Warszawskie Panny Młode :) - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-13, 22:38   #1111
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Warszawskie Panny Młode :)

Eeeh cos nasze forum przymiera
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 01:56   #1112
asionek31
Rozeznanie
 
Avatar asionek31
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Montpellier
Wiadomości: 511
GG do asionek31
Dot.: Warszawskie Panny Młode :)

no wlasnie cos nam forum zamiera

sarrita
a jak tam ida twoje przygotowania?? juz znalazlas sale??
nie wiem czy czytalas ja jednak slub biore juz w grudniu no i nie robimy wesela tradycyjnego

teraz szukam dobrego wizazysty i fryzjera ....i fotografa slubnego
moze znacie takiego co ma swoja wizazystke?? z racji tego , ze plener bedzie zima chce po slubie innego dnia zeby nie strasowac sie , ze zabrudze lub zniszcze sukienke
jedyne co to wlasnie sie zastanawiam jak to zrobic ?? na slub chce miec profesjonalnie zrobiony makijaz , ale na plener tez by sie przydalo w koncu zdjecia wazna rzecz tylko niestety koszta dochodza dodatkowe , bo dwa razy bede musiala robic makijaz i wlosy
dlatego szukam fotografa co wspolpracuje z wizazysta moze wyjdzie taniej niz brac znowu kogos niezaleznego

ehhh same dylematy hehe

Edytowane przez asionek31
Czas edycji: 2009-07-14 o 01:57
asionek31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 07:17   #1113
viki06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 8
Dot.: Warszawskie Panny Młode :)

witam panie
w temacie fotografa mogę pomóc
dziewczyna robi śliczne zdjęcia
katalog z jej pracami widziałam w salonie Vivien Vigo na J.P II w Wawie


Pozdro.
viki06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 07:42   #1114
Maaluszek
Raczkowanie
 
Avatar Maaluszek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 211
Dot.: Warszawskie Panny Młode :)

Sarrita,

Mam niezbyt tanią makijażystkę, więc na fryzjera moge dac max 120 zl... będzie ciężko, ale może dam radę... A ten fryzjer powiedzial mi 200 zl

Cytat:
Napisane przez sarrita Pokaż wiadomość
Maaluszek a jaki masz budzet na fryzjera slubnego?
Ten fryzjer co Ci przeslalam namiary chyba bierze od 100-200 zl w zaleznosci od fryzury i dojezdza do domu.
Maaluszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 09:07   #1115
jagss
Raczkowanie
 
Avatar jagss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: Warszawskie Panny Młode :)

Dziewczyny wiecie może gdzie w Warszawie jest sklep, gdzie mogłabym kupić koperty z papieru czerpanego? Szukałam w necie ale nigdzie nie mogę znaleźć
jagss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 09:13   #1116
Maaluszek
Raczkowanie
 
Avatar Maaluszek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 211
Dot.: Warszawskie Panny Młode :)

Proponuje i gorąco polecam CEZEX na modlińskiej ))

Cytat:
Napisane przez jagss Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie może gdzie w Warszawie jest sklep, gdzie mogłabym kupić koperty z papieru czerpanego? Szukałam w necie ale nigdzie nie mogę znaleźć
Maaluszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 09:26   #1117
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Warszawskie Panny Młode :)

Cytat:
Napisane przez Maaluszek Pokaż wiadomość
Sarrita,

Mam niezbyt tanią makijażystkę, więc na fryzjera moge dac max 120 zl... będzie ciężko, ale może dam radę... A ten fryzjer powiedzial mi 200 zl
Maaluszek a za co powiedzial Ci 200zl?
Nie wiem czy znajdziesz tanszego fryzjera z dojazdem i umiejetnosciami zrobienia czegos pieknego na glowie przed slubem. Chyba, ze bedzie to prosta fryzurka np. wyprostowane z kwiatem we wlosach. Mysle, ze koszt zalezy od skomplikowania fryzury.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-14, 09:27   #1118
madziczek
Zadomowienie
 
Avatar madziczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 028
Dot.: Warszawskie Panny Młode :)

Jeżeli chodzi o papier czerpany to to są eksperci http://www.muzpap.pl/index.php?kat=o...roby_z_papieru

Nie wiem jak jest u nich z cenami, ale realizują zamówienia z wysyłką.
W zeszłym roku pamiętam, że któraś z Wizażanek zamawiała tam papier do swoich ręcznie robionych zaproszeń i nie wychodziło to jakoś drogo.

O papier czerpany/koperty możesz też zapytać w sklepach plastycznych np. Sklep dla plastyków
TINTA, ul. Szkolna 5
tel./fax 826 86 66, tam w okolicy jest jeszcze parę tego typu sklepów na ulicy Kredytowej


P.S. w Cezex-ie (?) kupowałam swój papier do zaproszeń i koperty - ale z kopertami mieli problem. Teraz mają fajny nowy salonik

Edytowane przez madziczek
Czas edycji: 2009-07-14 o 09:29 Powód: edit: cezex
madziczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 09:28   #1119
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Warszawskie Panny Młode :)

Cytat:
Napisane przez asionek31 Pokaż wiadomość
no wlasnie cos nam forum zamiera

sarrita
a jak tam ida twoje przygotowania?? juz znalazlas sale??
nie wiem czy czytalas ja jednak slub biore juz w grudniu no i nie robimy wesela tradycyjnego

teraz szukam dobrego wizazysty i fryzjera ....i fotografa slubnego
moze znacie takiego co ma swoja wizazystke?? z racji tego , ze plener bedzie zima chce po slubie innego dnia zeby nie strasowac sie , ze zabrudze lub zniszcze sukienke
jedyne co to wlasnie sie zastanawiam jak to zrobic ?? na slub chce miec profesjonalnie zrobiony makijaz , ale na plener tez by sie przydalo w koncu zdjecia wazna rzecz tylko niestety koszta dochodza dodatkowe , bo dwa razy bede musiala robic makijaz i wlosy
dlatego szukam fotografa co wspolpracuje z wizazysta moze wyjdzie taniej niz brac znowu kogos niezaleznego

ehhh same dylematy hehe
Kochana u mnie sie zmienily troche piriorytety... najpierw staramy sie o dzidzie Nie chcemy czekac rok na slub a pozniej dopiero staranka robic. Poza tym zaczynam wspolprace z hotelami na Karaibach (hotele tylko dla par) i prawdopodonie zdecydujemy sie z moim TŻ na slub na Bahamah. Poki co to takwygladaja plany
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 09:34   #1120
Maaluszek
Raczkowanie
 
Avatar Maaluszek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 211
Dot.: Warszawskie Panny Młode :)

Taka cene mi podal jak zapytalam o cene czesania.
Skomplikowanej fryzury nie chce, ale naprawde nie chce wyrzucac 200 za czesanie ...


Cytat:
Napisane przez sarrita Pokaż wiadomość
Maaluszek a za co powiedzial Ci 200zl?
Nie wiem czy znajdziesz tanszego fryzjera z dojazdem i umiejetnosciami zrobienia czegos pieknego na glowie przed slubem. Chyba, ze bedzie to prosta fryzurka np. wyprostowane z kwiatem we wlosach. Mysle, ze koszt zalezy od skomplikowania fryzury.
Maaluszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 09:39   #1121
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Warszawskie Panny Młode :)

Asionek, jesli chodzi o wizazyste i fotografa to mysle, ze tu duzo nie zaoszczedzisz.
Kazdy ma swoje stawki i liczy usluge jednostkowo.

Widze tu 2 wyjscia - kupic sobie profesjonalne kosmetyki np. na allegro i pomalowac sie w dzien zdjec... w dzien slubu wizazystka pomaluje Cie profesjonalnie i zobaczysz czego jak uzywa. Bedziesz mogla zrobic sobie podobny makijaz + uzyc utrwalacza do makijazu i jest ok.
Kolejnym pomyslem jest wizazystka i fryzjer jako prezent slubny - ostatnio nasza para mloda tak miala i pomysl sie spodobal

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Maaluszek Pokaż wiadomość
Taka cene mi podal jak zapytalam o cene czesania.
Skomplikowanej fryzury nie chce, ale naprawde nie chce wyrzucac 200 za czesanie ...
Zadzwon do niego jeszcze raz - jako inna osoba - i powiedz, ze chcesz proste czesanie slubne i masz na to 120 zl w budzecie i czy sie tego podejmie.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-14, 09:48   #1122
Maaluszek
Raczkowanie
 
Avatar Maaluszek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 211
Dot.: Warszawskie Panny Młode :)

Sarrita,

Ok, przedzwonie do Niego
Ale wizazystka i fryzjer jako prezent slubny od kogo? Czy na wieczorze panienskim/kawalerskim?

Cytat:
Napisane przez sarrita Pokaż wiadomość
Asionek, jesli chodzi o wizazyste i fotografa to mysle, ze tu duzo nie zaoszczedzisz.
Kazdy ma swoje stawki i liczy usluge jednostkowo.

Widze tu 2 wyjscia - kupic sobie profesjonalne kosmetyki np. na allegro i pomalowac sie w dzien zdjec... w dzien slubu wizazystka pomaluje Cie profesjonalnie i zobaczysz czego jak uzywa. Bedziesz mogla zrobic sobie podobny makijaz + uzyc utrwalacza do makijazu i jest ok.
Kolejnym pomyslem jest wizazystka i fryzjer jako prezent slubny - ostatnio nasza para mloda tak miala i pomysl sie spodobal

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------



Zadzwon do niego jeszcze raz - jako inna osoba - i powiedz, ze chcesz proste czesanie slubne i masz na to 120 zl w budzecie i czy sie tego podejmie.
Maaluszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 11:14   #1123
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Warszawskie Panny Młode :)

Cytat:
Napisane przez Maaluszek Pokaż wiadomość
Sarrita,

Ok, przedzwonie do Niego
Ale wizazystka i fryzjer jako prezent slubny od kogo? Czy na wieczorze panienskim/kawalerskim?
Od przyjaciolki... moze byc on wreczony wlasnie na panienskim.
Teraz tez szwagier Pana Mlodego byl cukiernikiem i zrobil dla Pary piekny tort - jako prezent slubny. Wszystko bylo z Mlodymi dogadane wczesniej. Jedyne co to nie wiedzieli jaki on bedzie... podali kolorystyke i swoje oczekiwania.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 11:35   #1124
Maaluszek
Raczkowanie
 
Avatar Maaluszek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 211
Dot.: Warszawskie Panny Młode :)

Baardzo fajny pomysl ! ))

Cytat:
Napisane przez sarrita Pokaż wiadomość
Od przyjaciolki... moze byc on wreczony wlasnie na panienskim.
Teraz tez szwagier Pana Mlodego byl cukiernikiem i zrobil dla Pary piekny tort - jako prezent slubny. Wszystko bylo z Mlodymi dogadane wczesniej. Jedyne co to nie wiedzieli jaki on bedzie... podali kolorystyke i swoje oczekiwania.
Maaluszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 13:11   #1125
jagss
Raczkowanie
 
Avatar jagss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: Warszawskie Panny Młode :)

Pięknie dziękuję za namiary!
jagss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 13:50   #1126
81gosia
Zadomowienie
 
Avatar 81gosia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 1 304
Dot.: Warszawskie Panny Młode :)

Cześć dawno nie pisałam, ale podczytuje Was po trosze

W Cezexie z papierem czerpanym jest cienko - marny wybór - raczej się w tym nie specjalizują. jak znajdziesz w Tincie czy na Mazowieckiej to tanio raczej nie będzie. Kartka A4 to wydatek minimum 3 zł a co dopiero koperta.

tu kilka linków o papiernikach
post 924
post 929

a tu moja sukieneczka na wieczór do pubu ( z wątku sierpniowych)
post 1632
post 1639

co do fotografa to tez nie mamy
W sobotę robiła nam fotki Monika z Wizażu jako sesję przedślubną, jak dobrze wyjdą to pewnie się z nią umówimy i na ślubną sesję


Nam zostało 38 dni - wydaje się tak długo, a zleci nie wiadomo kiedy

Nadal nie mamy obrączek
__________________
Mam na imię Dominisia ale mama mówi na mnie "Paszczak" bo ciągle bym coś jadła: mleczko, śpioszki. Tatę też czasem podgryzam, ale on mleka nie daje 17.10.2011 ważyłam 3600gr - teraz trochę schudłam. No wiecie kobieta od samego początku musi dbać o linię Mierzyłam 54 cm.

Edytowane przez 81gosia
Czas edycji: 2009-07-14 o 14:08
81gosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 14:22   #1127
Maaluszek
Raczkowanie
 
Avatar Maaluszek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 211
Dot.: Warszawskie Panny Młode :)

Gosiu, a byliście na tej Orlej ????


Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość
Cześć dawno nie pisałam, ale podczytuje Was po trosze

W Cezexie z papierem czerpanym jest cienko - marny wybór - raczej się w tym nie specjalizują. jak znajdziesz w Tincie czy na Mazowieckiej to tanio raczej nie będzie. Kartka A4 to wydatek minimum 3 zł a co dopiero koperta.

tu kilka linków o papiernikach
post 924
post 929

a tu moja sukieneczka na wieczór do pubu ( z wątku sierpniowych)
post 1632
post 1639

co do fotografa to tez nie mamy
W sobotę robiła nam fotki Monika z Wizażu jako sesję przedślubną, jak dobrze wyjdą to pewnie się z nią umówimy i na ślubną sesję


Nam zostało 38 dni - wydaje się tak długo, a zleci nie wiadomo kiedy

Nadal nie mamy obrączek
Maaluszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 14:26   #1128
asionek31
Rozeznanie
 
Avatar asionek31
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Montpellier
Wiadomości: 511
GG do asionek31
Dot.: Warszawskie Panny Młode :)

[QUOTE=viki06;13243777]witam panie
w temacie fotografa mogę pomóc
dziewczyna robi śliczne zdjęcia
katalog z jej pracami widziałam w salonie Vivien Vigo na J.P II w Wawie

a moge w takim razie poprosic o jakis namair na priv ?? fajnie by bylo jakby mieli tez jakas stronke gdzie mozna obejrzec prace



Cytat:
Napisane przez sarrita Pokaż wiadomość
Kochana u mnie sie zmienily troche piriorytety... najpierw staramy sie o dzidzie Nie chcemy czekac rok na slub a pozniej dopiero staranka robic. Poza tym zaczynam wspolprace z hotelami na Karaibach (hotele tylko dla par) i prawdopodonie zdecydujemy sie z moim TŻ na slub na Bahamah. Poki co to takwygladaja plany
wow super pozazdroscic a co to dokladnie za projekt z hotelami?? tylko na slub czy tez na normalne wakacje np?? w tym roku to juz za pozno bo wakacje wykupione i lecimy juz za niecaly tyd. , ale moze na nastepny rok
co do makijazu , kosmetyki profesjonalne to ja juz posiadam chodzilo mi raczej o to , zeby na te zdjecia rzeczywiscie miec zrobiony makijaz profesjonalnie bo sama takiego nie zrobie wiec chyba nie bede miala innego wyjscia jak zaplacic dwa razy ...szkoda by bylo wydac kupe kasy na fotki i nie byc z nich zadowolonym do konca przez wlasnie makijaz ...wiadomo , ze do zdjec robi sie go troche innaczej zeby byl efekt jak trzeba
asionek31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 14:53   #1129
kasiapruszkow
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiapruszkow
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 974
Dot.: Warszawskie Panny Młode :)

Cytat:
Napisane przez kamelka82 Pokaż wiadomość
na specjalne zyczenie Harlemgirl..bardzo prosze..wiecej foteczek

serdecznie dziekuje wszytskim i pozdrawiam
Kamelka82
eh tez juz bym chciala zeby bylo po

widac ze szczesliwi jestescie ze soba jeszcze raz pisze ze pieknie wygladaliscie

Cytat:
Napisane przez jagss Pokaż wiadomość
Witam wszystkie warszawskie PM
Dołączam do grona - ślub we we wrześniu w parafii św. Aleksandra na placu Trzech Krzyży imprezka w hotelu Polonia. Znacie może jakieś ładne miejsce na sesję zdjęciową w okolicach Warszawy? Nie chcemy mieć sesji pod PKiN na Marszałkowskiej albo w Łazienkach - nic z tych rzeczy szukamy jakiegoś klimatycznego, romantycznego lasku - najlepiej pod Warszawą, żeby nie było za daleko. Będę wdzięczna za wszystkie podpowiedzi
jak checie w dniu slubu sesje to proponuje saski , wilanow, ogrod botaniczny k/lazienek, park skaryszewski, park szczesliwicki, eew ogrod nad biblioteka uniwersytecka

a jak w tygodniu n a spokojnie to Radziejowice pod Warszawa

Cytat:
Napisane przez asionek31 Pokaż wiadomość

pochwale sie restauracja , ktora wybralam i jako jedna z nielicznych zgodzila sie na obiad oraz na to zebysmy zostali u nich na sylwestra w ramach menu obiadowego zapewniaja rowniez tort weselny ,robia je na miejscu i wyglada na to , ze bedzie dobrze ....
tutaj link

http://www.dompolski.jaaz.pl/articles/show/10?lang=

chyba zdecyduje sie na sale ogrodowa a pozniej sylwek w oranzerii
bardzo pryzjemnie wyglada ta restauracja zaklepuj ja bo ktos ci termin sprzatnie

dla poszukujacych fotografa zapraszam www.epokazdjec.pl

ja juz wrocilam z urlopu i zaczyna mnei ogarniac panika ze tyle rzecyz nie zaltwioncyh i ze cos bedize nei tak z weselem ....:mad :
kasiapruszkow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-14, 14:54   #1130
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Warszawskie Panny Młode :)

Cytat:
Napisane przez Maaluszek Pokaż wiadomość
Baardzo fajny pomysl ! ))
Polecam sie na przyszlosc
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 15:16   #1131
81gosia
Zadomowienie
 
Avatar 81gosia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 1 304
Dot.: Warszawskie Panny Młode :)

Cytat:
Napisane przez Maaluszek Pokaż wiadomość
Gosiu, a byliście na tej Orlej ????
jeszcze nie

upatrzyłam obrączki po 130zł/gr w podziemiach pod Centralnym, a wszędzie ceny słysze powyżej 160zł/gr i pewnie tam pójdziemy zamawiać
__________________
Mam na imię Dominisia ale mama mówi na mnie "Paszczak" bo ciągle bym coś jadła: mleczko, śpioszki. Tatę też czasem podgryzam, ale on mleka nie daje 17.10.2011 ważyłam 3600gr - teraz trochę schudłam. No wiecie kobieta od samego początku musi dbać o linię Mierzyłam 54 cm.
81gosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 15:45   #1132
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Warszawskie Panny Młode :)

[QUOTE=asionek31;13250831]
Cytat:
Napisane przez viki06 Pokaż wiadomość
witam panie
w temacie fotografa mogę pomóc
dziewczyna robi śliczne zdjęcia
katalog z jej pracami widziałam w salonie Vivien Vigo na J.P II w Wawie

a moge w takim razie poprosic o jakis namair na priv ?? fajnie by bylo jakby mieli tez jakas stronke gdzie mozna obejrzec prace





wow super pozazdroscic a co to dokladnie za projekt z hotelami?? tylko na slub czy tez na normalne wakacje np?? w tym roku to juz za pozno bo wakacje wykupione i lecimy juz za niecaly tyd. , ale moze na nastepny rok
co do makijazu , kosmetyki profesjonalne to ja juz posiadam chodzilo mi raczej o to , zeby na te zdjecia rzeczywiscie miec zrobiony makijaz profesjonalnie bo sama takiego nie zrobie wiec chyba nie bede miala innego wyjscia jak zaplacic dwa razy ...szkoda by bylo wydac kupe kasy na fotki i nie byc z nich zadowolonym do konca przez wlasnie makijaz ...wiadomo , ze do zdjec robi sie go troche innaczej zeby byl efekt jak trzeba
Chcialabym rozpoczac z nimi wspolprace...maja siec swoich hoteli na Karaibach. Oferuja wedding plannera i wszystko przygotowuja wedug ustalonego pakietu po czym bierze sie np. romantyczny slub na plazy albo na jachcie... jak kto woli. Jedni uwazaja, ze to dobry pomysl inni, ze bez rodziny nie chcieliby przezywac takiej uroczystosci. Zalezy kto co lubi. Dodatkowo mozna tam rowniez jechac na romantyczne wakacje - jest bajkowo, jak ogladalam zdjecia to nogi sie pode mna ugiely
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 23:10   #1133
81gosia
Zadomowienie
 
Avatar 81gosia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 1 304
Dot.: Warszawskie Panny Młode :)

Maaluszek mi fryzjerka na Grotach powiedziała ok 100zł za czesanie. Z tym że u niej w salonie. Nie pytałam o wizytę w domu bo mam blisko. Zamówiłam fryzjera na 9:00 i zastanawiam się czy robić próbę czesania

Odebrałam dziś suknię Wisi sobie na szafie w mieszkanku babci i czeka, aż przyjdzie na nią czas
__________________
Mam na imię Dominisia ale mama mówi na mnie "Paszczak" bo ciągle bym coś jadła: mleczko, śpioszki. Tatę też czasem podgryzam, ale on mleka nie daje 17.10.2011 ważyłam 3600gr - teraz trochę schudłam. No wiecie kobieta od samego początku musi dbać o linię Mierzyłam 54 cm.
81gosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 23:45   #1134
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Warszawskie Panny Młode :)

Hej,
jestem nieco ponad miesięczną narzeczoną z Warszawy, planuję ślub na sierpień w przyszłym roku i czuję, że już nie panuję nad tym wszystkim O_o
Mamy już salę i kościół... teraz pozostaje wybór muzyki, cateringu, sukni i garnituru, tortu, obrączek, fotografa... i wielu innych :P
Możecie polecić jakiś tanich i dobrych muzyków na tą okoliczność? Z tym mam obecnie największy problem...
Obrączki już na oku, suknia mniej więcej określona (pewnie będę szyć)
pozdrawiam
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 06:53   #1135
Maaluszek
Raczkowanie
 
Avatar Maaluszek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 211
Dot.: Warszawskie Panny Młode :)

A gdzie ona ma ten salon? masz jakiś kontakt do niej? czy ona jest sprawdzona?

Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość
Maaluszek mi fryzjerka na Grotach powiedziała ok 100zł za czesanie. Z tym że u niej w salonie. Nie pytałam o wizytę w domu bo mam blisko. Zamówiłam fryzjera na 9:00 i zastanawiam się czy robić próbę czesania

Odebrałam dziś suknię Wisi sobie na szafie w mieszkanku babci i czeka, aż przyjdzie na nią czas
Maaluszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 08:15   #1136
81gosia
Zadomowienie
 
Avatar 81gosia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 1 304
Dot.: Warszawskie Panny Młode :)

Cytat:
Napisane przez Maaluszek Pokaż wiadomość
A gdzie ona ma ten salon? masz jakiś kontakt do niej? czy ona jest sprawdzona?
poszło na prv
__________________
Mam na imię Dominisia ale mama mówi na mnie "Paszczak" bo ciągle bym coś jadła: mleczko, śpioszki. Tatę też czasem podgryzam, ale on mleka nie daje 17.10.2011 ważyłam 3600gr - teraz trochę schudłam. No wiecie kobieta od samego początku musi dbać o linię Mierzyłam 54 cm.
81gosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 08:41   #1137
Maaluszek
Raczkowanie
 
Avatar Maaluszek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 211
Dot.: Warszawskie Panny Młode :)

Dzięki!
Kochane mam kłopot... jaki bukiecik / kwiatki do tej sukienki:

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1240642183
W ogóle nie mam pomysłu....

I bizuteria? wiszaca? dzięki za wszelkie rady

Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość
poszło na prv
Maaluszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 08:43   #1138
kasiapruszkow
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiapruszkow
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 974
Dot.: Warszawskie Panny Młode :)

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Hej,
jestem nieco ponad miesięczną narzeczoną z Warszawy, planuję ślub na sierpień w przyszłym roku i czuję, że już nie panuję nad tym wszystkim O_o
Mamy już salę i kościół... teraz pozostaje wybór muzyki, cateringu, sukni i garnituru, tortu, obrączek, fotografa... i wielu innych :P
Możecie polecić jakiś tanich i dobrych muzyków na tą okoliczność? Z tym mam obecnie największy problem...
Obrączki już na oku, suknia mniej więcej określona (pewnie będę szyć)
pozdrawiam
no to gratuluje!!

ja mam ten zespol http://www.lorens.cba.pl/
jak do wrzenisa nie zarezerwujesz zadnego to moge ci dac znac jak sie u mnie sprawowali
kasiapruszkow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 10:29   #1139
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Warszawskie Panny Młode :)

Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość
co do fotografa to tez nie mamy
W sobotę robiła nam fotki Monika z Wizażu jako sesję przedślubną, jak dobrze wyjdą to pewnie się z nią umówimy i na ślubną sesję
My mamy już część zdjęć od Moniki i wyszły bardzo fajnie

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Hej,
jestem nieco ponad miesięczną narzeczoną z Warszawy, planuję ślub na sierpień w przyszłym roku i czuję, że już nie panuję nad tym wszystkim O_o
Mamy już salę i kościół... teraz pozostaje wybór muzyki, cateringu, sukni i garnituru, tortu, obrączek, fotografa... i wielu innych :P
Możecie polecić jakiś tanich i dobrych muzyków na tą okoliczność? Z tym mam obecnie największy problem...
Obrączki już na oku, suknia mniej więcej określona (pewnie będę szyć)
pozdrawiam
Proszę mnie tu nie stresować bo ja też jestem miesięczną narzeczoną a jeszcze nie mamy nic (słownie - N-I-C) W międzyczasie tylko się okazało, że najwcześniej możemy załatwiać na lipiec. A najlepiej na sierpień... A można wiedzieć gdzie macie salę? I na ile osób?

Cytat:
Napisane przez Maaluszek Pokaż wiadomość
Dzięki!
Kochane mam kłopot... jaki bukiecik / kwiatki do tej sukienki:

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1240642183
W ogóle nie mam pomysłu....

I bizuteria? wiszaca? dzięki za wszelkie rady
Piękna suknia... Też mi się marzy coś takiego Ale na szyję nie proponowałabym niczego wiszącego bo może się gryźć z ozdobami przy dekolcie...
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 10:34   #1140
Maaluszek
Raczkowanie
 
Avatar Maaluszek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 211
Dot.: Warszawskie Panny Młode :)

Bardzo dziękuję !)) ale w ogóle nic na szyję? No i te nieszczesne kwiatki... Nie mowiąc juz jakie, ale gdzie i jak je kupic zeby nie bulic 200 zl....? ;(

QUOTE=Aaś;13263414]Piękna suknia... Też mi się marzy coś takiego Ale na szyję nie proponowałabym niczego wiszącego bo może się gryźć z ozdobami przy dekolcie...[/QUOTE]
Maaluszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:14.