zel na naturalnych paznokciach - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-22, 12:12   #151
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: Problem z zażelowanymi naturalkami

Cytat:
Napisane przez casandra79 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny. Byłam dzisiaj w salonie Eweliny Roli i prawdę mówiąc nie jestem zbyt zadowolona.... Wydaje mi się że pazurki nie wyglądają za ciekawie... Już sama nie wiem, może za bardzo się czepiam... Z resztą zerknijcie na fotki i powiedzccie jakie są wasze opinie.
Mnie się wydaje, że są o niebo lepsze od tych, które miałaś.
Poczekaj, zobacz jak Ci się będa trzymały, może pójdź na uzupełnienie i dopiero oceń ostatecznie.
Może teraz jesteś zniechęcona poprzednimi kłopotami z pazurkami i dlatego tak surowo je oceniasz, ale moim zdaniem są niezłe. Nie mówię idealne, ale lepsze od poprzednich, a to już postęp
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 21:41   #152
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Problem z zażelowanymi naturalkami

Oojj......
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 21:54   #153
agnesZ
Przyczajenie
 
Avatar agnesZ
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 29
Dot.: Problem z zażelowanymi naturalkami

ja też uważam że są lepsze od poprzednich!!!ale co do wykonania też jest wiele do życzenia!!!też myślałam że ta ewelina robi lepsze paznokcie ogladając jej galerie powiedziałabym ze robi super ale te wykonanie zmieniło moje zdanie...i nawet się nie wysiliła z jakimś ciekawym wzorkiem...ale pocireszę cię że jest lepiej niż było.A z ciekawości spytam ile płaciłaś???i wiesz ile może bierze za tipsy???
agnesZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 21:57   #154
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Problem z zażelowanymi naturalkami

Cytat:
Oojj......
niestety sie zgadzam...
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 02:08   #155
PinUp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 173
Dot.: Problem z zażelowanymi naturalkami

Witam, od jakiegos czasu mam wielki problem na swoich naturalnych paznokciach posiadam zel lecz... mi i mojej kolezance zaczol on odpryskiwac ale nie od wolnego brzegu tylko.. od konca paznokcia... np odpryskuje sam french ewentualnie czasem "pociaga" za soba kawalek zwyklego zelu. Od czago to moze sie dziac? Czy dlugosc paznokcia ma wplyw na odpryskiwanie tego zelu, czy moze jakos zelu... sama juz nie wiem POMOCY )
PinUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 06:19   #156
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Problem z zażelowanymi naturalkami

Czyli odpryskuje od wolnego brzegu.

Może to być niedoróbka stylistki a może być tak,że zbyt elastyczne naturalne paznokcie żyją swoim życiem, a żel swoim. Zdarza się. Dlatego polecałabym jednak minimalne choć przedłużenie.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 07:15   #157
Penelopa47
Raczkowanie
 
Avatar Penelopa47
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 391
Dot.: Problem z zażelowanymi naturalkami

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Oojj......
I ja się zgadzam..No nie są fajne..szkoda..
Penelopa47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-05, 14:46   #158
agata.adelka
Przyczajenie
 
Avatar agata.adelka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki żel na naturalne paznokcie?

Cytat:
Napisane przez agatacia Pokaż wiadomość
po pierwsze: nie Nail Prime a Brisa Bond.....



Mam pytanko:
Przed Brisa Bond nie dajesz Nail Fresh???

Pozdrawiam
agata.adelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 20:55   #159
niunia-dziunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 28
Dot.: Jaki żel na naturalne paznokcie?

Dziewczyny, potrzebuję Waszej pomocy!!!! Coś robię nie tak. Dopiero zaczynam, więc wiecie jak to jest....

Od razu powiem, że do naturalnych paznocki używam żelu chrisrio. Matowię paznokcie, przemywam, nakładam primer, czekam aż wyschnie, nakładam cieniutką warstwę żelu, lampa- 3min. Potem robię french (białym ale do tipsów - pani na szkoleniu powiedziała że można). French robię po jednym palcu i na chwilę wkładam do lampy, a jak już zrobię wszystkie cztery palce to wkładam wszystko na 3 minuty. Potem jeszcze dwie warstwy żelu po 3 minuty. Kicuki na końcu. Żel nie odpyskuje, nie zapowietrza się nic. Niby wszystko jest ok, poza jednym. Po jakimś czasie dłuższe paznokcie robią się miękkie (!!!!!), biała końcówka odpada(!!!!!), reszta trzyma się super.

Możecie mi coś na to poradzić???? Będę bardzo wdzięczna
niunia-dziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 08:13   #160
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Jaki żel na naturalne paznokcie?

może masz słabe żarówki i biały niedostatecznie się utwardził.
Nigdy nie miałam takich problemów z cto. też biały stosowałam na pazurki naturalne w połączeniu z silikonowym clearem z PB i nic mi takiego nie wyskakiwało.
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 08:50   #161
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Jaki żel na naturalne paznokcie?

Może nakładasz zbyt grubą warstwę białego i nie do końca sie utwardza?
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-08, 10:15   #162
disarrays
Rozeznanie
 
Avatar disarrays
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 557
GG do disarrays
Dot.: Jaki żel na naturalne paznokcie?

A ja mam pytanie dotyczące również żelu na naturalne paznokcie, nie znalazłam innego tematu, więc się podpinam

Zakladając tipsy, po którejś już tam odnowie na paznokciu pozostaje sam żel, nie jest to jednak żel do naturalnych paznokci, czy więc w ramach wyjątku, nie posiadając odpowiedniego żelu do naturalków można utwardzić naturalne paznokcie zwykłym żelem?

I jak się ma sprawa z podkładaniem żelu pod już dość długie paznokcie (np w przypadku gdy klientka chce zapuścić swoje, utwardzić, ale ma migdałki, a chciałaby sobie lekko przedłużyć by powstał kwadrat?) jakim to zrobić żelem? Jakoś nie wydaje mi się że tym do naturalków... - czy tak w ogole się robi?! Czy to moje jakieś fanaberie i pomysły z księżyca? :P

Pewna klientka z pięknymi naturalkami wpadła do mnie na zażelowanie i zdobienie, niestety ostatnio spłukałam się na zwykłe żele z SPN, a do naturalków nie kupiłam, i odprawiłam ją z kwitkiem, prosząc o kontakt w późniejszym terminie.

Będę wdzięczna za odpowiedzi
Z góry dziękuje
__________________
Zapraszam również
..:: TU ::..

Edytowane przez disarrays
Czas edycji: 2009-07-08 o 10:54
disarrays jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 11:11   #163
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Jaki żel na naturalne paznokcie?

Cytat:
Napisane przez disarrays Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie dotyczące również żelu na naturalne paznokcie, nie znalazłam innego tematu, więc się podpinam

Zakladając tipsy, po którejś już tam odnowie na paznokciu pozostaje sam żel, nie jest to jednak żel do naturalnych paznokci, czy więc w ramach wyjątku, nie posiadając odpowiedniego żelu do naturalków można utwardzić naturalne paznokcie zwykłym żelem?

I jak się ma sprawa z podkładaniem żelu pod już dość długie paznokcie (np w przypadku gdy klientka chce zapuścić swoje, utwardzić, ale ma migdałki, a chciałaby sobie lekko przedłużyć by powstał kwadrat?) jakim to zrobić żelem? Jakoś nie wydaje mi się że tym do naturalków... - czy tak w ogole się robi?! Czy to moje jakieś fanaberie i pomysły z księżyca? :P

Pewna klientka z pięknymi naturalkami wpadła do mnie na zażelowanie i zdobienie, niestety ostatnio spłukałam się na zwykłe żele z SPN, a do naturalków nie kupiłam, i odprawiłam ją z kwitkiem, prosząc o kontakt w późniejszym terminie.

Będę wdzięczna za odpowiedzi
Z góry dziękuje
Zel do tipsów jest twardszy niż ten silikonowy do naturalnej płytki, więc może pękać i odpryskiwać. Nie zawsze się tak dzieje, bo mam klientke u której żel silikonowy się nie sprawdza i trzyma się jedynie ten do tipsów. Jednak jest to tylko jedyna osoba, cała reszta na nat. płytkę-jedynie żel silikonowy. Trzeba jednak pamiętać że żelowanie nat. płytki odbywa się troszke inaczej niż przy tipsach-tutaj trzeba bardzo dokładnie zalać wolny brzeg pazurka, inaczej żel będzie odpryskiwać.

Z drugim twoim pytaniem co do migdałków, oczywiscie da się z nich zrobić kwadraty. Za pomocą szablonu, najwygodniej przedłuża się na formie żelem gęstym.
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 12:12   #164
niunia-dziunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 28
Dot.: Jaki żel na naturalne paznokcie?

Żarówki niedawno wymieniałam. A poza tym robiłam sobie tipsy i wszystko się dobrze trzymało. Gdyby były słabe to żel na tipsie też by się nie utrwardził...

Nie wiem czy są za grube....
niunia-dziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 12:41   #165
disarrays
Rozeznanie
 
Avatar disarrays
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 557
GG do disarrays
Dot.: Jaki żel na naturalne paznokcie?

Cytat:
Napisane przez niunia-dziunia Pokaż wiadomość
Żarówki niedawno wymieniałam. A poza tym robiłam sobie tipsy i wszystko się dobrze trzymało. Gdyby były słabe to żel na tipsie też by się nie utrwardził...

Nie wiem czy są za grube....

Niunia, może wklej zdjęcie, szpecjalistki się wypowiedzą co do prawidłowej budowy i grubości pazdrexa
__________________
Zapraszam również
..:: TU ::..
disarrays jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 21:34   #166
niunia-dziunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 28
Dot.: Jaki żel na naturalne paznokcie?

Niestety nie posiadam żadnego zdjęcia. A pazurki u koleżanek już się połamały

Widzę, że tylko ja tak potrafię. Mam dobre żele i widocznie ze mnie taka dupa. No nic, będę musiała eksperymentować. Spróbuję od razu wkładać je na 3 minuty.

Ale i tak dziękuję za Wasze odpowiedzi
niunia-dziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 19:01   #167
Wodesia
Raczkowanie
 
Avatar Wodesia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 332
Dot.: Jaki żel na naturalne paznokcie?

Mam takie pytanie. Nabyłam ostatnio żel silikonowy firmy Sun Flower. Tylko mam pewne problemy, żel odkleja się juz następnego dnia lub po kilku dniach ( a ręce nie były moczone w żadnym kwasie, po prostu przy normalnych czynnościach. ) Czemu się tak dzieje i jak temu zapobiec? Poza tym ja usunąć ten żel? Piłować czy moczyć w acetonie? Jeśli w acetonie czy to nie wpłynie na paznokcie?
Skończyłam kurs ale nie miałam o żelu silikonowym - paranoja te niektóre kursy..
Wodesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 14:17   #168
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Jaki żel na naturalne paznokcie?

dis ja nakładam często zwykły żel na naturalki tylko mocno zalewam wolny brzeg, a tak to normalnie buduje paznokcia jak na tipsie. Jak chcesz przedłużyć czy z migdałka zrobić kwadrata to niestety musisz uzyć zwykłego żelu... Przynajmniej tak wiem z doświadczenia, że żel silikonowy nie bardzo się nadaje na forme
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 15:31   #169
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Jaki żel na naturalne paznokcie?

ja mam pytanie jak otulacie wolny brzeg paznokci i spod tez* ??cz y tylko wolny brzeg?? prosze o pomoc chodzi mmi o naturalne paznokcie
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-21, 15:59   #170
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Jaki żel na naturalne paznokcie?

Ja otulam tylko wolny brzeg, no chyba że dam większą glutkę i samo się trochę pod spód zawinie. Stosuję jednofazówkę DR nawet do naturalków i świetnie się trzyma, nic nie odłazi, nie pęka- chyba że mocno uderzę i nie zapowietrza się. Tylko pamiętaj, że jak dasz żel na wolny brzeg to może być troszkę nierówny, a nie wolno ci wszystkiego spiłować bo może się rozwarstwiać. Spiłuj tylko kilkoma ruchami pilniczka delikatnie i będzie dobrze.
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 16:47   #171
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Jaki żel na naturalne paznokcie?

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ja otulam tylko wolny brzeg, no chyba że dam większą glutkę i samo się trochę pod spód zawinie. Stosuję jednofazówkę DR nawet do naturalków i świetnie się trzyma, nic nie odłazi, nie pęka- chyba że mocno uderzę i nie zapowietrza się. Tylko pamiętaj, że jak dasz żel na wolny brzeg to może być troszkę nierówny, a nie wolno ci wszystkiego spiłować bo może się rozwarstwiać. Spiłuj tylko kilkoma ruchami pilniczka delikatnie i będzie dobrze.
Dziękuję za rade
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 23:12   #172
Elizi89
Przyczajenie
 
Avatar Elizi89
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5
Problem z żelem na naturalnej płytce

Witam, moim problemem sa dziwne biale poprzeczne bruzdowania na płytce paznokciowej, dokładnie na granicy wolnej cześci paznokcia. Pierwszy raz zakładam żel na naturalnych, wszystkie procedury znam, duuzo widziałam na praktykach w salonie, znam tez budowe płytki i rózne choroby, studiuje kosmetologie, jestem w polowie studiów, wiec nie jestem dziewczynka ktora nudzi sie w ferie i stwierdzila ze zrobi sobie paznokcie wiec pojawilo mi sie to odrazu po tym jak zalozylam zel, mysialalm ze to z przepilowania podczas matowienia plytki ale pamietam ze uwazalam przy tym, poza tym nie pojawialo by sie to tak rowno na kazdym paznokciu, prosze o pomoc,pozdrawiam
Elizi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 10:17   #173
Ada1986
Raczkowanie
 
Avatar Ada1986
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 118
żel na naturalną płytkę POZNAŃ i okolice

Hej dziewczyny
Mam pytanie: czy znacie jakieś dobre i sprawdzone miejsce w Poznaniu gdzie można założyć sobie żel na naturalną płytkę paznokcia ale tak żeby za chwilę nie odpadło i trzymało się długo. Zależy mi przed wszystkim na wytrzymałości niekoniecznie na cenie
Odrazu dodam że moje paznokcie są fatalne, rozdwajają się i łamią- zakładałam sobie żel na moją płytkę przez rok w jednym salonie kosmetycznym w Poznaniu trzymały się rewelacyjnie, żadnych odprysków żadnego wdającego się powietrza...ale niestety kobietka zamknęła działalność. Płaciłam za każde założenie 80 zł, ale wiedziałam że materiały z których to robiła są naprawde wytrzymałe i dobrej jakości. Poznanianki czekam na jakieś rady
pozdrawiam
Ada1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 20:43   #174
4everu
Raczkowanie
 
Avatar 4everu
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 35
Dot.: zel na naturalna plytke

Mam problem z Christrio basic one gelacquer White. Mianowicie jak go nakładam to momentalnie mi jezdzi po końcówce, podciąga się do góry od wolnego brzegu - a jak chcę jeszcze wyrównać linię usmiechu to już wogóle koszmar. Z resztą uśmiech też momentalnie się rozmywa. Zaznaczam, że dobrze matowię płytkę (jak i wolny brzeg) oraz przeciągam na wolny brzeg paznokcia tak więc nie wiem co może być nie tak. Miał ktoś taki problem? Mam też IBD Xtreme White i to już zupełnie inna bajka, tj. konsystencja, zastosowanie ... no i nie "jeżdzi" po paluchu, wszystko ok. Możecie coś doradzić? Z góry dzięki
4everu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 20:56   #175
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: zel na naturalna plytke

a próbowałaś kłaść go na coś? na clear na ten przykład?
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 21:03   #176
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: zel na naturalna plytke

Cytat:
Napisane przez 4everu Pokaż wiadomość
Mam problem z Christrio basic one gelacquer White. Mianowicie jak go nakładam to momentalnie mi jezdzi po końcówce, podciąga się do góry od wolnego brzegu - a jak chcę jeszcze wyrównać linię usmiechu to już wogóle koszmar. Z resztą uśmiech też momentalnie się rozmywa. Zaznaczam, że dobrze matowię płytkę (jak i wolny brzeg) oraz przeciągam na wolny brzeg paznokcia tak więc nie wiem co może być nie tak. Miał ktoś taki problem? Mam też IBD Xtreme White i to już zupełnie inna bajka, tj. konsystencja, zastosowanie ... no i nie "jeżdzi" po paluchu, wszystko ok. Możecie coś doradzić? Z góry dzięki
....
wiesz co,ja nie wiem co jest z tymi żelami,w sumie dziewczyny je chwalą,a mi zupełnie one nie pasują,biały zachwuje się jak gumowo-silikonowy,ani trwałości,ani wyglądu
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 21:10   #177
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: zel na naturalna plytke

bo to takie unowocześnienia...
może go wymieszać porządnie?
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 21:35   #178
4everu
Raczkowanie
 
Avatar 4everu
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 35
Dot.: zel na naturalna plytke

Cytat:
Napisane przez jagódeczka Pokaż wiadomość
bo to takie unowocześnienia...
może go wymieszać porządnie?


mieszałam porząnie i próbowałam już chyba wszystkiego...
Kładę go na pink, robię wszystko po kolei jak producent zaleca. Przecierałam też po nałozenu pink i dalej się ściąga... a raczej podciąga... do góry. Ledwo uśmiech poprawię, a już się rozmywa. Cała reszta ok, tylko ten jeden mankament ...... uhhhhhh

Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły? Nie zauważyłam żeby ktoś miał ten sam problem z gelacquerkami, wiec coś robie nie tak... tylko nie mogę do tego dojść

Edytowane przez 4everu
Czas edycji: 2011-04-13 o 22:01
4everu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 07:44   #179
monchita
Raczkowanie
 
Avatar monchita
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 176
Dot.: zel na naturalna plytke

Może jak nie ma innego wyjścia, to przymrażaj 15 sekund w lampie po jednym paluszku?
monchita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 08:11   #180
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: zel na naturalna plytke

albo przejdź na tego extreme...?
może się z nim za długo bawisz?
albo wsadź go do lodówki to trochę przysiądzie?
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-26 01:03:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.