Nieprzezroczyste butelki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-26, 22:29   #1
taiwa
Zadomowienie
 
Avatar taiwa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 080
Wink

Nieprzezroczyste butelki


Może temat banalny, ale dziś jak odkurzałam swój mały zbiorek, ustawiałam, wąchałam i głaskałam (tak, też dopadł mnie syndrom czułego głaskania ) tak się nad tym zastanawiałam.
Czy gdy perfumy są w nieprzezroczystej butelce, jest to dla Was obojętne, czy lekko irytujące? Dla mnie jak najbardziej irytujące Nie wiem, czy to pragmatyzm, skłonność do chłodnej kalkulacji, czy jeszcze coś innego, ale lubie wiedzieć ile posiadam Ten stan posiadania, jak na złość wydaje mi się niemożliwy do określenia, w przypadku np. takiego Belle de Minuit, czy też Agenta. Macie na to jakieś swoje sposoby?
__________________
taiwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 22:34   #2
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Nieprzezroczyste butelki

Ja również wolę prześwitujące. Niektóre buteleczki można wziąć pod ostre światło i zobaczyć zawartość.

Tak sobie pomyślałam że można też zważyć nowy flakonik, zapisać gdzieś ile to waży i po pewnym czasie jeśli chce się określić zawartość ml zważyć jeszcze raz i wykonać proste działanie matematyczne. Ale ten sposób to chyba tylko dla cierpliwych i bardzo ciekawskich
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 23:02   #3
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Nieprzezroczyste butelki

Cytat:
Napisane przez taiwa Pokaż wiadomość
Może temat banalny, ale dziś jak odkurzałam swój mały zbiorek, ustawiałam, wąchałam i głaskałam (tak, też dopadł mnie syndrom czułego głaskania ) tak się nad tym zastanawiałam.
Czy gdy perfumy są w nieprzezroczystej butelce, jest to dla Was obojętne, czy lekko irytujące? Dla mnie jak najbardziej irytujące Nie wiem, czy to pragmatyzm, skłonność do chłodnej kalkulacji, czy jeszcze coś innego, ale lubie wiedzieć ile posiadam Ten stan posiadania, jak na złość wydaje mi się niemożliwy do określenia, w przypadku np. takiego Belle de Minuit, czy też Agenta. Macie na to jakieś swoje sposoby?
Wkurzające, i to mocno. Lubię wiedzieć, na ile mi jeszcze starczy i nie lubię, jak się niespodziewanie kończy.

Tyle, że ilość płynu w butelce Agenta (klasyka) da się zobaczyć pod światło. Tak samo np. Incensy CdG. A z Belle zdrapałam trochę granatowej folii. I tak butelka brzydka. :P

Jedyna moja nieodwołalnie, wrednie nieprzezroczysta flaszka to Amour.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 23:05   #4
BeYourself
Zadomowienie
 
Avatar BeYourself
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Nieprzezroczyste butelki

Cytat:
Napisane przez taiwa Pokaż wiadomość
Może temat banalny, ale dziś jak odkurzałam swój mały zbiorek, ustawiałam, wąchałam i głaskałam (tak, też dopadł mnie syndrom czułego głaskania ) tak się nad tym zastanawiałam.
Czy gdy perfumy są w nieprzezroczystej butelce, jest to dla Was obojętne, czy lekko irytujące? Dla mnie jak najbardziej irytujące Nie wiem, czy to pragmatyzm, skłonność do chłodnej kalkulacji, czy jeszcze coś innego, ale lubie wiedzieć ile posiadam Ten stan posiadania, jak na złość wydaje mi się niemożliwy do określenia, w przypadku np. takiego Belle de Minuit, czy też Agenta. Macie na to jakieś swoje sposoby?
Oj, ja też wolę flakoniki przezroczyste. Na nieprzezroczyste nie znam żadnych sposobów. Chyba tylko po "chlupocie" można poznać, czy jeszcze można się zlewać, czy już lepiej perfumy przyoszczędzić.
__________________
Czasem jestem jak kolorowy ptak
Jak ptak patrzę w dół na góry
Patrzę w dół na góry


BeYourself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 23:08   #5
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Nieprzezroczyste butelki

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Wkurzające, i to mocno. Lubię wiedzieć, na ile mi jeszcze starczy i nie lubię, jak się niespodziewanie kończy.
oj tak, z tej niepewności zapolowałam na drugi kamień BC (tym razem duży)
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 23:17   #6
BeYourself
Zadomowienie
 
Avatar BeYourself
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Nieprzezroczyste butelki

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
oj tak, z tej niepewności zapolowałam na drugi kamień BC (tym razem duży)
Ja mam odwrotnie - z tej niepewności to prawie BC nie używam. Bo tak jakoś żal...
__________________
Czasem jestem jak kolorowy ptak
Jak ptak patrzę w dół na góry
Patrzę w dół na góry


BeYourself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 23:23   #7
taiwa
Zadomowienie
 
Avatar taiwa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 080
Dot.: Nieprzezroczyste butelki

Wychodzi na to, że ja jestem lekko ślepawa, bo nic w butelce Agenta nie widze, oraz przygłucha, bo wszystkie flakony chlupoczą dla mnie tak samo
Do takiego aktu barbarzyństwa jak zdrapytanie farby (chyba) się jednak nie posunę
BC właśnie wykończyam ostatnio, żyjąc w rozkosznym przekonaniu, że napewno jeszcze ciut zostało
__________________
taiwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-26, 23:24   #8
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Nieprzezroczyste butelki

ja mialam podobny problem z narciso edp. za nic nie potrafilam okreslic ubytku we flakoniku
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 23:44   #9
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Nieprzezroczyste butelki

Cytat:
Napisane przez taiwa Pokaż wiadomość
Wychodzi na to, że ja jestem lekko ślepawa, bo nic w butelce Agenta nie widze
Trzeba podstawić butelkę pod mocną żarówkę. Widać słabo, ale widać.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 00:46   #10
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Nieprzezroczyste butelki

Taiwo, trafiłaś w czuły punkt. Jak widzę, nie tylko mój.

Przyznaję się, że nieprzezroczystych flakonów nie tylko nie lubię, ale wręcz znieśc nie mogę!
Jestem w stanie prześwietlić Incensy (flaszki są fioletowe, nie czarne), In Black, Black For Her...
Nie mogę za nic poradzić sobie ze wspomnianym już Black Cashmere i z Bois d'Encens.
Doprowadza mnie to do rozpaczy, powoduje senne koszmary, tiki nerwowe i impotencję...
No dobra, trochę przesadziłam.

Gdybym miała kupę w koronie (Belle de Minuit) - ani chyba drapałabym.
Niestety, ani BC, ani Bd'E nie da się zdrapać.

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
oj tak, z tej niepewności zapolowałam na drugi kamień BC (tym razem duży)
Zrobiłam dokładnie to samo.

Edytowane przez Sabbath
Czas edycji: 2008-06-27 o 20:04
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 07:17   #11
mamba
Zadomowienie
 
Avatar mamba
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 006
Dot.: Nieprzezroczyste butelki

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość

Gdybym miała kupę w koronie (Belle de Minuit) - ani chyba drapałabym.
Kupa w koronie.. Sabbath dzięki za poprawienie mi humoru przed egzaminem
mamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-27, 08:02   #12
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nieprzezroczyste butelki

Cytat:
Napisane przez taiwa Pokaż wiadomość
Może temat banalny, ale dziś jak odkurzałam swój mały zbiorek, ustawiałam, wąchałam i głaskałam (tak, też dopadł mnie syndrom czułego głaskania ) tak się nad tym zastanawiałam.
Czy gdy perfumy są w nieprzezroczystej butelce, jest to dla Was obojętne, czy lekko irytujące? Dla mnie jak najbardziej irytujące Nie wiem, czy to pragmatyzm, skłonność do chłodnej kalkulacji, czy jeszcze coś innego, ale lubie wiedzieć ile posiadam Ten stan posiadania, jak na złość wydaje mi się niemożliwy do określenia, w przypadku np. takiego Belle de Minuit, czy też Agenta. Macie na to jakieś swoje sposoby?

Oj, strasznie irytujące i do tego flustrujące

Mam kilka takich właśnie flakonów i nie powiem, za każdym razem kiedy biorę je do ręki to zastanawaiam się, czy to aby nie będzie ten ostatni psik

Od jakiegoś czasu jak mam nowy nieprzezroczysty flakon to ważę go i przynajmniej wmniej więcej wiem na czym stoję


Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
oj tak, z tej niepewności zapolowałam na drugi kamień BC (tym razem duży)

Taka nie ma tego złego
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 08:02   #13
sylion
Raczkowanie
 
Avatar sylion
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 478
Dot.: Nieprzezroczyste butelki

Dziewczyny ale na nieprzezroczyste butelki jest sposób, przeze mnie sprawdzony i uwierzcie że nawet taką BC można sprawdzić.
Przystawiam flakonik do żarówki, w łazience akurat bo tam mam światło nieenergooszczędne, które jest dość intensywne, lekko ruszając butelką łapię ciemniejszą poświatę zawartości i jak już się ustabilizuje widzę ile jej zostało. To działa, naprawdę. Na dowód mogę pstryknąć zdjecie avignona i encre noire. Żadna butelka nie ma przede mną tajemnicy.
__________________
oswajam rzeczywistość
sylion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 08:37   #14
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Nieprzezroczyste butelki

Cytat:
Napisane przez sylion Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale na nieprzezroczyste butelki jest sposób, przeze mnie sprawdzony i uwierzcie że nawet taką BC można sprawdzić.
Przystawiam flakonik do żarówki, w łazience akurat bo tam mam światło nieenergooszczędne, które jest dość intensywne, lekko ruszając butelką łapię ciemniejszą poświatę zawartości i jak już się ustabilizuje widzę ile jej zostało. To działa, naprawdę. Na dowód mogę pstryknąć zdjecie avignona i encre noire. Żadna butelka nie ma przede mną tajemnicy.
Próbowałam tak robić z Kenzo Amour ale ta to ciężki przypadek-nie da się jej "prześwietlić"
Denerwują mnie nieprzezroczyste butle-lubię mieć kontrolę nad sytuacją.
W mojej kolekcji jest tylko jedna nieprzezroczysta.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 08:46   #15
sylion
Raczkowanie
 
Avatar sylion
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 478
Dot.: Nieprzezroczyste butelki

Nie miałam nigdy w ręku Amour, być może z barwionymi w szkle butelkami jest tak jak piszesz. Z kolorowego szkła mam jedynie flaszkę Marca Jacobsa essence, którą też udało mi się poprzez obdrapanie na dnie z farby podejrzeć.
Jest jeszcze inna metoda, którą testuję na butelce płynu do szkieł kontaktowych, która jest z białego plastiku. Bujam nią. Trzymając w ręku palcem wyczuwam poziom tafli płynu. Jednak to jest plastik i w zdecydowanie dużej pojemności i z pewnościa nie sprawdzi sie przy szklanej buteleczce.
__________________
oswajam rzeczywistość
sylion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 08:48   #16
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Nieprzezroczyste butelki

Cytat:
Napisane przez sylion Pokaż wiadomość
Nie miałam nigdy w ręku Amour, być może z barwionymi w szkle butelkami jest tak jak piszesz. Z kolorowego szkła mam jedynie flaszkę Marca Jacobsa essence, którą też udało mi się poprzez obdrapanie na dnie z farby podejrzeć.
Jest jeszcze inna metoda, którą testuję na butelce płynu do szkieł kontaktowych, która jest z białego plastiku. Bujam nią. Trzymając w ręku palcem wyczuwam poziom tafli płynu. Jednak to jest plastik i w zdecydowanie dużej pojemności i z pewnościa nie sprawdzi sie przy szklanej buteleczce.
Właśnie chyba problem tkwi w tym,że Amour jest z matowego,białego szkła trochę jakby z porcelany i nie sposób to prześwietlić.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 09:07   #17
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Nieprzezroczyste butelki

Mnie nieprzezroczysta Belle de Minuit nie przeszkadza tak bardzo jak butelka(flakonem trudno je nazwać) Vanille Cannelle CSP. Nawet chlupocząc trudno rozpoznać ile ich jest, a są zadziwiająco lekkie od nowości.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 09:15   #18
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Nieprzezroczyste butelki

Haha, Taiwo, świetny wątek
Mnie sen z powiek spędza BC, BdM i Kyoto. Ale widzę, że na te trzy jest metoda Mam nadzieję, że okaże się, że płynu w moich flaszeczkach jeszcze duuużo.
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 09:24   #19
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Nieprzezroczyste butelki

Statkus ostatnio nie noszę, oszczędzam, bo słuchając jego chlupotania wydaje mi się, że już go prawie nie ma
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-27, 09:38   #20
taiwa
Zadomowienie
 
Avatar taiwa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 080
Dot.: Nieprzezroczyste butelki

Jesteście poprostu rewelacyjne i niezawodne już myślałam, że tylko ja mam taką obsesje kontroli nad stanem posiadania
Sabbath jak niewiedza o BC wydaje mi się jeszcze do zniesienia, tak wcale nie dziwie się Twoim nerwowym dygotkom o Bois d'Encens. TAKIE perfumy, za TAKĄ cenę, powinny mieć, no nie wiem, może taką miarkę jak do oleju w samochodzie dołączoną
Sylion dziś wypróbuję Twoją metodę Mam w łazience halogenki, które nieźle dają po oczach, więc pomacham przed nimi butelkami, może uda mi się coś zobaczyć
__________________
taiwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 09:59   #21
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Nieprzezroczyste butelki

Ja jako typowy chomik też nie lubię nieprzezroczystych flakonów, ale z drugiej strony flakony BC czy Kenzo Amour są takie śliczne i pasujące do zapachów, że wybaczam

Sabbath, "kupa w koronie" ómarłamteż mi gdzieś po głowie chodziło takie skojarzenie, ale nie umialam tego nazwać odpowiednimi słowami.
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 10:23   #22
linka88
Raczkowanie
 
Avatar linka88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 345
Dot.: Nieprzezroczyste butelki

Można też sprawdzić na obpukiwanie Ale taki sposób nie jest zbyt dokładny i nie sprawdza się gdy perfumy już powoli sięgają dna. Np plastikową linijką lub paznokciem opukuje butelkę, inny odgłos wydaje miejsce z cieczą-poniżej poziomu płynu, a inne nad poziomem perfum
linka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 10:29   #23
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Nieprzezroczyste butelki

To ja się wyłamię - nie mam nic do nieprzezroczystych flakonów Ilość jakoś zawsze udawało mi się "wyczuć" trzymając flakon w ręku - oczywiście niedokładnie, ale wiem kiedy we flakonie jest ponado połowa, połowa, i mniej niż połowa. Ubywająca ilość mnie nie przeraża, a kończący się flakonik jest powodoem do obmyślania następnego zapachowego zakupu. Zawsze twierdziłam, że perfumy są po to żeby ich używać, a nie je oszczędzać Oczywiście jest wyjątek - gdybym miała swoją butlę OI pewnie bym ją oszczędzała "trochę bardziej" niż inne flakoniki

Co do estetyki takich opakowań - intrygują mnie, opakowanie Żuczka jest przepiękne w swej nieprzezroczystości Tak samo Belle de Minuit ( taaa wiem - kształt kupki, ale ten niebieski metalik bardzo mi się podoba. Tak samo podoba mi się czarna kula In Black.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 11:02   #24
paolla
Zadomowienie
 
Avatar paolla
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 378
Dot.: Nieprzezroczyste butelki

w temacie nieprzezroczystości BC - ktoś kiedyś (Rachela?) wklejał wersję przezroczystą flakonu, mnie skojarzyła się mocno z Noenaturą. udało mi się znaleźć tylko takie mikroskopijne zdjęcie.

sama nie mam ani jednej nieprzezroczystej butelki, ale lubię mieć kontrolę nad poziomem płynu, więc pewnie by mnie to irytowało.
paolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 11:11   #25
taiwa
Zadomowienie
 
Avatar taiwa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 080
Dot.: Nieprzezroczyste butelki

Sposobem Syliona prześwietliłam Agenta- bardzo ładnie dało rade. Przy okazji się załamałam, że przez 1,5 roku zużyłam jakieś 5 do 7 ml Belle de minuit za to dzielnie opierało się prześwietlaniu
__________________
taiwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 11:14   #26
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Exclamation Dot.: Nieprzezroczyste butelki

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Trzeba podstawić butelkę pod mocną żarówkę. Widać słabo, ale widać.
Dokładnie tak... wtedy uda się zobaczyć ilość, gorzej z czarnymi flakonami typu Paloma Picasso...
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 11:20   #27
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Nieprzezroczyste butelki

wkurza mnie właśnie buteleczka CKIn2U.Niby trochę można zobaczyć przez prześwity ,ale to raczej nieiwele:/I nie wiem kiedy pędzić po następną flaszkę, bo jest pewne, że chcę, żeby zapach zagościł u mnie dłużej
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 11:38   #28
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Nieprzezroczyste butelki

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Gdybym miała kupę w koronie
Myślałam że tylko mi się tak kojarzy


Nie znoszę nieprzezroczystych flakonów lubię na bieżąco widzieć ile już zużyłam,ciężko mi sobie wyobrazić zużywanie BC albo Amour - to musi być okropnie denerwujące póki co wszystkie flakony mam przezroczyste.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 13:18   #29
pieńkowa_dama
Zadomowienie
 
Avatar pieńkowa_dama
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 1 149
Dot.: Nieprzezroczyste butelki

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Statkus ostatnio nie noszę, oszczędzam, bo słuchając jego chlupotania wydaje mi się, że już go prawie nie ma
Iwono, mam dokładnie takie same odczucia wobec Statkusa. Z niepokojem potrząsam za każdym razem buteleczką.

Już rozważam zakup kolejnej flaszki.

Cytat:
Napisane przez paolla Pokaż wiadomość
w temacie nieprzezroczystości BC - ktoś kiedyś (Rachela?) wklejał wersję przezroczystą flakonu, mnie skojarzyła się mocno z Noenaturą. udało mi się znaleźć tylko takie mikroskopijne zdjęcie.
Paolla, to jest ekstrakt Black Cashmere.

Chętnie bym go znalazła w swojej kolekcji.
pieńkowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 17:57   #30
iwona-jk
Wtajemniczenie
 
Avatar iwona-jk
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 383
GG do iwona-jk
Dot.: Nieprzezroczyste butelki

Ja jeszcze nie miałam zapachu ukrytego w nieprzezroczystym flakonie (nie licząc próbek- np. Addict, NR for her- edp i edt).

Wiem jednak, że gdybym miała, sprawdzałabym poprzez "chlupotanie" flakonem i "prześwietlanie". Dokładnie tak robię z podkładem L'oreal true match- ta niewiedza o posiadanej ilości jest okropna. W przypadku perfum jest łatwiej- chlupoczą, a podkład już tak nie chlupocze.

Rozumiem więc Was, moje wirtualne koleżanki.
__________________
Poszukiwałam korka do Mystery NC.
Znalazłam na All- korek z prawie pełnym flakonem

iwona-jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:07.