywką, którą na chwilę zostawiam potem na włosach i dopiero potem szampon.
muszę następnym razem spróbować mycie włosów od nałożenia odżywki
dagaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 11:53   #4060
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

[1=2cfaa0a5c37026ea4ab814c 74c2acc8bc9bbc2c1;5418584 9]Mi również niedomycie już się nie zdarza, a olejuję tylko rycynowym uznawanym wszem i wobec za ciężki. Jest taki w konsystencji i w nakładaniu, ale zmywa się go łatwo. Za to miałam problem z domyciem oleju sezamowego, często zostawały mi tłuste strąki, ale biorę pod uwagę to, że w czasach jego użytkowania byłam początkująca, jeśli chodzi o pielęgnację włosów i to mogło być tego winą.

Czy znacie jakieś tanie i łatwo dostępne szampony z niewielką ilością "oblepiaczy"? Są wszem i wobec znienawidzone, ale moje rozjaśniane włosy potrzebują ich niewielkiej ilości w szamponie, inaczej są spuszonym sianem i żadna odżywka na to nie pomoże. Obecnie dobrze sprawdza się Dove, za to najgorszym oblepiaczem, z jakim miałam do czynienia, zdecydowanie była Nivea. Lubię zmieniać kosmetyki i nie przywiązuję się do jednego produktu.[/QUOTE]

Jest szampon z Himalaya Herbals (bodajze przecilupiezowy, ale on kolo przeciw lupiezowego nawet nie stal:P) z lekkimi silikonami w skladzie. gdy nim umyje to tez mam takie wygladzone wlosy, ze nawet odzywka nie dawala mi tego efektu. WIec szczerze:polecam.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 12:39   #4061
dagaP
Raczkowanie
 
Avatar dagaP
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Kościan
Wiadomości: 128
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

rzeczywiście zmywanie olejów najpierw odżywką,a dopiero potem szamponem jest dobrym pomysłem
dagaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-02, 12:57   #4062
Kurami
Raczkowanie
 
Avatar Kurami
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 90
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Wiecie może czy są oleje do każdego rodzaju włosów?
Chętnie bym dała drugą szansę a w określanie porowatości bawić się nie chce(mam niską albo średnią, nie mogę określić:'))

[Używałam już oliwki z oliwek(kiepski),arganowy( nic nie robi), oraz w masce kokosowy(dobry), macadamia(nie pamiętam xD) i mam ze słodkich migdałów ale nie używałam😂.]

Wracając do olejów do wszystkich rodzajów włosów, to słyszałam że rycynowy się u każdego sprawdza ale nie chce przyciemnić mojego brązu.

Znacie jakieś😘?
__________________
くらみ
"Wysiłek sam nic nie znaczy, a teraz patrz, bo pokażę Ci coś, co rozrywa ściany."
Kurami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 22:11   #4063
Serenity89
Raczkowanie
 
Avatar Serenity89
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 112
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Nie jestem pewna, czy migdałowy sprawdza się przy każdej porowatości. Ja mam włosy suche, lubiące się puszyć. A ten olej ładnie je nabłyszcza, puch znika bop włosy są dobrze nawilżone. A jeżeli masz fale, albo loki, to migdałowy ładnie je podkreśli. To mój ulubiony ostatnio
__________________
She is maniac
Serenity89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 08:29   #4064
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Rycynę może być Ci potem trudno domyć. Może olej z pestek winogron? Awokado? Słodkie migdały to też niezły wybór.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 12:34   #4065
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez Kurami Pokaż wiadomość
Wiecie może czy są oleje do każdego rodzaju włosów?
Chętnie bym dała drugą szansę a w określanie porowatości bawić się nie chce(mam niską albo średnią, nie mogę określić:'))

[Używałam już oliwki z oliwek(kiepski),arganowy( nic nie robi), oraz w masce kokosowy(dobry), macadamia(nie pamiętam xD) i mam ze słodkich migdałów ale nie używałam��.]

Wracając do olejów do wszystkich rodzajów włosów, to słyszałam że rycynowy się u każdego sprawdza ale nie chce przyciemnić mojego brązu.

Znacie jakieś��?
Moim zdaniem nie ma czegos takiego jak olej do wszystkich rodzajow wlosow, dlatego ze kazde wlosy maja swoje indywidualne potrzeby, dlatego trzeba testowac. Najlepiej jakbys solow wyprobowala np. kokosowy. Jezeli bedzie Ci pasowal to testowac caly czas, jezeli caly czas Ci bedzie pasowal tzn. ze mozesz celowac w oleje nasycone. Kasia na fali sporzadzila fajne tabelki z olejami ,wystarczy ze wpiszesz je do wyzukiwarki.

Mi sie wydaje, ze taki olej ktory pasuje wszystkim to migdal. Jeszcze nie przeczytala by komus zrobil krzywde.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2016-03-03 o 12:37
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 18:34   #4066
Kurami
Raczkowanie
 
Avatar Kurami
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 90
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez Serenity89 Pokaż wiadomość
Nie jestem pewna, czy migdałowy sprawdza się przy każdej porowatości. Ja mam włosy suche, lubiące się puszyć. A ten olej ładnie je nabłyszcza, puch znika bop włosy są dobrze nawilżone. A jeżeli masz fale, albo loki, to migdałowy ładnie je podkreśli. To mój ulubiony ostatnio
Mam proste jak druty :/
Ale niedługo przetestuje ten z migdałów i dam znać^^

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Rycynę może być Ci potem trudno domyć. Może olej z pestek winogron? Awokado? Słodkie migdały to też niezły wybór.
Spróbuje w końcu ten z migdałów i dam znać
Miałam winogronowy w masce z tej samej firmy co kokosowy,powiem że kokos lepszy.
A awokado może przetestuje, ale nie tak szybko.

Co do rycynki raz tylko użyłam i dobrze się zmył.Włosy były naprawde mięciutkie i piękne*0* . Bym go używała gdyby nie te przyciemnienie
__________________
くらみ
"Wysiłek sam nic nie znaczy, a teraz patrz, bo pokażę Ci coś, co rozrywa ściany."
Kurami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 10:38   #4067
izzsa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 74
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Ja niestety troche zaniedbałam olejowanie.Jestem bardzo zajęta w ostatnim czasie tak wiec nie mam na to normalnie chwili. Za to odkryłam maskę do włosów, która ma podobne do olejowania działanie, Jest to maska xxx . Wersja zielona. Zawiera olejki arganonowe, kokosowe W składzie z tyłu opakowania są na jednych z pierwszych miejsc tak wiec podoba mi się to,że nie jest to jeden z tych kosmetyków, które reklamuja się jako te z olejkami ale tak naprawdę nie mają z nimi wiele wspólnego.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-03-23 o 11:37 Powód: Reklama.
izzsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 17:34   #4068
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

hej
powróciłam do olejowania po krótkiej przerwie. Zaniepokoiło mnie pewne zjawisko, nie moge domyć oleju lnianego. Czuje taki smrodek w ciągu dnia :/
na sucho nakładam olej a ok 15 minut przed myciem pokrywam to odzywką. Mimo wszystko czuję go na włosach. Próbowałam nawet myć go pokrzywą i nic ....
cóż to się zadziało z moimi włosami?/

zamierzam kupić olej ze słodkich migdałów na DOZ-ie , co o nim sądzicie?
mam włosy hmm średnioporowate
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 18:53   #4069
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
hej
powróciłam do olejowania po krótkiej przerwie. Zaniepokoiło mnie pewne zjawisko, nie moge domyć oleju lnianego. Czuje taki smrodek w ciągu dnia :/
na sucho nakładam olej a ok 15 minut przed myciem pokrywam to odzywką. Mimo wszystko czuję go na włosach. Próbowałam nawet myć go pokrzywą i nic ....
cóż to się zadziało z moimi włosami?/

zamierzam kupić olej ze słodkich migdałów na DOZ-ie , co o nim sądzicie?
mam włosy hmm średnioporowate
Miałam olej lniany z Biedronki i po nałożeniu go i zmyciu - nadal czułam na włosach, chociaż było widać, że włosy są domyte. Odstawiłam go, bo słabo się sprawdzał. Nigdy więcej z innym olejem się to nie zdarzyło.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-28, 18:57   #4070
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

właśnie kupiłam go w biedronce :/

teraz czaje się na olej ze słodkich migdałów i z green pharmacy ( z papryczkami) na sklap
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 18:59   #4071
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
właśnie kupiłam go w biedronce :/

teraz czaje się na olej ze słodkich migdałów i z green pharmacy ( z papryczkami) na sklap
Ja stosuję oliwkę BDFM i kokosa.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 19:07   #4072
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

stosowałam kiedyś kokosa, nie sprawdził się. Co prawda miałam wtedy włosy wysokoporowate, strasznie suche. Teraz stan ich sie troszke poprawił , może i kokos przypasuje.
widziałam w hebe olej kokosowy - nada się?
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 21:18   #4073
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
stosowałam kiedyś kokosa, nie sprawdził się. Co prawda miałam wtedy włosy wysokoporowate, strasznie suche. Teraz stan ich sie troszke poprawił , może i kokos przypasuje.
widziałam w hebe olej kokosowy - nada się?
Zależy jaki. Rafinowany i nierafinowany może też inaczej działać, trzeba mieć to na uwadze.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 00:10   #4074
nadi25
Raczkowanie
 
Avatar nadi25
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 145
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Witam. Mam ochotę rozpoczach olwjowanie włosów, jednak nie mogę otworzyć pierwszego postu. Może macie pomysł ,jak go przeczytac
__________________
JAK MOŻESZ, PROSZĘ POMÓŻ DAMIANKOWI
http://naszdamianek.wordpress.com/20...elkiego-serca/
nadi25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 07:05   #4075
Tasia001
Raczkowanie
 
Avatar Tasia001
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 237
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=593364 na tym wątku olejowanie w pigułce. Może się przydać.

Ogólnie na tym wątku w pierwszym poście są linki do przydatnych stron między innymi ten wyżej.
__________________
strat: 03-07-2017 BYŁO: 74,1kg JEST: 74,1kg CEL: 62kg
Tasia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 08:10   #4076
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

hej
zebrałam już sporą kolekcję olejów i...wyjechałam do UK nie zabierając żadnego z nich ;( co mną kierowało podczas pakowania? nie wiem. Jestem tu od paru tygodni i wlczę z przetłuszczjącymi się włosami ;/ nie da się opisać tego jak wyglądają moje włosy jeszcze tego samego dnia .
Przy drbnych wskazówkach dziewczyn na innmy wątku postanowiłam zaryzkować i położyć olej na skalp. Możliwe , że to przez tą cholerną wodę jaka płynie w ich kranach.
Jaki olej bedzie najlepszym wyborem? dzis bede w tesco i chciałabym ewentualnie przygotować się do tego zakupu.niestety w najbliższym czasie nie bede miała możliwości odwidzić drogerii
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 09:58   #4077
Tasia001
Raczkowanie
 
Avatar Tasia001
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 237
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
hej
zebrałam już sporą kolekcję olejów i...wyjechałam do UK nie zabierając żadnego z nich ;( co mną kierowało podczas pakowania? nie wiem. Jestem tu od paru tygodni i wlczę z przetłuszczjącymi się włosami ;/ nie da się opisać tego jak wyglądają moje włosy jeszcze tego samego dnia .
Przy drbnych wskazówkach dziewczyn na innmy wątku postanowiłam zaryzkować i położyć olej na skalp. Możliwe , że to przez tą cholerną wodę jaka płynie w ich kranach.
Jaki olej bedzie najlepszym wyborem? dzis bede w tesco i chciałabym ewentualnie przygotować się do tego zakupu.niestety w najbliższym czasie nie bede miała możliwości odwidzić drogerii
Nie mam dużego doświadczenia, ale ponieważ sama mam problem z przetłuszczaniem to pamiętam że olej z pestek winogron i z orzecha włoskiego może pomóc.

A może myj włosy przegotowaną wodą?
__________________
strat: 03-07-2017 BYŁO: 74,1kg JEST: 74,1kg CEL: 62kg
Tasia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 10:30   #4078
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez Tasia001 Pokaż wiadomość

A może myj włosy przegotowaną wodą?
tak się właśnie zastanawiałam na winogronowym bo akurat ten najlepiej słuzy na moje włosy. Ze skalpem jeszcze nie eksperymentowałam pozza GP z papryczką ale wtedy nie przetłuszczały mi się tak włosy.
wezmę translator i pojdę niebawem do tesco

co do mycia przegotowana wodą hmm mam długie włosy i nie mam mozliwości zagotować tyle wody, żeby je umyć możliwośc może i by się znalazła ale nie mam tyle czasu
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 13:31   #4079
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
hej
zebrałam już sporą kolekcję olejów i...wyjechałam do UK nie zabierając żadnego z nich ;( co mną kierowało podczas pakowania? nie wiem. Jestem tu od paru tygodni i wlczę z przetłuszczjącymi się włosami ;/ nie da się opisać tego jak wyglądają moje włosy jeszcze tego samego dnia .
Przy drbnych wskazówkach dziewczyn na innmy wątku postanowiłam zaryzkować i położyć olej na skalp. Możliwe , że to przez tą cholerną wodę jaka płynie w ich kranach.
Jaki olej bedzie najlepszym wyborem? dzis bede w tesco i chciałabym ewentualnie przygotować się do tego zakupu.niestety w najbliższym czasie nie bede miała możliwości odwidzić drogerii

Wiem, ze trochę "nie w temacie", ale na przetłuszczanie wlosow polecam wcierki na bazie pokrzywy: Capitavit lub Pokrzepol.


Może ktoś z rodziny będzie tak uprzejmy i wysle Ci paczke? Wiem, ze moja kuzynka do UK z jakiejś firmy kurierskiej (dpd albo DHL) wysyla sobie paczke (żeby nie tachać tego wszystkiego) , drogo to nie wychodzi, a przesylka dochodzi w ciągu dwóch-trzech dni.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-03, 15:36   #4080
Dynaa
Zadomowienie
 
Avatar Dynaa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 040
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Hej, jak jestes w UK to idz do pierwszego lepszego indyjskiego sklepu i kup Amle- super dziala na przetluszczajace sie wlosy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dynaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-24 23:57:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:09.