Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-21, 11:01   #1
Noemi2
Raczkowanie
 
Avatar Noemi2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 85

Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?


Cześć Dziewczyny Tak jak w temacie: czy powinnam coś w sobie zmienić, czy wyglądam sztucznie z uwagi na jasne włosy i makijaż? Spotykam się na codzień z wieloma miłymi komentarzami, ale coraz czesciej zdarzają się komentarze typu, "Jesteś mega sztuczna", "jak Ty wygladasz", "obetnij te włosiska i zmień kolor na naturalny".Mam 26 lat i od zawsze nosiłam jasny blond w odcieniach popieli, ponieważ tylko w takim dobrze się czuję i uważam, że pasuje do mojego typu urody (straszny ze mnie bladziorek ). O włosy bardzo dbam, nie są zniszczone (może troszkę końcówki, ale staram się je regularnie podcinać). Farbuję zawsze tą samą farbą Loreal Inoa 10.1 i tylko odrosty. Naturalne moje włosy to średni blond. Wszelkie inne kombinacje z cieplejszymi odcieniami, beżami zawsze wygladały u mnie źle, co potwierdzali wszyscy. Jeśli chodzi o makijaż, czasem lubię się umalować troszkę mocniej, lecz na codzień ograniczam się jedynie do eyelinera i jakiejś matowej pomadki, najcześciej w kolorze nude lub brudnego różu. Nie wiem, poradźcie coś szczerze, bo juz sama nie wiem co sądzić. Zmienić coś, czy zostać taką, jaka jestem?
Oto fotki :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20151105_135856.jpg (58,3 KB, 859 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2016-01-31 o 13:37 Powód: na prosbe Noemi usowam kilka zdj;
Noemi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 12:21   #2
spectre
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Piękna dziewczyna z Ciebie

Zazdroszczę ust.

Włosów bym nie zmieniała jeśli czujesz się w nich dobrze. Po prostu polacy są zazdrośni Za granicą rzecz ma się inaczej...
spectre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 12:54   #3
Zilka
Rozeznanie
 
Avatar Zilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 565
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

jest pięknie, naprawdę Nic nie zmieniaj! Masz wyrazistą urodę, ale nie sztuczną, nie musisz być szarą myszką żeby zrobić przyjemność koleżankom Poza tym przecież nie masz zielonych włosów, tylko normalny, występujący w naturze bardzo jasny blond. Czuje ból dupki zazdrośnic
Zilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 13:18   #4
cassie91910
Zadomowienie
 
Avatar cassie91910
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 476
GG do cassie91910
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Jesteś piękna I masz cudowne włosy.

Jednak jeśli mogę coś poradzić to Twój blond na niektórych zdjęciach wydaje się troszkę żółty i może przez to ta "sztuczność"? Używasz fioletowych szamponów np. Marion? Myślę, że ładnie by ochłodził platynę
__________________
You are not alone dear loneliness.
cassie91910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 13:25   #5
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Wyglądasz super i te usta Nic nie zmieniaj! Ja bym jedynie odrobinę ciemniejsze brwi zrobiła I fajnie by Ci było jeszcze w kruczoczarnych włosach i w takim rockowym stylu <3 Ale to raczej nie Twoje klimaty kompletnie, więc zostaw tak jak jest
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876
shini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 14:32   #6
izzsa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 74
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Mimo, że jestem kobietom, to mi też bardzo się podobasz. Plus za odwagę za pokazanie twarzy - nie często się to zdarza.
izzsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 14:36   #7
Noemi2
Raczkowanie
 
Avatar Noemi2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 85
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Cytat:
Napisane przez izzsa Pokaż wiadomość
Mimo, że jestem kobietom, to mi też bardzo się podobasz. Plus za odwagę za pokazanie twarzy - nie często się to zdarza.
A czemu mam się bać, nie ma chyba czego sie wstydzić hehe
Noemi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-21, 15:01   #8
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Dobrze pamiętam,że wstawiałaś już swoje zdjęcia,pytając czy powinnaś coś zmienić.Szukasz dowartościowania na forum?
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 16:13   #9
Noemi2
Raczkowanie
 
Avatar Noemi2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 85
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Dobrze pamiętam,że wstawiałaś już swoje zdjęcia,pytając czy powinnaś coś zmienić.Szukasz dowartościowania na forum?
Ty tak na serio?
Dziewczyno, odgrzeb ten wątek i spójrz na jego datę. To było 2,5 roku temu, zupełnie inaczej wtedy wyglądałam, a wątek dotyczył zejścia z platyny na cieplejszy odcień. Pisałam tam między innymi o farbach Loreal Inoa. Ten wątek założyłam zupełnie z innym zapytaniem. Nie potrzebuję dowartościowania i zapewniam Cię, iż ma mnie kto dowartościować.

Nie rozumiem niektórych kobiet, po co te kąśliwości??? Powinnyśmy służyć sobie wsparciem i pomocą. W innym wątku na tym forum skomentowano mnie, że mam wypalone włosy i ze długie włosy obciązają moja twarz...
Noemi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 16:40   #10
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Moim zdaniem wyglądasz oszałamiająco Serio. To fakt, włoski są mocno rozjaśnione wręcz na niektórych fotkach wydają się białe (może po prostu farbuj tylko odrosty, a końce zostaw takie jakie są i tylko odżywiaj, olejuj itp.?)
Długość włosów jest super i właśnie pasuje do Twojej buzi. Kolor też - do porcelanowej cery, pasuje idealnie. Gorzej by było jakbyś była jakąś spaloną w solarium skwarką :P A zatem moim zdaniem wcale nie musisz zmieniać odcienia - wystarczy tylko mocno nawilżać i olejować włosy i będzie oki.
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 16:53   #11
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Cytat:
Napisane przez Zilka Pokaż wiadomość
jest pięknie, naprawdę Nic nie zmieniaj! Masz wyrazistą urodę, ale nie sztuczną, nie musisz być szarą myszką żeby zrobić przyjemność koleżankom Poza tym przecież nie masz zielonych włosów, tylko normalny, występujący w naturze bardzo jasny blond. Czuje ból dupki zazdrośnic
dziewczyny mają racje, wyglądasz bardzo ładnie! Nie zmieniaj koloru włosów na inny skoro w takim czujesz się najlepiej.
Nieprzychylne komentarze są rzucane podejrzewam od niezbyt atrakcyjnych koleżanek.
Sybil_ jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-21, 17:02   #12
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Hej!
Na zdjęciu w zoltej koszulce - 2 rząd 1 z lewej widać, że ten odcień jest trochę zbyt jasny w stosunku do cery. Może po prostu zostań przy chłodnym jasnym blondze, ale zrób kolor o ton lub dwa ciemniejszy? Tak zeby to wciąż był jasny blond, ale nie zaróżowiał Ci skóry?
Pamiętaj aby brać pod uwagę zdjęcia zrobione w naturalnym dziennym świetle, a nie w świetle lamp błyskowych bo wtedy zawsze wyglądamy mniej realnie.
Na zdjęciu na tle drzwa także włosy robią wrażenie o wiele za jasnych.


dlugości włosów bym nie dotykała, są bardzo ladne i Ty tez bardzo ladnie wyglądasz!
a takie kąśliwe komentarze - pt: ''zetnij w końcu te włosy'' no comments..
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 17:39   #13
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Niby ładnie, ale faktycznie ma się wrażenie sztuczności. Makijaż mocno przerysowany, kolorystyka mało naturalna (włosy w stosunku do cery).
Będziesz odbierana jako ładna, ale ładna taką urodą dobrze zrobionej na lalkę Barbie.
A czy to dobrze czy to źle?
Jeśli nie przeszkadza Ci taki odbiór przez otoczenie i wszelkie jego konsekwencje takie jak przyciąganie panów zainteresowanych typem dobrze zrobionych lalek Barbie, no to w czym problem?
Fakt, usta ładne. Ale np. brwi można już malować subtelniej i unikać przerysowania.
Jeśli blond nosisz jaki nosisz to by uniknąć efektu lalki makijaż można robić innego typu, a nie typu Barbie kocha różowy albo ubrania dobierać inaczej niż takie laleczkowate.
Brzydka nie jesteś bo usta ładne, oczy też, nos w porządku.
Natomiast reszta wizerunku jest już zależna od detali.
Możesz być bardziej naturalna używając mniej podkładu albo kremu BB czy CC zamiast podkładu albo rezygnując z podkładu na rzecz mocnego akcentu tylko na oczy albo tylko na usta.

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Dla mnie najnaturalniej na tym zdjęciu w ramonesce i mniej naturalnie, ale nadal ok na zdjęciu w czarnej sukience. Na tym mogłabyś darować sobie tą mocną graficzną kreskę, zrobić kreskę subtelniejszą albo tylko delikatne smokey eyes i to nie aż pod łuk brwiowy. No i jeśli podkreślasz oczy to już tak mocno widoczną matową szminkę mogłabyś sobie darować i sięgnąć po kolor nude dający śliskie, bardziej naturalne wykończenie ust. Albo dać tylko błyszczyk.
No bo ładne to to, ale za dużo wszystkiego, za bardzo od linijki.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 17:46   #14
Noemi2
Raczkowanie
 
Avatar Noemi2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 85
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Niby ładnie, ale faktycznie ma się wrażenie sztuczności. Makijaż mocno przerysowany, kolorystyka mało naturalna (włosy w stosunku do cery).
Będziesz odbierana jako ładna, ale ładna taką urodą dobrze zrobionej na lalkę Barbie.
A czy to dobrze czy to źle?
Jeśli nie przeszkadza Ci taki odbiór przez otoczenie i wszelkie jego konsekwencje takie jak przyciąganie panów zainteresowanych typem dobrze zrobionych lalek Barbie, no to w czym problem?
Fakt, usta ładne. Ale np. brwi można już malować subtelniej i unikać przerysowania.
Jeśli blond nosisz jaki nosisz to by uniknąć efektu lalki makijaż można robić innego typu, a nie typu Barbie kocha różowy albo ubrania dobierać inaczej niż takie laleczkowate.
Brzydka nie jesteś bo usta ładne, oczy też, nos w porządku.
Natomiast reszta wizerunku jest już zależna od detali.
Możesz być bardziej naturalna używając mniej podkładu albo kremu BB czy CC zamiast podkładu albo rezygnując z podkładu na rzecz mocnego akcentu tylko na oczy albo tylko na usta.

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Dla mnie najnaturalniej na tym zdjęciu w ramonesce i mniej naturalnie, ale nadal ok na zdjęciu w czarnej sukience. Na tym mogłabyś darować sobie tą mocną graficzną kreskę, zrobić kreskę subtelniejszą albo tylko delikatne smokey eyes i to nie aż pod łuk brwiowy. No i jeśli podkreślasz oczy to już tak mocno widoczną matową szminkę mogłabyś sobie darować i sięgnąć po kolor nude dający śliskie, bardziej naturalne wykończenie ust. Albo dać tylko błyszczyk.
No bo ładne to to, ale za dużo wszystkiego, za bardzo od linijki.
Laleczkowate ubrania, różowe? Nie posiadam takowych Makijaże na zdjęciach robione byly na rozne okazje. Na co dzień jest tylko troche eyElinera i szminka. DO barbi nie aspiruje soorrryy
Noemi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 18:32   #15
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Możesz mi pisać "sorry", ja patrzę na Ciebie i jako osoba postronna widzę efekt lalki, więc tak możesz być odbierana przez otoczenie.
Jeśli Ci to nie przeszkadza, jeśli taki chcesz mieć wizerunek to ok.
Ale jeśli nie no to może warto coś zmienić?
Zapytałaś o to jak możesz być odbierana, więc piszę uczciwie jak bym Cię odebrała gdybym np. zobaczyła Cię na ulicy.
No, ale jeśli nie pasuje Ci to co słyszysz i czekasz tylko na pochwały no to po co pytasz?
Mój odbiór Ciebie oparty wyłącznie o Twój wygląd na zdjęciu nie musi odpowiadać Twojemu wyobrażeniu o samej sobie ani temu jaka jesteś w rzeczywistości, ale tak właśnie działa wizerunek- ktoś patrzy na nas w przelocie i po kilku sekundach ma jakieś wyobrażenie na temat tego z jakiego typu osobą ma do czynienia.
No i czy to moja wina, że jak popatrzę na Ciebie te 5 sekund to mam wrażenie wypracowanej żywej lalki Barbie? Tak działa całokształt Twojego wizerunku.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 18:38   #16
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Jak dla mnie wyglądasz super i nie musisz nic zmieniać
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 18:39   #17
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Ludzie odbierają cię jako sztuczną bo kolor włosów jest sztuczny i od razu rzuca się w oczy, nie pasuje do Ciebie. Zmieniłabym na inny odcień lub odrobinę przyciemniła, poza tym nie zmieniłabym chyba nic.
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 19:43   #18
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Cytat:
Napisane przez Noemi2 Pokaż wiadomość
Ty tak na serio?
Dziewczyno, odgrzeb ten wątek i spójrz na jego datę. To było 2,5 roku temu, zupełnie inaczej wtedy wyglądałam, a wątek dotyczył zejścia z platyny na cieplejszy odcień. Pisałam tam między innymi o farbach Loreal Inoa. Ten wątek założyłam zupełnie z innym zapytaniem. Nie potrzebuję dowartościowania i zapewniam Cię, iż ma mnie kto dowartościować.

Nie rozumiem niektórych kobiet, po co te kąśliwości??? Powinnyśmy służyć sobie wsparciem i pomocą. W innym wątku na tym forum skomentowano mnie, że mam wypalone włosy i ze długie włosy obciązają moja twarz...
Nie,na niby
Wiem kiedy to było,zapamiętałam Cię bo jesteś piękna.A Twoje zapytanie tutaj wygląda jak typowe szukanie atencji,ponieważ kobieta o Twoim wyglądzie zwykle nie jest tak niepewna,by obcych pytać na forum,co sądzą o jej aparycji.Chyba,że w celu usłyszenia pochwał.

Absolutnie nie jestem kąśliwa względem Twojego wyglądu,bo takie dziewczyny jak Ty mega mi się podobają,ale Twoje intencje wzbudzają moje wątpliwości.Kojarzy się to ze szczupłymi laskami,które mówią 'jestem taka gruba!',tylko po to,by usłyszeć falę komplementów.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 19:58   #19
Noemi2
Raczkowanie
 
Avatar Noemi2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 85
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Nie,na niby
Wiem kiedy to było,zapamiętałam Cię bo jesteś piękna.A Twoje zapytanie tutaj wygląda jak typowe szukanie atencji,ponieważ kobieta o Twoim wyglądzie zwykle nie jest tak niepewna,by obcych pytać na forum,co sądzą o jej aparycji.Chyba,że w celu usłyszenia pochwał.

Absolutnie nie jestem kąśliwa względem Twojego wyglądu,bo takie dziewczyny jak Ty mega mi się podobają,ale Twoje intencje wzbudzają moje wątpliwości.Kojarzy się to ze szczupłymi laskami,które mówią 'jestem taka gruba!',tylko po to,by usłyszeć falę komplementów.
Bardzo źle mnie odebrałaś. Bardzo mylnie. Chodzi o to, ze czasem mozna popaść w jakąś rutynę odnośnie makijażu czy koloru włosów i przez to mozna nie zauwazyc, ze sie z czyms przesadza. Chodzilo mi jedynie o opinie osoby postronnej. Ja nie uwazam sie za Bog wie kogo, chciałam jedynie spytac o to, co w temacie. Gdbyby zalezalo mi na komplementach, tylul watku brzmiałby "Czy jestem ładna" hehe...
Noemi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-21, 20:05   #20
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Mnie się Twój kolor włosów bardzo nie podoba. Jest sztuczny. Chociaż na drugim zdjęciu wyglądasz przepięknie. Może dlatego, że włosy zostały schowane. Taki żart.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 21:14   #21
Zaqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 16
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Cytat:
Napisane przez Noemi2 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny Tak jak w temacie: czy powinnam coś w sobie zmienić, czy wyglądam sztucznie z uwagi na jasne włosy i makijaż? Spotykam się na codzień z wieloma miłymi komentarzami, ale coraz czesciej zdarzają się komentarze typu, "Jesteś mega sztuczna", "jak Ty wygladasz", "obetnij te włosiska i zmień kolor na naturalny".Mam 26 lat i od zawsze nosiłam jasny blond w odcieniach popieli, ponieważ tylko w takim dobrze się czuję i uważam, że pasuje do mojego typu urody (straszny ze mnie bladziorek ). O włosy bardzo dbam, nie są zniszczone (może troszkę końcówki, ale staram się je regularnie podcinać). Farbuję zawsze tą samą farbą Loreal Inoa 10.1 i tylko odrosty. Naturalne moje włosy to średni blond. Wszelkie inne kombinacje z cieplejszymi odcieniami, beżami zawsze wygladały u mnie źle, co potwierdzali wszyscy. Jeśli chodzi o makijaż, czasem lubię się umalować troszkę mocniej, lecz na codzień ograniczam się jedynie do eyelinera i jakiejś matowej pomadki, najcześciej w kolorze nude lub brudnego różu. Nie wiem, poradźcie coś szczerze, bo juz sama nie wiem co sądzić. Zmienić coś, czy zostać taką, jaka jestem?
Oto fotki :
zostań taką , jaka jesteś! wyglądasz jak prawdziwa słowianka wcale nie jesteś sztuczna. Widać, że masz pofarbowane włosy, ale jest Ci do twarzy w tym kolorze więc nie zmieniałabym tego.
Zaqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 21:47   #22
Noemi2
Raczkowanie
 
Avatar Noemi2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 85
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Cytat:
Napisane przez Zaqa Pokaż wiadomość
zostań taką , jaka jesteś! wyglądasz jak prawdziwa słowianka wcale nie jesteś sztuczna. Widać, że masz pofarbowane włosy, ale jest Ci do twarzy w tym kolorze więc nie zmieniałabym tego.
Bardzo bardzo dziękuję
Noemi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 21:49   #23
littlemiho
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 13
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Ślicznie wyglądasz. Nie widzę tutaj żadnej sztuczności, wszystko jest tak jak trzeba.
littlemiho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 21:57   #24
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Zmienilabym tylko kolor wlosow, ale nie podpowiem Ci w jaki blond celowac, bo nigdy nie mialam tego odcienia na glowie Pomysl o tym i wybierz sie do dobrej fryzjerki
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 18:24   #25
Agata124611
Raczkowanie
 
Avatar Agata124611
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 58
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

jesteś piękna ale gdybyś wybrala ciemniejszy odcień blondu wyglądałoby to naturalnie i jeszcze piękniej
__________________


64-60-58-56-54-52-50
Agata124611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 22:17   #26
SylwCia9114
Raczkowanie
 
Avatar SylwCia9114
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 118
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Jest bardzo ładnie
__________________
17.11.2015 - 340cc UHP Allergan Soft Touch
SylwCia9114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 09:25   #27
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Cytat:
Napisane przez Noemi2 Pokaż wiadomość
Bardzo źle mnie odebrałaś. Bardzo mylnie. Chodzi o to, ze czasem mozna popaść w jakąś rutynę odnośnie makijażu czy koloru włosów i przez to mozna nie zauwazyc, ze sie z czyms przesadza. Chodzilo mi jedynie o opinie osoby postronnej. Ja nie uwazam sie za Bog wie kogo, chciałam jedynie spytac o to, co w temacie. Gdbyby zalezalo mi na komplementach, tylul watku brzmiałby "Czy jestem ładna" hehe...
Wiadomo,że jakbyś założyła wątek 'czy jestem ładna',to byłoby oczywiste,że chcesz usłyszeć komplementy Nie jesteś sztuczna,zresztą czemu miałabyś wyglądać sztucznie,skoro nic sobie nie zoperowałaś?Nie słuchaj zazdrosnych ludzi.Masz idealne proporcje twarzy,idealny nos i usta,wszystko jak spod skalpela,jak mało kto,dlatego kretynkom o niskiej samoocenie będzie wydawało się,że to źle wygląda,tylko z tego powodu że nie widuje się tak idealnych ludzi na co dzień.

Makijaż też masz perfekcyjnie dobrany,nic bym nie zmieniała,wcale nie malujesz się zbyt mocno.Makijaż wygląda o wiele ładniej i wyraźniej u Ciebie,bo masz idealną twarz.Jakby zrobić dokładnie taki sam komuś innemu,to już by się nikt nie czepiał,że zbyt mocny-bo kto inny nie wyglądałby w nim równie dobrze...

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

A i jedyne 'ale' jakie mi się nasuwa,to włosy.Są mega długie i super,ale przydałaby się im zmiana tonu na cieplejszy.Nie przyciemnienie,tylko właśnie ocieplenie.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 14:49   #28
ja i moj kot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 405
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Ale Ty ładna jesteś. Zazdroszczę Twój kolor włosów źle by wyglądał gdybyś miała ciemniejszą karnację. Masz jasne włosy i jasną cerę jak Królowa Śniegu. Koleżanki są zwyczajnie zazdrosne.
ja i moj kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 15:32   #29
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Bardzo ładna z Ciebie kobieta, mega usta i śliczne oczy.
Włosy tez fajne, znam inoa bo pracuje na lorealu.
Moim zdaniem tylko brwi ciut ciemniejsze gdybyś sobie zrobiła byłoby GIT.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 15:54   #30
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Czy wyglądam sztucznie??? Czy powinnam coś zmienić w swoim wyglądzie?

Czy wyglądasz sztucznie? Tak.
Czy powinnaś coś zmienić? Tylko wtedy, jeśli się sobie nie podobasz.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-12 21:44:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:21.